| euskara | castellano | français |
2018
EUSKAL HERRIKO IRAUPEN LUZEKO IBILALDIEN ZIRKUITUA
                                    
| Zirkuitua | ...beste ibilaldi | Shebe Peña | Kontaktua |
| ibiltarien gunea | elkarteen gunea | administratzailearen gunea |
 
IX.TXIRRITA MENDI IBILALDIA
2018ko Maiatzaren 20ean
OARGI
PARTAIDEEN ZERRENDA
Luzea/Larga : 478      Motza/Corta : 154      TOTAL : 632      
ORAINDIK IZENIK EMAN GABEKO PARTEHARTZAILEA, ELKARTEAREN BAIEZTAPENAREN ZAIN
BERE DATUAK JENDAURREKO EZKUTATZEA DESIRATZEN DUEN PARTE-HARTZAILEA
Taula ordenean jartzeko, zutabearen goiburuan klikatu
ZNBKIZEN ABIZENAKMENDI ELKARTEAMODALITATEA
SCHUBERT ., ANJABILBAO ALPINO CLUBLuzea/Larga
LOPEZ UGARTE, ARKAITZLuzea/Larga
GABILONDO GARMENDIA, ENEKOITZPOLPOLLuzea/Larga
PASTRIAN PRIETO, JUANGOIHERRI GARAIALuzea/Larga
ALTUNA IARZA, IOSUUZTURRE ALPINOLuzea/Larga
MAYOZ ELICEGUI, JOSULuzea/Larga
MUZAS COLERA, IKERVASCO DE CAMPINGLuzea/Larga
LOPEZ DE SABANDO MOZO, IVANLARRAÑETALuzea/Larga
URREAGA ETXEBERRIA, IÑIGOLuzea/Larga
ETXARRI JAKA, ALEXLuzea/Larga
ALTUNA UGARTE, OLATZLuzea/Larga
ETXEBERRIA GARMENDIA, JONMotza/Corta
ARTOLA SATRUSTEGI, URKOMotza/Corta
LARRETA MARTIODA, ARKAITZLuzea/Larga
GARZIA ANDRES, KARLOSLuzea/Larga
BERASATEGI SÁEZ DE CASTILLO, ITXASOMotza/Corta
COCA CRESPO, LUISKULUMSPORTMotza/Corta
RUIZ DE ARBULO ALVAREZ, JUNEGASTEIZMotza/Corta
ODRIOZOLA OTAMENDI, IDOIAMotza/Corta
GOIKOETXEA IRIARTE, AITORMotza/Corta
ESNAL SALEGI, DENISLuzea/Larga
TRAPAGA RUIZ, JAVIERSESTAO ALPINO CLUBLuzea/Larga
1ARTOLA ARRETXE, JOKINOARGILuzea/Larga
2MARTÍN BALTANAS, JOSEBALuzea/Larga
3ARTOLA ARRETXE, IMANOLOARGILuzea/Larga
4ARTOLA ZUBIZARRETA, FELIXOARGILuzea/Larga
5SAGREDO ARTOLA, JUANMARIOARGI (TOLOSA)Luzea/Larga
6OTAEGI GURRUTXAGA, IGORLuzea/Larga
7LIZARRAGA ERRO, MAIDERLuzea/Larga
8SANCHEZ SANTIN, TEDIARALARKO ADISKIDEKLuzea/Larga
9UNSAIN TOLOSA, NEREAOARGILuzea/Larga
10BENGOETXEA IPARRAGIRRE, XABIERARALARKO ADISKIDEKLuzea/Larga
11ALTUNA USANDIZAGA, JOSEBAOARGILuzea/Larga
12ESNAOLA HUICI, NAGORELuzea/Larga
13GALLURRALDE ARANZABE, ANDERLuzea/Larga
14ZUGARRAMURDI IRIGOYEN, ARRIARALARKO ADISKIDEKLuzea/Larga
15SAGASTUME ALVAREZ, LUISCLUB ALPIN ORTHEZLuzea/Larga
16SAGASTUME ALVAREZ, DANILuzea/Larga
17GEREÑU GORROTXATEGI, IKERLuzea/Larga
18URDANGARIN AGIRRE, MAIDERATAUN KIROL ELKARTEALuzea/Larga
19ESNAOLA ZABALA, ENRIKELuzea/Larga
20
21CARTAGENA BLANCO, ALAITZLuzea/Larga
22ELORZA LIZARRA, LORETIALOÑA MENDILuzea/Larga
23GARCIA ETXEBARRIA, OIERALPINO TABIRA MENDI KLUBALuzea/Larga
24IRAZUSTA OTAÑO, JOSEBA IÑAKILuzea/Larga
25BARANDIARAN VELEZ DE MENDIZABAL, AMAIAARRASTAKALuzea/Larga
26
27AIZPURUA GONZALEZ, XABIEREZLuzea/Larga
28IRASTORZA URDAMPILLETA, ITZIAR ILuzea/Larga
29ARREGUI GARMENDIA, JOSE MARILuzea/Larga
30BARRIOLA IRASTORZA, JONLuzea/Larga
31APEZETXEA UGARTEMENDIA, IZASKUNLuzea/Larga
32KALONJE PIÑERO, URTZIOARGILuzea/Larga
33MAULEON EZCUTARI, XABIERLARRAÑETALuzea/Larga
34AROSTEGI ARAMBERRI, MIKELLuzea/Larga
35TELLERIA ETXEBERRIA, AITORLuzea/Larga
36SOMOZA PULIDO, MANUELOSTADARLuzea/Larga
37LIZARRALDE SANCHO, MIKELLuzea/Larga
38OLAZAGOITIA RODRIGEZ, JAVIERCLUB VASCO DE CAMPINGLuzea/Larga
39ARAMBURU AIZPURU, XABIERAITZKORRI M.E.Luzea/Larga
40MENDIBIL ESNAOLA, NAGORELuzea/Larga
41MENDIBIL ESNAOLA, IBONLuzea/Larga
42SARASOLA ALZAGA, XABIEROARGILuzea/Larga
43GONDAT CONDE, PATRICIO MªLuzea/Larga
44ARRIZABALAGA LEIÑENA, JONCAF ORTHEZLuzea/Larga
45TELLADO CORCHETE, JOSECAF ORTHEZLuzea/Larga
46POZA ESTREMO, ALVAROBIDEBIETAKO MENDI ELKARTEALuzea/Larga
47JAUREGI BLANCO, XABIERLuzea/Larga
48MATXINEA AZURMENDI, ASIERALDIN MENDI ELKARTEALuzea/Larga
49CAMINOS CAMINOS, FERMINALDIN KULTUR ETA KIROL TALDEALuzea/Larga
50CABALLERO NOGALES, IMANOLMENDIRIZ MENDILuzea/Larga
