| euskara | castellano | français |
2018
EUSKAL HERRIKO IRAUPEN LUZEKO IBILALDIEN ZIRKUITUA
                                    
| Zirkuitua | ...beste ibilaldi | Shebe Peña | Kontaktua |
| ibiltarien gunea | elkarteen gunea | administratzailearen gunea |
 
XXIX. SAKANAKO IBILALDIA
2018ko Apirilaren 28an
IRATXO Elkartea
PARTAIDEEN ZERRENDA
Luzea/Larga : 499      Motza/Corta : 384      Txikia : 205      TOTAL : 1088      
ORAINDIK IZENIK EMAN GABEKO PARTEHARTZAILEA, ELKARTEAREN BAIEZTAPENAREN ZAIN
BERE DATUAK JENDAURREKO EZKUTATZEA DESIRATZEN DUEN PARTE-HARTZAILEA
Taula ordenean jartzeko, zutabearen goiburuan klikatu
ZNBKIZEN ABIZENAKMENDI ELKARTEAMODALITATEA
1ARZALLUS URREIZTI, ANDONICLUB VASCO CAMPINGLuzea/Larga
2BIKONDOA BIKONDOA, KONTXIBAZTANGO MENDIZALEAKLuzea/Larga
3GONZALEZ GARCIA, JONZAZPI LAGUNLuzea/Larga
4KINTANA ARRESE, ASIERLuzea/Larga
5MUZAS COLERA, IKERVASCO DE CAMPINGLuzea/Larga
6COMBARRO PALACIOS, IZASKUNCLUB VASCO DE CAMPINGLuzea/Larga
7VILLALTA FRUTOS, DAVIDCLUB VASCO DE CAMPINGLuzea/Larga
8MARTIN MARTIN, SERGIOPEÑALARALuzea/Larga
9OGARA ARTECHE, MARÍA CARMENLuzea/Larga
10ELIZALDE TOBAJAS, EDORTATXURREGILuzea/Larga
11VIDAL BERMEJO, JOSE ANGELIZARBE MENDI TALDEALuzea/Larga
12ARAMENDIA AZCONA, DAVIDKULUMSPORTLuzea/Larga
13ARTOLA GARMENDIA, JOSEBAOARGILuzea/Larga
14ARRUTI BERHO, ARKAITZCD ARALAR MENDILuzea/Larga
15TXUEKA MARIN, ARKAITZSAKANA BIZIRIK TALDEALuzea/Larga
16
17LIZARRAGA BERASTEGI, JESUSLuzea/Larga
18ZOZAYA ARAMENDY, MAITELuzea/Larga
19GURRUCHAGA CACHO, IBONGAILURRERANTZLuzea/Larga
20ALAIOGOIKOA LANDABASO, SERGIOLuzea/Larga
21ETXEBERRIA PADILLA, XABIERLARRAÑETALuzea/Larga
22ESTANGA ARRIZUBIETA, IMANOLHERRI KIROLAK ARAXESLuzea/Larga
23FELIU GASCON, IKERCLUB DEPORTIVO AMAYALuzea/Larga
24MANTEROLA AMUNARRIZ, IÑAKILuzea/Larga
25GODOY HIDALGO, PATXI IMANOLORIXOL. M. E.Luzea/Larga
26SANTAMARIA BARRIGON, SANTIAGOC.D.EIBARLuzea/Larga
27JUANGO FRANCO, FRANCISCO JOSÉIRATXOLuzea/Larga
28LEGARRETA SOLATXI, LANDERGANGUREN M.T.Luzea/Larga
29ABURUZA ETXEZARRETA, EGOITZLAGUN ONAKMotza/Corta
30URRESTARATZU LAZKANO, ARGOITZIDIAZABALLuzea/Larga
31DORRONSORO IMAZ, ANELuzea/Larga
32ELRIO LÓPEZ, MAITEFEDERACIÓN NAVARRA DE DEPORTES DE MONTAÑA Y ESCALADALuzea/Larga
33LARRETA AMUNDARAIN, LUIS MARIRUTASNAVARRALuzea/Larga
34MANRIQUE ARBEO, RUBENLuzea/Larga
35GOÑI GOLDARACENA, IBANIRRINTZILuzea/Larga
36ETXEBARRIAZARRAGA OTAZUA, GOTZONA4 X KMLuzea/Larga
37ALVAREZ ALVAREZ, JAIMEMANUEL IRADIERLuzea/Larga
38LOZANO CORCHETE, STEVENLuzea/Larga
39
40URRIZA ZUBIETA, AINARAMUGALuzea/Larga
41GONZALEZ GONZALEZ, JOSEARTARRAI MTLuzea/Larga
42MARKEZ GOIKOETXEA, ASIERINDEPENDIENTELuzea/Larga
43BAYON PASCUAL, OLGAARTARRAI MTLuzea/Larga
44AZANZA SANZ, IÑAKIFNDMLuzea/Larga
45HARISTOY HIRIART, CHRISTOPHERANDOCARTE FFRLuzea/Larga
46AYALA GARCIA, MIKELMANUEL IRADIERTxikia
47ETXEBERRIA DANBORIENA, ASIERADIIKE(IZABA)Luzea/Larga
48BERGARA IGLESIAS, ATENKOINDEPENDIENTELuzea/Larga
49INTXAURRANDIETA EZKURRA, GOTZONXOXOLUR MENDI TALDEALuzea/Larga
50AZPITARTE ARANCETA, FELIXJOKO ALAILuzea/Larga
51ALVAREZ ECHAVARRI, ENRIKEMANU YANKELuzea/Larga
52ARDAIZ GOÑI, XABIERBKELuzea/Larga
53ARDAIZ GOÑI, JOSEBABKELuzea/Larga
54DURÁN VEGA, RUBENALTZANIA M.T.Luzea/Larga
55ZELAIA TOMASINO, IBANARTIBAI MTLuzea/Larga
56GARAYOA DIEZ DE ULZURRUN, AITORCLUB MONTAÑERO ESTELLALuzea/Larga
57SAGARDUI MENDIETA, ZIGORLuzea/Larga
58AMATRIAIN ARRAIZA, RAULSARBIL ETXAURIBAR MENDI LASTERKETA TALDEALuzea/Larga
59ESKAMENDI IRIARTE, KIKOHERRI KIROLAK ARAXES.Luzea/Larga
60EZKIETA YABEN, FERMÍNLuzea/Larga
61ETXEBERRIA BIKONDO, ANDONIBAZTANGO MENDIGOIZALEAKLuzea/Larga
62GARCIA LANZ, GARIKOITZLuzea/Larga
63CRISTOBAL SAENZ, JOSE ANTONIORIBERA MENDILuzea/Larga
64MAULEON EZCUTARI, XABIERLARRAÑETALuzea/Larga
65DORRONSORO GUINEA, MIKELIRATXOLuzea/Larga
66LÓPEZ DE SABANDO MOZO, IVANLARRAÑETALuzea/Larga
67OTSAGABIA LETAMENDIA, ENEKOZABALARTELuzea/Larga
68GONZALEZ BENITO, JAVIER IGNACIODANTZALEKU SAKANALuzea/Larga
69BENGOETXEA UBERUAGAZUMARAN, MIKELLuzea/Larga
70LARREATEGUI ZANCADA, MARCOSNAFAR ESPELEOLOGI BATZORDEALuzea/Larga
71
72PUJANA ITURBE, IBONMIRUGAINLuzea/Larga
73LARRAÑAGA ARAMENDI, JURGILAGUN ONAK M.B,Luzea/Larga
74INTXAUSTI AMOREBIETA, ALFONSOZORNOTZA MENDI TALDEALuzea/Larga
75IRAIZOZ LATASA, PEDRO MIGUELIRATXO ELKARTEALuzea/Larga
76IRAIZOZ LATASA, JOSE ANTONIOIRATXO ELKARTEALuzea/Larga
77ARTETXE AMONDARAIN, IÑIGOTALLULuzea/Larga
78SALVATIERRA MAÑERU, ANGELARDOILuzea/Larga
79RASTROLLO IZQUIERDO, JORGEGANGURENLuzea/Larga
80VILLAMAYOR MERINO, DAVIDGANGURENLuzea/Larga
81ARTEAGA ZABALO, JOSÉ MIGUELIRRINTZILuzea/Larga
82URDANGARIN AGIRRE, MAIDERATAUN KIROL ELKARTEALuzea/Larga
83
84SANDEVOIR CAPON, REMYLuzea/Larga
85ZALDIBAR PAGAZAURTUNDUA, AITORGOIKOGANE M.T.Luzea/Larga
86LÓPEZ VEGA, JAVIERGOIZALE MTLuzea/Larga
87GARCIANDIA YEREGUI, FERNANDOLARRAÑETALuzea/Larga
88GARCIANDIA BOTANZ, ADRIANLARRAÑETALuzea/Larga
89MATEO CASTAÑEDA, JESUSATXAZPE MENDI TALDEALuzea/Larga
90GARCIANDIA BOTANZ, JUANLARRAÑETALuzea/Larga
91MARTINEZ LLORENS, JAVIERLA MESAMotza/Corta
92OSTIZ ARAÑA, JAVIERBKELuzea/Larga
93ELVIRA DATO, KARLOSIRRINTZILuzea/Larga
94BAKEDANO ABAUNZA, ASIERALPINO TABIRALuzea/Larga
95ARANGOA LEGARRA, ALBERTOADIIKELuzea/Larga
96LARREA ARZA, IÑAKIZORNOTZA MENDI TALDEALuzea/Larga
97AZURMENDI MADINA, IBAIGAILURRERANTZLuzea/Larga
98LUARIZARISTI ALBERDI, IKERGAZTEIZ MENDIKO TALDEALuzea/Larga
99LUARIZARISTI ALBERDI, HODEIGASTEIZEKO MENDI ELKARTEALuzea/Larga
100ZUBIRIA GOÑI, ANGELMURRUKIXOLuzea/Larga
101ARCE ARAGÓN, SAIOALuzea/Larga
102PAULARENA GORRAIZ, IBONLuzea/Larga
103GARMENDIA SALINAS, NAROALuzea/Larga
104LEKUE ALBISU, EKAITZLuzea/Larga
105GOIKOETXEA ESNAOLA, PEIOLuzea/Larga
106OTAÑO BASURTO, URKOLuzea/Larga
107SALABERRIA APEZETXEA, ALEXMENDIRIZ MENDILuzea/Larga
108BAREA VALERO, JORDIGANGUREN MTLuzea/Larga
109GARRETAS URIARTE, ASIERGANGUREN MTLuzea/Larga
110ARRIZABALAGA URKIZA, AINARAAURRERALuzea/Larga
111GABILONDO URKIZA, XABIERLuzea/Larga
112
113MANTEROLA LARRAZA, JOSE IGNACIOTALAIMENDILuzea/Larga
114ARANBURU GIL, ERIKOAIZKORRI MENDIZALE ELKARTEALuzea/Larga
