| euskara | castellano | français |
2017
EUSKAL HERRIKO IRAUPEN LUZEKO IBILALDIEN ZIRKUITUA
                                    
| Zirkuitua | ...beste ibilaldi | Shebe Peña | Kontaktua |
| ibiltarien gunea | elkarteen gunea | administratzailearen gunea |
 
XIV KARRANTZA HARANA MENDI IBILALDIA
2017ko Maiatzaren 20ean
KARRANTZA HARANA Mendi Taldea
PARTAIDEEN ZERRENDA
LARGA/LUZE : 83      MEDIANA/ERTAINA : 90      CORTA/LABUR : 65      CARRERA/LASTERKA : 23      TOTAL : 261      
ORAINDIK IZENIK EMAN GABEKO PARTEHARTZAILEA, ELKARTEAREN BAIEZTAPENAREN ZAIN
BERE DATUAK JENDAURREKO EZKUTATZEA DESIRATZEN DUEN PARTE-HARTZAILEA
Taula ordenean jartzeko, zutabearen goiburuan klikatu
ZNBKIZEN ABIZENAKMENDI ELKARTEAMODALITATEA
MONDRAGON SOLABARRIETA, SAIOACORTA/LABUR
LLAMOSAS LOIZAGA, ANDEKABASKONIA MENDI TALDEALARGA/LUZE
JIMENEZ GOMEZ, CARLOSKULUMSPORTCARRERA/LASTERKA
JAUREGUI ELOSEGUI, GABRIELLARGA/LUZE
GARRIDO TAMAYO, VERONICAZUIA M T ATZABALCORTA/LABUR
FERNÁNDEZ PERALES, RAQUELGANERANTZ M.T.LARGA/LUZE
BLANCO ALONSO, NEREACORTA/LABUR
ARTETXE ARRIETA, IÑIGOZORNOTZA MENDI TALDEALARGA/LUZE
BAENA SOLAS, ENEKOCARRERA/LASTERKA
ARGALUZA LARRINAGA, JOSEBATALLU MENDIZALE K.K.LARGA/LUZE
OGUIZA SANTAMARIA, IKERCORTA/LABUR
ORMAETXEA ZENIKAZELAIA, UNAIZORNOTZAKO MENDI ELKARTEAMEDIANA/ERTAINA
PEREZ ARRIBAS, ANDONILABEGANETRAILCARRERA/LASTERKA
PIELAGOS MARTINEZ, RICARDOEUSKARARAKO ELKARTEAMEDIANA/ERTAINA
SOBRADO CHAPARRO, SILVIACORTA/LABUR
1ARZALLUS URREIZTI, ANDONICLUB VASCO CAMPINGLARGA/LUZE
2LOPEZ ANGULO, ÁNGELINDEPENDIENTELARGA/LUZE
3SANTISTENBAN GARCÍA, MARTINKARRANTZA MENDI TALDEALARGA/LUZE
4ZELAIA TOMASINO, IBANARTIBAI MTLARGA/LUZE
5LIZARRALDE IBARRA, JOSE MARIAALPINO TABIRALARGA/LUZE
6AZPITARTE ARANCETA, FELIXJOKO ALAILARGA/LUZE
7BIKONDOA BIKONDOA, KONTXIBAZTANGO MENDIZALEAKLARGA/LUZE
8ETXEBERRIA EIZAGIRRE, IMANOLPAGOETALARGA/LUZE
9MATEO CASTAÑEDA, JESUSATXAZPE MENDI TALDEALARGA/LUZE
10ALVAREZ LLANO, JOSE IGNACIOGANGURENLARGA/LUZE
11GARCIA GOMEZ, ENRIQUEBILBAO ALPINO CLUBLARGA/LUZE
12URKIJO REKALDE, IÑAKIGANGURENLARGA/LUZE
13ZUBELDIA LETAMENDIA, GORKAINTXURRELARGA/LUZE
14JUARISTI GARCIA, AITORANAITASUNA M.BLARGA/LUZE
15LOPEZ GUTIERREZ, JOSUNEALPINO TABIRA DURANGOLARGA/LUZE
