| euskara | castellano | français |
2024
EUSKAL HERRIKO IRAUPEN LUZEKO IBILALDIEN ZIRKUITUA
                                    
| Zirkuitua | ...beste ibilaldi | Shebe Peña | Kontaktua | Hemeroteka |
| ibiltarien gunea | elkarteen gunea | administratzailearena |
    
EUSKAL HERRIKO ALPINISMO FEDERAZIOAREN SORRERAREN MENDEURRENA
+info

ORAIN, MARTXAK HOBETZEN LAGUN DEZAKEZU BALORAZIOAK BETETZEN
    
2024 URTEKO 23.IBILALDIEN ZIRKUITUA
                 
www.zirkuitua.com 7.482.344 bisita
                 
 
EMFRAKO ZERRENDA OSOA
ZIRKUITUAREN FINALISTAK
Ar=Araba Bi=Bizkaia Gi=Gipuzkoa Ip=Iparralde Na=Nafarroa
email: info@zirkuitua.com ERREKLAMAZIOAK
Taula ordenean jartzeko, zutabearen goiburuan klikatu
NoNOMBRECLUBArBiGiIpNaTotal
1URBE CASTELRUIZ, BEGODANTZALEKU SAKANA12413 = 11
2GARCIA GOMEZ, ENRIQUEBILBAO ALPINO CLUB12212 = 8
3ZULAIKA ERRASTI, ANDONIZESTOA K.K32403 = 12
4GONZÁLEZ BENITO, JAVIER IGNACIODANTZALEKU SAKANA22403 = 11
5PÉREZ PALENCIA, SANTIAGOGANERANTZ.M.T33203 = 11
6UZKUDUN SARASUA, ANDERGIRIZIA MENDI TALDEA13403 = 11
7ARREGUI PLAZAOLA, IÑAKI42195.ES32401 = 10
8URIARTE GOÑI, JULENGANGUREN33202 = 10
9SAINZ CALVO, JOSE MARIAMANUEL IRADIER13303 = 10
10ROMANO GARCIA, JUANSOLLUBE 707 M.T23203 = 10
11ANDRES ZUBIRIA, MOISESK.K.E.ANDATZA12502 = 10
12FURUNDARENA LLANO, MANUELCLUB MONTAÑA GASTEIZ32401 = 10
13DE MIGUEL PEREZ, ALBERTOBASKONIA MENDI TALDEA22302 = 9
14CABANILLAS ARÉVALO, RICARDOALPINO UZTURRE11601 = 9
15IZAGA DIAZ, TXEMAMANUEL IRADIER23202 = 9
16ZALDIBAR PAGAZAURTUNDUA, AITORGOIMAZPE32301 = 9
17VILLAMAYOR MERINO, IÑAKIGANGUREN MT23202 = 9
18GOTI ROBREDO, ANDERMENDIKO LAGUNAK MT13302 = 9
19ARBELAITZ ARANBURU, KIZKITZAGIRIZIA MENDI ELKARTEA12402 = 9
20VELASCO MARTINEZ, JORGE.22302 = 9
21RASTROLLO IZQUIERDO, JORGEGANGUREN22301 = 8
22LARRUZEA ., KEPAZORNOTZA MENDI TALDEA13202 = 8
23BETELU EZEIZA, GORKAIRUNGO MENDIZALEAK11402 = 8
24BENGOETXEA UGARTE, JUAN MARIANDATZA11402 = 8
25MIÑANO DURANTEZ, MIKELORKATZAK23102 = 8
26VILLAMAYOR MERINO, DAVIDGANGUREN MT22202 = 8
27JUAN ROJO, JOXEBESAIDE M.E21401 = 8
28INTXAUSTI AMOREBIETA, ALFONSOZORNOTZA MENDI TALDEA13202 = 8
