| euskara | castellano | français |
2019
EUSKAL HERRIKO IRAUPEN LUZEKO IBILALDIEN ZIRKUITUA
                                    
| Zirkuitua | ...beste ibilaldi | Shebe Peña | Kontaktua |
| ibiltarien gunea | elkarteen gunea | administratzailearen gunea |
 
OROZKO HARANA XXXI IRAUPEN MENDI IBILALDIA
2019ko Urriaren 6an
ITXINAPE Mendi Taldea
PARTAIDEEN ZERRENDA
Motza/Corta : 247      Luzea/Larga : 136      TOTAL : 383      
ORAINDIK IZENIK EMAN GABEKO PARTEHARTZAILEA, ELKARTEAREN BAIEZTAPENAREN ZAIN
BERE DATUAK JENDAURREKO EZKUTATZEA DESIRATZEN DUEN PARTE-HARTZAILEA
Taula ordenean jartzeko, zutabearen goiburuan klikatu
ZNBKIZEN ABIZENAKMENDI ELKARTEAMODALITATEA
1
2AGUAYO MEANA, PATXIMotza/Corta
3RODRÍGUEZ RIVAS, ARGIÑEMotza/Corta
4SÁNCHEZ RODRÍGUEZ, JULENMotza/Corta
5ARROYO BAKAIKOA, JOSE DANIELMotza/Corta
6ESGUEVA LANDALUCE, OLATZMotza/Corta
7ESCUDERO GONZALEZ, LUIS MIGUELMotza/Corta
8ESCUDERO VILLARUBIA, MIGUELMotza/Corta
9SUSO LÓPEZ, RICARDOG. A. ALDATZ GORALuzea/Larga
10GOROSTIZAGA AZKUETA, GOIZANEMotza/Corta
11BOUZAS GUEZURAGA, JULENLuzea/Larga
12LAMBARRI ARBERAS, IKERMENDIKO LAGUNAKLuzea/Larga
13MEAZA LARRAZABAL, IKERMotza/Corta
14LAMBARRI ULIARTE, ISIDROMENDIKO LAGUNAKLuzea/Larga
15
16
17MARTÍNEZ RODRIGO, IRENEMotza/Corta
18BRINGAS TUEROS, MIKELGOIKOGANEMotza/Corta
19IBARRA FERNANDEZ, JULENPADURA MENDI TALDEALuzea/Larga
20URRESOLA SOLAGUREN, AMAIAMotza/Corta
21URRUTIA OTZERIN, ARATZITXINAPELuzea/Larga
22URRUTIA BARANDA, JABIERITXINAPEMotza/Corta
23GANCEDO MAGUREGUI, BORJALuzea/Larga
24ASTIKA GORROCHATEGUI, UNAILuzea/Larga
25ALDEKOETXEA ARAKISTAIN, IKERLuzea/Larga
26DE ALBA EGUILUZ, JAVIERMotza/Corta
27
28SÁEZ SANCHA, MARIMARMotza/Corta
29
30SAN JOSÉ ORTIZ, AMAIAMotza/Corta
31GIL TREVILLA, JAVIERMotza/Corta
32JIMENEZ ELORZA, AMAIACLUB GAZTEIZMotza/Corta
33FEBRERO VADILLO, IÑAKICLUB GASTEIZMotza/Corta
34BAENA GUERRA, YOLANDAALPENVEREINLuzea/Larga
35SOLORZANO ALBIZUA, JONLuzea/Larga
36COLINO GARCÍA, JOSE IGNACIOGANGUREN MTLuzea/Larga
37RAPOSO BENITO, ARANTZAGOIKOGANELuzea/Larga
38DEL SOLAR SUAREZ, GEMMAMotza/Corta
39SAN FRANCISCO TAMAYO, OIHANELuzea/Larga
40OLABARRIA BETZUEN, ANDERLuzea/Larga
41BARON MARTINEZ, ITXASOMotza/Corta
42GONZÁLEZ MONTOYA, JOSE MANUELALPENVEREINLuzea/Larga
43BAÑOS RODRIGUEZ, AITZIBERMotza/Corta
