| euskara | castellano | français |
2018
EUSKAL HERRIKO IRAUPEN LUZEKO IBILALDIEN ZIRKUITUA
                                    
| Zirkuitua | ...beste ibilaldi | Shebe Peña | Kontaktua |
| ibiltarien gunea | elkarteen gunea | administratzailearen gunea |
 
OROZKO HARANA XXX IRAUPEN MENDI IBILALDIA
2018ko Urriaren 7an
ITXINAPE Mendi Taldea
PARTAIDEEN ZERRENDA
Motza/Corta : 232      Ertaina/Mediana : 75      Luzea/Larga : 277      TOTAL : 585      
ORAINDIK IZENIK EMAN GABEKO PARTEHARTZAILEA, ELKARTEAREN BAIEZTAPENAREN ZAIN
BERE DATUAK JENDAURREKO EZKUTATZEA DESIRATZEN DUEN PARTE-HARTZAILEA
Taula ordenean jartzeko, zutabearen goiburuan klikatu
ZNBKIZEN ABIZENAKMENDI ELKARTEAMODALITATEA
KINTANA ARRESE, ASIERLuzea/Larga
ANTUNEZ ANTUNEZ, RAFAZANPATUDMotza/Corta
IPARRAGUIRRE JUARISTI, JOSULuzea/Larga
LARRINAGA LARRINAGA, JONErtaina/Mediana
RIVERA ALZOLA, IÑAKIMotza/Corta
BENGOETXEA ABASKAL, ARANTZAErtaina/Mediana
AZKONA GARCIA, OSKARLuzea/Larga
VAZQUEZ CABRA, MARGARITABILBAO ALPINOErtaina/Mediana
IBARLUZEA IBARLUZEA ETXEBSRRIETS, ABELALPINO MARKINALuzea/Larga
GARAITONANDIA GAMBOA, AMAYAMotza/Corta
INTXAURRAGA ZULOAGA, LURDESErtaina/Mediana
DIEZ CARRASCAL, ALBERTOMotza/Corta
JAUREGUI GONZALEZ, JOSEANPADURAMotza/Corta
ARAMENDI SARRIONANDIA, ENEKOLuzea/Larga
SÁNCHEZ MARCOS, ESTÍBALIZALPINO TAVIRA DE DURANGOLuzea/Larga
DE MIGUEL PEREZ, ALBERTOBASKONIA M TLuzea/Larga
PEREZ MORILLO, JOSE RAMONGANERANTZLuzea/Larga
ROS CUBAS, MARIAGANERANTZMotza/Corta
ORTEGA GARCÍA, KELYANErtaina/Mediana
ORTEGA GASTACA, JESUSErtaina/Mediana
FERRERO MENDEZ, MIGUEL ANGELMANUEL IRADIERLuzea/Larga
RUIZ PANTOJA, CARMENErtaina/Mediana
EREÑO MATURANA, ARKAITZAIARAMENDILuzea/Larga
MARTINEZ DE ZESTAFE RUIZ DE APODAKA, MONIKAMotza/Corta
1
2MOSQUEDA SOLIS, ANDREALuzea/Larga
3GOMEZ ZORITA, SAIOABALMASEDA CLUB DE MONTAÑALuzea/Larga
4SOLAUN MAHAMUD, MAITEC.M. GASTEIZLuzea/Larga
5ZUBIRIA MARTINEZ DE LA PERA, GAIZKAC.M. GASTEIZLuzea/Larga
6ZUBIRIA GOÑI, ANGEL MARIMURRUKIXOLuzea/Larga
7
8
9IDIGORAS SARRAOA, LIBEMotza/Corta
10ZUBIRIA SOPENA, KARLOSC.M GASTEIZLuzea/Larga
11INTXAURRANDIETA EZKURRA, GOTZONXOXOLUR MENDI TALDEALuzea/Larga
12
13ABAL MARTINEZ, BORJAErtaina/Mediana
14INTXAURRAGA CASTRO, MAITEDERUEV/EEEErtaina/Mediana
15DE PRADO ANDRES, LEIREErtaina/Mediana
16
17SUSO LÓPEZ, RICARDOG. A. ALDATZ GORALuzea/Larga
18BENGOA PAGALDAI, IGNACIO MARIACLUB MONTAÑA GASTEIZLuzea/Larga
19JUAN ROJO, JOXEBESAIDE M.ELuzea/Larga
20ITURBE ABASOLO, MAIXABELBESAIDE M.ELuzea/Larga
21CASCON RODRIGUEZ, JOSUBESAIDE M.ELuzea/Larga
22EZPELETA URKIA, AMADEOBESAIDE M.ELuzea/Larga
23ZELAIA TOMASINO, IBANARTIBAI MTLuzea/Larga
24
25VARELA FERREIRO, MARI CARMENMotza/Corta
26
27ZALDIBAR MONTOYA, ALFREDOMENDIZALE TXURIURDINAKMotza/Corta
28BILBAO URKIJO, ASIERLuzea/Larga
29ALVARADO HERRAN, MARIAMENDIZALE TXURIURDINAKMotza/Corta
30PEÑA RODRIGUEZ, ANA IDEUSTUKO MENDITARRAKMotza/Corta
31ALVARADO HERRAN, MAITEMENDIZALE TXURIURDINAKMotza/Corta
32ABADIE MUÑOZ, IÑAKIDEUSTUKO MENDITARRAKMotza/Corta
33MARQUINEZ BLANCO, JAVIERLEIOA MENDI TALDEAMotza/Corta
34CRESPO MENDIKOTE, JOSETXULuzea/Larga
35AZPITARTE ITURRIOZ, ENEKOLuzea/Larga
36ATXUTEGUI URGOITI, JOSEBA ANDONIHEGOAK ASTINDUZLuzea/Larga
37LORENZO BUSTO, ELENAMotza/Corta
38ROBLEDO VEGAS, JESUSMotza/Corta
39GONZALEZ DE SAN PEDRO GOMEZ DE SEGURA, PATXILuzea/Larga
