| euskara | castellano | français |
2019
EUSKAL HERRIKO IRAUPEN LUZEKO IBILALDIEN ZIRKUITUA
                                    
| Zirkuitua | ...beste ibilaldi | Shebe Peña | Kontaktua |
| ibiltarien gunea | elkarteen gunea | administratzailearen gunea |
 
XXX SAKANAKO IBILALDIA
2019ko Apirilaren 27an
IRATXO Elkartea
PARTAIDEEN ZERRENDA
Luzea : 515      Motza : 584      Txikia : 317      TOTAL : 1416      
ORAINDIK IZENIK EMAN GABEKO PARTEHARTZAILEA, ELKARTEAREN BAIEZTAPENAREN ZAIN
BERE DATUAK JENDAURREKO EZKUTATZEA DESIRATZEN DUEN PARTE-HARTZAILEA
Taula ordenean jartzeko, zutabearen goiburuan klikatu
ZNBKIZEN ABIZENAKMENDI ELKARTEAMODALITATEA
1URGOITI GALARZA, OIHANEBURTOTZA MENDI TALDEALuzea
2SAENZ CRITOBAL, JOSE ANTONIORIBERA MENDILuzea
3URGOITI GALARZA, NEREABURTOTZA MENDI TALDEALuzea
4PEREZ AIZPURU, ENEKOAMALURLuzea
5URIBARRI MARTINEZ, NAGOREALOÑA MENDILuzea
6GURRUCHAGA CACHO, IBONGAILURRERANTZLuzea
7ETXEBERRIA PADILLA, XABIERLARRAÑETALuzea
8ARRUTI PEREZ, ANDERLAGUN ONAK M.B.Luzea
9GOIKOETXEA ZABALETA, JOSE JAVIERLARRAÑETALuzea
10TELLERIA UGARTEMENDIA, IOSUIDIAZABAL.K.E.Luzea
11INFIESTA TRABAZOS, JONATANSILuzea
12SANCHO ARBEA, JAIONESILuzea
13ARRIZABALAGA ARANETA, ARATZARRASTAKAMotza
14COMBARRO PALACIOS, IZASKUNCLUB VASCO DE CAMPINGLuzea
15VILLALTA FRUTOS, DAVIDCLUB VASCO DE CAMPINGLuzea
16MENDIA BAIGORRI, XABIERLuzea
17MENDIZABAL ETXEBERRIA, OIHANAINDAMENDILuzea
18EZKIETA YABEN, FERMÍNLuzea
19ARZALLUS URREIZTI, ANDONIMORKAIKOLuzea
20
21SALVATIERRA MAÑERU, ANGELCAFLuzea
22BOCANEGRA SANCHEZ, FRANCISCO LUISA4XKMLuzea
23MURUA SAENZ DE UGARTE, UNAIMANUEL IRADIER TXANGOLARI ELKARTEALuzea
24ORBEA ZUBIAURRE, ESTEBELAGUN ONAK MBLuzea
25OLABARRIETA GORROTXATEGI, ALFONSOGOIKOGANE MENDI TALDEALuzea
26ARTOLA GARMENDIA, JOSEBAOARGILuzea
27GOMEZ DE SRGURA PEREDA, PEIOGOIENALuzea
28CORTÉS FERNANDEZ, ANDRESCD AMAYALuzea
29ANAUT BERNAT, RAMONADIIKELuzea
30ALVAREZ ECHAVARRI, ENRIKEMANU YANKELuzea
31ERKIS URRETABIZKAIA, UNAIURDABURU M.E.Luzea
32FELIU GASCON, IKERCLUB DEPORTIVO AMAYALuzea
33LANDETA URIARTE, MIKELARROLAPE M.K.Luzea
34RAYA GOÑI, JOSEBALuzea
35
36LES BUJANDA, JAVIERRUTAS NAVARRASLuzea
37AZANZA SANZ, IÑAKINAFAR FEDERAKUNDEALuzea
38
39MUJIKA NAVAJO, IBAIMURRUKIXOLuzea
40ELIZALDE TOBAJAS, EDORTATXURREGILuzea
41LOPEZ DE URALDE CARLOS DE BERGARA, AITORS.D. GURUTZ URDIÑALuzea
42MUJIKA NAVAJO, LANDERLuzea
43TAPIAS MATEU, XAVIERRICARDO VALENCIALuzea
44IRURZUN SANTAKITERIA, ROBERTOANAITSUNALuzea
45ITURRIOZ PETRALANDA, NEKANEANAITASUNALuzea
46GOMEZ AGUIRREBEITIA, MIKELMotza
47CERIO MANTEROLA, JUANAITZARTE MENDI TALDEALuzea
48ASTUDILLO MOLINA, HARITZLuzea
49GOÑI GOLDARACENA, IBANIRRINTZILuzea
50MATELLANES GARCIA, OSCARRUTAS NAVARRALuzea
51MALAGON HERNANDEZ, DAVIDCLUB VASCO DE CAMPING ELKARTEALuzea
52GABILONDO GARMENDIA, ENEKOITZPOLPOLLuzea
53ETXEBARRIA ARANTZAMENDI, ASIERALPINO TABIRALuzea
54AGUILERA DOMINGUEZ, JOSEALPINO TABIRALuzea
55GOIRI BEOBIDE, EKAITZBASKONIA MENDI TALDEALuzea
56HARISTOY HIRIART, CHRISTOPHERANDOCARTE FFRLuzea
57OSTOLAZA ALKAIN, HARITZLuzea
58TIRAPU SEGURA, JAVIERANTSOAINGO MENDI ESKOLALuzea
59GOLDARAZENA GOÑI, MIKELIRATXO ELKARTEALuzea
60UNANUA YABEN, GONZALOARALAR MENDILuzea
61
62ARTETXE AMONDARAIN, IÑIGOTALLULuzea
63HERRERO GENTO, JORGELuzea
64MUTILVA ZABALEGUI, AMAIATRAIL RUN 19Luzea
65HERRERO GENTO, FERNANDOOERENALuzea
66INTXAUSTI AMOREBIETA, ALFONSOZORNOTZA MENDI TALDEAALLuzea
67ZAUTUA BILBAO, IGORAIXEMENDILuzea
68BUSTINZA OLABARRI, JESUS MARILuzea
69LOPETEGI SORARRAIN, IÑAKILuzea
70VARONA LAFUENTE, IÑIGOMANUEL IRADIERLuzea
71MARTINEZ ORTIZ DE PINEDO, ITZIARMANUEL IRADIER M.T.Luzea
72GONZÁLEZ GONZÁLEZ, DIEGOMANUEL IRADIERLuzea
73LOPEZ DE SABANDO MOZO, IVANALTSASUKO MENDIGOIZALEAKLuzea
74TEJERO VELASCO, JABIEXC. MANUEL IRADIERLuzea
75PARDO ECHAURI, IÑIGOCLUB DE MONTAÑA LA MESALuzea
76MAULEON EZCUTARI, XABIERLARRAÑETALuzea
77ALBERDI SAIZAR, LUISCLUB MONTAÑALuzea
78ZALDIBAR PAGAZAURTUNDUA, AITORGOIMAZPELuzea
79AZKARATE ADARRAGA, MARTÍNIZARBE MENDI TALDEALuzea
80MOLVIEDRO ALONSO, CESARIZARBE MENDI TALDEALuzea
81URRESTARATZU LAZKANO, ARGOITZIDIAZABAK K.E.Luzea
82ALONSO RUETE, MIGUELIZARBE MENDI TALDEALuzea
83ERCILLA ERCILLA, ASIERSUZIEN MENDI TALDEALuzea
84DOMINGUEZ ETXEBARRIA, JOSUALPINO TABIRALuzea
85AZKARRAGAURIZAR ETXANIZ, IKERERDELLA MENDIZALE TALDEALuzea
86SOLANA MONEDERO, IKERGEMA ESPELEOLOGIA TALDEALuzea
87IRAIZOZ LATASA, PEDROIRATXO ELKARTEALuzea
88IRAIZOZ LATASA, JOSE ANTONIOIRATXO ELKARTEALuzea
89DORRONSORO GUINEA, MIKELIRATXOLuzea
90OCHOA DE ALDA ZUDAIRE, AMAIACLUB VASCO DE CAMPINGLuzea
91RAZKIN OROBENGOA, ENEKOIRATXOLuzea
92BRINGAS BLANCO, AITORG.A.T.BMotza
93ONDARRA ERDOZIA, KARLOSBAKARREKOETXEALuzea
94URDANGARIN AGIRRE, MAIDERATAUN KIROL ELKARTEALuzea
95IÑIGO GARITANO, IÑIGOIZADO ZALEAKLuzea
96OTAÑO BASURTO, URKOLuzea
97
98MURUA ANDUEZA, RAMONERLAITZ M.E.Luzea
99BERGES UGARTEMENDIA, IBONLuzea
100IRIARTE PELLEJERO, LONTXOBEASAINGO ARRASTAKA M.K.TLuzea
101
102GOITIA MARTIN, IÑAKICLUB DE MONTAÑA GASTEIZLuzea
103VALERO BASTERRA, DIEGOLuzea
104TORRE ETXEBARRIA, JONAMEXIERLuzea
105ATUTXA URIARTE, JOSE LUISLuzea
106BARAIBAR ARRATIBEL, IMANOLARESOKO MENDI TALDEALuzea
107TORRONTERAS GARCIA, JUANJOLuzea
108
109MARTIN FLORES, JOSEITURRIBEROLuzea
110BERAZA VIDONDO, PELLORUTASNAVARRALuzea
111RECALDE GARCÍA, PEDRORUTASNAVARRALuzea
112HERNANDEZ CABERO, NEMEALPINO UZTURRELuzea
113URBE CASTELRUIZ, BEGOALTSASUKO MENDIGOIZALEAKLuzea
114REYES MALO, SERGIOORTOPEDIA MONEDERO BRK23Luzea
115OARARTETA BEREZIARTUA, RAIARROLAPELuzea
116BERNARDO LAGUNO, ANGELCSM CARCASTILLOLuzea
117CALVO DIAZ, FRACISCO JAVIERCSM CARCASTILLOLuzea
118UZKUDUN SARASUA, ANDERGIRIZIA MENDI TALDEALuzea
119ARBELAITZ ARANBURU, KIZKITZAGIRIZIA MENDI TALDEALuzea
120TREJO UNZUETA, LUIS MARÍAALPINO TABIRA DURANGOLuzea
121SANTOS GARCIA, IÑAKIALTZA HERRIA K.E.Luzea
122MUÑOZ ALONSO, CASTORCD MUGA MENDI TALDEALuzea
123ECHARTE BARAIBAR, EUGUENILuzea
124MARTINEZ CUBERO, JUANTXOURDABURU M.ELuzea
125GIL BEORLEGUI, MIKELCLUB MONTAÑA DE NOAINLuzea
126VEGA ETXANIZ, IBONC.DEIBARLuzea
127LOPEZ FERNANDEZ, KRISTINAC.D.EIBARLuzea
128BLANCO LOPEZ, PATXIC.D.ZUMAIALuzea
129PUEYO LECUMBERRI, JESUS MARIAC.D. AMAYALuzea
130
131JUANGO FRANCO, FRANCISCO JOSÉC M IRATXOLuzea
132LARRUZEA GOIENETXE, KEPAZORNOTZA MTLuzea
133GARCÍA GARCÍA, ANDRÉSPAGOETALuzea
134GONZALEZ BENITO, JAVIER IGNACIOALTSASUKO MENDIGOIZALEAKLuzea
135FUERTES RAN, FRANCISCO JAVIERBOSCOS BERRI MTLuzea
136LEKUE GURRUTXAGA, ANDERO.K.ELuzea
137BIURRARENA BARRENETXEA, PATXILuzea
138BALZATEGI MURUAMENDIARAZ, AITORBESAIDELuzea
139OJENBARRENA EGURROLA, ASIERLuzea
140AMBROSI MARTINEZ, IÑAKICOLUMPIOS TRAILLuzea
141BAKEDANO ABAUNZA, ASIERALPINO TABIRALuzea
142GOIKOETXEA MANTEROLA, JUANVASCO DE CAMPINGLuzea
143ATXOTEGI URIBARRENA, IÑIGOALPINO TABIRALuzea
144PEREZ SAENZ, AGERITXARTU. ZENBAKIA: 0045Luzea
145GIRONA SANTIN, LUISALDATZ GORALuzea
146ANDRES ZUBIRIA, MOISESANDATZA M.TLuzea
147IÑIGUEZ DE NANCLARES RUIZ DE EGUINO, JESSIKALuzea
148ARRIOLA AZKUE, IÑAKIINDAMENDILuzea