51AMIANO ENCISO, AITORLuzea/Larga
52LEKUONA BARRENETXEA, JULENMENDIRIZ MENDILuzea/Larga
53YURREBAS0 OLAIZOLA, XABIEROSTADARLuzea/Larga
54LIZARRIBAR OYARBIDE, ANDERLuzea/Larga
55IRAOLA BENGOA, ANTXONALPINO UZTURRELuzea/Larga
56PORTULARRUME MERINO, JONEPAGOETA MELuzea/Larga
57EGIAZABAL EGUZKITZA, MIKELPAGOETA MELuzea/Larga
58ZOZAYA ARAMENDY, MAITEFFRP/BAIONALuzea/Larga
59AGIRRESAROBE GALARZA, KOLDOLuzea/Larga
60OTAMENDI ARGOTE, JULENS.M. OARGITOLOSALuzea/Larga
61IBARGUREN LETURIA, JOSE LUISLuzea/Larga
62INTXAUSTI AMOREBIETA, ALFONSOZORNOTZA MENDI TALDEALuzea/Larga
63TELLERIA ETXEBERRIA, IÑAKILuzea/Larga
64ARICETA IRAOLA, JUANLAGUNAKLuzea/Larga
65NAVARRO GISBERT, SUSANALuzea/Larga
66ORRADRE BURUSCO, IÑIGOCD AMAYALuzea/Larga
67OLAETXEA GOIKOETXEA, ANDERLuzea/Larga
68MARTINEZ BARANDA, OIERATLETISMO LODOSALuzea/Larga
69ARANDIA ODRIOZOLA, URKOLuzea/Larga
70GOIKOETXEA ARAOLAZA, JOSEBALuzea/Larga
71INSAUSTI ESNAOLA, MIKELOARGILuzea/Larga
72UZKUDUN SARASUA, ANDERGIRIZIA MENDI TALDEALuzea/Larga
73ARBELAITZ ARANBURU, KIZKITZAGIRIZIA MENDI TALDEALuzea/Larga
74AGIRREZABALA ZUBILLAGA, JOXE MARILuzea/Larga
75
76CONDADO ELOLA, BERNARDINOLuzea/Larga
77JIMENEZ JIMENEZ, AITZOLMAXIMOLuzea/Larga
78LOPEZ URRUZOLA, BEÑATOARGILuzea/Larga
79IRASTORZA ARIZTIMUÑO, XABIERLuzea/Larga
80LOPEZ OLANO, URKOLuzea/Larga
81URDANGARIN ELOSEGI, HARRIGAILURRERUNTZLuzea/Larga
82AZPIAZU UGALDE, AITORO.K.ELuzea/Larga
83IZAGIRRE ALBIZU, MIKELLuzea/Larga
84RODRÍGUEZ AROZENA, JULENOARGILuzea/Larga
85BERNARAS ARAMBURU, AXIERLuzea/Larga
86ESNAL SANCHEZ, GONTZALLuzea/Larga
87HERNANDEZ CABERO, NEMEALPINO UZTURRELuzea/Larga
88ESPINA ARTOLAZABAL, IÑAKILuzea/Larga
89OTEGI ETXANIZ, JONOARGILuzea/Larga
90VALENCIA PEREZ, JEFFERSONLuzea/Larga
91OLIBARIZ MADARIAGA, JONLuzea/Larga
92APEZTEGIA ETXEBARRIA, JONZORNOTZA MENDI TALDEALuzea/Larga
93
94UNZUE ESNAOLA, IÑIGOLuzea/Larga
95MENDINUETA URDANOZ, JESUS MARISABANA BIZIRIK MENDI TALDEALuzea/Larga
96AZPIROZ BELDARRAIN, JOSEBALuzea/Larga
97IGOA DÍAZ, JOSIANLARRAÑETALuzea/Larga
98ZUMEAGA ZUMETA, NEREALuzea/Larga
99LAZKOZ REPARAZ, ENEKOSABANA BIZIRIKLuzea/Larga
100LEIZA ARAÑA, MANUELLuzea/Larga
101BERASTEGUI MARIÑELARENA, ALAINLuzea/Larga
102BALERDI URDAMPILLETA, JESUS MARIUZTURRE ALPINOLuzea/Larga
103SAN SEBASTIAN RODRÍGUEZ, JOSEBALuzea/Larga
104URDAMPILLETA MALCORRA, JOKINLuzea/Larga
105OTEIZA ECHAVE, PATXILuzea/Larga
106SERNA BRILLO, NEREALuzea/Larga
107ECEIZA JAUREGI, PATXIAMAROZKO K.E.Luzea/Larga
108GOROSTIDI URKIA, EGOITZLuzea/Larga
109ABASOLO MUJIKA, GARAZILuzea/Larga
110GODOY HIDALGO, PATXI IMANOLORIXOL M.E. MANUEL IRADIERLuzea/Larga
111DE LA CRUZ MEDRANO, NEREAORIXOL M.E.Luzea/Larga
112URRUZOLA ALBERDI, JULENLuzea/Larga
113OTAMENDI AGIRREZABALA, AITORARALAR ADISKIDEAKLuzea/Larga
114GOMEZ ARANDA, MIKELLuzea/Larga
115PEREZ VAZQUEZ, CARLOSLuzea/Larga
116OTAÑO BASURTO, URKOLuzea/Larga
117RUIZ GOÑI, IÑIGOLuzea/Larga
118URRESTARATZU LAZKANO, ARGOITZIDIAZABALLuzea/Larga
119DORRONSORO IMAZ, ANELuzea/Larga
120GURRUCHAGA CACHO, IBONGAILURRERANTZLuzea/Larga
121SOTO LABANDA, OSCARAIZKARDI M. ELuzea/Larga
122LERENA RUIZ, NURIALuzea/Larga
123ZUBELDIA ALTUNA, JONLuzea/Larga
124UBIETA SAUTO, JOSEBALuzea/Larga
125ANTUNEZ MORATO, RAFALuzea/Larga
126ARIÑO SANCHEZ, ALBERTOAIZKARDILuzea/Larga
127GARMENDIA BELOKI, EGOITZOARGILuzea/Larga
128BIDAOLA VICENTE, BEÑATOARGILuzea/Larga
129ZAPIRAIN ADURIZ, IÑAKIURDABURULuzea/Larga
130LEZETA MURILLO, JON ANDERLuzea/Larga
131
132
133MUJIKA IRAOLA, AITORARRASTAKALuzea/Larga
134ETXEBESTE EIZAGIRRE, UXUEOARGILuzea/Larga
135YARZA OTEGI, JULENAIZKARDILuzea/Larga
136ERRAZQUIN OTAÑO, IÑAKIPAGOETA M.E.Luzea/Larga
137AGIRREZABALA EZKURDIA, LEIREOARGILuzea/Larga
138IRIBAR ARROJERIA, GORKAINDAMENDI M.B.Luzea/Larga