44VALDERREY LABIANO, KRISTINATRAIL52SPORTLuzea/Larga
45HERRAN RAMIREZ, DIANATRAIL52SPORTLuzea/Larga
46FELTON XXX, MARKBASAJAUN MENDI KLUBAMotza/Corta
47LLANO HERNAIZ, IMANOLAMURRIO TRAILLuzea/Larga
48UNCETA SUAREZ, MANUMotza/Corta
49SUBIÑAS SUBIÑAS, JAVIERMotza/Corta
50GOIRI BEOBIDE, EKAITZBASKONIA MENDI TALDEALuzea/Larga
51ABASOLO ALBIZURI, IGORMotza/Corta
52ORTIZ GARCIA, ROBERTOMotza/Corta
53SALVADOR MARTÍN SALVADOR MARTÍN, IGORITXINAPELuzea/Larga
54VILLALANTE TRUEBA, LUISMotza/Corta
55RAMIREZOLANO BENGOECHEA, IÑAKIBILBOKO ATXERRE MKTLuzea/Larga
56
57
58
59GONZALEZ BENITO, JAVIER IGNACIOALTSASUKO MENDIGOIZALEAKLuzea/Larga
60RODRIGUEZ GONZALEZ, LUIS JAVIERBASKONIA MENDI TALDEAMotza/Corta
61URIBARREN LARRAKOETXEA, JONMotza/Corta
62ZELAIA TOMASINO, IBANARTIBAI MTLuzea/Larga
63CANDINA LAKA, ALEXCLUB ALPÍ ARANÉSMotza/Corta
64AGINAGALDE NAFARRATE, ALEXORIXOL M.E.Luzea/Larga
65AMORRORTU LICERANZU, ZUGAITZAMURRIO TRAIL TALDEAMotza/Corta
66DE LA MATA ALTOZANO, JONMotza/Corta
67
68ZABALLA GARCIA, CARMENMotza/Corta
69MATEO CRIADO, JAVIERGOIKOGANE MENDI TALDEAMotza/Corta
70
71IÑURRIETA IBAÑEZ, JUAN CARLOSBASKONIA M.T.Luzea/Larga
72APIÑÁNIZ APIÑÁNIZ, ALBERTOEXCURSIONISTA MANUEL IRADIERLuzea/Larga
73CUESTA LOPEZ, FERNANDOLuzea/Larga
74ZUBIRIA GOÑI, ANGEL MARIMURRUKIXOLuzea/Larga
75RAMÍREZ HERNANDEZ, JUANJOAMURRIO TRAIL TALDEAMotza/Corta
76GARCÍA FERNÁNDEZ, RUTHAMURRIO TRAIL TALDEAMotza/Corta
77
78
79EALO SOLAUN, MIKELMotza/Corta
80CORRES ARREDONDO, UNAILuzea/Larga
81URIBARREN LARREA, JUANTXUMotza/Corta
82GORBEA BARBARA, JOSEBAMotza/Corta
83OTAOLA LAPERA, IÑIGOGOIKOGANEMotza/Corta
84AVENDAÑO ORTEGA, IÑAKIMotza/Corta
85ISUSI AZCARAY, AITZIBERMotza/Corta
86ALDAY FERNANDEZ, ZIGORMotza/Corta
87ARISTIMUÑO DIAZ, MIKELZORTZIETAKOAKLuzea/Larga
88GUERRERO ARBAIZA, ENERITZMotza/Corta
89ZALDIBAR PAGAZAURTUNDUA, AITORGOIMAZPEMotza/Corta
90GAYA MANDALUNIZ, JONC.M.GAZTEIZMotza/Corta
91ZALDIBAR IBARBIA, ARAITZMotza/Corta
92BERNAOLA ARBAIZA, ZURIÑEC.M.GAZTEIZMotza/Corta
93ZURIMENDI GALDOS, ISUSKOMotza/Corta
94VALLEJO OTAOLA, TXOMINMotza/Corta
95OLAGUENAGA INTXAURREGI, UGAITZMENDIKO LAGUNAKLuzea/Larga
96GOMEZ GOMEZ, JOSÉ ANTONIOLuzea/Larga
97
98PRIETO BALLANO, DIONISIOLuzea/Larga
99
100AYALA GARCIA, MIKELMANUEL IRADIERLuzea/Larga
101IDIGORAS SARRAOA, LIBEDEUSTUKO MENDITARRAKMotza/Corta
