| euskara | castellano | français |
2017
EUSKAL HERRIKO IRAUPEN LUZEKO IBILALDIEN ZIRKUITUA
                                    
| Zirkuitua | ...beste ibilaldi | Shebe Peña | Kontaktua |
| ibiltarien gunea | elkarteen gunea | administratzailearen gunea |
 
OROZKO HARANA XXIX IRAUPEN MENDI IBILALDIA
2017ko Urriaren 8an
ITXINAPE Mendi Taldea
PARTAIDEEN ZERRENDA
Motza/Corta : 305      Ertaina/Mediana : 79      Luzea/Larga : 138      TOTAL : 522      
ORAINDIK IZENIK EMAN GABEKO PARTEHARTZAILEA, ELKARTEAREN BAIEZTAPENAREN ZAIN
BERE DATUAK JENDAURREKO EZKUTATZEA DESIRATZEN DUEN PARTE-HARTZAILEA
Taula ordenean jartzeko, zutabearen goiburuan klikatu
ZNBKIZEN ABIZENAKMENDI ELKARTEAMODALITATEA
ROCAFORT ABANDO, UZTAILLuzea/Larga
MARTÍN MUÑOZ, ALFREDOMotza/Corta
GOTI ROBREDO, ANDERMENDIKO LAGUNAK MTLuzea/Larga
DIEZ CARRASCAL, ALBERTOLA MONTAÑERAMotza/Corta
CILAURREN VERGARA, AINGERULuzea/Larga
PEREZ BLANCO, ALBERTOGANERANTZMotza/Corta
LABANDA GOSTIN, KEPAMotza/Corta
DIAZ DOMINGUEZ, ANDONIMotza/Corta
GALDOS LARRAONDO, IRANTZUMotza/Corta
LEJARRETA INTXAURRAGA, MAIALENMotza/Corta
RODDRIGUEZ MARTIN, VIDALATXAZPE MTMotza/Corta
TORRE GANCHEGUI, ASIERMotza/Corta
ARANA LANZA, IÑAKIMotza/Corta
ALZOLA BELTRAN DE HEREDIA, XABIER42195Luzea/Larga
GARCIA MENDIETA, GENTZAMotza/Corta
PEDROUSO AREÁN, ANXELAMotza/Corta
ARREITUNANDIA QUINTEIRO, EVAMotza/Corta
YARRITU LLAMAS, NAIARALuzea/Larga
SAGARDUI OZAETA, AINHIZEMotza/Corta
SAGARDUI ZABALA, JESUS MARIAMotza/Corta
GARRIDO TAMAYO, VEROATZABAL MENDI TALDEAMotza/Corta
MURUAGA INFANTE, JON IÑAKIMotza/Corta
LLAMAS GARCÍA, MARI SOLMotza/Corta
ANTON QUINTANO, FRANCISCO JAVIERErtaina/Mediana
UMEREZ ALTUBE, AIORAErtaina/Mediana
OCIO LIZUNDIA, MARTINErtaina/Mediana
PASCUAL GONZALEZ, JOSE DOMINGOGANGURENMotza/Corta
RODRIGUEZ URBIETA, IÑAKIMotza/Corta
LARRABIDE ATXA, JUANMAMotza/Corta
LARRABIDE MARTÍNEZ DE LA CUADRA, ALAINMotza/Corta
GONZALEZ CORDERO, FRANCISCO JAVIERMotza/Corta
FERNÁNDEZ PERALES, RAQUELGANERANTZ M.T.Luzea/Larga
GARAY LARREA, JESUS MARIMotza/Corta
MAESO LARRINAGA, JONMotza/Corta
CASTAÑOS CONDE, AITORLuzea/Larga
ELORZA BARBARA, MAITANEMotza/Corta
MONREAL GABIRIA, IOSUPADURA ALPINOMotza/Corta
DIEZ LOZOYA, RICARDOMotza/Corta
DIEZ BILDOSOLA, IBAIMotza/Corta
ALTUBE URIBETXEBERRIA, LEIREALOÑA MENDIErtaina/Mediana
OZAETA OLAGUENAGA, JULIANMotza/Corta
UNIBASO CALVAR, JOSEBAMotza/Corta
BRINGAS TUEROS, MIKELMotza/Corta
SCHUBERT ., ANJAPIUGAZLuzea/Larga
ARAMBURU LOYO, LUIS IGNACIOIGANTZI BIKTOKIAErtaina/Mediana
LARREA URIBARRI, ANDONIGOIKOGANE MTMotza/Corta
ZUBIA RAMOS, JUAN IGNACIOLuzea/Larga
PAZOS BOLZONI, IÑAKIGALLARRETA MENDI TALDEALuzea/Larga
MARROQUIN PEREDA, JULENMotza/Corta
ALDAMA IRABIEN, IÑAKIMENDIKO LAGUNAKErtaina/Mediana
ZURIMENDI GALDOS, ISUSKOMotza/Corta
GARCIA ARZA, MARKOSDEUSTUKO MENDITARRAKErtaina/Mediana
ISUSI SANZ, NEREAMotza/Corta
GARCIA VALLEJO, IÑAKIMENDIKO LAGUNAKErtaina/Mediana
AIZ MANRIQUE, PEDROMENDIKO LAGUNAKErtaina/Mediana
LARRAZABAL ESKUZA, ENDIKAMENDIKO LAGUNAKErtaina/Mediana
MARAÑON GUINEA, AIZAROAMURRIO TRAILMotza/Corta
RENTERIA ANGULO, BEGOMotza/Corta
