| euskara | castellano | français |
2023
EUSKAL HERRIKO IRAUPEN LUZEKO IBILALDIEN ZIRKUITUA
                                    
| Zirkuitua | ...beste ibilaldi | Shebe Peña | Kontaktua | Hemeroteka |
| ibiltarien gunea | elkarteen gunea | administratzailearena |
2023 URTEKO 22.IBILALDIEN ZIRKUITUA
                 
www.zirkuitua.com 7.229.410 bisita
            
 
EMFRAKO ZERRENDA OSOA
ZIRKUITUAREN FINALISTAK
Ar=Araba Bi=Bizkaia Gi=Gipuzkoa Ip=Iparralde Na=Nafarroa
email: info@zirkuitua.com ERREKLAMAZIOAK
Taula ordenean jartzeko, zutabearen goiburuan klikatu
NoNOMBRECLUBArBiGiIpNaTotal
1BORRELLA LÓPEZ, FERNANDOKANTSATZEKE MENDI TALDEA24413 = 14
2HARISTOY HIRIART, CHRISTOPHERANDOCARTE FFR23522 = 14
3OZAETA MUSITU, JOSE ANGELGASTEIZ22522 = 13
4SAINZ CALVO, JOSE MARIAMANUEL IRADIER23413 = 13
5ARBELAITZ ARANBURU, KIZKITZAGIRIZIA22423 = 13
6UZKUDUN SARASUA, ANDERGIRIZIA MENDI TALDEA13423 = 13
7CUNDíN TRESPADERNE, LUIS MARÍAMANUEL IRADIER22323 = 12
8GONZALEZ BENITO, JAVIER IGNACIODANTZALEKUSAKANA22413 = 12
9RASTROLLO IZQUIERDO, JORGEGANGUREN23312 = 11
10ZULAIKA ERRASTI, ANDONIZESTOA K.B23312 = 11
11VILLAMAYOR MERINO, DAVIDGANGUREN23312 = 11
12EIZAGIRRE LARRAÑAGA, MANUPAGOETA ME13313 = 11
13DE MIGUEL PEREZ, ALBERTOBASKONIA MT22312 = 10
14LARRUZEA GOIENETXE, KEPAZORNOTZA M.T.22312 = 10
15AXPE AXPE, JON ANDONIORIXOL32212 = 10
16ANDRÉS ZUBIRA, MOISESANDATZA M.T12313 = 10
  IBILALDIA ELKARTEA EGUNA
  154.AIZKARDIKO IBILALDIAAIZKARDI Mendizale Elkartea26/03/2023
  2ANDOAINGO IBILALDIAEUSKALDUNA Mendi Taldea23/04/2023
  3XXXII. SAKANAKO IBILALDIAIRATXO Elkartea29/04/2023
  4XIV Hiru Mendi Zerrak 2023ALTSASUKO Mendigoizaleak13/05/2023
  5XVIII KARRANTZA MENDI IBILALDIAKARRANTZA HARANA Mendi Taldea20/05/2023
  6ARAXES ITZULIAAMAROZko Mendi Elkartea27/05/2023
  7XXVIII. BAZTANGO MENDI MARTXAS.M. BAZTANGO MENDIGOIZALEAK28/05/2023
  8Zuiako XXIII. BiraZUIA Mendi Taldea ATZABAL01/07/2023
  915.TTUTTURU IBILALDIA 2023HERGARAI BIZI16/09/2023
  10HIRU GURUTZETAKO XIII. IBILALDIAGANGUREN Mendi Taldea30/09/2023
17JUAN ROJO, JOXEBESAIDE M.E31411 = 10
18CABANILLAS AREVALO, RAIALPINO UZTURRE21411 = 9
19ZAPIRAIN ADURIZ, IÑAKIURDABURU31311 = 9
20AZANZA SANZ, IÑAKIRUTAS DE NAVARRA11412 = 9
