| euskara | castellano | franšais |
2017
EUSKAL HERRIKO IRAUPEN LUZEKO IBILALDIEN ZIRKUITUA
                                    
| Zirkuitua | ...beste ibilaldi | Shebe Pe˝a | Kontaktua | Hemeroteka |
| ibiltarien gunea | elkarteen gunea | administratzailearen gunea |
2017 URTEKO 16.IBILALDIEN ZIRKUITUA
                 
www.zirkuitua.com 3.205.378 bisita
 
EMFRAKO ZERRENDA OSOA
ZIRKUITUAREN FINALISTAK
Ar=Araba Bi=Bizkaia Gi=Gipuzkoa La=Lapurdi Na=Nafarroa
email: info@zirkuitua.com ERREKLAMAZIOAK
Taula ordenean jartzeko, zutabearen goiburuan klikatu
NoNOMBRECLUBArBiGiLaNaTotal
1AIZPURUA URKOLA, MARIJOINDA MENDI33513 = 15
2SAINZ CALVO, JOSE MARIAMANUEL IRADIER32413 = 13
3ARZALLUS URREIZTI, ANDONICVC32313 = 12
4SAGREDO ARTOLA, JUAN M¬OARGI (TOLOSA)22413 = 12
5ANDRES ZUBIRIA, MOISESK.K.E.ANDATZA23411 = 11
6AZPITARTE ARANCETA, FELIXJOKO ALAI23213 = 11
7GONZALEZ BENITO, JAVIER IGNACIODANTZALEKU SAKANA32213 = 11
8SUSO LOPEZ, RICARDOG.A. ALDATZ GORA32411 = 11
9BENGOETXEA ZUBIRIA, IĐAKIANDATZA K.K.E32311 = 10
10GOIKOETXEA MANTEROLA, JUANVASCO DE CAMPING21313 = 10
11LIZARRALDE IBARRA, JOSE MARIAALPINO TABIRA14212 = 10
12MOTYKA GIERCZAK, RADOSLAWGAILURRA MENDI TALDEA23311 = 10
13PAWELCZAK JUNGA, JOANNAGAILURRA MENDI TALDEA23311 = 10
14TREJO UNZUETA, LUIS MAR═AALPINO TABIRA DURANGO42112 = 10
15URIARTE GOĐI, JULENGANGUREN32212 = 10
16BIKONDOA BIKONDOA, KONTXIITSASTARRAK22113 = 9
17CIARRUSTA ARTABE, FELIXGANGUREN M.T.22212 = 9
18GARCIA GARCIA, ANDRESPAGOETA12312 = 9
19JUAN ROJO, JOXEBESAIDE M.E21411 = 9
20LAJAS VAZQUEZ, JACINTOOARGI M T22311 = 9
21OZAETA MUSITU, JOSE ANGELGASTEIZ21411 = 9
22UGARTEMENDIA URDANPILLETA, LUISANDATZA K.K.E31311 = 9
23ZUMEAGA LAPEIRA, JOSE AGUSTINNAFARROA21213 = 9
24ARAMBURU GONZALEZ, MINTXUALDATZ GORA13112 = 8
25ARBURUA IPARRAGIRRE, PATXIGOIHERRI GARAIA22211 = 8
26ARRIOLA AZKUE, IĐAKIWWW.RUTASNAVARRA.COM21212 = 8
27AZURMENDI GOROSPE, MARIA LUISAMENDIRIZ MENDI11411 = 8
28BASTIDA DIAZ DE OTAZU, ARRATEKULUMSPORT31211 = 8
29BATUECAS SANTANO, RAQUELDANTZALEKU SAKANA21113 = 8
30ESPILLA BARRUETABEĐA, JOKINMANUEL IRADIER11411 = 8
31FUERTES RAN, FRANCISCO JAVIERBOSCOS BERRI11213 = 8
32GARAIKOETXEA ZABALA, MAIDERALPINO UZTURRE21311 = 8
33GARCIA GOMEZ, ENRIQUEBILBAO ALPINO CLUB22211 = 8
34GURTUBAI SOLATXI, JUAN MARIGANZABAL M.T.14111 = 8
35IRAZUSTA ARRUTI, J.RAMONANDATZA M.E.21212 = 8
36KORTAJARENA URKOLA, KONTXIAIZKARDI11411 = 8
37LARRUZEA GOIENETXE, KEPAZORNOTZA MT22211 = 8
38LIRIO SAGASTIZABAL, INAZIOCLUB VASCO DE CAMPING21311 = 8
39OLANO LOPETEGI, IMANOLALPINO UZTURRE21311 = 8
40P╔REZ PALENCIA, SANTIAGOKULUMSPORT22211 = 8
41RODRIGUEZ LIZARAZU, NEREAURDABURU21311 = 8
42RODR═GUEZ ORELLANA, FRANCISCO JAVIERDANTZALEKU SAKANA21113 = 8
43ZELAIA TOMASINO, IBANARTIBAI MT12212 = 8
44ZULAIKA ERRASTI, ANDONIZESTOA K.B32111 = 8
45ALVAREZ ALVAREZ, JAIMEMANUEL IRADIER21112 = 7
46ARBIZU ANDUEZA, PATXIC M LIZARRA21112 = 7
47AYALA GARCIA, MIKELMANUEL IRADIER31111 = 7
48DE LEON GONZALEZ, YOLANDAGANERANTZ21211 = 7
49GARCIA OSES, ALVAROIZARBE11311 = 7
50GARCIA PASCUAL, LUIS ANGELGANERANTZ21211 = 7
51IZA AIESTA, JUANJOGANZABAL M.T.13111 = 7
52HARISTOY HIRIART, CHRISTOPHERANDOCARTE FFR11211 = 6
53INTXAUSTI AMOREBIETA, ALFONSOZORNOTZA MENDI TALDEA33302 = 11
54UZKUDUN SARASUA, ANDERGIRIZI23402 = 11
