| euskara | castellano | français |
2024
EUSKAL HERRIKO IRAUPEN LUZEKO IBILALDIEN ZIRKUITUA
                                    
| Zirkuitua | ...beste ibilaldi | Shebe Peña | Kontaktua |
| ibiltarien gunea | elkarteen gunea | administratzailearena |
 
XXXI Trav. SIERRA TOLOÑO (SIERRA CANTABRIA)
2024ko Maiatzaren 25ean
BASATI M.E. / PALOMARES M.E.
PARTAIDEEN ZERRENDA
TOTAL : 215      
ORAINDIK IZENIK EMAN GABEKO PARTEHARTZAILEA, ELKARTEAREN BAIEZTAPENAREN ZAIN
BERE DATUAK JENDAURREKO EZKUTATZEA DESIRATZEN DUEN PARTE-HARTZAILEA
Taula ordenean jartzeko, zutabearen goiburuan klikatu
ZNBKIZEN ABIZENAKMENDI ELKARTEAMODALITATEA
GARAYO PEREZ, ENEKO
1BRAVO DEL HOYO, ALAINAUSTARRI M.T
2
3
4
5
6
7FORTEA ECHEVERRÍA, PABLOGARDATXO MENDI TALDEA
8ESTEVE PUCH, SAIDAGARDATXO MENDI TALDEA
9CALVO MUÑOZ, ALBERTOLOTME KK
10
11CUNDIN TRESPADERNE, LUIS MARIAMANUEL IRADIER
13
14
15
16REINARES MEDRANO, DIEGOTROTARIOJA
17GARCIA HUIZI, IRATIARKAITZ MENDI TALDEA
18BARREDO MURO, JONCLUB DE MONTAÑA GASTEIZ
19
20
21CORTÁZAR ROD, ADRIÁNCLUB DE MONTAÑA GASTEIZ
22SÁENZ RUBIO, ISABELAGRUPACIÓN DEPORTIVA TROTARIOJA
23
24
25
26
27
28VELILLA GARRIDO, SALVADORARKAITZ MENDI TALDEA
29
30MOTYKA GIERCZAK, RADOSLAWGAILURRA MENDI TALDEA
31APELLANIZ OTXOA DE RETANA, MARKELBESAIDE
32NAVARIDAS FERNÁNDEZ, ALEJANDROHAMAIKETAKO MENDI TALDEA
33HILERA LACALLE, RAQUEL
34
35RUBIO MARTINEZ DE ANTOÑANA, IONSIERRA CANTABRIA
36MAJUELO NAJERA, LAURASIERRA CANTABRIA
37
38SÁENZ MORAZA, DAVID
39
40VILLAR DIGÓN, ARITZARUTAS NAVARRA
41
42
43SÁENZ SUSO, BORJA
44GODOY HIDALGO, PATXI IMANOLORIXOL. M. E.
45
46
47
48FERNANDEZ ALESANCO, JAVIERSAN POL
49
50LEÓN DISTE, DANIELGASTEIZ
51ORDOÑANA MORENO, JOSEBAATZABAL M.T.
52VELLILA ECHEITA, UNAI
53
54PUELLES SAN PEDRO, DANIELARABAR ERRIOXAKO HAMAIKETAKO MENDI KLUBA
55AMELIBIA ANDUEZA, ESTIBALIZCM GAZTEIZ
56ZAPATA ESCOBAR, IVANARKAITZ MT
57DIAZ DE GUEREÑU RODRIGO, ASIER
58
59
60
61GALARRETA TORRES, KOLDO
62
63
64
65
66MARTINEZ LOPEZ, TEODOROCASTILLA Y LEON
67URBE CASTELRUIZ, BEGODANTZAKELU SAKANA
68TEMPRANO GONZALEZ, MARTXELOGAZTEIZ
69MATO ZARATE, VERONICA
70
71
72LÓPEZ DÓRIGA VILLANUEVA, SARA
73SUDUPE BELLOSO, GORKAGOIERRI K.E.
74ROMANO GRANDE, JONSOLLUBE 707 M.T
75ROMANO GARCIA, JUANSOLLUBE 707 M.T
76
77ZALDIBAR PAGAZAURTUNDUA, AITORGOIMAZPE
78
79CASTILLO RUIZ, DANELCLUB MONTAÑA ALPINO BILBAO
80AGUIRRE BARRASA, IVAN
81
82OSINALDE GALDOS, AITZIBERIZADI ZALEAK
83GARCIA DELGADO, SERGIO
84
85SOTO GARCÍA, AITORHAMAIKETAKO MENDI TALDEA
86
87
88
89
90RIOBOO ESCALANTE, JONGORLIZMENDI
91GARCÍA RUIZ, FRANCISCOPALOMARES
92GONZALEZ VARELA, ITSASOGORLIZMENDI
93OLABARRIA ORGAZ, AITORPOLPOL
94UBERUAGA EPALZA, ANDER
95ARRIZABALAGA AGIRRE, GORKA
96RUIZ DEL CASTILLO, LUIS MIGUELTRAIL RUN 19
97RUBIO SALAS, ADOLFOTRAIL RUN 19
98JUAN ROJO, JOXEBESAIDE M.E
99BORRELLA LOPEZ, FERNANDOKANTSATZEKE MENDI TALDEA