29ROMANO GRANDE, JONSOLLUBE 707 M.T21203 = 8
30APELLANIZ OLIVARES, JAVIERBESAIDE21202 = 7
31IPARRAGIRRE SOPELANA, PEDROMORKAIKO11401 = 7
32ARIZMENDI KORTABERRIA, ANTXONMORKAIKO M. E.11401 = 7
33BIAIN SANCHEZ, MONIKAZORTZIETAKOAK21301 = 7
34CUNDIN TRESPADERNE, LUIS MARIAMANUEL IRADIER12202 = 7
35AXPE AXPE, JON ANDONIORIXOL12301 = 7
36RUIZ DE ALDA PARRA, JAVIERMANUEL IRADIER31201 = 7
37GONZALEZ DE SAN PEDRO GOMEZ DE SEGURA, PATXIC. M. GAZTEIZ11401 = 7
38LIZARRAGA BALDA, ANGELINESBOSCOS11302 = 7
39ARTEAGA MARISCAL, INAZIOZALDAI12202 = 7
40ERRAZKIN AGIRREZABALA, MIKELARTIBAI MENDIGOIZALE TALDEA12301 = 7
41ARRIOLA AZKUE, IÑAKIWWW.RUTASNAVARRA.COM11203 = 7
42CALERO ROSO, YOANNABURDINKURUTZ11401 = 7
43SALEGI ARRIOLA, ANDONIBURDINKURUTZ11401 = 7
44BORRELLA LOPEZ, FERNANDOKANTSATZEKE MENDI TALDEA12201 = 6
45URANGA LARRAÑAGA, ANICETOARTIBAI.M.T21201 = 6
46URIA ZENDOIA, MIRENMANUEL IRADIER21201 = 6
47TEJADA OCEJO, FERNANDONORAVE SPORT22101 = 6
48TEJADA OCEJO, JONATANNORAVE SPORT22101 = 6
49DE LA CRUZ MEDRANO, NEREAORIXOL M.E11301 = 6
50DELGADO GUISADO, DAVIDZALDUA MENDI TALDEA13101 = 6
51ARBURUA IPARRAGUIRRE, PATXIOSTADAR M. T.21201 = 6
52ZELAIA TOMASINO, IBANMORKAIKO11301 = 6
53HERRERO URRUTIA, JONE MIRENTALLU MENDIZALE K.K.12201 = 6
54ARISTIMUÑO DIAZ, MIGUEL ÁNGELGAIKARZORTZIETAKOAK K.E.21201 = 6
55GODOY HIDALGO, PATXI IMANOLORIXOL. M. E.22101 = 6
56ITURRIAGA MURUAGA, AMAIATALLU MENDIZALE K.K.12201 = 6
57PAWELCZAK JUNGA, JOANNAGAILURRA MENDI TALDEA22101 = 6
58URRUTIA ARANDIA, ASIERCLUB VASCO DE CAMPING11201 = 5
59ERRAZKIN AMIANO, JONPAGO ETA MENDI ELKARTEA11201 = 5
60MAGUREGI LAZKANO, AINARALUMENTZA12101 = 5
61ARRIBAS GOZALO, ROBERTOMANUEL IRADIER11102 = 5
62FERNANDEZ VILLAR, JAVIGASTEIZ11101 = 4
63CABANILLAS AREVALO, RAIALPINO UZTURRE01601 = 8
64GARCÍA GARCÍA, ANDRÉSPAGOETA MENDIZALE ELKARTEAW02401 = 7
65ZAPIRAIN ADURIZ, IÑAKIURDABURU10501 = 7
66CHERIF APARICIO, RODOLFOTXANTREA MENDI TALDEA20203 = 7
67MAULEON EZCUTARI, XABIERETXARRI20302 = 7
68REZOLA UROLA, KAULDIARRASTAKA M.T.01402 = 7
69MALO AYENSA, OLGAAVC20401 = 7
70ZUBIA RAMOS, JUAN IGNACIO10501 = 7
71LARREA ARZA, IÑAKIZORNOTZA MENDI TALDEA12300 = 6
