| euskara | castellano | français |
2024
EUSKAL HERRIKO IRAUPEN LUZEKO IBILALDIEN ZIRKUITUA
                                    
| Zirkuitua | ...beste ibilaldi | Shebe Peña | Kontaktua |
| ibiltarien gunea | elkarteen gunea | administratzailearena |
 
ZEBERIO HARANA MENDI MARTXA
2024ko Apirilaren 20an
AUSTARRI MENDI KLUBA
PARTAIDEEN ZERRENDA
Martxa Luzea : 188      Martxa Ertaina : 109      Martxa Laburra : 51      TOTAL : 348      
ORAINDIK IZENIK EMAN GABEKO PARTEHARTZAILEA, ELKARTEAREN BAIEZTAPENAREN ZAIN
BERE DATUAK JENDAURREKO EZKUTATZEA DESIRATZEN DUEN PARTE-HARTZAILEA
Taula ordenean jartzeko, zutabearen goiburuan klikatu
ZNBKIZEN ABIZENAKMENDI ELKARTEAMODALITATEA
1GOIRIA UNAMUNZAGA, AIMARMartxa Luzea
2
3
4SANZ OTXAGABIA, RAFAELMUNARRIKOLANDA M.T.Martxa Luzea
5
6
7
8
9MIGUEL FERNANDEZ, CRISTIANMartxa Ertaina
10
11
12
13
14
15
16
17
18NIETO SÁNCHEZ, BEGOÑAMartxa Laburra
19GARCIA LALAGUNA, JOSE ENRIQUEMartxa Laburra
20
21
22
23RUIZ DE APODACA ECHAZARRA, RICARDOMANUEL IRADIERMartxa Luzea
24RUIZ DE APODACA ARISTIMUÑO, IÑIGOMANUEL IRADIERMartxa Luzea
25
26CANO LLORENS, ALBERTONOMartxa Luzea
27GONZÁLEZ DE SAN PEDRO GOMEZ DE SEGURA, PATXIC. M. GAZTEIZMartxa Luzea
28LEJARZA IBARRONDO, PEDRO MARIJOKO ALAIMartxa Luzea
29
30
31ATIENZA ZABALA, ASIERGORLIZKO MENDIZALE ELKARTEAMartxa Luzea
32ZALDIBAR PAGAZAURTUNDUA, AITORGOIMAZPEMartxa Luzea
33
34IRIONDO AGUINAGA, JOAKINMartxa Ertaina
35
36
37
38
39
40
41CUNDIN TRESPADERNE, LUIS MARIAMANUEL IRADIERMartxa Luzea
42
43
44
45UZKUDUN SARASUA, ANDERGIRIZIA MENDI TALDEAMartxa Luzea
46ARBELAITZ ARANBURU, KIZKITZAGIRIZIA MENDI TALDEAMartxa Luzea
47SAINZ CALVO, JOSE MARIAMANUEL IRADIERMartxa Luzea
48
49
50BORRELLA LOPEZ, FERNANDOKANTSATZEKE MENDI TALDEAMartxa Luzea
51ASTONDOA MADARIAGA, XABIERARGINATX M.TMartxa Ertaina
52
53
54LÓPEZ VEGA VEGA, FRANCISCO JAVIERGOIZALE MTMartxa Luzea
55AYERDI OLABARRIA, IGNACIOMATXINKORTAMartxa Ertaina
56COIRA MENDEZ, TERESAMATXINKORTAMartxa Ertaina
57LONGO IBARRA, FERNANDOZORNOTZA MENDI TALDEAMartxa Luzea
58AZPITARTE ARANCETA, FELIXJOKO ALAIMartxa Ertaina
59URBE CASTELRUIZ, BEGODANTZAKELU SAKANAMartxa Luzea
60
61BILBAO FERNÁNDEZ, SONIACLUB ALPIN FRANÇAIS D’ORTHEZ (TONNER YANNICK)Martxa Luzea
