| euskara | castellano | français |
2018
EUSKAL HERRIKO IRAUPEN LUZEKO IBILALDIEN ZIRKUITUA
                                    
| Zirkuitua | ...beste ibilaldi | Shebe Peña | Kontaktua |
| ibiltarien gunea | elkarteen gunea | administratzailearen gunea |
 
XXVII Trav. SIERRA CANTABRIA
2018ko Maiatzaren 26an
BASATI M.E. / PALOMARES M.E.
PARTAIDEEN ZERRENDA
TOTAL : 163      
ORAINDIK IZENIK EMAN GABEKO PARTEHARTZAILEA, ELKARTEAREN BAIEZTAPENAREN ZAIN
BERE DATUAK JENDAURREKO EZKUTATZEA DESIRATZEN DUEN PARTE-HARTZAILEA
Taula ordenean jartzeko, zutabearen goiburuan klikatu
ZNBKIZEN ABIZENAKMENDI ELKARTEAMODALITATEA
1PUELLES SAN PEDRO, DANIELA.D.C. ITURRIBERO
2MORALES CABELLO, OSKARARROLAPE MK
3ANTOÑANA BASTIDA, DAVIDZORTZIETAKOAK
4SAEZ DE OCARIZ SAMANIEGO, ANDERCLUB DE MONTAÑA GASTEIZ
5NIEVA VILLASANTE, ISMAELCMM
6RUIZ DIAZ, MIKELC.M. GASTEIZ
7VELASCO LOPEZ, ASIER
8UZKUDUN SARASUA, ANDERGIRIZIA MENDI TALDEA
9ARBELAITZ ARANBURU, KIZKITZAGIRIZIA MENDI TALDEA
10BIKONDOA BIKONDOA, KONTXIBAZTANGO MENDIZALEAK
11ZELAIA VIGUERA, OIER
12SAGREDO ARTOLA, JUANMARIOARGI (TOLOSA)
13BRAVO GARCIA, ELSA
14ARGOTE VILLAR, CRISTIAN
15DE LA FUENTE ARRATIBEL, ERNESTOOARGI
16ARZALLUS URREIZTI, ANDONICLUB VASCO CAMPING
17ZAPATERO GONZÁLEZ, SERGUEI
18HERNÁNDEZ GARCÍA, DAVIDGAZTEIZ
19GARCIA RUIZ, FRANCISCO
20SAENZ MINTEGUI, IVAN
21GIL OLALLA, FRANCISCOITURRIBERO
22FERNANDEZ RUIZ, MONTSE
23GARCIA FERNANDEZ, JESUSFUENTE TEJA
24PEREZ MURO, ROBERTOFUENTE TEJA
25BARO LIEBANA, JONZORTZIETAKOAK
26RAZQUIN ALZOLA, MIKELZORTZIETAKOAK
27VILLEGAS PRADA, BEATRIZZORTZIETAKOAK
28SOTO GARCÍA, AITOR
29MARTINEZ LOPEZ, TEODOROCMM
30NIETO GONZÁLEZ, RUBÉNMAGNESIUM
31GUTIERREZ crespo, RAUL
32MORENO PUENTE, ALVARO
33ZUBIRIA GOÑI, ANGELMURRUKIXO
34REGERRA GARCIA, MIGUELITURRIBERO
35ABERASTURI PARAMO, JOSUYABALINS
36RASTROLLO IZQUIERDO, JORGEGANGUREN
37BERMEJO HERNANDEZ, IGNACIOARKAITZ
38MATEO CASTAÑEDA, JESUSATXAZPE MENDI TALDEA
39GONZALEZ CALLEJA, IKERCLUB DE MONTAÑA GAZTEIZ
40SOLORZANO ALBIZUA, JONPÀDURA MENDIOIZALE ELKARTEA
41RODRIGUEZ ORELLANA, FRANCISCO JAVIERDANTZALEKU SAKANA
42ZEBERIO ARRARAS, JAVICAMA
43RAZKIN OTAMENDI, JOSUCAMA
44ZALDIBAR PAGAZAURTUNDUA, AITORGOIKOGANE M.T.