115SUSO LÓPEZ, RICARDOG. A. ALDATZ GORALuzea/Larga
116OYARBIDE ZUBILLAGA, IGORPOL POL MTLuzea/Larga
117GABIRONDO ELORZA, XABIEROARGILuzea/Larga
118ETXARRI AZPIROTZ, ALFONTSOTTUTTURRE K ELuzea/Larga
119ETXEBERRIA UHARTE, JONAMUGA MENDI TALDEALuzea/Larga
120TENORIO RUIZ, ENRIQUELuzea/Larga
121LEKUE GURRUTXAGA, ANDEROKEORMAIZTEGI KIROL ELKARTEALuzea/Larga
122ASIAIN RUBIO, JOSÉ MIGUELCOLUMPIOS TRAILLuzea/Larga
123LASARTE GUERENABARRENA, ISMAELALPINO TABIRALuzea/Larga
124HERRERO GENTO, FERNANDOLuzea/Larga
125PEREZ AGUIRRE, LUISSAN IGNACIOBASOTXOLuzea/Larga
126ETXEBARRIA ARANTZAMENDI, ASIERLuzea/Larga
127ALTUNA IRAOLA, JONOARGILuzea/Larga
128IRIARTE SAN VICENTE, IBAIOARGILuzea/Larga
129TRINIDAD VELAZ, IGORLuzea/Larga
130SAN TORCUATO AZCARATE, MIKELHANKALUZELuzea/Larga
131CONDE MARTINEZ, IBANAIZKORRIMENDI MENDIZALE ELKARTEALuzea/Larga
132CONDE MARTINEZ, BORJAAIZKORRI MENDIZALE ELKARTEALuzea/Larga
133
134ZALDIBAR MONTOYA, ALFREDOMENDIZALE TXURIURDINAKLuzea/Larga
135GONZALEZ FERNANDEZ, VIRGINIAFEDERACION NAVARRA DE DEPORTES DE MONTAÑA Y ESCALADALuzea/Larga
136AGUADO BLANCO, INESRUTAS NAVARRALuzea/Larga
137ZULUAGA ETXEBARRIA, ANTONJOKO ALAILuzea/Larga
138GOLDARAZENA GOÑI, MIKELIRATXO ELKARTEALuzea/Larga
139ZUFIAURRE GARCIA, GAIZKALIZARRA MENDIZALE ELKARTEALuzea/Larga
140AGIRREZABALA ASTARBE, JON ANDERMotza/Corta
141LULUAGA ARRUABARRENA, AITORMotza/Corta
142PARDO ECHAURI, IÑIGOCLUB DE MONTAÑA LA MESALuzea/Larga
143EIZAGUIRRE LARRAÑAGA, MANUPAGOETALuzea/Larga
144JIMENEZ SILVA, MARIALuzea/Larga
145MILAGRO ABARZUZA, GORKALuzea/Larga
146MACUSO AMADOZ MACUSO AMADOZ, IÑIGOCOLUMPIOS TRALLuzea/Larga
147SOTO PEREZ, EVALuzea/Larga
148ZUMEAGA LAPEIRA, JOSE AGUSTININDAMENDILuzea/Larga
149ARRIOLA AZKUE, IÑAKIINDAMENDILuzea/Larga
150GARATE GOIKOLEA, XABIERMIRU GAINLuzea/Larga
151IBAÑEZ BASAGUREN, JOSUMIRU GAINLuzea/Larga
152OTEIZA LARRECHEA, JAVIERBAZTANGO MENDIGOIZALEAKLuzea/Larga
153LANDABURU LAMARIANO, IONLuzea/Larga
154OTEIZA LARRECHEA, LAURAERREKALuzea/Larga
155KORTAZAR KORTAZAR, UNAIAURRERA M.TLuzea/Larga
156BEGUIRISTAIN JAUREGUI, HAITZLuzea/Larga
157REKALDE MAIZA, URKOLuzea/Larga
158ENDEMAÑO ISASI, AITORGANGUREN MTLuzea/Larga
159NARBARTE GARMENDIA, IÑAKIZANPATUZLuzea/Larga
160ARRUTI ALDALUR, ANDERLAGUN ONAKLuzea/Larga
161PUEYO LECUMBERRI, JESUS MARIAC.D. AMAYALuzea/Larga
162MATEOS SANCHEZ, FERNANDOTRAIL52SPORTLuzea/Larga
163BARANDIARAN VELEZ DE MENDIZABAL, AMAIAARRASTAKALuzea/Larga
164FERNANDEZ URIARTE, IANLuzea/Larga
165SANZ MUTILOA, JUANAIRATXOLuzea/Larga
166LIZARRAGA SANCHO, ENEKOLuzea/Larga
167LACALLE MERINO, XABIERTOLOSA CFLuzea/Larga
168ZULAIKA ERRASTI, ANDONIZESTOA M.KLuzea/Larga
169RUIZ PINEDO, ZIGORGASTEIZ MENDI TALDEALuzea/Larga
170SALINAS ZUDAIRE, DAVIDADI/IKELuzea/Larga
171RUIZ IRCIO, ANDONICM GASTEIZLuzea/Larga
172SANCHEZ CORTES, LUISANAITASUNALuzea/Larga
173SANCHEZ LOPEZ, CELIALuzea/Larga
174SANCHEZ SANCHEZ, MARIAPOL POL MENDI TALDEALuzea/Larga
175MANTEROLA ZABALLA, JOSEBAITXINAPELuzea/Larga
176LONGO IBARRA, FERNANDOZORNOTZA MENDI TALDEALuzea/Larga
177BETELU EZEIZA, GORKAIRUNGO MENDIZALEAKLuzea/Larga
178FERRERO FERRERO, SOCORROIRUNGO MENDIZALEAKLuzea/Larga
179GARCIA GOMEZ, ENRIQUEBILBAO ALPINO CLUBLuzea/Larga
180AGUAS ALARCOS, DAVIDTRINKETELuzea/Larga
181OCAÑA ARAMENDIA, OSCARCOLUMPIOS TRAIL BERIAINLuzea/Larga
182LARDIZABAL AZURMENDI, JOKINBESAIDE M.E.Luzea/Larga
183CRESPO LABURU, ROSALuzea/Larga
184URIARTE GOÑI, JULENGANGURENLuzea/Larga
185BERIAIN PLANO, MIGUEL ANGELSDRC ANAITASUNALuzea/Larga
186VELASCO MARTINEZ, JORGETRAIL RUN 19Luzea/Larga
187DIEZ OSINALDE, IONAIZKORRI M. K.Luzea/Larga
188MARTINEZ AGIRRE, ENEKAOARGILuzea/Larga
189UNANUA IABEN, GONZALOARALAR MENDILuzea/Larga
190AGIRREZABALA EZKURDIA, LEIREOARGILuzea/Larga
191TREJO UNZUETA, LUIS MARÍAALPINO TABIRA DURANGOLuzea/Larga
192JAKA NAVARRO, ROBERTOSAKANA BIZIRIKLuzea/Larga
193PÉREZ DE LECETA GONZÁLEZ, TÁNITLuzea/Larga
194GARDE LEJARDI, ASIEREIBARKO KLUB DEPORTIBOALuzea/Larga
195ARAÑA YEREGUI, FRANSAKANA BIZIRIKLuzea/Larga
196IJURKO URRESTARAZU, KARLOSLuzea/Larga
197ESPINOZA PARRA, FREDDY HERNANLuzea/Larga
198KEREXETA RAMIREZ, IMANOLERLAITZ M.ELuzea/Larga
199ARREGI URTEAGA, ASIERAIZKORRI MENDIZALE ELKARTEALuzea/Larga
200FUERTES RAN, FRANCISCO JAVIERBOSCOS BERRILuzea/Larga
201RAZKIN MEDRANO, AMAIALuzea/Larga
202BASTARRICA LARRAURI, JUAN RAMONATARRABILuzea/Larga
203ALÉN VALDÉS, SERGIOLuzea/Larga
204SALINAS VILLEGAS, JORGECLUB DEPORTIVO NAVARRALuzea/Larga
205URIARTE JORGE, LEZAATZABAL MENDI TALDEALuzea/Larga
206AHEDO PINEDA, AITORATZABAL MENDI TALDEALuzea/Larga
207ARROYO ANDUAGA, PELLOAIZKORRI MENDIZALE ELKARTEALuzea/Larga
208LETAMENDI BELAMENDIA, IÑAKIOSTADARSAIARRE K.T.Luzea/Larga
209PEREZ LIZARRALDE, JUAN CARLOSOSTADAR SKTLuzea/Larga
210ANTONA ANTONA, PEDROMONTAÑERO DE ESTELLALuzea/Larga
211LARA LAHABA, LUISMUGA MENDI TALDEALuzea/Larga
212ARRONDO MUGICA, ARITZMENDIRIZ MENDILuzea/Larga
213SAINZ CALVO, JOSE MARIAMANUEL IRADIERLuzea/Larga
214OZAETA MUSITU, JOSE ANGELGASTEIZLuzea/Larga
215LIZARRIBAR OYARBIDE, ANDERLuzea/Larga
216IGUAZ PERNAUTE, JOSE LUISS.M. LAGUNAKLuzea/Larga
217ARETXAGA ARETXAGA, AITORGOIKOGANE M.T.Luzea/Larga
218IRAZABAL ANGULO, FÉLIXLuzea/Larga
219LARRAÑAGA URIEN, ARANARALARMENDILuzea/Larga
220AGUIRRE BILBAO, JUAN PEDROALPINO TABIRALuzea/Larga
221LIZARRAGA BALDA, ANGELINESLuzea/Larga
222BERAZA LOIDI, JABIERIRATXOLuzea/Larga
223GOLDARAZ BERMEJO, MIKELLuzea/Larga
224BILBAO URIBESALGO, IBONATZABAL MENDI TALDEALuzea/Larga
225BARBERAN CAÑAMAQUE, JUAN ANTONIOBESAIDELuzea/Larga
226ARTETXE BARRAINKUA, XABIERZORNOTZA MENDI TALDEALuzea/Larga
227ECHEZARRETA JAUREGUI, MIKELZANPATUZLuzea/Larga
228VALLEJO ECEIZA, JONALPINO UZTURRELuzea/Larga
229BARANDALLA BELZA, LUISLARRAÑETALuzea/Larga
230GOMEZ RODRIGUEZ, GALDERLuzea/Larga
231SOLORZANO RAMOS, ROCIOLuzea/Larga
232BEGOÑA FDEZ. DE ARROIABE, JOSU ANDONILuzea/Larga
233BERASTEGI UNTZILLA, MIKELSAKANA BIZIRIKLuzea/Larga
234
235MENDIA ZUFIAURRE, GORKAGOIERRI GARAIALuzea/Larga
236ARRIARAN MENDIALDUA, JABIERMIRUGAINLuzea/Larga
237PUY MUGUIRO, ENRIQUENOAINGO MENDI TALDEALuzea/Larga
