| euskara | castellano | français |
2019
EUSKAL HERRIKO IRAUPEN LUZEKO IBILALDIEN ZIRKUITUA
                                    
| Zirkuitua | ...beste ibilaldi | Shebe Peña | Kontaktua |
| ibiltarien gunea | elkarteen gunea | administratzailearen gunea |
 
HIRU GURUTZETAKO XII. IBILALDIA
2019ko Irailaren 28an
GANGUREN Mendi Taldea
PARTAIDEEN ZERRENDA
TOTAL : 126      
ORAINDIK IZENIK EMAN GABEKO PARTEHARTZAILEA, ELKARTEAREN BAIEZTAPENAREN ZAIN
BERE DATUAK JENDAURREKO EZKUTATZEA DESIRATZEN DUEN PARTE-HARTZAILEA
Taula ordenean jartzeko, zutabearen goiburuan klikatu
ZNBKIZEN ABIZENAKMENDI ELKARTEAMODALITATEA
1KINTANA ARRESE, ASIER
2IRIONDO ITURREGUI, ENEKO
3MURGA COSTA, JAVIERCDA AURRERANTZ SESTAO
4ORIBE ALVAREZ, JON
6PETRALANDA BARROETA, UGAITZ
7LAFUENTE LOROÑO, IBAI
8LANDALUZE JORRIN, NATXO
9ZAUTUA BILBAO, IGORAIXEMENDI
10MOLINA MENA, KOLDO
12GUTIERREZ IÑIGO, JAVIER
13VILLA CORBACHO, BITTORZMT
14GOMEZ ESTEBAN, RAFAEL
15DE BLAS DE BENITO, JAVIERGANGUREN MT
16LOPEZ DE LETONA BERNAOLA, GAIZKAGANZABAL MENDI TALDEA
17MENCIA ROMERO, BORJA
18GIL TOQUERO, JACOBBOSTIBAIETA
19LEGARISTI SANCHEZ, ANTXON
20BIZKARGUENAGA ZAUTUA, IÑIGO
21LACUESTA DAÑOBEITIA, KARMEL ANDONI
22LÓPEZ Ñ ROMO, ALBA
23MASSARRAT GARCIA, KEIVANNO
24HARISTOY HIRIART, CHRISTOPHERANDOCARTE FFR
25FONTECHA FONTECHA, ALBERTOGOIGAIN MENDI TALDEA
26URRUTIKOETXEA AGIRRE, GORKA
27KEREXETA RAMIREZ, IMANOLERLAITZ MENDI ELKARTEA
28LEONARDO GONZALEZ, JONGANZABAL MT
29ARTETXE ARRIETA, IÑIGOZORNOTZA MENDI TALDEA
30SAN EMETERIO AZKUE, JOSUGOIKOGANE MENDI TALDEA
31URIARTE GOÑI, JULENGANGUREN
32DE PEDRO GOIRI, VICTOR LUISGANGUREN MT
33CIARRUSTA ARTABE, FELIXGANGUREN MT
34SANCHEZ NIEVES, DAVID
35HERRERO BALLINOTO, DAVID
36URRUTIA ORTIZ, AITORATXAZPE MENDI TALDEA
37LEGARRETA SOLATXI, LANDERGANGUREN M.T.
38URGOITI GALARZA, OIHANEBURTOTZA
39ATUCHA BILBAO, OLATZBURTOTZA
40URGOITI GALARZA, NEREABURTOTZA
41PEREZ DE NANCLARES SANTXO, J.RAMONGOROSTI ACEBO
42PEREZ DE NANCLARES CAMACHO, HODEIGOROSTI ACEBO
43MARTINEZ MARTINEZ, EDGARD
44RODRIGUEZ MARTINO, PEDRO
45ARZALLUS URREIZTI, ANDONIMORKAIKO
46LARRUZEA GOIENETXE, KEPAZORNOTZA MT
47ALVAREZ LLANO, JOSE IGNACIOGANGUREN
48ZABALA LOROÑO, GORKA
49MANTEROLA ARRIORTUA, BENI
50EMALDI ECHEVARRIA, ANDONI
51GORRITXO INTXAURBE, GORKA
52ZABALA LOROÑO, KARMEL
53GUTIERREZ DURANTEZ, JAVIER
54FUERTES RAN, FRANCISCO JAVIERBOSCOS M T
55ALVAREZ ALVAREZ, JAIMEMANUEL IRADIER
56LEJARRAGA ETXEBARRIA, ENEKOGANGUREN MT
57LAGUNA RUIZ, JOSU
58SAENZ IPARRAGIRRE, IBAN
59JUGO ABASOLO, AINHOA
60ORMAZABAL VILLANUEVA, TXABER
61JUGO ABASOLO, AMAIA
62ESPILLA BARRUETABEÑA, JOKINMANUEL IRADIER