45PARIS BABAZE, RAMÓNCVC
46ZALDIBAR MONTOYA, ALFREDOMENDIZALE TXURIURDINAK
47ROLDÁN PÉREZ, ENRIQUE
48EZQUERRO PEREZ, RAFAEL GABRIELCLUB ALPINS ET DE MONTAGNE
49ALDA LEKUNBERRI, JONGOIENA
50SANTOS CUESTA, PABLO
51ZULAIKA ERRASTI, ANDONIZESTOA M.K
52GODOY HIDALGO, PATXI IMANOLORIXOL M.E. MANUEL IRADIER
53GONZALEZ BENITO, JAVIER IGNACIODANTZALEKU SAKANA
54DÍAZ ANDA, FÉLIXPEńA KARRIA
55URIARTE GOÑI, JULENGANGUREN
56SUSO LÓPEZ, RICARDOG. A. ALDATZ GORA
57CARRASCAL SALGADO, JUAN CARLOSPEÑA KARRIA
58AYERBE COSSÍO, ASIERPEÑA KARRIA
59ALVAREZ OTERO, IÑIGOBERTAKOAK
60VIGUERA ELÍAS, DIEGOSM IREGUA
61SAEZ DE OCARIZ SAMANIEGO, UNAIC.M. GASTEIZ
62DURQUET HARAMBURU, MARIELOUISERANDO CARTEFFR
63ARGOMANIZ GARCIA, MERCEDES
64CALVETE LARRAURI, GAIZKABESAIDE
65KINTANA LARRAZA, JOSETXO
66ELESPE PELAZ, ANDONI
67FUERTES MEDRANO, SANTIAGOEMETEBE
68GONZÁLEZ MONTOYA, JOSÉ MANUELGANGUREN
69BAENA GUERRA, YOLANDAALPENVEREIN
70OREGUI ECHEVERRIA, MIKELPOLPOL
71ZABALETA ARANGUREN, ENAITZPOL POL MT
72FERNANDEZ ALESANCO FERNANDEZ ALESANCO, JAVIERSANPOL
73LODOSA AYALA, CARLOS
74
75ALSASUA AGORRETA, FELIPEVIANATREKKING
76FERNANDEZ DE GAMARRA ALUTIZ, XABIER
77OLABUENAGA FORTES, JONGASTEIZ M.T.
78INTXAUSTI UNANUE, IONS.M. LAGUN ONAK
79ALTUNA UGARTE, OLATZ
80BOLINAGA BERRIOOTXOA, EDORTAORIXOL
81ALONSO MARCAIDA, UNAIGOIZALE M.T
82FERRERO MENDEZ, MIGUEL ANGELMANUEL IRADIER
83SAN JUAN GOMEZ, OSCARMUSKARIA
84BASTARRICA LARRAURI, JUAN RAMONATARRABI
85AZCONA ARREGUI, JUANFERCVCE
86ETXEZARRETA APAOLAZA, GARBIÑECVCE
87LAJAS VAZQUEZ, JACINTOOARGI
88ARBURUA IPARRAGUIRRE, PATXIGOIHERRI GARAIA
89MOTYKA GIERCZAK, RADOSLAWGAILURRA MENDI TALDEA
90PAWELCZAK X, JOANNAGAILURRA MENDI TALDEA
91IBARRA FERNANDEZ, JULENPADURA MENDI TALDEA
92ZANGUITU ORBEA, ANDERPOL POL MT
93QUIJADA APARICIO, CARLOSZORTZIETAKOAK K.E.
94MAULEON EZCUTARI, XABIERLARRAÑETA
95IRUJO LABIANO, ALEXANDERTXURREGI
96LABAKA JUANIKORENA, JOXERRAERLAITZ ME
97ARRIETA BERASATEGUI, XABIERMANU YANKE
98COCA CRESPO, LUISKULUMSPORT
99EGUZKITZA HERNANDO, ALAINGANGUREN MT
100LIZARRITURRI MARTIARENA, ASIERMURRUKIXO M.E.
101GARCÍA GARCÍA, JAVIER
102MATEO ARNOSO, EKAINATXAZPE MENDI TALDEA
103BAÑOS PASTOR, SANTIAGOSM IREGUA
104LABAYRU MERINO, IÑAKI
105ANDRES ZUBIRIA, MOISESANDATZA M.E
106CASTELLANOS ALFARAZ, ALFONSOZORTZIETAKOAK
107BONO CANTABRANA, LUIS ANTONIOGASTEIZ
108MIÑANO DURANTEZ, MIKELMENDIKO LAGUNAK M.T.
