| euskara | castellano | français |
2018
EUSKAL HERRIKO IRAUPEN LUZEKO IBILALDIEN ZIRKUITUA
                                    
| Zirkuitua | ...beste ibilaldi | Shebe Peña | Kontaktua | Hemeroteka |
| ibiltarien gunea | elkarteen gunea | administratzailearen gunea |
2018 URTEKO 17.IBILALDIEN ZIRKUITUA
                 
www.zirkuitua.com 3.825.137 bisita
                                     
 
EMFRAKO ZERRENDA OSOA
ZIRKUITUAREN FINALISTAK
Ar=Araba Bi=Bizkaia Gi=Gipuzkoa Ip=Iparralde Na=Nafarroa
email: info@zirkuitua.com ERREKLAMAZIOAK
Taula ordenean jartzeko, zutabearen goiburuan klikatu
NoNOMBRECLUBArBiGiIpNaTotal
1GONZALEZ BENITO, JAVIER IGNACIODANTZALEKU SAKANA13302 = 9
2SAINZ CALVO, JOSE MARIAMANUEL IRADIER12402 = 9
3ARBELAITZ ARANBURU, KIZKITZAGIRIZIA MENDI TALDEA12401 = 8
4URIARTE GOÑI, JULENGANGUREN12302 = 8
5UZKUDUN SARASUA, ANDERGIRIZI12401 = 8
6AZPITARTE ARANCETA, FELIXJOKO ALAI12202 = 7
7FUERTES RAN, FRANCISCO JAVIERBOSCOS BERRI11302 = 7
8GOIKOETXEA MANTEROLA, JUANCLUB VASCO DE CAMPING11401 = 7
9HERNANDEZ CABERO, NEMEALPINO UZTURRE11302 = 7
10MIÑANO DURANTEZ, MIKELMENDIKO LAGUNAK M.T.12202 = 7
11OZAETA MUSITU, JOSE ANGELGASTEIZ11302 = 7
12UGARTETXE PASCUAL, JAVIERBESAIDE11302 = 7
13ALVAREZ ALVAREZ, JAIMEMANUEL IRADIER11301 = 6
14BENGOETXEA UGARTE, JUAN MARIANDATZA11301 = 6
15BIKONDOA BIKONDOA, KONTXIBAZTANGO MENDIZALEAK11202 = 6
16ESPILLA BARRUETABEÑA, JOKINMANUEL IRADIER11301 = 6
17GARCIA GOMEZ, ENRIQUEBILBAO ALPINO CLUB11301 = 6
18GOMEZ HERNANDEZ, MIGUELCLUB VASCO DE CAMPING ELKARTEA11301 = 6
19IZETA URDANGARIN, JOSE RAMONANDATZA11301 = 6
20SUSO LOPEZ, RICARDOG.A. ALDATZ GORA11301 = 6
21TREJO UNZUETA, LUIS MARÍAALPINO TABIRA DURANGO11301 = 6
22ZELAIA TOMASINO, IBANARTIBAI MT11202 = 6
23EIZAGIRRE LARRAÑAGA, MANUPAGOETA ME11201 = 5
24PÉREZ PALENCIA, SANTIAGOKULUMSPORT11201 = 5
25RASTROLLO IZQUIERDO, JORGEGANGUREN11201 = 5
26ZALDIBAR MONTOYA, ALFREDOMENDIZALE TXURIURDINAK11201 = 5
27ARZALLUS URREIZTI, ANDONICLUB VASCO CAMPING11101 = 4
28MATEO CASTAÑEDA, JESÚSATXAZPE MENDI TALDEA11101 = 4
29ARTETXE AMONDARAIN, IÑIGOTALLU03302 = 8
30MOTYKA GIERCZAK, RADOSLAWGAILURRA MENDI TALDEA02401 = 7
31PAWELCZAK X, JOANNAGAILURRA MENDI TALDEA02401 = 7
32AZURMENDI GOROSPE, MARIA LUISAMENDIRIZ MENDI11400 = 6
33HARISTOY HIRIART, CHRISTOPHERANDOCARTE FFR01302 = 6
34LARRUZEA GOIENETXE, KEPAZORNOTZA MT02202 = 6
35MANTEROLA LARRAZA, JOSE IGNACIOTALAIMENDI01302 = 6
36MUÑOA BENGOA, KARMELOITURRIBERO M. T.10302 = 6
37SAGREDO ARTOLA, JUANMARIOARGI (TOLOSA)10302 = 6
38TEJADA OCEJO, FERNANDO03201 = 6
39TEJADA OCEJO, JONATAN03201 = 6
40ZUBIRIA GOÑI, ANGELMURRUKIXO01302 = 6
41ZUMEAGA LAPEIRA, JOSE AGUSTININDAMENDI01302 = 6
42ARRIOLA AZKUE, IÑAKIINDAMENDI01301 = 5
43BERRA JUARISTI, IORITZZURRIOLA01301 = 5
44DE LEON GONZALEZ, YOLANDAGANERANTZ11300 = 5
45GARCIA PASCUAL, LUIS ANGELGANERANTZ11300 = 5