238AZTIRIA LAZKANO, JOSE MARIAIZKORRI MENDIZALE ELKARTEALuzea/Larga
239RAMOS MENDEZ, JOSE LUISAIZKORRI MENDIZALE ELKARTEALuzea/Larga
240DE ALMEIDA, JOAO CARLOSAIZKORRI MENDIZALE ELKARTEALuzea/Larga
241ZABALLOS IGARZABAL, ENEKOAIZKORRI MENDIZALE ELKARTEALuzea/Larga
242
243ORMAZABAL SALEGUI, YONORDIZIKO MENDIZALEAKLuzea/Larga
244ZUBIRIA AGUIRRE, ALBERTOIRATXOLuzea/Larga
245JIMENO FERNANDEZ, AITORADIIKELuzea/Larga
246GASTAMINZA BAZTARRICA, JOSE ANTONIOSUTEGILuzea/Larga
247GARCIA LEIZA, IMANOLLuzea/Larga
248ORUE IRAURGI, GORKALuzea/Larga
249CUADRA GUTIERREZ, ALVAROARALAR MENDILuzea/Larga
250ETXEBARRIA CARBAJOSA, JORDILuzea/Larga
251ANGULO BELOKI, GAIZKAIRATXOLuzea/Larga
252TEJADA OCEJO, FERNANDOLuzea/Larga
253TEJADA OCEJO, JONATANLuzea/Larga
254MOROTE TREJO, MONTSEMIRUGAINLuzea/Larga
255ARANALDE URRETABIZKAIA, AITORLuzea/Larga
256URDANGARIN ELOSEGI, HARITZGAILLURRERANTZLuzea/Larga
257VERDUGO MARKOTEGI, IBANSAKANA BIZIRIKLuzea/Larga
258
259INTXAUSTI ETXEBERRIA, PATXILuzea/Larga
260HOLGADO HOLGADO, JORGELuzea/Larga
261ETXEBARRIA MARDARAS, AITORZORNOTZA MENDI TALDEALuzea/Larga
262GINEA BERASTEGI, AMAIURSAKANA BIZIRIKLuzea/Larga
263LABAKA JUANIKORENA, JOXERRAERLAITZ MELuzea/Larga
264ZABALA LASA, MIKELMONTAÑEROS DEL ANTIGUO K.E.Luzea/Larga
265VIVAS MARTÍNEZ DE LAHIDALGA, ALAINPOLPOL MENDIZALE TALDEALuzea/Larga
266GRIJALBA ROZAS, DANIELMIRUGAINMotza/Corta
267LEJARRETA BENGOA, ROBERTOMIRUGAINMotza/Corta
268URIEN EGIA, ARITZAIZKORRI MENDIZALE ELKARTEALuzea/Larga
269BALERDI ATXEGA, GARIKOITZLuzea/Larga
270
271ZUMETA ARTOLA, GARIKOITZALPINO UZTURRELuzea/Larga
272ORCAJO RUIZ DE LOIZAGA, MIGUEL ANGELSAN IGNACIO BASOTXOLuzea/Larga
273MIRANDA FERNANDEZ, PATXILuzea/Larga
274JAUREGI ZABALA, ESTITXULuzea/Larga
275BARRICART LISARRI, MARTINBOSCOS BERRILuzea/Larga
276BAHON GENOVES, VANESSACLUB VASCO DE CAMPING ELKARTEALuzea/Larga
277LASA ARANBURU, ANDERGOIERRILuzea/Larga
278DOMINGUEZ MURO, CARLOSFUENTE LA TEJALuzea/Larga
279GIL YOLDI, FRANCISCOTRIZURKOLuzea/Larga
280OTANO EGUARAS, MIKELANAITASUNALuzea/Larga
281
282CUADRADO GAYTÁN, RAÚLLAGUN ONAKLuzea/Larga
283JAKA ALBERDI, ANDONIGOIERRI GARAIA TALDEALuzea/Larga
284OLABARRIETA CAMACHO, GORKAATXAZPE MTLuzea/Larga
285MIÑANO DURANTEZ, MIKELMENDIKO LAGUNAK M.T.Luzea/Larga
286OSTOLAZA ZORROZUA, ARTZAILAGUN ONAK M. B.Luzea/Larga
287PIA FERNANDEZ, JOSEARRASTAKALuzea/Larga
288ARRIBILLAGA ELIZBURU, HARITZMORKAIKOLuzea/Larga
289
290QUINTANA GARCÍA, ÁNGELMORKAIKO M.E.Luzea/Larga
291GOÑI BORIA, XABIERLuzea/Larga
292LOPEZ MARIN, CARLOSRUTAS NAVARRALuzea/Larga
293
294
295TIRAPU SEGURA, JAVIERANTSOAINGO MENDI ESKOLALuzea/Larga
296IRIARTE OLLO, MIKELIRATXOLuzea/Larga
297DOMINGUEZ ETXEBARRIA, JOSUALPINO TABIRALuzea/Larga
298AROSA ULACIA, MIKELMORKAIKO M.ELuzea/Larga
299ARTEAGA ABECIA, RAULBERANTEBILLA MENDI TALDEALuzea/Larga
300ZEBERIO ARRARAS, JAVICLuzea/Larga
301SALABERRIA ANTON, JULENBAILuzea/Larga
302NAVARRO ROMÁN, JOSETXUMAGNESIUM GASTEIZLuzea/Larga
303ARKOTXA ELU, EKAITZLuzea/Larga
304GUERENDIAIN OTAEGUI, IÑIGOOARGILuzea/Larga
305AIARTZAGUENA BRAVO, LEIREZALDAI MENDI TALDEALuzea/Larga
306TRUCHUELO OROBIO URRUTIA, KOLDOALPINO TABIRALuzea/Larga
307GIL TOQUERO, JACOBBOSTIBAIETALuzea/Larga
308AIZPURUA EGIGUREN, ARKAITZLuzea/Larga
309APELLANIZ OLIVARES, JAVIERBESAIDELuzea/Larga
310URRIZA ZUBIETA, IKERLuzea/Larga
311ZABALONDO OIANGUREN, USTARITZLuzea/Larga
312
313UGARTEBURU PLAZAOLA, IBANSASOIANLuzea/Larga
314JAUREGI GORROTXATEGI, ARITZANAITASUNA M.BLuzea/Larga
315AGIRRE ARRIZABALAGA, EÑAUTAURRERA MTLuzea/Larga
316OLABUENAGA FORTES, JONGASTEIZ M.T.Luzea/Larga
317ZUBELDIA ARTOLA, IONLuzea/Larga
318ZUBELDIA ARTOLA, GARIKOITZLuzea/Larga
319IPARRAGIRRE SOPELANA, PEDROMORKAIKOLuzea/Larga
320PEÑA VELE, TOMASMORKAIKOLuzea/Larga
321ZALDUNBIDE LEGARRA, ERLANTZZALDAI MENDI TALDEALuzea/Larga
322BENGOETXEA ZUBIRIA, INAKIANDATZA MENDI ELKARTEALuzea/Larga
323GOÑI MARTINEZ, AMAIALuzea/Larga
324CEBRIÁN MAYAYO, ZESARLuzea/Larga
325
326ZATON JIMENEZ, IKERAITZGORRILuzea/Larga
327AIARTZAGUENA ZUGATZARTATZA, MIKELZALDAI MENDI TALDEALuzea/Larga
328GOIKOETXEA MANTEROLA, JUANCLUB VASCO DE CAMPINGLuzea/Larga
329SIERRA ECHARREN, ISIDOROVALDIZARBELuzea/Larga
330PÉREZ PALENCIA, SANTIAGOKULUMSPORTLuzea/Larga
331BASTIDA DIAZ DE OTAZU, ARRATEKULUMSPORTLuzea/Larga
332ERICE ROLDAN, SERGIOLuzea/Larga
333
334FERNANDEZ QUINTELA, ELIASMORKAIKOLuzea/Larga
335LARRUZEA GOIENETXE, KEPAZORNOTZA MTLuzea/Larga
336MURGIONDO ABANDO, IKERLuzea/Larga
337MATEO ARNOSO, EKAINATXAZPE MENDI TALDEALuzea/Larga
338SALINAS MARTINEZ, RICARDOC.M.ESTELLALuzea/Larga
339
340ASTORQUIA RODRIGUEZ, ASIERALPINOLuzea/Larga
341GONZALEZ GONZALEZ, IGORLuzea/Larga
342PAWELCZAK JUNGA, JOANNAGAILURRA MENDI TALDEALuzea/Larga
343MOTYKA GIERCZAK, RADOSLAWGAILURRA MENDI TALDEALuzea/Larga
344OLAGUE MITXELTORENA, JOSE IGNACIOINDEPENDIENTELuzea/Larga
345LANDIRIBAR GOYENECHE, LANDERRUN19Luzea/Larga
346GOIKOETXEA URRETABIZKAIA, UNAIARRASTAKALuzea/Larga
347
348ZUNZARREN ETXARTE, ISMAELLuzea/Larga
349SAGREDO ARTOLA, JUANMARIOARGI (TOLOSA)Luzea/Larga
350
351MURGUIA MENDIA, RAULKULUMSPORT CLUB DEPORTIVOLuzea/Larga
352LANDA ALVAREZ, JUANJOLuzea/Larga
353MIGUEL ZUFIAURRE, JOSU MIRENALuzea/Larga
354CABALLERO MURILLO, IGORGOIERRILuzea/Larga
355ASTORKIA ALTUNA, JESUSMORKAIKOLuzea/Larga
356UBEDA SIERRA, CHRISTOPHERINTERSPORTLuzea/Larga
357MURUA ZORROZUA, IOSUALPINO TABIRALuzea/Larga
358ETXEBESTE YANCI, IRANZUAGERRA MENDI TALDEALuzea/Larga
359AYERBE GALLURRALDE, MIKELOARGILuzea/Larga
360TORRES ARREGUI, JUANAMUGA MENDI TALDEALuzea/Larga
361IRAZOKI ZUBIETA, ASIERAGERRA MENDI TALDEALuzea/Larga
362URRA MARTINEZ, JESUSMANUYANKELuzea/Larga
363DABILA FERNANDEZ, ISIDROCM.MENDIGUIBELLuzea/Larga
364PINTOS PEREZ, JOSE MANUELAIZKORRI M. K.Luzea/Larga
365PINTOS PEREZ, FRANCISCO JAVIERLuzea/Larga
366JAUREGI SARASOLA, ASIERAIZKARDILuzea/Larga
367GOIKOURIA LEKERIKA, XABIERARROETA MTLuzea/Larga
368C S, AMENDIKO LAGUNAKLuzea/Larga
369MUJIKA IARTZA, JONOSTADAR SAIARRE K.T.Luzea/Larga
370OSINALDE GALDOS, AITZIBERIZADI ZALEAKLuzea/Larga
371ELORZA AZUETA, ANARTZLuzea/Larga
372MUGERTZA ARANGIZ, JOSULEIOA M.T.Luzea/Larga
