| euskara | castellano | français |
2022
EUSKAL HERRIKO IRAUPEN LUZEKO IBILALDIEN ZIRKUITUA
                                    
| Zirkuitua | ...beste ibilaldi | Shebe Peña | Kontaktua |
| ibiltarien gunea | elkarteen gunea | administratzailearena |
 
XVI Joserra Romaña Jr.
2022ko Irailaren 24ean
GANERANTZ Mendizale Taldea
PARTAIDEEN ZERRENDA
Luzea/Larga/Long : 66      Motza/Corta/Court : 71      TOTAL : 137      
ORAINDIK IZENIK EMAN GABEKO PARTEHARTZAILEA, ELKARTEAREN BAIEZTAPENAREN ZAIN
BERE DATUAK JENDAURREKO EZKUTATZEA DESIRATZEN DUEN PARTE-HARTZAILEA
Taula ordenean jartzeko, zutabearen goiburuan klikatu
ZNBKIZEN ABIZENAKMENDI ELKARTEAMODALITATEA
ARENAL ALONSO, JAVIERMotza/Corta/Court
ZALDIBAR PAGAZAURTUNDUA, AITORGOIMAZPELuzea/Larga/Long
EGUZKIZA LETURIO, INESBIDELAGUN MKELuzea/Larga/Long
1JAREÑO RICO, ENDIKABALMASEDA M. T.Luzea/Larga/Long
2ZULAIKA ERRASTI, ANDONIZESTOA K.BLuzea/Larga/Long
3GUTIERREZ IÑIGO, JAVIERGANERANTZLuzea/Larga/Long
4SUSO LÓPEZ, RICARDOG. A. ALDATZ GORALuzea/Larga/Long
5
6INTXAUSTI AMOREBIETA, ALFONSOZORNOTZA MENDI TALDEALuzea/Larga/Long
7
8SANTAMARIA RAYA, EDURNEGANERANTZLuzea/Larga/Long
9ETXEANDIA ESCOBAR, JOSE RAMONITXINAPELuzea/Larga/Long
10GONZALEZ DE SAN PEDRO GOMEZ DE SEGURA, PATXIC. M. GAZTEIZLuzea/Larga/Long
11ORELLANA MERCHAN, JORGEGANERANTZ (PORTUGALETE)Luzea/Larga/Long
12RUIZ DE APODACA ECHAZARRA, RICARDOC.M.GAZTEIZLuzea/Larga/Long
14REPISO ANGULO, IMANOLALLUITZLuzea/Larga/Long
16BRINGAS TUEROS, MIKELGOIKOGANE M.T.Luzea/Larga/Long
17
18
19PEREZ FERNANDEZ, JAVIERMUNAY KIROL TALDEALuzea/Larga/Long
20
21LOBATO GONZÁLEZ, ROBERTOMotza/Corta/Court
22RUBÍN GALLO, PATXILuzea/Larga/Long
23
24
25
26
27
28
29PÉREZ PALENCIA, SANTIAGOGANERANTZ.M.TLuzea/Larga/Long
30
31REÑON MIELGO, JUAN MANUELLuzea/Larga/Long
32
33GARCIA JACA, JAVIERTRAIL TEAM BIZKAIALuzea/Larga/Long
34JUAN ROJO, JOXEBESAIDE M.ELuzea/Larga/Long
35
36LARRUZEA GOIENETXE, KEPAZORNOTZA MENDI TALDEALuzea/Larga/Long
37
38RASTROLLO IZQUIERDO, JORGEGANGURENLuzea/Larga/Long
39AMONDARAIN ESESUMAGA, ALBERTOMUNARRIKOLANDA MENDI TALDEALuzea/Larga/Long
40IRAZU SOPEÑA, GORKAMANUEL IRADIER MTLuzea/Larga/Long
41ARIZMENDI KORTABERRIA, ANTXONMORKAIKO M. E.Luzea/Larga/Long
42GARCIA GOMEZ, ENRIQUEBILBAO ALPINO CLUBLuzea/Larga/Long
43OZAETA MUSITU, JOSE ANGELGASTEIZLuzea/Larga/Long
44ERRAZKIN AGIRREZABALA, MIKELARTIBAI MENDIGOIZALE TALDEALuzea/Larga/Long
45GARCIA MENENDEZ, CARLOSGANERANTZLuzea/Larga/Long
46LINARES BORIBIA, RAFAELGOIKO MENDILuzea/Larga/Long
47VALLE ETXENAGUSIA, IÑAKIG.A GOIKOMENDILuzea/Larga/Long
48BELTRAN DE HEREDIA AGIRREZABAL, JUANGANERANTZ MENDI TALDEAMotza/Corta/Court
49BILBAO URIBESALGO, IBONATZABAL MENDI TALDEALuzea/Larga/Long
50AZPIAZU ALBERDI, PEDROARTIBAI M.T.Luzea/Larga/Long
51
52PINEÑO TEJEDOR, ODEIWANDERLUST INSIDELuzea/Larga/Long
53
54VILLAMAYOR MERINO, DAVIDGANGURENLuzea/Larga/Long
55
56ROMANO GRANDE, JONSOLLUBE 707Luzea/Larga/Long
57GAMBOA SANTORCUATO, IBONKULUMSPORTLuzea/Larga/Long
