| euskara | castellano | français |
2019
EUSKAL HERRIKO IRAUPEN LUZEKO IBILALDIEN ZIRKUITUA
                                    
| Zirkuitua | ...beste ibilaldi | Shebe Peña | Kontaktua |
| ibiltarien gunea | elkarteen gunea | administratzailearen gunea |
 
OROZKO HARANA XXVIII IRAUPEN MENDI IBILALDIA
2016ko Urriaren 9an
ITXINAPE Mendi Taldea
PARTAIDEEN ZERRENDA
Motza/Corta : 298      Luzea/Larga : 171      TOTAL : 469      
ORAINDIK IZENIK EMAN GABEKO PARTEHARTZAILEA, ELKARTEAREN BAIEZTAPENAREN ZAIN
BERE DATUAK JENDAURREKO EZKUTATZEA DESIRATZEN DUEN PARTE-HARTZAILEA
Taula ordenean jartzeko, zutabearen goiburuan klikatu
ZNBKIZEN ABIZENAKMENDI ELKARTEAMODALITATEA
GUTIERREZ ALONSO, IÑAKIMotza/Corta
REYES MEDINA, PASTORAMotza/Corta
MARTINEZ MAESTU, PEDROMANUEL IRADIERLuzea/Larga
UGARTEMENDIA URDAMPILLETA, LUISANDATZA K.K.ELuzea/Larga
RODRIGUEZ TUDANCA, JUAN JESUSMotza/Corta
OTAOLA GABIÑA, IÑAKIEUSKALMENDIZALEFEDERAZIOAMotza/Corta
OÑATE ANGULO, ABRAHAMMERCEDESMotza/Corta
BARROSO RODRIGUEZ, ALEJANDROCLUB ALPINO BARAKALDOMotza/Corta
MARTINEZ GONZALEZ, JOSE IGNACIOMotza/Corta
ALONSO PEREZ, JAVIERMotza/Corta
MARAÑON CALLEJA, ABELMENDIKO LAGUNAKLuzea/Larga
RAMIREZ MUÑOZ, MANUELMotza/Corta
IZA ALBIZUA, AITORLuzea/Larga
MADERO IBARRA, AKETZAMotza/Corta
VÁZQUEZ ZUAZUA, IKERMotza/Corta
GONZALEZ MENOYO, ARKAITZMotza/Corta
ZABALLA LARREA, IBANMotza/Corta
MARTINEZ VAZQUEZ, NEKANEMotza/Corta
MARTINEZ DE GUEREÑU URRUTIA, JOXEMARIGASTEIZKO TXURIURDINAKMotza/Corta
VALLE ISPIZUA, ENDIKAMotza/Corta
MAESO LARRINAGA, JONMotza/Corta
ARRUGAETA VALENCIA, IKERMotza/Corta
CONDE GIL, ISIDROMotza/Corta
ETXEBARRIA ETXEBARRIA, FELIPETXIFUMENDIMotza/Corta
URKIZA GANZABAL, IÑIGOMotza/Corta
VITORICA SAMANIEGO, IKERMotza/Corta
1
2EGUSKIZA IBARBENGOETXEA, BITTORMotza/Corta
3GURENDEZ ALDANONDO, YOLANDALuzea/Larga
4BILBAO URKIJO, ASIERLuzea/Larga
5SUSO LÓPEZ, RICARDOG. A. ALDATZ GORALuzea/Larga
6SAIZ IGLESIAS, FRANCISCO JAVIERGOIGAIN M.T.Motza/Corta
7LEKUBE IRAZABAL, CRUZMotza/Corta
8DEL BOSQUE CIMA, IÑAKIMotza/Corta
9CID CID, MODESTOMORKAIKOLuzea/Larga
10VILLALON ARANA, NEREAITXAS ARGIA MENDI TALDEAMotza/Corta
11BLANCO ETXEBARRIA, JUAN MANUELITXAS ARGIA MENDI TALDEAMotza/Corta
12FUERTES SANGRONIZ, MARI ESPEITXAS ARGIA MENDI TALDEAMotza/Corta
13LACALLE ARNEDILLO, IGNACIOLuzea/Larga
14ROCAFORT ABANDO, UZTAILLuzea/Larga
15AGIRREZABALA AGIRREZABALA, JULENMotza/Corta
16LARRAÑAGA ARAMBURU, XABIERMotza/Corta
17URRUTIA GARAI, JUANJOLuzea/Larga
18URRUTIA OTZERIN, ARATZITXINAPEMotza/Corta
19URRUTIA BARANDA, JABIERITXINAPEMotza/Corta
20URRUTIA OTZERIN, ASIERITXINAPEMotza/Corta
21ALAVA GUTIERREZ, IÑAKIMELLO TRAIL TALDEAMotza/Corta