16PENALVA MARTINEZ, MANUELALPINO TABIRA DURANGOLARGA/LUZE
17SUSO LÓPEZ, RICARDOG. A. ALDATZ GORALARGA/LUZE
18BRAVO MORENO, JAVIERNOLARGA/LUZE
19MEJIAS AVELLAN, RAMON JESUSZORNOTZALARGA/LUZE
20AGIRRE PEREDA, NAGOREZORNOTZA MTLARGA/LUZE
21ORBEZUA BEOBIDE, PEIOGANGUREN M.T.LARGA/LUZE
22ALVAREZ CASAREJO, ENRIQUEZORNOTZALARGA/LUZE
23AIZPURUA URKOLA, MARIJOINDA MENDILARGA/LUZE
24ARTETXE AMONDARAIN, IÑIGOTALLULARGA/LUZE
25PANPIN BORRAJO, CARLOSLARGA/LUZE
26LONGO IBARRA, FERNANDOLARGA/LUZE
27ARRIOLA AZKUE, IÑAKIRUTAS NAVARRALARGA/LUZE
28INTXAUSTI AMOREBIETA, ALFONSOZORNOTZA MENDI TALDEALARGA/LUZE
29URRUTIA ORTIZ, AITORATXAZPE MENDI TALDEALARGA/LUZE
30ZUMEAGA LAPEIRA, JOSE AGUSTINNAFARROALARGA/LUZE
31MONDUATE CRESPO, XABIERLARGA/LUZE
32AZUMENDI RIVAS, JOSEBAUBIETAMENDILARGA/LUZE
33MATABUENA VEGA, ANGELEUTSI BALMA TRAILLARGA/LUZE
34BAUTISTA CABALLERO, NATXOGANERANTZA MENDI TALDEALARGA/LUZE
35MARTINEZ SEDANO, OSCARBALMASEDA MENDI TALDEALARGA/LUZE
36AGUIRRE BILBAO, JUAN PEDROALPINO TABIRALARGA/LUZE
37ORTEGA TERCERO, JUAN CARLOSCAF BAYONALARGA/LUZE
38URKIXO IBARRETXE, ELIASGALLARRAGA MTLARGA/LUZE
39
40FERNANDEZ ARANBURU, PATXOGALLARRETALARGA/LUZE
41BATUECAS SANTANO, RAQUELDANTZALEKU SAKANALARGA/LUZE
42RODRÍGUEZ ORELLANA, FRANCISCO JAVIERDANTZALEKU SAKANALARGA/LUZE
43DEL PINO HERNÁNDEZ, BEATRIZLARGA/LUZE
44PAZOS BOLZONI, IÑAKIGALLARRETA MENDI TALDEALARGA/LUZE
45JEREZ MIMENZA, TXEMALARGA/LUZE
46GURTUBAY SOLATZI, JUAN MARIGANZABAL M. TLARGA/LUZE
47POSTIGO LÓPEZ, MIKELLARGA/LUZE
48AYALA GARCIA, MIKELMANUEL IRADIERLARGA/LUZE
49ARBELAITZ ARANBURU, KIZKITZAGIRIZIA MENDI TALDEALARGA/LUZE
50GODOY HIDALGO, PATXI IMANOLORIXOL. M. E.LARGA/LUZE
51DE LA CRUZ MEDRANO, NEREAORIXOL. M. E.LARGA/LUZE
52UZKUDUN SARASUA, ANDERGIRIZIA MENDI TALDEALARGA/LUZE
53MIÑANO DURÁNTEZ, MIKELMENDIKO LAGUNAKLARGA/LUZE
54ORTIZ DURÁNTEZ, JON ANDERMENDIKO LAGUNAKLARGA/LUZE
55TUÑON ORRICO, MARIALARGA/LUZE
56IRASTORZA URBIZTONDO, MARIKARMENUBIETAMENDITALDEALARGA/LUZE
57IRAZABAL BASTERRETXEA, ASIERALDATZ GORA M.T.LARGA/LUZE
58TOMÉ FERNÁNDEZ, DAVIDLARGA/LUZE
59GONZALEZ BENITO, JAVIER IGNACIODANTZALEKU SAKANALARGA/LUZE
60NOGALES VAZQUEZ, JORGEUBIETAMENDILARGA/LUZE
61TRAPAGA RUIZ, JAVIERSESTAO ALPINO CLUBLARGA/LUZE
62URIZAR SARASUA, JON MIKELLARGA/LUZE