1PEREZCORTES BAKAIKOA, IONLuzea/Larga
2AGUDIÑA UTRERA, MIREIALuzea/Larga
3ALVAREZ ALVAREZ, JAIMEMANUEL IRADIERLuzea/Larga
4DE LA TORRE TELLEZ, IKERLuzea/Larga
5CONTRERAS GARCIA, NICOLASLuzea/Larga
6GONZÁLEZ MONTOYA, JOSÉ MANUELGANGURENLuzea/Larga
7
8COTERÓN MOLINA, JESÚSJUVENTUSMotza/Corta
9MANTEROLA ARAMENDI, OINATZAIARAMENDI KORRIKALARIAK KIROL KLUBALuzea/Larga
10CRESPO MENDIKOTE, JOSETXULuzea/Larga
11
12IZAGIRRE INTXAUSPE, IOSEBAARRASTAKALuzea/Larga
13ARISTEGI URKIA, LIDEARRASTAKALuzea/Larga
14MOTYKA GIERCZAK, RADOSLAWGAILURRA MENDI TALDEALuzea/Larga
15PAWELCZAK X, JOANNAGAILURRA MENDI TALDEALuzea/Larga
16COTERON MOLINA, JOAQUINJUVENTUSMotza/Corta
17ETXABURU SOLABARRIETA, ESTANISAURRERA MENDI TALDEAMotza/Corta
18ZALDIBAR PAGAZAURTUNDUA, AITORGOIKOGANE M.T.Luzea/Larga
19CAICEDOSOPEÑA CASTILLO, GUSTAVOGOIENALuzea/Larga
20ARGALUZA LARRINAGA, JOSEBATALLETU K.E.Luzea/Larga
21LANDETA URIARTE, MIKELARROLAPE M.K.Luzea/Larga
22GANCEDO MAGUREGUI, BORJALuzea/Larga
23ASTIKA GORROTXATEGI, UNAILuzea/Larga
24ARAMBURU GONZALEZ, MINTXUALDATZ GORALuzea/Larga
25SUSO LÓPEZ, RICARDOG. A. ALDATZ GORALuzea/Larga
26MARCHÁN RENOBALES, JOSE ANTONIOC.A. GALLARRETAMotza/Corta
27ITURBE ABASOLO, MAIXABELBESAIDE M.ELuzea/Larga
28CASCON RODRIGUEZ, JOSUBESAIDE M.ELuzea/Larga
29JUAN ROJO, JOXEBESAIDE M.ELuzea/Larga
30REY LAZURTEGUI, IGORMotza/Corta
31RAYA DIAZ, JAVIERALPINO TABIRA MENDI KLUBAErtaina/Mediana
32ZALDIBAR MONTOYA, ALFREDOTXURIURDIÑAKLuzea/Larga
33ALVARADO HERRAN, JESUSTXURIURDIÑAKMotza/Corta
34GONZALEZ EXPOSITO, RITXARMotza/Corta
35
36GARCIA MENENDEZ, CARLOSGANERANTZLuzea/Larga
37RIVERO GARCIA, LAURAMotza/Corta
38AYALA GARCIA, MIKELMANUEL IRADIERLuzea/Larga
39ÁLVAREZ GENERELO, MALENILuzea/Larga
40DIAZ UGARTE, SERGIOLuzea/Larga
41ARAMENDIA LUZURIAGA, MERTXETXURIURDIÑAKMotza/Corta
42ALVARADO HERRAN, MARIATXURIURDIÑAKMotza/Corta
43ALVARADO HERRAN, MAITETXURIURDIÑAKMotza/Corta
44BURGAÑA MANCISIDOR, JONAURRERA MTMotza/Corta
45MARQUÍNEZ BLANCO, JAVIERLEIOA MENDI TALDEAMotza/Corta
46MAESTRE GONZALEZ, ALEJANDROMotza/Corta
47REGIDOR FERNANDEZ, JAIONEMotza/Corta
48GUERRERO GARCIA, UNAIMotza/Corta
49SARDON MORAL, VICENTEMotza/Corta
50SARDON GARCIA, RUBENTRAIL TEAM BIZKAIAMotza/Corta
51HUMARAN CALLEJO, IMANOLErtaina/Mediana
52NAVARRO SOTO, AITORErtaina/Mediana
53CIARRUSTA ARTABE, FELIXGANGUREN MTLuzea/Larga
54AMORRORTU ETXEBARRIA, ARITZGOIKOGANE MENDI TALDEAMotza/Corta
55URRUTIKOETXEA AZKUETA, NAIAErtaina/Mediana
56MURGUIA CANTERO, MIGUELMotza/Corta
57MATURANA ANGULO, AINHOAMotza/Corta
58FUERTES RAN, FRANCISCO JAVIERBOSCOS BERRILuzea/Larga
59MAJUELO APIÑANIZ, ALBERTOMANUEL IRADIERLuzea/Larga
60ARTETXE ARRIETA, IÑIGOZORNOTZA MENDI TALDEAMotza/Corta
61URBANETA RUIZ, JAVIERMotza/Corta
62ALAVA GUTIERREZ, IÑAKIMELLO MTLuzea/Larga
63VALBUENA TEJEDOR, IÑAKIGANE RANTZ MENDIZALE TALDEAMotza/Corta
64ALLER SERRANO, JORGEMotza/Corta
65NÚÑEZ SILVANO, AINHOAErtaina/Mediana
66GONZALEZ EGIA, IGORMotza/Corta
67REDONDO SAN MIGUEL, JOSE LUISGOIKOGANE M.T.Luzea/Larga
68BASILIO PEREIRA, EMILIOMotza/Corta
69SÁENZ DE POBES RUIZ DE EGUULAZ, JOSEBAGASTEIZErtaina/Mediana
70