373ZUBIAURRE MENDIOLEA, IÑAKIC.D.EIBARLuzea/Larga
374UNZURRUNZAGA GAMBOA, ANDERSAKANA BIZIRIKLuzea/Larga
375UNZURRUNZAGA YURREBASO, ANDERDANTZALEKU SAKANALuzea/Larga
376SOTO LABANDA, OSCARAIZKARDI M.ELuzea/Larga
377LERENA RUIZ, NURIALuzea/Larga
378ALDASORO INCHAUSTI, IGORZANPATUZLuzea/Larga
379ETXEBERRIA RESANO, AMAIALuzea/Larga
380ANTON LENNO, MAITEALOÑA MENDI K.E.Luzea/Larga
381HERNANDEZ NUÑEZ, JESUSMotza/Corta
382GOÑI ASTIZ, IBAINOAIN MENDI TALDEALuzea/Larga
383UNZURRUNZAGA GAMBOA, IOSULuzea/Larga
384URRA MARIÑELARENA, JOSULuzea/Larga
385URRA ALBIZU, MADDILuzea/Larga
386FERNÁNDEZ GURREA, IGNACIOLuzea/Larga
387NUÑEZ ALDALUR, GARIKOITZIZADI ZALEAKLuzea/Larga
388IPARRAGUIRRE ALCIBAR, AITORTRINTXER M.T.Luzea/Larga
389ELEXPURU ZUBIRIA, ANDERBESAIDELuzea/Larga
390LARREA OLABERRIA, JOSETXOCLUB VASCO DE CAMPINGLuzea/Larga
391EGAÑA ARISTI, JOXE MARIINDAMENDILuzea/Larga
392PÉREZ TAMAYO, IXABELINDAMENDILuzea/Larga
393FLORES GOÑI, IOSUCLUB FILIAL RONDA NORTELuzea/Larga
394MENDINUETA GOIKOETXEA, IÑAKISAKANA BIZIRIKLuzea/Larga
395HUARTE MUEZ, ASIERTRAIL RUN 19Luzea/Larga
396AGIRIANO MURGUZUR, IONLuzea/Larga
397ARTEAGA MARISCAL, INAZIOZALDAILuzea/Larga
398MARTÍ TORRECILLAS, FERNANDOTALAI_MENDI M.E.Luzea/Larga
399GORROTXATEGI MILIKUA, JABIERALPINOLuzea/Larga
400BURUAGA BARZENA, AITORERDELLA M.TLuzea/Larga
401MARRUEDO ARRICIBITA, ASIERLuzea/Larga
402HERNANDEZ CABERO, NEMEALPINO UZTURRELuzea/Larga
403IZA AIESTA, JUANJOGANZABAL M.T.Luzea/Larga
404GURTUBAI SOLATXI, JUAN MARIGANZABAL M.T.Luzea/Larga
405MEZO ETXEBARRIA, AITORALLUITZ MTLuzea/Larga
406ARRILLAGA BELDARRAIN, ASIERBIDEBIETALuzea/Larga
407MARTINEZ IREGUI, JOSULuzea/Larga
408NÚÑEZ FERNÁNDEZ, ANTONIOMANUEL IRADIERLuzea/Larga
409DIEZ REVENGA, JOSE LUISMORKAIKO MENDIZALE ELKARTEALuzea/Larga
410ZAFRA CORTÉS, ENRIQUELuzea/Larga
411GONZÁLEZ DOMÍNGUEZ, JOSÉ CARLOSLuzea/Larga
412FERNÁNDEZ PERALES, RAQUELLuzea/Larga
413ESNAOLA AGIRREZABALA, AITORLuzea/Larga
414NAGORE ALBISU, TXOMINLuzea/Larga
415MINTEGIA LLAMAS, ARKAITZARROLAPELuzea/Larga
416BIURRARENA BARRENETXEA, PATXIIRABIA SPORTLuzea/Larga
417SARASA ERICE, JAVIERLuzea/Larga
418OARARTETA BERECIARTUA, RAIMUNDOARROLAPELuzea/Larga
419ETXABURU ELU, IKERLuzea/Larga
420PABLO CATALAN, ALEJANDROLIBRELuzea/Larga
421LOPEZ LOPEZ, FERNANDOZZORNOTZALuzea/Larga
422MENDINUETA BAKAIKOA, JOSE JOAQUNRUTAS NAVARRALuzea/Larga
423LEON ORDOÑEZ, WILIANLuzea/Larga
424GALARRAGA EIZAGIRRE, AUXKINLuzea/Larga
425DOCE URKAREGI, IÑIGOARTARRAILuzea/Larga
426URIARTE MARANTE, SABINALPINO PADURALuzea/Larga
427ACHA ASURMENDI, UNAIAMEZTILuzea/Larga
428GOMEZ GONZALEZ, JAJAVIERATZAZPE MEDI ALDEALuzea/Larga
429SALINAS ROMERO, VINICIO SALVADORLuzea/Larga
430IZCO OREJA, ASIERMONTAÑALuzea/Larga
431GRANDOSO MARAÑA, JAVIERLuzea/Larga
432EPELDE ZUBIZARRETA, JOSEANAITASUNA MENDI TALDEALuzea/Larga
433LAZEGUI URBIETA, IÑAKIAIZKOITILuzea/Larga
434GOÑI GARATE, OIERLuzea/Larga
435YARZA ERRASTI, IKAINAIZKARDILuzea/Larga
436DOMINGUEZ MIR, JAVIERLuzea/Larga
437GURTUGAI UNDAGOITIA, ZIGORGORBEIE KLUBALuzea/Larga
438CAMEIRAO OJER, DIEGOLuzea/Larga
439NOBAL BIDEGAIN, JULENMONTAÑALuzea/Larga
440GURTUGAI UZAOLA, AITZOLLuzea/Larga
441ALDEKOETXEA ARAKISTAIN, IKERLuzea/Larga
442ASTIKA GORROTXATEGI, UNAILuzea/Larga
443UGARTETXE PASCUAL, JAVIERBESAIDELuzea/Larga
444
445IRIBARREN TORNARIA, IÑIGOLuzea/Larga
446LEGARDA GOÑI, ANGELTRINKETELuzea/Larga
447ARANO OTXOTORENA, GARATLuzea/Larga
448IBAÑEZ GASTON, RICARDONAVARRALuzea/Larga
449CAMBRA LOPETEGUI, ANGEL MARIAERLAITZLuzea/Larga
450OÑATIBIA ABALDE, AGURTZANECVCLuzea/Larga
451ALDEKOETXEA ARAKISTAIN, ANDONILuzea/Larga
452ERIZ UNZUETA, IÑIGOORIXOLLuzea/Larga
453LULUAGA OTERMIN, IÑAKIAGIROLuzea/Larga
454MUÑOA BENGOA, KAMELOITURRIBEROLuzea/Larga
455ALBERDI OSTOLAZA, JUANJOAGIROLuzea/Larga
456BAZTAN LOPEZ, DAVIDHIRUHERRILuzea/Larga
457OROZ SOLA, LUISRUM !9Luzea/Larga
458MARTINEZ ESPARZA, JESUSTRINKETELuzea/Larga
459ZUDAIRE FERNANDEZ, FERNANDOTRINKETELuzea/Larga
460LABIANO SANTACILIA, ORHIMONTAÑALuzea/Larga
461QUINTANA DIAZ DE CERIO, JOSE ANGELDONIBANELuzea/Larga
462EIZAGUIRRE TELETXEA, ANDONIBAZTANGO MEDI TALDEALuzea/Larga
463SANTISO GARCIA, RUBENAURRERALuzea/Larga
464ANDUEZA ZABALETA, IOSUERLAITZLuzea/Larga
465CATALAN PRIMO, IÑAKIZERLAITLuzea/Larga
466RAZKIN IRAURGI, ALBERTODANTZALEKULuzea/Larga
467MAIZA BEGUIRISTAIN, JOSE JAVIERDANTZALEKU SAKANALuzea/Larga
468IZAGIRRE INTSAUSPE, JOSEBAARRASTAKALuzea/Larga
469IZTUETA DORRONSORO, JOSEBAARRASTAKALuzea/Larga
470VIANA EGUZKIZA, MIKELTUTURRELuzea/Larga
471IMAZ BENGOETXEA, MIKELOARGILuzea/Larga
472AZPIROZ MARTIARENA, NESTORTTUTTURRELuzea/Larga
473GARDE RUIZ, ENEKOLuzea/Larga
474ASTIZ GURUZEAGA, JOSE MIGUELLuzea/Larga
475CASTILLA CATALAN, JESUSLuzea/Larga
476GARCIA REKONDO, CARLOSERLAITZLuzea/Larga
477ASPE ASPE, ION ANDONIORIXOLLuzea/Larga
478ITURRIAGAETXEBARRIA ALTUNA, ARKAITZBAILuzea/Larga
479SARDIÑA LOPEZ, OSCAROSTADARLuzea/Larga
480SUDUPE IDIGORAS, ASIEROSTADARLuzea/Larga
481
482CEBERIO UNSAIN, IOSULuzea/Larga
483ZAPIRAIN UNSAIN, GORKABIDEBIETALuzea/Larga
484ELIZBURU OSACAR, FERNANDOFEDERACIÓN NAVARRALuzea/Larga
485ARRATIBEL IBAÑEZ, IBAITTUTTURRE ELKARTEALuzea/Larga
486SANTOS SAGARNA, IGOTZLuzea/Larga
487SEGUROLA BARANDA, AMAIAMONTAÑALuzea/Larga
488SOLA USOZ, JONARRANO BELTZALuzea/Larga
489EXTREME SANTOS, IGNACIOLuzea/Larga
490ARRASTUA ALZURI, XABIERELEIZKO MENDI TALDEALuzea/Larga
491GORROTXATEGI GORROTXATEGI, JONAIZKORRI MELuzea/Larga
492ARBIZU ARAIZ, ALBERTOLuzea/Larga
493URRIZA YEREGUI, AMAIAALTSASUKO MENDIGOIZALEAKLuzea/Larga
494SORARRAIN URRUZOLA, EÑAUTOARGILuzea/Larga
495URRIZA YEREGUI, MAITELARRAÑETALuzea/Larga
496GARCIA ULLOA, ANDRESLuzea/Larga
497RUIZ DE APODACA ECHAZARRA, RICARDOSAN IGNACIO BASOTXOLuzea/Larga
498FERNANDEZ VILLAR, JAVIERGAZTEIZLuzea/Larga
499ODRIOZOLA URANGA, JOSULuzea/Larga
500LARRAÑAGA ILLARRAMENDI, AINHOAANAITASUNALuzea/Larga
501OINEDERRA INURRETEGUI, IXAKAANAITASUNA MEDIALuzea/Larga
502BARRENA UGARTE, GERONIMOLuzea/Larga
503ARAMBARRI BEITIA, ERNESTOANAITASUNALuzea/Larga
504ALESON ORBEGOZO, IMANOLANAITASUNALuzea/Larga
505ZUBIA RAMOS, JUAN IGNACIOLuzea/Larga
