| euskara | castellano | français |
2024
EUSKAL HERRIKO IRAUPEN LUZEKO IBILALDIEN ZIRKUITUA
                                    
| Zirkuitua | ...beste ibilaldi | Shebe Peña | Kontaktua | Hemeroteka |
| ibiltarien gunea | elkarteen gunea | administratzailearena |
    
EUSKAL HERRIKO ALPINISMO FEDERAZIOAREN SORRERAREN MENDEURRENA
+info

ORAIN, MARTXAK HOBETZEN LAGUN DEZAKEZU BALORAZIOAK BETETZEN
                             
2024 URTEKO 23.IBILALDIEN ZIRKUITUA
                 
www.zirkuitua.com 7.438.126 bisita
                                     
                      
 
EMFRAKO ZERRENDA OSOA
ZIRKUITUAREN FINALISTAK
Ar=Araba Bi=Bizkaia Gi=Gipuzkoa Ip=Iparralde Na=Nafarroa
email: info@zirkuitua.com ERREKLAMAZIOAK
Taula ordenean jartzeko, zutabearen goiburuan klikatu
NoNOMBRECLUBArBiGiIpNaTotal
1ARREGUI PLAZAOLA, IÑAKI42195.ES12301 = 7
2ZULAIKA ERRASTI, ANDONIZESTOA K.K12202 = 7
3PÉREZ PALENCIA, SANTIAGOGANERANTZ.M.T13102 = 7
4VILLAMAYOR MERINO, INAKIGANGUREN MT12202 = 7
5FURUNDARENA LLANO, MANUELCLUB MONTAÑA GASTEIZ12301 = 7
6DE MIGUEL PEREZ, ALBERTOBASKONIA MT11202 = 6
7RASTROLLO IZQUIERDO, JORGEGANGUREN12201 = 6
8URIARTE GOÑI, JULENGANGUREN13101 = 6
9IZAGA DIAZ, TXEMAMANUEL IRADIER13101 = 6
10ZALDIBAR PAGAZAURTUNDUA, AITORGOIMAZPE12201 = 6
11GARCIA GOMEZ, ENRIQUEBILBAO ALPINO CLUB11202 = 6
12BIAIN SANCHEZ, MONIKAZORTZIETAKOAK11201 = 5
13BETELU EZEIZA, GORKAIRUNGO MENDIZALEAK11201 = 5
14GONZALEZ DE SAN PEDRO GOMEZ DE SEGURA, PATXIC. M. GAZTEIZ11201 = 5
15VILLAMAYOR MERINO, DAVIDGANGUREN11102 = 5
16URIA ZENDOIA, MIRENMANUEL IRADIER11101 = 4
17RUIZ DE ALDA PARRA, JAVIERMANUEL IRADIER11101 = 4
18ARISTIMUÑO DIAZ, MIGUEL ÁNGELGAIKARZORTZIETAKOAK K.E.11101 = 4
19GOTI ROBREDO, ANDERMENDIKO LAGUNAK MT03302 = 8
20UZKUDUN SARASUA, ANDERGIRIZIA MENDI TALDEA03302 = 8
21SAINZ CALVO, JOSE MARIAMANUEL IRADIER03202 = 7
22VELASCO MARTINEZ, JORGE.02302 = 7
23URBE CASTELRUIZ, BEGODANTZALEKU SAKANA02202 = 6
24CUNDIN TRESPADERNE, LUIS MARIAMANUEL IRADIER02202 = 6
25GONZÁLEZ BENITO, JAVIER IGNACIODANTZALEKU SAKANA02202 = 6
26ARTEAGA MARISCAL, INAZIOZALDAI02202 = 6
27ROMANO GARCIA, JUANSOLLUBE 707 M.T03102 = 6
28ARBELAITZ ARANBURU, KIZKITZAGIRIZIA MENDI ELKARTEA02301 = 6
29ANDRES ZUBIRIA, MOISESK.K.E.ANDATZA02202 = 6
30INTXAUSTI AMOREBIETA, ALFONSOZORNOTZA MENDI TALDEA03201 = 6
