| euskara | castellano | français |
2019
EUSKAL HERRIKO IRAUPEN LUZEKO IBILALDIEN ZIRKUITUA
                                    
| Zirkuitua | ...beste ibilaldi | Shebe Peña | Kontaktua |
| ibiltarien gunea | elkarteen gunea | administratzailearen gunea |
 
XII Hiru Mendi Zerrak 2019
2019ko Apirilaren 6an
ALTSASUKO Mendigoizaleak
EMFREN ZERRENDA
 
BERE DATUAK JENDAURREKO EZKUTATZEA DESIRATZEN DUEN PARTE-HARTZAILEA
Taula ordenean jartzeko, zutabearen goiburuan klikatu
ZNBKIZEN ABIZENAKMENDI ELKARTEA
1487ABERASTURI PARAMO, JOSUYABALINS
2634ADURIZ GARCIA, AINHOAMORKAIKO
3523AGIRRE BILBAO, JUAN PEDROALPINO TABIRA
4412AGIRRE URIA, IZASKUN.
5489AIZPURU BEGIRISTAIN, JOXEATAUN.KIROL ELKARTEA
6471ALUSTIZA ALUSTIZA, ASIER
717AMIANO MAGIRENA, BEGOÑAS.M. BAZTANGO
89AMILLANO PRIETO, FERNANDOTXANTREA MENDI TALDE
966AMORENA ETXARTE, JOSE MIGUELGM DONIBANE-A.S.JUAN
10680ANASAGASTI BARAIAZARRA, ARITZMENDIRIZ MENDI
1113ANDRÉS PASCUAL, MIGUEL ANGELCD MUGA MENDI TALDEA
12458ANDUAGA INSAUSTI, EDORTAMUGA
13460ANDUAGA LAZKANOITURBURU, ENRIKEALOÑA MENDI
14414APELLANIZ OLIVARES, JAVIERBESAIDE
15382ARAMBURU AIZPURU, XABIERAIZKORRI
16577ARAMENDI LANDA, MIKELAGIRO MENDI TALDEA
1771ARANALDE URRETABIZKAIA, AITOR
18404ARANBURU GIL, ERIKOAIZKORRI MENDIZALE ELKARREA
1939ARANGUREN ETXARRI, NATI
20514ARBELAITZ ARANBURU, KIZKITZAGIRIZIA MENDI TALDEA
21582ARBINA LÓPEZ DE LETONA, AITOR
22576ARBINA LOPEZ DE LETONA, ALEJANDROPEÑA KARRIA
23554ARBIZU ARISTIZABAL, ARITZ
24700ARIAS PEÑA, SANTIC.D. TRAIL RUNNING CAZORLA
2553ARISTIZABAL ETXEBESTE, JOSE MARI
26643ARIZMENDI KORTABERRIA, ANTTONMORKAIKO
27684ARKARAZO GALLASTEGUI, MAITANE
286ARRARAS ARANGOA, XABI
29499ARRATIBEL ALKORTA, IMANOL
30524ARRIOLA AZKUE, IÑAKIINDAMENDI
3152ARRIZABALAGA CANELLADA, IGOR
32683ARRUTI ALDALUR, ANDERS.M LAGUN ONAK
33490ARTEAGA ABECIA, RAULBERANTEBILLA MENDI TALDEA
34585ARTETXE AMONDARAIN, IÑIGOTALLU
35622ARZALLUS URREIZTI, ANDONIMORKAIKO
