| euskara | castellano | français |
2019
EUSKAL HERRIKO IRAUPEN LUZEKO IBILALDIEN ZIRKUITUA
                                    
| Zirkuitua | ...beste ibilaldi | Shebe Peña | Kontaktua |
| ibiltarien gunea | elkarteen gunea | administratzailearen gunea |
 
XXVIII Trav. SIERRA TOLOÑO (SIERRA CANTABRIA)
2019ko Maiatzaren 25an
BASATI M.E. / PALOMARES M.E.
PARTAIDEEN ZERRENDA
TOTAL : 224      
ORAINDIK IZENIK EMAN GABEKO PARTEHARTZAILEA, ELKARTEAREN BAIEZTAPENAREN ZAIN
BERE DATUAK JENDAURREKO EZKUTATZEA DESIRATZEN DUEN PARTE-HARTZAILEA
Taula ordenean jartzeko, zutabearen goiburuan klikatu
ZNBKIZEN ABIZENAKMENDI ELKARTEAMODALITATEA
1LEÓN DISTE, DANIELGASTEIZ
2ARANA ORTIZ, JESUSCLUB MONTAÑA GASTEIZ
3HERNANDEZ HERNANDEZ, FRANCISCO JAVIERCLUB TROTARIOJA
4GOIRI BEOBIDE, EKAITZBASKONIA MENDI TALDEA
5ARIZALETA GURUCHARRI, JOSE MARIGARDATXO CLUB MONTAÑERO MENDI TALDEA
6DIAZ ANDA, FELIXPEńA KARRIA
7PUELLES SAN PEDRO, DANIELA.D.C. ITURRIBERO
8LARRETA ALKORTA, ANTONIOTALAI MENDI
9ARBELOA LOBATO, ALBERTOTALAI MENDI
10MAIZ ALBENIZ, XABIERPAGOETA M.E.
11OÑATE EREÑAGA, IÑIGOMANUEL IRADIER
12PEREZ TORRES, JAIRO
13PEREZ TORRES, OMAR
14FERNÁNDEZ MARTIN, DELFINPEÑA KARRIA
15MARTINEZ DE SANTOS PEREZ DE MENDIGUREN, XABIERGASTEIZ
16GASPAR ETXABARRI, ALFONSOCM GAZTEIZ
17FUENTES ARRIAZA, JOSE ANTONIOCLUB DE MONTAÑA EMETEBE
18MANTEROLA LARRAZA, JOSE IGNACIOTALAIMENDI
19BELTRAN DE OTALORA LOPÉZ DE ABERASTURI, GAIZKA
20ROMEO EZQUERRO, JESUSEMETEBE
21AYERBE COSSIO, UNAI
22ZALDIBAR PAGAZAURTUNDUA, AITORGOIKOGANE M. T.
23RAMIREZ EGUIZABAL, CARLOSEMETEBE
24MARTINEZ LOPEZ, TEODOROCMM
25
26PÉREZ CARDIEL, EDURNEIRUNGO MENDIZALEAK
27OLIVA PARRA, PEDROIRUNGO MENDIZALEAK
28BERMEJO HERNANDEZ, IGNACIOARKAITZ
29IBARRA FERNANDEZ, JULENPADURA MENDI TALDEA
30ANTOÑANA BASTIDA, DAVIDZORTZITAKOAK
31CAROMARIN CARO, JOSE ALBERTONO
32ZULAIKA ERRASTI, ANDONIZESTOA M.K
33SUSO LÓPEZ, RICARDOG. A. ALDATZ GORA
34ANDRES ZUBIRIA, MOISESANDATZA M.T
35GERALDES MOREIRAS, CARLOS EDUARDOCLUB MONTAÑA DE CALAHORRA
36SÁENZ VERGARA, JOSE
37HERREROS TOLEDO, VICTORCLUB DE MONTAÑA DE CALAHORRA
38SODUPE ORTEGA, ENRIQUESHERPA
39HERNAEZ RUIZ, JAVIER
40
41FARINELLO HERREROS, ROYCLUB MONTAÑA CALAHORRA