21ZALDIBAR PAGAZAURTUNDUA, AITORGOIMAZPE21312 = 9
22DE LA CRUZ MEDRANO, NEREAORIXOL M.E11511 = 9
23INTXAUSTI AMOREBIETA, ALFONSOZORNOTZA MENDI TALDEA22212 = 9
24ZAMALLOA ALZAGA, MARIJO21212 = 8
25GARCÍA GARCÍA, ANDRÉSPAGOETA MENDIZALE ELKARTEA22211 = 8
26IZAGA DIAZ, TXEMAMANUEL IRADIER12221 = 8
27GARCIA GOMEZ, ENRIQUEBILBAO ALPINO CLUB11312 = 8
28GARAIKOETXEA ZABALA, MAIDERALPINO UZTURRE11411 = 8
29ERRAZKIN AGIRREZABALA, MIKELARTIBAI MENDIGOIZALE TALDEA12311 = 8
30OLANO LOPETEGI, IMANOLALPINO UZTURRE11411 = 8
31AZPIAZU ALBERDI, PEDROARTIBAI M.T.21211 = 7
32URANGA LARRAÑAGA, ANICETOARTIBAI.M T11311 = 7
33URBE CASTELRUIZ, BEGODANTZAKELU SAKANA11212 = 7
34MOLINETE ARRATE, JON21112 = 7
35GONZALEZ HERNÁNDEZ, JABIERZORNOTZA M.T12211 = 7
36VILLAMAYOR MERINO, INAKIGANGUREN21211 = 7
37ESPILLA BARRUETABEÑA, JOKINMANUEL IRADIER11221 = 7
38LONGO IBARRA, FERNANDOZORNOTZA M.T.12112 = 7
39JAREñO RICO, ENDIKAZORNOTZA M. T.22111 = 7
40ITURRIAGA MURUAGA, AMAIATALLU MENDI KLUBA13111 = 7
41LARREA ARZA, IÑAKIZORNOTZA MENDI TALDEA11112 = 6
42BENGOETXEA UGARTE, JUAN MARIANDATZA11211 = 6
43CRESPO MAS, JULIA34301 = 11
44ROMANO GARCIA, JUANSOLLUBE 707 M.T23302 = 10
45ZUMEAGA LAPEIRA, JOSE AGUSTININDA MENDI13303 = 10
46FURUNDARENA LLANO, MANUEL33202 = 10
47URIARTE GOÑI, JULENGANGUREN23202 = 9
48APELLANIZ OLIVARES, JAVIERBESAIDE12302 = 8
49BIAIN SANCHEZ, MONIKAZORTZIETAKOAK21203 = 8
50BETELU EZEIZA, GORKAIRUNGO MENDIZALEAK11303 = 8
51PÉREZ PALENCIA, SANTIAGOGANERANTZ.M.T12203 = 8
52MALO AYENSA, OLGATRIZURCO11303 = 8
53ROMANO GRANDE, JONSOLLUBE 707 M.T22202 = 8
54IZETA URDANGARIN, JOSÉ RAMÓNANDATZA11401 = 7
55GONZALEZ DE SAN PEDRO GOMEZ DE SEGURA, PATXIC. M. GAZTEIZ11302 = 7
56ESPARZA LACUNZA, EVARUTAS DE NAVARRA01312 = 7
57REZOLA UROLA, KAULDIARRASTAKA M.T.01411 = 7
58IRAZUSTA ARRUTI, J.RAMONANDATZA K.K.E11401 = 7
59ARBURUA IPARRAGUIRRE, PATXIOSTADAR M. T.11401 = 7
60ZELAIA TOMASINO, IBANARTIBAI MT11302 = 7
61ARISTIMUÑO DIAZ, MIKELGAIKAR ZORTZIETAKOAK11203 = 7
62ATIENZA ZABALA, ASIERGORLIZKO MENDIZALE ELKARTEA12201 = 6
63ARZALLUS URREIZTI, ANDONIMORKAIKO21201 = 6
64RUIZ DE APODACA ECHAZARRA, RICARDOC.M.GAZTEIZ11301 = 6
65URRESTI QUINTEIRO, JAVIERAURRERA MENDI TALDEA21201 = 6