139
140REY PERALES, SANTOSPEÑAS ALTASLuzea/Larga
141OTAEGI AGIRREZABALA, XABIERLuzea/Larga
142MUNDUATE UGARTEMENDIA, AITORAIZKARDILuzea/Larga
143IRAOLA TREKU, JONLuzea/Larga
144GOZALO ERRO, JABIEREUSKALDUNALuzea/Larga
145GARCÍA MERINO, FERNANDOPEÑAS ALTASLuzea/Larga
146OTERO URANGA, IGORHERRI KIROLAK ARAXESLuzea/Larga
147LIZARRALDE OTAÑO, EIDERLuzea/Larga
148IGERATEGI LIZARRIBAR, IÑAKILuzea/Larga
149TREJO UNZUETA, LUIS MARÍAALPINO TABIRA DURANGOLuzea/Larga
150ETXEBERRIA OTEGI, EÑAUTAIZKARDILuzea/Larga
151ZUBELDIA ALBENIZ, OIERLuzea/Larga
152GALARRAGA OTEGI, JOXE RAMONLuzea/Larga
153BERECIARTUA OLABERRIA, JOSE JULIÁNLuzea/Larga
154GALARRAGA ALVAREZ, URKILuzea/Larga
155IRIGOIEN ODRIOZOLA, UXOAPAGOETA M.E.Luzea/Larga
156MARTINEZ AGIRRE, ENEKAOARGILuzea/Larga
157ALLUE LASA, JOSETXOLuzea/Larga
158IRAOLA AGIRREZABALA, UNAIOARGILuzea/Larga
159ZABALA ETXEBERRIA, UNAIOARGILuzea/Larga
160GOIKOETXEA ARTOLA, EGOITZLuzea/Larga
161GARCIA GOMEZ, ENRIQUEBILBAO ALPINO CLUBLuzea/Larga
162SANTAMARIA BARRIGON, SANTIAGOCLUB DEPORTIVO EIBARLuzea/Larga
163ASTIGARRAGA GARATE, GORKAMENDIRIZ MENDILuzea/Larga
164URDAMPILLETA ARSUAGA, CARLOSALPINO UZTURRELuzea/Larga
165TEJERIA UGARTEMENDIA, MIKELLuzea/Larga
166BALDA IZAGUIRRE, ADURLuzea/Larga
167IZTUETA SOROZABAL, JUAN MARIAIZKARDI MENDI TALDEALuzea/Larga
168LABAYEN IBARGUREN, IDOIALuzea/Larga
169ZUBELDIA GARAIKOETXEA, IBANLuzea/Larga
170NOGALES GALLEGO, MIKELALPINO UZTURRELuzea/Larga
171ARTIEDA ZABALA, LIERNIALPINO UZTURRELuzea/Larga
172GORROTXATEGI GORROTXATEGI, JONAIZKORRI MELuzea/Larga
173COUSILLAS ARAMENDI, IOSUNELuzea/Larga
174AIESTARAN LARRARTE, JONANDERLuzea/Larga
175SAINZ CALVO, JOSE MARIAMANUEL IRADIERLuzea/Larga
176OZAETA MUSITU, JOSE ANGELGASTEIZLuzea/Larga
177GARMENDIA GOYA, JOSE LUISUKELuzea/Larga
178ZUMEAGA LAPEIRA, JOSE AGUSTININDAMENDILuzea/Larga
179MENDIETA HERAS, IRATILuzea/Larga
180GOIKOETXEA MANTEROLA, JUANCLUB VASCO DE CAMPINGLuzea/Larga
181ZALDUENDO ARREGUI, JAVIERUZTURRELuzea/Larga
182MUJIKA BADIOLA, IZAROIZADI ZALEAKLuzea/Larga
183BERGARA MURILLO, XABIERAMALUR S.DLuzea/Larga
184
185ARRIZABALAGA ARANETA, ARATZARRASTAKALuzea/Larga
186ZUBILLAGA JAUREGUI, GORKAOARGILuzea/Larga
187SANTANA MOREDA, FERMINLuzea/Larga
188JAUREGI JAUREGI, ALAZNELuzea/Larga
189MAYA KEREJETA, MANULuzea/Larga
190URDANGARIN AGIRRE, HARKAITZAMALURLuzea/Larga
191AMENABAR ZABALA, IRATILuzea/Larga
192JAUREGI ETXEBERRIA, MATTINOARGI MELuzea/Larga
193OTAMENDI ARTOLA, ANDERLuzea/Larga
194LAKUNTZA AMIANO, PABLOTOLOSA CFLuzea/Larga
195ARSUAGA LEKUONA, ARANTXATOLOSA CFLuzea/Larga
196ECHEVERRIA AGUIRREZABALA, ROSAALPINO UZTURRELuzea/Larga
197IPARRAGIRRE SOPELANA, PEDROMORKAIKOLuzea/Larga
198APEZETXEA ARREGI, XABIERINTXURRELuzea/Larga
199ALTUNA IRAOLA, JONOARGILuzea/Larga
200BALERDI ATXEGA, GARIKOITZLuzea/Larga
201JAUREGI SARASOLA, ASIERAIZKARDILuzea/Larga
202ODRIOZOLA REKALDE, ONINTZALuzea/Larga
203IMAZ MACAZAGA, ANDOITZAIZKORRI M.ELuzea/Larga
204TRABA RODRIGUEZ, ASIERCLUB ALPINO UZTURRELuzea/Larga
205ELIZEGI ELKOROBARRUTIA, MIKELLuzea/Larga
206ARANBURU ZIPITRIA, OIERGAILURRERANTZLuzea/Larga
207ARRIOLA AZKUE, IÑAKIINDAMENDILuzea/Larga
208DIEZ ERVITI, XABILuzea/Larga
209BALERDI ZELAIA, ANDERMotza/Corta
210SOUTO DELGADO, JAVIERLuzea/Larga
211CUESTA OTEGI, ADEISDAD.ORDIZIAKO MENDIZALEAKLuzea/Larga
212LULUAGA ARRUABARRENA, AITORLuzea/Larga
213CILLERO RICA, ROBERTOEUSKALDUNA MTLuzea/Larga
214SAGASTI ZABALETA, JOSE LUISOARGILuzea/Larga
215UGARTEMENDIA LEUNDA, EGOITZALPINO UZTURRELuzea/Larga
216
217
218ARISTI RODRIGUEZ, ENEKOLuzea/Larga
219
220LULOAGA ZABALA, BEÑATAIZKARDILuzea/Larga
221GOIKOETXEA ESNAOLA, PEIOLuzea/Larga
222POZUETA LIZARRAGA, IRENELuzea/Larga
223QUIJADA APARICIO, CARLOSZORTZIETAKOAK K.E.Luzea/Larga