40ORDOÑANA MORENO, JOSEBAATZABAL M.T.Luzea/Larga
41PENALVA MARTINEZ, MANUELALPINO TABIRA DURANGOLuzea/Larga
42LOPEZ GUTIERREZ, JOSUNEALPINO TABIRA DURANGOLuzea/Larga
43GARCIA MARIN, JOSE ANTONIOMotza/Corta
44BENGOA GARCIA, JORGEMotza/Corta
45GARCIA DELGADO, SERGIONOErtaina/Mediana
46SERRANO CUBERO, MIKELMotza/Corta
47
48
49FERNÁNDEZ DE ROMARATEGUI ARRUGAETA, XABIERLuzea/Larga
50MURELAGA ARRIZUBIETA, ROSAARTIBAI MTErtaina/Mediana
51VÁZQUEZ ÁLVAREZ, FERNANDOLuzea/Larga
52
53MARTINEZ DE ICAYA MEJIAS, IDOIAMotza/Corta
54GOMEZ AGOMEZ, JOSÉ ANTONIOGANGUREN MENDI TALDEALuzea/Larga
55MENDIOROZ GOLDARAZ, IGNACIOMotza/Corta
56OTAOLA LAPERA, IÑIGOGOIKOGANEErtaina/Mediana
57GORBEA BARBARA, JOSEBAGOIKOGANEErtaina/Mediana
58GORBEA BARBARA, ENEKOGOIKOGANEErtaina/Mediana
59ARETXAGA ARETXAGA, AITORGOIKOGANE M.T.Luzea/Larga
60ZARATE URZELAI, ALBERTOErtaina/Mediana
61RUIZ IBARRETXE, PATRICIAErtaina/Mediana
62RAMIREZ HERNANDEZ, JUANJOAMURRIO TRAIL TALDEAErtaina/Mediana
63GARCIA FERNANDEZ, RUTHAMURRIO TRAIL TALDEAErtaina/Mediana
64MENDIOROZ GOLDARAZ, PEDROMotza/Corta
65UGARRIZA ARTETXE, AGURTZANEMotza/Corta
66GONZALEZ UGALDE, ESTIBALIZMotza/Corta
67MOREJON LLAMOSAS, ISABELMotza/Corta
68OLABARRIA SAGARDUI, EUKENIMotza/Corta
69LOPEZ MARIN, ROBERTOMotza/Corta
70ORTIZ BIKANDI, USUEMotza/Corta
71GOROSTIZAGA AZKUETA, GOIZANEMotza/Corta
72VILLANUEVA ALCOCER, ARITZAITXAS GANEMotza/Corta
73SAGARDUY OZAETA, AINHIZEMotza/Corta
74MEAZA LARRAZABAL, IKERMotza/Corta
75LLAMOSAS SANTAYANA, JOSE LUISMotza/Corta
76MANTEROLA ZABALLA, JOSEBAITXINAPELuzea/Larga
77GONZÁLEZ MONTOYA, JOSÉ MANUELALPENVEREINLuzea/Larga
78BAENA GUERRA, YOLANDAALPENVEREINLuzea/Larga
79IGLESIAS IGLESIAS, PEIODANTZALEKU SAKANAMotza/Corta
80FERNANDEZ BERNAOLA, BINGENLuzea/Larga
81HERNANDEZ HOLGADO, FRANCISCO JAVIERBILBAO ALPINO CLUBErtaina/Mediana
82LOPEZ RUBIO, MARIA EVABILBAO ALPINO CLUBErtaina/Mediana
83COCA CRESPO, LUISKULUMSPORTLuzea/Larga
84VELASQUEZ GÓMEZ, ALEJANDRO ISAIASCULUMSPORTLuzea/Larga
85
86MOLINILLO MARÍN, ERIKAMotza/Corta
87MOLINILLO MARÍN, AINHOAMotza/Corta
88PALACIOS ALDAYTURRIAGA, ENEKOMotza/Corta
89FERNANDEZ OTAMENDI, JOSEBAErtaina/Mediana
90GARCINUÑO ZABALA, F JAVIERITXINAPEMotza/Corta
91DAVIDSON GEORGE, COLINMotza/Corta
92ALAVA ANGULO, ASIERMotza/Corta
93JAUREGUI URIARTE, BEATRIZErtaina/Mediana
94FELTON X, MARKBASAJAUN MENDI KLUBALuzea/Larga
95ANTON DE LA ROSA, MARI JOSE ANTONBILBAO ALPINO CLUBErtaina/Mediana
96SUBIÑAS RODILLA, JAVIERLuzea/Larga
97RODRÍGUEZ APARICIO, CARLOS JOSÉMotza/Corta
98
99ARTARAZ BENGOETXEA, JABISUZIEN MENDI KLUBALuzea/Larga
100VALLE LOPEZ, AITORAUSTARRI MENDI TALDEAMotza/Corta
101ARRIBAS LOPEZ DE LA CALLE, ARANTZAZUMotza/Corta
102
103GUIJARRO RODRÍGUEZ, GONZALOMotza/Corta
104FLORES FRANCO, ARKAITZMotza/Corta
105SUAREZ TURNES, JONATANMotza/Corta
106MARTINEZ PASTOR, TOMAS LOGANMotza/Corta
107COLLANTES UNIBASO, ESTIBALIZMotza/Corta
108MARTINEZ IBARROLA, AITORErtaina/Mediana
109GANCEDO MAGUREGUI, BORJALuzea/Larga
110ASTIKA GORROCHATEGUI, UNAILuzea/Larga
111SALVADOR MARTÍN, IGORITXINAPELuzea/Larga
112OLABARRIA LERSUNDI, JOSEBAAURRERALuzea/Larga
113GOMEZ SAN MATIN, KARLOSUBIETAMENDIMotza/Corta
114
115OLGUENAGA INTXAURREGI, UGAITZMENDIKO LAGUNAKLuzea/Larga
116LÓPEZ VEGA, JAVIERGOIZALE MTLuzea/Larga
117NAVARRO SOTO, AITORLuzea/Larga
118CHINCHETRU MARTINEZ, IRANTZULuzea/Larga
119AYERBE COSSIO, UNAILuzea/Larga