62INTXAUSTI AMOREBIETA, ALFONSOZORNOTZA MENDI TALDEAMartxa Luzea
63
64ARISTIMUÑO DIAZ, MIGUEL ÁNGELGAIKARZORTZIETAKOAK K.E.Martxa Luzea
65
66GARCÍA GARCÍA, ANDRÉSPAGOETA MENDIZALE ELKARTEAMartxa Luzea
67
68
69OYARBIDE ZUBILLAGA, IGORPOL POL MTMartxa Luzea
70JUAN ROJO, JOXEBESAIDE M.EMartxa Luzea
71
72URDANGARIN AGIRRE, HARKAITZAMALURMartxa Luzea
73
74
75
76
77VERANO MARTINEZ, NEREATXANTREA MENDI TALDEAMartxa Ertaina
78
79
80
81
82MARIEZKURRENA UNANUA, KOLDOGOIZTIARRAKMartxa Luzea
83
84
85GOMEZ AGUIRREBEITIA, MIKELALLUITZ MENDI TALDESMartxa Luzea
86
87CRESPO MAS, JULIAGURUTZ URDIÑAMartxa Luzea
88SANTOS FERNÁNDEZ, TANIAMartxa Ertaina
89LARREA ARZA, IÑAKIZORNOTZA MENDI TALDEAMartxa Luzea
90
91
92CABELLO OTXOA, BATIRTZERUTAS DE NAVARRAMartxa Ertaina
93
94
95
96
97
98
99
100MANTEROLA ZABALLA, JOSEBAITXINAPEMartxa Luzea
101
102
103
104
105TEJADA OCEJO, FERNANDONORAVE SPORTMartxa Luzea
106TEJADA OCEJO, JONATANNORAVE SPORTMartxa Luzea
107POZO MUÑOZ MUÑOZ, JOSÉ LUISATLETISMO SENDOAMartxa Ertaina
108AGUIRRE JAUREGUI, JUAN JOSEPADURA M. T.Martxa Laburra
109
110
111
112
113
114
115ARTEAGA MARISCAL, INAZIOZALDAIMartxa Luzea
116MONTEJO MARSAL, JAVIERMartxa Luzea
117URANGA ARAMBARRI, JAGOBAMartxa Luzea
118SAN MARTIN MURUA, OSKARORDIZIAKO MENDIZALEAKMartxa Luzea
119
120BILBAO URIBESALGO, IBONATZABAL MENDI TALDEAMartxa Luzea
121AZPIAZU ALBERDI, PEDROARTIBAI M.T.Martxa Luzea
122
123
124
125GARRO LEJARRAGA, MADDIBESAIDEMartxa Ertaina
126
128
129
130
131
132ANGULO LANDA, JONMartxa Ertaina
133
134SAENZ VALDERRAMA, ANDONIMartxa Luzea
135RIVERA ZUMBA, KARINANOMartxa Ertaina
136CIDONCHA MORENO MORENO, ALFREDOTALAIMENDI M.E.Martxa Ertaina
137
138
139ORMAZABAL GALARRAGA, IZAROPOLPOLMartxa Luzea
140
141
142
143OSORIO GALLARDO, BERENICEMENDIKO LAGUNAKMartxa Luzea
144
145
146RASTROLLO IZQUIERDO, JORGEGANGURENMartxa Luzea
147GONZÁLEZ RUIZ, ALBERTOMartxa Luzea
148LEGARDA FUERTES, UNAIA. D. C. MERCEDESBENZMartxa Ertaina
149
150FERNÁNDEZ LARRAURI, AINGERUMartxa Laburra
151
152
153
154
155AYERBE COSSÍO, ASIERMartxa Ertaina
156TORRECILLA ORUE, UNAIZORNOTZA MENDI TALDEAMartxa Ertaina
157ZENARRUZABEITIA LONGARAI, INESZORNOTZA MENDI TALDEAMartxa Ertaina
158ERRAZKIN AGIRREZABALA, MIKELARTIBAI MENDIGOIZALE TALDEAMartxa Luzea
159
160
