| euskara | castellano | français |
2017
EUSKAL HERRIKO IRAUPEN LUZEKO IBILALDIEN ZIRKUITUA
                                    
| Zirkuitua | ...beste ibilaldi | Shebe Peña | Kontaktua |
| ibiltarien gunea | elkarteen gunea | administratzailearen gunea |
 
II LAUTADAKO MENDIMARTXA 2017
2017ko Maiatzaren 14ean
LAUTADA IKASTOLA - KULUM KIROL KLUBA
EMFREN ZERRENDA
 
BERE DATUAK JENDAURREKO EZKUTATZEA DESIRATZEN DUEN PARTE-HARTZAILEA
Taula ordenean jartzeko, zutabearen goiburuan klikatu
ZNBKIZEN ABIZENAKMENDI ELKARTEA
1270ABIO ORTIZ, SANTOSKULUNSPORT
2343ACOSTA VARELA, XANDRA
3331AGUIRRE PEREDA, NAGOREZORNOTZA M.T
4
5124AIZPURUA ARRESEIGOR, JOXEANAIZKORRI
6111AIZPURUA URKOLA, MARIJOINDA MENDI
7127ALAIOGOIKOA LANDABASO, SERGIO
887ALDEANO PELAEZ PELAEZ, RAULMANUEL IRADIER
9145ALVAREZ ALVAREZ, JAIMEM
10202ALVAREZ ETXABARRI, DAVIDMANU YANKE
11190ALZOLA SAMANIEGO, JAVIERGASTEIZ
1280ANDRES ZUBIRIA, MOISESK.K.E.ANDATZA
1339ARBELAITZ ARANBURU, KIZKITZAGIRIZIA MENDI TALDEA
14146ARRIETA BERASATEGUI, XABIERMANU YANKE
15266ARRIOLA AZKUE, IÑAKIRUTAS NAVARRA
16194ARTEAGA ABECIA, RAULBERANTEVILLA MENDI TALDEA
1772ARTETXE AMONDARAIN, IÑIGOTALLU
181ARZALLUS URREIZTI, ANDONICLUB VASCO CAMPING
19357ATIEGA SAEZ DE CERAIN, AITOR ALTZANIA
20358ATIEGA SAEZ DE CERAIN, IZASKUN
21309AYALA GARCIA, MIKELMANUEL IRADIER
2221AZANZA SANZ, IGNACIONINGUNA
2328AZKARATE MARKULETA, FERMINMANUEL IRADIER
2479AZPITARTE ARANCETA, FELIXJOKO ALAI
25192BARRENA UGARTE, JERONIMOGANGUREN
26216BASTIDA DIAZ DE OTAZU, ARRATEKULUMSPORT
27228BATUECAS SANTANO, RAQUELDANTZALEKU SAKANA
28385BEJARANO RUBIO, JUANFRANMANU YANKE
2981BENGOETXEA ZUBIRIA, IÑAKIANDATZA K.K.E
30305BERASATEGUI SAEZ DE ZUAZOLA, CARLOSKULUMSPORT SARAYOLA
31237BETELU EZEIZA, GORKAIRUNGO MENDIZALEAK
32352BIKONDOA BIKONDOA, KONTXIBAZTANGOA
3376BILBAO URIBESALGO, IBONATZABAL MENDI TALDEA
3486CABEZAS ENRIQUE, DAVIDCLUB VASCO DE CAMPING
3582CAMPDEPADRÓS BLANCO, LLUÍSCLUB VASCO DE CAMPING
36114CARRASCO LOPEZ, RODRIGOAVIVA SPORT
37148CEARRETA AGUIRREBEITIA, IÑIGO
3899CIVICO IRIONDO, KONTXIALPINO UZTURRE
39100CIVICO IRIONDO, MAMENALPINO UZTURRE
40351COBO ALONSO, DANIEL MANU YANKE
41284CORTES ROMAN, JULIAN MIGUELAIZKORRI M.E
42177DE LEON GONZALEZ, YOLANDAGANERANTZ
43
44104DORRONSORO GUINEA, MIKELIRATXO
45275EIZAGIRRE LARRAÑAGA, MANUWWW.RUTASNAVARRA.COM
46363ESTIVARIZ AIRA, FERNANDOMANU YANKE
47179ETXEBESTE AZURMENDI, PAULINO
48234ETXENAUSIA SAGASTA, UNAIBESAIDERA M.E.