55ARTETXE AMONDARAIN, IĐIGOTALLU32302 = 10
56AZKARATE MARKULETA, FERMINMANUEL IRADIER10612 = 10
57BETELU EZEIZA, GORKAIRUNGO MENDIZALEAK21502 = 10
58ARBELAITZ ARANBURU, KIZKITZAGIRIZIA MENDI TALDEA22302 = 9
59IRAZABAL BASTERRETXEA, ASIERALDATZ GORA M.T.23202 = 9
60EIZAGIRRE LARRAĐAGA, MANUPAGOETA20213 = 8
61FERRERO FERRERO, SOCORROIRUNGO MENDIZALEAK21401 = 8
62GOMEZ HERNANDEZ, MIGUELCLUB VASCO DE CAMPING ELKARTEA10511 = 8
63OĐATIBIA ABALDE, AGURTZANECVC10511 = 8
64ZALDIBAR M, ALFREDOMENDIZALE TRURIURDINAK32201 = 8
65ARTEAGA ABECIA, RAULBERANTEVILLA MENDI TALDEA31102 = 7
66CIVICO IRIONDO, KONTXIC. A. UZTURRE11302 = 7
67DORRONSORO GUINEA, MIKELIRATXO10213 = 7
68GODOY HIDALGO, PATXI IMANOLORIXOL. M. E.31201 = 7
69MATEO CASTAĐEDA, JESUSATXAZPE MENDI TALDEA32101 = 7
70TEJADA OCEJO, FERNANDO22201 = 7
71TEJADA OCEJO, JONATAN22201 = 7
72ZUBELDIA LETAMENDIA, GORKAINTXURRE23101 = 7
73AZCARGORTA BELATEGUI, LUIS MARIAPOL POL MENDI ELKARTEA21201 = 6
74BILBAO URIBESALGO, IBONATZABAL MENDI TALDEA21201 = 6
75CID CID, MODESTOMORKAIKO11301 = 6
76MART═ TORRECILLAS, FERNANDOTALAIMENDI M.A.10311 = 6
77ZALDIBAR PAGAZAURTUNDUA, AITORGOIKOGANE M.T.10212 = 6
78ARRUABARRENA LARRINAGA, IĐIGOAURRERA MT11102 = 5
79FERN┴NDEZ PERALES, RAQUELGANERANTZ M.T.21101 = 5
80IRAZU SOPEĐA, GORKAMANUEL IRADIER MT12101 = 5
81LOPEZ GUTIERREZ, JOSUNEALPINO TABIRA DURANGO11210 = 5
82MIĐANO DURANTEZ, MIKELMENDIKO LAGUNAK21101 = 5
83PENALVA MARTINEZ, MANUELALPINO TABIRA DURANGO11210 = 5
84ALAIOGOIKOA LANDABASO, SERGIO11101 = 4
85ELKORO FERNANDEZ, AITORPOLPOL11101 = 4
86LIZARRALDE DE LA FUENTE, EVAINTXIXU TRAIL11101 = 4
87MATEO ARNOSO, EKAINATXAZPE MENDI TALDEA11101 = 4
88GALLEGO GUTIERREZ, FRANCISCOGANERANTZ MENDIZALE TALDEA12400 = 7
89ZALDUA AMUNDARAIN, IKERKRESALA20302 = 7
90BERRA JUARISTI, IORITZZURRIOLA20202 = 6
91GIL TOQUERO, JACOBBOSTIBAIETA20202 = 6
92IPARRRAGIRRE ALZIBAR, AITORTRINTXER MENDI TALDEAP01302 = 6
93MANTEROLA LARRAZA, JOSE IGNACIOTALAIMENDI20301 = 6
94MONGE GONZALEZ, CESARMANUEL IRADIER30102 = 6
95ZUMETA ARTOLA, GARIKOITZALPINO UZTURRE01302 = 6
96ALVAREZ LLANO, JOSE IGNACIOGANGUREN03101 = 5
97ANDUAGA INSAUSTI, EDORTAMUGA00113 = 5
98APELLANIZ OLIVARES, JAVIERBESAIDE01202 = 5
99AXPE AXPE, JON ANDONIORIXOL21200 = 5
100FERNANDEZ FERNANDEZ, GONZALOGANERANTZ M.T.02201 = 5
101JAUREGI ZABALA, ESTIXUOARGI01301 = 5
102LECUONA CEBERIO, BENITODANTZALEKU SAKANA00113 = 5
103AGIRRE ARRIZABALAGA, EĐAUTAURRERA MT01201 = 4
104ALDEANO ALDEANO PELAEZ, RAULMANUEL IRADIER20101 = 4
105BALMASEDA BALMASEDA, PEDROMENDI ALAI10102 = 4
106CABEZAS ENRIQUE, DAVIDCLUB VASCO DE CAMPING10201 = 4
107CANTALAPIEDRA RODRIGUEZ, MIGUELGANGUREN01102 = 4
108COBO ALONSO, DANIEL42195.ES20101 = 4
109DE LA FUENTE HILARIO, ARANTXI11200 = 4
110GARCIA ULLOA, ANDRES12001 = 4
111GARMENDIA GOYA, JOSE LUISUKE01210 = 4
112HERNANDEZ LOPEZ, JUAN JOSEGASTEIZ10102 = 4
113JAKA NAVARRO, ROBERTOSAKANA BIZIRIK01102 = 4
114LONGO IBARRA, FERNANDO02101 = 4
115MAULEON EZCUTARI, XABIERLARRAĐETA10102 = 4
116MEJIAS ABELLAN, RAMONZORNOTZA MENDI TALDEA01201 = 4
117NUĐEZ ALDALUR, GARIKOITZIZADI ZALEAK02101 = 4
118SAN TELMO QUECEDO, ERIK20101 = 4
119YURRITA ZABALA, AITORORMAIZTEGIKO K.E.01201 = 4
120ZABALONDO OIANGUREN, USTARITZ01201 = 4
121ZAPIRAIN ADURIZ, IĐAKI01201 = 4
