| euskara | castellano | français |
2022
EUSKAL HERRIKO IRAUPEN LUZEKO IBILALDIEN ZIRKUITUA
                                    
| Zirkuitua | ...beste ibilaldi | Shebe Peña | Kontaktua |
| ibiltarien gunea | elkarteen gunea | administratzailearena |
 
XXIX Travesia SIERRA CANTABRIA
2022ko Maiatzaren 28an
BASATI M.E. / PALOMARES M.E.
PARTAIDEEN ZERRENDA
TOTAL : 198      
ORAINDIK IZENIK EMAN GABEKO PARTEHARTZAILEA, ELKARTEAREN BAIEZTAPENAREN ZAIN
BERE DATUAK JENDAURREKO EZKUTATZEA DESIRATZEN DUEN PARTE-HARTZAILEA
Taula ordenean jartzeko, zutabearen goiburuan klikatu
ZNBKIZEN ABIZENAKMENDI ELKARTEAMODALITATEA
1URGOITI GALARZA, OIHANEBURTOTZA MT
2URGOITI GALARZA, NEREABURTOTZA MT
3EGIA URIARTE, EIHARBURTOTZA M.T.
4SAGASTI HERNANDO, MARIAGAZTEIZ
5
6MARAÑON CALLEJA, ABELMENDIKO LAGUNAK
7MARAÑON GUINEA, AIZAROAMURRIO TRAIL
8MARAÑON GUINEA, GORKAAMURRIO TRAIL
9ZABALLOS MARTIN, IZASKUNMKJYTBWN
10BUESA RODRÍGUEZ, SARA
11URQUIZA MARCOS, OSCAR
12MORENO IGLESIAS, ESTÍBALIZ
13CARPIO LARRAURI, ANDONI
14CARPIO LARRAURI, ITZIAR
15
16
17
18ROMANO GRANDE, JONSOLLUBE 707
19ROMANO GARCIA, JUANSOLLUBE 707
20HIERRO IBAÑEZ, AGUSTINGASTEIZ
21ANTOÑANA BASTIDA, DAVIDZORTZIETAKOAK
22ARBELOA LOBATO, ALBERTOTALAIMENDI
23LARRETA ALKORTA, ANTXONTALAIMENDI
24MAIZ ALBENIZ, XABIERPAGOETA M.E
25
26FERNANDEZ ALESANCO, JAVIERSAN POL
27ORIA JIMÉNEZ, PABLOCLUB MONTAÑA GASTEIZ
28ALCALDE ARRUGUE, MARCOSCLUB DE MONTAÑA CALAHORRA
29GUTIÉRREZ CALVO, ENRIQUECLUB DE MONTAÑA CALAHORRA
30CUEVAS FERNANDEZ, ASIERCLUB DE MONTAÑA FUENTE TEJA
31AMELIBIA ANDUEZA, ESTIBALIZCM GASTEIZ
32
33MORENO ARMENTIA, ARITZGAZTEIZ
34MERINO PABLO, JOSE JAVIERTROTARIOJA
35ALDA LEKUNBERRI, JON
36FERRERO MENDEZ, MIGUEL ANGELMANUEL IRADIER
37
38
39JAREÑO RICO, ENDIKABALMASEDA M. T.
40ALONSO MIGUEL, SONIASARBIL ETXAURIBAR
41SANTESTEBAN CIZUR, ESPERANZA
42ARGOTE FERNANDEZ, LEIREPALOMARES
43ZELAIA TOMASINO, IBANARTIBAI MT
44GIL OLALLA, FRANCISCOPALOMARES M.T
45SAEZ DE OCARIZ SAMANIEGO, UNAIC.M. GAZTEIZ
46RODRÍGUEZ GUZMÁN, JULENARABAR ERRIOXAKO HAMAIKETAKO MENDI KLUBA
47MEDIAVILLA FERNANDEZ, MARCOM.TXURIURDIÑAK
48ZUAZO ANDRES, ARKAITZM.TXURIURDIÑAK
49MANTEROLA LARRAZA, JOSE IGNACIOTALAIMENDI
50JUAN ROJO, JOXEBESAIDE M.E
51
52MATEO CASTAÑEDA, JESÚSATXAZPE
53
54PUELLES SAN PEDRO, DANIELARABAR ERRIOXAKO HAMAIKETAKO MENDI KLUBA
55MENOYO MENDIVIL, MARÍAAMURRIO TRAIL
56GONZÁLEZ ESTÍBALEZ, ALAIN
57
58ARBERAS AXPE, JOKIN
59ANTXUSTEGI AGIRREZABALA, JOSE MARIAAURRERA MENDI TALDEA
60DELGADO PARDO, CARLOS
61GARCIA RUIZ, FRANCISCOA.D. PALOMARES
62OLAIZOLA FERNANDEZ, REBEKA
63ROS CAMPANARIO, PILARGASTEIZ
64CORTAZAR MENDIGOECHEA, DAVIDGASTEIZ
65DE LA SERNA MARTINEZ DE ALEGRIA, JORGE
66GARCÍA ENFEDAQUE, DAVIDCLUB MONTAÑA GASTEIZ
67RUIZ DE ALDA PARRA, JAVIERMANUEL IRADIER
68GODOY HIDALGO, PATXI IMANOLORIXOL. M. E.