224LARRAÑAGA URANGA, ANDONIAMALURLuzea/Larga
225UGARTE AGUIRRE, JOSE JOAKINLuzea/Larga
226URRESTARAZU SASIAIN, JONLuzea/Larga
227GARMENDIA BASTARRIKA, MIKELLuzea/Larga
228ZUBIZARRETA LASARTE, OLAIALuzea/Larga
229LEUNDA RAMOS, JON ANDERLuzea/Larga
230TELLETXEA GARMENDIA, AINITZELuzea/Larga
231ALKORTA LIZASO, JOXEMARILuzea/Larga
232
233MIRALLES RUIZ DE APODACA, NAGOREORDIZIKO MENDI ELKARTEALuzea/Larga
234YURRITA YURRITA, AITORORMAIZTEGIKO K.E.Luzea/Larga
235HIERRO IBAÑEZ, AGUSTÍNCM GASTEIZLuzea/Larga
236ECEIZA EGUES, KEPANOLuzea/Larga
237GABIRONDO ELORZA, XABIEROARGILuzea/Larga
238ZUBELDIA MURILLO, KOLDOALPINOLuzea/Larga
239ELDUAIEN OLAZAR, JOSEBALuzea/Larga
240GARMENDIA PEREZ, JOSEBAAU VIEUX CAMPEURLuzea/Larga
241URDANGARIN ELOSEGI, HARITZGAILLURRERANTZLuzea/Larga
242IPARRAGUIRRE ALCIBAR, AITORTRINTXER M.T.Luzea/Larga
243LOPEZ DE SABANDO MOZO, IVANLARRAÑETALuzea/Larga
244IGARTZABAL BIDEGAIN, EKAITZLuzea/Larga
245ZEZIAGA MENDIZABAL, IRATXECLUB VASCO DE CAMPINGLuzea/Larga
246ARRILLAGA BELDARRAIN, ASIERBIDEBIETALuzea/Larga
247IZURRATEGI IDIGORAS, NEREAMURRUKIXOLuzea/Larga
248ECHEVERRIA BENGOETXEA, TIMOTEOLuzea/Larga
249OLANO AMANTEGUI, IKERLuzea/Larga
250URKIA ARRUTI, XABIERLuzea/Larga
251AYERBE GALLURRALDE, MIKELOARGILuzea/Larga
252EIZAGIRRE LARRAÑAGA, MANUPAGOETA MELuzea/Larga
253GONZALEZ GARZIA, JONZAZPILAGUNLuzea/Larga
254ETXARRI JAKA, ALEXLuzea/Larga
255ARRIETA AGUIRRE, TOMASMORKAIKOLuzea/Larga
256PEÑA VELEZ, TOMASMORKAIKOLuzea/Larga
257PELLUS REZOLA, XABIERLuzea/Larga
258OLLOKIEGI ALBIZU, JOSIANCLUB VASCO DE CAMPINGLuzea/Larga
259ATIN ARRATIBEL, JOSÉAMALUR MENDI ELKARTEALuzea/Larga
260CAMIO AGUIRRE, LANDERLuzea/Larga
261URBE CASTELRUIZ, BEGODANTZALEKU SAKANALuzea/Larga
262AIERBE ARISTONDO, JOSUORDIZIAKO MENDIZALEAKLuzea/Larga
263ETXEBERRIA BALERDI, MIKELINTXURRE ELKARTEALuzea/Larga
264ALDASORO INCHAUSTI, IGORZANPATUZLuzea/Larga
265ETXEBERRIA URIA, GARIKOITZLAGUN ONAK MBLuzea/Larga
266IPARRAGIRRE GALARRAGA, IKERLAGUN ONAK MBLuzea/Larga
267GONZALEZ PUGA, MIKELLuzea/Larga
268BARBERO BARTOLOME, ASIERAIZKARDILuzea/Larga
269ZABALA LASA, MIKELMONTAÑEROS DEL ANTIGUO K.E.Luzea/Larga
270ARAMENDI AYESTARAN, MIKELOARGILuzea/Larga
271AGIRREURRETA ALDASORO, JOKINAMALURLuzea/Larga
272ANIOTZBEHERE BOISSET, SOPHIEAS ASCAIN ELGARREKINLuzea/Larga
273IGUARAN AMONDARAIN, BEÑATLuzea/Larga
274LABEGUERIE OLIVA, DIDIERAS ASCAIN ELGARREKINLuzea/Larga
275VALLEJO ECEIZA, JONALPINO UZTURRELuzea/Larga
276
277ALBISU URKIA, IKERLuzea/Larga
278UNANUE URDANGARIN, JULIANLuzea/Larga
279ERQUICIA GAZTAÑAGA, BEÑATLuzea/Larga
280ARBURUA IPARRAGUIRRE, PATXIGOIHERRI GARAIALuzea/Larga
281LAZKANO ARANALDE, IORITZOARGILuzea/Larga
282PAWELCZAK X, JOANNAGAILURRA MENDI TALDEALuzea/Larga
283MOTYKA GIERCZAK, RADOSLAWGAILURRA MENDI TALDEALuzea/Larga
284AYESTARAN AGIRRE, ENEKOLuzea/Larga
285AYESTARAN AGIRRE, ONDITZLuzea/Larga
286AYESTARAN ODRIOZOLA, PEDRO JUANLuzea/Larga
287MENDIZABAL SANDONÍS, OIHANEOARGILuzea/Larga
288RODRIGO MARTIN, FERNANDOCLUB VASCO CAMPINNGLuzea/Larga
289SUSPERREGI EMPARANZA, IRATICLUB ALPIN FRANCAIS ORTHEZLuzea/Larga
290ALTUNA UGARTE, OLATZLuzea/Larga
291GOMEZ BARRAGUES, ANGEL JOSELuzea/Larga
292BALERDI ETXEBERRIA, JOSEBALuzea/Larga
293GARAIKOETXEA ZABALA, MAIDERALPINO UZTURRELuzea/Larga
294OLANO LOPETEGI, IMANOLALPINO UZTURRELuzea/Larga
295IZAGIRRE INTXAUSPE, IOSEBAARRASTAKALuzea/Larga
296IRAOLA ELOLA, IÑIGOLuzea/Larga
297LETAMENDI BELAMENDIA, IÑAKIOSTADARSAIARRE K.T.Luzea/Larga
298MENDIZABAL IZTUETA, JOXEMIOARGILuzea/Larga
299SALCEDO RODRIGUEZ, FRANCISCO JAVIERERLAITZLuzea/Larga
300KORTAJARENA URKOLA, KONTXIAIZKARDILuzea/Larga
301AZURMENDI GOROSPE, MARIA LUISAMENDIRIZ MENDILuzea/Larga
302AIARTZAGUENA BRABO, LIHERZALDAI MENDI TALDEALuzea/Larga