46GARMENDIA GOYA, JOSE LUISUKE11300 = 5
47GURTUBAI SOLATXI, JUAN MARIGANZABAL M.T.02201 = 5
48IZA AIESTA, JUANJOGANZABAL M.T.02102 = 5
49IZETA ARAMENDI, XABIERANDATZA10301 = 5
50JUAN ROJO, JOXEBESAIDE M.E11300 = 5
51KORTAJARENA URKOLA, KONTXIAIZKARDI11300 = 5
52LARREA ARZA, IÑAKIZORNOTZA MENDI TALDEA01202 = 5
53LIRIO SAGASTIZABAL, INAZIOCLUB VASCO DE CAMPING11300 = 5
54LIZARRALDE IBARRA, JOSE MARIAALPINO TABIRA10301 = 5
55LONGO IBARRA, FERNANDO02102 = 5
56MARTÍ TORRECILLAS, FERNANDOTALAI_MENDI M.E.01301 = 5
57MURUA ZORROZUA, IOSUALPINO TABIRA01301 = 5
58PEÑA VELEZ, TOMASM01301 = 5
59URBE CASTELRUIZ, BEGODANTZALEKU SAKANA10301 = 5
60AGUIRRE BILBAO, JUAN PEDROALPINO TABIRA02101 = 4
61AIZPURUA URKOLA, MARIJOINDA MENDI11200 = 4
62ALAIOGOIKOA LANDABASO, SERGIO01201 = 4
63ARKOTXA ELU, EKAITZ02101 = 4
64AZANZA SANZ, IÑAKI10102 = 4
65BASTIDA DIAZ DE OTAZU, ARRATEKULUMSPORT01201 = 4
66C S, AMENDIKO LAGUNAK02101 = 4
67CIARRUSTA ARTABE, FELIXGANGUREN MT01201 = 4
68ELEXPURU ZUBIRIA, ANDERBESAIDE01201 = 4
69ETXEBARRIA ARANTZAMENDI, ASIER01201 = 4
70GARCIA ULLOA, ANDRES01201 = 4
71INTXAUSTI UNANUE, IONS.M. LAGUN ONAK11200 = 4
72OLLOKIEGI ALBIZU, JOSE ANTONIOVASCO DE CAMPING01201 = 4
73PEREZ DIEZ, JOSE JAVIERG. A. GOIKOMENDI01201 = 4
74RODRIGUEZ LIZARAZU, NEREAURDABURU11200 = 4
75SARDIÑA LÓPEZ, OSCAROSTADAR01201 = 4
76SUDUPE IDIGORAS, ASIEROSTADAR01201 = 4
77URANGA LARRAÑAGA, ANICETOARTIBAI.M.T12100 = 4
78VILLAMAYOR MERINO, DAVIDGANGUREN01201 = 4
79ZALDIBAR PAGAZAURTUNDUA, AITORGOIKOGANE M.T.01102 = 4
80ZAPIRAIN ADURIZ, IñAKI11200 = 4
81ARBERAS LAUZURICA, MARIACLUB DE MONTAÑA GASTEIZ11100 = 3
82ARISTI GOIKOETXEA, JOSEBAAURRERA MT01101 = 3
83BALZATEGI MURUAMENDIARAZ, AITORBESAIDE MENDIZALE ELKARTEA11100 = 3
84BARRENA UGARTE, GERONIMO11001 = 3
85BERGERA LEKUONA, XABIERALTSASUKO MENDIGOIZALEAK10101 = 3
86BILBAO URIBESALGO, IBONATZABAL MENDI TALDEA01101 = 3
87BURUAGA BARZENA, AITORERDELLA MT01101 = 3
88CRESPO LABURU, ROSA11100 = 3
89GIL TOQUERO, JACOBBOSTIBAIETA10101 = 3
90HERNANDEZ ALFARAZ, EVA10101 = 3
91LANDA LEGORBURU, IÑIGO10101 = 3
92MARIEZKURRENA EZKURRA, JUAN JOSEATXAZPE01101 = 3
93MATEO ARNOSO, EKAINATXAZPE MENDI TALDEA01101 = 3
94ORKONDONAGOITIA EREZUMA, JOSEGOIZALE10101 = 3
95OSINALDE GALDOS, AITZIBERIZADI ZALEAK10101 = 3
96PEREZ ORELLA, EGOITZGANZABAL01101 = 3
97SANTAMARIA BARRIGON, SANTIAGOC.D EIBAR01101 = 3
98URRA MARTINEZ, JESUSMANU YANKE10101 = 3
99ZALDUA AMUNDARAIN, IKER10101 = 3
100ARRIZABALAGA ARANETA, ARATZARRASTAKA00402 = 6
101OÑATIBIA ABALDE, AGURTZANECVC00402 = 6
102ARANALDE URRETABIZKAIA, AITOR00302 = 5
103BETELU EZEIZA, GORKAIRUNGO MENDIZALEAK00302 = 5
104ERIZ UNZUETA, IÑIGOORIXOL MENDIZALE ELKARTEA00302 = 5
105FERRERO FERRERO, SOCORROIRUNGO MENDIZALEAK00302 = 5
106JAUREGUI ZABALA, ESTITXU00401 = 5
107KEREXETA RAMIREZ, IMANOLERLAITZ.M.E.00302 = 5