3667ASTRÁIN JAUNSARÁS, RUBÉNCLUB DEPORTIVO FILIAL RONDA NORTE 19
37602ASTUDILLO MOLINA, HARITZ
3872ASURMENDI TUBIA, AITOR
39491ATXA LONGARTE, JON ANDERGOIKOGANE MT
40673ATXOTEGI URIBARRENA, IÑIGOALPINO TABIRA
41391AXPE AXPE, JON ANDONIORIXOL
42486AYALA GARCIA, MIKELMANUEL IRADIER
43630AYERBE COSSIO, ASIERPEÑA KARRIA
44549AYERZA GOMEZ, KEPA
452AZANZA SANZ, IÑAKI
46497AZCARGORTA BELATEGUI, LUIS MARIAPOL POL (BERGARA)
47394AZCONA ARREGUI, JUANCUCE
48570AZPITARTE ARANCETA, FELIXJOKO ALAI MENDI TALDEA
49565AZURMENDI GOROSPE, MARIA LUISAIRUNGO MENDIZALEAK
50516BALZATEGI MURUAMENDIARAZ, AITORBESAIDE
51593BARBERAN CAÑAMAQUE, JUAN ANTONIOBESAIDE
52521BARDECI OJEDA, JONZIZKIÑO
5368BARRICART LISARRI, MARTÍNS.M. BOSCOS BERRI
54520BELOKI GARMENDIA, UNAIGAILURRERANTZ
55428BENGOETXEA UGARTE, JUAN MARIANDATZA
56
57462BERAZA LOIDI, JABIERIRATXO
5856BERECIARTU AYESTARÁN, JOKIN
59607BERGERA LEKUONA, XABIERALTSASUKO MENDIGOIZALEAK
60388BERIAIN PASCUAL, AITORADI IKE
61390BERIAIN PLANO, JOSE ANTONIOADI IKE
62457BERRA JUARISTI, IORITZZURRIOLA
6318BIKONDOA BIKONDOA, KONTXIS.D.R.C. BETI-GAZTE
64475BILBAO SIERRA, AINTZANE
65468BILBAO URIBESALGO, IBONATZABAL MENDI TALDEA
66529BRAVO SAEZ DE URABAIN, RUBENZORTZIETAKOAK K.E.
6770BRUN URZAIZ, LEYRE
68447CABANILLAS AREVALO, RAIALPINO UZTURRE
69553CAICEDOSOPEÑA CASTILLO, GUSTAVOZIZKIÑO
70423CANTERO GABIEIRO, RUBEN
71629CARRASCAL SALGADO, JUAN CARLOSPEÑA KARRIA
72473CARTAGENA JUSLAPEÑA, CLEMENTECD ZABALARTE
73507CASCON RODRIGUEZ, JOSUBESAIDE M.E
7461CEARRETA AGUIRREBEITIA, IÑIGOJAIZKIBEL MENDIZALE TALDEA
75498CERDÁ SAGARDIA, ASIERAIZKORRI M.K.
76601CERIO MANTEROLA, JUANAITZARTE MENDI TALDEA
77406CIAVOLA X, RAFFAELLAGAZTEIZ
7879COMENDADOR , JUAN
79
80558CRESPO LABURU, ROSAMANUEL IRADIER
81501DE LA CRUZ MEDRANO, NEREAORIXOL M.E.
8263DEL RIO DONAMARIA, OSKARS.D.C. ECHAVACOIZ
83493DIEZ OSINALDE, IONAIZKORRI M.E
84465DIEZ REVENGA, JOSE LUISMORKAIKO M.E.