120BARTOLOME RELLOSO, RUBENLuzea/Larga
121CAMINO ESTURO, ENDIKAUBIETAMENDIMotza/Corta
122AYERBE COSSÍO, ASIERPEÑACARRIALuzea/Larga
123RAMOS RIVERA, ROBERTOMotza/Corta
124FUENTE GARCÍA, JUAN JOSÉMotza/Corta
125ASTOBIZA GARAI, GILENMotza/Corta
126ASTOBIZA VALENCIA, GORKAMotza/Corta
127ISASI SAGASTIZABAL, AMAYABASKONIA MENDI TALDEAMotza/Corta
128MARTIN GONZALEZ, ROSARIOBASKONIA MENDI TALDEAErtaina/Mediana
129URRUTIKOETXEA AGIRRE, GORKALuzea/Larga
130VICARIO UNANUE, GUILLERMOETORKIZUNA MENDI TALDEALuzea/Larga
131GABILONDO URTAZA, XABIERLuzea/Larga
132LEKERIKA ARROITAONANDIA, ANDERLuzea/Larga
133SÁNCHEZ PASCUAL, LUISLuzea/Larga
134DE LA FUENTE DEL RINCÓN, ROSANABILBAO A.C.Luzea/Larga
135CABALLERO PASCUAL, DIEGOLuzea/Larga
136VIVANCO FERNANDEZ, ASIERAMURRIO TRAIL TALDEALuzea/Larga
137ZAUTUA BILBAO, IGORAIXEMENDILuzea/Larga
138YANDIOLA IDIRIN, JUAN MARILuzea/Larga
139MONTALBAN LILI, SONIAITXINAPEMotza/Corta
140ETXEBARRIA ETXEBARRIA, JOSE LUISITXINAPEMotza/Corta
141ZATON GARCIA, IMANOLLuzea/Larga
142HERRERO ALONSO, TOÑOLuzea/Larga
143CASCALLANA ELORDUY, JOSEBAAMURRIO TRAIL TALDEALuzea/Larga
144MARTÍN FERNÁNDEZ, VÍCTOR DANIELGOIKOMENDILuzea/Larga
145CALLEJA PASCUAL, JOSÉ MANUELMotza/Corta
146URTZELAI AGIRRE, AGUSTINBILBAO CLUB ALPINOErtaina/Mediana
147NAVAS ELGUEA, ASIERMANUEL IRAIDERLuzea/Larga
148GOROSPE UGALDE, ITZIARSAN IGNACIO BASOTXOLuzea/Larga
149TEMPRANO GONZALEZ, MARCELOC.M. GAZTEIZLuzea/Larga
150MOLINILLO OÑATE, IVANLuzea/Larga
151CELAYA ALONSO, JOSEBAGAILURRAM MEDI TALDEALuzea/Larga
152
153
154TELLETXEA GARTZIA, KEPAS.M.ENCARTACIONESLuzea/Larga
155GIL ENERIZ, IMANOLS.M.ENCARTACIONESLuzea/Larga
156GOITIA ARTEAGA, IÑAKIMotza/Corta
157PEREZ HERRERO, ELENAGALLARRETAErtaina/Mediana
158LINO ARTEAGA, NINAMotza/Corta
159SANTOS HUERTA, JONATHANMotza/Corta
160PEREZ HERRERO, RUBENErtaina/Mediana
161GALLASTEGI ZUBIARREMENTERIA, MIRENEIBARKO KLUB DEPORTIBOALuzea/Larga
162ALAVA VAQUERO, MIRYAMAMURRIO TRAIL TALDEAErtaina/Mediana
163URIBE ODRIA, EDUARDOEIBARKO KLUB DEPORTIBOALuzea/Larga
164
165COUCE GONZALEZ, JOSE IGNACIOLuzea/Larga
166MIGUEL RUIZ, JAVIERLuzea/Larga
167HERNAIZ VALLEJO, UNAILuzea/Larga
168PERAL BEITIA, AITORAMURRIO TRAILLuzea/Larga
169DEL RÍO GARCIA, JOSÉ LUISMotza/Corta
170PERAL BEITIA, ASIERLuzea/Larga
171GUTIERREZ DE LA PISA, OLGAGANERANTZLuzea/Larga
172ARGALUZA LARRINAGA, JOSEBATAILLU K.ELuzea/Larga
173PUERTAS CALDERON, ANTOCM GASTEIZLuzea/Larga
174LACALLE ARNEDILLO LACALLE ARNEDILLO, IGNACIOLuzea/Larga
175OTAOLA DE LA TORRE, RAULMENDI TALDEA BALMASEDALuzea/Larga
176ALDAI EPELDE, ALBERTOMENDIKO LAGUNAKLuzea/Larga
177UZKUDUN SARASUA, ANDERGIRIZIA MENDI TALDEALuzea/Larga
178ARBELAITZ ARANBURU, KIZKITZAGIRIZIA MENDI TALDEALuzea/Larga
179TEJADA COSANO, UNAIGOIKOGANE M.T.Luzea/Larga
180AGINAGALDE NAFARRATE, ALEXErtaina/Mediana
181MURUETA RAMOS, ARITZErtaina/Mediana
182SANTAMARIA GONZALEZ DE APODACA, LUIS MARIAMotza/Corta
183
184REPISO ANGULO, IMANOLALLUITZ MENDI TALDEALuzea/Larga
185
186
187MARTIN IBARRONDO, PELLOITXINAPE MTErtaina/Mediana
188ARRAZURIA ROTAECHE, ENDIKAGOIKOGANELuzea/Larga
189ARRAZURIA ALDAMA, SANTOSMotza/Corta
190HONTORIA LECHUGA, LEIREALDATZ GORALuzea/Larga
191QUIJADA APARICIO, CARLOSZORTZIETAKOAKLuzea/Larga
192
193ARTETXE AMONDARAIN, IÑIGOTALLULuzea/Larga
194AIERDI ARZA, LARRAITZMotza/Corta
195OCERIN ETXEBARRIA, KEPALuzea/Larga