108APELLANIZ OLIVARES, JAVIERBESAIDE00202 = 4
109ARAMBURU AIZPURU, XABIERAITZKORRI M.E.00301 = 4
110ARAMBURU GIL, ERIKOAIZKORRI MENDIZALE ELKARTEA00301 = 4
111ARBURUA IPARRAGUIRRE, PATXIGOIHERRI GARAIA00301 = 4
112ARRIETA AGUIRRE, TOMASMORKAIKO01300 = 4
113ARTEAGA ABECIA, RAULBERANTEBILA00202 = 4
114AZTIRIA LAZKANO, JOSE MARIAAIZKORRI MENDIZALE ELKARTEA00202 = 4
115BARANDIARAN VELEZ DE MENDIZABAL, AMAIAARRASTAKA00301 = 4
116BENGOETXEA ZUBIRIA, IÑAKIANDATZA M.E00301 = 4
117CASCON RODRIGUEZ, JOSUBESAIDE M.E01300 = 4
118DE ALMEIDA, JOAO CARLOSAIZKORRI MENDIZALE ELKARTEA00202 = 4
119DE MIGUEL PEREZ, ALBERTOBASKONIA M T00301 = 4
120FERNANDEZ FERNANDEZ, GONZALOGANERANTZ M.T.10300 = 4
121GABIRONDO ELORZA, XABIEROARGI00301 = 4
122GODOY HIDALGO, PATXI IMANOLORIXOL. M. E. MANUEL IRADIER00301 = 4
123IPARRAGIIRRE SOPELANA, PEDROMORKAIKO00301 = 4
124IRAZUSTABARRENA ETXEBERRIA, XABIERGAILURRENTZAT00301 = 4
125JAUREGI GORROTXATEGI, ARITZANAITASUNA M.B00301 = 4
126POZUETA LIZARRAGA, IRENE00202 = 4
127RODRIGUEZ ORELLANA, FRANCISCO JAVIERDANTZALEKU SAKANA02200 = 4
128SOTO LABANDA, ÓSCARAIZKARDI00301 = 4
129URKIJO LABURU, JONGOIKOGANE M.T.01300 = 4
130YARZA ERRASTI, EKAINAIZKARDI00202 = 4
131ZABALA LASA, MIKELMONTAÑEROS DEL ANTIGUO K.E.00202 = 4
132ZINKUNEGI IRURE, INESTALAI_MENDI M.E.01300 = 4
133ZOZAYA ARAMENDY, MAITEFFRP/BAIONA00202 = 4
134ZUBIA RAMOS, JUAN IGNACIO00301 = 4
135ZULAIKA ERRASTI, ANDONIZESTOA M.K00301 = 4
136AGIRREZABALA EZKURDIA, LEIREOARGI00201 = 3
137AIZPURUA EGIGUREN, ARKAITZ00201 = 3
138ALTUNA IRAOLA, JONOARGI00201 = 3
139ARRATIBEL IBAÑEZ, IBAITTUTTURRE ELKARTEA00102 = 3
140ARRILLAGA BELDARRAIN, ASIERBIDEBIETA00102 = 3
141AYERBE GALLURRALDE, MIKELOARGI00102 = 3
142BAHON GENOVES, VANESSACLUB VASCO DE CAMPING ELKARTEA00201 = 3
143BALERDI ATXEAGA, GARIKOITZ00102 = 3
144BAREA VALERO, JORDIGANGUREN MT02001 = 3
145CABEZAS ENRIQUE, DAVID10200 = 3
146CONDE CONDE, IVANAIZKORRI MENDIZALE ELKARTEA00201 = 3
147CONDE MARTINEZ, BORJAAIZKORRI MENDIZALE ELKARTEA00201 = 3
148ELORZA AZUETA, ANARTZ02001 = 3
149ESNAOLA AGIRREZABALA, AITOR00201 = 3
150ETXEBARRIA CARBAJOSA, JORDI02001 = 3
151ETXEBERRIA ALBISU, TXOMINALPINO UZTURRE00201 = 3
152ETXEBERRIA KINTANA, AITORGIRIZIA MT00201 = 3
153EZPELETA URKIA, AMADEOBESAIDE MENDI ELKARTEA00201 = 3
154FERRERO MENDEZ, MIGUEL ANGELMANUEL IRADIER01200 = 3
155GARCIA LEIZA, IMANOL02001 = 3
156GARDE LEJARDI, ASIEREIBARKO KLUB DEPORTIBOA01002 = 3
157GARRETAS URIARTE, ASIERGANGUREN MT02001 = 3
158GOMEZ RODRIGUEZ, GALDER00201 = 3
159GORROTXATEGI GORROTXATEGI, JONAIZKORRI ME00201 = 3
160GUERENDIAIN OTAEGUI, IÑIGOOARGI00201 = 3
161GUTIERREZ DE LA PISA, OLGAGANERANTZ10200 = 3
162IPARRAGUIRE ALCIBAR, AITORTRINTXER M,T00102 = 3
163IRAZU SOPEñA, GORKAMANUEL IRADIER02100 = 3
164JAKA NAVARRO, ROBERTOSAKANA BIZIRIK00102 = 3
165KINTANA ARRESE, ASIER02001 = 3