71DORRONSORO GUINEA, MIKELIRATXOLuzea/Larga
72RUIZ TORRES, PATXIARNORTEGI MTErtaina/Mediana
73INCHAURRAGA CASTRO, MAITE EDEREUSKAL ESPELEOLOGOEN ELKARGOAErtaina/Mediana
74ZIARRUSTA DIAZ, IBONMotza/Corta
75GARAIGORTA UGARRIZA, JOSE RAMONITXINAPE M.T.Ertaina/Mediana
76
77CALERA CANTERO, INMACULADAMotza/Corta
78LACALLE ARNEDILLO, IGNACIOLuzea/Larga
79ARTETXE ZALBIDE, JAVILuzea/Larga
80
81ARTETXE ZALBIDE, IONLuzea/Larga
82RUIZ DE AZUA SOLOZABAL, JOSUPADURAErtaina/Mediana
83IBARRETXE FERNANDEZ DE LARRINOA, ASIERPADURAErtaina/Mediana
84CONDE GURREA, IBAIMotza/Corta
85GONZALEZ GARRIDO, TXEMAMotza/Corta
86ARROJO ORMAETXE, AMAIAJUVENTUSLuzea/Larga
87GARCIA ETXEBARRIA, OIERLuzea/Larga
88
89
90CARRERO CARRASCAL, VICENTAPEÑA KARRIAMotza/Corta
91BERNAOLA GARCIA, JESUS MARIAMENDIKO LAGUNAKMotza/Corta
92MADARIAGA ORBEA, JUANTXOErtaina/Mediana
93NARBAIZA ALDAI, ANAJEErtaina/Mediana
94RODRÍGUEZ BARRETO, ALFREDOLuzea/Larga
95ALAVA VAQUERO, MIRYAMAMURRIOTRAIL TALDEAMotza/Corta
96PIZARRO GONZALEZ, JERUBASAJAUN MENDI KLUBALuzea/Larga
97VILLARAN ANDOAIN, MIKELBASAJAUN MENDI KLUBALuzea/Larga
98URIARTE ZENGOTITABENGOA, NAHIAALPINO TABIRALuzea/Larga
99ARBERAS SAGASTI, MAIDERGAZTEIZMotza/Corta
100ZUBIMENDI DELGADO, HARKAITZMotza/Corta
101ZABALA MACIAS, ÍÑIGOBASAJAUN MENDI TALDEALuzea/Larga
102VEGA ELIZBURU, JULENOSTADARLuzea/Larga
103
104
105MARTÍNEZ GONZÁLEZ, ANAMotza/Corta
106ARANBURU ARANBURU, JUANJOOSTADARLuzea/Larga
107VARELA FERREIRO, MARI CARMENMotza/Corta
108SEGURA VICARIO, CESARMERCEDES BENZMotza/Corta
109OSES MONZON, SAIOAMotza/Corta
110AYUSO SANTOS, RAULMotza/Corta
111GARCIA DELGADO, SERGIOMotza/Corta
112ZABALONDO OIANGUREN, USTARITZLuzea/Larga
113PATO RAMIREZ, ISMAELLuzea/Larga
114FONT VIVAR, AINHOALuzea/Larga
115ARBIZU ANDUEZA, PATXIC M LIZARRALuzea/Larga
116BENITEZ BAZ, DANELEMotza/Corta
117
118UGARTE VIVANCO, EVAMotza/Corta
119BARRENA MAGUREGI, AMAIAMotza/Corta
120ORDORIKA GANDARIAS, JOSE LUISMotza/Corta
121ARRUTI OLEAGA, ENEKOGOIZALELuzea/Larga
122MARTINEZ FERNANDEZ, BORJAMotza/Corta
123GALLARDO SANCHEZ, FRANGOIZALELuzea/Larga
124CAMPO EGUIA, FELIPEMotza/Corta
125FERNANDEZ IRAZABAL, ZALOAMotza/Corta
126
127YUSTE ALONSO, MARISAMotza/Corta
128GOIKOETXEA MARTINEZ, ANEMotza/Corta
129GOIKOETXEA MARTINEZ, ION ANDERMotza/Corta
130DOMINGUEZ URKIJO, JUAN LUISMotza/Corta
131
132FERNANDEZ ALMARAZ, IVANLuzea/Larga
133DOMINGUEZ URKIJO, PABLOMotza/Corta
134SÁNCHEZ PASCUAL, LUISMotza/Corta
135MENA FERNANDEZ, OSCARMotza/Corta
136SAINZ CALVO, JOSE MARIAMANUEL IRADIERLuzea/Larga
137GARMENDIA GOYA, JOSE LUISUKELuzea/Larga
138OZAETA MUSITU, JOSE ANGELGASTEIZLuzea/Larga
139TEJADA OCEJO, FERNANDOLuzea/Larga
140TEJADA OCEJO, JONATANLuzea/Larga
141
142URIBARREN LARREA, JUANTXUMotza/Corta
143GURTUBAI SOLATXI, JUAN MARIGANZABAL M.T.Luzea/Larga
144IZA AIESTA, JUANJOGANZABAL M.T.Luzea/Larga
145CRESPO RUIZ, JUANG.A. GANGURENErtaina/Mediana
146MIGUEL DÍAZ, JORGEGANGUREN MTMotza/Corta
147SALVADOR SÁNCHEZ, SERGIOMotza/Corta
148BORNACHEA SEGURAJAUREGUI, BEATRIZMotza/Corta
149IBARRA DÍAZ, JAVIERGANGUREN MTMotza/Corta
150RAMOS RIVERA, ROBERTOMotza/Corta
151FUENTE GARCÍA, JUAN JOSÉMotza/Corta