42PEREZ DE CEA ESCUDERO, DAVIDMONTAÑA DE CALAHORRA
43
44GONZALEZ CALLEJA, IKERCLUB DE MONTAÑA GAZTEIZ
45GUTIERREZ AZPILLAGA, MAITEEUSKARARAKOAK
46FERNANDEZ DE LECETA CARAVACA, AITZOL
47ANTXUSTEGI AGIRREZABALA, JOSE MARIAAURRERA MENDI TALDEA
48MOTYKA GIERCZAK, RADOSLAWGAILURRA MENDI TALDEA
49PAWELCZAK X, JOANNAGAILURRA MENDI TALDEA
50ERKIAGA ATXOTEGI, AGUSTIN
51GARCIA RUIZ, FRANCISCOA.D.C. ITURRIBERO
52IBÁÑEZ ÁLVAREZ, MIGUELERMASSETS
53REGUERA GARCIA, MIGUELITURRIBERO
54GIL OLALLA, FRANCISCOITURRIBERO
55
56
57MARTINEZ IREGUI, IOSU
58CALLEJA LATORRE, ENDIKA
59AGIRIANO MURGUZUR, ION
60GAINZARAIN MARQUINEZ, ANDONIGOIENA
61RUIZ PINEDO, ZIGORGASTEIZ MENDI TALDEA
62GARCIA DE OLANO MAULEON, AMAIAITURRIBERO
63SEGURA GUINEA, BEGOÑATROTARIOJA
64BAENA GUERRA, YOLANDAALPENVEREIN
65GONZÁLEZ MONTOYA, JOSÉ MANUELALPENVEREIN
66GIRONA SANTIN, LUISALDATZ GORA
67SOLORZANO ALBIZUA, XABIERGANGUREN MT
68LABAYRU MERINO, IÑAKICLUB ALPINO SOPELANA
69RASTROLLO IZQUIERDO, JORGEGANGUREN
70CARIÑANOS SILANES, JOSE IGNACIO
71GONZALEZ BENITO, JAVIER IGNACIOALTSASUKO MENDIGOIZALEAK
72
73IRAZUSTA ARRUTI, J.RAMONANDATZA M.E.
74MIGUEL BIURRARENA, MAIALEN
75GARCIA LEON, LAURA
76AMESTOY VITERI, IRENE
77ALEGRE TRONCOSO, MIKEL
78PÉREZ PALENCIA, SANTIAGOKULUMSPORT
79BASTIDA DIAZ DE OTAZU, ARRATEKULUMSPORT
80OLLIKIEGI ALBIZU, JOSIANCLUB VASCO DE CAMPING
81GARCIA CARLOS, PEDRO MARIA
82
83ZUBELDIA MURILLO, KOLDOALPINO
84TELLERIA DEL MORAL, JOSÉ IGNACIO
85ABERASTURI PARAMO, JOSUCLUB DE MONTAÑA YABALINS
86LANDALUZE JORRIN, NATXO
87MONTEJO SAENZ DE NAVARRETE, JORGEASOCIACIÓN DEPORTIVA TOLOÑO
88GONZALEZ DOMINGUEZ, PEDRO ANTONIOCLUB DE MONTAÑA SAMPOL
89GORDO RODRÍGUEZ, JUAN42195.ES
90CARPIO LARRAURI, ANDONI
91CAMPO SEDANO, JORGECLUB ALPINO MADRILEÑO
92ANTUÑANO ARTECHE, UNAI42195.ES
93CALVETE LARRAURI, GAIZKABESAIDE
94ALDA LEKUNBERRI, JONGOIENA
95CHINCHETRU MARTÍNEZ, IRANTZUEZ
96FERNÁNDEZ RUIZ, MONTSEITURRIBERO MENDI TALDEA
97ARREGUI PLAZAOLA, IÑAKI42195.ES
98ALDAMA ELORZA, UNAICLUB VASCO DE CAMPING
99PRIOR FERNANDEZ, OSCAR
100MERINO PABLO, JOSE JAVIERCLUB MONTAÑA SAMPOL
101PELLEJERO PELLEJERO, SERGIO
102VAZ FRANCOS, JOSE CARLOSAITZGORRI M.E.