166LACALLE MERINO, XABIERTOLOSA, C.F.00201 = 3
167LANDALUCE JORRIN, NATXOINDEPENDIENTE02001 = 3
168LEGARRETA SOLATXI, LANDERGANGUREN M.T.02001 = 3
169LEKUE GURRUTXAGA, ANDERORMAIZTEGI KE00102 = 3
170LERENA RUIZ, NURIA00201 = 3
171LETAMENDI BELAMENDIA, IÑAKIOSTADARSAIARRE K.T.00201 = 3
172LIZARRIBAR OYARBIDE, ANDER00201 = 3
173MALAGON HERNANDEZ, DAVIDCLUB VASCO DE CAMPING ELKARTEA00201 = 3
174MARRERO KORTAZAR, UNAIAURRERA M.T01200 = 3
175MAULEON EZCUTARI, XABIERLARRAÑETA00102 = 3
176MURGOITIO LIZUNDIA, JOSEBAALPINO01200 = 3
177MURGUIA MENDIA, RAULKULUMSPORT CLUB DEPORTIVO10002 = 3
178MUZAS COLERA, IKERVASCO DE CAMPING00201 = 3
179ODRIOZOLA URANGA, JOSU00102 = 3
180OLABARRIA LERSUNDI, JOSEBAAURREA MENDI TALDEA02100 = 3
181ORMAZABAL SALEGUI, YONORDIZIKO MENDIZALEAK00102 = 3
182ORTIZ UGARTE, XABIER01200 = 3
183OSTOLAZA ZORROZUA, ARTZAILAGUN ONAK M. B.00102 = 3
184OTANO EGUARAS, MIKELS.D.R.C. ANAITASUNA00102 = 3
185OTAÑO BASURTO, URKO00201 = 3
186OYARBIDE ZUBILLAGA, IGORPOL POL MT00201 = 3
187PEREZ AIZPURU, ENEKOAMALUR00201 = 3
188QUIJADA APARICIO, CARLOSZORTZIETAKOAK K.E.01200 = 3
189SOLORZANO RAMOS, ROCIO00201 = 3
190UNZURRUNZAGA GAMBOA, IOSU00102 = 3
191URDANGARIN AGIRRE, MAIDERATAUN KIROL ELKARTEA00201 = 3
192URIARTE MARANTE, SABINALPINO PADURA02001 = 3
193VALLEJO ECEIZA, JONALPINO UZTURRE00102 = 3
194ZATON JIMENEZ, IKERAITZGORRI00201 = 3
195ZOZAYA ARAMENDY, MAITEFFRP/BAIONA01200 = 3
196ZUBELDIA ARTOLA, ION00102 = 3
197ZUGARRAMURDI IRIGOYEN, ARRIARALKP ADISKIDEAK01200 = 3
198ZUMETA ARTOLA, GARIKOITZALPINO UZTURRE00102 = 3
199AGIRRE ARRIZABALAGA, EÑAUTAURRERA MT01001 = 2
200AGIRREGABIRIA IRIONDO, JOSUANAITASUNA01100 = 2
201AGIRRESAROBE MURGI, AITORS.M. OARGITOLOSA00101 = 2
202AHEDO PINEDA, AITORATZABAL MENDI TALDEA01001 = 2
203AIARTZAGUENA BRAVO, LEIREZALDAI MENDI TALDEA00101 = 2
204ALARCIA MATÍAS, OSKARARRASTAKA00101 = 2
205ALONSO MAIZTEGI, IRATXEKANTSATZEKE MENDI TALDEA01100 = 2
206ALVAREZ ALVAREZ, ENRIKEMANU YANKE00101 = 2
207ALVAREZ ETXABARRI, DAVIDKLUB ALPINO MANU YANKE10001 = 2
208AMADO PÉREZ, MÓNICAGASTEIZ MENDIKO ELKARTEA01100 = 2
209ARAMENDIA AZCONA, DAVIDKULUMSPORT10100 = 2
210ARBIZU ANDUEZA, PATXIC M LIZARRA10100 = 2
211ARETXAGA ARETXAGA, AITORGOIKOGANE M.T.01001 = 2
212ARRIZABALAGA URKIZA, AINARAAURRERA00101 = 2
213ARRONDO MUGICA, ARITZMENDIRIZ MENDI00101 = 2
214ARTEAGA MARISCAL, INAZIOZALDAI00101 = 2
215ASPE ASPE, ION ANDONIORIXOL00101 = 2
216ASTIKA GORROCHATEGUI, UNAI00101 = 2
217ASTORKIA ALTUNA, JESUSMORKAIKO01001 = 2
218ATIEGA SAEZ DE CERAIN, AITORALTZANIA MENDI KLUBA10001 = 2
219ATXA ASURMENDI, UNAIAMEZTI00101 = 2
220ATXAGA IRIZAR, JOSUMURRUKIXO M.E01100 = 2
221AZCONA ARREGUI, JUANCLUB VASCO DE CAMPING ELKARTEA00101 = 2
222AZPITARTE ORMAZABAL, ELUSKAANAITASUNA NB.01100 = 2
223BADIOLA SALUTREGI, IÑIGO01100 = 2
224BASTARRICA LARRAURI, JUAN RAMONATARRABI00101 = 2