161
162
163
164IRAOLAGOITIA CARMONA, JOSUARTIBAI MENDIGOIZALE TALDEAMartxa Luzea
165
166
167
168REVUELTA MARTINEZ, MIKELMartxa Ertaina
169GARCÍA SAHELICES, JAVIMartxa Ertaina
170
171LANDALUCE JORRIN, NATXOMartxa Luzea
172SAN MIGUEL LOPEZ, INGARTZEMartxa Laburra
173
174GOULAY GOULAY, WILLIAMMartxa Luzea
175EGUREN ETXABEGUREN, MIKELCUB VASCO DE CAMPINGMartxa Luzea
176
177
178
179TRIGUEROS GARROTE, SILVIA AINHOAALPINO TABIRAMartxa Luzea
180GOTI ARANA, MARI CARMENMartxa Laburra
181ZUBIAUR EGUILUZ, JOSÉ ANTONIOMartxa Laburra
182ANDRÉS ZUBIRIA ZUBIRIA, MOISESK.K.E.ANDATZAMartxa Luzea
183
184
185DE LA TORRE AIESTA, JASONEMartxa Laburra
186ARZALLUS URREIZTI, ANDONIMORKAIKOMartxa Luzea
187RUIZ DE AZUA ORMAZA, EGOITZMartxa Luzea
188ARRIBAS GOZALO, ROBERTOMANUEL IRADIERMartxa Luzea
189TÉLLEZ CAMISON, DAVIDC. M. GASTEIZMartxa Ertaina
190
191OLIBARES ZABALANDIKOETXEA, JOSEANZORNOTZA MENDI TALDEAMartxa Ertaina
192
193
194LASA GARAIKOETXEA, NAROA ANEMartxa Laburra
195ARANBURU GOIKOETXEA, AINARAMartxa Laburra
196
197FURUNDARENA LLANO, MANUELCLUB MONTAÑA GASTEIZMartxa Luzea
198ARREGUI PLAZAOLA, IÑAKI42195.ESMartxa Luzea
199URIARTE GOÑI, JULENGANGURENMartxa Luzea
200
201ROMANO GARCIA, JUANSOLLUBE 707 M.TMartxa Luzea
202CRESPO LABURU, ROSAMartxa Ertaina
203ROMANO GRANDE, JONSOLLUBE 707 M.TMartxa Luzea
204GRANDE PINAR, VERONICASOLLUBE 707 M.TMartxa Ertaina
205
206BEGOÑA IRAZABAL, JOSEBA RAMOARROLAPE M.KMartxa Luzea
207
208LANDALUZE ETXEBARRIA, CARLOSMartxa Ertaina
209URCELAY FERNANDEZ DE LECETA, ANDERMartxa Luzea
210EGUREN ETXABEGUREN, MAIALENMartxa Luzea
211
212
213ZABALA IRACIZABAL, JOSUZORNOTZA M.TMartxa Luzea
214BASTIDA DIAZ DE OTAZU, ARRATEGANERANTZ M.T.Martxa Ertaina
215PÉREZ PALENCIA, SANTIAGOGANERANTZ.M.TMartxa Luzea
216LEGARRETA SOLATXI, LANDERGANGUREN M.T.Martxa Luzea
217GAMBOA SANTORCUATO, IBONKULUM SPORTMartxa Luzea
218
219IRAZUSTA ARRUTI, J.RAMONANDATZA M.EMartxa Luzea
220QUIJADA APARICIO, CARLOSGAIKAR ZORTZIETAKOAKMartxa Luzea
221DE LA CRUZ MEDRANO, NEREAORIXOL M.EMartxa Luzea
222
223ZABALA BERASTEGUI, IBAIMartxa Ertaina
224
225
226
227
228
229
230
231PARDO SAAVEDRA, VERONICAMartxa Laburra
232PARDO TABOADA, JOSE ANTONIOMartxa Laburra
233SAAVEDRA SAAVEDRA, MARIA ISABELMartxa Laburra