149BALERDI ATXEGA, GARIKOITZALPINO UZTURRELuzea
150KEREXETA RAMIREZ, IMANOLERLAITZ. M. ELuzea
151GARDE ZAPATA, JOSEIZARBE MENDI TALDEALuzea
152RUIZ DE EGUINO LANGARICA, JAIMELuzea
153ARRUABARRENA LARRINAGA, IÑIGOAURRERA MTLuzea
154GURRUTXAGA GUESALAGA, JOSÉ RAMÓNMORKAIKO MENDI TALDEALuzea
155GURRUTXAGA GUESALAGA, JESUS MARIPAGOETA MENDI ZALE ELKARTEALuzea
156ALBERDI PUYADENA, JOSÉ RAMÓNPAGOETA MENDIZALE ELKARTEALuzea
157URANGA LARRAÑAGA, IMANOLPAGOETA MENDI ZALE ELKARTEALuzea
158USANDIZAGA LOPETEGI, JOSÉ MANUELPAGOETA MENDIZALE ELKARTEALuzea
159SARRATEA LECUONA, PATXIERLAITZ M.E.Luzea
160SALINAS VILLEGAS, JORGECLUB DEPORTIVO NAVARRAMotza
161ATIN ARRATIBEL, JOSÉAMALUR MENDI ELKARTEALuzea
162GALLEN GUERRERO, PILARLuzea
163MARRERO CORTAZAR, UNAIAURRERA M.TLuzea
164OCAÑA ARAMENDIA, OSCARG.M LARRELuzea
165
166FUENTES ECHEGOYEN, IORITZLuzea
167LUCAS VELASCO, GORKACLUB ITSAS MENDILuzea
168
169IRIBAR ANTON, IMANOLLuzea
170GOIKOETXEA ESNAOLA, PEIOLuzea
171MURUA UZTARITZ, ANALuzea
172TRECET ROJO, IÑIGOITSAMENDILuzea
173
174MURGIONDO ABANDO, IKERITSAS MENDILuzea
175ATIEGA SAEZ DE CERAIN, AITORALTZANIALuzea
176MURGA FERNANDEZ, ROMANATXAZPE M.TLuzea
177MANTEROLA LARRAZA, JOSE IGNACIOTALAIMENDILuzea
178ZUNZARREN ETXARTE, ISMAELIRATXO.M.ELuzea
179SAEZ DE ARREGUI EGURROLA, SANDRAALTZANIA M. T.Luzea
180GARASA LARRAZA, JONLuzea
181LABAKA JUANIKORENA, JOXERRAS.D.ERLAITZ M .E.Luzea
182FERNANDEZ DE LAS HERAS SEGUIN, IVANLIZARRA MENDIZALE ELKARTEALuzea
183RAZKIN MEDRANO, AMAIAARALAR MENDILuzea
184ANGULO BELOKI, GAIZKAIRATXOLuzea
185ERKIAGA ATXOTEGI, AGUSTINLuzea
186ARANBURU GIL, ERIKOAIZKORRI MENDIZALE ELKARTEALuzea
187ANDUEZA URDIZIAIN, DAMIANLuzea
188OZAETA MUSITU, JOSE ANGELGASTEIZLuzea
189SAINZ CALVO, JOSE MARIAMANUEL IRADIERLuzea
190TELLERIA DEL MORAL, JOSE IGNACIOLuzea
191ZUFIAURRE GARCIA, GAIZKALIZARRA MENDIZALE ELKARTEALuzea
192URQUIOLA GARCIA, MIKELCM GASTEIZLuzea
193URIARTE GOÑI, JULENGANGURENLuzea
194MAESTRE MEDINA, ARITZIRATXOLuzea
195EIZAGIRRE LARRAÑAGA, MANUPAGOETA MELuzea
196FELIGRERAS VIEDMA, LORENZOBOSCOS BERRILuzea
197ESLAVA FERNÁNDEZ, IRANTZULuzea
198IZQUIETA ESLAVA, CARLOSLuzea
199
200COUSILLAS ARAMENDI, IOSUNELuzea
201ANGULO BLANCO, TAMARALuzea
202ARIZMENDI KORTABERRIA, ANTXONMORKAIKOLuzea
203MONZÓN NAVARRO, JESÚSRUTAS DE NAVARRALuzea
204MARTINEZ DOMINGUEZ, PABLOMANUEL IRADIERLuzea
205IRIARTE OLLO, MIKELIRATXOLuzea
206TENORIO RUIZ, ENRIQUELuzea
207HERNANDEZ NUÑEZ, JESUSLuzea
208TURRIAGO BERNAL, FELIPEMotza
209RECALDE MAESTRE, IÑIGOIRATXOLuzea
210GOÑI ETXETXIKIA, ANDONIC.M.IRATXOLuzea
211ULAYAR MENDIOLA, MIGUEL ANGELLARRAÑETALuzea
212LEONET ELIZEGI, BAUTISTALuzea
213CARTAGENA JUSLAPEÑA, CLEMENTEC. D. ZABALARTELuzea
214LIZARRAGA BERASTEGUI, JESÚSLuzea
215
216ARRIZABALAGA URKIZA, AINARAAURRERALuzea
217LIZARRAGA SANCHO, ENEKOLuzea
218ZUBIAURRE MENDIOLEA, IÑAKIC.D EIBARLuzea
219ALBERDI LOPEZ, KOLDOHIRU HERRILuzea
220PENALVA MARTINEZ, MANUELALPINO TABIRA DURANGOLuzea
221LOPEZ GUTIERREZ, JOSUNEALPINO TABIRA DURANGOLuzea
222BETELU EZEIZA, GORKAIRUNGO MENDIZALEAKLuzea
223ZUBELDIA MURILLO, KOLDOALPINOLuzea
224OSINALDE GALDOS, AITZIBERIZADI ZALEAKLuzea
225SANCHEZ MARCEN, MARI JOSETRAIL RUN 19Luzea
226LEGARDA GOÑI, ANGELTRIKETE TAFALLALuzea
227URRIZA ZUBIETA, AINARAMUGALuzea
228ARANGUREN BADIOLA, GAIZKALAGUN ONAK M.BLuzea
229EZAMA IRAOLA, IKERYOKO KIROLAK TRAIL TALDEALuzea
230OLABUENAGA FORTES, JONGASTEIZ MENDI TALDEALuzea
231ASIAIN RUBII, JOSE MIGUELCOLUMPIOS TRAILLuzea
232BAHON GENOVES, VANECLUB VASCO DE CAMPING ELKARTEALuzea
233ARRAIZA RODRÍGUEZ, CARLOSBKELuzea
234SANCHEZ CORTES, LUISSDRC ANAITASUNALuzea
235PAULARENA GORRAIZ, IBONLuzea
236ZUMEAGA LAPEIRA, JOSE AGUSTININDAMENDILuzea
237MUTILOA ORCARAY, DAVIDIRATXO M.T.Luzea
238AZKONA MURUAMENDIARAZ, IÑAKILuzea
239IRAGUI MORENO, MAIDERCM IRATXOLuzea
240URAIN UNANUE, JAGOBALAGUN ONAK MBLuzea
241INTXAUSTI UNANUE, IONS.M. LAGUN ONAKLuzea
242ARREGUI ALEGRIA, IBONLuzea
243
244
245
246
247GONZALEZ GONZALEZ, IGORITSAS MENDILuzea
248QUINTANA GARCÍA, ANGELMORKAIKOLuzea
249ANDUAGA INSAUSTI, EDORTAMUGALuzea
250BAÑOS VIGURIA, ANABELLAGUNAKLuzea
251ARTETA ABAIGAR, JESUS MARILAGUNAKLuzea
252DE MIGUEL PEREZ, ALBERTOBASKONIA M TLuzea
253AGIRRE BILBAO, JUAN PEDROALPINO TABIRALuzea
254RAMOS PUERTAS, DANIELLuzea
255ERROTABEREA PACHA, SERGIOLuzea
256ARAMBURU AIZPURU, XABIERAITZKORRI M.E.Luzea
257TORRES ARREGUI, JUANA MARIAMUGALuzea
258UNZURRUNZAGA YURREBASO, ANDERDANTZALEKU SAKANALuzea
259PABLO CATALAN, ALEJANDRONOLuzea
260
261MIKELARENA EZKURRA, JOSUMENDIRIZ MENDILuzea
262ITURBE ARANA, JAVIGANGUREN M.TLuzea
263UZTARROZ AROZENA, URTZILuzea
264CANTALAPIEDRA RODRIGUEZ, MIGUELGANGURENLuzea
265FUNES CARRION, ALVAROTRAIL TEAM BIZKAIALuzea
266MORALES CARRERO, MÓNICALuzea
267ITURRARTE ALDUNCIN, TOMASLuzea
268ARRILLAGA BELDARRAIN, ASIERBIDEBIETALuzea
269SALINAS ZUDAIRE, DAVIDADI/IKELuzea
270FONSECA LARA, LUCIACLUB VASCO DE CAMPINGLuzea
271OLAGUE MITXELTORENA, JOSE IGNACIOINDEPENDIENTELuzea
272SOTO LABANDA, OSCARAIZKARDI M.ELuzea
273REY PERALES, SANTOSPEÑAS ALTASLuzea
274LARRUZEA MOTXOBE, AMAIAZORNOTZA MTLuzea
275GORROTXATEGI GORROTXATEGI, JONAITZGORRI M ELuzea
276URANGA AROTZENA, JOSULAGUN ONAK M.B.Luzea
277OYARZABAL ZABALETA, ANDONIBEASAINGO ARRASTAKA M.K.T.Luzea
278URIGUEN ANSOLA, JON PELIMORKAIKOLuzea
279BARANDALLA BELTZA, LUISLARRAÑETALuzea
280AGIRREZABALAGA ZUBIZARRETA, MARTXELLuzea
281ARZALLUZ OLAIZOLA, JOAQUINLuzea
282LEIBRANDT LEIBRANDT, ISABELLALAGUNAKLuzea
283IMAZ MAKAZAGA, ANDOITZAIZKORRI M.ELuzea
284IGARTZABAL BIDEGAIN, EKAITZLuzea
285MALAXECHEVARRIA ELORDI, YOSEBALuzea
286ESPILLA BARRUETABEÑA, JOKINMANUEL IRADIERLuzea
287REZOLA UROLA, KAULDIARRASTAKALuzea
288BADIA ARRIOLA, ALBERTOAZPIGORRILuzea
289LIZARRALDE IBARRA, JOSE MARIAALPINO TABIRALuzea
290ORCONDONAGOITIA EREZUMA, JOSEGOIZALELuzea
291MURUA AZKUENAGA, IBONALPINO TABIRALuzea
292MENDIA ZUFIAURRE, GORKAGOIERRI GARAIALuzea
293BEREZIARTUA OLABERRIA, JULIANLuzea
294RUIZ DE MARTIN ESTEBAN GARCIA, ALBERTOAITZARTE MENDI TALDEALuzea
295DÍAZ DE CERIO FERNÁNDEZ, JAVIERLuzea
296MENDIOLA ZUFIAURRE, IÑIGOGOIERRI GARAIA TALDEALuzea
297GINEA BERASTEGI, AMAIURSAKANA BIZIRIKLuzea
298ARANALDE URRETABIZKAIA, AITORLuzea
299FUENTE OYARZABAL, IÑIGOCLUB VASCO DE CAMPINGLuzea
300LARA LAHABA, LUISMUGA MENDI TALDEALuzea
301ARTEAGA ABECIA, RAULBERANTEBILLA MENDI TALDEALuzea
302MENDIA BETELU, MIGUELMUGALuzea
303MARTINEZ ZULET, ENDIKATIPPI MENDI TALDEALuzea
304BERAZA LODI, JABIERC.M.IRATXOLuzea
305
306
307GIL YOLDI, FRANCISCOTRIZURKOLuzea
308ARRATIBEL ALKORTA, IMANOLLuzea
309POZUETA LIZARRAGA, IRENELuzea
310ZUBELDIA AYERZA, ASIERBEALAKLuzea
311ORMAZABAL SALEGUI, YONORDIZIKO MENDIZALEAKLuzea
312NAGORE ARBIZU, TXOMINLuzea
313RENTERIA IRAETA, IÑAKICM GASTEIZLuzea
314BARRICART LISARRI, MARTINBOSCOS BERRILuzea
315CRUZ RODRIGUEZ, ANDRÉSLuzea
316BERRIOZABAL CILAURREN, UNAIUBIETAMENDI MENDI TALDEALuzea
317ROIG GARRO, JOSE LUISLAGUNAKLuzea
318ZARATIEGUI LABIANO, FERNANDOLuzea
319JAKA ALBERDI, ANDONIGOIERRI GARAIA TALDEALuzea