122ALDAZABAL GUENECHEA, AITORARTIBAI MENDI TALDEA01011 = 3
123ALVAREZ CASAREJOS, ENRIQUE01101 = 3
124ASTIGARRAGA GARATE, GORKAMENDIRIZ MENDK11100 = 3
125ATUTXA IRIONDO, EUKENISUZIEN01101 = 3
126BERGERA LEKUONA, XABIERALTSASUKO MENDIGOIZALEAK01101 = 3
127BILBATUA EGUREN, IGORZALDAI M.T.01101 = 3
128CARAMES SALAZAR, ALVAROMENDIKO LAGUNAK01101 = 3
129CASERO ALONSO, RITXARORKATZAK11001 = 3
130ELKORO FERNANDEZ, XABIERPOLPOL01101 = 3
131ETXEBARRIA MARDARAS, AITORZORNOTZA MENDI TALDEA11001 = 3
132EXTREME SANTOS, IGNACIO11001 = 3
133GALLASTEGI ZUBIARREMENTERIA, MIRENCD EIBAR01101 = 3
134GOIKOETXEA IMAZ, IBANAURRERA M.T.01101 = 3
135GONZALEZ GARCIA, JONZAZPI LAGUN01101 = 3
136GUTIERREZ LOPEZ, ALAINZORNOTZA MT11100 = 3
137JIMENEZ ARRIETA, AITZOL11100 = 3
138LARREA ARZA, IĐAKIZORNOTZA MENDI TALDEA01101 = 3
139MANTEROLA ZABALLA, JOSEBAITXINAPE11001 = 3
140NUĐEZ ETXEBARRIA, JOSEBAAUSTARRI MENDI TALDEA11001 = 3
141OLIBARES ZABALANDIKOETXEA, JOSEANZORNOTZA MENDI TALDEA11001 = 3
142ORKONDONAGOITIA EREZUMA, JOSEGOIZALE01101 = 3
143UGARTETXE PASCUAL, JAVIERBESAIDE01101 = 3
144ARRIETA AGUIRRE, TOMASMORKAIKO01400 = 5
145GARMENDIA URKIZU, ANERGAZTEIZ20300 = 5
146KEREXETA RAMIREZ, IMANOLERLAITZ00401 = 5
147PEĐA VELEZ, TOMASMORKAIKO01400 = 5
148ALKORTA LIZASO, JOXE MARIAIZKARDI00301 = 4
149ALUSTIZA ALUSTIZA, ASIER00301 = 4
150ARANGOA LEGARRA, ALBERTOADI00202 = 4
151BARRENA UGARTE, JERONIMOGANGUREN20002 = 4
152BEJARANO RUBIO, JUAN FRANMANU YANKE00301 = 4
153BEROZ LARBURU, IMANOLIRUNGO MENDIZALEAK00103 = 4
154CASCON RODRIGUEZ, JOSUBESAIDE M.E01300 = 4
155ETXARRI GARAIKOETXEA, EKHIĐETTUTTURRE00202 = 4
156ETXEBERRIA ALBISU, TXOMINUZTURRE ALPINO00301 = 4
157GRAJERA JORBA, MONICAAIZKARDI00301 = 4
158GURRUCHAGA CACHO, IBONGAILURRERANTZ20002 = 4
159GUTIERREZ DE LA PISA, OLGAGANERANTZ20200 = 4
160IRAIZOZ LATASA, JOSE ANTONIOIRATXO10003 = 4
161IRAIZOZ LATASA, PEDRO MIGUELIRATXO10003 = 4
162ITURRICASTILLO ITURRIAGA, INESPOLPOL00202 = 4
163MANTEROLA IBARGUREN, KARLOSALPINO UZTURRE00202 = 4
164OLAZAGOITIA RODRIGEZ, JAVIERCLUB VASCO DE CAMPING10300 = 4
165ORTIZ DUR┴NTEZ, JON ANDERMENDIKO LAGUNAK22000 = 4
166REZOLA UROLA, IMANOLARRASTAKA00301 = 4
167TEJERIA INTXAUSTI, PELLO01300 = 4
168TEJERIA INTXAUSTI, XABIAIZKARDI01300 = 4
169URKIJO REKALDE, IĐAKIGANGUREN13000 = 4
170URRUTIA ORTIZ, AITORATXAZPE MENDI TALDEA13000 = 4
171AGIRRE PEREDA, NAGOREZORNOTZA MENDI TALDEA02100 = 3
172AHEDO PINEDA, AITORATZABAL MENDI TALDEA20001 = 3
173AIZPURUA BEGIRISTAIN, JOXEATAUN K E00201 = 3
174ARAMBURU GIL, ERIKOAIZKORRI MENDIZALE ELKARTEA00201 = 3
175ARANBURU ARANBURU, JUANJOOSTADAR M T.00201 = 3
176ARANGUREN ALBERDI, BEĐATAMALUR00201 = 3
177AZANZA SANZ, IGNACIONINGUNA10002 = 3
178AZPEITIA ALTUNA, JOSETXO00102 = 3
179BARANDIARAN VELEZ DE MENDIZABAL, AMAIAARRASTAKA00201 = 3
180BARROSO RUBIO, ALBERTOCLUB VASCO DE CAMPING00201 = 3
181BEREAU ELIZALDE, JOXE JUANIRUNGO MENDIZALEAK00201 = 3
182BERRIDI ELOSEGI, JOSE ANGEL00102 = 3
183CALVO MART═NEZ DE GUEREĐU, ARITZ42195.ES10002 = 3
184CEARRETA AGUIRREBEITIA, IĐIGO10002 = 3
185CILLERO RICA, ROBERTOEUSKALDUNA MT00201 = 3
186CUELI TROUBADOUR, SERGEAUNAMENDI00201 = 3
187DE LA CRUZ MEDRANO, NEREAORIXOL01200 = 3
188ELORZA UGARTEMENDIA, JONAMEZTI00102 = 3
189ETXABURU ELU, IKER00201 = 3