234
235SALEGI ARRIOLA, ANDONIBURDINKURUTZMartxa Ertaina
236GARCIA GOMEZ, ENRIQUEBILBAO ALPINO CLUBMartxa Luzea
237
238ARTOLA ARTOLA, IÑAKIMartxa Luzea
239LARRIETA MENDIETA, JAVIERMENDIKO LAGUNAKMartxa Ertaina
240
241
242BRAVO DEL HOYO, ALAINAUSTARRI M.TMartxa Luzea
243ETXABE BRAVO, URKITZEHAITZETAN GORA MENDI KLUBAMartxa Laburra
244VELASCO MARTINEZ, JORGE.Martxa Luzea
245
246LARRUZEA GOIENETXE, KEPAZORNOTZA M TMartxa Luzea
247LARRUZEA MOTXOBE, AMAIAZORNOTZA M TMartxa Luzea
248BENGOA BARANDIARAN, IÑAKIMartxa Ertaina
249
250AZPIAZU ARANSOLO, HAIZEAARTIBAI M.T.Martxa Luzea
251ZUBIZARRETA BERGARETXE, IZASKUNMartxa Ertaina
252
253BENGOETXEA UGARTE, JUAN MARI ANDATZAMartxa Luzea
254
255
256
257
258ERKIS URRETABIZKAIA, UNAIURDABURU M.EMartxa Luzea
259ARTIEDA CADENA, ORLANDOCLUB ORTHEZMartxa Ertaina
260
261CABANILLAS AREVALO, RAIALPINO UZTURREMartxa Luzea
262CABANILLAS AREVALO, RICARDOALPINO UZTURREMartxa Luzea
263DE MIGUEL PEREZ, ALBERTOBASKONIA MTMartxa Luzea
264PAWELCZAK JUNGA, JOANNAGAILURRA MENDI TALDEAMartxa Luzea
265ZAPATERO GONZALEZ, SERGEIMartxa Luzea
266FERRERO FERRERO, MARIA SOCORROIRUNGO MENDIZALEAKMartxa Luzea
267
268REKALDE ANDUEZA, ROBERTOARTARRAIMartxa Luzea
269BETELU EZEIZA FERRERO, GORKAIRUNGO MENDIZALEAKMartxa Luzea
270
271
272
273
274ORTIZ DE ELGEA GÓMEZ, PEDRO MARIGAZTEIZ M.T.Martxa Ertaina
275ARANA TORANZO, MIKELMartxa Luzea
276
277ARBURUA IPARRAGUIRRE, PATXIOSTADAR M. T.Martxa Luzea
278LETE LEZETA, AINHOAMartxa Ertaina
279ELORZA MONDRAGON, ALAITZMURRUKIXO M.EMartxa Luzea
280LETE LEZETA, MAIALENMANUEL IRADIERMartxa Ertaina
281
282ETXEBESTE IRAZOKI, IRATXEMartxa Ertaina
283
284
285
286ZAMAKONA MARTÍNEZ DE OSABA, IKERLAMINO MENDI TALDEAMartxa Laburra
287CAMPO ARAMBURU, MAITANELAMINO MENDIA TALDEAMartxa Laburra
288ERCILLA BERROJALBIZ, ENARAMartxa Laburra
289ROMERO ARTIÑANO, LEGARDIMartxa Laburra
290SALVADOR ROMERO, LAIAMartxa Laburra
291SALVADOR ROMERO, NIKOLEMartxa Laburra
292FERNÁNDEZ DE PINEDO, IGORMartxa Laburra
293DIEZ PEREA, PATRICIAMartxa Laburra
294GORTAZAR BEOBIDE, JULIAMartxa Laburra
295ARTEAGA PLAZA, JAVIERMartxa Laburra
296GOIOAGA SALCEDO, AIMARMartxa Laburra
297MATEOS GONZÁLEZ, TXOLIAUSTARRI MENDIMartxa Laburra
298MARTINEZ DE LA FUENTE 0TSOA DE ETXAGUREN, ITZIARMartxa Ertaina