303ETXEZARRETA ARANBURU, IMANOLGOIERRI GARAIALuzea/Larga
304AGIRRE ELKOROBEREZIBAR, UGUTZORDIZIKO MENDIZALEAKLuzea/Larga
305BERRA JUARISTI, IORITZZURRIOLALuzea/Larga
306ZIALTZETA ADURIZ, JOSUMORKAIKOLuzea/Larga
307AIARTZAGUENA BRAVO, LEIREZALDAI MENDI TALDEALuzea/Larga
308AIARTZAGUENA ZUGATZARTATZA, MIKELZALDAI MENDI TALDEALuzea/Larga
309ELEXPURU ZUBIRIA, ANDERBESAIDELuzea/Larga
310ASENSIO SAN MARTIN, VICTOR MANUELBEASAINGO ARRASTAKA M.K.T.Luzea/Larga
311IBARGUREN LAZKANO, ADUROARGILuzea/Larga
312EGIA ARREGI, ANDONILuzea/Larga
313HERNANDEZ GAHETE, JUAN JAVIERBILBAO ALPINO CLUBLuzea/Larga
314GOENAGA MATEO, JOSE LUISLuzea/Larga
315ARANALDE URRETABIZKAIA, AITORLuzea/Larga
316
317VERDUGO MARKOTEGI, IBANSAKANA BIZIRIKLuzea/Larga
318LOPEZ GOMEZSIMON, DAVIDNOLuzea/Larga
319ETXEBERRIA ALTUNA, KONTXUALPINO UZTURRELuzea/Larga
320ZUBELDIA ETXEBERRIA, OMAIRALuzea/Larga
321KEREXETA RAMIREZ, IMANOLERLAITZ.M.E.Luzea/Larga
322OLALDE AGIRRE, JUANJAIZKIBEL MENDI TALDEALuzea/Larga
323TXUEKA MARIN, ARKAITZSAKANA BIZIRIK TALDEALuzea/Larga
324URRUZOLA ARANZABE, MANUALPINO UZTURRELuzea/Larga
325IRAOLA ELOSEGI, JUANMAALPINO UZTURRELuzea/Larga
326AGIRRESAROBE MURGI, AITORS.M. OARGITOLOSALuzea/Larga
327AGIRRE OLANO, JOSEBALuzea/Larga
328SAIZ ALDASORO, IOSULuzea/Larga
329IRAZU LEGORBURU, ARAITZARROLAPE MKLuzea/Larga
330AGIRRE ASKASIBAR, UNAIPAGOETA M.E:Luzea/Larga
331CID MENOR, DAVIDAMALURLuzea/Larga
332ZAPIRAIN AIZPURUA, GARBIÑEPAGOETA M.E:Luzea/Larga
333UGARTEMENDIA ARBELEGI, ELORRIALPINO UZTURRELuzea/Larga
334MURUA MURUA, IOSUALPINO TABIRALuzea/Larga
335URANGA AROTZENA, ANDERLAGUN ONAK MBLuzea/Larga
336RODRIGUEZ CAVIA, DAVIDAMALURLuzea/Larga
337ETXEBERRIA IRAZUSTA, JOSEBALuzea/Larga
338URANGA LASA, EUGENIOALPINO UZTURRELuzea/Larga
339ETXEBERRIA ZUBIMENDI, OIERLuzea/Larga
340ETXEBERRIA OLAETXEA, JONLuzea/Larga
341FERRERO MENDEZ, MIGUEL ANGELMANUEL IRADIERLuzea/Larga
342EIZMENDI AZURMENDI, IGORLuzea/Larga
343TEJERIA INTXAUSTI, PELLOLuzea/Larga
344ZUMETA ARTOLA, GARIKOITZALPINOLuzea/Larga
345BURUAGA BARCENA, AITORELORRIO MENDIZE TALDEALuzea/Larga
346CASTILLO RIAÑO, ROBERTOMUNARRIKOLANDALuzea/Larga
347KARRERA LARRETA, IRMALuzea/Larga
348GALVEZ RUIZ, ROBERTOLuzea/Larga
349OREJA ARRATIBEL, JONLuzea/Larga
350LEUNDA GARMENDIA, OXELLuzea/Larga
351LOPEZ LOPEZ, JAVIEROSTADARLuzea/Larga
352OZAITA AZPIROTZ, MIKELOARGILuzea/Larga
353GABIRONDO ARAMENDI, ANTTONLuzea/Larga
354KARRERA LARRETA, ION ANDERLuzea/Larga
355KARRERA LARRETA, MAIDERLuzea/Larga
356MITXELENA ARANGUREN, AINHOALuzea/Larga
357ARMENDARIZ AZPIROZ, GERARDOLuzea/Larga
358IRAZUSTABARRENA ETXEBERRIA, XABIERGAILURRERANTZLuzea/Larga
359ETXEBERRIA ALBISU, TXOMINUZTURRE ALPINOLuzea/Larga
360COSTAS LOPEZ, MIGUEL ANGELZANPATUZLuzea/Larga
361PASTOR BERASATEGUI, ANDERLuzea/Larga
362ALONSO VAZQUEZ, JOSE MANUELOARGILuzea/Larga
363PEREZ IBARGUREN, ENEKOLuzea/Larga
364ERAUSKIN MAIZA, ASIERATAUN K.ELuzea/Larga
365ZUBIA RAMOS, JUAN IGNACIOLuzea/Larga
366MENDIZABAL LULUAGA, HARRIETGAILURRERANTZLuzea/Larga
367OTAMENDI GOLDARAZ, JONOARGI MENDI ELKARTEALuzea/Larga
368AIZPURUA EGIGUREN, ARKAITZLuzea/Larga
369RAMOS SARASOLA, JOSE MARIALuzea/Larga
370CABERO ZUBIRIA, VICENTELuzea/Larga
371ERRAZKIN ARTOLA, XABIERLuzea/Larga
372OTAMENDI ZABALETA, JOSE ANTONIOLuzea/Larga
373ARRETXEA GOLDARAZ, JUAN MARILuzea/Larga
374JAUREGI GORROTXATEGI, ARITZANAITASUNA M.BLuzea/Larga
375URREAGA ETXEBERRIA, MIKELLuzea/Larga
376URRUTIA BERAZA, JON ALEXANDERLEIOA MENDI TALEALuzea/Larga
377URRUTIA BERAZA, DAVIDLuzea/Larga
378URRUTIA OLEAGA, JESUSLuzea/Larga
379JAKA NAVARRO, ROBERTOSAKANA BIZIRIKLuzea/Larga
380MUZAS COLERA, IKERVASCO DE CAMPINGLuzea/Larga
381ESNAOLA AGIRREZABALA, AITORLuzea/Larga