196BILBAO MADARIAGA, ESTEBANMotza/Corta
197VEA LLANO, JOSE IGNACIOLuzea/Larga
198SEIJO MARTINEZ, MIRENLuzea/Larga
199GALARZA BADIOLA, JULENLuzea/Larga
200
201CRESPO HIDALGO, BEGOÑACLUB GASTEIZErtaina/Mediana
202IGLESIAS EGIA, ANDONIPADURA MTLuzea/Larga
203GARRETAS URIARTE, ASIERGANGUREN MTLuzea/Larga
204CASTRO HERRERO, JORGEMotza/Corta
205FRADES LARRALDE, IGORALPINO TABIRA MENDI KLUBAMotza/Corta
206MADARIAGA DEL CABO, JOSE LUISCLUB MONTAÑA SAMPOLMotza/Corta
207AMANTEGI ESCRIBANO, AMAIASESTAO ALPINOLuzea/Larga
208SANTAMARINA OTAOLA, ENDIKAGOIKOGANE MENDI TALDEAMotza/Corta
209SALGADO MARURI, EKAITZETORKIZUNALuzea/Larga
210IZAGIRRE ABRISKETA, AITORGOIKOGANE M.T.Motza/Corta
211AGUIRRE BILBAO, JUAN PEDROALPINO TABIRA DURANGOLuzea/Larga
212IBARRONDO BARRUETABEÑA, EDORTAETORKIZUNALuzea/Larga
213ZORROZA AURREKOETXEA, JAIONEETORKIZUNALuzea/Larga
214EGUREN DIEZ, JONMotza/Corta
215DOMINGUEZ LEDO, JAVIERCM GAZTEIZLuzea/Larga
216PEREZ DIEZ, JOSE JAVIERG. A. GOIKOMENDILuzea/Larga
217
218PEREZ ZUNZUNEGUI, GONZALOBASAJAUN MENDI TALDEAErtaina/Mediana
219ISUSI ODIAGA, IÑAKIAMURRIO TRAILLuzea/Larga
220
221GOMEZ ARRAZURIA, CARLOSAMURRIO TRAILLuzea/Larga
222IPARRAGIRRE SOPELANA, PEDROMORKAIKOLuzea/Larga
223RIAÑO DEL FRESNO, GABRIELLuzea/Larga
224TEJADA OCEJO, FERNANDOLuzea/Larga
225TEJADA OCEJO, JONATANLuzea/Larga
226LLAGUNO URRUTIA, KOLDOLuzea/Larga
227LAMBARRI ULIARTE, ISIDROMENDIKO LAGUNAKLuzea/Larga
228ORTIZ DE BARRON DOMINGUEZ, JESUSMotza/Corta
229
230COELLO RASTRILLA, ALEXANDERAMARAUNELuzea/Larga
231ARROJO ORMAETXE, AMAIAJUVENTUSLuzea/Larga
232ATXA LONGARTE, JON ANDERGOIKOGANE MTLuzea/Larga
233LOPEZ JORGE, UNAIAMARAUNELuzea/Larga
234LETONA ARZA, MIKELAMURRIO TRAIL TALDEALuzea/Larga
235
236FURUNDARENA LLANO, MANUELLuzea/Larga
237
238CABRERA DURÁN, JUAN ALBERTOGANERANTZLuzea/Larga
239
240TORRE GANCHEGUI, ASIERMotza/Corta
241URIBARREN LARREA, JUANTXUMotza/Corta
242DIAZ DE ACEBEDO, ALVAROErtaina/Mediana
243GARCIA MENDIGUREN, GONTZALErtaina/Mediana
244GUINEA FERNANDEZ, MIKELErtaina/Mediana
245FERNANDEZ FERNANDEZ, ANTONIOLuzea/Larga
246AÑIBARRO GARCIA, CARMELOMotza/Corta
247ARBAIZA INTXAURBE, JONITXINAPE M.T.Motza/Corta
248AZUMENDI RIVAS, JOSEBAUBIETAMENDI TALDEALuzea/Larga
249AÑIBARRO OLABARRIETA, OIHANEMotza/Corta
250ARBAIZA INTXAURBE, TXUSITXINAPE M.T.Motza/Corta
251ARBAIZA ARRIOLA, MIKELITXINAPE M.T.Motza/Corta
252ARREITUNANDIA QUINTEIRO, EVABURUMENDI MENDIZALE ELKARTEAMotza/Corta
253ALVAREZ SALAZAR, ROBERTOAMURRIO TRAIL TALDEALuzea/Larga
254URRUTIA ORTIZ, AITORATXAZPE MENDI TALDEALuzea/Larga
255BILBAO FDEZ. DE LECETA, JORGEMotza/Corta
256RUIZ DE VIÑASPRE LÓPEZGIL, JONMANUEL IRADIER M.T.Luzea/Larga
257OLIVARES BORDE, IKERITXINAPELuzea/Larga
258
259AKARREGI ARAMAIO, JON IÑAKIITXINAPELuzea/Larga
260
261OKARIZ OTXOA DE ETXAGUEN, AITORSAN IGNACIOBASOTXO MENDI KLUBALuzea/Larga
262RODRÍGUEZ NÚÑEZ, CARMENGOIENAErtaina/Mediana
263GONZALEZ EXPOSITO, RITXARMotza/Corta
265MIÑANO DURANTEZ, MIKELMENDIKO LAGUNAK MTLuzea/Larga
266AGUIRRE GALLEGO, IÑIGOLuzea/Larga
267AZPITARTE ARANCETA, JOSE LUISALPINO TABIRAErtaina/Mediana
268JAEN TOME, EZKARAMURRIO TRAILMotza/Corta
269
270CANDINA LAKA, ALEXCLUB ALPÍ ARANÉSLuzea/Larga
271BARBERAN CAÑAMAQUE, JUAN ANTONIOBESAIDELuzea/Larga
272
273SAINZ CALVO, JOSE MARIAMANUEL IRADIERLuzea/Larga
274OZAETA MUSITU, JOSE ANGELGASTEIZLuzea/Larga