506TOBAR GOENAGA, IOSEBAARARLOKO ADIZKIDELuzea/Larga
507
508ZENIKAZELAIA LEGARRETAETXEBERRIA, PAULEGANGURENMotza/Corta
509ANTUNEZ MORATO, RAFAMotza/Corta
510BALERDI URDAMPILLETA, JESUS MARIAUZTURRE ALPINOMotza/Corta
511LOPEZ MUÑOZ, CARLOSMotza/Corta
512IPARRAGIRRE ARRIETA, ASIERMotza/Corta
2001FERNÁNDEZ RODRÍGUEZ, NICOLASNOMotza/Corta
2002ELORZA LIZARRA, LORETIALOÑA MENDIMotza/Corta
2003MURELAGA ARRIZUBIETA, ROSAARTIBAI MTMotza/Corta
2004OLIVA PARRA, PEDROIRUNGO MENDIZALEAKMotza/Corta
2005PEREZ CARDIEL, EDURNEIRUNGO MENDIZALEAKMotza/Corta
2006OPOCA UGALDE, IRENEBAZTANGO MENDIGOIZALEAKMotza/Corta
2007GOIENETXE URRUTIA, ANEBAZTANGO MENDIGOIZALEAKMotza/Corta
2008BELTRAN DE GUEVARA BERECIBAR, IGNACIOBESAIDEMotza/Corta
2009PORTULARRUME MERINO, JONEPAGOETA M.E.Motza/Corta
2010EGIAZABAL EGUZKITZA, MIKELPAGOETA M.E.Motza/Corta
2011ARRETXEA GARATE, IÑIGOMotza/Corta
2012ARRETXEA RAMIREZ, IÑAKIBETIGAZTEMotza/Corta
2013DE LA CRUZ MEDRANO, NEREAORIXOL. M. E.Motza/Corta
2014AZPITARTE ARANCETA, JOSE LUISTABIRA ALPINOMotza/Corta
2015GARITAONANDIA ZUAZABISCAR, GREGORIOALPINO TABIRAMotza/Corta
2016AMURRIO AMURRIO, MIREN JASONEA.D.C. MERCEDESBENZMotza/Corta
2017IGAL DE COSME, FCO JAVIERMotza/Corta
2018SÁNCHEZ REPARAZ, MAITECLUB MONTAÑA KI2 MURCIAMotza/Corta
2019
2020FERNÁNDEZ DÍAZ, JESSICAMotza/Corta
2021ZORITA GASTIAIN, ANDONIMANU YANKEMotza/Corta
2022
2023MARTINEZ HURTADO DE SARACHO, GORKATXANTREA MENDI TALDEAMotza/Corta
2024AZKARATE DIAZ, JESUSMotza/Corta
2025MALÓN BILBAO, MIRIAMMotza/Corta
2026ERVITI GARRO, MIKELMotza/Corta
2027MADARIAGA BIZKAIA, NORAGANGUREN MTMotza/Corta
2028
2029AYENSA CANTABRANA, CARMINAMUGA MENDI TALDEAMotza/Corta
2030VALLEJO GOIKOA, BEGOÑAMotza/Corta
2031AGUINAGA IZA, INIGOEZMotza/Corta
2032ALVAREZ SAENZDIEZ, CARLOSMotza/Corta
2033SOTIL BULDAIN, NEREMotza/Corta
2034ZUBELDIA MURILLO, KOLDOALPINOMotza/Corta
2035MUJIKA ODRIOZOLA, IÑAKIALPINOMotza/Corta
2036MUTILBA ZABALZA, JESUS MªMotza/Corta
2037ILZARBE GOÑI, SILVIAMotza/Corta
2038OLLO GORRITI, MIKELIRATXOMotza/Corta
2039DE LA FUENTE LANZ, CARLOSMotza/Corta
2040ALZOLA SAMANIEGO, JAVIERGASTEIZMotza/Corta
2041JAUREGI GORROTXATEGI, GAIZKAARRASTAKA MTMotza/Corta
2042ANSORENA TENORIO, UNAIMotza/Corta
2043MENA GOJENOLA, DORLETAMotza/Corta
2044GARMENDIA URKIZU, ANERGAZTEIZMotza/Corta
2045BALDA INTXAURRAGA, LURMotza/Corta
2046INTXAURRAGA URIBARRI, JAIONEFEDMEMotza/Corta
2047UNDIANO LANDA, MIGUEL ANGELCLUB NATACION PAMPLONAMotza/Corta
2048ALVARADO HERRAN, MARIAMENDIZALE TXURIURDINAKMotza/Corta
2049ALVARADO HERRAN, MAITEMENDIZALE TXURIURDINAKMotza/Corta
2050MATA COSTAFREDA, CRISTINAFEECMotza/Corta
2051CLARACO PALAU, ROMANFEECMotza/Corta
2052ANAUT BERNAT, RAMONADIIKEMotza/Corta
2053MATEO AZKARATE, JOSUMotza/Corta
2054URIARTE LAUZIRIKA, IONMotza/Corta
2055IRIARTE EGUZQUIZA, PELLOMotza/Corta
2056CARRION NINATANTA, EIDERMotza/Corta
2057IRIARTE CARRION, MIKELMotza/Corta
2058MARTIARENA ANDUEZA, LUISMotza/Corta
2059ANDUEZA ROBUSTILLO, LAURAMotza/Corta
2060ERVITI MARTIARENA, IOSUMotza/Corta
2061ERVITI MARTIARENA, XABIERMotza/Corta
2062
2063KORTAJARENA URKOLA, KONTXIAIZKARDIMotza/Corta
2064AZURMENDI GOROSPE, MARIA LUISAMENDIRIZ MENDIMotza/Corta
2065FLORES RAZKIN, MARTINMotza/Corta
2066DUCAR ASTIZ, JOSUMotza/Corta
2067FLORES JACA, JUAN MIGUELMotza/Corta
2068EPELDE GARATE, BIDATZLAGUN ONAK M.B.Motza/Corta
2069ECHAVARRI CERDÁN, CARLOSINDEPENDIENTEMotza/Corta
2070ANDUEZA LIZARRAGA, JUAN RAMÓNMotza/Corta
2071BAKAIKOA IEREGI, PRIMIMotza/Corta
2072MARIN RAZQUIN, NEREAINDEPENDIENTEMotza/Corta
2073OCHOA ARELLANO, IGNACIOINDEPENDIENTEMotza/Corta
2074CORTEA MARITORENA, ARANTXAMotza/Corta
2075IRIGOYEN MARITORENA, MANUMotza/Corta
2076ARRUABARRENA KINTANA, MARÍA JESÚSLARRAÑETAMotza/Corta
2077URIGUEN ANSOLA, JON PELIMORKAIKO M.E.Motza/Corta
2078MUNARRIZ ORTIGALA, IMANOLMotza/Corta
2079ESPARZA LACUNZA, EVARUTASNAVARRAMotza/Corta
2080BERASTEGI UNANUA, AITORMotza/Corta
2081URROZ ITURMENDI, TXEMAMotza/Corta
2082LOPEZ CID, GINESADANTZALEKU SAKANAMotza/Corta
2083MORZILLO LARRAZA, TXUMAALTSASUKOMotza/Corta
2084MARTIN ROSADO, IKERAIZKORRI M.K.Motza/Corta
2085RAZKIN OROBENGOA, ENEKOIRATXO MEDI ELKARTEAMotza/Corta
2086IGOA DIAZ, JOSE ANTONIOLARRAÑETA ELKARTEAMotza/Corta
2087GOÑI RAZQUIN, KONTXILARRAÑETAMotza/Corta
2088
2089GARCÍA DE GALDIANO USUA, RODRIGOMotza/Corta
2090GARTZIA PAYO, AMAIAMotza/Corta
2091MADINABEITIA EZKURRA, KORAMotza/Corta
2092IBERO BARAIBAR, IDOIAMotza/Corta
2093LÓPEZ YOLDI, MIGUELMotza/Corta
2094ANGULO PEREZ, JUANMotza/Corta
2095YURRITA ZABALA, AITOROKEMotza/Corta
2096LACUNZA ARREGUI, IDOIAMotza/Corta
2097VILLAMARIN GOÑI, LOURDESROCOPOLISMotza/Corta
2098RAZKIN GOIKOA, PEIOARALAR MENDIMotza/Corta
2099BAKAIKOA OTXAGABIA, JOSÉ ANGELARALAR MENDIMotza/Corta
2100
2101
2102MUTILVA ZABALEGUI, AMAIATRAIL RUN 19Motza/Corta
2103SAGARDOY ESEVERRI, LUISMotza/Corta
2104SAGARDOY ETXETXIKIA, IRATIMotza/Corta
2105MARTORELL SAN NICOLÁS, LAURACD MUGA MENDI TALDEAMotza/Corta
2106RODRÌGUEZ GONZÀLEZ, RUBÈNMotza/Corta
2107LARRAÑAGA ARAMBURU, XABIERPAGOETA MENDI ELKARTEAMotza/Corta
2108IRIARTE VITORIA, BLANCAA.D. TTUTTURREMotza/Corta
2109IGARTUA ECHARRI, JESUSA.D. TTUTTURREMotza/Corta
2110MACICIOR VICENTE, SERGIOMotza/Corta
2111ASTRÁIN JAUNSARÁS, RUBÉNTRAIL RUN 19Motza/Corta
2112DICHIARA RODRIGUEZ, GILDACLUB ALPINO FRANCESMotza/Corta
2113SEMPERENA BELAMENDIA, JOSE ANTONIOCLUB NATACIÓN PAMPLONAMotza/Corta
2114TRANTXE AGUIRRE, XANTIOSTADARMotza/Corta
2115OROZ MIRANDA, DANIELCAFMotza/Corta
2116GARCIA GARCIA, MARIA LAURACAFMotza/Corta
2117OLABEGOIA CARRETERO, LEIREGANZABALMotza/Corta
2118JACA QUESADA, EIDERLARRAÑETA MENDI TALDEAMotza/Corta
2119NUÑEZ GABIRONDO, IHINTZAMotza/Corta
2120BEUNZA BEUNZA OSACAIN, JAVIMotza/Corta
2121IRIARTE VITORIA, AMALIAMotza/Corta
2122OLLAKARIZKETA IRIARTE, OSKIAMotza/Corta
2123OLLAKARIZKETA IRIARTE, IRATIMotza/Corta
2124OLLAKARIZKETA ELIZONDO, TOÑOMotza/Corta
2125IRIARTE VITORIA, TXIKIMotza/Corta
2126AGUIRRE RODRIGUEZ, EMILIO JOSÉMotza/Corta
2127ESPARZA LACUNZA, DAVIDCLUB NATACIÓN PAMPLONAMotza/Corta
2128TEJEDOR SALAZAR, AINHOAMotza/Corta