152GARCÍA GOMEZ, LUIS MªMotza/Corta
153AZPITARTE ARANCETA, FELIXJOKO ALAILuzea/Larga
154AZPITARTE ARANCETA, JOSE LUISALPINO TABIRAMotza/Corta
155GARITAONANDIA ZUAZABISCAR, GREGORIOALPINO TABIRAMotza/Corta
156OTXOA AROSTEGI, JUANJOMELLO TRAIL TALDEALuzea/Larga
157GARAIO ELLAKURIA, JOSUGOIKOGANE MTMotza/Corta
158GORORDO CORCHON, AITORMotza/Corta
159MANTEROLA ZABALLA, JONITXINAPEGOIMAZPELuzea/Larga
160
161DE LEON GONZALEZ, YOLANDAGANERANTZLuzea/Larga
162GARCIA PASCUAL, LUIS ANGELGANERANTZLuzea/Larga
163SANCHEZ RODRIGUEZ, JULENMotza/Corta
164ORTIZ DE BARRON DOMINGUEZ, JESÚSMotza/Corta
165ALBERDI AZKOAGA, UXUEMotza/Corta
166BRINGAS BLANCO, AITORMotza/Corta
167BIKONDOA BIKONDOA, KONTXIBAZTANGO MENDI TALDEALuzea/Larga
168LINAZA GARAI, JOSE MIGUELATZABAL M.TErtaina/Mediana
169RODRIGUEZ ORTIZ, JOSE MANUELMotza/Corta
170ARRESE MUSEROS, LEIRELuzea/Larga
171ORTUZAR REGIL, ARITZLuzea/Larga
172UMEREZ LAZKANO, IÑAKIS.M.LAGUN ONAKLuzea/Larga
173ESPILLA SAGARDUI, JOSE LUISGANGURENMotza/Corta
174IBARBIA ELLAKURIA, SAIOAMotza/Corta
175SATRUSTEGUI PUENTE, MIKELErtaina/Mediana
176PAGAZAURTUNDUA ARBAIZAGOITIA, PEIOMotza/Corta
177
178PÉREZ PALENCIA, SANTIAGOKULUMSPORTLuzea/Larga
179BASTIDA DIAZ DE OTAZU, ARRATEKULUMSPORTLuzea/Larga
180
181
182
183GOMEZ HERNANDEZ, MIGUELCLUB VASCO DE CAMPING ELKARTEALuzea/Larga
184ESPILLA BARRUETABEÑA, JOKINMANUEL IRADIERLuzea/Larga
185URQUIJO BEITIA, PEDRO MARIAMotza/Corta
186RODRIGUEZ FERNANDEZ, ANGEL BENIGNOMANUEL IRADIERLuzea/Larga
187OLABARRIA BEOBIDE, ROSA MARIAITXINAPEMotza/Corta
188URRUTIA GARAY, JUANJOLuzea/Larga
189PALACIOS ITURRITXA, ALBERTOGASTEIZLuzea/Larga
190TRUJILLO UGALDE, UNAIGOIKOGANE MENDI TALDEAErtaina/Mediana
191GRANADO OLABE, IRATXEMotza/Corta
192ALBA SANTOS, GENEMERCEDESLuzea/Larga
193SAEZ ASPIZUA, EUKENEMotza/Corta
194IBARRETXE GARCÍA, IRUNEMotza/Corta
195
196REBOLLO TAVERO, JUAN CARLOSAMURRIOTRAILLuzea/Larga
197ALBA BILBAO, ANDONIMotza/Corta
198ZARRAONANDIA VIGURI ZARRAONANDIA VIGURI, JOSE RAMONEGUNSENTIAMotza/Corta
199BILBAO VIGURI, IÑIGOEGUNSENTIAMotza/Corta
200AYESTA ARRIORTUA, MIKELITXINAPEMotza/Corta
201RODRIGUEZ VARONA, CRISTINAMotza/Corta
202ORUE GARCIA, ASIERLuzea/Larga
203ARISTONDO LARRINAGA, MIKELMotza/Corta
204URRUTIA OTZERIN, ARATZITXINAPELuzea/Larga
205URRUTIA BARANDA, JABIERITXINAPEErtaina/Mediana
206HERNANDEZ URRUTXI, ROBERTOMotza/Corta
207ALDAMA ORRANTIA, KEPALEIOA M.T.Motza/Corta
208ALDAMA ORRANTIA, JOSUMotza/Corta
209SALICIO REGO, OSCARENKARTERRI MTMotza/Corta
210ZABALA URIONAGUENA, NEREAALPINO CLUB BILBAOErtaina/Mediana
211MOCCA TERTULIANO, JESSICAATZABAL M.TErtaina/Mediana
212LOPEZ DE LETONA BERNAOLA, GAIZKAMotza/Corta
213LOPEZ DE LETONA BERNAOLA, AINHOAMotza/Corta
214ORTEGA CALVO, JORGEMotza/Corta
215ZULUAGA BERNAOLA, JOSE MIGUELGANZABAL MENDI TALDEAMotza/Corta
216ZULUAGA PETRALANDA, LEXURIGANZABAL MENDI TALDEAMotza/Corta
217RIBEIRO RITUERTO, JAVIERMANUEL IRADIERErtaina/Mediana
218ANTON DE LA ROSA, MARIA JOSEBILBAO ALPINO CLUBErtaina/Mediana
219PENA CALVEIRA, ANTONIOITURRIBEROLuzea/Larga
220LLAMOSAS SANTAYANA, JOSÉ LUISKARRANTZA HARANA M.TMotza/Corta