66ARTEAGA MARISCAL, JOSE IGNACIOZALDAI12102 = 6
67MAULEON EZCUTARI, XABIERLARRAÑETA11103 = 6
68MANTEROLA LARRAZA, JOSE IGNACIOTALAIMENDI21201 = 6
69TEJADA OCEJO, FERNANDOS. M. SHERPA11102 = 5
70TEJADA OCEJO, JONATANS. M. SHERPA11102 = 5
71LANDALUCE JORRIN LANDALUCE JORRIN, NATXO21101 = 5
72RUIZ DE AZUA ORMAZA, EGOITZ12101 = 5
73MARTIN SALAVERRIA, MARIAARRASTAKA11201 = 5
74GANZABAL LUENGAS, JOSUGUALDETXU MBTT21101 = 5
75LARRUZEA MOTXOBE, AMAIAZORNOTZA M T01112 = 5
76ARRIOLA AZKUE, IÑAKIINDAMENDI11102 = 5
77ZABALA IRACIZABAL, JOSUZORNOTZA M.T11201 = 5
78HERRERO URRUTIA, JONE MIRENTALLU MENDIZALE11110 = 4
79ARRANZ TAGARRO, GORKAKULUM SPORT11101 = 4
80MENDIETA YARZA, GORKAGUALDETXU MBTT11101 = 4
81LIZÁRRAGA BALDA, ANGELINESBOSCOS30402 = 9
82ARREGUI PLAZAOLA, IÑAKI42195.ES20402 = 8
83BILBAO URIBESALGO, IBONALZABAN MENDI TALDEA10502 = 8
84FERRERO FERRERO, MARIA SOCORROIRUNGO MENDIZALEAK01303 = 7
85CHERIF APARICIO, RODOLFOTXANTREA MENDI TALDEA30202 = 7
86ZUBIA RAMOS, IGNACIO02401 = 7
87ARICETA SAN SEBASTIÁN, ENEKO01303 = 7
88PAWELCZAK JUNGA, JOANNAGAILURRA MENDI TALDEA03202 = 7
89ARTETXE ARRIETA, IÑIGOZORNOTZA MENDI TALDEA02202 = 6
90FERNANDEZ VILLAR, JAVIGASTEIZ21300 = 6
91SANZ OTXAGABIA, RAFAELMUNARRIKOLANDA M.T.02301 = 6
92RUIZ DEL CASTILLO, LUIS MIGUELCLUB DEPORTIVO FILIAL RONDA NORTE 1910203 = 6
93OLALDE VERANO, IGNACIOTRIZURCO01203 = 6
94CARRILLO BENGOETXEA, JOSU03102 = 6
95COBO ALONSO, DANIEL42195.ES21300 = 6
96BADETZ EIZAGUIRRE, DAVID11300 = 5
97PEÑA VELEZ, TOMASMORKAIKO01301 = 5
98CANTADOR GALLEGO, ANTONIO01202 = 5
99ZAFRA CORTÉS, ENRIQUEARTARRAI01202 = 5
100BALZATEGI MURUAMENDIARAZ, AITORBESAIDE MENDIZALE ELKARTEA10202 = 5
101GOIRIA UNAMUNZAGA, AIMAR02201 = 5
102ZABALONDO GOROSTEGUI, LANDERATXURKULO02102 = 5
103MENTXAKATORRE MENTXAKATORRE, SILVIA03101 = 5
104LIRIO SAGASTIZABAL, INAZIOCLUB VASCO DE CAMPING01301 = 5
105CALERO ROSO, YOANNABURDINKURUTZ01301 = 5
106SALEGI ARRIOLA, ANDONIBURDINKURUTZ01301 = 5
107IPARRAGIRRE SOPELANA, PEDROMORKAIKO01301 = 5
108FERNANDEZ FERNANDEZ, GONZALODEUSTUKO MENDITARRAK02101 = 4
109CIAVOLA DI GIROLAMO, RAFFAELLAC.M. GAZTEIZ10201 = 4
110BASTIDA DIAZ DE OTAZU, ARRATEGANERANTZ M.T.01201 = 4
111AYALA GARCIA, MIKELMANUEL IRADIER10102 = 4