72IZETA URDANGARIN, JOSE RAMONANDATZA10401 = 6
73ARZALLUS URREIZTI, ANDONIMORKAIKO03201 = 6
74SANZ OTXAGABIA, RAFAELMUNARRIKOLANDA M.T.12300 = 6
75GONZÁLEZ HERNÁNDEZ, JABIZORNOTZA M.T02301 = 6
76ZUMEAGA LAPEIRA, JOSE AGUSTININDA MENDI01302 = 6
77LIRIO SAGASTIZABAL, INAZIOCLUB VASCO DE CAMPING01401 = 6
78CARRILLO BENGOETXEA, JOSUALPINO UZTURRE01401 = 6
79IRAOLAGOITIA CARMONA, JOSUARTIBAI MENDIGOIZALE TALDEA01302 = 6
80ZABALA IRACIZABAL, JOSUZORNOTZA M.T02301 = 6
81SOTIL ETXABE, GAIZKAARTIBAI MENDIGOIZALE TALDEA01302 = 6
82AZPIAZU ALBERDI, PEDROARTIBAI M.T.02201 = 5
83OZAETA MUSITU, JOSE ANGELGASTEIZ20102 = 5
84BEGOÑA IRAZABAL, JOSEBA RAMOARROLAPE. M. K.13100 = 5
85MARTIN ., MARIAARRASTAKA MENDI KIROL TALDEA11300 = 5
86ETXEBERRIA BIKONDO, ANDONIBAZTANGO MENDIGOIZALEAK10103 = 5
87AGORRETA MORAZA, ANECM GAZTEIZ10202 = 5
88PEREZ LOZANO, RAMONZORNOTZA MENDI TALDEA02201 = 5
89ESPILLA BARRUETABEÑA, JOKINMANUEL IRADIER20102 = 5
90BILBAO URIBESALGO, IBONATZABAL MENDI TALDEA02201 = 5
91IRAZUSTA ARRUTI, J.RAMONANDATZA M.E.10301 = 5
92EIZAGIRRE LARRAÑAGA, MANUPAGOETA01301 = 5
93MANTEROLA LARRAZA, JOSE IGNACIOTALAIMENDI20201 = 5
94URANGA URANGA, IRUNEINDAMENDI10301 = 5
95CIAVOLA DI GIROLAMO, RAFFAELLAMANUEL IRADIER11200 = 4
96RUBIO SALAS, ADOLFOTRAIL RUN 1910201 = 4
97ORMETXEA RUIZ DE GORDEJUELA, JUAN MARIAMURRIO TRAIL TALDEA20101 = 4
98MARTÍ TORRECILLAS, FERNANDOTALAI_MENDI M.E.01201 = 4
99AZCONA ARREGUI, JUANCLUB VASCO CAMPING ELKARTEA10201 = 4
100BIANA ERKIAGA, ERNESTOGAZTEIZ20101 = 4
101CRESPO MAS, JULIAGURUTZ URDIÑA01201 = 4
102RUIZ DE APODACA ECHAZARRA, RICARDOMANUEL IRADIER01201 = 4
103RUIZ DEL CASTILLO, LUIS MIGUELTRAIL RUN 1910201 = 4
104ARBIZU ANDUEZA, PATXIC D ANCIN FREELAND20101 = 4
105GANZABAL LUENGAS, JOSUGUALDETXU MBTT12100 = 4
106ELOLA GALARZA, ISIDRO10201 = 4
107ELEJALDE PEREZ, NAIARAGAZTEIZ20101 = 4
108RUIZ DE APODACA ARISTIMUÑO, IÑIGOMANUEL IRADIER21100 = 4
109LONGO IBARRA, FERNANDOZORNOTZA MT01201 = 4
110BERASALUCE EGUREN, ANDIMAZALDUA M.T20101 = 4
111MARTINEZ CUESTA, MARIA DOLORESLEIOA MENDI TALDEA03300 = 6
112BERREGI ABALDE, IÑAKIPLATEROTARRAK00302 = 5