100CRESPO GRIJALBA, PEDROTRAIL RUN 19
101VAZQUEZ VALLEJO, AITORITURRIBERO
102
103
104
105PERALES ARIZAGA, JONEEIBARKO KLUB DEPORTIBOA
106
107POSTIGO ESCOLAR, JUAN CARLOSMIRANDES DE MONTAÑA
108RAZKIN SENAR, MARIANA4 X KM
109MAIZA OCARIZ, IÑAKIA 4 X KM
110MAULEON EZCUTARI, XABIERLARRAÑETA
111RUIZ DE ALDA PARRA, JAVIERMANUEL IRADIER
112GUEVARA CULEBRAS, JUANJOITURRIBERO
113ZULAIKA ERRASTI, ANDONIZESTOA K.K
114
115
116
117BARRON VILLADANGOS, RUBENCLUB DE MONTAÑA SAMPOL
118CALVETE GARCÍA, PEDRO PABLO
119ARAUJO SANTOS, DAVID
120FERNANDEZ CABEZON, LUIS MARIACLUB DE MONTAÑA LA RIBERA
121PÉREZ PALENCIA, SANTIAGOGANERANTZ.M.T
122
123URIARTE GOÑI, JULENGANGUREN
124ARIZMENDI KORTABERRIA, ANTXONMORKAIKO M. E.
125ARBIZU ANDUEZA, PATXIC D ANCIN FREELAND
126ALBERDI UZKUDUN, IBANLAGUN ONAK
127
128
129
130
131
132
133
134
135TORKA SERRANO, URBIDE
136
137CRESPO LABURU, ROSAMANUEL IRADIER
138ARTEAGA MARISCAL, INAZIOZALDAI
139AZCONA ARREGUI, JUANCLUB VASCO CAMPING ELKARTEA
140
141SUDUPE ANGULO, XABIERZALDAI M.T.
142
143HERREROS TOLEDO, VICTORCLUB DE MONTAÑA DE CALAHORRA
144
145
146ARREGUI PLAZAOLA, IÑAKI42195.ES
147QUIJADA APARICIO, CARLOSGAIKAR ZORTZIETAKOAK
148SANZ OTXAGABIA, RAFAELMUNARRIKOLANDA M.T.
149LOERO MARAÑON, LUIS AGUSTINPALOMARES M.E.
150SAENZ DE LA CUESTA RODRIGUEZ, JESUSPALOMARES M.E.
151FERRERO MENDEZ, MIGUEL ANGELMANUEL IRADIER
152
153
154
155
156
157
158
159
160BASTIDA DIAZ DE OTAZU, ARRATEGANERANTZ M.T.
161TEJADA OCEJO, FERNANDONORAVE SPORT
162TEJADA OCEJO, JONATANNORAVE SPORT
163
164
165TRIGUEROS GARROTE, SILVIA AINHOAAPINO TABIRA
166VELASCO MARTINEZ, JORGE.
167ANDRES ZUBIRIA, MOISESANDATZA M.T
168
169MAZÓN MARTÍNEZ, ANAS.D. KORRIKAZALEAK
170ARRANZ TAGARRO, GORKAS.D. KORRIKAZALEAK
171
172
173MUÑOZ ECHEVARRIA, MANUELMUNARRIKOLANDA MENDI TELDEA
174
175
176
177MALO AYENSA, OLGATRIZURCO
178
179ARRIBAS GOZALO GOZALO, ROBERTOMANUEL IRADIER
180
181PAWELCZAK JUNGA, JOANNAGAILURRA MENDI TALDEA
182CHERIF APARICIO, RODOLFOTXANTREA MENDI TALDEA
183RUIZ FERNÁNDEZ, IKERARKAITZ MT
184
185RODRÍGUEZ GUZMÁN, JULEN
186SANTOS CUESTA, PABLOZANPATUZ
187
188RAMOS GOMEZ, JORGEGOIENA
189
190
191
192
193
194HERNANDO CASAS, JOSE MANUELBESAIDE MENDIZALE ELKARTEA
195
196
197
198
199MAJUELO NAJERA, SANDRA
200SANCHO ALONSO, URKO
201
202
203ARBINA LOPEZ DE LETONA, ALEJANDROPEÑA KARRIA
204
205LÓPEZ DE CALLE FERNÁNDEZ, IVAN
206
207LOPEZ JIMÉNEZ, RAULTROTARIOJA
208
209
210DIAZ ANDA, FELIXMANUEL IRADIER
211FURUNDARENA LLANO, MANUELCLUB MONTAÑA GASTEIZ
212
213GOROSPE IPARRAGUIRRE, BEÑATGAIKARZORTZIETAKOAK
214
215CUELI TROUBADOUR, SERGE
216
   
XXXI Trav. SIERRA TOLOÑO (SIERRA CANTABRIA) 5.928 BISITA
EUSKAL MENDIZALE FEDERAZIOA
PASEO DE ANOETA, Nº7 - OF. 1. 20014 Donostia-San Sebastián      www.emf.eus      email: martxas@emf-fvm.com
|  Legezko Oharra    |  Pribatutasun Politika    |  Cookien Politica    |  © zirkuitua.com