103MATEO CASTAÑEDA, JESUSATXAZPE MENDI TALDEA
104AXPE AXPE, JON ANDONIORIXOL
105FERNANDEZ DOMINGUEZ, JESUSSHERPA
106FERRERO MENDEZ, MIGUEL ANGELMANUEL IRADIER
107FERNANDEZ RUIZ, RAUL
108MURUA AZKUENAGA, IBONALPINO TABIRA
109ARGOMANIZ GARCIA, MERCEDESASOCIACIÓN DEPORTIVA TOLOÑO
110ORMAZABAL ARANA, IÑAKIOSTADAR
111MORENO VALGAÑON, DAVIDCLUB DE ESCALADA RAW
112ITXASO MARTÍNEZ, ÁLEXSAMPOL
113GARCÍA GARCÍA, ANDRÉSPAGOETA
114MARAÑÓN ARRAUSI, XABIER
115BAKEDANO ABAUNZA, ASIERALPINO TABIRA
116ITOIZ BUENO, XABIERMANUEL IRADIER
117ITOIZ LACABE, FRANCISCO JAVIERMANUEL IRADIER
118MURILLO MARTIN, FERNANDO
119CENGOTITABENGOA FERNÁNDEZ, MAITE
120CAÑAS ALONSO, JOSE MIGUELSAMPOL
121MIGUEL DIEZ, EDUARDOBERTAKOAK KIROL KLUBA
122ALVAREZ FERNANDEZ, FRANCISCO
123DÍEZ RICONDO, RAÚL
124PADOAN MIEG, ISAACCLUB MONTAÑA GASTEIZ
125EZQUERRO EZQUERRO, FELIX RAMON
126ARIZMENDI KORTABERRIA, ANTXONMORKAIKO
127DIEZ REVENGA, JOSE LUISMORKAIKO M.E.
128LOPEZ DE LACALLE ALONSO, MARIO
129BAÑOS PASTOR, SANTIAGOSM IREGUA
130LEZA PESQUERA, IÑIGO
131PÉREZ ETXEBARRIA, TXEMAPEÑA KARRIA
132UGARTE GARRIDO, JOSE LUISIZADI ZALEAK
133HSSINE HMIDAT, AYOUBARRASTAKA
134GODOY HIDALGO, PATXI IMANOLORIXOL. M. E.
135MORENO ARMENTIA, ARITZGAZTEIZ
136MATEO ARNOSO, EKAINATXAZPE MENDI TALDEA
137OÑATE VILLANUEVA, ALEXFEDERACION DE NAVARRA DE MONTAÑA
138GOMEZ RUIZ, LUCIAFEDERACION DE NAVARRA DE MONTAÑA
139ALBERDI URIA, MAIERZALDAI
140OSTAIKOETXEA GARCIA, UXUEBIZKAIKO FEDERAZIOA
141HERNÁNDEZ GARCÍA, IKERGOIENA
142LAISECA OLEAGA, IRATIGOIENA
143APELLANIZ RODRIGUEZ, ASIERCLUB MONTAÑA GASTEIZ
144AZCARGORTA BELATEGUI, LUIS MARIAPOL POL (BERGARA)
145
146GARCIA LOPEZGIL, PAULINO
147ROMANO GARCIA, JUANSOLLUBE 707
148ARTEAGA MARISCAL, INAZIOZALDAI
149LOITI LARRAÑAGA, RAMONPOLPOL MENDI TALDEA
150NAVAS GURIDI, JAVIER
151URANGA AROTZENA, JOSULAGUN ONAK M.B.
152ORTIZ DE ZARATE GARCIA DE CORTAZAR, IÑAKICLUB DE MONTAÑA GASTEIZ
153LLORENTE ERANA, ENRIQUE
154LATORRE MARTINEZ, JONNESKALATZAILEAK
155VIDONDO BRETÓN, JONATHANCLUB MONTAÑA CALAHORRA
156
157MAYO LOPEZ, DAVIDALPINO SÁMANO
158COSTA MURILLO, AITORMERCEDES BENZ
159CORTES LÓPEZ DE ARMENTIA, ROBERTOATAZABAL
160DEOGRACIAS QUINTANA, ROBERTOLAGUN ONAK
161RAMOS RAMOS EZQUERRO, EDUARDO
162ORUESAGASTI MUÑOZ, ALAITZANAITASUNA M.B.
163FRIAS ORTEGA, JAVIERSHERPA
164IPARRAGUIRRE PÉREZ, ENEKOOSTADAR SKT
165RUIZ LOPEZ, IKERBASKONIA MENDI TALDEA
166GOMEZ SANCHEZ, ARANTXAOSTADAR
167ARBIZU ANDUEZA, PATXIC M LIZARRA
168QUIJADA APARICIO, CARLOSZORTZIETAKOAK K.E.