2129ELUSTONDO IRIARTE, JOSERUTAS NAVARRASMotza/Corta
2130
2131SENAR RAZKIN, BIBIANO JESUSALTSASUKO MENDIGOIZALEAKMotza/Corta
2132IRUROZQUI ALCALÁ, AITZIBERGAZTAROAMotza/Corta
2133OYARBIDE IRIGOYEN, ARANTZAALTSASUKO MENDIGOIZALEAKMotza/Corta
2134PÉREZ DE CIRIZA LATORRE, LEYREMotza/Corta
2135ZUBIETA ERKIZIA, TXAROAGERRA MENTI TALDEAMotza/Corta
2136TELLETXEA ETXARTE, JOSE MªAGERRA MENDI TALDEAMotza/Corta
2137AIZPURUA BEGIRISTAIN AIZPURUA BEGIRISTAIN, JOXEATAUN K.EMotza/Corta
2138RUIZ DE LARRAMENDI OLLO, Mª CARMENCM AMESKOAZARRAMotza/Corta
2139PEREZ DE OBANOS BARRENETXEA, JOSE ANTONIOCM AMESKOAZARRAMotza/Corta
2140ETXEBERRIA RUIZ, NATALIACM AMESKOAZARRAMotza/Corta
2141UBANI IBARROLA, SUSANAEZMotza/Corta
2142
2143DE LA FUENTE DEL RINCON, ROSANAALPINO BILBAO MTMotza/Corta
2144
2145GABIRONDO ZELAIA, MAIDERMotza/Corta
2146DURQUET HARAMBURU, MARIELOUISERANDOCARTE64Motza/Corta
2147MARCOS MOLINA, JUAN MARIAMotza/Corta
2148ELUSTONDO LABARI, SONIACLUB DE MONTAÑA DE NOAINMotza/Corta
2149LIZARRAGA ELUSTONDO, ASIERMotza/Corta
2150ESTEVEZ GONZALEZ, ARITZMotza/Corta
2151URKIA INTXAUSTI, ISIDROGIRIZIAMotza/Corta
2152MORENO IRIBAS, MANOLOIRATXO ELKARTEAMotza/Corta
2153APESTEGUIA SANZ, ELENAMotza/Corta
2154CANTERO GABIEIRO, RUBENMotza/Corta
2155GARCIANDIA GOÑI, BERNARDOMotza/Corta
2156GARCIANDIA IJURKO, OLGAMotza/Corta
2157NAGORE ETXARTE, ELAIAMotza/Corta
2158IRIARTE RETEGUI, JOSEBAAGERRA M.T.Motza/Corta
2159OLAETXEA GOIKOETXEA, ANDERMotza/Corta
2160ALUSTIZA ALUSTIZA, ASIERMotza/Corta
2161AZPIROTZ BELDARRAIN, JOSEBAMotza/Corta
2162BALBAS IRAOLA, JOSEBAARRASTAKAMotza/Corta
2163ESNAOLA ARRUTI, IONANMotza/Corta
2164BEAUMONT ESANDI, JAIONEHAIZKIBELMotza/Corta
2165BARON RIPA, MIKELHAIZKIBELMotza/Corta
2166ITURBE ALBERDI, JESUSLAGUN ONAKMotza/Corta
2167ZUBIRIA LAGUNILLA, AMAIAMURRUKIXOMotza/Corta
2168MIHURA GARATE, MAITEMotza/Corta
2169CUEVAS PEREZ, JUANMotza/Corta
2170URRA MARTÍNEZ, AMAIAMotza/Corta
2171PLAZAOLA OYARZABAL, MIKELMotza/Corta
2172MORENO BAQUEDANO, MIKELMotza/Corta
2173DE PRADA PEREZ, MONTSERRATMotza/Corta
2174ZABALA IRAURGUI, MARIA ROSARIOMotza/Corta
2175CESTAU AIZPUN, MARKELMotza/Corta
2176CESTAU AIZPUN, LURMotza/Corta
2177IPARRAGUIRRE USARRALDE, JOSEBAMotza/Corta
2178RAZKIN IRIARTE, UNAIIRATXO ELKARTEAMotza/Corta
2179LIZARRAGA GALDOS, IBANMotza/Corta
2180ALMARZEGI CASAS, SERGIOARRANO BELTZMotza/Corta
2181GALARRAGA LARRETA, AINHOAMotza/Corta
2182CALVO PEREZ, BEGOÑAMotza/Corta
2183OTAMENDI ELIZALDE, AINARAMotza/Corta
2184
2185JORDANA MOSEN, OIHANEOARGIMotza/Corta
2186PIKABEA KARRERA, OIEROARGIMotza/Corta
2187MARTINEZ DE MORENTIN PLAZA, J.MIGUELANAITASUNAMotza/Corta
2188RAMIREZ DE ALDA POZUETA, HAIZEAIRATXOMotza/Corta
2189BURGUETE MIKEO, LOREA YOLANDAMotza/Corta
2190ETXART OIZ, GORETTIMotza/Corta
2191LOIZU CHAO, MARIARUN 19Motza/Corta
2192ARREGUI INDACOECHEA, TXUSMotza/Corta
2193HERNANDEZ PIRIZ, JUANIMotza/Corta
2194MENDIGUREN ARCELLUS, JAIONEMotza/Corta
2195RECALDE MAESTRE, MICHELIRATXOMotza/Corta
2196CUADRADO LACUNZA, Mª JOSEIRATXOMotza/Corta
2197TORRES RUIZ, GISELAMotza/Corta
2198BERASTEGI UNANUA, UNAIMotza/Corta
2199ERRAMUZPE ALIAGA, AMAIAMotza/Corta
2200RUIZ RUIZ, SOFÍAMotza/Corta
2201JANICES ETXEBERRIA, IZAIMotza/Corta
2202GOÑI ETXETXIKIA, ANDONIIRATXO ELKARTEAMotza/Corta
2203URSUA DIAZ, MIKELMotza/Corta
2204JANICES ETXEBERRIA, EKHIMotza/Corta
2205AIZPUN ETULAIN, ANAMotza/Corta
2206BEGUIRISTAIN QUESADA, LEIREMotza/Corta
2207ALDAVE COBOS, PAULAMotza/Corta
2208MIQUEO CIGANDA, AINARAMotza/Corta
2209MURUAMENDIARAZ OROZ, ITZIARC.D:NAVARRAMotza/Corta
2210ZABALETA ZUBELDIA, XABIERAURRERA K,E,Motza/Corta
2211AZKONA MENDIZÁBAL, IÑAKIC.D.NAVARRAMotza/Corta
2212CORDÓN TÉREZ, NAHIAMotza/Corta
2213OLAGÜE ESAIN, MARTÍNMotza/Corta
2214
2215
2216GIL SANCHEZ, ROSAGANERANTZMotza/Corta
2217MONGIAT X, LUCAMUNARRIKOLANDAMotza/Corta
2218BEDIALAUNETA IBAIBARRIAGA, ARETXAURRERA MENDI TALDEAMotza/Corta
2219BEDIALAUNETA IBAIBARRIAGA, ZUNBELTZAURRERA MENDI TALDEAMotza/Corta
2220MONDRAGON BURUAGA, AITZOLMotza/Corta
2221BERAZA VILCHES, PATXIMotza/Corta
2222BILBAO IZCO, IXENMotza/Corta
2223MOLINA AZANZA, LAURAMUGAMotza/Corta
2224UGARTE MARTÍNEZ, JONMotza/Corta
2225
2226GARIN ETXENIKE, ARANTXAAIZKARDIMotza/Corta
2227IZQUIERDO DIAZ DE GUEREÑU, AITZOLAIZKARDIMotza/Corta
2228ETXAGIBEL ALTUNA, DANELMotza/Corta
2229MORENTIN LARRAONA, JAVIERMotza/Corta
2230RUIZ MARTIN, MARGAMotza/Corta
2231SALVATIERRA MARTÍNEZ DE EULATE, MANOLOMotza/Corta
2232URZAINQUI NICOLAS, CARLOS JAVIEROBERENAMotza/Corta
2233ZABALETA IRAIZOZ, LAIDAMotza/Corta
2234ANSA MORAL, MARIA PILARMotza/Corta
2235DAFOUFI AHDIDOUCH, SAMIRMotza/Corta
2236NAPAL ROS, FERNANDOLAGUNAKMotza/Corta
2237EPELDE JUARISTI, KARMELOMotza/Corta
2238OLZA PUÑAL, ENEKOMUGA MEND TALDEAMotza/Corta
2239PONCE CARABALLO, MARIANARTARRAINMotza/Corta
2240RUBIO JASO, MIKELBKEMotza/Corta
2241ETXAIZ SORIA, JON ANDONIALTSASUKO MENDIGOIZALEAKMotza/Corta
2242ETXAIZ SORIA, AITZIBERALTSASUKO MENDIGOIZALEAKMotza/Corta
2243GARCIA ARAGON, EVA MARIAARTARRAINMotza/Corta
2244NOVOA OTERO, VEROARTARRAINMotza/Corta
2245VARGAS URRIZA, IÑAKITXARLAZOMotza/Corta
2246NIETO BENJUMEA, RAFAARTARRAINMotza/Corta
2247
2248BIKUÑA AUZMENDI, TXOMINAIZKARDIMotza/Corta
2249MARTINEZ GOIKOETXEA, ALBERTOALTSASUKO MENDIGOIZALEAKMotza/Corta
2250DOMINGUEZ MATEOS, EDUARDOAIZKARDIMotza/Corta
2251MARTIN CRESPO, JOSE MARIAMotza/Corta
2252SALINAS MADINABEITIA, AITORSAKANAMotza/Corta
2253MORILLAS GONZALEZ, IÑAKIMotza/Corta
2254VICUÑA URTASUN, JUAN CARLOSMUGA MEND TALDEAMotza/Corta
2255NAVARRO CARRILLO, IONMotza/Corta
2256MARIEZKURRENA UNAUA, LUISMotza/Corta
2257LAJAS VAZQUEZ, JACINTOOARGI TOLOSAMotza/Corta
2258AZPIROZ GARZARON, JESUSTTUTTURREMotza/Corta
2259GAZTEZI ZABALETA, MONIKATUTURREMotza/Corta
2260DE CARLOS IRIGIBEL, ALVAROTTUTTURREMotza/Corta
2261SANTAMARIA VIDAURRE, EUSEBIOLIZARRAMotza/Corta
2262GAZTEZI EZKURDIA, ESTIBALIMMotza/Corta
2263LEGARRETA AYESTARAN, IÑIGOETXABAKOITZMotza/Corta
2264MARTINEZ VICENTE, ESTIBALIZMUGA MEND TALDEAMotza/Corta
2265SANCHEZ ARBELOA, GUILLERMOLIZARRAMotza/Corta
2266SAN MIGUEL ARGUIÑARIZ, IVANMotza/Corta
2267UHARTE OLLO, RAQUELMotza/Corta