190FERNANDEZ VILLAR, FRANCISCO JAVIERCLUB GAZTEIZ20010 = 3
191GALLASTEGI BILBAO, EDUARDOZORNOTZA MENDI TALDEA01200 = 3
192GOENAGA AKARREGI, BEĐATAURRERA MENDI TALDEA00201 = 3
193GONZALEZ DE BELANDIA TORRECILLAS, DAVID4219520100 = 3
194HERREROS TOLEDO, VICTORCLUB DE MONTAĐA DE CALAHORRA10002 = 3
195IZETA URDANGARIN, JOSE RAMONANDATZA00210 = 3
196JEREZ MIMENZA, TXEMA12000 = 3
197LABAKA JUANIKORENA, JOXERRAERLAITZ ME10002 = 3
198LANDA LEGORBURU, IĐIGO20001 = 3
199LASARTE GUERENABARRENA, ISMAELALPINO TABIRA02001 = 3
200LEKUE ALBISU, EKAITZO.K.E00102 = 3
201LIZARRITURRI MARTIARENA, ASIERMURRUKIXO M.E.10002 = 3
202LOIOLA ZELAIA, FERNANDOMORKAIKO10200 = 3
203MARKINEZ SAEZ, IĐAKIMANUEL IRADIER00102 = 3
204MARTINEZ ORTIZ DE PINEDO, ITZIARGOROSTI21000 = 3
205MENDOZA LUCAS, ALEJANDROMANU YANKE10002 = 3
206ORTEGA TERCERO, JUAN CARLOSCAF BAYONA01200 = 3
207OTAEGI ALBIZU, ANDER00201 = 3
208PAZOS BOLZONI, IĐAKIGALLARRETA MENDI TALDEA02001 = 3
209POZUETA LIZARRAGA, IRENE00201 = 3
210RAZKIN IRAURGUI, ALBERTOCLUB DANTZALEKU SAKANA00102 = 3
211RODRIGUEZ GONZALEZ, ALVAROCLUB VASCO DE CAMPING ELKARTEA01200 = 3
212SAGASTIZABAL DIAZ, MIKELERDELLA M.T.20001 = 3
213TXASKO GAMIZ, BORJAIOAR20100 = 3
214UNZURRUNZAGA GAMBOA, IOSUDANTZALEKU00102 = 3
215URDANGARIN AGIRRE, MAIDERATAUN KIROL ELKARTEA00102 = 3
216URIBETXEBARRIA ANDRES, URTZI00201 = 3
217URKIA , ISIDROGIRIZI00210 = 3
218URRUTIA OLEAGA, JESUS02100 = 3
219VARONA LAFUENTE, IĐIGO42195.ES21000 = 3
220ZAPIRAIN ADURIZ, IĐAKIURDABURU00210 = 3
221ABIO ORTIZ, SANTOSKULUN11000 = 2
222AGUIRRE YURRITA, LIERNI00101 = 2
223AIZPEOLEA ZALDUA, IKERZERAIN00101 = 2
224ALBERDI LASKURAIN, EĐAUTAMEZTI00101 = 2
225ALONSO LUELMO, MAIKA11000 = 2
226ALVAREZ DE PABLO, PEDROMORKSIKO01100 = 2
227ALVAREZ URIARTE, DAVID01001 = 2
228APIROZ AZPIROZ, IONALDIN KULTUR TALDEA00101 = 2
229ARAGOI ELESPE, ZIGORANAITASUNA01001 = 2
230ARAMENDI KORTAZAR, MIKELPOL POL M.T10001 = 2
231ARANALDE URRETABIZKAIA, AITOR00101 = 2
232ARGALUZA LARRINAGA, JOSEBATALLU MENDIZAL K.K.11000 = 2
233ARISTI GOIKOETXEA, JOSEBAAURRERA MENDI TALDEA01100 = 2
234ARIZTI ARAMENDI, JONPAGOETA MENDI ELKARTEA00101 = 2
235ARREGI URTEAGA, ASIERAIZKORRI MENDIZALE ELKARTEA00101 = 2
236ARRIETA AZURMENDI, ARITZAMEZTI00101 = 2
237ARRIZABALAGA URKIZA, AINARAAURRERA01001 = 2
238ARRUE SAIZAR, JUAN RAMONMENDIRIZ MENDI ELKARTEA00101 = 2
239ARTETXE ARRIETA, IĐIGOZORNOTZA MENDI TALDEA00101 = 2
240ASEGUINOLAZA ARANA, MAIALENARRASTAKA01100 = 2
241ASTORQUIA RODRIGUEZ, ASIERALPINO01001 = 2
242ATIEGA SAEZ DE CERAIN, AITORALTZANIA00101 = 2
243ATUTXA AMEZUA, MIKELZORNOTZA MENDI TALDEA01100 = 2
244AUZMENDI LIZARRALDE, ANDONIAITZGORRI00101 = 2
245AZPIAZU GARAY, JULEN00101 = 2
246AZPIAZU GARAY, LANDERLIZARPE LMK00101 = 2
247AZPITARTE OYARZABAL, ELUSKAANAITASUNA MB00101 = 2
248AZUMENDI RIVAS, JOSEBAUBIETAMENDI11000 = 2
249AZURMENDI MADINA, IBAIGAILURRERANTZ00101 = 2
250BAHON GENOVES, VANESSACLUB VASCO DE CAMPING ELKARTEA00101 = 2
251BARBERO BARTOLOME, ASIERAIZKARDI00101 = 2
252BARRIO MARTINEZ, JESUS JAVIER16288125P10100 = 2
253BASKARAN OĐEDERRA, EKAITZLIZARPE M.K.01100 = 2
254BEASKOETXEA MENTXAKA, RAULGORLIZMENDI11000 = 2
255BENGOETXEA IPARRAGIRRE, PATXI XABIERARALARKO ADISKIDEK00101 = 2
256BERASALUZE BAJO, ITZIARBOSTIBAIETA K.E.00101 = 2
257BERASALUZE EGUREN, ANDIMAZALDUA10001 = 2