8510DORRONSORO GUINEA, MIKELC.M. IRATXO
8681ECHARTE , EUGUENI
87482EIZAGIRRE EIZAGIRRE, MANUPAGOETA ME
88675ELORZA GUTIÉRREZ, JON
8915ESCUDERO AMIANO, MAIDERS.M. BAZTANGO
9016ESCUDERO MARTIN, JOSE MIGUELS.M. BAZTANGO
9151ESKITXABEL ADURRIAGA, OLAIA
92480ESNAOLA ZABALA, ENRIKE
93664ETXEBERRIA ALBISU, TXOMINALPINO UZTURRE
94393ETXEZARRETA APAOLAZA, GARBIÑEVASCO DE CAMPING
95608ETXEZARRETA ARANBURU, IMANOLGOIERRI GARAIA MENDI TALDEA
96467EZPELETA URKIA, AMADEOBESAIDE M.E
97545FEIJÓO BURGUERA, ELENAPEÑA KARRIA
98469FERNÁNDEZ FERNANDEZ, GONZALODEUSTUKO MENDITARRAK
99
100546FERNÁNDEZ DE LARRINOA ORTIZ DE ZARATE, GONZALO
10154FERRANDEZ AMIGOT, JOSE LUISS.D.R.C. ANAITASUNA
102450FERRERO MENDEZ, MIGUEL ANGELMANUEL IRADIER
103606FONTECHA HERAS, ALBERTOGOIGAIN MENDI TALDEA
104
10540GALLEGO GUTIERREZ, FRANCISCOLEIOA MENDI TALDEA
10632GARASA LARRAZA, JON
107407GARAY MARTINEZ, ANDER
108484GARAYOA DIEZ DE ULZURRUN, AITORCLUB MONTAÑERO ESTELLA
109518GARCIA BLANCO, KEVIN
11085GARCIA GARCIA, ANDRESSOCIEDAD MONTAÑERA PAGOETA
111528GARCIA GOMEZ, ENRIQUEBILBAO ALPINO CLUB
112476GARCÍA OSES, ÁLVAROIZARBE MENDI TALDEA
11321GARCIA SERRANO, RUBEN
11423GARTZIA PAYO, AMAIA
11536GASTAMINZA BAZTARRICA, JOSÉ ANTONIOSUTEGI
116413GIL FERNANDEZ DE RETANA, PABLOGAZTEIZ
11746GIL SESMA, JOSEBAWWW.RUTASNAVARRA.COM
118657GIL TOQUERO, JACOBBOSTIBAIETA
119500GODOY HIDALGO GODOY HIDALGO, PATXI IMANOLORIXOL. M. E.
1207GOICOECHEA VILLABONA, JULEN
121592GOIKOETXEA ESNAOLA, PEIO
122694GOIRI BEOBIDE, EKAITZBASKONIA MENDI TALDEA
123525GOMEZ HERNANDEZ, MIGUELCLUB VASCO DE CAMPING ELKARTEA
124
125698GONZALEZ BENITO, JAVIER IGNACIOALTSASUKO MENDIGOIZALEAK
126562GONZALEZ SANCHEZ, KARLOSLASARTE ORIA TRAIL
127679GONZALEZ DE SAN PEDRO GOMEZ DE SEGURA, PATXIC. M. GAZTEIZ
128488GOROSPE LORENZO, AITORMANU YANKE
129454GORROTXATEGI GORROTXATEGI, JONAITZGORRI M E
130623GUENAGA MAGUREGI, ALEXANDERAURRERA MT
131557GURRUCHAGA CACHO, IBONGAILURRERANTZ
132443GURTUBAI SOLATXI, JUAN MARIGANZABAL M.T.
133590HARISTOY HARISTOY, CHRISTOPHERANDOCARTE FFR
13424HERNANDEZ ALTUNA, MIKELS.M. ZUIA MENDI TALDEA ATXABAL
135603HERNANDEZ CABERO, NEMEALPINO UZTURRE
136686HERNANDEZ PERALO, JOSE ANDRES
137574HERREROS FRIAS, GERMANCM VALBUENA
138624HERREROS TOLEDO, VÍCTORCLUB DE MONTAÑA DE CALAHORRA
139572INTXAUSTI AMOREBIETA, ALFONSOZORNOTZA MENDI TALDEA