49144EXTREME SANTOS, IGNACIO
50316FERNÁNDEZ PERALES, RAQUELGANERANTZ M.T.
51338FERNANDEZ DE JAUREGI BERRUETA, IDOIA
52115FERNÁNDEZ DE LARRINOA MARTINEZ DE ALBÉNIZ, ANDERKULUM SPORT
53356FERNANDEZ DE LEZEA LOPEZ DE OCARIZ , BATIRTZEGASTEIZ
54239FERRERO FERRERO, SOCORROIRUNGO MENDIZALEAK
5569FUERTES RAN, FRANCISCOBOSCOS BERRI
56242GALARRAGA AGUIRRE, ANDONI
57203GALLEGO GUTIERREZ, FRANCISCOGANERANTZ MENDIZALE TALDEA
5854GAMBOA SANTORCUATO, IBONKULUMSPORT
59
6088GARCIA GOMEZ, ENRIQUEBILBAO ALPINO CLUB
61178GARCIA PASCUAL, LUIS ANGELGANERANTZ
62370GARMENDIA GOYA, JOSE LUISUKA
6345GARMENDIA URKIZU, ANERGAZTEIZ
64361GARRASTAZU LOPEZ, RAFAELARROLETZA
65290GARZIA BADIOLA, XABIEREZ
66273GIL TOQUERO, JACOBBOSTIBAIETA
67292GOIKOETXEA MANTEROLA, JUANCLUB VASCO DE CANPING
6814GONZALEZ BENITO, JAVIER IGNACIODANTZALEKU SAKANA
697GONZALEZ GONZALEZ, DIEGO
70254GONZALEZ MARTINEZ, MARCOS
71113GONZALO PEREDA, KEPA
72364GORDO RODRIGUEZ, JUANMANU YANKE
73204GUINEA IBARGUCHI, IÑAKIORKATZAK
74248GURRUCHAGA CACHO, IBONGAILURRERANTZ
75345GUTIERREZ GARCIA DE CORTAZAR, AITZIBERZIZKIÑO MT
76307HARISTOY HIRIART, CHRISTOPHERANDOCARTE FFR
7719IBAÑEZ DIEZ, MIKEL
7891IMAZ CÁMARA, DAVID
7983INTXAUSTI AMOREBIETA, ALFONSOZORNOTZA MENDI TALDEA
80197IRAIZOZ LATASA, JOSE ANTONIOIRATXO ELKARTEA
81153IRAIZOZ LATASA, PEDRO MIGUELIRATXO ELKARTEA
82276IRAZABAL BASTERRETXEA, ASIERALDATZ GORA
83140IRAZUSTA ARRUTI, J.RAMONANDATZA M.E.
84355ISASI MARTINEZ DE ALEGRIA, IZASKUN
8517KANPOS OLLAKARIZKETA, IOSEBAOKE
86347KOROSO ARRIAGA, KARLOS
87187LABAKA JUANIKORENA, JOXERRAERLAITZ ME
8873LADRÓN DE GUEVARA ANTOÑANA, IKERKULUM SPORT
89314LANDA LEGORBURU, IÑIGO
9013LEJARZA IBARRONDO, PEDRO MARIJOKO ALAI
91252LIRIO SAGASTIZABAL, INAZIOCLUB VASCO DE CAMPING
9290LIZARRALDE ARZELUS, IÑAKIIZADI ZALEAK
93317LIZARRALDE DE LA FUENTE, EVAINTXIXU TRAIL
9485LIZARRALDE IBARRA, JOSE MARIAALPINO TABIRA
95181LIZASO LACASA, MIKEL
96269LOBATO VAQUERO, EDUARDO
97384LOPEZ GUTIERREZ, JOSUNETABIRA
98
99117LOPEZ DE ABERASTURI LOPEZ DE GUEREÑU, AXIERKULUM SPORT
100123LOPEZ DE ABERASTURI LOPEZ DE LUZURIAGA, JAVIMANU YANKE
101196MANTEROLA LARRAZA, JOSE IGNACIOTALAIMENDI
10222MARTÍN FLORES, JOSEITURRIBERO
103
104368MARTINEZ DE ALBENIZ MAESTU, PEDROM.IRADIER
105301MARTINEZ DE CONTRASTA ARENAZA, ARITZALTZANIA
10627MARTÍNEZ DE CONTRASTA GONZÁLEZ DE DURANA, IMANOLALTZANIA MENDI KLUBA