275ALLENDE ECHABE, IRKUSLuzea/Larga
276LOPEZ GARCIA, RAULALPINO PADURALuzea/Larga
277FERNANDEZ SANTA CRUZ, ASIERAMURRIO TRAIL TALDEALuzea/Larga
278PICOREL GONZÁLEZ, DAVIDMotza/Corta
279GARCIA FERNANDEZ, IÑAKIMotza/Corta
280SIMON CABEZAS, JORGEMotza/Corta
281
282MARIN TAMAYO, MODESTOMENDIKO LAGUNAKMotza/Corta
283
284BULLÓN RENDAL, JONMENDIKO LAGUNAKLuzea/Larga
285
286MANTEROLA ARAMENDI, OINATZAIARAMENDI KORRIKALARIAK KIROL KLUBALuzea/Larga
287AINZ GALENDE, IBORLuzea/Larga
288
289GASTELU PINUAGA, AITORZORNOTZA MTLuzea/Larga
290ZILAURREN ZABALA, IÑAKIZORNOTZA MTLuzea/Larga
291ORTIZ DURÁNTEZ, JON ANDERMENDIKO LAGUNAKLuzea/Larga
292BETELU EZEIZA, GORKAIRUNGO MENDIZALEAKLuzea/Larga
293BIANA ERKIAGA, ERNESTOGAZTEIZLuzea/Larga
294
295IZAGIRRE GEREKAETXEBARRIA, ANDERARROLAPELuzea/Larga
296MANZARBEITIA MENDIZABAL, MIKELLuzea/Larga
297ALLER SERRANO, JORGEMotza/Corta
298GURTUBAI ARANA, AINGERUGANZABALLuzea/Larga
299URKIJO REKALDE, IÑAKIGANGURENLuzea/Larga
300ARRIZABALAGA URKIZA, AINARAAURRERALuzea/Larga
301GARRO IRAZABAL, GORKAErtaina/Mediana
302BAGAZGOITIA RODRIGUEZ, IÑIGOErtaina/Mediana
303DE LA PINTA MUNITIZ, JESUS RAMONGOIKOGANE M TMotza/Corta
304FUENTES URIBE, ENRIKEGANGUREMNLuzea/Larga
305BETÉS CIMAVILLA, PABLOMotza/Corta
306GONZÁLEZ RODRÍGUEZ, DAVIDLuzea/Larga
307RODRÍGUEZ CABRERO, VIRTXOMotza/Corta
308CARRASCAL SALGADO, JUAN CARLOSPEÑA KARRIALuzea/Larga
309LOPEZ DE ARBINA SALAZAR, AIDEKOBERTAKOAK K.K.Luzea/Larga
310GUTIERREZ AZPILLAGA, MAITELuzea/Larga
311BURUTXAGA IBARRETXE, ARANTZAMENDIKO LAGUNAKLuzea/Larga
312ROMANO GARCIA, JUANSOLLUBE 707Luzea/Larga
313LLAGUNO RESINES, JUANRAPADURAMotza/Corta
314BASILIO PEREIRA, EMILIOMotza/Corta
315FERNÁNDEZ DE LA ROZA, JOSÉ MANUELMotza/Corta
316ARISTIMUÑO DIAZ, MIKELZORTZIETAKOAKLuzea/Larga
317GARCIA GALLASTEGUI, AITORErtaina/Mediana
318NUÑEZ GARCIA, NAIARALuzea/Larga
319ASTOBIZA SANCHEZ, BESAIDEITXINAPE MENDI TALDEAMotza/Corta
320OLMOS SAMANIEGO, GORKALuzea/Larga
321FONTURBEL CANO, ENDIKAARTARRAILuzea/Larga
322ARRESE BARANIARAN, UXUEAIZKORRI MENDIZALE ELKARTEAMotza/Corta
323RUIZ DE ARETXABALETA RUIZ DE ARBULO, JESUSC. M. GOIENALuzea/Larga
324NOGUEIRA MURUA, GORKAMotza/Corta
325MIJANGOS RÍUS, ANDERAITZEDER MENDI TALDEAErtaina/Mediana
326MADARIAGA AGORRIA, ENEKOLuzea/Larga
327ARANGUREN ELICEGUI, ISABELALPINO UZTURREMotza/Corta
328MARTÍNEZ CARDOSO, JONAITZEDER MENDI TALDEAErtaina/Mediana
329HERNANDEZ CABERO, NEMEALPINO UZTURRELuzea/Larga
330MAJUELO APIÑANIZ, ALBERTOMANUEL IRADIERLuzea/Larga
331SAMANIEGO MARTÍN, ASIERLuzea/Larga
332GUTIERREZ TORRES, ROCÍOMotza/Corta
333MARTIN MTZ. DE COMPAÑON, DAVIDCMGASTEIZLuzea/Larga
334OZAETA OLAGÜENAGA, JULIANMotza/Corta
335BILBAO IBARGARAI, JULENTALLULuzea/Larga
336DIAZ LORENZO DIAZ LORENZO, MARIA ANGELESMotza/Corta
337NAVARRO ROMÁN, JOSETXUMAGNESIUM GASTEIZLuzea/Larga
338VARGAS GARCIA, MARIETAMAGNESIUM GASTEIZMotza/Corta
339HURTADO DE SARACHO BUSTURIA, IBONKULUMSPORTLuzea/Larga
340ESTIBALLES OLAGUENAGA, ENEKOErtaina/Mediana
341ROMERO ORDOÑEZ, ARKAITZLuzea/Larga
342MONREAL GABIRIA, IOSUPADURAMotza/Corta
343JURADO ROBLES, JUANMENDIKO LAGUNAKMotza/Corta
344MONREAL GABIRIA, DANIMotza/Corta
345ARTEAGA ABECIA, RAULBERANTEBILLA MENDI TALDEALuzea/Larga
346LOPEZ PEREZ, JAVIERAMURRIO TRAIL TALDEALuzea/Larga
347MANGAS GAMERO, JUAN CARLOSLuzea/Larga
348AIZPURUA URKOLA, MARIJOINDA MENDILuzea/Larga