382GARCIA ARANZIBIA, ALEXANDERLuzea/Larga
383ARRUABARRENA OTAMENDI, FROILANORDIZIAKO MENDIZALEAKLuzea/Larga
384
385ANDRES ZUBIRIA, MOISESANDATZA M.ELuzea/Larga
386MUJIKA GAZTAÑAGA, JESUS MARIAAIZKARDILuzea/Larga
387ARANGUREN ALBERDI, BEÑATAMALURLuzea/Larga
388DIAZ ARSUAGA, JUAN MANUELALPINO UZTURRELuzea/Larga
389ARGAYA ARRESE, PEDRO MARIAALPINO UZTURRELuzea/Larga
390MURUA ANDUEZA, RAMÓNERLAITZ M.E.Luzea/Larga
391BASTARRICA LARRAURI, JUAN RAMONATARRABILuzea/Larga
392
393DE ALMEIDA, JOAO CARLOSAIZKORRI MENDIZALE ELKARTEALuzea/Larga
394ZULAIKA ERRASTI, ANDONIZESTOA M.KLuzea/Larga
395JAUREGI ZABALA, ESTITXULuzea/Larga
396GARCIA OSES, ALVAROIZARBELuzea/Larga
397EIZAGIRRE ETXEBERRIA, ANJELLuzea/Larga
398ARRUABARRENA LARRINAGA, IÑIGOAURRERA MTLuzea/Larga
399URDAMPILLETA ARSUAGA, JOSEBAALPINO UZTURRELuzea/Larga
400ALARCIA MATÍAS, OSKARARRASTAKALuzea/Larga
401UGARTEMENDIA URDAMPILLETA, LUISANDATZA KKELuzea/Larga
402BETELU EZEIZA, GORKAIRUNGO MENDIZALEAKLuzea/Larga
403FERRERO FERRERO, SOCORROIRUNGO MENDIZALEAKLuzea/Larga
404ARRUTI ALDALUR, ANDERLAGUN ONAK M.BLuzea/Larga
405PEREZ TOLOSA, JOSEBAALOÑA MENDILuzea/Larga
406ZAPIRAIN ADURIZ, JOSETXOURDABURULuzea/Larga
407LAZURTEGI MATEOS, ARANTZAMUNARRIKOLANDALuzea/Larga
408GABILONDO URKIZA, XABIERLuzea/Larga
409ARRIZABALAGA URKIZA, AINARAAURRERALuzea/Larga
410ZUBILLAGA GALARRAGA, ALBERTOOARGILuzea/Larga
411ZUBILLAGA BLANCO, OIHANAOARGILuzea/Larga
412BLANCO RAMOS, KONTXIOARGILuzea/Larga
413ALBERDI ARAQUISTAIN, UNAIPAGOETALuzea/Larga
414ZUMETA LARBURU, ESTEBAN JESUSLuzea/Larga
415LARRAÑAGA ECHEVERRIA, ASIERLuzea/Larga
416
417BENGOA ANSA, EDURNEALPINO UZTURRELuzea/Larga
418SAN ROMAN CARRERA CARRERA, FELIXSAKANA BIZIRIKLuzea/Larga
419IZAGUIRRE LASA, ASIERLuzea/Larga
420ODRIOZOLA TOLOSA, JUAN JOSEUZTURRELuzea/Larga
421SOLORZANO SOLORZANO, ROCIOLuzea/Larga
422GOMEZ RODRIGUEZ, GALDERLuzea/Larga
423IBARGUREN LAZKANO, XABATOARGILuzea/Larga
424BADETZ EIZAGIRRE, DAVIDLuzea/Larga
425GOIKOETXEA SARASOLA, XABILuzea/Larga
426BENGOETXEA ZUBIRIA, IÑAKIANDATZA M.ELuzea/Larga
427ARISTI GOIKOETXEA, JOSEBAAURRERA MTLuzea/Larga
428ZUBELDIA LETAMENDIA, GORKAKEMENLuzea/Larga
429UGARTEMENDIA LAZKANO, MIKELLuzea/Larga
430OTAMENDI ELIZALDE, AINARALuzea/Larga
431ALDAZABAL MERINO, ANDREALuzea/Larga
432LEZEA URRUTIA, ION ANDERALDIN MENDI ELKARTEALuzea/Larga
433BUSTINDUI PERTIKA, TXOMINAURRERA M.T.Luzea/Larga
434UGARTEMENDIA ALBISU, IRATILuzea/Larga
435OLANO BERAZA, IOSULuzea/Larga
436LASA OLALDE, AITORLuzea/Larga
437BEAIN ARIZAGA, ARANTXALuzea/Larga
438PEQUEÑO URANGA, AINARAOARGILuzea/Larga
439OTANO EGUARAS, MIKELANAITASUNALuzea/Larga
440AXPE AXPE, JON ANDONIORIXOLLuzea/Larga
441ARTEAGA ABECIA, RAULBERANTEBILLA MENDI TALDEALuzea/Larga
442AGIRREZABALA GALARZA, PEDROOARGILuzea/Larga
443MARTÍ TORRECILLAS, FERNANDOTALAI_MENDI M.E.Luzea/Larga
444MUGERZA ESNAL, ANELuzea/Larga
445DE LA IGLESIA MUÑOA, JOXEANAIZKARDILuzea/Larga
446OIARBIDE MONTES, MERTXELuzea/Larga
447DORRONSORO LIZARRIBAR, MARIANLuzea/Larga
448ITURRIOZ ARREGUI, IZASKUNLuzea/Larga
449OÑATIBIA ABALDE, AGURTZANECVCLuzea/Larga
450CARAMES SALAZAR, ALVAROMENDIKO LAGUNAKLuzea/Larga
451GOMEZ HERNANDEZ, MIGUELCLUB VASCO DE CAMPING ELKARTEALuzea/Larga
452BELOKI GARMENDIA, IBAIGAILURRERANTZLuzea/Larga
453ELIZEGI ARMENDARIZ, LAIDAGAILURRERANTZLuzea/Larga
454NÚÑEZ FERNÁNDEZ, ANTONIOMANUEL IRADIERLuzea/Larga
455MUJIKA BERASALUZE, XIKERLuzea/Larga
456EPELDE UGALDE, KEPAARRASTAKALuzea/Larga
457MUGIKA LETAMENDIA, XABIERLuzea/Larga
458
459ETXEBESTE AZURMENDI, AITOREZLuzea/Larga
460GALARRAGA GALARRAGA, IMANOLOSTADARLuzea/Larga
461LAU ALVAREZ, SALVADOROSTADARLuzea/Larga
462ALTUNA YEREGI, JULENLuzea/Larga
463MAZORRIAGA AZPIAZU, URKOOKELuzea/Larga
464AMESTOY GARCIA, XABILuzea/Larga