225BENGOETXEA UBERUAGAZUMARAN, MIKEL01001 = 2
226CANO DE LOS SANTOS, PATXIDANTZALEKU SAKANA00101 = 2
227CASTRESANA MARRO, JONGANERANTZ01100 = 2
228CIVICO IRIONDO, KONTXIALPINO UZTURRE10100 = 2
229COCA CRESPO, LUISKULUMSPORT00101 = 2
230DE LA FUENTE DEL RINCÓN, ROSA ANABILBAO ALPINO01100 = 2
231DOMINGUEZ CALVO, GORKAS.M. OARGI TOLOSA00101 = 2
232DORRONSORO IMAZ, ANE00101 = 2
233EGAÑA ARISTI, JOXE MARIINDAMENDI00101 = 2
234EGUZKITZA HERNANDO, ALAINGANGUREN MT01100 = 2
235ENDEMAÑO ISASI, AITORGANGUREN MT01001 = 2
236EPELDE JUARISTI, KARMELO01100 = 2
237ERRAZQUIN OTAÑO, IÑAKIPAGOETA M.E.01100 = 2
238ETXARRI AZPIROTZ, ALFONTSOTTUTTURRE K E00101 = 2
239ETXEBARRIA MARDARAS, AITORZORNOTZA MENDI TALDEA01001 = 2
240ETXEZARRETA APAOLAZA, GARBIÑECLUB VASCO DE CAMPING ELKARTEA00101 = 2
241EXTREME SANTOS, IGNACIO00101 = 2
242FERNANDEZ QUINTELA, ELIASMORKAIKO01100 = 2
243FERNANDEZ URIARTE, IAN01001 = 2
244FRAILE AZPEITIA, LANDERCLUB VASCO DE CAMPING00101 = 2
245GABILONDO URKIZA, XABIER00101 = 2
246GALLASTEGI ZUBIARREMENTERIA, MIRENEIBAR CD01100 = 2
247GOIKOETXEA ESNAOLA, PEIO00101 = 2
248GOLDARAZENA GOÑI, MIKELIRATXO ELKARTEA00101 = 2
249GONZALEZ DOMINGUEZ, JUAN CARLOS01001 = 2
250GORROTXATEGI MILIKUA, JABIERALPINO01100 = 2
251IBARLUZEA ETXEBARRIDTA, ABELARTIBAI ALPINO MARKINA01100 = 2
252INTXAUSTI AMOREBIETA, ALFONSOZORNOTZA MENDI TALDEA00101 = 2
253IRAIZOZ LATASA, PEDRO MIGUELIRATXO ELKARTEA00101 = 2
254IRAOLA OTAEGUI, AIMARLAGUN ONAK00101 = 2
255IRAZABAL ANGULO, FÉLIX01001 = 2
256IRAZU LEGORBURU, ARAITZARROLAPE MK01100 = 2
257IZAGIRRE INTSAUSPE, JOSEBAARRASTAKA00101 = 2
258IZTUETA DORRONSORO, JOSEBAPAU ORTEZ00101 = 2
259JIMENEZ ARRIETA, AITZOLMAXIMO00101 = 2
260LABAKA JUANIKORENA, JOXERRAERLAITZ ME10001 = 2
261LANDA ALVAREZ, JUANJO01001 = 2
262LARDIZABAL AZURMENDI, JOKINBESAIDE M.E.00101 = 2
263LARRUZEA MOTXOBE, AMAIAZORNOTZA MT01100 = 2
264LASARTE GUERENABARRENA, ISMAELALPINO TABIRA01001 = 2
265LEJARZA IBARRONDO, PEDRO MARIBAI01001 = 2
266LEKERIKA ARROITAONANDIA, ANDER01100 = 2
267LEYARISTI ETXANIZ, MARIA JOSE01100 = 2
268LIZARRAGA BALDA, ANGELINES00101 = 2
269LÓPEZ DE ABERASTURI LÓPEZ DE GUEREÑU, AXIERKULUMSPORT10100 = 2
270LULUAGA ARRUABARRENA, AITOR01100 = 2
271MARTIN FLORES, JOSEITURRIBERO10001 = 2
272MENTXAKATORRE BILBAO, SILVIA01100 = 2
273MINTEGIA LLAMAS, ARKAITZARROLAPE MK01001 = 2
274MONGE GONZALEZ, CESARMANUEL IRADIER10100 = 2
275MOROTE TREJO, MONTSEMIRUGAIN01001 = 2
276MUGERTZA ARANGIZ, JOSULEIOA M.T.01001 = 2
277NAVARRO ROMÁN, JOSETXUMAGNESIUM GASTEIZ01001 = 2
278NUÑEZ SAENZ DEL CASTILLO, JONATHANMANUYANKE10100 = 2
279ODRIOZOLA OGUIZA, IGOR01100 = 2
280OLABUENAGA FORTES, JON01001 = 2
281OTXOANTEZANA ESKURZA, KOLDOAURRERA00101 = 2
282OZAITA AZPIROTZ, MIKELOARGI01100 = 2
283PEREZ EGUIALDE, JOSÉ LUISAMEZTI00101 = 2
284PEREZ LOZANO, RAMONZORNOTZA MENDI TALDEA00101 = 2