63IRASUEGI ARDANZA, JONLARGA/LUZE
64AGUIRRE GALLEGO, IÑIGOLARGA/LUZE
65LADRON DE GUEVARA ANTOÑANA, LEIRELARGA/LUZE
66IMATZ ONTILLERA, JOSULARGA/LUZE
67POLANCO ALDASORO, OLIVERLARGA/LUZE
68POLVOROSA RETENAGA, JORGEEUTSIBALMATRAILLARGA/LUZE
69LLAGUNO URRUTIA, KOLDOLARGA/LUZE
70ARRIBAS HUERGA, RAMIROINDEPENDIENTELARGA/LUZE
71MATXIN BARRERAS, GORKALARGA/LUZE
72PIZARRO GONZALEZ, JERULARGA/LUZE
73VILLARAN ANDOAIN, MIKELBASAJAUN MENDI TALDEALARGA/LUZE
74GONZALEZ MELGAR, JONATANMELLO TRAIL TALDEALARGA/LUZE
75AIZPURUA RANERO, JOSE JULIOLARGA/LUZE
76OTXOA AROSTEGI, JUANJOMELLO TRAIL TALDEALARGA/LUZE
77GARCIA HERNANDO, LUIS ANGELLARGA/LUZE
78SILVA CABRERO, ALEXANDERCLUB ALPINO GALLARRETALARGA/LUZE
79SAINZ CALVO, JOSE MARIAMANUEL IRADIERLARGA/LUZE
80MARTINEZ MAESTU, PEDROMANUEL IRADIERLARGA/LUZE
81SENDINO HERNANDO, BITTORLARGA/LUZE
82GALARZA ABRISQUETA, NAHIABILBAO ALPINOLARGA/LUZE
83
101UMEREZ ALTUBE, AIORAMEDIANA/ERTAINA
102AZPIAZU LETAMENDI, MAIDERMEDIANA/ERTAINA
103PORTUGUÉS OTXOA, RAULMEDIANA/ERTAINA
104ALDAZABAL GUENECHEA, AITORARTIBAI MENDI TALDEAMEDIANA/ERTAINA
105MURELAGA ARRIZUBIETA, ROSAALPINO ARTIBAIMEDIANA/ERTAINA
106GARITAONANDIA ZUAZABISCAR, GREGORIOALPINO TABIRAMEDIANA/ERTAINA
107AZPITARTE ARANCETA, JOSE LUISALPINO TABIRAMEDIANA/ERTAINA
108EDESA LLAMOSAS, JUAN CARLOSDEUSTOMEDIANA/ERTAINA
109OLABARRI GOMEZ, JOSE MANUELDEUSTOMEDIANA/ERTAINA
110BARRERAS CASTRO, ANGELCARLISTAMEDIANA/ERTAINA
111MERINO GIL, EUSEBIO JUANCASTRO URDIALESMEDIANA/ERTAINA
112IBARRETXE DOMINGUEZ, NAIARAMEDIANA/ERTAINA
113IBARRETXE LOPEZ, IGORMEDIANA/ERTAINA
114UBERUAGA TOTORICAGÜENA, ROSA MARIMEDIANA/ERTAINA
115AMIGO ALCEDO, XABIERMEDIANA/ERTAINA
116DI ROMA ., MARCELOMEDIANA/ERTAINA
117DIAZ ARCO, JOSE ANTONIOMEDIANA/ERTAINA
118LLAGUNO GALARZA, IRATXEKarrantza mendi taldeaMEDIANA/ERTAINA
119JORGE LOPEZ, PABLOMEDIANA/ERTAINA
120JORGE LOPEZ, ASIERMEDIANA/ERTAINA
121SANTIAGO ROSALES, JAVIERUBIETAMENDIMEDIANA/ERTAINA
122SANTIAGO GOMEZ, XABIERMEDIANA/ERTAINA
123LÓPEZ SOBRADO, JOSÉMEDIANA/ERTAINA
124RUIZ TRIGO, JABIERMEDIANA/ERTAINA
125URRUELA ALVAREZ, MIKELMEDIANA/ERTAINA
126RUIZ TRIGO, DAVIDKARRANTZA MENDI TALDEAMEDIANA/ERTAINA
127AGUION ARES, JOSE LUISMEDIANA/ERTAINA
128RODRIGUEZ MARTIN, VIDALATXASPEMEDIANA/ERTAINA