31APELLANIZ OLIVARES, JAVIERBESAIDE01202 = 5
32LARRUZEA GOIENETXE, KEPAZORNOTZA MT02102 = 5
33BENGOETXEA UGARTE, JUAN MARIANDATZA01202 = 5
34LIZARRAGA BALDA, ANGELINESBOSCOS01202 = 5
35BILBAO URIBESALGO, IBONATZABAL MENDI TALDEA02201 = 5
36ARRIOLA AZKUE, IÑAKIWWW.RUTASNAVARRA.COM01202 = 5
37IPARRAGIRRE SOPELANA, PEDROMORKAIKO01201 = 4
38AZPIAZU ALBERDI, PEDROARTIBAI M.T.02101 = 4
39ARIZMENDI KORTABERRIA, ANTXONMORKAIKO M. E.01201 = 4
40GARCÍA GARCÍA, ANDRÉSPAGOETA MENDIZALE ELKARTEAW02101 = 4
41MARTÍ TORRECILLAS, FERNANDOTALAI_MENDI M.E.01201 = 4
42CRESPO MAS, JULIAGURUTZ URDIÑA01201 = 4
43RUIZ DE APODACA ECHAZARRA, RICARDOMANUEL IRADIER01201 = 4
44GONZÁLEZ HERNÁNDEZ, JABIZORNOTZA M.T02101 = 4
45DE LA CRUZ MEDRANO, NEREAORIXOL M.E01201 = 4
46ERRAZKIN AGIRREZABALA, MIKELARTIBAI MENDIGOIZALE TALDEA02101 = 4
47DELGADO GUISADO, DAVIDZALDUA MT12001 = 4
48IRAOLAGOITIA CARMONA, JOSUARTIBAI MENDIGOIZALE TALDEA01102 = 4
49JUAN ROJO, JOXEBESAIDE M.E01201 = 4
50ARRIBAS GOZALO, ROBERTOMANUEL IRADIER01102 = 4
51ZABALA IRACIZABAL, JOSUZORNOTZA M.T02101 = 4
52SOTIL ETXABE, GAIZKAARTIBAI MENDIGOIZALE TALDEA01102 = 4
53ROMANO GRANDE, JONSOLLUBE 707 M.T01102 = 4
54PAWELCZAK JUNGA, JOANNAGAILURRA MENDI TALDEA02101 = 4
55MIÑANO DURANTEZ, MIKELORKATZAK03002 = 5
56BORRELLA LOPEZ, FERNANDOKANTSATZEKE MENDI TALDEA02200 = 4
57CANTADOR GALLEGO, ANTONIO00202 = 4
58GONZALEZ DOMÍNGUEZ, JUAN CARLOSARTARRAI00202 = 4
59CABANILLAS ARÉVALO, RICARDOALPINO UZTURRE01300 = 4
60CABANILLAS AREVALO, RAIALPINO UZTURRE01300 = 4
61ARZALLUS URREIZTI, ANDONIMORKAIKO03100 = 4
62LARRARTE ALCORTA, JOSÉ ANTONIOOSINTRAIL00202 = 4
63CHERIF APARICIO, RODOLFOTXANTREA MENDI TALDEA00202 = 4
64SANZ OTXAGABIA, RAFAELMUNARRIKOLANDA M.T.02200 = 4
65MARTINEZ CUESTA, MARÍA DOLORESCLUB LEIOA02200 = 4
66BEGOÑA IRAZABAL, JOSEBA RAMOARROLAPE. M. K.03100 = 4
67MAULEON EZCUTARI, XABIERETXARRI00202 = 4
68LIRIO SAGASTIZABAL, INAZIOCLUB VASCO DE CAMPING01300 = 4
69AGORRETA MORAZA, ANECM GAZTEIZ00202 = 4
70OTAMENDI ROTETA, JOSE RAMONAZKARDI00202 = 4
 
EUSKAL MENDIZALE FEDERAZIOA
PASEO DE ANOETA, Nº7 - OF. 1. 20014 Donostia-San Sebastián      www.emf.eus      email: martxas@emf-fvm.com
|  Legezko Oharra    |  Pribatutasun Politika    |  Cookien Politica    |  © zirkuitua.com