14074IRAIZOZ LATASA, JOSE ANTONIOC.M. IRATXO
14155IRAIZOZ LATASA, PEDROC.M. IRATXO
142555IRAOLA OTAEGUI, AIMARLAGUN ONAK
143372IRAZUSTA ARRUTI, JOSE RAMONANDATXA
144366IRIARTE ARTOZKI, IBANANSOAINGO
145380ITURRIA LEIZA, XABIERBETIGAZTE
146381IZAGUIRRE TELLETXEA, ANDONIBAZTANGO
147456IZARZUGAZA URIBELARREA, EDUARDOMIRUGAIN
148426IZETA ARAMENDI, XABIERANDATZA
149427IZETA URDANGARIN, JOSE RAMONANDATZA
150671JAUREGI BARRUTIA, AMAIAMORKAIKO MENDIZALE ELKARTEA
151402JAUREGI GORROTXATEGI, GAIZKAARRASTAKA
152496JIMENEZ ARRIETA, AITZOLEIBARKO CD
153538JIMENEZ DIAZ, EGOITZMORKAIKO
154506JUAN ROJO, JOXEBESAIDE M.E
155
156566KORTAJARENA URKOLA, KONTXIAIZKARDI
157668LANDALUZE JORRIN, NATXO
15875LARA , LUISEZKABA MENDI TALDEA
159396LARRAMENDI REMONDEGUI, ANDRESRUTOS NAVARRA
160526LARRUZEA GOIENETXE, KEPAZORNOTZA MT
16120LASA BERGARA, Mª AMAYACD MUGA MENDI TALDEA
162362LASANZ BARRAGAN, JAVICLUN ESPORT
163512LEGARDA GOÑI, ANGELTRIKETE TAFALLA
16434LEIBRANDT , ISABELLASOCIEDAD LAGUNAK
165676LEKUE ALBISU, ANDERO.K.E
166688LINAZA GARAI, JOSE MIGUELATZABAL M.T
167481LIZARRAGA BERASTEGI, JESUS
168438LIZARRALDE IBARRA, JOSÉ MARIAALPINO TABIRA
169653LOBATO VAQUERO, EDUARDOKULUM
170453LOIZU CHAO, MARIARUN 19
171
17269LOPEZ MARIN, CARLOSWWW.RUTASNAVARRA.COM
173
174451LOPEZ TEJEDOR, CARLOSMANUEL IRADIER
175658LÓPEZ DE ABERASTURI GARCIA, ASIER
176567LOPEZ DE SABANDO MOZO, IVANALTSASUKO MENDIGOIZALEAK
17748MADINABEITIA EZKURRA, KORA
17860MAIZA BEGUIRISTAIN, JOSE JAVIERCLUB DANTZALEKU SAKANA
179599MALAXECHEVARRIA ELORDI, YOSEBA
180373MALO AYENSA, OLGA
18111MANGADO FERNANDEZ, MAITECD MUGA MENDI TALDEA
182644MARRUEDO ARRICIBITA, ASIER
183682MARTIN BADIOLA, DOMINGOAURRERA MENDI TALDEA
18476MARTINEZ HURTADO DE SARACHO, GORKATXANTREA MENDI TALDE
185522MARTINEZ ROSADO, JAVIER
186421MARTINEZ DE AGIRRE SAEZ DE KAMARA, ANDER
187
1885MARTINEZ DE ESPRONCEDA ROMERO, TOMAS
189636MARTÍNEZ DE ICAYA LÓPEZ DE ROBLES, IVANCLUB DE MONTAÑA GASTEIZ
19033MARTINEZ DE SANTOS PEREZ DE MENDIGUREN, XABIERCLUB MONTAÑA GAZTEIZ
191642MATELLANES GARCIA, OSCARRUTAS NAVARRA
192609MAULEON EZCUTARI, XABIERLARRAÑETA
193539MENDIZABAL IRASTORZA, ANDONIO.K.E
194477MIGUEL PEREZ, ALBERTO DEBASKONIA M T
195364MOLANO RUBIO, AITOREIBAR
19631MONTOYA MURILLO, VERÓNICACLUB MONTAÑA GAZTEIZ
197589MORAL MEDEL, ROBERTOGASTEIZ
198452MOROTE TREJO, MONTSEMIRUGAIN