58DELGADO GUISADO, DAVIDZALDUA MENDI TALDEALuzea/Larga/Long
59RODRIGUEZ AGUIRRE, SERGIOLuzea/Larga/Long
60AZPIAZU ARANSOLO, HAIZEAARTIBAI M.T.Luzea/Larga/Long
61SINDE CORREYERO, JUAN JOSELuzea/Larga/Long
62MENDEZ DE VALLES, ARIANNAGANERANTZMotza/Corta/Court
63MENDEZ DE VALLES, IBANGANERANTZMotza/Corta/Court
64FUENTES JIMENEZ, GOYOLuzea/Larga/Long
65SOLANAS DIEZ, FELICISIMOGALLARRETALuzea/Larga/Long
66
67AXPE AXPE, JON ANDONIORIXOLLuzea/Larga/Long
69FURUNDARENA LLANO, MANUELLuzea/Larga/Long
70MARTINEZ SUAREZ, JESUS LUISCLUB MONTAÑA GANERANTZLuzea/Larga/Long
71GIL ARRANZ, SERGIOGANERANTZLuzea/Larga/Long
72VIDAURRAZAGA PINTO, AITOR ANDINITRAIL TEAMLuzea/Larga/Long
73PIchon , philippeLuzea/Larga/Long
74TEJADA OCEJO, FERNANDOSM SHERPALuzea/Larga/Long
75TEJADA OCEJO, JONATHANSHERPALuzea/Larga/Long
300RODRIGO OJEDA, JOSE MARIA (TXEMA)JUVENTUS S.D.Motza/Corta/Court
301
302MARTINEZ LOPEZ, ENRIQUEMotza/Corta/Court
303PEÑA GARCIA, DAVIDGANERANTZMotza/Corta/Court
304SÁEZ GARCÍA, ALICIAGANERANTZMotza/Corta/Court
305VALES IGLESIAS, MIGUEL ANGELMotza/Corta/Court
307
308CRESPO BAZ, SERGIOGANERANTZMotza/Corta/Court
309MARTINEZ VIGARA, RUBÉNGANERANTZMotza/Corta/Court
310
311ARCERA DIAZ, ANAGANERANTZMotza/Corta/Court
312
313MARTIN BARRUSO, JAVIERGANERANTZMotza/Corta/Court
314VITORES PASCUAL, IÑAKIGANERANTZ MTMotza/Corta/Court
315FERNANDEZ MARIN, ALEJANDRO MANUELMotza/Corta/Court
316
317
318
319LAGO RUIZ, JOSE ALBERTOMotza/Corta/Court
320SIMON CABEZAS, JORGEMotza/Corta/Court
321ROMAÑA RODRIGUEZ, EVAGANERANTZMotza/Corta/Court
322DIAZ GONZALEZ, MAXIMINOGANERANTZMotza/Corta/Court
323EIZMENDI ASKARGORTA, JOSE JAVIERMENDITARRAMotza/Corta/Court
324BILBAO BILBAO, YOLANDAMENDITARRAMotza/Corta/Court
325IRAZABAL ANGULO, FÉLIXGANERANTZ. M.T.Motza/Corta/Court
326
327
328
329
330
331PRIETO RODRIGO, IKERMotza/Corta/Court
332
333
334
335
336
337
338
339BLANCO GAVIEIRO, MENELGANERANTZMotza/Corta/Court
340EGUREN MARRODAN, IBONGANERANTZMotza/Corta/Court
341
342GOIKOETXEA FORURIA, JOSUARTUBAI M.T.Motza/Corta/Court
343PÉREZ CAMBERO, RAÚLMotza/Corta/Court
344LAGO RUIZ, JUAN ANDRÉSMotza/Corta/Court
345
346BARCO MUNICHA, AURORAITXAS ARGIAMotza/Corta/Court
347IRASUEGUI QUINTANA, GUILLERMOITXAS ARGIAMotza/Corta/Court
348
349SANCHEZ JIMENEZ, RAULMotza/Corta/Court
351
352
353
354DE LAS RIVAS VALDEZATE, ANDONIGANGUREN M.TMotza/Corta/Court
355
356PALOMERO AGUAYO, JAVIERMotza/Corta/Court
357
358SECO GOMEZ, EDUARDOMotza/Corta/Court
359GONZALEZ HERRAN, MANUELGANERANTZMotza/Corta/Court
360COLINO FERNANDEZ, NICOLASGANERANTZ MENDI TALDEAMotza/Corta/Court
361
362SANTIBAÑEZ OLMEDO, VICTORMotza/Corta/Court
363
364FERNANDEZ FERNANDEZ, SERGIOMotza/Corta/Court
365BLANCO FERNANDEZ, JANIREMotza/Corta/Court
366PANIAGUA CAMPOS, ROBERTOMotza/Corta/Court
   
XVI Joserra Romaña Jr. 3.812 BISITA
EUSKAL MENDIZALE FEDERAZIOA
PASEO DE ANOETA, Nº7 - OF. 1. 20014 Donostia-San Sebastián     www.emf.eus      email: martxas@emf-fvm.com
|  Legezko Oharra  |  Pribatutasun Politika  |  Cookien Politica  |  © zirkuitua.com