22URBANETA RUIZ, JAVIERMotza/Corta
23GONZALEZ RODRIGUEZ, JULIOMotza/Corta
24CORREA REDONDO, ROBERTOMotza/Corta
25TORRE MENA, IKERMotza/Corta
26TEMPRANO CARBALLO, JOSEBAMotza/Corta
27AZKARATE MARKULETA, FERMINMANUEL IRADIERLuzea/Larga
28SERRANO CUBERO, MIKELMotza/Corta
29HORMAZA AMILIBIA, JANKOETORKIZUNA MTLuzea/Larga
30ZALDIBAR MONTOYA, ALFREDOMENDIZALE TXURIURDINAKLuzea/Larga
31MURELAGA ARRIZUBIETA, ROSAALPINO.ARTIBAIMotza/Corta
32SAEZ PRIETO, AITORLuzea/Larga
33SAEZ PRIETO, UNAILuzea/Larga
34ALVARADO HERRAN, JESUSTXURI URDIÑAMotza/Corta
35ARAMENDIA LUZURIAGA, MERTXETXURIURDIÑAMotza/Corta
36ALVARADO HERRAN, MARIATXURIURDIÑAMotza/Corta
37ALVARADO HERRAN, MAITETXURIURDIÑAMotza/Corta
38BASILIO PEREIRA, EMILIOMotza/Corta
39BIKONDOA BIKONDOA, KONTXIITSASTARRAKLuzea/Larga
40LOPEZ PEREZ, MANUEL JOSEITXASTARRAKLuzea/Larga
41ZULUAGA BERNAOLA, JOSE MIGUELGANZABAL MENDI TALDEAMotza/Corta
42ZULUAGA PETRALANDA, LEXURIGANZABAL MENDI TALDEAMotza/Corta
43VILLAR ANABITARTE, JOSUEZLuzea/Larga
44EREÑO CELAYA, JOSUMotza/Corta
45LLAMAZARES ALONSO, ANAISMotza/Corta
46ARTETXE ARRIETA, IÑIGOZORNOTZA MENDI TALDEAMotza/Corta
47NÚÑEZ AGUADO, MIGUEL ÁNGELLuzea/Larga
48ZELAIA TOMASINO, IBANROMotza/Corta
49NAVARRO SOTO, AITORLuzea/Larga
50HERRAN RAMIREZ, DIANAMotza/Corta
51PEÑA GOMEZ, VANESAMotza/Corta
52
53RODRÍGUEZ DEL MORAL, GORIMotza/Corta
54EBRO RODRÍGUEZ, NOEMIMotza/Corta
55DIEZ LOZOYA, RICARDOMotza/Corta
56MORENO SUÁREZ, JUAN JOSEMotza/Corta
57SARDON MORAL, VICENTEMotza/Corta
58PAGAZAURTUNDUA ARBAIZAGOITIA, PEIOMotza/Corta
59DOMINGUEZ URQUIJO, ELENAMotza/Corta
60
61MUÑIZ TEJERINA, MARIOLuzea/Larga
62SOUTO DELGADO, JABIER42195.ESLuzea/Larga
63PAYO GABANTXO, JAIMELuzea/Larga
64TAPIA DIAZ, EMILIOMotza/Corta
65
66
67MATEO CASTAÑEDA, JESUSATXAZPE MENDI TALDEALuzea/Larga
68MATEO ARNOSO, EKAINATXAZPE MENDI TALDEALuzea/Larga
69URIBARREN LARREA, JUANTXUMotza/Corta
70
71
72
73
74IBERNIA UGARTE, SERGIOMotza/Corta
75ALDEANO PELAEZ, JOSE ANGELMotza/Corta
76ATXOTEGI URIBARRENA, IÑIGOALPINO TABIRALuzea/Larga
77MARQUINEZ SAEZ, IÑAKIMANUEL IRADIERMotza/Corta
78HERRERA GONZALEZ, LUIS ALBERTOMotza/Corta
79MARCOS MARTINEZ, MARIANMotza/Corta
80BARRICART LISARRI, MARTINBOSCOS BERRILuzea/Larga
81
82BALADO MENDIVIL, EGOITZMotza/Corta
83MUÑOZ LLARENA, CARLOSPADURA MTMotza/Corta
84LOPEZ GARCIA, ITZIARPADURA MTMotza/Corta
85LINO JIMÉNEZ, BORJAERTZA MENDI KLUBALuzea/Larga
86VILLARAN ANDOAIN, MIKELBASAJAUN MENDI TALDEALuzea/Larga
87CAMPO NAJERA, SERGIOBASAJAUN MENDI TALDEALuzea/Larga
88ALBERDI ARTOLA, EKAITZCLUB VASCO DE CAMPING ELKARTEALuzea/Larga
89CLEMENTE AGUILAR, PIEDADMotza/Corta
90ACHA ARBAIZA, IKERITXINAPE MTMotza/Corta