129AGUION PALACIOS, LEIREMEDIANA/ERTAINA
130BILBAO LARRUCEA, ITZIARKARRANTZA HARANA M.T.MEDIANA/ERTAINA
131CRESPO SAINZ, RAMON JESUSKARRANTZA HARANA MTMEDIANA/ERTAINA
132BARQUIN ARRIEN, LORENZOKARRANTZA MENDI TALDEAMEDIANA/ERTAINA
133DEL CURA TORRE, JULENKARRANTZA MENDI TALDEAMEDIANA/ERTAINA
134GALDOS HERBOSO, JOSUKARRANTZA MENDI TALDEAMEDIANA/ERTAINA
135MORENO YERA, ANAMEDIANA/ERTAINA
136NASARIO ., GABRIELMEDIANA/ERTAINA
137RODRIGUEZ SEBIO, IÑAKIGANERANTZ MTMEDIANA/ERTAINA
138ALONSO GOROSTIZA, JAGOBAMEDIANA/ERTAINA
139GOMEZ LEGUINA, IÑAKIMEDIANA/ERTAINA
140OTADUI BIOTA, JAVIERLARRAÑETAMEDIANA/ERTAINA
141SAN ROMAN ZORRILLA, LAURAMEDIANA/ERTAINA
142TAPIA DIAZ, EMILIOMEDIANA/ERTAINA
143ZABALBEITIA GOMEZ, GARAZIMEDIANA/ERTAINA
144TEMPRANO CARBALLO, JOSEBAMEDIANA/ERTAINA
145AJA SANTISTEBAN, BORJAKarrantza mendi taldeaMEDIANA/ERTAINA
146GUBIA ORTIZ, SERGIOMEDIANA/ERTAINA
147MAZA VELASCO, TERESAMEDIANA/ERTAINA
148TORRE GOMEZ, SURIMEDIANA/ERTAINA
149RUIZ GUTIERREZ, MARI MARMEDIANA/ERTAINA
150GARCIA CESPEDES, PEDROMEDIANA/ERTAINA
151GROZINGER ., MARTINMEDIANA/ERTAINA
152ABAD GARRIDO, ELISEOKARRANTZA HARANA M.T.CORTA/LABUR
153OTXOA ROTELLA, ESTITXUUGAO MENDI TALDEAMEDIANA/ERTAINA
154CASUSO GOMEZ, FERNANDOCARLISTAMEDIANA/ERTAINA
155VALLE VEGA, GAIZKAMEDIANA/ERTAINA
156MACHIN BARRERAS, ASIERKarrantza mendi taldeaMEDIANA/ERTAINA
157KINTANA ZUGASTI, EKAITZUGAO MENDI TALDEAMEDIANA/ERTAINA
158ELECHIGUERRA GUTIERREZ, AINTZANEKarrantza mendi taldeaMEDIANA/ERTAINA
159SANTISTEBAN RUIZ, M BLANCABALMASEDAMEDIANA/ERTAINA
160FERNANDEZ DIEZ, LEIREMEDIANA/ERTAINA
161ARRIETA BROUARD, RAULMEDIANA/ERTAINA
162PÉREZ RIOS, LUIS ÁNGELMEDIANA/ERTAINA
163CHORRO FLORES, ARKAITZGANERANTZ M.T.MEDIANA/ERTAINA
164MORENO PACHECO, ANDONIMEDIANA/ERTAINA
165FRIAS COLLADO, CARLOSGANERANTZ M.T.MEDIANA/ERTAINA
166GARCIA ABASCAL, ANA ROSAKARRANTZA MENDI TALDEAMEDIANA/ERTAINA
167GARIN LLAGUNO, ESTIKarrantza mendi taldeaMEDIANA/ERTAINA
168BERTOL ARROYO, UNAIATZABAL MTMEDIANA/ERTAINA
169REIZABAL GARTZIA DE KORTAZAR, USUAATZABAL MTMEDIANA/ERTAINA
170ABAD BADÍA, JOSEP LLUISJUVENTUSMEDIANA/ERTAINA
171ZORRILLA LÓPEZ, UXUEJUVENTUSMEDIANA/ERTAINA
172ZABALA BERASTEGI, IBAIMEDIANA/ERTAINA
173MARTÍNEZ GÓMEZ, AINGERULEIOA MENDI TALDEAMEDIANA/ERTAINA