465LARRETA AMUNDARAIN, LUIS MARIRUTAS DE NAVARRALuzea/Larga
466LIZARRAGA BALDA, ANGELINESLuzea/Larga
467MALCORRA AMUNDARAIN, MARCOSLuzea/Larga
468
471LETAMENDIA ESNAOLA, ZUHAITZLuzea/Larga
472ARREGUI SANMARTIN, JOSEBALuzea/Larga
473GARMENDIA ZUBELDIA, ENEKOLuzea/Larga
474IRAOLA ARZA, UNAILuzea/Larga
475MAIZ ETXARRI, IGORLuzea/Larga
476JUANICORENA ELIZALDE, JOSEBALuzea/Larga
477ARTEAGA , XABIERLuzea/Larga
478RUBIO ASTIGARRAGA, JONLuzea/Larga
479LOPEZ DE ARMENIA OLABARRI, ARKAITZMANUEL IRADIERLuzea/Larga
1000GARCIA ECEIZA, GARIKOITZMotza/Corta
1001BIDAOLA ATXEGA, BIXENTEOARGIMotza/Corta
1002SARASOLA PELLEJERO, UGAITZMotza/Corta
1003IZAGIRRE SARASOLA, XABIER...Motza/Corta
1004URRUZOLA URKOLA, TEREOARGIMotza/Corta
1005LAZKANO OTEGI, MARIA PILARINTXURREMotza/Corta
1006ESNAOLA ARRUTI, IONANMotza/Corta
1007BELLOSO URIBE, MIREN AMAIAMotza/Corta
1008ARROSPIDE LABAIEN, OLATZMotza/Corta
1009IZAGUIRRE BENGOETXEA, VALENTINAIZKARDIMotza/Corta
1010ARREGI URKOLA, IGONEMotza/Corta
1011LERTXUNDI ZABALA, AITORMotza/Corta
1012CAREAGA MARURI, JUANANMotza/Corta
1013OSTA MUÑOZ, JOSEANMotza/Corta
1014AIESTARAN AMONDARAIN, AGURTZANEMotza/Corta
1015ALDAZABAL ARANALDE, NEREAAÑORGAKO ELKARTEAMotza/Corta
1016URDANGARIN AGIRRE, AIORAATAUN K.E.Motza/Corta
1017LIZARRALDE ARAIZTEGI, MARKELGAILURRERANTZMotza/Corta
1018GISASOLA AGIRREBEITIA, MARIJOALPINO TABIRAMotza/Corta
1019JIMENEZ MORALES, GOIOMotza/Corta
1020BELTRAN IZTUETA, SANDRAALPINO UZTURRE ELKARTEAMotza/Corta
1021CARRERA MENDIZABAL, IORITZGAILURRERANTZMotza/Corta
1022LABAKA INTXAUSPE, AMAIAMotza/Corta
1023TELLETXEA ZENDOIA, OLATZMotza/Corta
1024BELAUNZARAN NAZABAL, PEIOMotza/Corta
1025MARTÍNEZ SANTOS, TOMÁSMotza/Corta
1026BREA PRIETO, ALBERTOMotza/Corta
1027GARMENDIA GARMENDIA, IGORMotza/Corta
1028IRAOLA TOLOSA, ONINTZAMotza/Corta
1029ARTEAGA MARTIARENA, NEREAOARGIMotza/Corta
1030GARATE AZPIAZU, LEIREANAITASUNA MENDI BAZKUNAMotza/Corta
1031SAGASTIZABAL DE LA FUENTE, GOIURIMotza/Corta
1032IRCIO ALBERDI, IPARMotza/Corta
1033BURGUETE MIKEO, LOREA YOLANDAMotza/Corta
1034GOIKOETXEA MALATSETXEBARRIA, IKERBURUMENDIMotza/Corta
1035ASTIGARRAGA SALEGUI, IDURREBURUMENDIMotza/Corta
1036PELLEJERO SALABERRIA, MARI CARMENALPINO UZTURREMotza/Corta
1037PELLEJERO SALABERRIA, ROSAALPINO UZTURREMotza/Corta
1038ECHEVESTE MOZO, LUIS FERNANDOFORTUNAMotza/Corta
1039ETXABE BEOBIDE, IKERMotza/Corta
1040ZABALETA IRAIZOZ, LAIDAMotza/Corta
1041URDALLETA LARRARTE, IGNACIOC.ALPINO UZTURREMotza/Corta
1042ODRIOZOLA AGIRRE, PELLOOARGIMotza/Corta
1043IGLESIAS MENDILUZE, PEIODANTZALEKU SAKANAMotza/Corta
1044ZINKUNEGI MENDIZABAL, JOSEBAMotza/Corta
1045OIARZABAL ZABALA, MIRARIAIZKARDIMotza/Corta
1046AGIRRETXE AGIRRETXE, ENEKOMotza/Corta
1047ORMAETXEA ARSUAGA, XABIERBIDEBIETAMotza/Corta
1048REDRUELLO LOJO, VÍCTORMotza/Corta
1049LIZARRAGA GALDOS, IBANMotza/Corta
1050
1051MIQUEO CIGANDA, AINARAMotza/Corta
1052AMENABAR PASCUAL, MIGUEL ANGELMotza/Corta
1053AMENABAR CALVO, JOSEBAMotza/Corta
1054CALVO SAN ROMAN, PAKIMotza/Corta
1055ARRATIBEL IBAÑEZ, IBAITTUTTURRE ELKARTEAMotza/Corta
1056GOMEZ PEREZ, TOÑOMotza/Corta
1057MENDEZ LIENDO, ANAMotza/Corta
1058ARRIETA ARROCENA, ALOÑAMotza/Corta
1059GARCIA OTAEGI, SAIOAMotza/Corta
1060ÁLVAREZ URTEAGA, JESÚSMotza/Corta
1061GARMENDIA LABAKA, NEREAMotza/Corta
1062MARTÍN ANGUAS, PATXIMotza/Corta
1063BIDAOLA LARREA, IXIAROARGIMotza/Corta
1064BIDAOLA LARREA, IRATXEOARGIMotza/Corta
1065LARREA LACABE, OLATZMotza/Corta
1066ARTUTXA INDAKOETXEA, ANAMotza/Corta
1067GOMEZ ROSADO, GONZALOMotza/Corta
1068MUXIKA URTZELAI, MIKELMotza/Corta
1069ARRESEIGOR IRAZU, AITZIBERMotza/Corta
1070GOMEZ DIAZ, MIGUELMotza/Corta
1071JUARISTI ARRIZABALAGA, AMAIAMotza/Corta
1072OLAZABAL ARRASTOA, LEIREMotza/Corta