91DIAZ CASTILLEJO, XIOMARAMotza/Corta
92CASTELLANO RICO, PEDROMotza/Corta
93GUTIERREZ IÑIGO, JAVIERLuzea/Larga
94ARETXAGA ARETXAGA, AITORGOIKOGANE M.T.Luzea/Larga
95
96
97QUEREJETA DEL OLMO, MIKELMotza/Corta
98MANTEROLA ZABALLA, JOSEBAITXINAPELuzea/Larga
99ALDEANO PELAEZ, RAULMANUEL IRADIERMotza/Corta
100PEREZ PEREZ, ANAMotza/Corta
101ROACH ROACH, SAMANTHAMotza/Corta
102OSES MONZON, SAIOAMotza/Corta
103MADARIAGA AGORRIA, ENEKOLuzea/Larga
104PISANO LOPEZ, ESTEBANITXARTU TALDEAMotza/Corta
105GARAIGORTA UGARRIZA, JOSE RAMONITXINAPE M.T.Motza/Corta
106YURRITA ZABALA, AITORORMAIZTIKO K.E.Luzea/Larga
107ROQUE SEMEDO, JAVIERITXINAPEMotza/Corta
108ROQUE SEMEDO, JOSEMotza/Corta
109BARBERO MATEOS, JOSÉ MANUELAMURRIO TRAIL TALDEAMotza/Corta
110GARCÍA HERNANDO, LUIS ANGELMotza/Corta
111JORGE LOPEZ, PABLOMotza/Corta
112JORGE LOPEZ, ASIERMotza/Corta
113
114ALDAMIZETXEBARRIA BOLLAR, JESÚS MARILuzea/Larga
115
116RUFO AMATE, JOSE LUISBASAJAUNLuzea/Larga
117FERNANDEZ FERNANDEZ, GONZALOBURUMENDI M.T.Luzea/Larga
118GARMENDIA URKIZU, ANERGAZTEIZLuzea/Larga
119IRAZU SOPEÑA, GORKA42195.ESLuzea/Larga
120SOLA GONZALEZ, GONZALOALPINO PADURAMotza/Corta
121AMORRORTU ETXEBARRIA, ARITZGOIKOGANE MENDI TALDEAMotza/Corta
122BAROJA SUSTACHA, ELENEMotza/Corta
123LANDETA URIARTE, MIKELARROLAPE MENDI KLUBAMotza/Corta
124GARCIA PIÑAS, JAGOBAMotza/Corta
125ZATON GARCIA, IMANOLLuzea/Larga
126ARAMBURU GONZALEZ, MINTXUALDATZ GORALuzea/Larga
127BOGA GARCIA, AITORJOKO ALAILuzea/Larga
128FUERTES RAN, FRANCISCO JAVIERBOSCOS MTLuzea/Larga
129OLAZAGOITIA RODRIGEZ, JAVIERCLUB VASCO DE CAMPINGLuzea/Larga
130ARRAZURIA PEREZ, DEIENEMotza/Corta
131AYESTA ZALBIDE, AITZOLMotza/Corta
132ARREGUI PLAZAOLA, IÑAKI42195.ESLuzea/Larga
133GERMAN GONZALEZ, NOELIAMotza/Corta
134GOZALO DIZ, LEIREMotza/Corta
135MARTIN MARTIN, DAVIDTRAIL TEAM BIZKAIAMotza/Corta
136OLABARRIETA CAMACHO, GORKAATXAZPE M. T.Motza/Corta
137DOCASAR MIGUEL, JAVIERLuzea/Larga
138MARTIN MARTIN, ALEXMotza/Corta
139CAÑIBANO PEREZ, JANIREMotza/Corta
140GONZALEZ EXPOSITO, RITXARMotza/Corta
141SCHUBERT ., ANJABILBAO ALPINO CLUBLuzea/Larga
142RANGEL PÉREZ, FERNANDOMENDIKO LAGUNAKMotza/Corta
143RODRIGUEZ ORTIZ, JOSE MANUELMotza/Corta
144
145LABANDA GOSTIN, KEPAMotza/Corta
146RUIZ TORRES, PATXIARNOTEGI MTMotza/Corta
147
148GARCES PAGOLA, IKERGOIERRI GARAIALuzea/Larga
149
150TORQUEMADA ZABALETA, SERGIOGOIERRI GARAIALuzea/Larga
151REDONDO SAN MIGUEL, JOSE LUISGOIKOGANE M.T.Motza/Corta
152FERNANDEZ DE LA ROZA, JOSÉ MANUELMotza/Corta
153BETES CIMAVILLA, IÑAKIMotza/Corta
154BETES CIMAVILLA, ITSASOMotza/Corta
155GARCINUÑO ZABALA, JAVIERITXINAPEMotza/Corta
156GOIKOETXEA OKARANTZA, ILDEFONSOMotza/Corta