199389NAVARRO SELVA, MIGUEL
200614NOVA ALVAREZ, JOSEMORKAIKO
201552NUÑEZ ETXEBARRIA, JOSEBAAUSTARRI
202502OCHOA DE ALDA ZUDAIRE, AMAIACLUB VASCO DE CAMPING
20362ODERIZ OTEIZA, JOANES
204640OLABARRIA BETZUEN, ANDER
205459OLABUENAGA FORTES, JONGASTEIZ MENDI TALDEA
20641OLAGUE MITXELTORENA, JOSE
207374OLALDE VERANO, JOSE IGNACIOAVC
208494OLLOKIEGI ALBIZU, JOSIANC.VASCO.CAMPING
209442ONANDIA MARTINEZ, JOSEBAZIZKIÑO
210397OÑATIBIA ABALDE, AGURTZANECVC
2113OPOCA UGALDE, IRENES.M. BAZTANGO
212
21328ORCARAY ECHEVERRÍA, PEDROCLUB DEPORTIVO FILIAL RONDA NORTE 19
214420ORCONDONAGOITIA EREZUMA, JOSEGOIZALE
215478OTEGI ETXANIZ, JONAIZKARDI
216365OTXOA OTERMIN, IÑAKIANSOAINGO
217508OZAETA MUSITU, JOSE ANGELGASTEIZ
218619PALACIOS HERNANDEZ, SALVADORCLUB MONTAÑA VALBUENA
219581PASALODOS HERAS, LUIS MIGUELPEÑA KARRIA
220
221485PAWELCZAK X, JOANNAGAILURRA MENDI TALDEA
222448PENALVA MARTINEZ, MANUELALPINO TABIRA DURANGO
223697PEREZ AIZPURU, ENEKOAMALUR
224470PEREZ DOMINGUEZ, ALBERTO
225588PEREZ DOMINGUEZ, ELIZABETH
226479PEREZ IBARGUREN, ENEKO
227620PEREZ DE CEA ESCUDERO, DAVIDMONTAÑA DE CALAHORRA
22850PONCE SANCHEZ, MONICA
22973POZUETA LIZARRAGA, IRENE
23042PUEYO LECUMBERRI, JESUS MARIAC.D. CIU DTVA. AMAYA
23158RAMIREZ DE ALDA POZUETA, HAIZEA
232594RASTROLLO IZQUIERDO, JORGEGANGUREN
2331RAZKIN OROBENGOA, ENEKOC.M. IRATXO
234376RAZQUIN OTAMENDI, JOSU
23584RENEDO CABEZA, JUDITH
236560RENTERIA IRAETA, IGNACIOC.M.GASTEIZ
237578REZABAL IRAOLA, IGORAGIRO MENDI TALDEA
238384REZOLA UROLA, IMANOLARRASTAKA
239385REZOLA UROLA, KAULDIARRASTAKA
240
24130RODRÍGUEZ GONZALEZ , LUIS JAVIERBASKONIA MENDI TALDEA
242655RODRIGUEZ MARTÍNEZ DE MARAÑON, EDUARDO
243587RODRIGUEZ ORELLANA, FRANCISCO JAVIERALTSASUKO MENDIGOIZALEA
24435ROIG GARRO, JOSE LUIS
24578ROSAGARAY ARIZALA, ROBERTO
246429RUBIO SALAS, ADOLFOTRAIL RUN19
24725RUIZ BENITEZ, JOSE
248681RUIZ PINEDO, ZIGORC.M GASTEIZ
249541RUIZ DE APODACA ECHAZARRA, RICARDOC.M.GAZTEIZ
250659RUIZ DE ARCAUTE CESTAU, ENEKO
251503RUIZ DE ARGANDOÑA MORILLAS, UNAIZORTZIETAKOAK
252534RUIZ DE AZUA ORMAZA, EGOITZ
253424RUIZ DE EGUINO OSTIZA, AITORKULUMSPORT
254598SÁENZ RUBIO, JOSE MIGUELC.M.FUENTE TEJA
25549SAEZ DE ARREGUI EGURROLA, SANDRA
256
257463SAGREDO ARTOLA, JUANMARIOARGI (TOLOSA)
258511SAINZ CALVO, JOSE MARIAMANUEL IRADIER
259689SALINAS MADINABEITIA, AITORSAKANA BIZIRIK M.T.