320PERERZ BOLINAGA, OIERGOIERRI KELuzea
321GONZALEZ SOIRAS, RUBENBASKONIALuzea
322ECHEGARAY EZCURRA, INIGOLuzea
323ZENOTZ TORRES, MADDILuzea
324PATA GARCIA, UNAIALOÑA MENDILuzea
325RAZKIN IRIARTE, UNAIIRATXOLuzea
326ERRASTI IRURETA, PELLOMORKAIKO KELuzea
327AGUIRREBEÑA OLABARRIA, EVACLUB DEPORTIVO EIBARLuzea
328ARAMBURU GONZALEZ, MINTXUUBIETAMENDILuzea
329
330
331
332ARANGUREN ETXARRI, NATILIBRELuzea
333ULAIAR BELTZA, XABIERKARRIKESTULuzea
334BUSTINDUI PERTIKA, TXOMINAURRERA M.T.Luzea
335GOIKOETXEA IMAZ, IBANAURRERA M.T.Luzea
336BARANDIARAN VELEZ DE MENDIZABAL, AMAIAARRASTAKALuzea
337
338SALABERRIA AGIRRE, OIERERDELLA MTLuzea
339OLABARRIA LERSUNDI, JOSEBAAURRERA MENDI TALDEALuzea
340SANTAMARTA CRIADO, VIRGINIAMORKAIKO MELuzea
341QUIJADA APARICIO, CARLOSZORTZIETAKOAK K.E.Luzea
342AGUIRREZABALA ASTARBE, JON ANDERLuzea
343LULUAGA ARRUABARRENA, AITORLuzea
344EPELDE ZUBIZARRETA, TXEMAANAITASUNALuzea
345ZABALETA SUDUPE, JONLuzea
346ALAIOGOIKOA LANDABASO, SERGIOLuzea
347OTEGI ALTOLAGIRRE, UNAXURRETXULuzea
348LEJARRETA ETXEBARRIA, IÑIGOGANZABALLuzea
349AMURIZA GUMUCIO, ANDONILuzea
350GARCÍA OSES, ÁLVAROIZARBELuzea
351AXPE AXPE, JON ANDONIORIXOLLuzea
352
353
354LABORDA LANDA, IÑAKILuzea
355LAVADO GARCIA, ASIERLuzea
356ALVAREZ LLANO, JOSE IGNACIOGANGURENLuzea
357MADINABEITIA LÓPEZ DE ARBINA, ANGELNINGUNOLuzea
358MADINABEITIA ABAD, ZURIÑENINGUNOLuzea
359MADINABEITIA ABAD, ITZIARC.M. GAZTEIZLuzea
360LAVADO GARCIA GARCIA, OIERLuzea
361SOMOZA PULIDO, MANUELOSTADARLuzea
362AGIRRE UNTZILLA, ALATZSAKANA BIZIRIK MTLuzea
363DORRONSORO OYARZABAL, JOSUINTXIXU TRAILLuzea
364LIRIO SAGASTIZABAL, INAZIOCLUB VASCO DE CAMPINGLuzea
365GIL FERNANDEZ DE RETANA, PABLOGASTEIZLuzea
366NAVARRO GARDE, JAVIERRUTAS NAVARRALuzea
367IRURZUN LATASA, AITORMENDIGORRIA TALDEALuzea
368GAZTELURRUTIA SOLABARRIETA, ENEKOLuzea
369EXTREME SANTOS, IGNACIOLuzea
370ZABALETA TELLERIA, JON ANDERAURRERA K.E.Luzea
371GOLMAYO AIESTARAN, GARAZIGAILURRERANTZ MELuzea
372LOPEZ DE ARMENTIA OLABARRI, ARKAITZMANUEL IRADIERLuzea
373GOROSPE LORENZO, AITORMANU YANKELuzea
374LARRAMENDI REMONDEGUI, ANDRESRUTAS NAVARRALuzea
375GARCIA BLANCO, KEVINLuzea
376DEL CASTILLO MANUYAMA, PETRICD MUGA MENDI TALDEALuzea
377ARTOLA MARTIARENA, JOSUARRASTAKA MENDI ELKARTEALuzea
378ZALDUA ALCALDE, XABIERLuzea
379MIÑANO DURANTEZ, MIKELMENDIKO LAGUNAKLuzea
380RAZQUIN ALZOLA, MIKELZORTZIETAKOAKLuzea
381DIAZ ROMAN, JESUSPOLPOLLuzea
382ORMAZABAL GALARRAGA, IZAROPOLPOLLuzea
383CHERIF APARICIO, RODOLFOBOSCOSLuzea
384URRA MARIÑELARENA, JOSULuzea
385CEARRETA AGUIRREBEITIA, IÑIGOLEZOKO XOXOLUR MENDI KLUBALuzea
386GUERENDIAIN OTAEGUI, IÑIGOOARGILuzea
387URRA ALBIZU, MADDILuzea
388DE GAMARRA ALUTIZ, XABIERLuzea
389ODERIZ AZKONA, TXEMALuzea
390AGUAS ALARCOS, DAVIDTRINKETELuzea
391URIBE LASUEN, LUIS MARIMIRU GAIN OTXANDIOLuzea
392BASTARRICA LARRAURI, JUAN RAMONATARRABILuzea
394MENDIZABAL IRASTORZA, ANDONIO.K.E.Luzea
395MANSO MUÑOZ, DAVIDBESAIDELuzea
396LASARTE HERNANDEZ, MIKELMANUEL IRADIER MTLuzea
397
398OZAITA AZPIROTZ, MIKELLuzea
399BEAUMONT CAMINOS, JAVIERLuzea
400BEAUMONT VIDART, JAVIERLuzea
401NAPAL ROS, FERNANDOLAGUNAKLuzea
402LETURIA GURIDI, IÑAKIPOLPOL M.T.Luzea
403PALOMO ENCINAR, JOSE ANTONIOCDAM ALMANZORLuzea
404PAWELCZAK X, JOANNAGAILURRA MENDI TALDEALuzea
405MOTYKA GIERCZAK, RADOSLAWGAILURRA MENDI TALDEALuzea
406LANDALUZE JORRIN, NATXOLuzea
407BERASTEGI EGIGUREN, IOSEBA IÑAKIAURRERA M.T.Luzea
408ERASO ACHAGA, JULENLuzea
409
410AGUIRRE LARRAÑAGA, ASIERBESAIDE M.TLuzea
411IRAETA AGIRRE, ARKAITZANAITASUNA M.B.Luzea
412MORILLAS GONZALEZ, IÑAKILuzea
413PACHA URTEAGA, MARÍALuzea
414URREAGA ETXEBERRIA, IÑIGOLuzea
415IZTUETA ARIN, ARKAITZLuzea
416GALLEGO GUTIERREZ, FRANCISCOLEIOA MENDI TALDEALuzea
417LOPEZ MUNIOZGUREN, IGORPOLPOLLuzea
418KINTANA LARRAZA, JOSETXOLuzea
419LAVIN BARQUIN, RAFAELOZONOLuzea
420SANTANA MOREDA, FERMINLuzea
421GOIKOETXEA BERASATEGI, JUANJOARALAR MENDILuzea
422MORLOTE EXPOSITO, JESUSC.A. GALLARRETALuzea
423HERREZUELO GARCIA, RAULLuzea
424DE GOÑI SAINZ, JUANRUTAS NAVARRALuzea
425ROMERO PELLEJERO, CARLOSRUTAS NAVARRALuzea
426BERAZA LACALLE, JOSÉ LUISARALARMENDILuzea
427ZALDUNBIDE LEGARRA, ERLANTZZALDAI MENDI TALDEALuzea
428IRIARTE ARTOZQUI, IVÁNANTSOAINGO MENDI ESKOLALuzea
429URTASUN PASCUAL, IVANINTERSPORT IRABIALuzea
430MUJIKA BERASALUZE, ANARTZARRASTAKALuzea
431ARISTI RODRIGUEZ, ENEKOGAILURRERANTZLuzea
432MARTINEZ DE OLCOZ PINTO, CARLOSESPELEOLuzea
433ZABALZA SUESCUN, EDUARDORUTAS NAVARRALuzea
434OLANO BERAZA, IOSULuzea
435ETXARTE JOSE MIGEL, AMORENDONIBANELuzea
436PEREZ EGIALDE, JOSE LUISAMEZTILuzea
437GARCIA JUAN, ROMANOSOYUBELuzea
438REMIREZ ARDANAZ, MAITELuzea
439MORATO RAFAEL, ANTUNEZKAMPATUZLuzea
440PINTOS PEREZ, FRANCISCO JAVIERIRATXO ELKARTEALuzea
441LAKUNTZA IGNACIO, GOIKOETXEALuzea
442BARTOLOME AXIER, BARBEROAIZKARDILuzea
443OLLOKIEGI ALBIZU, JOSIANCLUB VASCO CAMPINGLuzea
444SAN MIGUEL MAYO, ROBERTOLuzea
445MANTEROLA ZABALLA, ALFONSOAIARAMENDILuzea
446GOIBURU AITOR, BEGIRISTAINDANTZALEKU SAKANALuzea
447ALZATE SARRATEA, RAFAELAGERRA MENDIA TALDEALuzea
448JUAN ROJO, JOSEBESAIDELuzea
449CASCON RODRIGUEZ, JOSUBESAIDELuzea
450SUSPERREGUI UGARTE, GORKALuzea
451ZAPIRAIN UNSAIN, GORKABIDEBIETALuzea
452BILBAO MENDIOLA, IÑIGOARROLAPELuzea
453DIEGO DIEZ, CRISTINAFERMELuzea
454MINTEGIA LLAMAS, ARKAITZARROLAPELuzea
455APESTEGUIA MOLINERO, RUFINOFERMELuzea
456MIRANDA FERNANDEZ, PATXILuzea
457ZURUTUZA FEIJO, JOSEBAARRASTAKALuzea
458GOÑI ERICE, MIKEL AINGERUANAITASUNALuzea
459CRESPO MONREAL, JUAN MANUELTRINQUETELuzea
460IRUJO LABIANO, ALEXANDERTXURREGUILuzea
461GOIENETXE GORRIÑO, IÑIGOZORNOTZALuzea
462ZIDAURREN ZAALA, IÑAKIZORNOTZALuzea
463AUZMENDI LIZARRALDE, ANDONIAITZGORRILuzea
464GAZTELU PINUAGA, AITORZORNOTZA MENDI TALDEALuzea
465AIERDI ALDEKOA, EKAITXLuzea
466AZKONA ARREGUI, JUANCLUB VASCO DE CAMPINGLuzea
467ATXAGA IRISAR, JOSUMURRUKIXULuzea
468ALONSO ETXEBARRIA, FERNANDOLuzea
469ETXEZARRETA APAOLAZA, GARBIÑECLUB VASCO DE CAMPINGLuzea
470INTXAUSTI ETXEBERRIA, PATXILuzea
471TOLEDO SARALEGUI, JON ANDERGOIERRILuzea
472GALARRAGA EIZAGIRRE, AUXKINLAGUN ONALuzea
473ELIZALDE PUEYO, RUFINOTRIZURKOLuzea
474LANDIRIBAR GOIENETXE, LANDERRUN19Luzea
475GARCIA ROYO, OSCARLuzea
476ETXEBERRIA OKARIZ, ANDERARRASTAKA ELKARTEALuzea
477CASTILLA CATALAN, JESUSLuzea
478ETXANIZ ETXANIZ, IÑAKIANAITASUNA TALDEALuzea
479JAKA FANEGA, ARAITXANTSOAINGO ESKOLALuzea
480LARRAMENDI LANDA, MIKELZESTOALuzea
481BEGUIRISTAIN LANDA, RUFINOLuzea
482KORTADI ARAMBARRI, ENEKOLuzea
483RETABAL IRAOLA, IGORZESTOALuzea
484ALDALU GOENAGA, ANDERUMIETA MENDILuzea
485ELORDI LATIENDA, JULENLuzea
486URRESTILLA AIERTZA, UNAILAGUN ONAKLuzea
487CALVILLO BAJO, FRANCISCO JAVIERARRASTAKALuzea
488EIZAGIRRE TELLETXEA, ANDONIBAZTANGOLuzea
489SANCHO SAINZ, CARLOSLuzea
490PUERTAS CALDERON, ANTONIOGASTEIZLuzea
491TRUCHUELO OROBIOURRRUTIA, KOLDOALPINO TABIRA DURANGOLuzea
492SATRUSTEGUI GAMBOA, PATXISAKANAKOALuzea
493GIL ANDUEZA, MIKELZABALARTELuzea
494LECUMBERRI ARMENDARIZ, VICTORANAITASUNA TALDEALuzea