258BERISTAIN BILBAO, ARANTZALIZANPE11000 = 2
259BOGA GARCIA, AITORJOKO ALAI10001 = 2
260BOLINAGA BERRIOOTXOA, EDORTAORIXOL10001 = 2
261BURGOS CAMPO, ANDERBILBAO ALPINO CLUB11000 = 2
262CABO URAIN, UNAI01001 = 2
263CAICEDOSOPEĐA CASTILLO, GUSTAVOGOIENA00101 = 2
264CONDE MARTINEZ, BORJAAIZKORRI MENDIZALE ELKARTEA00101 = 2
265CORDON BLAZQUEZ, ASIER01001 = 2
266CUERDA HERN┴NDEZ, JOSEMAGOIENA10100 = 2
267DURAN RUIZ DE EGINO, AITORZORTXIETAKOAK10100 = 2
268DURQUET HARAMBURU, MARIELOUISERANDOCARTE6410010 = 2
269ERAUSKIN MAIZA, ASIERATAUN K.E00101 = 2
270ESCUDERO HERRAN, KEPABILBAO ALPINO11000 = 2
271ETXEBARRIA AZKUENAGA, JON ANDERGANZABAL11000 = 2
272ETXEBESTE EIZAGIRRE, UXUEOARGI00101 = 2
273ETXEZARRETA ARANBURU, IĐIGOGOIERRI GARAIA00101 = 2
274GALARRAGA ARTEAG, IMANOLOSTADAR00101 = 2
275GALEANO BACHILLER, VICTOR00101 = 2
276GANBOA MELERO, ANDER01001 = 2
277GARC═A ARANCIBIA, ALEXANDER01100 = 2
278GARCIA SOMOVILLA, AITOR10100 = 2
279GARDE LEJARDI, ASIEREIBARKO KLUB DEPORTIBOA00101 = 2
280GARRETAS URIARTE, ASIERGANGUREN MT01001 = 2
281GAZTELUMENDI MENDIZABAL, LEIRE00101 = 2
282GOMEZ MEIRELES, JONATAN01100 = 2
283GONZALEZ CALLEJA, IKER11000 = 2
284GONZALEZ GONZALEZ, DIEGO11000 = 2
285GONZALEZ DE ARRILUZEA MIMENZA, IĐIGOMANUEL IRADIER MENDI TALDEA10001 = 2
286GOĐI GOLDARACENA, IBANIRRINTZI10010 = 2
287GORDO RODRIGUEZ, JUAN42195.ES10100 = 2
288GORROTXATEGI GORROTXATEGI, JONAITZGORRI ME00101 = 2
289GUTI╔RREZ GARC═A, JOS╔ ┴NGELCM GAZTEIZ10100 = 2
290HERN┴NDEZ ALFARAZ, EVA10001 = 2
291IBAĐEZ DIEZ, MIGUEL ANGEL10001 = 2
292IMAZ C┴MARA, DAVID10100 = 2
293IRAUNDEGI CUESTA, RAFAEL00101 = 2
294IZAGIRRE TELLERIA, ANDONIEUSKALDUNA00101 = 2
295IZARZUGAZA URIBELARREA, EDUARDOMIRUGAIN10001 = 2
296JAKA ALBERDI, ANDONIGOIERRI GARAIA00101 = 2
297JAUREGI SARASOLA, ASIERAIZKARDI00101 = 2
298LANAS RUIZ DE OZANA, PILAR00011 = 2
299LARREA ALAVA, ALBERTOALOĐA MENDI00101 = 2
300LAZKOZ REPARAZ, ENEKOSAKANABIZIRIK00101 = 2
301LEKUE AMUNIZA, JOSE MIGUELLAMINO TALDEA11000 = 2
302LOPEZ BARATO, AITORERDELLA MENDI TALDEA11000 = 2
303LOPEZ GOMEZ, DAVID01100 = 2
304LOPEZ LOPEZ, FERNANDOZORNOTZA MENDI TALDEA01001 = 2
305LOPEZ TARTILAN, JOSE JULIANDANTZALEKU SAKANA01001 = 2
306LOPEZ D ABERASTURI LOPEZ DE GEREĐU, AXIERKULUN SPORT10001 = 2
307LOPEZ DE ARMENTIA OLABARRI, ARKAITZMANUEL IRADIER10001 = 2
308MADINABEITIA ABAD, ITZIARC,M, GAZTEIZ10001 = 2
309MADINABEITIA ABAD, TZURIĐE10001 = 2
310MADINABEITIA LOPEZ DE ARBINA, ANGEL10001 = 2
311MANSO MUĐOZ, DAVID00101 = 2
312MARTINEZ ALKORTA, JULENALTZANIA00101 = 2
313MART═NEZ CUBERO, JUANTXOURDABURU M.E.00101 = 2
314MARTINEZ FERNANDEZ, ALBERTOGANERANTZ10001 = 2
315MENDIKUTE AZKUE, JOSULIZARPE LMK01100 = 2
316MOLINA PORTU, NURIAGOIERRI GARAIA00101 = 2
317MUJIKA BERASALUCE, ARAKAITZ00101 = 2
318MUJIKA BERASALUZE, XIKER00101 = 2
319MUJIKA GAZTAĐAGA, JEXUX MARIAIZKARDI00101 = 2
320MUNARRIZ IGOA, ARITZSAKANA BIZIRIK M.T.00101 = 2
321MURELAGA ARRIZUBIETA, ROSAALPINO ARTIBAI01001 = 2
322MURUA AZKUENAGA, IBONALPINO TABIRA11000 = 2
323MURUAGA SAIZ, IGONEGRUPO ALPINO TURISTA BARAKALDO00101 = 2
324N┌ĐEZ FERN┴NDEZ, ANTONIOMANUEL IRADIER10001 = 2
325OLLOKIEGI ALBIZU, JOSIANC.VASCO CAMPING10001 = 2
326ONAINDIA ARRIOLA, OIER01100 = 2
327OĐATE EREĐAGA, IĐIGO00101 = 2