349SALVADOR SANCHEZ, SERGIONOMotza/Corta
350IBARRA DÍAZ, JAVIERMotza/Corta
351ARRIETA AGUIRRE, TOMASMORKAIKOLuzea/Larga
352PEÑA VELEZ, TOMASMORKAIKOLuzea/Larga
353OÑATE EREÑAGA, IÑIGOLuzea/Larga
354ANTOLÍN GARRIDO, ADRIANAMotza/Corta
355IZQUIERDO NAVARRO, DAVIDErtaina/Mediana
356PÉREZ GONZÁLEZ, LEYREATZABAL MENDI TALDEAMotza/Corta
357PÉREZ CONDE, SERGIOATZABAL MENDI TALDEAMotza/Corta
358IGLESIAS OTEIZA, AMANEMotza/Corta
359BEITIA ETXEBARRIA, JOSEBA IÑAKIITXINAPELuzea/Larga
360PEREZ ALDAPE, JUAN CARLOSBASKONIA MENDI TALDEAMotza/Corta
361AURREKOETXEA SAINZ, ANDONIMotza/Corta
362URQUIZA GANZABAL, IÑIGOMotza/Corta
363SAN EMETERIO AZKUE, JOSUGOIKOGANELuzea/Larga
364BILBAO URIBESALGO, IBONATZABAL MENDI TALDEALuzea/Larga
365HERNANDEZ ALFARAZ, EVAZORTZIETAKOAKLargo / Larga
366ALVAREZ URIARTE, DAVIDLuzea/Larga
367UNSAIN OSA, JUAN RAMÓNLAGUNA ONAK M.BLuzea/Larga
368UNCETA SUAREZ, MANULuzea/Larga
369URRUTIA GARAY, JUAN JOSÉLuzea/Larga
370
371BAREA VALERO, JORDIGANGURENLuzea/Larga
372JAUREGUI ARBAIZA, MAIALENMotza/Corta
373
374ALDEKOA ABANS, MAIALENMotza/Corta
375RUIZ MARTIN, AMAGOIAMotza/Corta
376GOMEZ CARRASCO, UNAIGANERANTZ M.T.Motza/Corta
377OLABUENAGA FORTES, JONGASTEIZ MENDI TALDEALuzea/Larga
378ORTIZ DE LANDALUCE ARISTONDO, GOTZONBURUMENDI M.T.Luzea/Larga
379SAN EMETERIO AZKUE, IGORGOIKOGANELuzea/Larga
380ORIBE CORRALES, FERNANDOGOIKOGANE, MENDI TALDEAMotza/Corta
381FERNÁNDEZ DE TROCONIZ DE LA CALLE, JAVIERBILBAO ALPINOErtaina/Mediana
382ORIBE VIRTO, UNAIGOIKOGANE, MENDI TALDEAMotza/Corta
383CALAVIA ARZA, ARKAITZGOIKOGANE MTMotza/Corta
384DIEZ CASTRO, SILVIACLUB SOLLUBE 707Luzea/Larga
385GARAIGORTA ETXEBARRIA, KOLDOErtaina/Mediana
386GALÍNDEZ MARTÍNEZ, OIERMotza/Corta
387EGUZKITZA HERNANDO, ALAINGANGUREN MTLuzea/Larga
388
389DIAZ DE CERIO ARISTIMUÑO, AITZIBEREUSKALMENDIZALEFEDERAZIOAMotza/Corta
390ANDRADES SALCEDO, IMANOLLuzea/Larga
391ITURRATE DEL REGUERO, MERTXEMotza/Corta
392GOMEZ CAMINO, SERGIOMotza/Corta
393CASERO ALONSO, RICARDOMATXINKORTALuzea/Larga
394MONTALBAN ORUE, ISKANDERGOIKOGANE MENDI TALDEALuzea/Larga
395RUIZ DE LARRINAGA RUIZ DE OCENDA, IÑIGOLANKIDE ARABA MENDI TALDEALuzea/Larga
396GOMEZ UBEDA, JOSE MIGUELCLUB ALPINO BILBAOErtaina/Mediana
397PRADERA MONTALBÁN, ANDERGANGUREN MTLuzea/Larga
398
399ALBERDI AZKOAGA, UXUEMotza/Corta
400BASAURI HERRERO, FELIXETORKIZUNA M.T.Luzea/Larga
401LANDETA ARTABE, KEPALEIOA MTMotza/Corta
402MELERO ANDRES, ANAErtaina/Mediana
403MELERO ANDRES, VICTOR MANUELErtaina/Mediana
404MOLINUEVO RUIZ, PABLOMotza/Corta
405MERLO VIVAS, MYRIAMMotza/Corta
406BARDECI OJEDA, JONZIZKIÑOErtaina/Mediana
407MONTES GARCIA, DANIELMotza/Corta
408CAICEDOSOPEÑA CASTILLO, GUSTAVOGOIENALuzea/Larga
409MERLO VIVAS, DAMARISMotza/Corta
410ATILLO GONZALEZ, DAVIDMotza/Corta
411SEVILLA ZIARRETA, IRATXEMotza/Corta
412JUARROS CARRILLO, JOSEMotza/Corta
413MARCOS ENCISO, IÑIGOMotza/Corta
414MACIA CRECENTE, MIKELLuzea/Larga
415VILLATE GOMZALEZ, ERNESTOAMEXIER M.T.Luzea/Larga
416HUMARAN CALLEJO, IMANOLMotza/Corta
417MERLO VIVAS, EVAMotza/Corta
418INTXAURBE GARCIA, JONLuzea/Larga
419MARTÍN RAMOS, EVEMotza/Corta
420IBAÑEZ SAMPEDRO, EDERMotza/Corta
421ARGANDA GARCÍA, ROBERTOMotza/Corta
422MENDIBIL MENDIBIL, JOSEBAMotza/Corta
423RAZQUIN ALZOLA, MIKELZORTZIETAKOAKLuzea/Larga
424
425ROSALES GONZÁLEZ, JONMotza/Corta
426URRETABIZKAIA ALBERDI, IGORLuzea/Larga
