| euskara | castellano | français |
2020
EUSKAL HERRIKO IRAUPEN LUZEKO IBILALDIEN ZIRKUITUA
                                    
| Zirkuitua | ...beste ibilaldi | Shebe Peña | Kontaktua |
| ibiltarien gunea | elkarteen gunea | administratzailearen gunea |
 
IBILTARIEN JAIA 2019 I.L.I.
2020ko MARTXOAK 8
I.L.I. BATZORDEA E.M.F.
PARTAIDEEN ZERRENDA
TOTAL : 132      
BERE DATUAK JENDAURREKO EZKUTATZEA DESIRATZEN DUEN PARTE-HARTZAILEA
Taula ordenean jartzeko, zutabearen goiburuan klikatu
ZNBKIZEN ABIZENAKMENDI ELKARTEAMODALITATEA
1SANCHEZ VICENTE, RUBENINTXORTAKOAHUNTZAK
2ARZALLUS URREIZTI, ANDONIMORKAIKO
3BIKONDOA BIKONDOA, KONTXIBAZTANGO MENDIGOIZALEAK
4GOIRI BEOBIDE, EKAITZBASKONIA MENDI TALDEA
5GONZÁLEZ BENITO, JAVIER IGNACIOALTSASUKOAK MENDIGOIZALEAK
6AYALA GARCIA, MIKELMANUEL IRADIER
7SUSO LÓPEZ, RICARDOG. A. ALDATZ GORA
8HARISTOY HIRIART, CHRISTOPHERANDOCARTE FFR
9ALONSO ORDORIKA, JOSEEZ
10GONZALEZ DE SAN PEDRO GOMEZ DE SEGURA, PATXIC. M. GAZTEIZ
11ZIALTZETA ADURIZ, JOSUMORKAIKO
12ARIZMENDIARRIETA BELAR, IÑAKIPOL POL MENDI TALDEA
13EGIZABAL BARRACHINA, PABLO
14EGIZABAL OJANGUREN, IÑAKI
15
16PENALVA MARTINEZ, MANUELALPINO TABIRA DURANGO
17LOPEZ GUTIERREZ, JOSUNEALPINO TABIRA DURANGO
18IBARLUZEA IRAZABAL, AMAIA
19URANGA LARRAÑAGA, ANICETOARTIBAI M.T
20GARCÍA GÓMEZ, LUIS MARÍAGRUPO ALPINO TURISTA BARAKALDO
21UZKUDUN SARASUA, ANDERGIRIZIA
22MTZ DE AGUILLO SERRANO, HARITZ
23SANCHEZ QUINTANA, ANA BELEN
24AZPITARTE ARANCETA, FELIXJOKO ALAI
25AZPITARTE ARANCETA, JOSE LUISALPINO TABIRA
26GARITAONADIA ZUAZABISCAR, GREGORIOALPINO TABIRA
27ARBELAITZ ARANBURU, KIZKITZAGIRIZIA MENDI TALDEA
28ELORZA ELORZA, ANDONIINTXORTAKO AHUNTZAK TRAIL
29GARCÍA GARCÍA, ANDRÉSPAGOETA
30ZUMEAGA LAPEIRA, JOSE AGUSTININDAMENDI
31URIARTE GOÑI, JULENGANGUREN
32CRESPO LABURU, ROSA
33ZAPIRAIN ADURIZ, IÑAKIURDABURU
34KORTAJARENA URKOLA, KONTXIAIZKARDI
35AZURMENDI GOROSPE, MARIA LUISAIRUNGO MENDIZALEAK
36INTXAUSTI AMOREBIETA, ALFONSOZORNOTZA MENDI TALDEA
37BENGOETXEA UGARTE, JUAN MARIANDATZA MENDIZALE ELKARTEA
38ZULAIKA ERRASTI, ANDONIZESTOA MENDI KLUBA
39PEREZ PEREZ, IRENE
40GARIRAONANDIA ARRILLAGA, JOSUNE
41IRAZUSTA ARRUTI, J.RAMONANDATZA M.E.
42PÉREZ PALENCIA, SANTIAGOKULUMSPORT
43BASTIDA DIAZ DE OTAZU, ARRATEKULUMSPORT
44IZETA URDANGARIN, JOSE RAMONANDATZA
45DE LEON GONZALEZ, YOLANDAGANERANTZ
46GARCIA PASCUAL, LUIS ANGELGANERANTZ
47LOPEZ DE LETONA BERNAOLA, GAIZKAGANZABAL MENDI TALDEA
48BRINGAS BLANCO, AITORG.A.T.B
49GODOY HIDALGO, PATXI IMANOLORIXOL. M. E.
50SENPERENA BELAMENDIA, JOSE ANTONIOCLUB NATACION PAMPLONA
51CABANILLAS AREVALO, RAIALPINO UZTURRE
52ARTETXE AMONDARAIN, IÑIGOTALLU
53LARRAÑAGA ARAMBURU, XABIERPAGOETA MENDI ELKARTEA
54IGLESIAS DE LA TORRE, JUANMARIMENDIKO LAGUNAK
55MARURI BILBAO, NEREAMURRUKIXO
56LAMARIANO CORCUERS, AINHOAEIBARKO KLUB DEPORTIBOA
57ELKOROBARRUTIA PAGOAGA, DORLETADEBAGOIENAKO ESKALATZAILEAK
58SAINZ CALVO, JOSE MARIAMANUEL IRADIER