285PEREZ ZUNZUNEGUI, GONZALOBASAJAUN MENDI KLUBA01100 = 2
286PEREZ DE ARENAZA ELIZONDO, ARANTZAZUBASOTXO MENDI TALDEA00101 = 2
287PINTOS PEREZ, JOSE MANUELAIZKORRI M. K00101 = 2
288RAMOS PUERTAS, DANIEL00101 = 2
289REZULA URULA, IMANOLARRASTAKA01100 = 2
290SAGARDUI MENDIETA, ZIGOR00101 = 2
291SAN TORCUATO AZCARATE, MIKELHANKALUZE01001 = 2
292SANCHEZ SANTIN, TEDIARALARKO ADISKIDEAK01100 = 2
293SANTOS SAGAENA, IGOTZ01001 = 2
294SCHUBERT ., ANJABILBAO ALPINO CLUB01100 = 2
295SORARRAIN URRUZOLA, EÑAUTOARGI00101 = 2
296SORIGUREN IZQUIERDO, GORKACLUB MONTAÑA GASTEIZ01100 = 2
297TRUCHUELO OROBIO URRUTIA, KOLDOALPINO TABIRA01001 = 2
298TXUEKA MARIN, ARKAITZSAKANA BIZIRIK TALDEA00101 = 2
299UBEDA SIERRA, CHRISTOPHERINTERSPORT10001 = 2
300UGARTEBURU PLAZAOLA, IBAN00101 = 2
301URDANGARIN AGIRRE, ARKAITZAMALUR00101 = 2
302URIARTE ROBLES, JON ANDONIAURRERA00101 = 2
303URIBE ODRIA, EDUARDOEIBAR CD01100 = 2
304URKIZA MORA, ZIORTZAZORNOTZA MENDI TALDEA01100 = 2
305URRESTARATZU LAZKANO, ARGOITZIDIAZABAL00101 = 2
306UZKUDUN SARASUA, AINHOAURDABURU10100 = 2
307VELAZQUEZ MORENO, JUAN MARCELOBASKONIA MENDI TALDEA01100 = 2
308VILLA CORBACHO, VICTORZORNOTZA MENDI TALDEA01100 = 2
309VIVAS MTZ. DE LAHIDALGA, ALAINPOL POL MENDIZALE TALDEA00101 = 2
310YURRITA YURRITA, AITORORMAIZTEGIKO K.E.01100 = 2
311ZABALLOS IGARZABAL, ENEKOAIZKORRI MENDIZALE ELKARTEA00101 = 2
312ZAFRA CORTÉS, ENRIQUE01001 = 2
313ZALDUNBIDE LEGARRA, ERLANTZZALDAI MENDI TALDEA00101 = 2
314ZUBIAURRE MENDIOLEA, IÑAKIC.D.EIBAR00101 = 2
315ZULUAGA ETXEBARRIA, ANTONJOKO ALAI01001 = 2
316SANTANA MOREDA, FERMIN00400 = 4
317ANDRES ZUBIRIA, MOISESANDATZA M.E00300 = 3
318ARGALUZA LARRINAGA, JOSEBATALLUKK03000 = 3
319AROCENA ALKAIN, ASIERAIZKORRI M. K.00300 = 3
320ASENSIO SAN MARTIN, VICTOR MANUELARRASTAKA00300 = 3
321ATIN ARRATIBEL, JOSETXOAMALUR00300 = 3
322CONDADO ELOLA, BERNARDINONO00300 = 3
323CONDADO ELOLA, ISIDRONO00300 = 3
324DE LA CRUZ MEDRANO, NEREAORIXOL. M. E.00300 = 3
325EIZAGIRRE EIZAGIRRE, ANDONI00300 = 3
326GARAIKOETXEA ZABALA, MAIDERALPINO00300 = 3
327GAZTAÑAGA ARBEA, MARTINORDIZIAKO MENDIZALEAK00300 = 3
328GOLDARAZENA GOÑI, MIKEL30000 = 3
329GONZALEZ PUGA, MIKEL00300 = 3
330IRAOLA BENGOA, ANTXONALPINO UZTURRE00300 = 3
331IRAOLA ELOSEGI, JUANMAALPINO UZTURRE00300 = 3
332MARTÍN ROSADO, IKERAIZKORRI M.K.00300 = 3
333OLANO LOPETEGI, IMANOLALPINO00300 = 3
334SARASA MUJIKA, HARITZORDIZIA00300 = 3
335TEJERIA INTXAUSTI, PELLO00300 = 3
336URDANGARIN ELOSEGI, HARITZGAILLURRERANTZ00300 = 3
337URKIJO REKALDE, IÑAKIGANGUREN03000 = 3
338URRUTIA ORTIZ, AITORATXAZPE MENDI TALDEA03000 = 3
339URRUZOLA ARANZABE, MANUALPINO UZTURRE00300 = 3
340AGUAS ALARCOS, DAVIDTAFALLAKO TRINKETE TALDEA00002 = 2
341AIERBE ARISTONDO, JOSUORDIZIAKO MENDIZALEAK00200 = 2
342ALTUNA UGARTE, OLATZ00200 = 2
343ANDUAGA INSAUSTI, EDORTAMUGA00200 = 2