427AHEDO RUMAYOR, JOSE MANUELBALMASEDAErtaina/Mediana
428DEL CAMPO GUTIERREZ, RAULMotza/Corta
429ZUBIAUR BERECIARTUA, ROBERTOGOIKOGANEErtaina/Mediana
430CALERO IGLESIAS, LEIREC.A. GALLARRETALuzea/Larga
431BARRIOCANAL OLAIZ, KOLDOLuzea/Larga
432IZA ALBIZUA, AITORErtaina/Mediana
433IGLESIAS CASAS, DAVIDMotza/Corta
434MUGURUZA GONZALEZ, ENERITZERDELLA MTMotza/Corta
435MONASTERIO ELGUEZABAL, JAVIER SIROMotza/Corta
436URRESTI ORMAETXE, IKERLuzea/Larga
437BILBAO SIERRA, AINTZANELuzea/Larga
438SOLLANO RUIZ, AITORUBIETAMENDIErtaina/Mediana
439GARCIA ISASI, ASIERGOIKOMENDIErtaina/Mediana
440CASTARROYO GONZALEZ, RAULMotza/Corta
441MENDIZABAL GARAY, MARTINOARGIErtaina/Mediana
442MARTINEZ JAUREGUI, AITORAMURRIO TRAILLuzea/Larga
443DOMENE GONZALEZ, LUIS JOSEMotza/Corta
444MENDIZABAL GARAY, UNAIErtaina/Mediana
445ALVAREZ OTERO, IÑIGOBERTAKOAK K.K.Luzea/Larga
446GONZALEZ SOREASU, AITORLuzea/Larga
447ZARRAGA IPIÑA, IKERMotza/Corta
448SANCHEZ AMUNDARAIN, JOSEBASUZIEN MENDI KLUBAMotza/Corta
449GUTIERREZ LOPEZ, ALAINZORNOTZA MTLuzea/Larga
450ZUBIA RAMOS, JUAN IGNACIOLuzea/Larga
451GARMILLA MARCUARTU, ROBERTOMENDIKO LAGUNAKLuzea/Larga
452URRECHO PINEDO, OSCARMotza/Corta
453RAMIREZ LLANO, ISABELAMURRIO TRAILMotza/Corta
454ORTUETA ISASI, ASIERMotza/Corta
455GALAN MIMENZA, JAGOBAErtaina/Mediana
456MERA CONDE, ANTONIOMotza/Corta
457MARQUINEZ BLANCO, EDUARDOITXINAPELuzea/Larga
458PINEDO ZALABARRIA, JOSUMENDIKO LAGUNAKLuzea/Larga
459
460PASTOR SALVADOR, OSCARMotza/Corta
461NÚÑEZ SILVANO, AINHOAMotza/Corta
462SALAZAR RUIZ DE ARCAUTE, VICTORIANOLuzea/Larga
463ARAMENDI GARAYO, ZIGORMotza/Corta
464BILBAO ARETXAGA, EKHIÑEMotza/Corta
465PIKAZA URRUTXURTU, ANDERGOIKOGANEMotza/Corta
466PEREZ BARDECI, BEATRIZMotza/Corta
467RENTERIA ANGULO, BEGOÑAMotza/Corta
468
469MURIEL VICENTE, OSCARMotza/Corta
470SAEZ GOMEZ, ISRAELGUALDETXU MBTTLuzea/Larga
471AIZPURUA EGIGUREN, ARKAITZLuzea/Larga
472GONZÁLEZ GARCIA, JESSICAGALLARRETAMotza/Corta
473CIARRETA LARTITEGUI, SERGIOLuzea/Larga
474ELORZA BARBARA, MAITANEMotza/Corta
475GARCIA GARCIA, ANDRESPAGOETALuzea/Larga
476FERNANDEZ ALMARAZ, IVANGALLARRETAMotza/Corta
477YARRITU ARANZABAL, JULENGOIKOGANE MTLuzea/Larga
478
479COLINO GARCÍA, JOSE IGNACIOGANGUREN MTErtaina/Mediana
480MARTIN BALSERA, LEIREErtaina/Mediana
481
482CÁRCAMO UGALDE, JOSUTRAIL TEAM BIZKAIALuzea/Larga
483VICENS BADIOLA, JONBURUMENDIErtaina/Mediana
484IRAZU SOPEÑA, GORKAMANUEL IRADIER MTLuzea/Larga
485GOIKOETXEA OJANGUREN, ARKAITZLuzea/Larga
486
487
488
489CAMPO LARRÍNAGA, RAFAELMotza/Corta
490LEGARRA URUBURU, HIARTGOIZALE MTLuzea/Larga
491ALDEKOETXEA ARAKISTAIN, ANDONIGAILURRA MTLuzea/Larga
492AHEDO RUMAYOR, JOSUAZPIGORRIErtaina/Mediana
493
494
495MARIN BLAZQUEZ, ARANZAZUMotza/Corta
496ESCRIBANO MARIN, RAULMotza/Corta
497MARTIN RODRIGUEZ, FRANCISCOITXINAPE MENDIKO TALDEAMotza/Corta
498CID ALZIBAR, NAGORELuzea/Larga
499CID CID, MODESTOMORKAIKOLuzea/Larga
500CASTRO PALMAS, ADRIANBILBAO A.C.Ertaina/Mediana
501GUERRERO ARBAIZA, ENERITZLuzea/Larga
502GUERRERO ARBAIZA, NAIARAMotza/Corta
503
504REINALDO VALENCIA, UNAIMotza/Corta
505REINALDO VALENCIA, KOLDOMotza/Corta
506SAUTUA LARRAKOETXEA, ENEKOErtaina/Mediana
507ÁLVAREZ ESPIÑA, ENRIQUEMotza/Corta
508IRIONDO INTXAURRAGA, UNAIErtaina/Mediana
509
510MURUAGA INFANTE, JON IÑAKIErtaina/Mediana
511BOO LOPEZ, JOSE LUISPADURA MENDI TALDEALuzea/Larga