157GARCÍA GOMEZ, LUIS MªCLUB ALPINO TURISTA BARAKALDOMotza/Corta
158HERRERO PASTRANA, SERGIOMotza/Corta
159
160CARMONA MORENO, BELENMERCEDES BENZMotza/Corta
161BARQUIN ARRIEN, LORENZOKARRANTZA MENDI TALDEAMotza/Corta
162SAINZ CALVO, JOSE MARIAMANUEL IRADIERLuzea/Larga
163GARMENDIA GOYA, JOSE LUISUKELuzea/Larga
164OZAETA MUSITU, JOSE ANGELGASTEIZLuzea/Larga
165
166
167OLABARRIETA BARANDIKA, NAIARAAMURRIO TRAIL TALDEAMotza/Corta
168FERNANDEZ IRAZABAL, ZALOAMotza/Corta
169VILASECA VENDRELL, GEMMALEIOA MTMotza/Corta
170HUERGA GARRIDO, JESÚSLEIOA MTMotza/Corta
171VAL GONZALEZ, SONIALEIOA MTMotza/Corta
172MURGA SANTACRUZ, HUGOMotza/Corta
173MORRIS MURGA, MICHELLEMotza/Corta
174SANTOS EDO, DANIELMotza/Corta
175AIZPURUA URKOLA, MARIJOINDA MENDILuzea/Larga
176LOZANO LOPEZ, LORENAAMURRIO TRAILLuzea/Larga
177GARCIA BECERRA, MIKELAMURRIO TRAILLuzea/Larga
178ANTON QUINTANO, FRANCISCO JAVIERLuzea/Larga
179IRADIER ARCE, FERNANDONOMotza/Corta
180FERNANDEZ DE LUCO DIEZ, NAGORELuzea/Larga
181HONTORIA LECHUGA, LEIRELuzea/Larga
182ANTON ZUBIAGA ANTON ZUBIAGA, ASIERITXINAPEMotza/Corta
183GOMEZ ZORITA, SAIOALuzea/Larga
184MINTEGUI IBARGUREN, IKERLAMINO MENDI TALDEAMotza/Corta
185GOIGOAGA ABASOLO, ARKAITZLAMINO MENDI TALDEAMotza/Corta
186ILARREGUI FERNANDEZ, PABLOLAMINO MENDI TALDEAMotza/Corta
187LARRUZEA GOIENETXE, KEPAZORNOTZA MTLuzea/Larga
188ARANBURU ARANBURU, JUANJOOSTADARLuzea/Larga
189LASARTE GARALDE, IMANOLAURRERA MENDI TALDEALuzea/Larga
190IRIONDO IBARLOZA, JOSE MªAURRERA MENDI TALDEALuzea/Larga
191SAN SEBASTIAN GRAMENDIA, IÑAKIBURUMENDILuzea/Larga
192GALLARDO SANCHEZ, FRANCISCOMENDI GOIZALELuzea/Larga
193ARRUTI OLEAGA, ENEKOMENDI GOIZALELuzea/Larga
194ALBIZU RANERO, DAVIDALDATZ GORA M.T.Luzea/Larga
195MARTINEZ ORTIZ, SANTIAGOALDATZ GORA M.T.Luzea/Larga
196AGÜERA FUENTE, EDUARDORUTASNAVARRA.COMMotza/Corta
197SANZ ARRANZ, GOIOALDATZGORALuzea/Larga
198NIETO PACIOS, BRUNOCD MONTAÑEROS GISTREDOLuzea/Larga
199AYERBE ARANBURU, IÑIGOOSTADAR MENDI ELKARTEAMotza/Corta
200ZUBIAUR BERECIARTUA, ROBERTOGOIKOGANEMotza/Corta
201LOPEZ RODRIGUEZ, JAVIERMotza/Corta
202MEJIAS ABELLAN, RAMONZORNOTZA MENDI TALDEALuzea/Larga
203ARRIETA AGUIRRE, TOMASMORKAIKOLuzea/Larga
204PEÑA VELEZ, TOMASMORKAIKOLuzea/Larga
205AGIRRE PEREDA, NAGOREZORNOTZA MENDI TALDEALuzea/Larga
206GONZALEZ RODRIGUEZ, MARTIN ALBERTOMotza/Corta
207ETXEBARRIA RESPALDIZA, LANDERZARATAMO TXIFUMENDI MTLuzea/Larga
208BOUZAS GUEZURAGA BOUZAS GUEZURAGA, JULENBASAJAUN MENDI KLUBALuzea/Larga
209URIBE BILBAO, IKERMotza/Corta
210HERRERO ÁLVAREZ, JAVIERMotza/Corta
211MARKINEZ BLANCO, JAVIERLEIOA MENDI TALDEAMotza/Corta
212FANDIÑO PIEDRA, IMANOLMotza/Corta