102NAVARRO SOTO, AITORLuzea/Larga
103
104CIARRUSTA ARTABE, FELIXGANGUREN MTLuzea/Larga
105AZKARGOTA BELATEGI, LUIS MARIAPOL POL (BERGARA)Luzea/Larga
106ALLER SERRANO, JORGEMotza/Corta
107VERA VARELA, ANDONIMENDIKO LAGUNAKLuzea/Larga
108MARQUINEZ BLANCO, JAVIERLEIOA MENDI TALDEAMotza/Corta
109UGARTE ARROITAJAUREGI, ALESANDERMotza/Corta
110ARTETXE ARRIETA, IÑIGOZORNOTZA MENDI TALDEAMotza/Corta
111ALAVA VAQUERO, MIRYAMAMURRIO TRAILMotza/Corta
112GUTIERREZ RANGEL, JUAN ANTONIOMotza/Corta
113PENALVA MARTINEZ, MANUELALPINO TABIRA DURANGOLuzea/Larga
114LOPEZ GUTIERREZ, JOSUNEALPINO TABIRA DURANGOLuzea/Larga
115ALEGRIA EUBA, KARMELOMotza/Corta
116GOLDARAZENA GOÑI, MIKELIRATXO ELKARTEALuzea/Larga
117UGARTE LABAKA, ENEKOLuzea/Larga
118QUINTAIROS VALDEÓN, GUSTAVO ANDRÉSLuzea/Larga
119RAMOS RIVERA, ROBERTOMotza/Corta
120FUENTE GARCÍA, JUAN JOSÉMotza/Corta
121LIZARRALDE IBARRA, JOSE MARIAALPINO TABIRALuzea/Larga
122ORCONDONAGOITIA EREZUMA, JOSEGOIZALELuzea/Larga
123ORTUETA ISASI, ASIERLuzea/Larga
124ORTUETA ISASI, JOSEBALuzea/Larga
125
126MURILLO TAMAYO, JERAIMotza/Corta
127RIVERA ALZOLA, IÑAKIMotza/Corta
128ARGALUZA LARRINAGA, JOSEBATALLU K.E.Luzea/Larga
129BADIA ARRIOLA, ALBERTOBAIMotza/Corta
130GARCÍA MENÉNDEZ, CARLOSGANERANTZLuzea/Larga
131
132RASTROLLO ELVIRA, IKERGANGUREN M.T.Luzea/Larga
133BILBAO ARETXAGA, EKHIÑEMotza/Corta
134MARTÍNEZ CÁMARA, XABIERERDELLA MENDI TALDEALuzea/Larga
135MADARIAGA ORBE, JOSE LUISMotza/Corta
136ELVIRA CELARAIN, Mª CARMENMotza/Corta
137CASTRO HERRERO, JORGEMotza/Corta
138GORRIZ MANZANARES, JAVIERCLUB DE MONTAÑA PIRINEOSLuzea/Larga
139
140CRESPO HIDALGO, BEGOÑACLUB GASTEIZMotza/Corta
141
142
143
144DIEZ DIEZ, MIKELMANUEL IRADIERLuzea/Larga
145
146ALVARADO HERRAN, MARIAMENDIZALE TXURIURDINAKMotza/Corta
147ALVARADO HERRAN, MAITEMENDIZALE TXURIURDINAKMotza/Corta
148URTARAN ARTEAGA, KOLDOMENDIZALE TXURIURDINAKMotza/Corta
149AYESTA ARRIORTUA, MIKELITXINAPE MTMotza/Corta
150RAMOS ALONSO, ANAMotza/Corta
151URBE CASTELRUIZ, MIREN BEGOÑAALTSASUKO MENDIGOIZALEAKLuzea/Larga
152URQUIZA GANZABAL, IÑIGOMotza/Corta
153VEGA PÉREZ, RUBÉNMotza/Corta
154LLAMOSAS SANTAYANA, JOSE LUISLuzea/Larga
155CARRO SANCRISTOBAL, IGNACIO JLuzea/Larga
156FURUNDARENA LLANO, MANUELLuzea/Larga
157CASERO ALONSO, RICARDOMATXINKORTA MENDIKO TALDEALuzea/Larga