328ORTIZ DE ZARATE FERNANDEZ DE GAMBOA, IKERMANUEL IRADIER T.E.01100 = 2
329OSES RUIZ DE AZUA, IĐAKI00101 = 2
330OSTOLAZA LARRAĐAGA, AMAIAPOL POL MT10100 = 2
331OTAMENDI AGIRREZABALA, AITORARALAR ADISKIDEAK00101 = 2
332OTXOA GARMENDIA, JOXEMARIGOIERRI00101 = 2
333PALOMO PEREZ DEL PALOMAR, MOISES10001 = 2
334PEREZ LOZANO, RAMONZORNOTZA MENDI TALDEA00101 = 2
335PEREZ ZUNZUNEGUI, GONZALOBASAJAUN MENDI TALDEA11000 = 2
336PEREZ DE ARENAZA ELIZONDO, ARANTZAZUSAN IGNACIO BASOTXO00101 = 2
337PUERTAS ARRIZABALAGA, ANDERANAITASUNA MENDI BAZKUNA00101 = 2
338RODRIGUEZ NUĐEZ, CARMENGOIEN10001 = 2
339RUIZ GONZALEZ, FERNANDO00011 = 2
340SAEZ MENDEZ, CARLOSBIHOTZ GAZTEA01001 = 2
341S┴EZ DE ASTEASU GONZALEZ, IKERMANU YANKE10100 = 2
342SAINZ ALDASORO, IOSU00101 = 2
343SALCEDO ELORZA, IĐAKIMENDIKO LAGUNAK01100 = 2
344SALSAMENDI P╔REZ, H╔CTORMANU YANKE10100 = 2
345SAN JUAN GOMEZ, OSCARMUSKARIA00101 = 2
346SAN SEBASTIAN GARMENDIA, IĐAKIBURUMENDI01100 = 2
347SANTAMARIA BARRIGON, SANTIC.D.EIBAR00101 = 2
348SANTOS GARCIA, IĐAKIALTZA HERRIA KE00101 = 2
349SARASIBAR IĐURRITA, EKHI00110 = 2
350SARASOLA ALZAGA, XABIOARGI10100 = 2
351SARDIĐA LOPEZ, OSCAR00101 = 2
352SATRUSTEGI UNTZILLA, ASIERSAKANA BIZIRIK01001 = 2
353SATRUSTEGI UNTZILLA, JOSEBASAKANA BIZIRIK MENDI TALDEA11000 = 2
354SATRUSTEGUI PUENTE, MIKEL10001 = 2
355SCHUBERT , ANJAPIUGAZ01100 = 2
356SCHUBERT ., ANJAPIUGAZ10100 = 2
357SORARRAIN URRUZOLA, EĐAUTOARGI00101 = 2
358SUKIA GARMENDIA, ALEXGAILURRERANTZ00101 = 2
359TOLEDO SARALEGI, JON ANDERAMALUR MENDI TALDEA00101 = 2
360TORRE URRUELA, OIHANMENDIKO LAGUNAK00101 = 2
361TUĐËN ORRICO, MAR═A01100 = 2
362URIA MUJIKA, BITTOR00101 = 2
363URIARTE ZENGOTITABENGOA, NAHIAALPINO TABIRA01001 = 2
364URIBE LASUEN, LUIS MARIMIRU GAINOTXANDIO11000 = 2
365URIBE ODRIA, EDUARDOEIBARKO KLUB DEPORTIBOA00101 = 2
366URIBETXEBARRIA LEGORBURU, IBANZALDAI MENDI TALDEA10001 = 2
367URRESTILLA AIERTZA, UNAILAGUN ONAK00101 = 2
368URRUTIA BERAZA, DAVID01100 = 2
369URRUTIA BERAZA, JON ALEXANDERLEIOA MENDI TALDEA01100 = 2
370VALLEJO ECEIZA, JONC.A UZTURRE00101 = 2
371VAQUERO PARRO, JAVIERORKATZAK00101 = 2
372VEGA ELIZBURU, JULENOSTADAR10010 = 2
373VELAZQUEZ MORENO, JUAN MARCELOBASKONIA MENDI TALDEA01100 = 2
374VICENS BADIOLA, JONBURUMENDI01100 = 2
375VIDAL URRESTARAZU, AITORXOXOLUR MENDI KLUBA00101 = 2
376VILLARAN ANDOAIN, MIKELBASAJAUN MENDI TALDEA11000 = 2
377YANDIOLA IDIRIN, JUAN MARI00101 = 2
378YAĐEZ LOPEZ, VICENTEAURRERA MENDI TALDEA11000 = 2
379YURREBASO URRIZOLA, XABIERGOIERRI K00101 = 2
380ZELARAIN URDAMPILLETA, JOSUNE00110 = 2
381ZOZAYA ARAMENDY, MAITE00101 = 2
382ZUGARRAMURDI IRIGOYEN, ARRITOQUIETAHELVETIA00101 = 2
383AZURMENDI GOROSPE, JOSE MARIAAIZKARDI00400 = 4
384BERREGI ABALDE, IĐAKI00400 = 4
385LETAMENDI BELAMENDIA, IĐAKIOSTADARSAIARRE00400 = 4
386PRIETO ETXANO, IĐAKIURDABURU00400 = 4
387ZUBIA RAMOS, JUAN IGNACIO00400 = 4
388ARTEAGA ZABALO, JOS╔ MIGUEL C.D. IRRINTZI00003 = 3
389BAUTISTA CABALLERO, NATXOGANERANTZ MENDI TALDEA03000 = 3
390BILBAO IZCO, IXEN00003 = 3
391GABIRONDO ELORZA, XABIEROARGI00300 = 3
392GASTAMINZA BAZTARRICA, JOS╔ ANTONIOSUTEGI00003 = 3
393HUARTE NUĐEZ, KARLOSCCM TXURREGI00003 = 3
394IRAOLA BENGOA, ANTXONALPINO UZTURRE00300 = 3
395IZAGUIRRE BENGOETXEA, VALENTINAIZKARDI00300 = 3
396LANDIRIBAR GOYENECHE, LANDER00003 = 3