213VIVO PEREZ, IGNACIOGANGUREN MTMotza/Corta
214BETI MARTINEZ, JUAN PEDROMotza/Corta
215
216
217BELASKO SAIZ, ITZIARMotza/Corta
218POMPOSO BILBAO, UNAILuzea/Larga
219
220
221DOMINGUEZ URKIJO, PABLOMotza/Corta
222ZURIMENDI GALDOS, ISUSKOMotza/Corta
223OLIVARES BORDE, IKERITXINAPELuzea/Larga
224AKARREGI ARAMAIO, JON IÑAKIITXINAPELuzea/Larga
225URRUTIA ORTIZ, AITORATXAZPE MENDI TALDEAMotza/Corta
226
227ECHEVARRIA ECHEVARRIA, JOSE LUISITXINAPEMotza/Corta
228MONTALBAN LILI, SONIAITXINAPEMotza/Corta
229GANZABAL BURUCHAGA, PEDROGAZTEIZLuzea/Larga
230DE LA PINTA SOLAUN, HEGOIEMFLuzea/Larga
231
232ALONSO UDAETA, JON ANDERGAROBEL.MTMotza/Corta
233EPELDE LOPEZ, ARANTXAGAROBEL.MTMotza/Corta
234ZURIMENDI MARCUARTU, DAVIDGAROBEL.MTMotza/Corta
235KRUTXAGA LAMIKIZ, EGOITZGANGUREN M.T.Luzea/Larga
236RUIZ FUENTES, BORJAITXAS ARGIALuzea/Larga
237ARTEAGA ABECIA, RAULBERANTEVILLA MENDI TALDEALuzea/Larga
238RUIZ MADARIAGA, VALENTINITXAS ARGIALuzea/Larga
239GARCINUÑO ZABALA, JOSE RAMONMotza/Corta
240
241MARTÍ TORRECILLAS, FERNANDOTALAIMENDI M.A.Luzea/Larga
242MONGIAT X, LUCAMUNARRIKOLANDAMotza/Corta
243GIL SANCHEZ, ROSAGANERANTZMotza/Corta
244JAUREGUI OTALORA, AITORARTARRAI G.MLuzea/Larga
245AZKONA GARTZIA, OSKARLuzea/Larga
246RODRIGUEZ NUÑEZ, CARMENGOIENA MEMotza/Corta
247GALARZA BADIOLA, JULENLuzea/Larga
248URRUTIA OLEAGA, JESUSLuzea/Larga
249MARCOS BERNAL, IGNACIOMotza/Corta
250ORTIZ DE MARTIODA MONTE, FRANCISCO JAVIEREUSKARARAKOMotza/Corta
251PUELLES CAMACHO, ANARTZMotza/Corta
252AMOROS SANCHEZ, EDUMotza/Corta
253ALZOLA LÓPEZ DE ARMENTIA, KARLOSMENDIGOIZALEMotza/Corta
254BERGARA ANTXIA, DIEGOMotza/Corta
255ISUSI ODIAGA, IÑAKIAMURRIO TRAILRUNNING MENDI KLUBALuzea/Larga
256LORENZO ALVAREZ, MERTXEPADURA MENDI TALDEAMotza/Corta
257DE MIGUEL PEREZ, ALBERTOBASKONIA M TMotza/Corta
258
259FERNANDEZ BERNALES, ESTEBANMotza/Corta
260
261GOMEZ HERNANDEZ, MIGUELCLUB VASCO DE CAMPING ELKARTEALuzea/Larga
262AZUMENDI RIVAS, JOSEBAUBIETAMENDIMotza/Corta
263URIBARRI INTXAURRONDO, ANEMotza/Corta
264ROTAETXE ARRIZABALAGA, TXABERMotza/Corta
265LLAGUNO URRUTIA, KOLDOLuzea/Larga
266IMATZ ONTILLERA, JOSULuzea/Larga
267GAUNA LÓPEZ, MARTAMotza/Corta
268MONTALBAN ORUE, ISKANDERGOIKOGANE MENDI TALDEAMotza/Corta
269FERNANDEZ ZABALLA, LANDERMotza/Corta
270ATUTXA IPIÑAZAR, AIMARMotza/Corta
271MORIEL MOLINA, MONIKAGOIENAMotza/Corta
272ROMANO GARCIA, JUANSOLLUBE 707Luzea/Larga
273MORAZA IBÁÑEZ DE GARAYO, REBEKAMotza/Corta
274BIZKARGUENAGA JUGO, AITORGOIKOGANE M.T.Motza/Corta
275AZKOAGA MARTINEZ, AINARAMENDIKO LAGUNAKMotza/Corta
276AMUTXATEGI MARTIN, ZIGORS.M. ENCARTACIONESMotza/Corta
277PINEDA SUÁREZ, SILVIATRAIL TEAM BIZKAIAMotza/Corta