158SAUTUA OLABARRIA, IRENEMotza/Corta
159BASTIDA DIAZ DE OTAZU, ARRATEKULUMSPORTLuzea/Larga
160PÉREZ PALENCIA, SANTIAGOKULUMSPORTLuzea/Larga
161CAMPO FERNANDEZ, LANDERGANZORROTZLuzea/Larga
162LAZKANO SAUTUA, UNAIMotza/Corta
163SAUTUA ELOLA, ALAITZMotza/Corta
164CAMPO FERNÁNDEZ, ASIERGANZORROTZLuzea/Larga
165MANZARBEITIA MENDIZABAL, MIKELBASKONIALuzea/Larga
166BEITIA ETXEBARRIA, JOSEBA IÑAKIITXINAPELuzea/Larga
167ARBERAS URIONDO, JONMotza/Corta
168RODRÍGUEZ RINCÓN, DAVIDGANGUREN MTLuzea/Larga
169BIDAURRE SANZ, IÑAKILuzea/Larga
170MARTIN BELASKO, MIKELAMURRIO TRAIL TALDEALuzea/Larga
171IBARRA MENDIA, JAVIERMotza/Corta
172FRIAS SASTRE, SONIAMotza/Corta
173
174GINEA AGINAKO, MAIALENMENDIKO LAGUNAKMotza/Corta
175GINEA AGINAKO, HAIZEAMENDIKO LAGUNAKMotza/Corta
176DE LEON GONZALEZ, YOLANDAGANERANTZLuzea/Larga
177GARCIA PASCUAL, LUIS ANGELGANERANTZLuzea/Larga
178LLANO IRULEGUI, ALEJANDROMotza/Corta
179ESPILLA SAGARDUI, JOSE LUISMotza/Corta
180ALZIBAR SANTIAGO, EDUMotza/Corta
181FRIAS SASTRE, ENDIKAMotza/Corta
182ARREGUI PLAZAOLA, IÑAKI42195.ESMotza/Corta
183ARREGUI LUJAN, JANIRE42195.ESMotza/Corta
184HIDALGO ABASOLO, MAITEBURTOTZAMotza/Corta
185GARCIA BALADO, IVANAMURRIO TRAIL TALDEAMotza/Corta
186LOPEZ ALCALDE, IKERMotza/Corta
187MARTIN IBARRONDO, PELLOITXINAPELuzea/Larga
188PATIÑO CORRO, NAGOREMotza/Corta
189GALAN MIMENZA, OSCARFEDERACIÓN DE DEPORTES DE INVIERNOLuzea/Larga
190ATXA AZPIAZU, AITORMotza/Corta
191OSTOLAZA LASA, LEIREMotza/Corta
192EGIA VIDARTE, MÓNICAMotza/Corta
193URKIJO LUENGO, ESTIBALITZMENDIKO LAGUNAKMotza/Corta
194MANGAS GAMERO, JUAN CARLOSLuzea/Larga
195ORTIZ DE BARRON DOMINGUEZ, JESUSMotza/Corta
196DEL RIO GARCIA, JOSE LUISMotza/Corta
197GONZALEZ DIEGO, DAVIDMotza/Corta
198ARRAZURIA ROTAECHE, ENDIKAGOIKOGANEMotza/Corta
199LEÓN DISTE, DANIELGASTEIZLuzea/Larga
200SAN VICENTE CARCAMO, LUIS ANGELMotza/Corta
201GONZÁLEZ FADON, JAVIERMotza/Corta
202GUTIÉRREZ SANDA, KARMELOMotza/Corta
203
204REINALDO VALENCIA, KOLDOMotza/Corta
205REINALDO VALENCIA, UNAIMotza/Corta
206REINALDO BARROSO, JAVIERMotza/Corta
207
208BERNAOLA BILBAO, AITZIBERMotza/Corta
209FUENTES SALBIDE, AITZIBERMotza/Corta
210MARQUINA LARRAZABAL, IZASKUNMotza/Corta
211
212GALINDEZ BONILLA, ASUNAMURRIO TRAIL TALDEAMotza/Corta
213JAUREGI GALINDEZ, JOSUNEAMURRIO TRAIL TALDEAMotza/Corta