397LARDIZABAL AZURMENDI, JOKINBESAIDE00300 = 3
398MATA INDURAIN, ENRIKE00003 = 3
399MOLINA AZANZA, LAURA00003 = 3
400OIARBIDE MONTES, MERTXE00300 = 3
401OLAGUE MITXELTORENA, JOSE IGNACIO00003 = 3
402ORCAJO GONZALO, PEDRO00300 = 3
403OTXOA OTERMIN, IĐAKI00003 = 3
404PUEYO LECUMBERRI, JESUS MARIAC.D. CIU DTVA. AMAYA00003 = 3
405QUIJADA APARICIO, CARLOSZORTZIETAKOAK K.E.30000 = 3
406SALCEDO RODRIQUEZ, FRANCISCO JAVIERERLAITZ00300 = 3
407SANCHEZ CORTES, LUISS.D.R.C. ANAITASUNA00003 = 3
408SANTANA MOREDA, FERMIN00300 = 3
409SOLANA MONEDERO, IKERGEMA ESPELEOLOGIA TALDEA03000 = 3
410UGARTEMENDIA ARBELEGI, ELORRIALPINO UZTURRE00300 = 3
411URDANGARIN ELOSEGI, HARITZGAILLURRERANTZ K.E00300 = 3
412AGUIRRE EGAĐA, ANDONIOARGI00200 = 2
413ALONSO VAZQUEZ, JOSE MANUELOARGI00200 = 2
414ALTUNA IRAOLA, JONOARGI00200 = 2
415ARAMBURU AIZPURU, XABIERAIZKORRI00200 = 2
416ARANBURU PINO, AITORAE TRAIL00200 = 2
417ARBIZU ARAIZ, ALBERTOWWW.RUTASNAVARRA.COM00002 = 2
418ARBIZU ASEGINOLATZA, IZARO00200 = 2
419ARRATIBEL IRURZUN, JULENSAKANA BIZIRIK00200 = 2
420ARRATIBEL TXINTXURRETA, JOSEBAAIZKORRI00200 = 2
421ARRILLAGA BELDARRAIN, AXIERBIDEBIETA M.E00002 = 2
422ARRIZABALAGA ARANETA, ARATZBEASAINGO ARRASTAKA M.K.T.00200 = 2
423ARRUTI ALDALUR, ANDER00200 = 2
424ATXOTEGI URIBARRENA, IĐIGOALPINO TABIRA00002 = 2
425BAKEDANO ABAUNZA, ASIERALPINO TABIRA00002 = 2
426BALZATEGI MURUAMENDIARAZ, AITORBESAIDE MENDIZALE ELKARTEA00002 = 2
427BAZTARRIKA URDANGARIN, MARIATAUNK.E00200 = 2
428BELOKI ASTIZ, HARITZIRATXO00200 = 2
429BENGOETXEA UGARTE, JUAN MARIANDATZA00200 = 2
430BEREINKUA ARRIAGA, JOSE ANGEL00200 = 2
431CEBRIAN MAYAYO, ZESARBKE00002 = 2
432DABILA FERNANDEZ, ISIDROOTEITZAKO MENDIGOIZALEAK00002 = 2
433DEL BOSQUE MIGUELEZ, PATXI02000 = 2
434DOMINGUEZ ETXEBARRIA, JOSUALPINO TABIRA00002 = 2
435DORRONSORO GARCIARENA, ARANTXA00200 = 2
436DORRONSORO GARZIARENA, IZASKUNARALARKO ADISKIDEAK00200 = 2
437ECHAVARRI GOMEZ, JUAN MANUEL00002 = 2
438EIZAGUIRRE EIZAGUIRRE, ANDONI00200 = 2
439ELGARRESTA ZUBIMENDI, ARITZ00200 = 2
440ERIZ UNZUETA, IĐIGOORIXOL MENDIZALE ELKARTEA00200 = 2
441ESTALA ARIZMENDI, MIKELARRASTAKA00200 = 2
442ETXEBERRIA ALTUNA, KONTXUALPINO UZTURRE00200 = 2
443EUGI GOĐI, XUBANBAZTANGO MENDIGOIZALEAK00002 = 2
444FERNANDEZ GARCIA, ROBERTOBKE00002 = 2
445FERN┴NDEZ ZAMARREĐO, MONTSESOCIEDAD DEPORTIVA ERLAITZ00200 = 2
446FERRANDEZ AMIGOT, DAVIDMARMOTTRAIL00002 = 2
447GARAYOA DIEZ DE ULZURRUN, AITORC.M ESTELLA00002 = 2
448GARCIA HERNANDO, LUIS ANGEL02000 = 2
449GARC═A VALENT═N, KIKEADI IKE00002 = 2
450GIL ARRANZ, SERGIOGANERANTZ02000 = 2
451GOLDARAZENA GOĐI, MIKELIRATXO ELKARTEA00200 = 2
452GONZALEZ SOIRAS, RUBENBASKONIA02000 = 2
453GOĐI MARTINEZ, AMAIABKE00002 = 2
454GOĐI ZUBIZARRETA, JAVIOARGI00200 = 2
455GOĐI ZUBIZARRETA, JAVIEROARGI00200 = 2
456GRANIZO GAR╔S, MIGUEL ANGELDANTZALEKU SAKANA00002 = 2
457HERRERA ORTIZ, LU═SSATORRA20000 = 2
458IBAĐEZ DE ELEJALDE ONANDIA, TKOLDOLIZARRA MENDIZALEA00002 = 2
459IDIAKEZ AGIRRE, MANEXAMALUR00200 = 2
460IMAZ MAKAZAGA, ANDOITZAIZKORRI M.E00200 = 2
461IRASUEGUI ARDANZA, JON02000 = 2
462IRAZUSTABARRENA ETXEBERRIA, XABIERGALLURRERANTZ00200 = 2
463IRIARTE OLLO, MIKELIRATXO00002 = 2
464ITURBE ABASOLO, MAIXABELBESAIDE00200 = 2
465ITURRIA LEIZA, JAVIERBETIGAZTE00002 = 2