112ORMETXEA RUIZ DE GORDEJUELA, JUAN MARIAMURRIO TRAIL TALDEA02101 = 4
113ARAMBURU GONZALEZ, MINTXUUBIETAMENDI02101 = 4
114GONZÁLEZ DOMÍNGUEZ, JUAN CARLOSARTARRAI01201 = 4
115SAN MIGUEL MAYO, ROBERTO02101 = 4
116APRAIZ GASTELU, ABELZORNOTZA MENDI TALDEA12001 = 4
117ARAMBURU GIL, ERIKOAIZKORRI MENDIZALE ELKARTEA01201 = 4
118URRUTIA ARANDIA, ASIERCLUB VASCO DE CAMPING02101 = 4
119GARCIA RIVERO, SERGIO01201 = 4
120ARRIZABALAGA ARANETA, ARATZ11200 = 4
121MOYA MONTALBAN, ZIORTZAMENDIKO LAGUNAK12001 = 4
122AÑIBARRO BERRIOZABALGOITIA, MIKELALPINO TABIRA12100 = 4
123CARAMES SALAZAR, ALVAROMENDIKO LAGUNAK12100 = 4
124ERICE TORNARIA, ANDERSAKANA BIZIRIK10102 = 4
125PEREZ DE ARENAZA ELIZONDO, ARANTZAZUGASTEIZ M. T,10201 = 4
126URIARTE MARANTE, SABINBILBAO ALPINO CLUB12100 = 4
127RUBIO SALAS, ADOLFOTRAIL RUN 1900302 = 5
128ALONSO ALONSO, FCO. JAVIERTALLU MENDIZALE14000 = 5
129BEJARANO RUBIO, JUANFRANALPINO MANU YANKE00302 = 5
130POZUETA LIZARRAGA, IRENEALPINO UZTURRE00302 = 5
131MARTINEZ CUESTA, MARIA DOLORESLEIOA MENTI TALDEA02300 = 5
132AZUMENDI RIVAS, JOSEBAUBIETAMENDI TALDEA14000 = 5
133OYARZABAL ZABALETA, ANDONIBEASAINGO ARRASTAKA M.K.T.00302 = 5
134VELASCO MARTINEZ, JORGE.00302 = 5
135LOITI LARRAÑAGA, RAMONTABITA MENDI TALDEA20300 = 5
136VILLAMAYOR MERINO, AURELIOJUVENTUS S.D.03001 = 4
137BERREGI ABALDE, IÑAKIPLATEROTARRAK00301 = 4
138ARRIETA AGUIRRE, TOMASMORKAIKO00301 = 4
139AIZPURU BEGIRISTAIN, JOXEATAUN K.E00301 = 4
140GOIKOETXEA MANTEROLA, JUANCLUB VASCO DE CAMPING01300 = 4
141MUJIKA ARANBURU, JOKINARRASTAKA00301 = 4
142MATEO CASTAñEDA, JESÚSATXAZPE22000 = 4
143ARBIZU ANDUEZA, PATXIC D ANCIN FREELAND00301 = 4
144REZOLA UROLA, JOSEBE IMANOLARRASTAKA01300 = 4
145BALERDI ATXEGA, GARIKOITZALPINO UZTURRE00202 = 4
146IRAIZOZ LATASA, PEDRO MIGUELIRATXO00103 = 4
147CASADO ROMERO, MANUEL10003 = 4
148OSORO VITORES, IRATXEMORKAIKO02200 = 4
149ARANALDE URRETABIZKAIA, AITOREZ00202 = 4
150BEISTEGI MUÑOZ, EIDERPOLPOL M.T.10300 = 4
151GONDAT CONDE, PATRICIO MªURDABURU00400 = 4
 
EUSKAL MENDIZALE FEDERAZIOA
PASEO DE ANOETA, Nº7 - OF. 1. 20014 Donostia-San Sebastián     www.emf.eus      email: martxas@emf-fvm.com
|  Legezko Oharra  |  Pribatutasun Politika  |  Cookien Politica  |  © zirkuitua.com