221MARTIN ALONSO, IZASKUNErtaina/Mediana
222ALDAY CALONGE, GENTZANEErtaina/Mediana
223RAMOS MARTÍN, RICARDOCAF ORTHEZErtaina/Mediana
224ARTETXE BARRAINKUA, XABIERGANZABAL MTMotza/Corta
225LARRAÑAGA ARAMBURU, XABIERZARAUZKO PAGOETA ELKARTEAMotza/Corta
226
227URKIJO REKALDE, IÑAKIGANGURENErtaina/Mediana
228BURUTXAGA ANTÓN, ENDIKAMotza/Corta
229BURUTXAGA EPELDE, GONZALOMotza/Corta
230CAMINO GOMEZ, JAIMEMotza/Corta
231GOIKOETXEA ZULUETA, TXAROMotza/Corta
232BASTERRA GOIRI, LAURENTZIMotza/Corta
233RAMIREZ VILLALEY, ALVAROMANUEL IRADIER MTLuzea/Larga
234ASTIGARRAGA ERLEAGA, ALEXANDERMotza/Corta
235ERKIAGA IRIZAR, LOURDESARTIBAI M.T.Motza/Corta
236ARZUAGA ALONSO, AITORMotza/Corta
237GARCIA ISASI, ASIERMotza/Corta
238ATXA LONGARTE, JON ANDERGOIKOGANE MTLuzea/Larga
239LEJARRETA INTXAURRAGA, JONITXINAPE MENDIKO TALDEAMotza/Corta
240ZELAIA TOMASINO, IBANARTIBAI MTLuzea/Larga
241FERNÁNDEZ DE TROCONIZ DE LA CALLE, JAVIERBILBAO ALPINOErtaina/Mediana
242
243VAZQUEZ CABRA, MARGARITABILBAO ALPINOErtaina/Mediana
244ALAIOGOIKOA LANDABASO, SERGIOLuzea/Larga
245GARAY GOIRI, GORATZMotza/Corta
246FLORES FRANCO, ARKAITZMotza/Corta
247
248ORTUETA ISASI, ASIERMotza/Corta
249
250BORDES EGUIA, ANGELMotza/Corta
251RODRÍGUEZ NÚÑEZ, CARMENGOIENA MTMotza/Corta
252BORDES CENDOYA, JOSEBAMotza/Corta
253MENESES ARENAS, MIKELGOIKOGANEMotza/Corta
254MONGIAT X, LUCAMUNARRIKOLANDAMotza/Corta
255GIL SANCHEZ, ROSAGANERANTZMotza/Corta
256IZAGIRRE ABRISKETA, AITORGOIKOGANE M.T.Motza/Corta
257MONREAL GABIRIA, DANIMotza/Corta
258SANCHEZ LLORENTE, RUBENMotza/Corta
259COUCEIRO VAZQUEZ, JOSEANMotza/Corta
260RODRIGUEZ RINCON, DAVIDGANGURENMotza/Corta
261RODRIGUEZ OBREGON, IKERGANGURENMotza/Corta
262URQUIZA GANZABAL, IÑIGOMotza/Corta
263GORBEA BARBARA, JOSEBAMotza/Corta
264
265
266URQUIZA CORDERO, IBAIMotza/Corta
267LUCAS POZA, ANAErtaina/Mediana
268
269PEREZ BARDECI, BEATRIZMotza/Corta
270LIRIO SAGASTIZABAL, INAZIOCLUB VASCO DE CAMPINGLuzea/Larga
271RODRIGUEZ LIZARAZU, NEREAURDABURUMotza/Corta
272ARAMBURU BARAYAZARRA, JESUSMotza/Corta
273PERURENA OLABARRIA, JUAN JOSEMotza/Corta
274
275MADARIAGA MADARIAGA, ENEKOLuzea/Larga
276MONTERO FORURIA, ZEHATZLuzea/Larga
277ECHEVARRIA ECHEVARRIA, JOSE LUISITXINAPEMotza/Corta
278ARRIETA URRIOLAUSOKOA, Mª KARMENARTIBAI M.T.Ertaina/Mediana
279MONTALBAN LILI, SONIAITXINAPEMotza/Corta
280MARIN TAMAYO, MODESTOMENDIKO LAGUNAKMotza/Corta
281GONZALEZ HERRAN, MANUELGANERANTZ MTMotza/Corta
282
283ANDUAGA INSAUSTI, EDORTAEZLuzea/Larga
284ROS CUBAS, MARIAGANERANTZLuzea/Larga
285
286
287SANCHEZ CRESPO, JOSE LUISMotza/Corta
288IBABE VITERI, BERNARDOCLUB MONTAÑA GASTEIZMotza/Corta
289MATEO CASTAÑEDA, JESUSATXAZPE MENDI TALDALuzea/Larga
290MORO ABANDO, INMACULADAMotza/Corta
291IRAZU SOPEÑA, GORKAMANUEL IRADIER MTLuzea/Larga
292BLANCO MARTIN, JESUS MANUELMotza/Corta
293SOBRADO CHAPARRO, SILVIAMotza/Corta
294RAMOS NUÑEZ, FERNANDOMotza/Corta
295PEREZ ORELLANA, SERGIOMotza/Corta
296ORTIZ DE URBINA DURAN, Mª CARMENATZABAL ZUIA MENDIZÁBAL MENDIMotza/Corta
297VAZQUEZ FARIÑAS, JOSE ANGELZUIA M T ATZABALMotza/Corta
298MURELAGA ARRIZUBIETA, ROSAARTIBAI MTMotza/Corta