113ODRIOZOLA ARRIETA, JOSE ANTONIOALTZA HERRIA00401 = 5
114LARRARTE ALCORTA, JOSÉ ANTONIOOSINTRAIL00302 = 5
115UNSAIN OSA, JUAN RAMÓNLAGUN ONAK MB00401 = 5
116SAN MARTIN MURUA, OSKARORDIZIAKO MENDIZALEAK02300 = 5
117ARANALDE URRETABIZKAIA, AITOR00302 = 5
118URIARTE MARANTE, SABINBILBAO ALPINO CLUB03200 = 5
119CANTADOR GALLEGO, ANTONIO00202 = 4
120GONZALEZ DOMÍNGUEZ, JUAN CARLOSARTARRAI00202 = 4
121GOENAGA EIZAGUIRRE, XABIERANAITASUNA MB00301 = 4
122ANDUEZA GAZTELUMENDI, JONCLUB VASCO DE CAMPING00202 = 4
123ZUBIRIA AGUIRRE, ALBERTOCM IRATXO00202 = 4
124GARCIA FERNANDEZ, RUTHARETA TRAIL 03100 = 4
125RUIZ DE AZUA ORMAZA, EGOITZ01300 = 4
126ANTUNEZ MORATO, RAFAZANPATUZ00202 = 4
127OCHOA DE ALDA ZUDAIRE, AMAIACVC ELKARTEA00301 = 4
128CALVILLO ARTEAGA, ELENAARRASTAKA00202 = 4
129MALAGÓN HERNÁNDEZ, DAVIDCLUB VASCO DE CAMPING ELKARTEA00301 = 4
130GARAIKOETXEA ZABALA, MAIDERALPINO UZTURRE00202 = 4
131REZOLA UROLA, JOSEBE IMANOLARRASTAKA00202 = 4
132INSAUSTI LIZARRIBAR, HARITZMENDIRIZ MENDI10300 = 4
133URDANGARIN AGIRRE, MAIDERATAUN KIROL ELKARTEA00301 = 4
134URBANO MENDIA, JOSEBA ANDONI00301 = 4
135IRAZUSTABARRENA ETXEBERRIA, XABIERGAILURRERANTZ00202 = 4
136GARTZIA KEREXETA, ALFONSOAGERRA MT00202 = 4
137IRAIZOZ LATASA, PEDRO MIGUELIRATXO00103 = 4
138LLAGUNO URRUTIA, KOLDOINDEPENDIENTE03100 = 4
139GOIKOETXEA VALVERDE, DAVID01300 = 4
140GORROTXATEGI LARRAÑAGA, JOSEBASI00301 = 4
141PEGUERO AMORES, RAFAEL00301 = 4
142OLANO LOPETEGI, IMANOLALPINO UZTURRE00202 = 4
143ARRAZOLA AGIRRE, MADDICVCELKARTEA00301 = 4
144AGIRRE BALENTZIAGA, ARKAITZ00301 = 4
145OTAMENDI ROTETA, JOSE RAMONAZKARDI00202 = 4
146GOIKOETXEAUNDIA ETXARRI, IKER00301 = 4
147RAMIREZ HERNANDEZ, JUANJOARETA TRAIL03100 = 4
148LINARES BOROBIA, RAFAELGOIKOMENDI02200 = 4
149GONDAT CONDE, PATRICIO MªURDABURU00500 = 5
150PEÑA VELEZ, TOMASMORKAIKO00400 = 4
151ARRIETA AGUIRRE, TOMASMORKAIKO00400 = 4
 
EUSKAL MENDIZALE FEDERAZIOA
PASEO DE ANOETA, Nº7 - OF. 1. 20014 Donostia-San Sebastián      www.emf.eus      email: martxas@emf-fvm.com
|  Legezko Oharra    |  Pribatutasun Politika    |  Cookien Politica    |  © zirkuitua.com