2268CORROZA ORTIGOSA, JUANJOMotza/Corta
2269ZALBA IBERO, SERAFININTERSPORTMotza/Corta
2270UHARTE OLLO, CAMINOMotza/Corta
2271AYESTARAN DOMINGUEZ DE VIDAURRETA, RAMONMUGAMotza/Corta
2272SESMA ALCALDE, ESTEBANALAIZMotza/Corta
2273REKALDE ALONSO, DAVIDIRATXOMotza/Corta
2274VIÑAS PUNZANO, JUAN FRANCISCOMotza/Corta
2275BARRENETXE BARRENETXE, JUANMotza/Corta
2276GALARRETA AMEZKETA, EDUARDOMotza/Corta
2277ROSAGARAY ARIZALA, ROBERTOMotza/Corta
2278VILCHES CUEVAS, MARIAMotza/Corta
2279GALARZA ETXEBERRIA, ANTONIOALTSASUKO MENDIGOIZALEAKMotza/Corta
2280CUEVAS LOPEZ, ANGELINESMotza/Corta
2281ERRAZKIN OTAÑO, IÑAKIPAGOETAMotza/Corta
2282ESAIN ERVITI, PEIOMotza/Corta
2283HUALDE CASIMIRO, MARTINMotza/Corta
2284SANTESTEBAN ZABALA, ARKAITZIRATXOMotza/Corta
2285SUTIL GONZALEZ, FRANCISCO JAVIERLARRE DE BERIAINMotza/Corta
2286NIEVA ZARDOIA, CARLOSTXANTREA MENDI TALDEAMotza/Corta
2287FERNANDEZ GAIASTEGUI, OIERERDEIAMotza/Corta
2288ZABALBEASKOA KOCH, AINHOAAIZKIBELMotza/Corta
2289ISASI MARTINEZ DE ALEGRIA, IZASKUNMotza/Corta
2290MUGUERZA OLCOZ, JAVIERMotza/Corta
2291NAVARRO GARRIZ, JUAN PABLOMotza/Corta
2292HUARTE URRIZA, XABIERMotza/Corta
2293ALVAREZ DE EULATE LAHIDALGA, MIGUELMotza/Corta
2294ANDUEZA RIPA, RICARDOIRABIAMotza/Corta
2295CUEVAS AZKONA, JAVIERBESTE IRUÑAMotza/Corta
2296MARTIN PEREZ, JOSE MARIASUAI SUAI MENDIT ALDEAMotza/Corta
2297AZPIROZ BEUNZA, GURATZMotza/Corta
2298LARRAÑAGA GARITANO, IÑIGOIZADIMotza/Corta
2299CORDOVIN SANTESTEBAN, EDUARDOMotza/Corta
2300ORTIZ DURANTEZ, ESTITXUMENDIKO LAGUNAKMotza/Corta
2301IDOATE PLATERO, SARASUAI SUAI MENDIT ALDEAMotza/Corta
2302GAMBOA RODRIGUEZ, MIKELMotza/Corta
2303LIBERAL GORRIZ, ANDRESMotza/Corta
2304ANDUEZA LIZARRAGA, AITORMotza/Corta
2305VERTIZ ELIZAGOYEN, MARI CARMENSUAI SUAI MENDIT ALDEAMotza/Corta
2306RAZKIN ETXEBESTE, ARITZMotza/Corta
2307IRIARTE DALLO, VICTOR MANUELMotza/Corta
2308CAÑAMARES ALDAREGUIA, LORENZOSUAI SUAI MENDIT ALDEAMotza/Corta
2309HERMOSO SENOSIANN, ARANTXAEZKABAMotza/Corta
2310LEITZA ERRAZKIN, ASIERSAKANA BIZIRIKMotza/Corta
2311IIGLESIAS MENDILUCE, PEIODANZALEKUMotza/Corta
2312URDANIZ PAULARENA, MIKEL XABIEREZKABAMotza/Corta
2313IZA ARRETXE, JOSEBASAKANA BIZIRIKMotza/Corta
2314ARTOLA O, IÑAKIMotza/Corta
2315IRUJO LABIANO, ALEXANDERTXURREGUIMotza/Corta
2316MUGIKA LAZKANO, IONIDIAZABALMotza/Corta
2317JUAN JAKES, GAUVAINMotza/Corta
2318COMENDADOR DE LA CAL, JUANMotza/Corta
2319MENDINUETA URDANOZ, JESUS MARISAKANA BIZIRIKMotza/Corta
2320LEIZA GARAÑA, MANUELMotza/Corta
2321LAKOZ REPARAZ, ENEKOSAKANA BIZIRIKMotza/Corta
2322POTAO MENEBDEZ, CAROLINAMUGAMotza/Corta
2323ARIZTEGI OSACAR, JOSE IGNACIOTTUTTURREMotza/Corta
2324SAN ROMAN CARRERA, FELIXSAKANA BIZIRIKMotza/Corta
2325TERUEL ADOT, FRANCISCOMUGAMotza/Corta
2326SALGADO MANGAS, JOSE ANTONIORUTAS DE NAVARRAMotza/Corta
2327MUNARRIZ PAGOLA, MAITEIZARBE MENDI TALDEAMotza/Corta
2328IRURTZUN LATASA, AITORMotza/Corta
2329ETXEBERRIA EIZAGIRRE, ANDONIMotza/Corta
2330OTAMENDI SALABERRIA, ELIASARALARMotza/Corta
2331ASURMENDI RUBIO, AINARAEZKABAMotza/Corta
2332ARANBARRI CAVERO, IGORMotza/Corta
2333AGUIRREZABALA GOÑI, MAIXUSARALARMotza/Corta
2334ALBERDI ARAMENDI, ENAITZMotza/Corta
2335DIAZ ELDUAIEN, ENEKOEZKABAMotza/Corta
2336YOLDI JIMENEZ, JUANTXOMotza/Corta
2337OYARABAL ZUBIETA, EDURNEBETI GAZTEMotza/Corta
2338BERRUETA SANTESTEBAN, ISABELAGUERRAMotza/Corta
2339IRAZOKI GAINZA, JOSE MANUELMotza/Corta
2340YOLDI GUERRA, MARKELMotza/Corta
2341YOLDI GUERRA, IRAITZMotza/Corta
2342MARTINEZ MARIÑELARENA, ARKAITZMotza/Corta
2343TERRONES URIO, JULENCLIUEB VASCO CAMPOINGMotza/Corta
2344YOLDI GUERRA, ALAINMotza/Corta
2345DORAI SALA, EUNATEMotza/Corta
2346ITURRIOZ GARMENDIA, XABIERMotza/Corta
2347ZABALETA EKORTA, MAIALENCLUB VASCO CAMPINGMotza/Corta
2348BIURRUN BEAUMONT, IRUNEANTSOAINMotza/Corta
2349ZABALETA ARANGOA, MAIDERMotza/Corta
2350GARAI VALES, ENDIKAANTSAINMotza/Corta
2351ALDABE TELLETXEA, JOSERRABAZTANGO MEDI TALDEAMotza/Corta
2352GANZABAL BURUCHAGA, PEDROGAZTEIZMotza/Corta
2353OSINAGA ZABALETA, MANIKMotza/Corta
2354BENITO GONZALEZ, MERTXEALTSASUKOMotza/Corta
2355MAEZTU IRURZUN, NATXOMotza/Corta
2356COYNE BASABE, GORKAMotza/Corta
2357MAEZTU IRURTZUN, MIKEL MMotza/Corta
2358LIZASO GOLDARAZENA, XABIERMotza/Corta
2359PEDROSA PELLEJERO, FERMINAIZKORRIMotza/Corta
2360BAJO PALACIOS, MIRENMotza/Corta
2361CADENA CASTELLANO, LIBARDOMotza/Corta
2362LASUEN ELORRIETA, JESUSAMARAUENMotza/Corta
2363LIZARZA COLOMO, MIKELMotza/Corta
2364NARBAIZA MANDIOLA, JOSE ALBERTOAMARAUNENMotza/Corta
2365BERRONDO ORMAZABAL, TXAROURDABURUMotza/Corta
2366ARZA GRADOS, MARIJODANTZALEKUMotza/Corta
2367MENDIZABAL GARAI, MARTINOARGIMotza/Corta
2368LABAKA ECUDERO, JONMotza/Corta
2369ARRUTI MUJICA, ANDERURDABURUMotza/Corta
2370VILLEGAS CUADRADO, MANOLOMotza/Corta
2371RIPA ORMART, JOSE MARIMotza/Corta
2372AUZA BARRANCO, GAIZKATxikia
2373ALEGRIA LAIDALGA, OIANMotza/Corta
2374VALBUENA IBAÑEZ, ROBERTOTxikia
2375GARMENDIA OLANO, XABIERTxikia
3001DORRONSORO GUINEA, AINHOATxikia
3002FLORES LAZKOZ, PATXITxikia
3003CABALLERO ZUBELDIA, JOXEMITxikia
3004CABALLERO DORRONSORO, OLAIATxikia
3005CABALLERO DORRONSORO, IBAITxikia
3006ANAUT ASTRAIN, NEREAADIIKETxikia
3007ANAUT ASTRAIN, ANEADIIKETxikia
3008ASTRAIN MENDOZA, SILVIAADIIKETxikia
3009TROITIÑO SAEZ DE VICUÑA, GORKATxikia
3010ALONSO GIORDANA, DANIELA INESTxikia
3011TROITIÑO ALONSO, NEREATxikia
3012TROITIÑO ALONSO, UNAXTxikia
3013RODRIGUEZ ORELLANA, ANTONIADANTZALEKU SAKANATxikia
3014URRA LASAGA, IRATXETxikia
3015ETXEBERRIA URRA, OIERTxikia
3016ETXEBERRIA URRA, JONTxikia
3017FERNANDEZ RODRIGUEZ, JORITZTxikia
3018DORAI SALA, BEATxikia
3019IRIARTE OLLO, JAVIERTxikia
3020DORAI IRIARTE, GARAZITxikia
3021DORAI IRIARTE, AIORATxikia
3022ESPARTERO ETXEBERRIA, NORATxikia
3023SANZ GUTIERREZ, EMYTxikia
3024GARCIA GARCIA, RICARDORUTASNAVARRATxikia
3025GARCIA AZKONA, TASIORUTASNAVARRATxikia
3026IRIBERRI AZKONA, JUANMUGATxikia
3027IRIBERRI AZKONA, XABIMUGATxikia
3028IRIBERRI VILLABONA, MIGUELMUGATxikia
3029LAZCOZ ERVITI, ALFONSOTxikia
3030LAZCOZ ECHARRI, ALBATxikia
3031LOPEZ GOÑI, JUNETxikia
3032ONGAY BLANCO, INHARTxikia