495CARRION NINATANTA, EGOITZLuzea
496AYESTARAN FLORES, ION JOSEBAMUGALuzea
497CASTILLO RETA, ANELuzea
498BLANCO ALVAREZ, SALVADORIRRINTZI TALDEALuzea
499GONZALEZ ZORNOTZA, DIANALuzea
500SEGURA ASA, ENDIKAALAITZLuzea
501AVERO CABRERA, LORELAY CANDELARIALuzea
502LOPEZ MOTIÑO, ITZIARLuzea
503ARRASTUA ALZURI, XABIERERLAITZLuzea
504LABAKA ESCUDERO, JONLuzea
505APELLANIZ OLIVARES, FCO JAVIERBESAIDELuzea
506REZOLA UROLA, IMANOLARRASTAKALuzea
507OTXAGABIA LETAMENDIA, ENEKOZABALARTELuzea
508LOPEZ BAÑUELOS, SONIAATARRAILuzea
509ARBIZU ARIZTIZABAL, ARITZLuzea
510VILLALBA EGUILUZ, UNAIGAZTEIZLuzea
511MAIZA , JOSE JAVIERDANTZALEKULuzea
512GALLARDO BOLAÑOS, ENZOLuzea
513MARTINEZ AGUIRRE, ENEKAOHARBI MENDI TALDEALuzea
514ALARGUNSORO UGARTEMENDIA, IOSEBAAMALURLuzea
515IMAZ BENGOERTXEA, MIKELOHARRI MENDI TALDEALuzea
516IZETA ARAMENDI, XABIERANDATZALuzea
517ZUBIA RAMOS, JUAN IGNACIOLuzea
518
519OQUILLAS GALDOS, JUAN JOSEEXCURSIONISTA MANUEL IRADIERLuzea
520LAZKOZ REPARAZ, ENEKOSAKANA BIZIRIKLuzea
521AMATRIAN FERNANDEZ, PATRICIAMotza
1000ALTUNA TROJAOLA, MIRENMotza
1001ARIZMENDI MEDINA, JONMotza
1002BETANCOR FERNÁNDEZ, AITORNAPAR BIDEAKMotza
1003RODRIGUEZ DELGADO, YOLANDANAPAR BIDEAKMotza
1004FERNÁNDEZ RODRÍGUEZ, NICOLÁSMotza
1005RUIZ RUIZ, SOFIAMotza
1006ORRADRE BURUSCO, IDOYAAMAYA CDLuzea
1007PÉREZ CARDIEL, EDURNEIRUNGO MENDIZALEAKMotza
1008OLIVA PARRA, PEDROIRUNGO 3Motza
1009ARRETXEA GARATE, IÑIGOMotza
1010ARRETXEA RAMIREZ, IÑAKIBETIGAZTEMotza
1011GAZTELU PALACIOS, ROBERTOMotza
1012JAUNARENA GALARZA, EDUARDONAPARBIDEAKMotza
1013BAYON PASCUAL, OLGAARTARRAI MENDI TALDEAMotza
1014GOMEZ ZABALA, ANEMotza
1015RUIZ MARTINEZ, RUBENMotza
1016GARCÍA GARDE, SERGIOMotza
1017BURGUI IGUZKIZA, DANIELMotza
1018EXPÓSITO ABREGO, JONMotza
1019
1020ALDAZABAL GUENECHEA, AITORARTIBAI MENDI TALDEAMotza
1021OPOCA UGALDE, IRENEBAZTANGO MENDIGOIZALEAKMotza
1022GOIENETXE URRUTIA, ANEBAZTANGO MENDIGOIZALEAKMotza
1023URRUTIA JUANIKOTENA, JUNKALBAZTANGO MENDIGOIZALEAKMotza
1024AZPIROZ BEUNZA, AIMARINDEPENDIENTEMotza
1025AMURRIO AMURRIO, MIREN JASONEA.D.C. MERCEDESBENZMotza
1026IRIDOY EIZAGIRRE, AITZIBERMERCEDES MENDITALDEAMotza
1027IBAÑEZ LACRUZ, DAVIDUNIVERSIDAD NAVARRAMotza
1028LLORENS PEREZ, IDOIAUNIVERSIDAD NAVARRAMotza
1029PEJENAUTE IZURDIAGA, ANAMotza
1030SOTO CARRICAS, JOAQUINMotza
1031SANTOS MONENTE, MARTA VANESAMotza
1032MURELAGA ARRIZUBIETA, ROSAARTIBAI MTMotza
1033ARRATIBEL IBAÑEZ, IBAITTUTTURRE ELKARTEAMotza
1034GÓMEZ MERCADER, JUAN MIGUELMotza
1035ORNAT SAEZ DE GORDOA, GARAZIMotza
1036MARTINEZ OZALLA, JUAN ANTONIOMotza
1037ZAPIRAIN MARIEZCURRENA, AMAIAMotza
1038ARAÑA MARTXUETA, SAIOAMotza
1039ARAÑA MARTXUETA, AIMARMotza
1040ARRUTI BERHO, ARKAITZCD ARALAR MENDIMotza
1041ARBUÉS ROSIQUE, CRISTINAAGERRA MENDI TALDEAMotza
1042SEIN PETRIKORENA, ANA BELENAGERRA MENDI TALDEAMotza
1043ROYO ESNAL, ARITZINDEPENDIENTEAMotza
1044SABATE SALA, ORIOLMotza
1045SAMPER VILLAR, JAVIERAE EKKEMotza
1046
1047SANZ MUTILOA, JUANAIRATXO ELKARTEAMotza
1048SANCHEZ FENANDEZ, DAVIDMotza
1049GARCIA BARRAGAN, CRISTINAMotza
1050NAVARRO ERDOCIA, XABIERMotza
1051AZPITARTE ARANCETA, FELIXJOKO ALAI MENDI TALDEAMotza
1052AZPITARTE ARANCETA, JOSE LUISALPINO TABIRAMotza
1053RUIZ PINEDO, ZIGORGASTEIZ M.T.Motza
1054PELÁEZ GUERGUE, IÑAKIMotza
1055MACHAIN MARTIARENA, PABLOCD ARALAR MENDIMotza
1056GALLASTEGI GINEA, MAITENAMotza
1057MARTINEZ GARCIA, RORYALTZANIAMotza
1058GASTIAIN DE LA LLERA, ARATECM GASTEIZMotza
1059
1060GONZALO ETXARRI, BERONIKAMotza
1061MARIN LIZARRAGA, GORKAMotza
1062
1063JUAREZ MARTINEZ, AITORMotza
1064TOLEDO PIZARRO, HÉCTORMotza
1065GASTIAIN DE LA LLERA, ITXASOMotza
1066MTZ.DE AGUIRRE PESQUERA, REBEKAMotza
1067
1068UGARTE GONZALEZ, MARUMotza
1069ITURRIA CUMBA, NOELIAITXASOMotza
1070OLANGUA HENRIQUEZ, ANAMotza
1071MAYOR SERNA, LETICIAIRATXOMotza
1072INTXAUSTI URRUTIBEASKOA, MAIDERMotza
1073RUIZ IRCIO, ANDONIC.M. GASTEIZMotza
1074JIMENEZ BERASTEGI, JOSUMotza
1075RIVAS AGEA, JOSEBAMotza
1076ASTIZ HARANBURU, GARAZIMENDI ETA ESKALADA KIROLEN NAPAR FEDERAKUNDEAMotza
1077ROLAN AZCONA, SAIOAMotza
1078AYUCAR BOVEDA, RAULMotza
1079VILLAHOZ MORAL, PATXIC.M.SANGÜESAMotza
1080DUCAR ASTIZ, JOSUMotza
1081ECHAVARRI CERDÁN, CARLOSSAKANAKO MENDIGOIZALEAKMotza
1082LIZARRAGA ANDUEZA, JUAN RAMÓNMotza
1083BAKAIKOA IEREGI, PRIMITIVOMotza
1084ZABALA ARRUTI, MIRENZANPATUZMotza
1085IRASTORZA ETXEBERRIA, MADDIZANPATUZMotza
1086
1087HERNÁNDEZ I LOPEZ, JUAN JOSEC. M. GASTÉIZMotza
1088ETXAIZ SORIA, AITZIBERMotza
1089LARRAÑAGA ARAMBURU, XABIERPAGOETA MENDI ELKARTEAMotza
1090CEPEDA HERNANDEZ, DIONIPOL POLMotza
1091CRESPO LABURU, ROSAMANUEL IRADIERMotza
1092CAMACHO MILLÁN, RUBÉNMANUEL IRADIERMotza
1093LEGARRA RAMOS, ALVAROMotza
1094ARREGI GAMBOA, JOSE MIGUELALTSASUKO MENDIGOIZALEAKMotza
1095LAZKANO IRIBEKANPOS, GOTZONLAGUN ONAKMotza
1096RUIZ DE LARRAMENDI GOGENOLA, CLARAGASTEIZMotza
1097AMARO LORENZO, ALVAROGASTEIZMotza
1098ZUBIMENDI ZABALETA, MIKELLAGUN ONAKMotza
1099FLORES JAKA, JUAN MIGUELMotza
1100FLORES RAZKIN, MARTÍNMotza
1101PERURENA ZUBITUR, MAITEMotza
1102FACES ANSOTEGUI, JOSUNEMotza
1103ITUARTE IRIONDO, ISMENEMotza
1104ETXEBERRIA UHARTE, JONAMUGA MENDI TALDEAMotza
1105CANTERO GABIEIRO, RUBENMotza
1106GOÑI URROZ, XABIEROTXOLAMotza
1107RUIZ MARTIN, MARGAMotza
1108CABALLERO DORRONSORO, OLAIAMotza
1109ARZAMENDI MORAGA, SAIOAMotza
1110ALTUNA URIZAR, AINHOAMotza
1111RODRÍGUEZ CALPARSORO, ASIER MIGUELMotza
1112GARCIA ECEIZA, GARIOARGIMotza
1113
1114FLORES FLORES, PATRICIAMotza
1115
1116LARRAZ SANTANDER, ITZIARFEDMEMotza
1117ALCELAY DURAN, IÑIGOMENDIRIZ MENDIMotza
1118URÍO MAESO, MIKELMUGAMotza
1119AUZMENDI ALFARO, IÑAKIMUGAMotza
1120ARANA GARCÍA, FRANCISCO JAVIERMotza
1121ÁLVAREZ VIDAURRE, PABLOMotza
1122
1123
1124VALLEJO GOIKOA, BEGOÑAMotza
1125OREJA AZKONA, IÑIGOMotza
1126TORRES RUIZ, GISSELAMotza
1127UNZUETA ZORROZUA, AMAIURSANTUTXUMotza
1128HURTADO PIRES, DAVIDMotza
1129AZCONA MENDIZABAL, IÑAKICD NAVARRAMotza
1130MURUAMENDIARAZ OROZ, ITZIARCD NAVARRAMotza
1131AZKONA MURUAMENDIARAZ, AINARACD NAVARRAMotza
1132URDANIZ AZKONA, MADDICD NAVARRAMotza
1133
1134
1135UNZUETA ZORROZUA, ETXAHUNMotza
1136ARISTIZABAL ETXEBESTE, JOSE MARIMotza
1137ARRIZABALAGA CANELLADA, IGORMotza
1138MORAL ESPOZ, JULIÁNMotza
1139IBARRA ELIZAGOIEN, KARMENAGERRA MENDI TALDEAMotza
1140
1141ESPARZA LACUNZA, DAVIDCLUB NATACION PAMPLONAMotza
1142ZUBIETA ERKIZIA, TXAROAGERRA MENDI TALDEAMotza
1143TELLETXEA ETXARTE, JOXEMARIAGERRA MENDI TALDEAMotza
1144IGLESIAS ANSA, MARTAMotza
1145RODRIGUEZ ALBARRAN, FERNANDOMotza
1146IGLESIAS CASLA, JOSE MANUELMotza
1147JUARISTI AZPIAZU, AITORLAGUN ONAK M.BMotza
1148ZUBILLAGA NAVAS, SAIOARUTASNAVARRA.COMMotza
1149ESPARZA LACUNZA, EVANAFAR FEDERAKUNDEAMotza
1150RECALDE MAESTRE, MICHELC.M.IRATXOMotza
1151ZURIMENDI SERNA, AIALAMotza
1152LAZCANO MAIZA, UXUEZABALARTEMotza
1153ARKAUZ RINCON, IÑAKIZABALARTEMotza
1154BURGUETE MIKEO, LOREAA.D. TTUTTURREMotza
1155AZCONA ALEMAN, JESSICAMotza
1156BELTRAN IZTUETA, SANDRAALPINO MENDI ELKARTEAMotza