278BIOTA FERNANDEZ, IGORMENDIGO LAGUNAKMotza/Corta
279UNANUE ALBERDI, ASIERARTARRAI MENDI TALDEALuzea/Larga
280BIOTA FDEZ, GORKAMENDIKO LAGUNAKMotza/Corta
281BEJARANO RUBIO, JUANFRANMANU YANKELuzea/Larga
282QUINCOCES CRESPO, RICARDOITXINAPE MTMotza/Corta
283MIELGO RUESGAS, IVANLuzea/Larga
284BASTIDA DIAZ DE OTAZU, ARRATEKULUMSPORTLuzea/Larga
285ARBURUA IPARRAGIRRE, PATXIGOIHERRI GARAIALuzea/Larga
286BASAURI HERRERO, FELIXETORKIZUNA MTLuzea/Larga
287PÉREZ PALENCIA, SANTIAGOKULUMSPORTLuzea/Larga
288PEREZ ALDAPE, JUAN CARLOSBASKONIAMotza/Corta
289GOMEZ VALLE, ALEXANDERMotza/Corta
290AYUSO SANTOS, RAULMotza/Corta
291ALDAMA ORRANTIA, KEPASM ENCARTACIONESMotza/Corta
292GARAY MIER, ROBERTOMUNARRIKOLANDALuzea/Larga
293ESCRIBANO MARIN, RAULMotza/Corta
294PINTA MUNITIZ, JESUS DE LAMotza/Corta
295GOITIA OLANO, JOSÉ ANTONIOZORNOTZA MENDI TALDEAMotza/Corta
296ARAIZTEGI ARANBURU, IKERARTARRAI M.T.Luzea/Larga
297SANTA CRUZ LIZASO, GARAZIMotza/Corta
298SANTA CRUZ LIZASO, IRATIMotza/Corta
299MARIN BLAZQUEZ, ANTONBASKONIA MENDI TALDEAMotza/Corta
300MARIN BLAZQUEZ, ARANZAZUMotza/Corta
301GALARZA ABRISQUETA, NAHIABILBAO ALPINOLuzea/Larga
302SANCHEZ SAIZ, LEIREMotza/Corta
303GAMBOA SANTORCUATO GAMBOA SANTORCUATO, IBONKULUMSPORTLuzea/Larga
304ALVAREZ ALVAREZ, JAIMEMANUEL IRADIERLuzea/Larga
305SANTA COLOMA ANGULO, MANUDEUSTUKO MENDITARRAKMotza/Corta
306IÑURRIETA IBAÑEZ, JUAN CARLOSNOLuzea/Larga
307SÁNCHEZ GUINEA, ENEKOMotza/Corta
308HERRAN ARMADA, Mª ANGELESATXAZPEMotza/Corta
309PENALVA MARTINEZ, MANUELALPINO TABIRA DURANGOLuzea/Larga
310LOPEZ GUTIERREZ, JOSUNEALPINO TABIRA DURANGOLuzea/Larga
311RODRIGUEZ MARTIN, VIDALATXAZPELuzea/Larga
312
313FERNANDEZ MOYA, NEREAMotza/Corta
314LAJAS VAZQUEZ, JACINTOOARGI M TLuzea/Larga
315GALLEGO GUTIERREZ, FRANCISCOGANERANTZ MENDIZALE TALDEALuzea/Larga
316ARZALLUS URREIZTI, ANDONILuzea/Larga
317LARISGOITIA SAGARDUY, FELIPEUGAO MENDI TALDEALuzea/Larga
318RODRÍGUEZ SEBIO, IGNACIOGANERANTZLuzea/Larga
319ALDAY USCOLA, GARIKOITZALPINO BILBAOLuzea/Larga
320ALDAITURRIAGA ARTIÑANO, NIKOLuzea/Larga
321GARCIA MARIN, JOSE ANTONIOMotza/Corta
322AIS GALINDO, JAVIERMotza/Corta
323ALIJA LOPEZ, INMACULADAMotza/Corta
324ALDEKOA ARRIORTUA, JULENEMENDIKO LAGUNAKMotza/Corta
325UGARTETXE PASCUAL, JAVIERBESAIDELuzea/Larga
326UGARTETXE PASCUAL, JOSULuzea/Larga
327BARBARA OLABARRIA, JORITZMotza/Corta
328
329BASTEGIETA ELESPE, AINOABILBAO ALPINOLuzea/Larga
330GOYOAGA AYARZA, JOKINBILBAO ALPINOLuzea/Larga
331BERNAOLA GARCIA, JESUS MARIMENDIKO LAGUNAKMotza/Corta
332
333MARKINA LARRAZABAL, JAVIITXINAPEMotza/Corta
334GUERRERO ARBAIZA, ENERITZITXINAPEMotza/Corta
335OLAGUENAGA INTXAURREGI, UGAITZMENDIKO LAGUNAKLuzea/Larga
336