3033ONGAY GARCIA, SARAYTxikia
3034ONGAY MORAL, IRAIATxikia
3035HUARTE OSINAGA, ENARATxikia
3036HUARTE OSINAGA, IRATITxikia
3037HUARTE GOÑI, JOKINTxikia
3038OSINAGA ASTIZ, LUTXITxikia
3039CASTRO NAVARRO, AMAIATxikia
3040OCAÑA GARCIA, DANIELTxikia
3041OCAÑA CASTRO, HAIZEATxikia
3042OCAÑA CASTRO, UNAITxikia
3043KREBS OOO, ANITATxikia
3044MENDIA KREBS, MAITANETxikia
3045MENDIA KREBS, UNAITxikia
3046VARGAS VARGAS, MARIETAMAGNESIIUM GASTEIZTxikia
3047OLLAKARIZKETA IRIARTE, ESTITXUTxikia
3048ALDAZABAL IZA, JUAN IGNACIOTxikia
3049MERINO IRIARTE, OLGATxikia
3050LUCES GOÑI, MARÍA JOSÉTxikia
3051CELAYETA LUCES, GARITxikia
3052CELAYETA LUCES, EGOITxikia
3053CELAYETA BEUNZA, GORKATxikia
3054BALDA SANJUAN, NEREATxikia
3055ZUÑIGA BALDA, MADDITxikia
3056ARISTU DE ANDRES, KARLOSTxikia
3057IRIGOYEN IRIGOYEN, PATXITxikia
3058HERNANDEZ HERNANDEZ, ELENATxikia
3059HERNANDEZ HERNANDEZ, TXAROTxikia
3060MORAL ESPOZ, JULIANIRATXOTxikia
3061RIPA ESPARTERO, ENARATxikia
3062GONZALEZ REY, NACHOTxikia
3063HERNANDEZ ASIRON, MERTXETxikia
3064APESTEGIA JAKA, IÑAKITxikia
3065APESTEGIA HERNANDEZ, ELAIATxikia
3066APESTEGIA HERNANDEZ, AINHOATxikia
3067
3068
3069SEÑAS LOPEZ, SIYUANTxikia
3070LEGARRA PRIETO, ILARGITxikia
3071LEGARRA GARCIA, NORMATxikia
3072IJURKO LEGARRA, JUNETxikia
3073IJURKO LEGARRA, NAHIATxikia
3074IJURKO LEGARRA, AIORATxikia
3075LEGARRA PRIETO, HEGOATxikia
3076LIZARRAGA ELUSTONDO, NAIATxikia
3077BALERDI BARRIOLA, ITSASOTxikia
3078BARRIOLA LERCHUNDI, BEGOÑATxikia
3079MORALES CANTOS, MILAGROSNOTxikia
3080PEREZ TIMON, PEDRONOTxikia
3081TRIGUERO FLOR, SOLEDADNOTxikia
3082INDA FERNANDEZ, ONAITZTxikia
3083INDA ARRUABARRENA, AMETSTxikia
3084INDA ARRUABARRENA, GORKAIRATXOTxikia
3085COBO FERNANDEZ, ARITZTxikia
3086
3087OSINAGA LACUNZA, JOSE CARLOSTxikia
3088OSINAGA DAVILA, LOREATxikia
3089LACUNZA CUADRADO, UNAITxikia
3090MARTINEZ GALLEGO, ISATxikia
3091LACUNZA GALLEGO, LEIRETxikia
3092LACUNZA GALLEGO, AMAIATxikia
3093LACUNZA GALLEGO, IBAITxikia
3094AZKONA IRAGI, LAIDATxikia
3095AZKONA IRAGI, JONETxikia
3096AZKONA MURUAMENDIARAZ, IÑAKITxikia
3097IRAGI MORENO, MAIDERCM IRATXOTxikia
3098FERNANDEZ CUEVAS, LAURAMENDI ETA ESKALADA KIROLEN NAPAR FEDERAKUNDEATxikia
3099FLORES IGOA, JUANTXOTxikia
3100FLORES ARAÑA, UNAITxikia
3101REKALDE MAESTRE, JOTATxikia
3102IRIARTE OLLO, GURUTZETxikia
3103REKALDE IRIARTE, OIERTxikia
3104REKALDE IRIARTE, NAROATxikia
3105LOIDI LARRAYOZ, AMAIATxikia
3106IBAIBARRIAGA AZPIRI, ORIZAURRERA MENDI TALDEATxikia
3107BEDIALAUNETA IBAIBARRIAGA, MAIALENTxikia
3108CUEVAS LOPEZ, ENKARTxikia
3109LOPEZ ESCUDERO, IONTxikia
3110LOPEZ CUEVAS, ARITZTxikia
3111LOPEZ ESCUDERO, TXEMATxikia
3112BERDOMCES YANGUAS, ANA BELENTxikia
3113LOPEZ LUSARRETA, CRISTINATxikia
3114ROLDAN IRIBERTEGI, LOURDESTxikia
3115MARTIARENA ROLDAN, IRADITxikia
3116OSES GOIKOA, MAIDERTxikia
3117PEREZ LECUMBERRI, IDOYATxikia
3118ARMENDARIZ PÉREZ, MIKELTxikia
3119OSES GOIKOA, IRATXETxikia
3120ARMENDARIZ PÉREZ, UNAITxikia
3121GOIKOA ARBILLA, EDUARDOTxikia
3122GOIKOA OIZ, AMAIATxikia
3123GOIKOA OIZ, IRUNETxikia
3124BALDA FLORES, AIERTTxikia
3125ARMENDARIZ DOMÍNGUEZ, DAVIDUNIVERSIDAD DE NAVARRATxikia
3126OSAKAR IZKO, IGORTxikia
3127BERAZA AMEZTEGI, MARIATxikia
3128OSAKAR BERAZA, IZARTxikia
3129OSAKAR BERAZA, LUARTxikia
3130PULIDO REINA, AGUSTINTxikia
3131MICHI GOMEZ, ADOLFOTxikia
3132VILLAFRANCA SANZEL, NEREATxikia
3133SANZEL SAGARDOI, MARIA LUISATxikia
3134DORRONSORO GUINEA, ALVAROTxikia
3135DORRONSORO VIERGE, LEIRETxikia
3136SANCHO ESPINOSA, ARIANETxikia
3137SANCHO ESPINOSA, NURTxikia
3138BRUN SANZ, ENEKOTxikia
3139ZUBIETA SATRUSTEGUI, IOSUNETxikia
3140ARRARAS ZUBIETA, IONETxikia
3141ZUBIKOA PANIAGUA, OIHANAALTSASUKO MENDIGOIZALETxikia
3142RIPA ESPARTERO, BEÑATTxikia
3143GONZALEZ SOMOCURCIO, EDURNETxikia
3144OTXOTORENA ARREGUI, XABIERTxikia
3145RIBAS AJEA, AIH¡NOATxikia
3146OLCOZ MORON, XABIERTAFALLATxikia
3147MORAL GARCIA, CRISTIANTxikia
3148COLL MAKOLE, HERMOSATxikia
3149CANTERA URBIOLA, HECTORTxikia
3150BELOKI KEREJETA, EVA MARIATxikia
3151
3152CANTERA BELOKI, NAHIATxikia
3153CANTERA BELOKI, MARTINTxikia
3154RAZKIN LASA, NEKANETxikia
3155BELOKI IRIARTE, JOSE RAMONTTUTTURRETxikia
3156MORAL RAZKIN, ANDONITxikia
3157BELOKI ETXARRI, OIHANTxikia
3158MORAN RAZKIN, IRUNETxikia
3159BELOKI ETXARRI, ENAITZTxikia
3160MORAL DIEZ DE ULZURRUN, RUBENTxikia
3161ETXEBERRIA MIKELE, REMITxikia
3162GALARZA EZKURDIA, ENEKOTxikia
3163ETXEBERRIA MENDINUETA, MANEXTxikia
3164GALARZA GOIKOETZXEA, IZAROTxikia
3165GALARZA GOIKOETXEA, ANDERTxikia
3166ABETE URKOLA, ITSASOTxikia
3167LASARTE ZABALO, UXUETxikia
3168DAFOUFI BENALI, AMALTxikia
3169IRURTIA GURUZEAGA, LEIRETxikia
3170ARIZ GERRIKO, IRAITZTxikia
3171LOPEZ DELA CALLE, JUAN MARIAIZKORRITxikia
3172ARIZ ANSO, JUAN PEDROALTSASUKO MENDIGOIZALEAKTxikia
3173MORILLAS CUEVAS, MARI CARMENTxikia
3174BARRANCO VALDERAS, LAURATxikia
3175IRUJO CUEVAS, OIERTxikia
3176HUARTE MORILLAS, AITORTxikia
3177HUARTE MORILLAS, ANETxikia
3178ERICE ROLDAN, ALFONSOTxikia
3179HUARTE GOÑI, JAVIERTAFALLATxikia
3180ERIZE LAZKOZ, NAHIATxikia
3181NAGORE ARBIZU, EDURNETxikia
3182ERICE LAZCOZ, JUNETxikia
3183SARALEGI NAGORE, MIKELTxikia
3184MENDIBIL MURO, FELIXTxikia
3185LARREA BENGORETXEA, ITSASOTxikia
3186ETXENAGUSIA MANDALUNI, PATRICIADURANGO ALPINO TALDEATxikia
3187DOMINGUEZ ETXENAGUSIA, AIMARDURANGO MENDI TALDEATxikia
3188DOMINGUEZ ETXENAGUSIA, UNAIDURANGOTxikia
3189VALBUENA MAZIZIOR, EGOITxikia
3190ZURBANO AXPE, ESTIBALIZTxikia
3191GARMENDIA OLANO, MIKELTxikia
3192ISASTI JAUREUIG, ASIERTxikia
3193SASTRE SECO, MARTATxikia
3194BERAZA AMEZTEGUI, DIEGOTxikia
3195SOTERAS SANCHEZ, FERNADO JOSETxikia
3196OSET MATEO, CRISTINATxikia
3197BERAZA OSET, LOREATxikia
3198IRISARRI GAMBRA, MIRENTxikia
3199BERAZA OSET, NELATxikia
3200BENITO CHASCO, SILVIATxikia
3201GARCIA ORTEGA, JAIONETxikia
   
XXIX. SAKANAKO IBILALDIA 10.967 BISITA
EUSKAL MENDIZALE FEDERAZIOA
Errotaburu Pasealekua 1-9º-3ª. 20018 Donostia-San Sebastián     www.emf-fvm.org      email: martxas@emf-fvm.com
|  Legezko Oharra  |  Pribatutasun Politika  |  Cookien Politica  |  © zirkuitua.com