174EREÑO CELAYA, JOSUGANAGURENMEDIANA/ERTAINA
175PRADERA MONTALBAN, ANDERMEDIANA/ERTAINA
176OLAVARRIA MARTINEZ, ANTONIOCLUB DEL CARLISTAMEDIANA/ERTAINA
177BRINGAS ABASCAL, TOMASEL CARLISTAMEDIANA/ERTAINA
178RUIZ MENDIA, ITXASOMEDIANA/ERTAINA
179UNZUETA TERREROS, JAVIERMEDIANA/ERTAINA
180AHEDO ORTIZ, ASIERKarrantza mendi taldeaMEDIANA/ERTAINA
181RODRIGUEZ MARTIN, JOSE LUISGANERANTZMEDIANA/ERTAINA
182SANZ CORTEGOSO, ZIGORBILBAO ALPINOMEDIANA/ERTAINA
183ARRESE MUSEROS, LEIREMEDIANA/ERTAINA
184ORTUZAR REGIL, ARITZMEDIANA/ERTAINA
185SALGEIRO MAZA, ENRIQUEKARRANTZA MENDI TALDEAMEDIANA/ERTAINA
186PEREZ ALDAPE, JUAN CARLOSBASKONIA MENDI TALDEAMEDIANA/ERTAINA
187ELORDUY ORTEGA, ANE MIRENMEDIANA/ERTAINA
188ASTIZ IMAZ, PATXIMEDIANA/ERTAINA
201SANCHEZ BASANTA, IVANCORTA/LABUR
202SANCHEZ MATO, NAIACORTA/LABUR
203SANCHEZ MATO, NAIACORTA/LABUR
204BLANCO MARTIN, JESUS MANUELCORTA/LABUR
205VAZQUEZ FARIÑAS, JOSE ANGELZUIA M. T. ATZABALCORTA/LABUR
206RAMOS NUÑEZ, FERNANDOCORTA/LABUR
207ABASCAL GARCIA, ALFONSOCORTA/LABUR
208HERRANZ JIMENEZ, BEGOÑACORTA/LABUR
209SAINZ ZORRILLA, BENITOKARRANTZA MENDI TALDEACORTA/LABUR
210SANTAMARIA MARURI, JOSÉ MANUELCORTA/LABUR
211LLAMOSAS SANTALLANA, JOSÉ LUISKARRANTZA HARANA MENDI TALDEACORTA/LABUR
212DIEZ ABASCAL, VERONICACORTA/LABUR
213GARCIA MARTINEZ, UNAICORTA/LABUR
214PAGAZAURTUNDUA MARTÍN, ITSASOCORTA/LABUR
215GONZÁLEZ CUE, RUBENCORTA/LABUR
216PORTILLO ANTOLIN, IRUNECORTA/LABUR
217PORTILLO BENITO, GAIZKAUBIETAMENDICORTA/LABUR
218DEL CURA TORRE, DANIELKARRANTZA MENDI TALDEACORTA/LABUR
219AURREKOETXEA CONTXA, JONECORTA/LABUR
220SANTAMARIA DEL CAMPO, MIKELCORTA/LABUR
221RUIZ DEL CAMPO, JONCORTA/LABUR
222ALONSO VELEZ, JOSEBACORTA/LABUR
223CANO SAIZ, OSCARMEDIANA/ERTAINA
224COLSA ALBENDEA, PABLOMEDIANA/ERTAINA
225ESCALADA VAZQUEZ, IKERCORTA/LABUR
226MOLEDO VILLALBA, IBAICORTA/LABUR
227GUERRA BASUALDU, JONCORTA/LABUR
228GOZALO DIZ, LEIRETRAIL TEAM BIZKAIACORTA/LABUR
229MARTIN MARTIN, ALEXTRAIL TEAM BIZKAIACORTA/LABUR
230IZA IBARRA, VANESACORTA/LABUR
231ZARION SANZ, JOSECORTA/LABUR
232MARTINEZ DE MUSITU, PATRICACORTA/LABUR
233ARRIOLA SAN SEBASTIAN, RAFACORTA/LABUR
234GONZALEZ RUIZ, BERTACORTA/LABUR
235FERNANDEZ DE CELIS, LUISBALMASEDACORTA/LABUR
236AJURIA BEITIA, BEGOÑACORTA/LABUR