214DE MIGUEL PEREZ, ALBERTOBASKONIA M TLuzea/Larga
215
216MONTALBAN ORUE, ISKANDERGOIKOGANE MENDI TALDEAMotza/Corta
217GONZALEZ RODRÍGUEZ, DAVIDLuzea/Larga
218RODRÍGUEZ CABRERO, VIRTXOMotza/Corta
219GARAIOA MESEGUER, IÑAKIMotza/Corta
220BILBAO FDEZ. DE LECETA, JORGEMotza/Corta
221ARAMBURU BARAYAZARRA, JESUSMotza/Corta
222AZUMENDI RIVAS, JOSEBAUBIETAMENDILuzea/Larga
223URIARTE GOÑI, JULENGANGURENLuzea/Larga
224CRESPO LABURU, ROSAMANUEL IRADIERLuzea/Larga
225LARREA AZKUENAGA, BEGOÑABASKONIA MENDI TALDEAMotza/Corta
226ISASI SAGASTIZABAL, AMAIABASKONIA MENDI TALDEAMotza/Corta
227SANZ MADARIAGA, ITZIARMotza/Corta
228CABRERO LÓPEZ, EDERMotza/Corta
229ARRIETA SAGARNA, MIKELMotza/Corta
230SOLADRERO GARDEAZABAL, MIREN JONEBASKONIA MENDI TALDEAMotza/Corta
231CABRERO LÓPEZ, JULENMotza/Corta
232LOPEZ DE ABERASTURI CELADA, MAURICIOBASKONIA MENDI TALDEAMotza/Corta
233PRIETO GARCÍA, EVAMotza/Corta
234MARTIN GONZALEZ, ROSARIOBASKONIA MENDI TALDEAMotza/Corta
235AI9ZPURUA URKOLA, MARIJOIONDA MENDIMotza/Corta
236LARRUZEA GOIENETXE, KEPAZORNOTZA MTLuzea/Larga
237RANGEL PEREZ, FERNANDOMENDIKO LAGUNAKMotza/Corta
238MIGUEL DÍAZ, JORGEGANGUREN MTMotza/Corta
239ORTIZ DE ZARATE AGUIRRE, AITORMENDIKO LAGUNAKLuzea/Larga
240IBARRA DÍAZ, JAVIERGANGUREN MTMotza/Corta
241SALVADOR SÁNCHEZ, SERGIOMotza/Corta
242RIVERO GARCÍA, LAURAITXINAPEMotza/Corta
243PORTILLO MORALES, AITORMotza/Corta
244
245
246
247PEREZ HERRERO, ELENAGALLARRETAMotza/Corta
248PEREZ HERRERO, RUBENGALLARRETAMotza/Corta
249OZAETA MUSITU, JOSE ANGELGASTEIZLuzea/Larga
250GARCIA GARAY, IMANOLMotza/Corta
251URRUTIA OLEAGA, JESUSLuzea/Larga
252
253
254MENDIA HUERTOS, JAVIERMotza/Corta
255ECHAVARRIA ECHEVARRIA, JOSETXUITXINAPEMotza/Corta
256EZPELETA URKIA, AMADEOBESAIDE M.E.Luzea/Larga
257FERNANDEZ DE LUCO DIEZ, NAGOREMotza/Corta
258
259
260
261
262RUIZ LASTRA, ROBERLuzea/Larga
263FERNANDEZ FERNANDEZ, GONZALOGANERANTZ M.T.Luzea/Larga
264MUÑOZ HERMOSO, LUISGANERATZMotza/Corta
265
266ARAMBURU GONZALEZ, MINTXUUBIETAMENDILuzea/Larga
267ORTEGA GASTAKA, JESUSLuzea/Larga
268GONZALEZ DE SAN ROMAN LOPEZ DE LUZURIAGA, MAITANEMotza/Corta
269ORTEGA GARCIA, KELYANLuzea/Larga
270GUERRERO ARBAIZA, NAIARAMotza/Corta
271ROMANO GARCIA, JUANSOLLUBE 707Luzea/Larga
272GRANDE PINAR, VERONICASOLLUBE 707Luzea/Larga