169ARAMBURU GONZALEZ, MINTXUUBIETAMENDI
170OIARTZABAL ARANO, EÑAUT
171ZULAIKA ELOLA, ANDERPAGOETA
172ZAMACONA URIGOITIA, LUKENMIRUGAIN
173ARRIETA UNZALU, PEDRO MARIMIRUGAIN
174GIL ORIVE, RUT
175AGUIRRE URIA, IZASKUNSUTEGI
176
177VILLANUEVA DELGADO, JON ANDER
178
179OZAETA MUSITU, JOSE ANGELGASTEIZ
180SAN JUAN SAN JUAN, OSCARMUSKARIA
181BRIONES LÓPEZ, JESÚS
182AIARTZAGUENA BRABO, LIHERZALDAI M.T.
183AIARTZAGUENA ZUGAZARTAZA, MIKELZALDAI M.T.
184SUDUPE ANGULO, XABIERGOIERRI
185INDIANO ALVAREZ, CRISTIAN
186MARTINEZ ELIAS, CRISTINA
187GARTZIA SOLOZABAL, UNAI
188GARCIA RIESCO, ROBERTOMORKAIKO M.E.
189TRAPAGA RUIZ, JAVIERSESTAO ALPINO CLUB
190URANGA AROTZENA, ANDERLAGUN ONAK MB
191
192ARREGI EPELDE, MIKELLAGUN ONAK
193SOLORZANO ALBIZUA, JON
194HERNANDO CASAS, JOSE MANUELBESAIDE MENDIZALE ELKARTEA
195ORMAETXEA PALACIO, AXIERPOLPOL M.T.
196SÁENZ RUBIO, JOSE MIGUELC.M.FUENTE TEJAARNEDO
197SANTAMARÍA CORTES, MARTÍNBERANTURI MENDI TALDEA
198DE LA FUENTE ARRATIBEL, ERNESTOOARGI
199MARTIN MARTIN, KIKOINDEPENDIENTE
200AMESTOY GARCIA, XABIMANUEL IRADIER M.T.
201IRAZABAL BASTERRETXEA, ASIERALDATZ GORA M.T.
202IZETA URDANGARIN, JOSE RAMONANDATZA
203BENGOETXEA UGARTE, JUAN MARIANDATZA
204SOLANA ARRUTI, KARLOSITSASTARRAK
205ETXEBARRIA ELOSEGI, IÑIGO
206GARCÍA GARCÍA, JAVIER
207BASILIO PEREIRA, EMILIOGANZABAL M.T.
208GRANDE GIL, FERNANDOITURRIBERO
209GARAIIURREBASO RUIZ DE BERGARA, EGOITZSANTUTXU MENDI TALDEA
210
211DURQUET HARAMBURU, MARIELOUISERANDOCARTE64
212CANTALAPIEDRA RODRIGUEZ, MIGUELGANGUREN
213ALVAREZ LLANO, JOSE IGNACIOGANGUREN
214GUZMAN OTANO, ROBERTOCM GASTEIZ
215PATERNAIN GORRIZ, JOSE MARIERLAITZ
216HERNANDEZ LOPEZ, JUAN JOSEGASTEIZ
217MORENO PUENTE, ALVARO
218HIERRO IBÁÑEZ, AGUSTÍNCM GAZTEIZ
219AIERDI ALDEKOA, EKAITZBRINEAN
220LAJAS VAZQUEZ, JACINTOOARGI
221LARRATE X, JOSE ANTONIOOARGI
222PLAZAOLA X, XAVIERBASATI
223CANTERO X, ARITXIBASATI
224DIAZ CANTABRANA, IVANBASATI
   
XXVIII Trav. SIERRA TOLOÑO (SIERRA CANTABRIA) 6.751 BISITA
EUSKAL MENDIZALE FEDERAZIOA
Errotaburu Pasealekua 1-9º-3ª. 20018 Donostia-San Sebastián     www.emf.eus      email: martxas@emf-fvm.com
|  Legezko Oharra  |  Pribatutasun Politika  |  Cookien Politica  |  © zirkuitua.com