26044SALINAS ZUDAIRE, DAVIDASOC.DEPORTIVA ISABA/IZABA
261639SAN FRANCISCO TAMAYO, OIHANE
26247SANCHEZ CORTES, LUISS.D.R.C. ANAITASUNA
26382SANCHEZ LOPEZ, ITXASO
264435SANZ LOSADA, JOSE RAMONARTARRAI
265415SARASA MUGICA, ARITZSDAD ORDIZIAKO MENDIZALEAK
266
267
26845SEMPERENA BELAMENDIA, JOSE ANTONIO
269536SOLLA GARCIA SOLLA GARCIA, RICARDO
270678SUSO LÓPEZ, RICARDOG. A. ALDATZ GORA
271395SUTIL GONZALEZ, FRCO.JAVIERC.M.LARRE
272638TAPIAS MATEU, XAVIERRICARDO VALENCIA
27338TELLETXEA ETXARTE, JOXEMARIC.D. AGERRA MENDI T.
27477TORRES ARREGUI, JUANA MARIA
275510TREJO UNZUETA, LUIS MARÍAALPINO TABIRA DURANGO
27626ULAIAR BELTZA, XABIERKARRIKESTU M.T.
277
278669ULIBARRI MANTZIZIDOR, IONMORKAIKO
27965UNANUA GARCÍA, PATXIGM DONIBANE-A.S.JUAN
28059UNZURRUNZAGA GAMBOA, ANDERSAKANA BIZIRIK MENDI TALDEA
281387UNZURRUNZAGA GAMBOA, IOSUDANTZALEKU
28219URBE CASTELRUIZ, MIREN BEGOÑAS.M. CLUB VASCO DE CAMPING
283559URIARTE GOÑI, JULENGANGUREN
284363URIBE ODRIA, EDUARDOEIBAR
285474URRESTI ORMAETXE, IKER
2864URRUTIA JUANIKOTENA, JOXE
287515UZKUDUN SARASUA, ANDERGIRIZIA MENDI TALDEA
28883VALENCIA PARAFITA, XABIER
289410VALERO BASTERRA, DIEGO
29080VELASCO MARTÍNEZ, JORGECLUB DEPORTIVO FILIAL RONDA NORTE 19
29127VELAZ MENDIVE, JOSECHOS.D.R.C. ANAITASUNA
292571VELAZQUEZ MORENO, JUAN MARCELOBASKONIA MENDI TALDEA
293661VERDES LOPEZ, IMANOLZORTZIETAKOAK
294433VICENTE GARCIA, EDUARDOTRAIL RUN19
295613VIDONDO BRETÓN, JONATHANCLUB MONTAÑA CALAHORRA
296666ZALDIBAR PAGAZAURTUNDUA, AITORGOIKOGANE M.T.
297699ZALDUA AMUNDARAIN, IKERPLATEROTARRAK
298517ZALDUA MUÑOZ, XABIER
299595ZAPIRAIN ADURIZ, IÑAKIURDABURU
300547ZARATIEGUI ZARATIEGUI, FERNANDO
30143ZELAIA ROMERAL, PEDRO JOSE
302695ZELAIA TOMASINO, IBANARTIBAI MT
303440ZIALTZETA ADURIZ, JOSUMORKAIKO
30486ZOZAYA AJURIA, NATI
305548ZOZAYA ARAMENDY, MAITERANDO PASS
306483ZUBELDIA LETAMENDIA, GORKAKEMEN
307600ZUBELDIA MURILLO, KOLDOALPINO
308361ZUBIA RAMOS, JUAN IGNACIO
30937ZUBIETA ERKIZIA, TXAROC.D. AGERRA MENDI T.
310455ZUBIRIA AGUIRRE, ALBERTOIRATXO
311687ZUBIRIA GOÑI, ANGEL MARIMURRUKIXO
31229ZULAIKA ERRASTI, ANDONI
313586ZUMEAGA LAPEIRA, JOSE AGUSTININDAMENDI
314543ZUMETA ARTOLA, GARIKOITZALPINO UZTURRE
   
XII Hiru Mendi Zerrak 2019 7.588 BISITA
EUSKAL MENDIZALE FEDERAZIOA
Errotaburu Pasealekua 1-9º-3ª. 20018 Donostia-San Sebastián     www.emf-fvm.org      email: martxas@emf-fvm.com
|  Legezko Oharra  |  Pribatutasun Politika  |  Cookien Politica  |  © zirkuitua.com