1073OLANO IRIARTE, MAITANEMotza/Corta
1074LOPEZ LOPEZ, MARTAMotza/Corta
1075ALAIOGOIKOA ALAIOGOIKOA, BITTORMotza/Corta
1076JAUREGI AGIRRETXE, LEIREMotza/Corta
1077ARISTIZABAL ETXEBESTE, JOSE MARIAMotza/Corta
1078JAUREGI MANDIOLA, IÑIGOMotza/Corta
1079AURKIA ZAPIRAIN, IÑIGOALPINO UZTURREMotza/Corta
1080LASA OTAMENDI, IGONEALPINO UZTURREMotza/Corta
1081
1082GALLEGO PORTILLO, DEBORAMotza/Corta
1083ETXARRI BERATZA, INAZIOHERRI KIROLAK ARAXESMotza/Corta
1084GABELLANES GOIKOETXEA, JOSEBAMotza/Corta
1085AMENABAR UZCUDUN, JULENMotza/Corta
1086UGARTEMENDIA ITURRIZAR, AINITZEMotza/Corta
1087ASTIBIA ELIZEGI, AITORMotza/Corta
1088
1089FERNANDEZ AGUIRREZABALA, NEREAALPINO UZTURREMotza/Corta
1090
1091ETXEBERRIA ALBISU, IKERALPINO UZTURREMotza/Corta
1092LARRAÑAGA AGUIRRE, ANDONIMotza/Corta
1093ZUBILLAGA OTXOTORENA, GORKAMotza/Corta
1094ALVAREZ SANCHEZ, AINARAMotza/Corta
1095
1096AGIRREGABIRIA IRIONDO, AITORMotza/Corta
1097ELORZA BARBARA, MAITANEMotza/Corta
1098ALBERDI LIZARRALDE, JOSEMotza/Corta
1099GARMENDIA AMIAMA, MAIDERMotza/Corta
1100KAMINOS GARCIA, TERESAMotza/Corta
1101URKIOLA IRIGOIEN, IRATIMotza/Corta
1102BERRONDO ORMAZABAL, TXAROURDABURUMotza/Corta
1103ARRUTI MUJIKA, ANDERURDABURUMotza/Corta
1104ARTOLA SATRUSTEGI, URKOMotza/Corta
1105DE LA FUENTE DEL RINCÓN, ROSA ANAALPINO DE BILBAOLuzea/Larga
1106CASTRESANA MARRO, JONGANERANTZLuzea/Larga
1107GONZALEZ GARCIA, YONMotza/Corta
1108OLABARRIA ALDASORO, MIKELAIZKORRIMotza/Corta
1109ETXEBERRIA GARMENDIA, JONMotza/Corta
1110GARCIARENA ARTOLA, MAIALENMotza/Corta
1111ZABALETA ERAUSKIN, JOXEMARIMotza/Corta
1112ZABALETA IRASTORZA, HODEIMotza/Corta
1113ARREGI GARMENDIA, NEKANEINTXURREMotza/Corta
1114VICENTE GONZALEZ, JESUS MARIAIZKARDIMotza/Corta
1115ORBEGOZO PAGOBIDE, LEIREMotza/Corta
1116RODRIGUEZ SAIZAR, ARATZMotza/Corta
1117LIZARTZA COLOMO, MIKELMotza/Corta
1118GARCIA ODRIOZOLA, AITORMotza/Corta
1119GOROSTIAGA GARMENDIA, IÑIGOMotza/Corta
1120MENDIZABAL ORMAZABAL, GARBIÑEARALARKO ADISKIDEAKMotza/Corta
1121VIDAURRETA OTAMENDI, NEREAMotza/Corta
1122UGARTE ARRUEBARRENA, EVARISTOALPINO UZTURREMotza/Corta
1123MENDIZABAL LAGUARDIA, MADDIMotza/Corta
1124ARRUEBARRENA LIZARRAGA, LEIREMotza/Corta
1125URIBEECHEVARRIA CORTABARRIA, ARKAITZALOÑAMENDIMotza/Corta
1126ASTIAZARAN SALEGI, ARKAITZBURDINKURUTZ MTMotza/Corta
1127OLANO ETXEBERRIA, JAIONEMotza/Corta
1128AURKIA EZKERRA, KARMELEMotza/Corta
1129GARAIALDE GOIKOETXEA, IDOIAMotza/Corta
1130ARANBURU HUERTA, ASIERARRASTAKAMotza/Corta
1131URKIZAR ZUBELZU, IÑAKIMotza/Corta
1132ESTIBARIZ ETXEBERRIA, RAKELMotza/Corta
1133ARRIZABALAGA ARRATIBEL, IÑIGOARRASTAKAMotza/Corta
1134IPARRAGUIRRE CAMARA, ANEMotza/Corta
1135ZUBIZARRETA GERENDIAIN, AGURTZANEGIRIZIAMotza/Corta
1136RUIZ DE AZUA ALTUBE, XABIERGIRIZIAMotza/Corta
1137MEABE ITURBE, NEREAMotza/Corta
1138MUGICA IZAGUIRRE, KOLDOMotza/Corta
1139IPARRAGUIRRE CAMARA, AMAIAMotza/Corta
1140
1141SÁNCHEZ ARTIEDA, ROBERTOALPINO UZTURREMotza/Corta
1142BLANCO GARCIA, IÑAKIMENDIRIZ MENDIMotza/Corta
1143MENDIETA ARNAIZ, MAIERMotza/Corta
1144ORMAZABAL ZABALLOS, XABIERMotza/Corta
1145BEREZIARTUA , JULENMotza/Corta
1146ELOLA OLANO, JOSE MARIMotza/Corta
1147ESTEBAN MARTINEZ, VICTORMotza/Corta
1148TOLOSA AGIRREZABALA, JOAQUINMotza/Corta
1149ORDOZGOITI GOROSTEGI, TXOMINMotza/Corta
1150MENDOZA MATURANA, PILARMotza/Corta
1151ZUBELDIA GOTOSTIDI, EMILIOMotza/Corta
1152URDANGARIN OLANO, ALAITZMotza/Corta
1153BEROIZ OROZ, MAITEMotza/Corta
1154BELLOSO URIBE, IÑIGOMotza/Corta
   
IX.TXIRRITA MENDI IBILALDIA 13.337 BISITA
EUSKAL MENDIZALE FEDERAZIOA
Errotaburu Pasealekua 1-9º-3ª. 20018 Donostia-San Sebastián     www.emf-fvm.org      email: martxas@emf-fvm.com
|  Legezko Oharra  |  Pribatutasun Politika  |  Cookien Politica  |  © zirkuitua.com