1157LAZKOZ REPARAZ, UNAIMotza
1158ARRUABARRENA KINTANA, MARIA JESUSLARRAÑETAMotza
1159ARTOLA GARCIANDIA, LURDESMotza
1160IGUAZ PERNAUTE, JOSE LUISLAGUNAKMotza
1161TELLETXEA ZENDOIA, OLATZEZMotza
1162PASCUAL ARZOZ, PATXIMotza
1163ALONSO BAYON, DIEGOMotza
1164MORAN SALAS, MERCEDESMotza
1165LABAKA INTXAUSPE, AMAIAMotza
1166UNDIANO LANDA, MIGUEL ÁNGELCLUB NATACION PAMPLONAMotza
1167PARDO PARDO, LUISMotza
1168AMAT VILLEGAS, IRENENOMotza
1169GOÑI BORIA, XABIERMotza
1170AMILLANO PRIETO, FERNANDOTXANTREA MENDI TALDEAMotza
1171
1172GARCIA MORENO, CARLOSMotza
1173MESA GONZALEZ, AINHOANOMotza
1174NOVOA OTERO, VERONICAARTARRAI M.T.Motza
1175NIETO BENJUMEA, RAFAELARTARRAI M.T.Motza
1176ELUSTONDO IRIARTE, JOSEIRATXOMotza
1177MARTINEZ MARIÑELARENA, ARKAITZMotza
1178CUEVAS BERASTEGUI, ANDREAMotza
1179CUEVAS VILCHES, JUANMotza
1180ASTIZ ERRO, JAIONEZABALARTEMotza
1181IRIARTE VITORIA, AMALIAMotza
1182OLLAKARIZKETA IRIARTE, IRATIMotza
1183IRUJO LIZAUR, JAVIERZABALARTEMotza
1184OLLAKARIZKETA IRIARTE, OSKIAMotza
1185ALMARTZEGI CASAS, SERGIOARRANO BELTZMotza
1186ARRAIZA ARMENDARIZ, MIKELARRANO BELTZMotza
1187IBARGUREN URBIETA, IGORLAGUN ONEK M.B.Motza
1188RAZKIN GOIKOA, PEIOARALAR MENDIMotza
1189SENAR BACAICOA, MIKELSAKANA BIZIRIKMotza
1190BAKAIKOA OTXAGABIA, JOSÉ ANGELARALAR MENDIMotza
1191TELLETXEA PERUGORRIA, LOURDESAGERRA MENDI TALDEAMotza
1192
1193
1194MATA COSTAFREDA, CRISTINAMADTEAMMotza
1195CLARACO PALAU, ROMANMADTEAMMotza
1196DE ULIBARRI MARTINEZ, BLANCAALPIN FRANÇAIS BAYONNE PAYS BASQUEMotza
1197AYENSA CANTABRANA, CARMINAFEDERACION NAVARRA DE DEPORTES Y ESCALADAMotza
1198EIZMENDI ZENDOIA, MIKELMotza
1199ARANDIA ACHAGA, YOSEBAMotza
1200ALDABE TELLETXEA, JOXERRABAZTANGO MENDIGOIZALEAKMotza
1201AGIRRE BALEZTENA, EDUARDOC.D.ERREKA.K.EMotza
1202ABREGO IZCO, XABIERMotza
1203MARTINEZ LAUSIN, SILVIABOSCOSMotza
1204RUIZ DEL CASTILLO, LUIS MIGUELCLUB DEPORTIVO FILIAL RONDA NORTE 19Motza
1205BERIAIN SANCHEZ, DANIELTRAIL RUN 19Motza
1206BERAZA LOIDI, ANAHAIZKIBELMotza
1207BERRUETA SANTESTEBAN, ISABELAGERRA MENDI TALDEAMotza
1208UBANI IBARROLA, SUSANAMotza
1209FERNANDEZ CUEVAS, LAURAMENDI ETA ESKALADA KIROLEN NAPAR FEDERAKUNDEAMotza
1210
1211
1212CIGANDA ECHARRI, UNAIMotza
1213IRIGOYEN MARITORENA, MANUELMotza
1214CORTEA MARITORENA, ARANTXAMotza
1215SANCHEZ ARBELOA, GUILLERMOCLUB MONTAÑERO ESTELLAMotza
1216SANTAMARIA VIDAURRE, EUSEBIOCLUB MONTAÑERO ESTELLAMotza
1217CORROZA ORTIGOSA, JUANJOSECLUB MONTAÑERO ESTELLAMotza
1218FDEZ ALDAVE, JAVIERTRINKETEMotza
1219ZUBIRIA AGUIRRE, ALBERTOC.M. IRATXOMotza
1220LEGARRA GARCIA, NORMAMotza
1221UNANUA GARCÍA, PATXIDONIBANEMotza
1222FERNANDEZ BERAZA, MARTAMotza
1223LABAT MARCO, IZASKUNZANPATUZMotza
1224OLLAKARIZKETA IRIARTE, ESTITXUMotza
1225PARDO PASCUAL, IÑIGOMotza
1226ALUSTIZA ALUSTIZA, ASIERMotza
1227GONZALEZ GONZALEZ, ENRIQUELIBREMotza
1228CORCHERO FORTUNA, MIKELMotza
1229GOIKOETXEA GOIKOETXEA, SABIÑEMotza
1230MARTINEZ LUMBRERAS, IGORMotza
1231IRIARTE VITORIA, BLANCATTUTTURREMotza
1232IGARTUA ECHARRI, JESUS MARITTUTTURREMotza
1233REGUERA RODRIGUEZ, LUISMotza
1234BELTZA RAZKIN, MIGUELFEDERACIÓN NAVARRAMotza
1235MENDINUETA GOIKOETXEA, IMANOLSAKANA BIZIRIKMotza
1236AMADO PÉREZ, MÓNICAMotza
1237
1238BEROZ LARBURU, IMANOLIRUNGO MENDIZALEAKMotza
1239ELIZEGI MENDIZABAL, JESUS MARIAIZKORRI M.E.Motza
1240GRAJERA MARTINEZ, JOSÉ LUISANAITASUNAMotza
1241ELICEGUI MENDIZABAL, IÑAKIALPINO UZTURREMotza
1242PAGOAGA ZALOÑA, IRATIMURRUKIXOMotza
1243TRUEBA AGUIRREBEÑA, ARITZMotza
1244GASTESI ZABALETA, MONIKAMotza
1245POTAU MENENDEZ, CAROLINAMUGAMotza
1246MENDIZABAL LARRAÑAGA, IGORANAITASUNAMotza
1247OLAETXEA GOIKOETXEA, ANDERMotza
1248MENDIZABAL SALABERRIA, ARANTXAMotza
1249TXUEKA MARIN, ARKAITZSAKANA BIZIRIK TALDEAMotza
1250AIZPITARTE ODRIA, ENEKOLAGUN ONAKMotza
1251URIA FUENTEFRIA, IERALAGUN ONAKMotza
1252ANCIZU OSCOZ, AINHOAMotza
1253OYARZUN ITURGAIZ, CLAUDIAATARRABI MENDI TALDEAMotza
1254ITURGAIZ SAINZ, LOLAMotza
1255RUIZ SANZ, DANIELSDC ECHAVACOIZMotza
1256OYARZUN ETXANDI, JAVIERATARRABI MENDI TALDEAMotza
1257RUIZ LOPEZ, SIXTOSDC ECHAVACOIZMotza
1258VALLS GUTIERREZ, VIDALMotza
1259MENDIZABAL ARIZCUN, IÑIGORUTAS NAVARRAMotza
1260ARIZTEGUI OSACAR, JOSÉ LGNA IOTTUTTURREMotza
1261MIHURA GARATE, MAITEMotza
1262ALZUETA GALARZA, NEKANEMotza
1263SUBIZAR ASKUNTZE, MIRARIBAZTANGO MENDIGOIZALEAKMotza
1264OIARTZABAL TXAPARTEGI, IMANOLMotza
1265OSÉS PÉREZ DE MUNIAIN, PALOMABAZTANGO MENDIGOIZALEAKMotza
1266RODRIGUEZ LIZARAZU, NEREAURDABURUMotza
1267EGIAZABAL EGUZKITZA, MIKELPAGOETA MEMotza
1268LIZARRAGA GALDOS, IBANMotza
1269GALARZA IRIGOYEN, AINHOAALPINO UZTURREMotza
1270ZABALA SUQUIA, MARINAMotza
1271ROLDAN CUARTERO, OIHANAFEDERACION VASCA DE MONTAÑAMotza
1272URKIA INTXAUSTI, ISIDROGIRIZIAMotza
1273DURQUET HARAMBURU, MARIELOUISERANDOCARTE64Motza
1274MOTA NETO, ELISEUFEDERACION VASCA DE MONTAÑAMotza
1275ZABALETA SUDUPE, UXUEMotza
1276LOPEZ TEJEDOR, HENRIKEMotza
1277MOTA ROLDAN, ALAIAMotza
1278ZABALETA ZABALETA, JOSE MARIMotza
1279HURTADO DE SARATXO ALTZAGA, JON MIKELMENDIKO LAGUNAKMotza
1280
1281LIZEAGA LUJANBIO, JOKINGIRIZIAMotza
1282MARTIN BALSERA, LEIREAURRERAMotza
1283GABILONDO URTAZA, XABIERMotza
1284OTEGI IRIARTE, MAIDERHERRI KIROLAK ARAXESMotza
1285DUFUR OTHEGUY, MAITEMotza
1286SUCUNZA LARREA, MARIA ARANZAZUMotza
1287AIZPURU BEGIRISTAIN, JOXEATAUN KIROL ELKARTEAMotza
1288MARTINEZ MARIÑELARENA, NAIARAMotza
1289SALAS VILLA, ALICIAMotza
1290GORROTXATEGI MITXELENA, IZASKUNMotza
1291GAZTELUMENDI MENDIZABAL, LEIREMotza
1292NICUESA GOIENETXE, ANDRESFEDERACIÓN NAVARRA DE ESPELEOLOGIAMotza
1293ALZUETA GALARZA, IDOIAMotza
1294ANDUEZA RIPA, RICARDORUTASNAVARRAMotza
1295CASI LEON, FERNANDOMANUEL IRADIERMotza
1296CELAYA ROMERAL, PEDRO JOSEMotza
1297ETXEBERRIA RESANO, AMAIAMotza
1298CUEVAS LOPEZ, ENKARNAMotza
1299ETXEBERRIA GERAZENEA, PATXIMotza
1300ZABALETA ZABALETA, MARIAMotza
1301ETXEBERRIA RESANO, JONEMotza
1302GASTESI EZKURDIA, ESTIBALITZCLUB VASCO DE CAMPINGMotza
1303FERNANDEZ BARRERO, ANTONIOMotza
1304MARTIL FERNANDEZ, YOLANDAMotza
1305EIZAGIRRE ETXARRI, GEAXIMotza
1306MUJIKA IARTZA, JONOSTADAR SAIARRE K.T.Motza
1307GERRIKAGOITIA URIARTE, AMAIAMotza
1308MUJIKA TROITIÑO, ARATZMotza
1309IRAZOKI GAINZA, JOSE MANUELAGERRA MENDI TALDEAMotza
1310IRAZOKI GOIENETXE, ARITZMotza
1311ARRARAS ARANGOA, XABIERMotza
1312GOYENECHE IPARRAGUIRRE, AGUEDAALTXATAMotza
1313VINACUA IRIBARREN, XABIECHAVACOIZMotza
1314LIZASO GOLDARACENA, IÑIGOMotza
1315ZUBIRIA AGUIRRE, CARLOSMotza
1316MALÓN BILBAO, MIRIAMMotza
1317SUQUIA RAZQUIN, ANAMotza
1318URZAINQUI JAUREGUI, IONBKE TRAILMotza
1319SOLA MARCILLA, EUGENIOMotza
1320
1321IRAGI HUALDE, SANTOSIRATXOMotza
1322ROSAGARAY ARIZALA, ROBERTOMotza
1323FERNÁNDEZ DÍAZ, JESSICAMotza
1324MARTIN DARIES, LAURENCEMotza
1325
1326
1327TELLETXEA IRATZOKI, XABIERMotza
1328GOÑI MARTINEZ, AMAIAMotza
1329TELLETXEA BERGARA, FRANCISCO JAVIERMotza
1330IRATZOKI GAINTZA, MARI JOSEMotza
1331ARZALLUS IPARRAGUIRRE, UNAMotza
1332SANCHEZ DE MUNIAIN ACARRETA, JAVIERCD MUGA MENDI TALDEAMotza