109CARPIO LARRAURI, ANDONI
110BUJANDA CIAURRI, MIKEL
111PRESA BENITO, RICARDO
112
113ARGOMANIZ MARTINEZ DE AGUILLO, GORKA
114FERNANDEZ BLANCO, HARITZMENDITARRAK DEUSTO
115MERINO PABLO, JOSE JAVIERCLUB MONTAÑA SAMPOL
116CORRES DUQUE, SARAFEDERACIÓN NAVARRA DE ESPEREOLOGIA
117RICART CASASSAS, JORDI
118NEYRA BALLÓN, WILFREDO
119GINEA AGINAKO, MAIALENMENDIKO LAGUNAK
120ORTIZ DURANTEZ, ESTITXUMENDIKO LAGUNAK
121UGARTEMENDIA URDAMPILLETA, LUISANDATZA M.K.K.
122AZURMENDI BLANCO, JOSU
123ORTIZ DURÁNTEZ, JON ANDERMENDIKO LAGUNAK
124HERNÁEZ RUIZ, JAVIER
125VILLA CORBACHO, VICTORZORNOTZA MENDI TALDEA
126BASTIDA DIAZ DE OTAZU, ARRATEKULUMSPORT
127PÉREZ PALENCIA, SANTIAGOKULUMSPORT
128HERREROS TOLEDO, VICTORC.M. CALAHORRA
129AXPE AXPE, JON ANDONIORIXOL
130TXASKO GAMIZ, BORJAIOAR
131GUTIÉRREZ GARCÍA, JOSÉ ÁNGELCM GAZTEIZ,
132
133BRU MARTÍNEZ, JUAN CARLOSSHERPA
134NAVARRO ROMÁN, JOSETXUMAGNESIUM GASTEIZ
135LARRUZEA GOIENETXE, KEPAZORNOTZA MT
136ERIZ UNZUETA, IÑIGOORIXOL M. E.
137BENGOETXEA ZUBIRIA, IÑAKIANDATZA K.K.E
138MUÑOA BENGOA, KARMELOITURRIBERO
139GANZABAL BURUCHAGA, PEDROGAZTEIZ
141LOPEZ ALTUBE, ANDONIARTARRAI MT
142CUELI TROUBADOUR, SERGEAUNAMENDI
143ZOZAYA ARAMENDY, MAITEFFRP/BAIONA
144CUELI TROUBADOUR, DANIEL
145ALEGRE TRONCOSO, MIKEL
146
147ETXEBARRIA SANTAMARIA, SUSANACASTRO URDIALES
148IZQUIERDO NAVARRO, JUAN CARLOS
149AKIZU PEREA, AITORESKORIATZA
150ARANCÓN OÑATE, MÁXIMOFEDME
151CAÑAS ALONSO, JOSE MIGUELSAMPOL
152LOPEZ FERNANDEZ, PEDROBASATI M.E.
153REGIL REGIL, JORGEGANGUREN
154ALDA LEKUNBERRI, JOSEBA
155OLANO AMANTEGI, IKER
156URRESTARAZU ARRUE, IZARO
157ARRIZABALAGA SEGUROLA, IBAIANDATZA M.E.
158OZAETA MUSITU, JOSE ANGELGAZTEIZ M.E.
159ESTEBAN ROBLEDO, RUBENITSATARRA M.E.
160LOPEZ DE LACALLE ALONSO, MARIO
161IBAÑEZ ALVAREZ, VIRGINIA
162INDIANO ALVAREZ, CRISTIAN
163AGUIRRE URIA, IZASKUNFNAM
164
   
XXVII Trav. SIERRA CANTABRIA 5.348 BISITA
EUSKAL MENDIZALE FEDERAZIOA
Errotaburu Pasealekua 1-9º-3ª. 20018 Donostia-San Sebastián     www.emf-fvm.org      email: martxas@emf-fvm.com
|  Legezko Oharra  |  Pribatutasun Politika  |  Cookien Politica  |  © zirkuitua.com