344ANTUNEZ MORATO, RAFAZANPATU00200 = 2
345ARANBURU ARANBURU, JUANJOWWW.RUTASNAVARRA.COM00002 = 2
346ARANBURU ZABALETA, FERMIN00200 = 2
347ARANGUREN ETXARRI, NATI00002 = 2
348ARGAYA ARRESE, PEDRO MARIAALPINO UZTURRE00200 = 2
349ARREGUI GARMENDIA, JOSE MARI00200 = 2
350ARRIBILLAGA ELIZBURU, HARITZMORKAIKO00002 = 2
351ARRUE SAIZAR, JUAN RAMÓNMENDIRIZ MENDI00200 = 2
352ARRUTI ALDALUR, ANDERLAGUN ONAK00002 = 2
353ARZELUS ARTO, ASIERVASCO DE CAMPING00200 = 2
354ASTIGARRAGA GARATE, GORKAMENDIRIZ MENDI00200 = 2
355ATXA LONGARTE, JON ANDERGOIKOGANE MT02000 = 2
356AYESTARAN AGIRRE, ENEKO00200 = 2
357AYESTARAN AGIRRE, ONDITZ00200 = 2
358AYESTARAN ODRIOZOLA, PEDRO JUAN00200 = 2
359AZPIROZ BELDARRAIN, JOSEBA00200 = 2
360AZUMENDI RIVAS, JOSEBAUBIETAMENDI TALDEA02000 = 2
361AZURMENDI GOROSPE, JOSE MARIAAIZKARDI00200 = 2
362BARBERO BARTOLOME, ASIERAIZKARDI00200 = 2
363BARRICART LISARRI, MARTÍNS.M. BOSCOS BERRI00002 = 2
364BARRIOLA IRASTORZA, JON00200 = 2
365BAZTARRIKA URDANGARIN, MARIATAUN K.E00200 = 2
366BENITO CORNEJO, JOSE V.KULUM SPORT KIROL KLUBA00200 = 2
367BERREGI ABALDE, IÑAKI00200 = 2
368BILBAO SIERRA, AINTZANE02000 = 2
369BLANCO RAMOS, KONTXIOARGI00200 = 2
370CORDERO CABIDO, JOSUNEKULUM SPORT KIROL KLUBA00200 = 2
371DE LA IGLESIA MUÑOA, JOXEANAIZKARDI00200 = 2
372DE LA TORRE TELLEZ, IKER02000 = 2
373DETORO URRUTIA, RICARDOGOROZTI ACEBO00200 = 2
374DIAZ ARSUAGA, JUAN MANUELALPINO UZTURRE00200 = 2
375DIEGO OGUIZA, LUIS FERNANDOGANGUREN02000 = 2
376DOMINGUEZ ETXEBARRIA, JOSUALPINO TABIRA00002 = 2
377DOMINGUEZ MURO, CARLOSFUENTE LA TEJA00002 = 2
378DORRONSORO GUINEA, MIKELIRATXO00002 = 2
379EIZAGIRRE TELLETXEA, ANDONIS.M. BAZTANGO00002 = 2
380ERICE ROLDÁN, SERGIO00002 = 2
381ERQUICIA GAZTAÑAGA, BEÑAT00200 = 2
382ESNAL FAILDE, IÑIGO00200 = 2
383ETXEBERRIA BIKONDO, ANDONIS.M. BAZTANGO00002 = 2
384ETXEBESTE EIZAGIRRE, UXUEOARGI00200 = 2
385GALARRAGA EIZAGIRRE, AUXKIN00002 = 2
386GARAYOA DIEZ DE ULZURRUN, AITORCLUB MONTAÑERO LIZARRA00002 = 2
387GARCIA CAMPOS, RUBENARRASTRADA MKT00200 = 2
388GARCIA ETXEBARRIA, OIERALPINO TABIRA00200 = 2
389GARIN ETXENIKE, ARANTXAAIZKARDI00200 = 2
390GARMENDIA BASTARRIKA, MIKEL00200 = 2
391GARMENDIA BELOKI, EGOITZOARGI00200 = 2
392GARMENDIA ITURBE, KONTXIALPINO00200 = 2
393GASTAMINZA BAZTARRICA, JOSÉ ANTONIOSUTEGI00002 = 2
394GAZTELUMENDI MENDIZABAL, LEIRE00200 = 2
395GOIKOETXEA URRETABIZKAIA, UNAIARRASTAKA00002 = 2
396GOMEZ ARANDA, MIKEL00200 = 2
397GOMEZ BARRAGUES, ANGEL JOSE00200 = 2
398GONZALEZ GURIDI, ARITZ00200 = 2
399GOÑI ZUBIZARRETA, JAVIEROARGUI00200 = 2
400GURRUCHAGA CACHO, IBONGAILURRERANTZ00002 = 2
401GUTIERREZ BACETA, JOSE MARIADEPORTIVO EIBAR00200 = 2
402HUARTE …, ASIER00002 = 2
403IGLESIAS ACUÑA, JORGEARTARRAI M.T02000 = 2
404IGUARAN AMONDARAIN, BEÑAT00200 = 2
405IRASTORZA URDAMPILLETA, ITZIAR I00200 = 2
406IRAZUSTA ARRUTI, J.RAMONANDATZA M.E00200 = 2