1333ZELARAIN URDAMPILLETA, JOSUNELAGUN ONAKMotza
1334ERVITI GARRO, MIKELMotza
1335ABENDIBAR ISASI, JONASUNTZE MENDI TALDEAMotza
1336BENITO CHASCO, SILVIAMotza
1337ESPESO BARQUERO, AMAIAASUNTZE MENDI TALDEAMotza
1338LOBAN LIZARRAGA, MIREIAMotza
1339ARTIEDA OLCOZ, OIHANLARRAÑETA MENDI TALDEAMotza
1340ZUBELDIA UNSAIN, JUAN ANTONIOMotza
1341DIEZ ALLI, FELIX JAVIERRUTAS NAVARRAMotza
1342ECHAVARRI GÓMEZ, JUAN MANUELCLUB MENDIGUIBELMotza
1343ZABALA IGUARAN, NEKANEMotza
1344OCHOA FERNANDEZ, VIRGINIAMotza
1345RUIZ DE EGUINO OSTIZA, AITORKULUMSPORTMotza
1346ZELAIA MENDIA, MIKELMotza
1347HERRANZ CAPELO, ISMAELMotza
1348BARRENA OROZ, IGORMotza
1349BARANDIARAN BENGOETXEA, MALUSAMotza
1350BARRENA OROZ, IONANAITASUNAMotza
1351IRIARTE EGUZQUIZA, PELLOMotza
1352DONLO BECERRIL, JOSE ANTONIOMotza
1353IRIGOIEN OSTIZA, Mª FRANCISCAMotza
1354
1355IRIARTE CARRION, MIKELMotza
1356
1357GARCES RÍOS, MIGUEL ÁNGELHIRU HERRI ATLÉTIKO TALDEAMotza
1358IRURETAGOIENA ELOLA, OLATZMotza
1359CUEVAS LOPEZ, ANGELINESMotza
1360ACEDO TORRES, MARIAMotza
1361BLANCO LEOZ, AITORMotza
1362VILCHES CUEVAS, MARIAC.M.IRATXOMotza
1363CEBRIÁN MAYAYO, ZESARMotza
1364FERNANDEZ PATO, JOSÉ ANTONIOMotza
1365
1366URIBE MARTINEZ DE EULATE, AITZIBERMUGAMotza
1367DE LA TORRE MONTOYA, NEREAMotza
1368IRIARTE RETEGUI, JOSEBAAGERRA M.T.Motza
1369SANCHEZ LOPEZ, ITXASOMotza
1370DOMINGUEZ ARAMBURU, RICARDOMotza
1371ARRUTI MENDIZABAL, HAIZEAGAILURRERANTZMotza
1372BELOQUI QUEREJETA, EVAMotza
1373NAVARRO CARRILLO, JONMotza
1374MAIZ AGIRRE, BEÑATMotza
1375PEREZ LIZARRALDE, JUAN CARLOSOSTADAR SKFMotza
1376OYAGA LEOZ, CANDISANGUESAMotza
1377ZABALA LASA, MIKELMONTAÑEROS DEL ANTIGUO K.E.Motza
1378SANTESTEBAN ELIZALDE, ENEKOMotza
1379SOTIL BULDAIN, NEREMotza
1380LIZARRAGA PEJENAUTE, YOSUNEMotza
1381ZARATIEGUI RECALDE, ANTONIOMotza
1382RETEGUI LEONET, JOSE MARIMotza
1383SALINAS SOLA, FERNANDOMotza
1384BERAZA VILCHES, PATXIMotza
1385VICUÑA URTASUN, JUAN CARLOSSIMotza
1386LABIANO IRIARTE, PEDROIFEDERADO ESPELEOLOGIAMotza
1387MINDEGIA MUTUBERRIA, ASIERMotza
1388RUBIO JAENES, NOELIAMotza
1389URDANPILLETA ARRIETA, ELISEOMotza
1390IEREGI BAKAIKOA, ASIERMotza
1391COMENDADOR DE LA CAL, JUANMotza
1392FDEZ.DE BASTIDA MONTOYA, ALBERTOMotza
1393IBERO BARAIBAR, IDOIAMotza
1394ARIZTEGUI AGUERREBERE, JAIONEMotza
1395LÓPEZ YOLDI, MIGUELMotza
1396DE MIGUEL LEORZA, ANDRESMotza
1397MUNDIÑANO ZEBERIO, JUANJOLARRAÑETAMotza
1398ETXEBERRIA EIZAGIRRE, ANDONILAGUN ONAKMotza
1399SAN MARTIN PEREZ, IXALARRAÑETAMotza
1400GOÑI BELTZA, ANDERMotza
1401LIZARRALDE AGIRREURRETA, IGORARRASTAKA MTMotza
1402SAGARDOY ESEVERRI, LUISMotza
1403ARAMBARRI CAVERO, IGORMotza
1404ETXANIZ ETXANIZ, IBANMotza
1405IÑIGO BASTERRA, Mª SOLEDADRUTAS NAVARRAMotza
1406LASA BARRENETXEA, JOSE ANDRESORMAIZTEGIKO, K.E.EMotza
1407LUARIZARISTI ALBERDI, IKERGAZTEIZ MENDIKO TALDEAMotza
1408PIDAL GARCIA, LAURARUTAS NAVARRAMotza
1409MITXEO EZCURRA, AINHOAMUGA MENDI TALDEAMotza
1410ANTONA ANTONA, PEDROMotza
1411HUARTE GOÑI, JAVIERMENDIGORRIAMotza
1412GARJON LUQUIN, JUAN ANTONIOMENDIGORRIAMotza
1413SARASOLA SANCHEZ, AINTZANEMotza
1414ZABALZA AGUIRRE, RICARDOEZKABA MENDI TALDEAMotza
1415GONZALEZ ELIZALDE, IRATIMotza
1416BEUNZA OSAKAIN, JAVIMotza
1417LASA VILLA, UXUEMotza
1418IRIARTE OLLO, MARIA GORETIMotza
1419URABAYEN NUÑEZ, MAITANEMotza
1420BEROIZ TORRES, OLAIAMotza
1421VARGAS UGARRIZA, IÑAKITXARLAZOMotza
1422RELLAN BAUTISTA, RAULMotza
1423ANDOÑO VIDAURRE, FERNANDOMotza
1424BENITEZ ONGAY, ASIERANAITASUNAMotza
1425AZNAREZ ZUDAIRE, MERTXEMotza
1426GANZABAL BURUCHAGA, EDROGAZTEIZMotza
1427QUILES SANCHEZ, SONIACLUB VASCO DE CAMPINGMotza
1428EXEBERRI ILARREGUI, ENEKORUTAS NAVARRAMotza
1429GANBOA SANTORCUATO, IBONKULU,SPORTMotza
1430ABETE HUICI, FERNANDOCLUB VASCO DE CAMPINGMotza
1431REA ARIAS, BENITANINGUNOMotza
1432LOPEZ DE ABERASTURI , AXIERKULUM SPORTMotza
1433ECHAGUE ASURMENDI, RUBENFEDMEMotza
1434REKALDE ALONSO, DAVIDIRATXO ELKARTEAMotza
1435SUTIL GONZALEZ, FRANCISCO JAVIERCLUB LARREMotza
1436IZAGA DIAZ, TXEMAMANUEL IRADIERMotza
1437GARCIA PAYO, AMAIAMotza
1438NIEVA ZARDOYA, CARLOSTXANTREA MENDI TALDEAMotza
1439SAEZ ETXARRI, MARI JOSEFEDMEMotza
1440NAGORE ONGAY, IBONMotza
1441ALVARO BARBERO, JULIOURDABURUMotza
1442NAGORE ONGAY, HUGOMotza
1443OTAMENDI SALABERRIA, ELIASARALARKO ADISKIDEAKMotza
1444CORDERO AMORES, ANASEGURAKO KIROL ELKARMotza
1445AGIRREZABALA GOÑI, MAIXUSARALARKO ADISKIDEAKMotza
1446MORENO MORENO, CARLOSMotza
1447ODRIZOLA AGUIRRE, XABIERMotza
1448ZUBELDIA OTAMENDI, JAIONEARALARKO ADISKIDEAKMotza
1449NAVARRO AMEZKETA, IONMotza
1450CIRAUKI MENDIGUTXIA, MIKELMotza
1451ALZOLA SAMANIEGO, JAVIERGAZTEIZMotza
1452AMEZKETA AMOZTEGI, IÑAKIERLAITZMotza
1453ANDRES ONADIA, JONEMotza
1454RAZKIN SENAR, MARIANMotza
1455GAUNA LARA, DAVIDMotza
1456MAIZA OCARIZ, IÑAKIMotza
1457BELOKI BENGOETXEA, JESUSMotza
1458HUARTE MARTINEZ, RUBENMotza
1459ZIGANDA SAN JUAN, OIHANEZANPATUMotza
1460EPELDE JUARISTI, KARMELOMotza
1461SAN MIGUEL ARGUIÑARIZ, IVANMotza
1462LIZEAGA BEZUNARTEA, LEIRECLUB PIRINEOMotza
1463ALEN BALDES, SERGIOMotza
1464GIL SEGURA, GABRIELRUTAS NAVARRAMotza
1465NAGORE ETXARTE, OLAIAMotza
1466LIZARRALDE OTANO, EIDERMotza
1467GARDE CANALES, JOSE MIGUELRUTAS NAVARRAMotza
1468IGERATEGI LIZARRALDE, ARAITZMotza
1469SARASOLA MORENO, JONEMotza
1470ZABALEGUI LARREA, ESTEBANGAZTAROAMotza
1471SANZ ASTIGARRAGA, JOSE MARIAGAZTAROAMotza
1472MORAGAS ZARAGUETA, EDUARDOMotza
1473ZURIARRAIN OREJA, IKERMotza
1474RAZKIN OTAMENDI, IOSUMUGAMotza
1475LOPEZ DE ZUBIRIA GOKOETXEA, AGUSTINMotza
1476SALGADO GALAN, AINARAMotza
1477IGLESIAS MENDILUCE, PELLODANTZALEKUMotza
1478NAGORE ARBIZU, EDURNEMotza
1479LASARTE ARTOLA, MIKELMotza
1480GALAN NOTARIO, TEOMotza
1481CRISTOBAL GIL, MIRENAMotza
1482ATIEGA SAENZ, IZASKUNMANU IALDEMotza
1483OQUILLAS GALDOS, JUAN JOSEEXCURSIONISTA MANUEL IRADIERMotza
1484ALDASORO LEZEA, MIRENMotza
1485PELAEZ FERNANDEZ DE LEGARIA, ROBERTOEXCURSIONISTA MANUEL IRADIERMotza
1486SALGADO GOMEZ, AINARAMotza
1487MARTINEZ VICENTE, ESTIBALIZMUGAMotza
1488MARTINEZ CASTRESANA, AITOREXCURSIONISTA MANUEL IRADIERMotza
1489LEGARRETA AYESTRARAN, IÑIGOETXABAKOIZMotza
1490OLLO LANDIRIBAR, LAURAMotza
1491HIDALGO FIDALGO, PABLOBETI GAZTEMotza
1492JAUREGUI GORROTXATEGUI, GAIZKAARRASTAKAMotza
1493URRUTIA JURIKOTENA, IÑAKIMotza
1494MENDINUETA GOIKOETXEA, IÑAKISAKANA BIZIRIKMotza
1495CODON OLASAGARRE, FRANIRATXOMotza
1496ESCALADA AGUADO, MARIAIRABIAMotza
1497FERNANDEZ PASCAL, DANIELMotza
1498PORTILLO ZUBIETA, DAVIDMotza
1499ROFRIGUEZ SANTAS, FERNANDOMotza
1500MACHIN OSCARIZ, IOSUMotza
1501ELMENARA REYES, JOSE MANUELMotza
1502ESTARRIAGA NAVARRO, ASIERMotza
1503LEIZA ARAÑA, MANUELSAKANABIZIRIKMotza
1504MARTINEZ DE ALBENIZ, ASIERMERCEDES BENZMotza
1505ETXARRI BERATZA, INAZIOÁRABES HERRI KIEROO TALDEAMotza
1506ITURRICASTILLO ITURRIAGA, INESPOLPOLMotza
1507AGUIRRE IGARTUA, MARIA ROSAAMotza
1508ATORRAZAGASI ETXRRE, NEREAMotza
1509BOGA NOVOA, ESTIBALITZMotza
1510BARBARA GANZABAL, JOSEBAMotza
1511LOPEZ DE DICASTILLO ETAYO, JOSE LUISMotza