337
338LOPEZ ALTUNA, MARIAMotza/Corta
339
340SAN EMETERIO AZKUE, IGORGOIKOGANELuzea/Larga
341AINZ GALENDE, IBORLuzea/Larga
342IBARLUZEA SALVADOR, JOSEBAGOIKOGANEMotza/Corta
343IBARLUZEA ARTETA, HARITZITXINAPEMotza/Corta
344FERNÁNDEZ RODRIGUEZ, IKERMotza/Corta
345ZALDIBAR PAGAZAURTUNDUA, AITORGOIKOGANE M.T.Luzea/Larga
346
347SAN EMETERIO AZKUE, IZASKUNMotza/Corta
348
349LOINAZ ORUBE, IÑAKILuzea/Larga
350EGUREN GONZALEZ, RAFAEGUMSENTIA M TMotza/Corta
351INTXAURRAGA ZULUAGA, LURDESMotza/Corta
352SALCEDO ELORZA, IÑAKIMENDIKO LAGUNAKLuzea/Larga
353MOLINUEVO RUIZ, PABLOMotza/Corta
354CAMPO LARRINAGA, RAFAELMotza/Corta
355BUTRON TEIJEIRO, AINGERUMotza/Corta
356MORAN OLABARRIA, OSKARMotza/Corta
357RETA VILLAR, ROBERTOLuzea/Larga
358MOLLEDO LARREA, ERNESTOMotza/Corta
359IGLESIAS ORTEGA, JOSEMotza/Corta
360GOMEZ MARTINEZ, VICTOR RZULU MTMotza/Corta
361OTXOA ZUNTZUNEGI, JAKINEEGUNSENTIA M TMotza/Corta
362MARTIN SOLDEVILLA, CESAR LUISZULU MTMotza/Corta
363
364LOSADA DOMINGUEZ, JUANJOPADURAMotza/Corta
365TEJADA OCEJO, JONATANLuzea/Larga
366TEJADA OCEJO, FERNANDOLuzea/Larga
367
368
369MARTIN HIERRO, ROBERTOGANZABALMotza/Corta
370ZARRAGA AZAOLA, MIGUEL ANGELMotza/Corta
371
372CORON CAMACHO, SEBASTIANGOIENALuzea/Larga
373MORIEL MOLINA, ESTITXUMotza/Corta
374MARTÍNEZ SERRANO, JOSUITXINAPEMotza/Corta
375URKIXO FERNÁNDEZ, URKOMotza/Corta
376ZARRAGA AZAOLA, MIGUEL ANGELGANGUREN GALDAKAOMotza/Corta
377ELGUEZABAL BIAIN, IÑIGOCM GAZTEIZMotza/Corta
378GARDEAZABAL LARREA, MAITANEMotza/Corta
379OLAGUENAGA INTXAURREGI, IGONITXINAPELuzea/Larga
380
381ARENAS FIDALGO, DANIELTRAIL TEAM BIZKAIAMotza/Corta
382
383CARRILLO BENGOETXEA, JOSUALPINO UZTURRELuzea/Larga
384PIKATZA YARRITU, IÑAKILuzea/Larga
385GARCIA BALADO, IVANAMURRIO TRAIL TALDEALuzea/Larga
386DE CASTRO LOMBERA, VERONICACLUB ALPINO SAMANOLuzea/Larga
387MARTIN MARTINEZ, LUIS MIGUELALPINO SAMANOLuzea/Larga
388IBARRONDO OZAETA, JULIANITXINAPE M.T.Luzea/Larga
389
390ECHEVARRIA ECHEVARRIA, ASUNMotza/Corta
391DIEZ MUGURUZA, ANDERMotza/Corta
392GARRIDO SANCHEZ, ISRAELMotza/Corta
393ORIVE HILERA, RAMONMotza/Corta
394ATUTXA TOTORIKA, ASIERMotza/Corta
395HERRERA ALBARRAN, JUAN CARLOSMotza/Corta
396BERAZA RUIZ, BELÉNMotza/Corta
397JURADO MARTINEZ, TOMASGOIKOGANE MENDI TALDEAMotza/Corta
398ISASI PICAZA, JUAN MARIAGOIKOGANE MENDI TALDEAMotza/Corta
399ALVAREZ GARCIA, LUIS CARLOSMotza/Corta
400ALVAREZ ESPIÑA, ENRIQUEMotza/Corta
401MIGUEL DIAZ, JORGEG.A. ARROLETZAMotza/Corta
402AVILA ARZANEGUI, OLATZG.A. ARROLETZAMotza/Corta
403MARTINEZ VALLE, JUAN JOSESESTAO ALPINO CLUBMotza/Corta
404MARKINA LARRAZABAL, IÑIGOSIMotza/Corta
405
406ALZOLA BELTRAN DE HEREDIA, XABIERLuzea/Larga