63AURREKOETXEA SAGARMINAGA, BEÑAT
64VILLAMAYOR MERINO, DAVIDGANGUREN
65FERNANDEZ FERREIRO, ALBERTOGOIZALE
66ARRUTI OLEAGA, ENEKOGOIZALE
67ORELLANA ORELLANA, JOSÉ MARTÍN
68ETXEZARRAGA GOMEZ, UNAIBURTOTZA M.T
69ANDRÉS ZUBIRIA ZUBIRIA, MOISESANDATZA M. T
70SÁNCHEZ RAMOS, JULEN
71BARRENECHEA URIARTE, MIKEL
72GOIRI BEOBIDE, EKAITZBASKONIA MENDI TALDEA
73TXIKON NARBAEZ, TAMARAGANZABAL MENDI TALDEA
74ZAMALLOA CASADO, IRATIGANGUREN MENDI TALDEA
75INCERTIS ALGAR, DABIDGANZABAL MT
76TORRE AYESTA, JONALDATZGORA
77FUNES CARRION, ALVAROTRAIL ERRAZ TEAM BIZKAIA
78GONZALEZ SOIRAS, RUBENBASKONIA
79MONTEJO MARSAL, JAVIER
80RASTROLLO IZQUIERDO, JORGEGANGUREN
81ALVAREZ URIARTE, DAVIDGANGUREN
82GONZÁLEZ RODRÍGUEZ, DAVID
83GRIJALBA BARROETA, JONTRAIL 52 SPORT MENDI KLUBA
84SANCHEZ GARCIA, IVANGANGUREN MT
85ZUBIAUR ANTOLIN, IRATXEBASKONIA MENDI TALDEA
86LUCHA BEOBIDE, KEVINEZ
87BUSTINZA OLABARRI, JESUS MARI
88DE MIGUEL PEREZ, ALBERTOBASKONIA M T
89GURTUBAI SOLATXI, JUAN MARIGANZABAL M.T.
90AYALA GARCIA, MIKELMANUEL IRADIER
91JEREZ MIMENZA, TXEMAGALIPA TRAIL TEAM
92GOMEZ LEGUINA, IÑAKI
93PERAL BEITIA, ASIER
94GARRETAS URIARTE, ASIERGANGUREN
95IBARGARAI AGIRRE, ENEKOARROLAPE M.T.
96ALONSO ECHEVARRIA, FERNANDO
97ARCARAZO GALLASTEGUI, MAITANE
98LLAGUNO URRUTIA, KOLDO
99PEREZ MARTINEZ, SANTITABIRA ALPINO
100MARTIN GOROSTIZA, IÑAKIJOKOALAI
101TRUCHUELO OROBIO URRUTIA, KOLDOALPINO TABIRA
102HERRERO GONZALEZ, OSCAR
103BELLON MOYA, PEDROZORNOTZA MT
104HABA MORLESIN, JAVIER
105ETXEBARRIA CARBAJOSA, JORDI
106TREJO UNZUETA, LUIS MARÍAALPINO TABIRA DURANGO
107URKIJO REKALDE, IÑAKIGANGUREN
108ARIZMENDI KORTABERRIA, ANTXONMORKAIKO
109ALAIOGOIKOA LANDABASO, SERGIOATXURKULU MENDI KLUBA
110LIZARRALDE IBARRA, JOSE MARIAALPINO TABIRA
111GARAY DIAZ, IÑIGOGANGUREN MT
112VILLATE BARATO, ANDER
113VILLA ABAUNZA, MIKELGANGUREN
114GARCIA BARCENILLA, AITORPADURA
115AYESTARAN FERNANDEZ, ASIER
116CRUZADO ZAMALLOA, JOSUGANGUREN MT
117ZAMALLOA ALZAGA, MARIJO
118AXPE AXPE, JON ANDONIORIXOL
119MENTXAKATORRE BILBAO, SILVIABURTOTXA
120GANBOA MELERO, ANDERALLUITZ MET
121RASTROLLO ELVIRA, IKERGANGUREN MT
122GOMEZ GOMEZ, JOSE ANTONIOGANGUREN MT
123OLABUENAGA FORTES, JONGASTEIZ MENDI TALDEA
124FUENTE RUIZ, LUIS ANGEL
125MÍNGUEZ LÓPEZ, JOSÉ LUIS
126PAULA CARRO, JUAN JOSE
127URIARTE CASTAÑEDA, ARITZ
128BARANDIARAN IRAZABAL, IRAITZGANGUREN MT
   
HIRU GURUTZETAKO XII. IBILALDIA 5.992 BISITA
EUSKAL MENDIZALE FEDERAZIOA
Errotaburu Pasealekua 1-9º-3ª. 20018 Donostia-San Sebastián     www.emf.eus      email: martxas@emf-fvm.com
|  Legezko Oharra  |  Pribatutasun Politika  |  Cookien Politica  |  © zirkuitua.com