69PÉREZ VICARIO, ANA
70GONZÁLEZ MONTOYA, JOSÉ MANUELALPENVEREIN
71BAENA GUERRA, YOLANDAALPENVEREIN
72FUERTES TRIGAL, SIRIDIASOCIEDAD DE MONTAÑA IREGUA
73
74ARAGON FALCES, MARICRUZ
75ANDUEZA ARRIZABALAGA, TOMAS
76ZAMACONA URIGOITIA URIGOITIA, LUKENMIRUGAIN M.E
77
78BAÑUELOS NÁJERA, ROCÍOCLUB CALCEATENSE DE MONTAÑA SAMPOL
79PEREZ TORRES1, JAIRO
80MAULEON EZCUTARI, XABIERLARRAÑETA
81ZALDIBAR PAGAZAURTUNDUA, AITORGOIMAZPE
82URBE CASTELRUIZ, BEGOALTSASUKO MENDIGOIZALEAK
83ESTEVE PUCH, SAIDA
84ROLDÁN SEGURA, JORGEEL PANEL
85RUBIO GIL, ALEJANDRATROTARIOJA
86SAN MARTÍN SEGURA, DAVIDTROTARIOJA
87RASTROLLO IZQUIERDO, JORGEGANGUREN
88
89MARTINEZ GARCIA, EMILIO
90
91
92
93
94MARTINEZ EGUIZABAL, ISAACCALAHORRA
95
96COCA MARTÍNEZ DE AGUILLO, JAIONE
97BAGLIETTO ZUBIZARRETA, IKEREIBARKO KLUB DEPORTIBOA
98
99ALDA LEKUNBERRI, JOSEBA
100CANTERO CALLE, ROBERTO CARLOS
101
102
103ARBIZU ANDUEZA, PATXIC D ANCIN FREELAND
104GONZALEZ BENITO, JAVIER IGNACIOALTSASUKO MENDIGOIZALEAK
105CORTÉS LÓPEZ DE ARMENTIA, ROBERTOATZABAL
106APELLANIZ OLIVARES, JAVIERBESAIDE
107
108ARANCON ARANCON, MAXIMOSHERPA
109CALVO HERAS, JAVIERSHERPA
110SANTAMARIA CORTES, MARTÍNCLUB MIRANDES DE MONTAÑA
111VILLAMAYOR MERINO, DAVIDGANGUREN
112ARRIZABALAGA SEGUROLA, IBAIERRONKA BILA
113GARMENDIA OLANO, SARAERRONKA BILA
114ORMAETXEA RUIZ DE GORDEJUELA, JUAN MARIAMURRIO TRAIL TALDEA
115ELORDUI OLAZABAL, NERE
116TEMPRANO GONZALEZ, MARCELOC.M.GAZTEIZ
117ARRIZABALAGA AGIRRE, GORKA
118DE BUSTURIA MENDILIBAR, JON MIKEL
119GARCÍA RODRÍGUEZ, FRANIZADI ZALEAK
120LÓPEZ CONDE, JAVIIZADI ZALEAK
121EGUZKITZA HERNANDO, ALAINGANGUREN MT
122NAVARRO ROMÁN, JOSETXUMAGNESIUM GASTEIZ
123CUELI TROUBADOUR, SERGEAUNAMENDI
124CUELI TROUBADOUR, DANIELAUNAMENDI
125ETXEBARRIA ELOSEGI, ÍÑIGOALPINO
126GARRIDO MURUGARREN, JAVIERRUTASNAVARRA.COM
127PRIETO FERNANDEZ, SERGIOAD PALOMARES
128FERNANDEZ VILLAR, JAVIGASTEIZ
129FERNÁNDEZ AGIRRE, ANEGASTEIZ
130ARRIOLA AZKUE, IÑAKIINDAMENDI
131BAÑOS PASTOR, SANTIAGO
132LECEA DIAZ DE CERIO, DIEGO
133DE GOÑI SAINZ, JUANRUTAS NAVARRA
134
135GIL ORIVE, RUT
136ESNAL AUZMENDI, YOARALTZANIA
137ETXEZARRETA APAOLAZA, GARBIÑECLUB VASCO DE CAMPING ELKARTEA