1512UROLA GARAIKOETXEA, MARIA PILARMotza
1513PEÑA OSKOZ, JOSEORTHEZMotza
1514SALVATIERRA MARTINEZ DE EULATE, MANOLOMotza
1515ARIZKUREN DOMEÑO, CRISTINAORTHEZMotza
1516ARRARAS PERURENA, ERNESTOAURRERAMotza
1517LARRE AINCIART, ERICMotza
1518FERNANDEZ MITXELENA, OSKARMotza
1519SARALEGI ITUBERRIA, AMAIAAURRERAMotza
1520VICENTE GALBETE, JUAN ANTONIOSUTEGIMotza
1521ITURBE ALBERDI, JESUSLAGUNH ONAMotza
1522ARRIZABALAGA ZELAIA, ALBERTOSUTEGUIMotza
1523MARQUEZ CANO, JOSEANSUTEGUIMotza
1524MARTIN PEREZ, JOSESUASUAIMotza
1525BLANCO ANSORENA, ELVIRASUAI SUAIMotza
1526IDOATE PLATERO, SARASUAISUAIMotza
1527MIGUEL MORENO, JOSE MARIASUAI SUAIMotza
1528OYAREGUI ELICEGUI, LUIS MARIBAZTANGOMotza
1529MARTIN PEREZ, ISABELSUAISUAIMotza
1530TRANCHE GARCIA, ANGELBAZTANGO MENDIGOIZALEAMotza
1531ESCUDERO MARTIN, JOSE MIGUELBAZTANGOMotza
1532SANCHO ESPINOSA, LURMotza
1533ARIZTEGUI AGERREBERE, MIRENMotza
1534ESCUDERO AMIANO, MAIDERBAZTANGOMotza
1535VICENTE HERNANDEZ, JOSE IGNAZIOMotza
1536LUARIZARISTI ALBERDI, HODEIGAZTEIZ MENDIKO TALDEAMotza
1537BERAZA GANZARAIN, IGONEMotza
1538ZALDIAS MUTUBRERTRIA, AINOAMotza
1539CID CID, MODESTOMORKAIKOMotza
1540ITURRIOZ GARMENDIA, PATXIMotza
1541AIZPURUA URKOLA, MARIJOINDAMENDIMotza
1542BERASTEGUI UNANUA, AITORMotza
1543GONZALEZ ORDOÑEZ, LOREAMotza
1544GONZALEZ DE AGIRRELUZEA MIMENZA, IÑIGOSIXKIÑAMotza
1545AZCONA UNANUA, MARKELMotza
1546OVIEDO CUEVA, MARTAZIZKIÑOMotza
1547URROZ ITURMENDI, TXEMAMUGAMotza
1548LARUNBE FERNANDINO, JOSE JAVIERMotza
1549ZILLA UGARTE, RODRIGOMotza
1550ARRIZABALAGA ARRATIBEL, IÑIGOMotza
1551LIZARTZA COLOMO, OLATZALPINO UZTURREMotza
1552SANCHEZ GUTIERREZ, ENDIKAALPINO UZTURREMotza
1553ARANZADI ARANBARRI, AUXKINMotza
1554BLANCO GARCIA, JOSE IGNACIIOGOAARGIMotza
1555ARANZADI ZABALZA, OIANMotza
1556IRIBARREN SIMON, JAVIERMotza
1557ILZARBE GOÑI, SILVIAMotza
1558ETXEVERRIA AGESTA, MARIA JESUSMotza
1559MUTILVA ZABALZA, JESUS MARIMotza
1560ZABALA BENOIGOETXEA, ODEIETXARRIKO UDABERRIMotza
1561MUTUBERRIA GALTZAGORRI, MARIA JESUSMotza
1562ZUNDA CALDERON, IDOIAAGUERRA MENDIMotza
1563PEREZ IBARGUREN, ENEKOMotza
1564ADAN GAITAN, JUAN MANUELMotza
1565AGOTE LOPEZ, UNAIMotza
1566ADAN VALIENTE, ELENAMotza
1567IDIAZABAL TOLOSA, UNAIMotza
1568MURGUIONDO MUNDIÑANO, KOLDOMotza
1569ZUBIA BLAZQUEZ, NEREAALOÑA MENDIMotza
1570OTEGUI ETXAN, IONAEZKARRIMotza
1571TAPIAS SUAREZ, AITORAITZKARDIMotza
1572YUGUEROS UGARTE, PEDROCAF FORTREZMotza
1573VICUÑA AUZMENDI, TXOMINAIZKARDIMotza
1574BERRONDO ORMAZABAL, TXAROURDABURUMotza
1575YURREBASO OLAIZOLA, XABIERGOIERRIMotza
1576YUGUEROS OLAMUSU, JUNEMotza
1577ARRUTI MUGICA, ANDERURDABURUMotza
1578JUSUE ERRO, ALFREDOIRATXOMotza
1579IRISARRI IGOA, LIERNITxikia
2000LAZCOZ ERVITI, ALFONSOTxikia
2001LAZCOZ ECHARRI, ALBATxikia
2002LAZCOZ ECHARRI, NOATxikia
2003CASTRO NAVARRO, AMAIATxikia
2004OCAÑA CASTRO, HAIZEATxikia
2005OCAÑA CASTRO, UNAITxikia
2006OCAÑA GARCIA, DANITxikia
2007MATILLA RUBIO, PEIOTxikia
2008MATILLA GOIKOETXEA, AMETSTxikia
2009ERDOZAIM RIVED, ANDONITxikia
2010IRIBARREN LIZARRAGA, LOURDESTxikia
2011ERDOZAIM IRIBARREN, JONTxikia
2012MONREAL AZANZA, PATXITxikia
2013URBISO ERASO, CRISTINATxikia
2014MONREAL URBISO, OIHANTxikia
2015MONREAL URBISO, ENEKOTxikia
2016DAVILA BENITEZ, M.ESTHERTxikia
2017OSINAGA DAVILA, OSKIATxikia
2018OSINAGA DAVILA, LOREATxikia
2019OSINAGA LACUNZA, PEDRO JAVIERTxikia
2020PUEYO OSINAGA, AIMARTxikia
2021MORENO RUIZ, ALAIA CIARATxikia
2022SANNIKOV SANNIKOV, IURIITxikia
2023PUEYO OSINAGA, ENARATxikia
2024RODRIGUEZ ORELLANA, ANTONIADANTZALEKU SAKANATxikia
2025VALBUENA IBAÑEZ, ROBERTOTxikia
2026VALBUENA MAZIZIOR, EGOITxikia
2027KREBS , ANITATxikia
2028MENDIA KREBS, UNAITxikia
2029MENDIA KREBS, MAITANETxikia
2030GUTIÉRREZ DUBOIS, JORGETxikia
2031GUTIÉRREZ FERNÁNDEZ, ELENATxikia
2032GUTIÉRREZ FERNÁNDEZ, NAHIATxikia
2033BALDA FLORES, AIERTTxikia
2034FLORES LAZKOZ, PATXITxikia
2035DORRONSORO GUINEA, AINHOATxikia
2036CABALLERO DORRONSORO, IBAITxikia
2037ARTEAGA ZABALO, JOSÉ MIGUELCD IRRINTZITxikia
2038ARTEAGA ORTEGA, EDNATxikia
2039ORTEGA NAVARRO, LAURATxikia
2040ARTEAGA ORTEGA, HUGOTxikia
2041TROITIÑO SAEZ DE VICUÑA, JORGETxikia
2042TROITIÑO ALONSO, NEREATxikia
2043TROITIÑO ALONSO, UNAXTxikia
2044ALONSO GIORDANA, DANIELATxikia
2045ESPARTERO ETXEBERRIA, NORATxikia
2046RIPA ORMART, JOSE MARIATxikia
2047RIPA ESPARTERO, ENARATxikia
2048ETXARRI GARAIKOETXEA, EKHIÑETxikia
2049BELOKI ETXARRI, OIHANTxikia
2050BELOKI ETXARRI, ENAITZTxikia
2051
2052ERICE ARBILLA, UNAITxikia
2053ERIZE JUANGO, MIKELTxikia
2054LEGARDA UGALDEBERE, ENEKOTxikia
2055LEGARDA UGALDEBERE, OINATZTxikia
2056ARBILLA ELIZALDE, AMAIATxikia
2057UGALDEBERE ANDRES, JOSUNETxikia
2058AZKONA IRAGI, JONETxikia
2059AZKONA IRAGI, LAIDATxikia
2060DIAZ IGOA, JOSE ANTONIOLARRAÑETA MEDI TALDEATxikia
2061IGOA REPARAZ, AITORNOTxikia
2062INDA ARRUABARRENA, GORKAIRATXOTxikia
2063INDA FERNANDEZ, ONAITZTxikia
2064INDA FERNANDEZ, AMETSTxikia
2065HERNANDEZ ASIRON, MERTXETxikia
2066APESTEGIA JAKA, IÑAKITxikia
2067APESTEGIA HERNANDEZ, AINHOATxikia
2068GUENAGA SAENZ, GORKATxikia
2069GALLASTEGI GINEA, IRANTZUTxikia
2070GUENAGA GALLASTEGI, KEMENTxikia
2071CORONADO AYARRA, TOÑOOBERENATxikia
2072OSES ZUGASTI, LAURATxikia
2073CORONADO OSES, SAIOATxikia
2074LEGARRA PRIETO, ILARGITxikia
2075IRAGUI MORENO, AITZIBERNOTxikia
2076COBO QUESADA, LUISNAPARTxikia
2077FERNÁNDEZ BARAIBAR, MAITETxikia
2078COBO FERNÁNDEZ, ARITZTxikia
2079GARCIA LIPUZKOA, RICARDORUTASNAVARRATxikia
2080GARCIA AZKONA, TASIORUTASNAVARRATxikia
2081GARCIA AZKONA, KAKUNRUTASNAVARRATxikia
2082GARBISU ASTIZ, XUBANTxikia
2083GARBISU ASTIZ, ORTZITxikia
2084ASTIZ EGUZKIZA, MAITETxikia
2085OSACAR BERAZA, IZARTxikia
2086SANCHEZ ALDAZABAL, IDOIACLUB DE MONTAÑA GAZTEIZTxikia
2087SERRANO ETXEVERRIA, JOSUTxikia
2088CIAURRIZ VIDAL, MIRENTxikia
2089OSACAR CIAURRIZ, GOIZANETxikia
2090OSACAR CIAURRIZ, JARETxikia
2091OSACAR IZCO, UNAITxikia
2092PÉREZ LECUMBERRI, IDOIAUNIVERSIDAD DE NAVARRATxikia
2093ARMENDARIZ PÉREZ, MIKELTxikia
2094ARMENDARIZ DOMÍNGUEZ, DAVIDUNIVERSIDAD DE NAVARRATxikia
2095IRIBERRI AZCONA, JUANFEDERACIÓN NAVARRA DE MONTAÑATxikia
2096APESTEGIA HERNANDEZ, ELAIATxikia
2097FERNÁNDEZ HERAS, JORGEGM DONIBANEA S JUANTxikia
2098GAZTELU LÓPEZ, MCARMENTxikia
2099GAZTELU FERNÁNDEZ, CLAUDIATxikia
2100GAZTELU FERNÁNDEZ, ALVAROTxikia
2101FERNANDEZ BARAIBAR, OIHANELARRAÑETATxikia
2102GAZTELU LÓPEZ, CRISTINATxikia
2103IBARROLA ELIZAGARAY, DANIELTxikia
2104GOIKOA OIZ, IRUNETxikia
2105ZUBIETA SATRUSTEGUI, IOSUNETxikia
2106ALVAREZ LEZA, ROBERTOGAZTEIZTxikia
2107ROMO SOTO, ELENAGAZTEIZTxikia
2108ARRARAS SATRUSTEGUI, IONETxikia
2109ALVAREZ ROMO, AITORGAZTEIZTxikia
2110ARRARAS ALBARRACIN, NESTORTxikia
2111BARANDALLA GOÑI, AINHOASAKANA BIZIRIKTxikia
2112LEITZA RAZKIN, JOXEMASAKANA BIZIRIKTxikia
2113LEITZA BARANDALLA, HEGOASAKANA BIZIRIKTxikia
2114LEITZA BARANDALLA, URKISAKANA BIZIRIKTxikia
2115CABALLERO ZUBELDIA, JOXEMITxikia
2116CALLEJA MIGUEL, TXXETXUMANUEL IRADIERTxikia
2117LAJAS VAZQUEZ, JACINTOOARGI TOLOSATxikia