59OZAETA MUSITU, JOSE ANGELGASTEIZ
60GARMENDIA GOYA, JOSE LUISUKE
61GARMENDIA TOLEDO, JULENOKE
62LIZARRALDE IZAGIRRE, EKAINARRASTAKA
63ZELAIA TOMASINO, IBANARTIBAI MT
64SAIZAR MURELAGA, MIREIAARTIBAI MT
65LANDA MARTINEZ, JAVIERINTXURRE
66EIZAGIRRE LARRAÑAGA, MANUPAGOETA ME
67ALVAREZ ALVAREZ ALVAREZ ALVAREZ, JAIMEMANUEL IRADIER
68HERNÁNDEZ CABERO, NEMEALPINO UZTURRE
69GOIKOETXEA MANTEROLA, JUANCLUB VASCO CAMPINGG
70GRANDE PINAR, VERONICASOLLUBE 707
71ROMANO GARCIA, JUANSOLLUBE 707
72FERNÁNDEZ DE CASTILLO OYARZABAL, CRISTINAGAZTEIZ MENDI TALDEA
73VITORIA LESPE, ARTUROGAZTEIZ MENDI TALDEA
74ALDAMA ZURIMENDI, PATXIMENDIKO LAGUNAK
75MARAÑON CALLEJA, ABELMENDIKO LAGUNAK
76MADARIAGA COIDO, JOSE ANTONIOBURTOTZA
77PALOS CERDEIRA, FLORAMENDIMARTXEROS
79ZUBIRIA GOÑI, ANGEL MARIMURRUKIXO
80PAWELCZAK JUNGA, JOANNAGAILURRA MENDI TALDEA
81AIZPURUA ZUMAIA, MARIJOINDA MENDI
82SAGASTIZABAL DE LA FUENTE, GOIURIERDELLA MT
83BASILIO PEREIRA, EMILIOGANZABAL M.T.
84JUAN ROJO, JOXEBESAIDE M.E
85AXPE AXPE, JON ANDONIMANUEL IRADIER
86CASCON RODRIGUEZ, JOSUBESAIDE
87EZPELETA URKIA, AMADEOBESAIDE
88BILBAO IPIÑAZAR, EUGENIOBESAIDE
89ARIZNABARRETA ETXABURU, OIHANEINTXURRE
90CID CID, MODESTOMORKAIKO
91CID ALZIBAR, NAGORE
92ANDRES ZUBIRIA, MOISESANDATZA M.E
93VALIN RAMOS, LIDIA
94DE MIGUEL PEREZ, ALBERTOBASKONIA M T
95ETXANIZ IRAZABAL, JOSUALPINO DURANGO
96GASPAR GUARDAO, FRANCISCO
97ZEBERIO ARRARAS, JAVI.
98VITORIA FERNÁNDEZ DE CASTILLO, MIREN
99RUIZ UGARTE, KIKECLUB MONTAÑA GOIENA
100BALZATEGI MURUAMENDIARAZ, AITORBESAIDE
101BRAVO SANCHEZ, IRATXEKANTSATZEKE
102ASKASIBAR ARABIOTORRE, MARIA ARANZAZUKANTSATZEKE
103BERISTAIN ELEZGARAI, JESUSMARIKANTSATZEKEINTXORTAKO AHUNTZAK
104OLABUENAGA FORTES, JONGASTEIZ MENDI TALDEA
105RAZKIN OTAMENDI, IOSU
106
107SANCHEZ DOMINGUEZ, ANACLUB VASCO DE CAMPING
108ARZAK CALLEJO, ANGELCVC
109OJANGUREN MUGICA, MARKELKANTSATZEKE
110IBAÑEZ DIEZ, MIGUEL ANGELMANUEL IRADIER
111REKALDE ANDUEZA, ROBERTOARTARRAI MT
112LIZARRALDE DE LA FUENTE, EVAINTXIXU TRAIL
113JIMENEZ DIAZ, EGOITZMORKAIKO
114ARRUTI OLEAGA, ENEKOGOIZALE
115FERNANDEZ FERREIRO, ALBERTOGOIZALE
116ZALDUA AMUNDARAIN, IKERPLATEROTARRAK
117BURUAGA BARCENA, AITORERDELLA MT
118RUIZ DE AZUA ORMAZA, EGOITZ
119GARCIA ALVAREZ, MARIACOBI
120RUIZ DE APODACA ECHAZARRA, RICARDOC.M.GAZTEIZ
121
122
123
124SERRANO GAZTELUURRUTIA, UNAI
125BEROZ LARBURU, IMANOLIRUNGO MENDIZALEAK
126CABANILLAS AREVALO, RICARDO
127CANO DELGADO, LUIS MARIO
128
129LOZANO FERNANDEZ, ELEDERINTXORTAKO AHUNTZAK TRAIL
130LÓPEZ LUQUE, ANDONI
131JAUREGUI TREVIÑO, NATY
132DOMINGO LÓPEZ, JOSÉ MARÍA
133IZAGIRRE USANDIZAGA, JONEKANTSATZEKE
   
IBILTARIEN JAIA 2019 I.L.I. 3.483 BISITA
EUSKAL MENDIZALE FEDERAZIOA
Errotaburu Pasealekua 1-9º-3ª. 20018 Donostia-San Sebastián     www.emf.eus      email: martxas@emf-fvm.com
|  Legezko Oharra  |  Pribatutasun Politika  |  Cookien Politica  |  © zirkuitua.com