299ZARRAGA AZAOLA, MIGUEL ANGELGANGUREN GALDAKAOMotza/Corta
300AZPITARTE ALTUNA, JESUSANAITASUNAErtaina/Mediana
301AZPITARTE OYARZABAL, ELUSKAANAITASUNA MBErtaina/Mediana
302UGARTE SIERRA, ALBERTOMotza/Corta
303
304IBARRONDO OZAETA, JULIANITXINAPE MTLuzea/Larga
305
306
307
308YARRITU CALLE, ROBERTOMotza/Corta
309YARRITU LLAMAS, IÑIGOLuzea/Larga
310LOPEZ GUTIERREZ, JOSUNEALPINO TABIRA DURANGOLuzea/Larga
311PENALVA MARTINEZ, MANUELALPINO TABIRA DURANGOLuzea/Larga
312LARRINAGA HUERTA, JONLuzea/Larga
313HERRERO FRAILE, JOSE LUISGOIKOGANEMotza/Corta
314COLL CAPELLE, JOSEP RICARDMANUEL IRADIERLuzea/Larga
315CASADO RUIZ, JUAN CARLOSMotza/Corta
316
317LARRINAGA PADILLA, JOSE ASENSISOMotza/Corta
318SÁNCHEZ GUINEA, ENEKOMotza/Corta
319VELASCO LOPEZ, ASIERMotza/Corta
320UMEREZ ALTUBE, AIORAErtaina/Mediana
321CASTELLANO RICO, PEDROMotza/Corta
322ANGULO GALDEANO, ARAITZErtaina/Mediana
323
324UGARTE URIARTE, ANDONIMotza/Corta
325SANTAMARIA MARTINEZ, ERNESTOMotza/Corta
326IDIGORAS SARRAOA, LIBEMotza/Corta
327
328LLERENA GARCIA, JOSETXUMotza/Corta
329
330ALDEKOA ARRIORTUA, JULENEMENDIKO LAGUNAKMotza/Corta
331EPELDE BERAZA, ANEMotza/Corta
332EPELDE LARRABIDE, ESTEPANMotza/Corta
333BERAZA RUIZ, BELENMotza/Corta
334FERNANDEZ GARCIA, FRANCISCO DOMINGOMotza/Corta
335AÑIBARRO AÑIBARRO, JOSE FELIXErtaina/Mediana
336GOMEZ MEIRELES, JONATANLuzea/Larga
337BUSTINZA OLABARRI, JESUS MARILuzea/Larga
338LOPEZ DE ABERASTURI CELADA, MAURICIOBASKONIAMotza/Corta
339BLANCO GARCIA, IBONNOMotza/Corta
340IÑURRIETA IBAÑEZ, JUAN CARLOSNOErtaina/Mediana
341BOO LOPEZ, JOSE LUISPADURA MENDI TALDEALuzea/Larga
342
343ANDUAGA LAZKANOITURBURU, ENRIKELuzea/Larga
344ETXEBARRIA RESPALDIZA, EKIErtaina/Mediana
345
346GOENAGA ELEZGARAY, IMANOLBURUMENDI M.E.Motza/Corta
347
348CAMACHO IGLESIAS, MARIA JOSEMotza/Corta
349SANTURTUN GONZÁLEZ, FERNANDOMotza/Corta
350CASTELLANO RICO, GONZALOMENDIKO LAGUNAKMotza/Corta
351SOPELANA REMENTERIA, IÑAKIMENDIKO LAGUNAKMotza/Corta
352LOPEZ LOPEZ, MARIAMotza/Corta
353CLEMENTE MAYO, JESUSMotza/Corta
354HUERGA GARRIDO, JESUSLEIOA MENDI TALDEAMotza/Corta
355CARVALHO ETXEBARRIA, AITORGOIKOGANE M. T.Luzea/Larga
356ETXEBARRIA ZABALLA, Mª ELENAGOIKOGANE M. T.Ertaina/Mediana
357CARVALHO GARCIA, JULIOGOIKOGANE M. T.Luzea/Larga
358AIZPURUA EGIGUREN, ARKAITZINDAMENDILuzea/Larga
359PINTA MUNITIZ, JESUS DE LAGOIKOGANE M TMotza/Corta
360AIS GALINDO, JAVIERMotza/Corta
361HERNANDEZ HOLGADO, FRANCISCO JAVIERBILBAO ALPINO CLUBErtaina/Mediana
362LOPEZ RUBIO, MARIA EVABILBAO ALPINO CLUBErtaina/Mediana
363CABAÑES ZORRILLA, FCO JAVIERGANGUREN MENDI TALDEAErtaina/Mediana
364
365LÁZARO FRAILE, EDUARDOLuzea/Larga
366GARCIA BOCOS, GUILLERMOMotza/Corta
367DEL RIO GARCIA, JAVIERMotza/Corta
368DEL RIO GARCÍA, JOSÉ LUISMotza/Corta
369EGUREN DIEZ, JONMotza/Corta
370PEREZ GONZALEZ, LEYREATZABALMotza/Corta
371URQUIJO RODRIGUEZ, UNAIMotza/Corta
372AZKUNAGA BEITIA, MAITANEMotza/Corta
373GOGENOLA UGARTEBURU, KEPAGANZABALMotza/Corta
374JIMENEZ COUTO, JULIOMotza/Corta
375TROJAOLA ALVAREZ, MIKELErtaina/Mediana
376GONZALEZ GARCIA, JUAN JOSEErtaina/Mediana