2118LAJAS OLABERRIA, MAIDERTxikia
2119LOPEZ CUEVAS, ARITZTxikia
2120IRIGOIEN ZELAIA, AINTZANETxikia
2121DORAI SALA, BEATxikia
2122IRIARTE OLLO, JAVIERTxikia
2123DORAI IRIARTE, AIORATxikia
2124DORAI IRIRARTE, GARAZITxikia
2125AZPIAZU IRIGOIEN, IRUNETxikia
2126DORRONSORO GUINEA, ALVAROTxikia
2127DORRONSORO BIERGE, LEIRETxikia
2128ALTUNA MARTIARENA, RAULTxikia
2129JOAQUIM DOS SANTOS, SILVANATxikia
2130ALTUNA JOAQUIM, MAIALENTxikia
2131ALTUNA JOAQUIM, AINARATxikia
2132SASTRE SECO, MARTAOBERENATxikia
2133
2134MARTINEZ ANTOLIN, JAVIERTxikia
2135ARAMBURU LOIARTE, IOSUNEITSAS MENDITxikia
2136
2137FERNANDEZ BACAICOA, JOSE LUISTxikia
2138
2139
2140CUEVAS PEREZ ALONSO, EKHIÑETxikia
2141
2142
2143CUEVAS BERASTEGUI, IRATITxikia
2144CUEVAS PEREZ, JOSE LUISTxikia
2145IRIARTE MEDEIRO, ANETxikia
2146FERNÁNDEZ LÓPEZ, JESÚSGM DONIBANE A S JUANTxikia
2147BARONA LAFUENTE, MIREN LOURDESITSAS MENDI K.K.E.Txikia
2148IRUJO CUEVAS, OIERTxikia
2149ZABALO PAULE, NAGORETxikia
2150ELUSTONDO ZABALO, MARKELTxikia
2151MENDIZABAL ARANBURU, MARIATxikia
2152VENTOSA ZUNZARREN, ANDERTxikia
2153CANTERA BELOQUI, NAHIATxikia
2154ALEGRE SANTANDER, EDURNETxikia
2155CANTERA BELOQUI, MARTINTxikia
2156CANTERA URBIOLA, HÉCTORTxikia
2157CASTILLO ALEGRE, OIERTxikia
2158CASTILLO ALEGRE, HAIZEATxikia
2159CASTILLO ARENAZ, MIGUEL ANGELTxikia
2160ROLDAN IRIBERTEGI, LOURDESTxikia
2161MARTIARENA ANDUEZA, LUISTxikia
2162IRIARTE OLLO, GURUTZETxikia
2163MARTIARENA ROLDAN, IRADITxikia
2164MARTIARENA ROLDAN, ARHANETxikia
2165REKALDE IRIARTE, OIERTxikia
2166REKALDE IRIARTE, NAROATxikia
2167VENTOSA IRAÑETA, DIONITxikia
2168CESTAU AIZPUN, LURTxikia
2169CESTAU AIZPUN, MARKELTxikia
2170ZUÑIGA BALDA, MADDITxikia
2171BALDA SANJUAN, NEREATxikia
2172ETXEBERRIA AGUIRRE, HOLAIZTxikia
2173JANICES ETXEBERRIA, IZAITxikia
2174
2175JANICES ETXEBERRIA, EKHITxikia
2176
2177AIZPUN ETULAIN, ANATxikia
2178OSET MATEO, CRISTINATxikia
2179BERAZA AMEZTEGUI, DIEGOTxikia
2180AGIRRE REVENGA, ARANTZACLUB DE MONTAÑA GASTEIZTxikia
2181BERAZA OSET, LOREATxikia
2182BERAZA OSET, NELATxikia
2183OSINAGA LARRAZA, IRANTZUTxikia
2184BERAZA AMEZTEGUI, ADRIANATxikia
2185BERAZA AZPIROZ, HAIZEATxikia
2186BERAZA AZPIROZ, LURTxikia
2187BRUN SANZ, ENEKOTxikia
2188BRUN SANZ, ENEKOTxikia
2189SANZ GUTIERREZ, EMITxikia
2190VILLEGAS MM, MANOLOTxikia
2191BEOLKI ASTIZ, ARITZIRATXOTxikia
2192URDANIZ MURUAMENDIARATZ, ANETxikia
2193OSINAGA COBOS, ANATxikia
2194DELGADO OSINAGA, AIMARTxikia
2195DELGADO PUENTE, ROBERTOTxikia
2196PEREZ DE ZABALZA RUGGERI, SILVIATxikia
2197LAMPREABE MARCO, NICOLASTxikia
2198OSINAGA PEREZ DE ZABALZA, UNAXTxikia
2199HUARTE GOÑI, JOAQUINTxikia
2200OSINAGA COBOS, DAVIDTxikia
2201RUGGERI PEZONAGA, JAQUELINETxikia
2202HUARTE OSINAGA, IRATITxikia
2203HUARTE OSINAGA, ENARATxikia
2204MOSCOSO ELIA, VIRGINIATxikia
2205VILLANUEVA PALACIOS, MARCELINOTxikia
2206ZABALZA GUADALQUIVIR, MAIKATRINKETETxikia
2207GERRICO RATO, NEKANETxikia
2208VILLANUEVA MOSCOSO, SAIOATxikia
2209ARIZ GERRICO, IRAITZTxikia
2210IRATZOKI TABERNA, PATXITxikia
2211ARIZ ANSO, JUAN PEDROTxikia
2212EUGUI MENDIZABAL, MATTINTxikia
2213OTXOTORENA PADILLA, VICTOROARGITxikia
2214IRATZOKI ARDUES, JOANATxikia
2215OBESO INZA, GORKATxikia
2216IRISARRI GARASA, JESUSTxikia
2217OBESO SEIN, AMANETxikia
2218IGOA ETXARRI, SUSANATxikia
2219IRISARRI IGOA, MIRENTxikia
2220ALMANDOZ AYERZA, XABIERTxikia
2221ALMANDOZ URBISTONDO, ENEKOTxikia
2222IRISARRI IGOA, MAIALENTxikia
2223ALMANDOZ URBISTONDO, NAHIATxikia
2224IGOA ECHARRI, JONTxikia
2225LISARRI ALDEA, NATALIATxikia
2226GARCIA VEGA, YOLANDATxikia
2227GALDEANO ETXEBERRIA, ESTITXUTxikia
2228CELAYETA BEUNZA, GORKATxikia
2229ALTOLAGIRRE AGUIRREBENGOA, MARIA ROSARIOGOIERRITxikia
2230CELAYETA LUCES, EGOITxikia
2231JIENEZ SUDUPE, YOLANDAOARGITxikia
2232CELAYETA LUCES, GARITxikia
2233BELARTIETA UNANUA, NAIARATxikia
2234AMIANO SANCHEZ, XABIERTxikia
2235BELARTIETA UNANUA, AITZIBERTxikia
2236MARTIARENA ASTIZ, OIERTxikia
2237LIAÑO LOPEZ, ANGELTxikia
2238SOLA UNZU, IRANTZUTxikia
2239FERNANDEZ OCHOA, SARATxikia
2240LIAÑOMENDINUETA , EUNATETxikia
2241BARBERIA FERNANDEZ, LARTAUNTxikia
2242BERIAIN LANO, IÑAKIDEPORTES IRABIATxikia
2243LOPEZ GOÑI, JUNETxikia
2244LOPEZ DE LA CALLE, JUAN MARITxikia
2245BERIAIN SOLA, HAIZEATxikia
2246ISTUETA ITURBE, GARBIÑEOARGITxikia
2247IGOA GARZIAINDIA, DUNATxikia
2248ARAÑA YEREGUI, MARIATxikia
2249BELOKI IRIARTE, JOSE RAMONTTUTTURRETxikia
2250RAZKIN IGOA, JONTxikia
2251FLORES IGOA, JUAN LUISTxikia
2252HUARTE MORILLAS, ANETxikia
2253FLORES ARAÑA, HODEITxikia
2254IRURTIA GURUCEAGA, LEIRETxikia
2255HUARTE MORILLAS, AITORTxikia
2256FLORES ARÑA, UNAITxikia
2257LASARTE ZABALO, UXUETxikia
2258MORILLAS CUEVAS, MARI CARMENTxikia
2259NIETO GARCIA, EDUARDOTxikia
2260ABETE URCOLA, ITSASOTxikia
2261MORAL DIEZ DE ULZURRUN, RUBENIRATXO ELKARTEATxikia
2262NIETO ETXEBERRIA, MADDITxikia
2263RAZQUIN LASA, NEKANETxikia
2264MENDINUETA PEREZ DE CIRIZA, NAHIATxikia
2265ERASO SARANUEVA, VICTORIATxikia
2266NIETO ETXEBERRIA, IÑHARTxikia
2267MORAL RAZQUIN, ANDONITxikia
2268BELOKI ERASO, ELOITxikia
2269MORAL RAZQUIN, IRUNETxikia
2270LANCHAS ROBLES, MIGUEL ANGELTxikia
2271AUZA EGUILLOR, PEDROTxikia
2272ALTUNA ANTOLIN, SONIATxikia
2273LANCHAS ANDRES, MIKELTxikia
2274BARRANCO ALDERAS, LAURATxikia
2275ZUNZARREN ALTUNA, EUKENETxikia
2276AUZA BARRANCO, GAIZKATxikia
2277GOIKOA ARBILLA, EDUARDOTxikia
2278VILLAFRANCA , NEREATxikia
2279ZUNZARREN VILLAFRANCA, OIANTxikia
2280MATA GALAN, JUAN PEDROTxikia
2281GOIKOA OIZ, AMAIATxikia
2282MATA LARRAYOZ, LUJANTxikia
2283GOMEZ REGUERO, ARNTXATxikia
2284AMEZKETA AMOZTEGUI, SEBASTIANTxikia
2285MATA LARRAYOZ, ELENATxikia
2286LIZARRALDE AZPEITIA, COROTxikia
2287AMEZKETA OYARZABAL, IONTxikia
2288RUBIO JASO, IÑAKIZABALARTETxikia
2289GOMEZ MARTIN, MARIA ISABELTxikia
2290OLCOZ MORON, XABIERTRINKETETxikia
2291ARETA GASTAÑAGA, NEKANEZABALARTETxikia
2292RIVAS AGEA, AINHOATxikia
2293RUIZ VIVERO, YUDITTxikia
2294GAMBOA PELLEJERO, AITZIBERZABALARTETxikia
2295RAZKIN BARANDARAIN, IÑAKITxikia
2296ESPARTERO ETXEBERRIA, RAULTxikia
2297GOÑI RAZQUIN, IMANOLTxikia
2298LOZANO HERMOSO, SONIATxikia
2299OSINAGA RAZKIN, ARAITZTxikia
2300RUBIO ARETA, OIERTxikia
2301ISINAGA RAZKIN, OIHANTxikia
2302VALENCIA GOROSPE, JESUSIRRINTZITxikia
2303RUIZ DE ERENTXUN LANZ, ASIERTxikia
2304MARTIARENA AIZKORBE, BELENTxikia
2305MENDINUETA BERIAIN, PATXITxikia
2306RUIZ DE ERENTXUN GAMBOA, EKAINTxikia
2307ARENAZA OREJA, MAIDERTxikia
2308RUIZ DE ERENTXUN GAMBOA, JULENTxikia
2309DUFAUFI VALENCIA, AIMANTxikia
2310GOÑI ANDUEZA, EUKENTxikia
2311JACA IRURTZUN, ANDONITxikia
2312IBARRONDO GORDON, EKAITZTxikia
2313MARIN GONZALO, OIANETxikia
2314IRIBERRI AZCONA, PAULRUTAS NAVARRATxikia
2315IBARRONDO URIBE, JUNETxikia
   
XXX SAKANAKO IBILALDIA 11.762 BISITA
EUSKAL MENDIZALE FEDERAZIOA
Errotaburu Pasealekua 1-9º-3ª. 20018 Donostia-San Sebastián     www.emf.eus      email: martxas@emf-fvm.com
|  Legezko Oharra  |  Pribatutasun Politika  |  Cookien Politica  |  © zirkuitua.com