466IZAGIRRE EZEIZABARRENA, EKAITZ00002 = 2
467IZETA ARAMENDI, XABIERANDATZA00200 = 2
468IZETA URDANGARIN, JOSE RAMONANDATZA00200 = 2
469KANPOS OLLAKARIZKETA, IOSEBAOKE20000 = 2
470LAFFITE , ADELA00002 = 2
471LARA LAHABA, LUISA.D. TTUTTURRE00002 = 2
472LARRALDE SAGASTIBELZA, JAVIER00002 = 2
473LARRAZA MICHELTORENA, PEIOKO00002 = 2
474LASA BARRENETXEA, JOSE ANDRESORMAIZTEGI K.E.00200 = 2
475LEZA URIARTE, JORGEZUIA M.T. ATZABAL20000 = 2
476LIZARRAGA ROJAS, JAVIER 00002 = 2
477LOPEZ RIOS, CARLOSARRASTAKAI00200 = 2
478LËPEZ DE SABANDO MOZO, IVANLARRAĐETA00002 = 2
479LULOAGA ZABALA, BEĐATAIZKARDI00200 = 2
480MAIZA BEGUIRISTAIN, JOSE JAVIERCLUB DANTZALEKU SAKANA00002 = 2
481MARAĐON CALLEJA, ABELCLUB MEDIKO LAGUNAK20000 = 2
482MARKINEZ SANCHO, RICARDOJAIZKIBEL00002 = 2
483MARTIN URRA, JOSE MARIA00002 = 2
484MENDIA ZUFIAURRE, GORKAGOIERRI GARAIA00002 = 2
485MONZON NAVARRO, JESUSRUTAS DE NAVARRA00002 = 2
486MUJIKA ERRASTI, EGOITZ00200 = 2
487NIETO LEGARRA, AINHITZE00200 = 2
488NIEVA ZARDOYA, CARLOSTXANTREA MENDI TALDEA00002 = 2
489NOVELETA RETEGI, EVARISTOIRATXO00002 = 2
490ORBEZUA BEOBIDE, PEIOGANGUREN M.T.02000 = 2
491ORMAZABAL SALEGUI, YONORDIZIAKO MENDIZALEAK00200 = 2
492PASTRIAN PRIETO, JUANGOIERRI GARAIA TALDEA00002 = 2
493PEREZ MURO, ROBERTOC.M.DE ARNEDO FUENTE TEJA00002 = 2
494QUINTANA DIAZ DE CERIO, JOSE ANGELDONIBANE00002 = 2
495QUINTANA DIAZ DE CERIO, PATXIDONIBANE00002 = 2
496RODRIGUEZ VALERO, JOSE ANGEL00200 = 2
497RUBIO SALAS, ADOLFOGONVARRIKOLARIS00002 = 2
498RUIZ BENITEZ, JOSE MANUEL20000 = 2
499RUIZ RUIZ MUĐOZ, MANU00200 = 2
500RUIZ DE EGINO OSTIZA, AITORKULUM SPORT20000 = 2
501SAENZ GIL DE GOMEZ, ALFONSOC.M.DE ARNEDO FUENTE TEJA00002 = 2
502SAN ROMAN CARRERA, FELIXSAKANA BIZIRIK00002 = 2
503SANCHEZ ARROYO, JUAN JOSE00200 = 2
504SANCHEZ ITULAIN, ROBERTOTXANTREA MENDI TALDEA00002 = 2
505SENAR RAZKIN, JOSE RAMONALTSASUKO MENDIGOIZALEAK00002 = 2
506SOLAGAISTUA ELORRIAGA, UGUTZTABIRA00002 = 2
507SOLAUN MAHAMUD, MAITECLUB GAZTEIZ20000 = 2
508SOUTO DELGADO, JABIER02000 = 2
509SUTIL GONZALEZ, JAVIERLARRE00002 = 2
510TOBAR SANCHEZ, AITOR00200 = 2
511TORRES ARREGUI, JUANA MARIATUTTURRE00002 = 2
512TRABA RODRIGUEZ, ASIER00200 = 2
513UBEDA SIERRA, CHRISTOPHER00002 = 2
514UGALDE ASTEINZA, JAVIERDEUSTUKO MENDITARRAK02000 = 2
515UGARTEBURU PLAZAOLA, IBAN00002 = 2
516ULAIAR MENDIOLA, MIGUEL ANGELLARRAĐETA00002 = 2
517UNZURRUNZAGA YURREBASO, ANDERDANTZALEKU SAKANA00002 = 2
518URDAMPILLETA ZABALA, JOSUNEAURRERA K.E00200 = 2
519URIZ HUARTE, JESUSCLUB NATACION PAMPLONA00002 = 2
520URIZAR SARASUA, JON MIKEL02000 = 2
521URKIZU MENDIOLA, JONEANAITASUNA02000 = 2
522URQUIOLA GARCIA, MIKELCM GASTEIZ00002 = 2
523URTASUN OFICIALDEGUI, FERNANDOTAFALLAKO TRINKETE TALDEA00002 = 2
524VALERO BASTERRA, DIEGO00002 = 2
525VELASCO MART═NEZ, JORGECLUB DEPORTIVO FILIAL RONDA NORTE 1900002 = 2
526VELEZ SANTOS, JON ANDERATZABAL20000 = 2
527VILLAR ANABITARTE, JOSUCD EIBAR00002 = 2
528ZARATIEGUI LABIANO, FERNANDO00002 = 2
529ZENOTZ TORRES, MADDI00002 = 2
530ZUBELDIA ETXEBERRIA, OMAIRA00200 = 2
531ZUBIRIA MARTINEZ DE LA PERA, GAIZKACLUB GAZTEIZ20000 = 2
532ZUBIRIA SOPENA, KARLOSCLUB GAZTEIZ20000 = 2
 
EUSKAL MENDIZALE FEDERAZIOA
Errotaburu Pasealekua 1-9║-3¬. 20018 Donostia-San Sebastißn     www.emf-fvm.org      email: martxas@emf-fvm.com