377ATUTXA AMEZUA, ALEXZORNOTZA MENDI TALDEAMotza/Corta
378BARBARA OLABARRIA, JORITZMotza/Corta
379BARBARA OLABARRIA, BEÑATLuzea/Larga
380BARBARA IBARRA, JESUSLuzea/Larga
381BALADO MENDIVIL, EGOITZErtaina/Mediana
382IBAIBARRIAGA PEREZ, TXOMINMotza/Corta
383GUTIERREZ DE LA PISA, OLGAGANERANTZLuzea/Larga
384PÉREZ CONDE, SERGIOATZABALMotza/Corta
385VALLEJO GONZALEZ, IRAIDEMotza/Corta
386RUIZ MADARIAGA, VALENTINITXASARGIAErtaina/Mediana
387GISASOLA ETXANIZ, ELENAARTIBAI M.T.Motza/Corta
388OSTOLAZA ANSOLA, JOXEANARTIBAI M.T.Ertaina/Mediana
389URIBARRI LARRAONDO, MARISEGOIKOGANE MENDI TALDEAErtaina/Mediana
390MOLINUEVO RUIZ, PABLOMotza/Corta
391CAMPO LARRÍNAGA, RAFAELMotza/Corta
392
393
394
395OTAOLA BARBARA, IÑIGOGOIKOGANEMotza/Corta
396
397ROMANO GARCIA, JUANSOLLUBE 707Luzea/Larga
398LOPEZ RODRIGUEZ, JAVIERLuzea/Larga
399
400GRANDE PINAR, VERONICAMotza/Corta
401GARCÍA ANGULO, ARANTZAMotza/Corta
402ROMANO GRANDE, JONSOLLUBE 707Ertaina/Mediana
403ROMANO GRANDE, UNAISOLLUBE 707Ertaina/Mediana
404ZUGAZUA URCELAY, ENRIQUEMERCEDESMotza/Corta
405JAUREGI GORROTXATEGI, ARITZANAITASUNA M.BLuzea/Larga
406FERNANDEZ PEREZ, JAVIERUBIETAMENDI TALDEAErtaina/Mediana
407ARRIETA AGUIRRE, TOMASMORKAIKOLuzea/Larga
408
409PEÑA VELEZ, TOMASMORKAIKOLuzea/Larga
410
411ROQUE SEMEDO, JAVIERITXINAPEMotza/Corta
412NOGALES VAZQUEZ, JORGEUBIETAMENDIErtaina/Mediana
413ROQUE SEMEDO, JOSEMotza/Corta
414GARMENDIA VERA, EGOITZLuzea/Larga
415MARKINA MORENO, LUCAS JAVIERMotza/Corta
416HERRERA GONZALEZ, LUIS ALBERTOMotza/Corta
417AKARREGI ARAMAIO, JON IÑAKIITXINAPEErtaina/Mediana
418OLIVARES BORDE, IKERITXINAPEErtaina/Mediana
419ARTETXE ESPERANZA, KARLOTAMotza/Corta
420PIKAZA URRUTXURTU, ANDERBAIMotza/Corta
421SEVILLANO MARTÍN, VICTOR MANUELGASTEIZErtaina/Mediana
422DOMINGUEZ PESQUERA, JOSE MAXIMOMotza/Corta
423ECHEVARRIA OLABARRIA, JORGEMotza/Corta
424IBERNIA UGARTE, SERGIOErtaina/Mediana
425ROJO VAQUERO, ROBERTOMENDIKO LAGUNAKMotza/Corta
426BAZ MADRUGA, MIGUELA.D.C. ITURRIBEROErtaina/Mediana
427MOZUELOS GONZALO, ANDONIMotza/Corta
428EBRO VARONA, PABLOMotza/Corta
429RODRIGUEZ DEL MORAL, GREGORIAMotza/Corta
430BENGOA ZUGAZAGOITIA, SANTIAGOMotza/Corta
431EBRO RODRIGUEZ, NOEMIMotza/Corta
432EBRO RODRIGUEZ, ASERMotza/Corta
433
434TORRONTERAS GARCIA, JUANJONAITASUNAErtaina/Mediana
435ORIBE VIRTO, UNAIGOIKOGANE,M.T.Motza/Corta
436GARCIA ARENAS, ASIERMotza/Corta
437ORIBE CORRALES, FERNANDOGOIKOGANE, M.T.Motza/Corta
438
439BENITO BARRIO, ISIC.M. GAZTEIZErtaina/Mediana
440MELERO ANDRES, ANA MARIAErtaina/Mediana
441AMOROS SANCHEZ, EDUARDOMotza/Corta
442MAESO LARRINAGA, JONMotza/Corta
443EREÑO CELAYA, JOSUGANGURENLuzea/Larga
444ALDEANO PELAEZ ALDEANO PELAEZ, RAULMANUEL IRADIERMotza/Corta
445MELERO ANDRES, VICTOR MANUELErtaina/Mediana
446CASTAÑOS CONDE, AITORLuzea/Larga
447TORRE GOIKOETXEA, OLGAMotza/Corta
448ORTIZ DURÁNTEZ, JON ANDERMENDIKO LAGUNAKLuzea/Larga
449AKESOLO ERAUSKIN, KARMELEMotza/Corta
450ARISTIMUÑO DIAZ, MIKELZORTZIETAKOAKLuzea/Larga
451CHACON ALONSO, PILIMotza/Corta
452MATEOS PÉREZ, ESTIBALIZMotza/Corta
453PRADERA MONTALBAN, ANDERLuzea/Larga
454ALDEANO PELAEZ, JOSE ANGELMotza/Corta