512BENGOA IBAÑEZ DE ELEJALDE, ASIERMotza/Corta
513MUÑOZ MARTINEZ, MÓNICACLUB DE MONTAÑA GASTEIZLuzea/Larga
514CALERO ROSO, YOANNAErtaina/Mediana
515SALEGI ARRIOLA, ANDONIErtaina/Mediana
516ARBAIZA RUBIERA, PABLOErtaina/Mediana
517GOIRI BEOBIDE, EKAITZBASKONIA MENDI TALDEALuzea/Larga
518EGIA MARKUARTU, MARÍAMotza/Corta
519MARTÍN UNIBASO, ALICIAITXINAPE MENDIKO TALDEAMotza/Corta
520AGIRRE ZARATE, JOSEMARIZORNOTZA MENDI TALDEALuzea/Larga
521CALERA CANTERO, DANIELMotza/Corta
522LÓPEZ DE ABERASTURI CELADA, MAURICIOBASKONIA MENDI TALDEAErtaina/Mediana
523VALLES CARNERO, ANDERGOIKOGANE M.T.Luzea/Larga
524SOLADRERO GARDEAZABAL, MIREN JONEBASKONIA MENDI TALDEAMotza/Corta
525
526ITURBE ARTEAGOITIA, NAROAMotza/Corta
527ITURBE ARTEAGOITIA, UDANEMotza/Corta
528BETES CIMAVILLA, IÑAKIMotza/Corta
529
530BARREIRA ITURREGUI, JUANMotza/Corta
531
532
533AIZ MANRIQUE, PEDROMENDIKO LAGUNAKLuzea/Larga
534ATUTXA AMEZUA, ALEXZORNOTZA MENDI TALDEAMotza/Corta
535ANDRES GARCÍA, MARIA JESÚSDEUSTUKO MENDITARRAKLuzea/Larga
536GONZALEZ PEREDA, JOSEBADEUSTUKO MENDITARRAKLuzea/Larga
537
538AÑIBARRO AÑIBARRO, JOSE FELIXITXINAPEErtaina/Mediana
539ORMAETXEA RUIZ DE GORDEJUELA, JUAN NARIAMURRIO TRAILLuzea/Larga
540
541LARRABIDE ATXA, JUANMAMotza/Corta
542LARRABIDE MARTINEZ DE LA CUADRA, ALAINMotza/Corta
543DEL RIO GARCIA, JAVIERMotza/Corta
544SANTAMARIA SALCEDO, AINARAErtaina/Mediana
545ETXEBARRIA GÓMEZ, KOLDOErtaina/Mediana
546TRUJILLO BERMEJO, MIKEL AINGERUGOIKOGANE MTMotza/Corta
547GARCIA MANJON, M NIEVESMotza/Corta
548GARCIA MANJON, JOSE LUISMotza/Corta
549ANEIROS CAMIÑOS, ISABELMotza/Corta
550RUIZ DE APODACA ECHAZARRA, RICARDOSAN IGNACIO BASOTXOLuzea/Larga
551
552OLARIETA EMALDIA, OINATZMotza/Corta
553OLARIETA EMALDIA, OIERMotza/Corta
554OLARIETA NUÑEZ, JOSEBAMotza/Corta
555LAPAZARAN ECHEVARRIA, ANELuzea/Larga
556UGARTE URIONDO, ANDONIMotza/Corta
557LARRINAGA PADILLA, ARANZAZUMotza/Corta
558LARRINAGA PADILLA, JOSE ASENSIOMotza/Corta
559LEJARRETA INTXAURRAGA, JONITXINAPEErtaina/Mediana
560ELEZCANO CARAZO, IKERNEMotza/Corta
561ORUE CORTÉS, OIHANEMotza/Corta
562CORTÉS MÉNDEZ, MARISAMotza/Corta
563
564
565AZKOAGA BARRONDO, ZALOAITXINAPEMotza/Corta
566ESCUDERO GONZALEZ, LUIS MIGUELMotza/Corta
567
568ORKONDONAGOITIA EREZUMA, JOSEGOIZALELuzea/Larga
569CARDENAS ROMERO, CYNTHIAMotza/Corta
570ACHA ARBAIZA, IKERITXINAPE MENDI TALDEAMotza/Corta
571DIAZ CASTILLEJO, XIOMARAMotza/Corta
572DIAZ CASTILLEJO, ZALOAMotza/Corta
573GALLEGO GUTIERREZ, FRANCISCOGANERANTZLuzea/Larga
574GARAYO PÉREZ, ENEKOMotza/Corta
575OLABARRIA AZPURU, IBONMotza/Corta
576VALLE ISPIZUA, ENDIKAMotza/Corta
577HUERGA GARRIDO, JESUSLEIOA MENDITALDEAMotza/Corta
578MILLAN FERNANDEZ, RUTMotza/Corta
579LÓPEZ ALCALDE, IKERLuzea/Larga
580PEREZ URRAZA, ANDONIGANGRENA MENDI TALDEALuzea/Larga
581
582SALVADOR SANTAMARIA, TXAROITXINAPE MTMotza/Corta
583ANGUISOLA AGUIRRE, MONICACLUB ALPINO BILBAOErtaina/Mediana
584ZABALA URIONAGUENA, NEREACLUB ALPINO BILBAOErtaina/Mediana
585HERRERO GONZÁLEZ, KEPABILBAO ALPINO CLUBLuzea/Larga
586VALLEJOS POZO, ANDONIMENDIKO LAGUNAKMotza/Corta
   
OROZKO HARANA XXX IRAUPEN MENDI IBILALDIA 5.859 BISITA
EUSKAL MENDIZALE FEDERAZIOA
Errotaburu Pasealekua 1-9º-3ª. 20018 Donostia-San Sebastián     www.emf-fvm.org      email: martxas@emf-fvm.com
|  Legezko Oharra  |  Pribatutasun Politika  |  Cookien Politica  |  © zirkuitua.com