138AZCONA ARREGUI, JUANCLUB VASCO DE CAMPING ELKARTEA
139ANDUEZA GAZTELUMENDI, JONCLUB VASCO DE CAMPING ELKARTEA
140OSORIO GALLARDO, BERENICEAMURRIO TRAIL
141VILLAMAYOR MERINO, INAKI
142GURRUCHAGA CACHO, IBONGAILURRERANTZ
143CUELI CLAVERANNE, ARNAUDAUNAMENDI
144MARTINEZ DE SANTOS PEREZ DE MENDIGUREN, XABIERRUTAS NAVARRA
145GALARRAGA URKIZU, AITZIBERAMALUR MENDI ELKARTEA
146
147COCA COCA, LUISALTZANIA MENDI KLUBA
148BLASCO SABANDO, GUSTAVOFEDERADO /NO
149ARTIGUE RODRIGUEZ, FELIPEFEDERADO NO
150OZAETA MUSITU, JOSE ANGELGASTEIZ
151AXPE AXPE, JON ANDONIORIXOL
152URQUIOLA GARCIA, MIKELCM GASTEIZ
153MURUAGA INFANTE, JON IÑAKI
154CHERIF APARICIO, RODOLFOTXANTREAMENDI
155LIZARRAGA BALDA, ANGELINESBOSCOS
156
157FERNANDEZ PUELLES, AITOR
158BILBAO BILBAO, IKERZIZKIÑO
159ARAMENDIA ARAMENDIA AZCONA, DAVIDKULUMSPORT
160SANTOS CUESTA, PABLOZANPATUZ
161DURQUET HARAMBURU, MARIELOUISERANDOCARTE64
162BENGOETXEA UGARTE, JUAN MARIANDATZA
163ZULAIKA ELOLA, ANDER
164
165
166OIARTZABAL ARANO, EÑAUTMORKAIKO
167GANUZA BELTRAN, GERMANFEDME
168IZETA URDANGARIN, JOSE RAMONANDATZA
169PAINO SANCHEZ, JUANCLUB DE MONTAÑA GAZTEIZ
170
171SAN TORCUATO AZCARATE, MIKELPOL POL
172GARTZIA SOLOZABAL, UNAI
173AGINAKO MUÑOZ, OIER
174MARIN SAENZ, JONATHAN
175MIGUEL FERNANDEZ, CRISTIAN
176QUIJADA APARICIO, CARLOSGAIKAR ZORTZIETAKOAK
177IRIGARAY FERNANDEZ, LUISCLUB MONTAÑA MATAPIOJOS
178
179ZUDAIRE FERNANDEZ, FERNANDOBASATI
180AMIANO SALTERAIN, XABAT
181
182MARIN CABELLO, SERGIO
183VALDIVIELSO URRESTI, RAFAAUNAMENDI BAIONA
184PIERRELONGUE AMESTOY, MAITEAUNAMENDI BAIONA
185HERREROS TOLEDO, VICTORCLUB DE MONTAÑA DE CALAHORRA
186MORILLAS PUENTE, ANA VICTORIAC.D. MONTAÑEROS BURGALESES
187ORTEGA SAIZ, ISRAELC.D. MONTAÑEROS BURGALESES
188SALEM SALEM, BATXIRGASTEIZ
189
190
191GARCIA SORIANO, OSCARSHERPA
192
193BASILIO PEREIRA, EMILIOGANZABAL M.T.
194RAMOS ALONSO, ANAATZABAL MENDI TALDEA
195REINARES MEDRANO, DIEGO
197
198
199
   
XXIX Travesia SIERRA CANTABRIA 5.665 BISITA
EUSKAL MENDIZALE FEDERAZIOA
PASEO DE ANOETA, Nº7 - OF. 1. 20014 Donostia-San Sebastián     www.emf.eus      email: martxas@emf-fvm.com
|  Legezko Oharra  |  Pribatutasun Politika  |  Cookien Politica  |  © zirkuitua.com