407IRIARTE AGIRRE, ZIGOR00200 = 2
408IRIARTE SAN VICENTE, IBAIOARGI00002 = 2
409IZAGIRRE ALBIZU, MIKEL00200 = 2
410IZAGUIRRE BENGOETXEA, VALENTINAIZKARDI00200 = 2
411IZTUETA SOROZABAL, JUAN MARIAAIZKARDI00200 = 2
412JAUREGI JAUREGI, ALAZNE00200 = 2
413JAUREGI SARASOLA, ASIERAIZKARDI00002 = 2
414LABAKA ESKUDERO, JON00200 = 2
415LARA …, LUISEZKABA MENDI TALDEA00002 = 2
416LEGARDA GOÑI, ANGELTRINKETE TAFALLA00002 = 2
417LEZETA MURILLO, JON ANDER00200 = 2
418LINAZA GARAI, JOSE MIGUELATZABAL M.T02000 = 2
419LLAGUNO URRUTIA, KOLDO02000 = 2
420LÓPEZ DE SABANDO MOZO, IVANLARRAÑETA00002 = 2
421LULOAGA ZABALA, BEÑATAIZKARDI00200 = 2
422MADRAZO FUENTES, CARLOS00200 = 2
423MAIZA BEGUIRISTAIN, JOSE JAVIERCLUB DANTZALEKU SAKANA00002 = 2
424MANTEROLA IBARGUREN, KARLOSALPINO UZTURRE00200 = 2
425MENDIETA HERAS, IRATI00200 = 2
426MONEDERO VICENTE, IÑAKICLUB VASCO CAMPING00200 = 2
427MUJIKA GAZTAÑAGA, JESUS MARIAAIZKARDI00200 = 2
428MUNDUATE UGARTEMENDIA, AITOROARGI00200 = 2
429MUÑOZ LISTA, ARITZARTARRAI02000 = 2
430MURUAGA SAIZ, IGONEALPINO TURISTA00200 = 2
431NUÑEZ FERNANDEZ, ANTONIOMANUEL IRADIER00200 = 2
432OLAGUE MITXELTORENA, JOSE IGNACIO00002 = 2
433OLIBARES ZABALANDIKOETXEA, JOSEAN02000 = 2
434ORELLANA MIGUEL, JOSE MARTIN02000 = 2
435ORTIZ DURÁNTEZ, JON ANDERMENDIKO LAGUNAK02000 = 2
436ORUE IRAURGI, GORKA02000 = 2
437OTAMENDI ELIZALDE, AINARA00200 = 2
438PEQUEÑO URANGA, AINARAOARGI00200 = 2
439PUEYO LECUMBERRI, JESUS MARIAC.D. CIU DTVA. AMAYA00002 = 2
440RAZKIN IRAURGUI, ALBERTOCLUB DANTZALEKU SAKANA00002 = 2
441RUBIO ASTIGARRAGA, JON00200 = 2
442SALCEDO RODRIGUEZ, FRANCISCO JAVIERERLAITZ00200 = 2
443SALINAS VILLEGAS, JORGE00002 = 2
444SANCHEZ CORTES, LUISS.D.R.C. ANAITASUNA00002 = 2
445SOTIL BULDAIN, MADDIMANTTALE00200 = 2
446TEJERIA INTXAUSTI, XABIAIZKARDI00200 = 2
447TEJERIA UGARTEMENDIA, MIKEL00200 = 2
448TORRES ARREGUI, JUANA MARIATAFALLAKO TRINKETE TALDEA00002 = 2
449UNSAIN OSA, JUAN RAMÓNLAGUN ONAK M B.00200 = 2
450URIA MUJIKA, BITTOREUSKALDUNA00200 = 2
451URREAGA URREAGA, IÑIGO00200 = 2
452URRESTARAZU SASIAIN, JON00200 = 2
453URRESTI ORMAETXE, IKER02000 = 2
454URRUTIA BERAZA, DAVID00200 = 2
455URRUTIA BERAZA, JON ALEXANDERLEIOA MENDI TALDEA00200 = 2
456USABIAGA IPARRAGUIRRE, LUISAIZKORRI MENDIZALE ELKARTEA00200 = 2
457VELASCO MARTÍNEZ, JORGECLUB DEPORTIVO FILIAL RONDA NORTE 1900002 = 2
458VERDUGO MARKOTEGI, IBANC.D. UDABERRI00002 = 2
459ZABALONDO OIANGUREN, USTARITZ00002 = 2
460ZALDUENDO ARREGUI, JAVIERUZTURRE00200 = 2
461ZIALTZETA ADURIZ, JOSUMORKAIKO00200 = 2
462ZUBELDIA LETAMENDIA, GORKAKEMEN00200 = 2
463ZUBILLAGA BLANCO, OIHANAOARGI00200 = 2
464ZUBILLAGA GALARRAGA, ALBERTOOARGI00200 = 2
465ZUBIZARRETA LASARTE, OLAIA00200 = 2
 
EUSKAL MENDIZALE FEDERAZIOA
Errotaburu Pasealekua 1-9º-3ª. 20018 Donostia-San Sebastián     www.emf-fvm.org      email: martxas@emf-fvm.com