273OLABARRIETA CAMACHO, GORKAATXAZPE MTLuzea/Larga
274ASTOBIZA GARAI, GILENMotza/Corta
275ASTOBIZA VALENCIA, GORKAMotza/Corta
276OCHOA OLASCOAGA, JONLuzea/Larga
277SARACHAGA BILBAO, GORKAMotza/Corta
278RODRIGUEZ ORTIZ, JOSE MANUELMotza/Corta
279LAGUNA DOMINGO, IGNACIOMotza/Corta
280MIMENZA ARISTIMUÑO, JOSÉ ALBERTOMotza/Corta
281
282SAIZ PÉREZ, EUKENEMotza/Corta
283
284ORIZA CADENAS, GAIZKABILBAO ALPINO CLUBMotza/Corta
285BENGOA IBAÑEZ DE ELEJALDE, ASIERMotza/Corta
286PERAL BEITIA, ASIERLuzea/Larga
287ALDEANO PELAEZ, JOSE ANGELNOMotza/Corta
288ZORRILLA AZKUETA, ONINTZEMotza/Corta
289URRUTIA ORTIZ, AITORATXAZPE MENDI TALDEALuzea/Larga
290
291VILLARAN ANDOAIN, MIKELBASAJAUN MENDI TALDEALuzea/Larga
292UNDA MAYOR, UNAIMotza/Corta
293ZABALA ARRIETA, KARMELEMotza/Corta
294EGIA LAKA, JONMotza/Corta
295BAÑOS MONASTERIO, XABIERMotza/Corta
296ZUBIAUR SOTO, ANDEKAGOIGAIN MTMotza/Corta
297
298SANTAMARIA RAYA, EDURNEBASKONIA MENDI TALDEALuzea/Larga
299BELASKO ARBAIZA, URKOLuzea/Larga
300
301ANDRES ANDRES, ANAGANERANZMotza/Corta
302BASTERRA GUARESTI, ESTIBALIZMotza/Corta
303ISUSI INTXAURBE, MIKELMotza/Corta
304MARIN TAMAYO, MODESTOMENDIKO LAGUNAKMotza/Corta
305GARCÍA DELGADO, SERGIOLuzea/Larga
306SANTAMARIA SARAIZAR, RAFAELMotza/Corta
307PELAYO OJEDA, JONMotza/Corta
308ARRIETA AGUIRRE, TOMASMORKAIKOLuzea/Larga
309PEÑA VELEZ, TOMASMORKAIKOLuzea/Larga
310ALVAREZ ESPIÑA, ENRIQUEMotza/Corta
311
312GARCIA SAN ROMAN, JOSE MANJUELMotza/Corta
313URKIJO LABURU, AINHOAGOIKOGANE M.T.Motza/Corta
314LABURU LARRAZABAL, MAITEMENDIKO LAGUNAKMotza/Corta
315LARRAKOETXEA BETES, GARAZIMotza/Corta
316
317AXPE AXPE, JON ANDONIORIXOLLuzea/Larga
318PINEDO ALDAMA, ARITZGOIKOGANE MENDIZÁBAL TALDEAMotza/Corta
319ALDEKOETXEA ARAKISTAIN, ANDONIGAILURRALuzea/Larga
320IBALUZEA ARTETA, URTZIITXINAPE MENDI TALDEAMotza/Corta
321LARRAKOETXEA URKIXO, IÑAKIMotza/Corta
322CASTELLANO RICO, PEDROMotza/Corta
323TAPIA DIAZ, EMILIOMotza/Corta
324CALAVIA OLMO, JOSÉ ANTONIOGOIKOGANE MTMotza/Corta
325ZABALLA GARCIA, CARMENMotza/Corta
326CRESPO CRESPO MENDIKOTE, JOSETXULuzea/Larga
327CALAVIA ARZA, ARKAITZMotza/Corta
328LARRINAGA PADILLA, JOSE ASENSIOMotza/Corta
329
330RODRIGUEZ GONZALEZ, TITOMotza/Corta
331
332
333ALVAREZ ALVAREZ, JAIMEMANUEL IRADIERLuzea/Larga
334
335ORTIZ GARCIA, ROBERTOMotza/Corta