455RAMIREZ MUÑOZ, MANUELMotza/Corta
456YARRITU ARANZABAL, ITZIARMotza/Corta
457FANDIÑO PIEDRA, IMANOLMENDIKO LAGUNAKMotza/Corta
458GALDOS LARRAONDO, AITORMotza/Corta
459VAL VELARDE, JOSE MANUELITXAS ARGIA S.M.Ertaina/Mediana
460SANTIDRIAN RUBIO, ALVAROMAGNESIUMErtaina/Mediana
461GONZALEZ ECHEVERRIA, OIHANCLUB DE MONTAÑA GASTEIZErtaina/Mediana
462ORTEGA GASTAKA, DESIDERIOGOIKOGANE MENDI TALDEAErtaina/Mediana
463GARABIETA OLEA, JULENMotza/Corta
464ROS CUBAS, JULIAMotza/Corta
465GUTIERREZ IÑIGO, JAVIERLuzea/Larga
466
467MENOYO MENDIVIL, MARÍAAMURRIO TRAILErtaina/Mediana
468ZATON GARCIA, IMANOLLuzea/Larga
469MONREAL GABIRIA, IOSUPADURA ALPINOMotza/Corta
470SANTOS GALLARDO, ASIERDEUSTOKO MENDITARRAKLuzea/Larga
471ISUSI ODIAGA, IÑAKIAMURRIO TRAILErtaina/Mediana
472AZKORRA BILBAO, IÑAKIMotza/Corta
473MIÑANO DURÁNTEZ, MIKELMENDIKO LAGUNAKLuzea/Larga
474AZKORRA BILBAO, ANDONIMotza/Corta
475URQUIJO LABURU, JONGOIKOGANE M.T.Ertaina/Mediana
476GARCIA GUTIÉRREZ, MANUGOIKOGANE MENDI TALDEAMotza/Corta
477LA HIDALGA LAVIÑA, BIBIANAATZABAL MENDI TALDEA. ZUIAMotza/Corta
478OLABARRIA JIMÉNEZ, TXEMAMotza/Corta
479ISUSI SANZ, IBAIITXINAPE M.T.Motza/Corta
480JAUREGUI GONZALEZ, JOSEANMotza/Corta
481FERNANDEZ DE GAMBOA MARCOS, ARANTZAMotza/Corta
482IZQUIERDO DURANA, GORKAIGANTZIKO BILTOKI ELKARTEAErtaina/Mediana
483BILBATUA ALBISTEGI, IGORErtaina/Mediana
484IGUZKIAGIRRE ITURBIDE, JOSUNEIGANTZIKO BILTOKI ELKARTEAErtaina/Mediana
485HERRAN ARMADA, Mª ANGELESATXAZPEMotza/Corta
486GENICIO DEL PRADO, AGUSTINMotza/Corta
487ZENIKAZELAIA GASTAKA, IKERMotza/Corta
488RIVAS BENITO, MADDALENMENDIKO LAGUNAKMotza/Corta
489
490URIBARRI SASIAIN, EMILIOGOIKOGANE MENDI TALDEAMotza/Corta
491ACHA ARBAIZA, IKERITXINAPE MENDI TALDEAMotza/Corta
492GUILLEN CAÑAS, VIRGINIABAIErtaina/Mediana
493ALAIOGOIKOA LINAZA, BITTORGOIZALEMotza/Corta
494VARGAS UGARRIZA, IÑAKITXARLAZO MENDI TALDEALuzea/Larga
495BERGARA ANTXIA, DIEGOGOIKOGANE M.T.Motza/Corta
496
497ETXEBARRIA ETXEBARRIA, ASUNMotza/Corta
498
499LARREA ORNES, MARIAMENDIKO LAGUNAKMotza/Corta
500GONZALEZ MENOYO, ARKAITZLEIOA MENDI TALDEAMotza/Corta
501FERNANDEZ SANCHEZ, NAGORELEIOA MENDI TALDEAErtaina/Mediana
502GONZALEZ MENOYO, JAIMEErtaina/Mediana
503PEDROSA LENS, NEREAMotza/Corta
504ORTEGA GASTAKA, JESUSErtaina/Mediana
505
506ORTEGA GARCIA, KELYANErtaina/Mediana
507LOPEZ MUNIOZGUREN, IGORPOLPOL HANKALUZELuzea/Larga
508ARBAIZA ARRIOLA, JONITXINAPE M.T.Motza/Corta
509ARBAIZA ARRIOLA, MIKELITXINAPE M.T.Motza/Corta
510ARBAIZA INTXAURBE, TXUSITXINAPE M.T.Motza/Corta
511RAZKIN MEDRANO, AMAIALuzea/Larga
512MONTOZA RECIO, JAVIMotza/Corta
513
514BARRERA CAMARERO, ALLENDEMotza/Corta
515ESPINA ESPARTERO, JONMotza/Corta
516BILBAO ARETXAGA, EKHIÑEMotza/Corta
517PEREZ MORILLO, JOSERAMONGANERANTZLuzea/Larga
518
519GONZALEZ ARCE, JOSEBAErtaina/Mediana
520
521ARAMENDI GARAYO, ZIGORITXINAPEMotza/Corta
522AZKONA GARZIA, OSKARLuzea/Larga
   
OROZKO HARANA XXIX IRAUPEN MENDI IBILALDIA 4.816 BISITA
EUSKAL MENDIZALE FEDERAZIOA
Errotaburu Pasealekua 1-9º-3ª. 20018 Donostia-San Sebastián     www.emf-fvm.org      email: martxas@emf-fvm.com