237OJENBARRENA AGIRRE, JAVIERCORTA/LABUR
238MARTINEZ ORIO, MARTACORTA/LABUR
239PANIAGUA MORENO, JUAN MANUELCORTA/LABUR
240EDESA GOMEZ, IRENECORTA/LABUR
241ORTIZ EDESA, NURIACORTA/LABUR
242MESTRAITUA SÁNCHEZ, JOSEBACORTA/LABUR
243URTEAGA ZEBERIO, IRATICORTA/LABUR
244GONZALEZ IBARGUEN, JUAN MARIACORTA/LABUR
245ETXEBERRIA AIZPURUA, JOKINCORTA/LABUR
246ZUBIETA ALBARRACIN, ADURCORTA/LABUR
247ETXEBERRIA AIZPURUA, ALAITZCORTA/LABUR
248CEDEDA RUIZ, MARIZUCORTA/LABUR
249UNZUETA SANTISTEBAN, IÑIGOCORTA/LABUR
250ARAS POLLEDO, SAIOACORTA/LABUR
251ARAS POLLEDO, GORKACORTA/LABUR
252AMOR JIMÉNEZ, GORKAGANERANTZCORTA/LABUR
253CAMARERO FERNANDEZ, NAHIACORTA/LABUR
254CAMARERO SANCHEZ, LORENZOCORTA/LABUR
255ROYO GONZÁLEZ, JAVIERLEIOA M.T.CORTA/LABUR
256IBARRA MARTIN, LUISKARRANTZA MENDI TALDEACORTA/LABUR
257BRINGAS GALAZ, LORDESCORTA/LABUR
258
259POLLEDO AHEDO, MARTACORTA/LABUR
260
261
262ORTIZ EDESA, MIKELCORTA/LABUR
263ANTOLIN GONZALEZ, JAVIERCORTA/LABUR
264PERDIGÓN PRESENTACIÓN, OSCARCORTA/LABUR
265LANZAGORTA OVELLEIRO, IMANOLNACORTA/LABUR
266ORTIZ LARREA, OLAIACORTA/LABUR
267RUIZ JORGE, NEREACORTA/LABUR
351SANTOS RODRIGUEZ, AZIBARCARRERA/LASTERKA
352
353FELTON XXX, MARKBASAJAUN MENDI KLUBACARRERA/LASTERKA
354RODRIGUEZ SALCEDO, OHIANACARRERA/LASTERKA
355PIZTON ALZUGARAY, OSCARCARRERA/LASTERKA
356ENRIQUE DEL AMO, IGORTRAIL TEAM BIZKAIACARRERA/LASTERKA
357
358SAINZ CANO, JOSE RAMONTRAIL TEAM BIZKAIACARRERA/LASTERKA
359
360ONAINDIA ARTEACH, IRANTZUARROLAPECARRERA/LASTERKA
361MARTINEZ SERNA, PABLOCARRERA/LASTERKA
362
363FARAIG INORTZA, JESUS MARIAGALLARRAGA MTCARRERA/LASTERKA
364SAINZ DE LA MAZA CANBOA, UNAITRAIL TEAM BIZKAIACARRERA/LASTERKA
365
366CABELLO LOPEZ, EVA MARIASI/ C.D.E FISIOCASTROSPORT TEAMCARRERA/LASTERKA
367GARCIA DE LA CRUZ, IÑAKICARRERA/LASTERKA
368CÁRCAMO UGALDE, JOSUCARRERA/LASTERKA
369
370ZAMORANO CASILLAS, BITTORCARRERA/LASTERKA
371GOMEZ GONZALEZ, JAVIERATXAZPE MENDI TALDEACARRERA/LASTERKA
372AHEDO FERNÁNDEZ, DAVIDCARRERA/LASTERKA
373VILLA ANDRÉS, JANIREAIXEMENDI MTCARRERA/LASTERKA
   
XIV KARRANTZA HARANA MENDI IBILALDIA 5.377 BISITA
EUSKAL MENDIZALE FEDERAZIOA
Errotaburu Pasealekua 1-9º-3ª. 20018 Donostia-San Sebastián     www.emf-fvm.org      email: martxas@emf-fvm.com