407LETAMENDI BELAMENDIA, IÑAKIOSTADARSAIARRELuzea/Larga
408UGARTEMENDIA LAZKANO, MIKELALPINO UZTURRELuzea/Larga
409
410URRESTI LLAGUNO, JOSULuzea/Larga
411MARTINEZ DE GUEREÑU URRUTIA, JOXEMARIGASTEIZKO TXURIURDINAKMotza/Corta
412SAUTUA OLABARRIA, IRENEMotza/Corta
413URRESTI LLAGUNO, EDERLuzea/Larga
414CARAZO SAINZMAZA, OSKARMotza/Corta
415SAUTUA LARREATEGI, ARANTZAMotza/Corta
416
417
418ROJO BORDAGARAY, XABIERMotza/Corta
419BASTERRA GOIRI, LAURENTZIITXINAPEMotza/Corta
420GONZALEZ MIGUEL, DAVIDBALMASEDALuzea/Larga
421
422GOÑI GOLDARACENA, IBANIRRINTZILuzea/Larga
423MARTINEZ SUAREZ, JESUS LUISCLUB DE MONTAÑA BALMASEDALuzea/Larga
424IRAZABAL OLAETA, JESUSMotza/Corta
425FUENTES SALBIDE, AITZIBERMotza/Corta
426ORNES ETXEBARRIA, ROSA MARIAMotza/Corta
427NAVARRO CAVERO, UNAIMotza/Corta
428LARREA ORNES, MARIAMENDIKO LAGUNAKMotza/Corta
429BOO LOPEZ BOO LOPEZ, JOSE LUISLuzea/Larga
430LLAMOSAS LOIZAGA, ANDEKABASKONIA MENDI TALDEAMotza/Corta
431
432SAN MARTIN GAVIÑA, XABIERMotza/Corta
433
434IBAÑEZ SAN MARTIN, KOLDOMotza/Corta
435
436LANDETA ETXEBARRIIA, GORKAMotza/Corta
437ARBAIZA INTXAURBE, MIKELITXINAPE M.T.Motza/Corta
438ARBAIZA ARRIOLA, TXUSITXINAPE M.T.Motza/Corta
439GARAI GARRIN, IMANOLITXINAPE M.T.Motza/Corta
440
441
442MATEOS PEREZ, ESTIBALIZMotza/Corta
443ORTEGA CALVO, JORGEMotza/Corta
444UGARTE VIVANCO, EVAGOIKOGANEMotza/Corta
445ITURBE ARTEAGOITIA, NAROAMotza/Corta
446ITURBE ARTEAGOITIA, UDANEMotza/Corta
447DELGADO TAMAYO, ROBERTOARROLETZALuzea/Larga
448ASTIZ IMAZ, PATXIMotza/Corta
449ELORDUY ORTEGA, ANE MIRENMotza/Corta
450MAESO LARRINAGA, JONMotza/Corta
451RESPALDIZA OZAETA, ANATXIFUMENDIMotza/Corta
452SANZ LANDALUZE, SUSANAITXINAPE M.T.Motza/Corta
453IMAZ ARRIETA, GORKAZORNOTZA MENDI TALDEAMotza/Corta
454MARTIN OLABARRIA, JESUS MARIITXINAPE M.T.Motza/Corta
455ECHEVARRIA IZAGUIRRE, ANDERMotza/Corta
456BARREIRO BARTUREN, LUISMotza/Corta
457FERNÁNDEZ PERALES, RAQUELGANERANTZLuzea/Larga
458ARRIETA IBARROLA, NEREAMotza/Corta
459
460AGIRRE ALTUBE, JOSEBAALOÑA MENDILuzea/Larga
461ATXAGA IRIZAR, JOSUMURRUKIXO M.ELuzea/Larga
462EIZMENDI GALLASTEGI, KOLDOGOIKOGANEMotza/Corta
463EIZMENDI GALLASTEGI, IONEMotza/Corta
464CADIERNO POLO, OSCARLuzea/Larga
465GARAI UNANUE, JOSEBA ANDERMotza/Corta
466GARAI CASTRO, JOSEBAMotza/Corta
467ZUBIA RAMOS, JUAN IGNACIOLuzea/Larga
468ATXA LONGARTE, JON ANDERGOIKOGANE MTLuzea/Larga
469
   
OROZKO HARANA XXVIII IRAUPEN MENDI IBILALDIA 7.137 BISITA
EUSKAL MENDIZALE FEDERAZIOA
Errotaburu Pasealekua 1-9º-3ª. 20018 Donostia-San Sebastián     www.emf.eus      email: martxas@emf-fvm.com
|  Legezko Oharra  |  Pribatutasun Politika  |  Cookien Politica  |  © zirkuitua.com