107274MARTINEZ DE LAFUENTE OTXOA DE ETXAGUEN, ITZIARZIZKIÑO MENDI TALDEA
10894MATEO CASTAÑEDA, EKAINATXAZPE MENDI TALDEA
10993MATEO CASTAÑEDA, JESUSATXAZPE MENDI TALDEA
110344MEJIAS ABELLAN, RAMONZORNOTZA M.T
111
112296MERINO LÓPEZ, ROBERTO42195.ES
113371MONGE GONZALEZ, CESARM.IRADIER
114102MONTEJO CANTERA, EDUARDO
11537MORCILLO CHITO, JUANMAMANU YANKE
116285MOTYKA GIERCZAK, RADOSLAWGAILURRA MENDI TALDEA
117174NUÑEZ NUNEZ, JONATHANMANU YANKE
118147OLAZAGOITIA RODRIGEZ, JAVIERCLUB VASCO DE CAMPING
119198OTXOA PAGALDAI, MIKEL
120369OZAETA MUSITU, JOSE ANGELGASTEIZ
121342PALOMO PEREZ DEL PALOMAR, MOISES
122302PAUL GARCIA, ISRAEL
123283PAWELCZAK JUNGA, JOANNAGAILURRA MENDI TALDEA
124383PENALVA MARTINEZ, MANUELTABIRA
12577PEREA IBAÑEZ, JORGEMERCEDES
12674PEREZ DE HEREDIA CAMPO, IÑAKIKULUM SPORT
127332PEREZ DE HEREDIA SAENZ DE URTURI, IKERATZABAL MT
128286PONS BASUALDO, EMANUEL
129262RODRIGUEZ LIZARAZU, NEREAURDABURU
130229RODRÍGUEZ ORELLANA, FRANCISCO JAVIERDANTZALEKU SAKANA
131159RUIZ DE EGINO OSTIZA, AITORKULUM SPORT
132312RUIZ DE GAUNA SAEZ DE ARREGUI, ANAALTZANIA MENDI KLUB
133176SAEZ DE ASTEASU G, IKERMANU YAMKE
13470SAEZ DE OCARIZ GANUZA, EDERKULUMSPORT
135132SAGASTIZABAL DIAZ, MIKELERDELLA M.T.
136367SAINZ CALVO, JOSE MARIAMANUEL IRADIER
1376SALSAMENDI PÉREZ, HÉCTORMANU YANKE
138141SAN TELMO QUECEDO, ERIK
139161SCHUBERT ., ANJAPIUGAZ
14015SUSO LÓPEZ, RICARDOG. A. ALDATZ GORA
141218TEJADA OCEJO, FERNANDO
142219TEJADA OCEJO, JONATAN
143155TREJO UNZUETA, LUIS MARÍAALPINO TABIRA DURANGO
14435TXASKO GAMIZ, BORJAIOAR
14525UGARTEMENDIA URDAMPILLETA, LUISANDATZA M.E.
146125URIARTE GOÑI, JULENGANGUREN
147313URIBESALGO OLALDE, DUNIXIALTZANIA MENDI KLUB
148291URIBETXEBARRIA LEGORBURU, IBANBESAIDE
149376URKIZU MENDIOLA, JONEANAITASUNA
150137URRA MARTINEZ, JESUSMANU YANKE
15138UZKUDUN SARASUA, ANDERGIRIZIA MENDI TALDEA
152
153195VEGAS LOPEZ DE URALDE, XABIERKULUMSPORT
154323VELASQUEZ GOMEZ, ALEJANDRO ISAIAS
155112YAÑEZ LOPEZ, VICENTEAURRERA MENDI TALDEA
156105ZALDIBAR MONTOYA, ALFREDOMENDIZALE TXURIURDIÑAK
157200ZALDUA AMUNDARAIN, IKERKRESALA
158259ZUBELDIA LETAMENDIA, GORKAINTXURRE
159244ZUMEAGA LAPEIRA, JOSE AGUSTINNAFARROA
   
II LAUTADAKO MENDIMARTXA 2017 8.453 BISITA
EUSKAL MENDIZALE FEDERAZIOA
Errotaburu Pasealekua 1-9º-3ª. 20018 Donostia-San Sebastián     www.emf-fvm.org      email: martxas@emf-fvm.com