336BARTOLOME RELLOSO, RUBENMotza/Corta
337BARRÓS BARRIO, MIKELMENDIKO LAGUNAKMotza/Corta
338ORUE CORTÉS, OIHANEMotza/Corta
339IBALUZEA SALVADOR, JOSEBAGOIKOGANE MENDI TALDEAMotza/Corta
340
341ZUBIA RAMOS, JUAN IGNACIOLuzea/Larga
342ORTEGA GASTAKA, JESUSLuzea/Larga
343SALCEDO LANDALUCE, FUCTUOSOGOIKOGANEMotza/Corta
344RAMIREZ LLANO, ISABELMotza/Corta
345BUSTINZA OLABARRI, JESUS MARILuzea/Larga
346CALAVIA ARZA, ANEGOIKOGANE MTMotza/Corta
347UGARTE URIONDO, ANDONIMotza/Corta
348ALZIBAR SANTIAGO, EDUARDOMotza/Corta
349PEREZ ALDAPE, JUAN CARLOSBASKONIA MENDI TALDEAMotza/Corta
350ANDRES GARCIA, MARÍA JESUSDEUSTUKO MENDITARRAKLuzea/Larga
351URIARTE MARTIN, EDUARDOLuzea/Larga
352AGIRRE PINEDO, ASIERMotza/Corta
353DIAZ VILLA, IÑIGOMotza/Corta
354NÚÑEZ , ANNEMotza/Corta
355RASTROLLO IZQUIERDO, ANDRESGANGUREN M.T.Motza/Corta
356
357KORTABITARTE ITURRIAGA, PELLOMotza/Corta
358SAUTUA LARRAKOETXEA, ENEKOMATXINKORTA MENDI TALDEALuzea/Larga
359LARRABIDE MARTINEZ DE LA CUADRA, ALAINMotza/Corta
360JURADO ROBLES, JUANMENDIKO LAGUNAKMotza/Corta
361LARRABIDE ATXA, JUANMAMotza/Corta
362
363CABRERO LÓPEZ, EDERMotza/Corta
364FLORES FRANCO, ARKAITZNOMotza/Corta
365ISASI PICAZA, JUAN MARIGOIKOGANE MENDI TALDEAMotza/Corta
366
367FRÍAS FRÍAS SASTRE, MIKELMotza/Corta
368GONZALEZ PEREDA, JOSEBADEUSTUKO MENDITARRAKMotza/Corta
369ALZIBAR SANTIAGO, EDUARDOMotza/Corta
370AGUIRRE BILBAO, JUAN PEDROTABIRA MENDIZALE TALDEALuzea/Larga
371POZA PINTO, TOMASMotza/Corta
372RODRÍGUEZ ÁNGULO, PEDROLuzea/Larga
373URRECHO PINEDO, OSCARMotza/Corta
374POZA PINTO, IÑAKIMotza/Corta
380ITURRALDE FERNANDEZ, OIERLuzea/Larga
381MANTEROLA …, OINATZLuzea/Larga
382OLIVARES BORDE, IKERITXINAPE MENDIKO TALDEALuzea/Larga
383AKARREGI ARAMAIO, JON IÑAKIITXINAPE MENDIKO TALDEALuzea/Larga
384MANTEROLA …, JON IÑAKILuzea/Larga
385ABASOLO SETIEN, JAVILuzea/Larga
386PAWELCZAK JUNGA, JOANNAGAILURRA MENDI TALDEALuzea/Larga
387MOTYKA GIERCZAK, RADOSLAWGAILURRA MENDI TALDEALuzea/Larga
388DE BLAS DE BENITO, JAVIERGANGUREN MTLuzea/Larga
   
OROZKO HARANA XXXI IRAUPEN MENDI IBILALDIA 4.687 BISITA
EUSKAL MENDIZALE FEDERAZIOA
Errotaburu Pasealekua 1-9º-3ª. 20018 Donostia-San Sebastián     www.emf.eus      email: martxas@emf-fvm.com
|  Legezko Oharra  |  Pribatutasun Politika  |  Cookien Politica  |  © zirkuitua.com