299IBAÑEZ DIEZ, MIKELMartxa Ertaina
300BALMASEDA BALMASEDA, PEDROMartxa Ertaina
301VARGAS UGARRIZA, IÑAKIMartxa Ertaina
302GOIKOETXEA AGESTA, AMAIAMartxa Ertaina
303EMPARAN UGALDE, JOSEBAMartxa Ertaina
304ARETXAGA ARETXAGA, AITORMartxa Ertaina
305SUBINAS ARAMBARRI, GORETTIMartxa Ertaina
306LUENGO ALONSO, OSKARMartxa Ertaina
307CONCHA HORNILLO, SILVIAMartxa Ertaina
308TAPIA DIAZ, EMILIOMartxa Ertaina
309TAPIA BLANCO, NAIARAMartxa Ertaina
310HUMARAN RODERO, VICTOR MANUELMartxa Ertaina
311PEREZ MARTINEZ, IBAIMartxa Ertaina
312CLAVERO HERNANDEZ, ALEJANDROMartxa Ertaina
313RODRIGUEZ SANTOS, FERNANDOMartxa Ertaina
314DIXNEF GOMEZ, LUIS ALBERTOMartxa Ertaina
315LARIZGOITIA ABRISKETA, MAIALENMartxa Ertaina
316UNIBASO GUILISASTI, ANDONIMartxa Ertaina
317SAGASTI ERKOREKA, IÑAKIMartxa Ertaina
318ATXA LANGARTE, JON ANDERMartxa Ertaina
319GARCIA ALVAREZ, MARIAMartxa Ertaina
320SEBASTIAN IPIÑA, JOSEBAMartxa Ertaina
321ZUBIA RAMOS, JUAN IGNACIOMartxa Ertaina
322VILLAMAYOR MERINO, IÑAKIGANGUREN MTMartxa Luzea
323ORMAETXEA RUIZ DE GORDEJUELA, JUAN MARIMartxa Luzea
324ALDAITURRIAGA GAZTAKA, BORJAMartxa Luzea
325SANTA CRUZ LIZASO, IRATIMartxa Luzea
326URBINA GARCIA DE BIKUÑA, AGURTZANEMartxa Luzea
327ZABALONDO GOROSTEGI, LANDERMartxa Luzea
328KABERO MAKILA, PEDROMartxa Luzea
329ALONSO , CRISTINAMartxa Luzea
330ESCRIBANO RUIZ, JOSE FELIXMartxa Luzea
331MARTINEZ , JOSE FELIXMartxa Luzea
332LIZARRALDE DE LA FUENTE, EVAMartxa Luzea
333FERNANDEZ DE PINEDO, MAIALENMartxa Luzea
334BERASATEGI , ANGELMartxa Luzea
335REZOLA UROLA, KLAUDIOMartxa Luzea
336GONZALEZ HERNANDEZ, JABIZORNOTZA MTMartxa Luzea
337CARRILLO BENGOETXEA, JOSUMartxa Luzea
338DURAN RUIZ DE EGIÑO, AITORMartxa Luzea
339BIANA ERKIAGA, ERNESTOMartxa Luzea
340URRUELA ROBINA, GAIZKAMartxa Luzea
341AXPE AXPE, JON ANDONIORIXOL MEMartxa Luzea
342MANTILLA ALVAREZ, MARIAMartxa Luzea
343ATUTXA AMEZOLA, ALEXMartxa Luzea
344URANGA LARRAÑAGA, ANICETOMartxa Luzea
345ARTRTXE BARRAINKUA, XABIERMartxa Luzea
346ATUTXA AMEZOLA, MIKELMartxa Luzea
347ASTORKIA URRAZA, LANDERMartxa Luzea
348ITURRIAGA MURUAGA, AMAIAMartxa Luzea
349HERRERO URRUTIA, JONE MIRENMartxa Luzea
   
ZEBERIO HARANA MENDI MARTXA 7.867 BISITA
EUSKAL MENDIZALE FEDERAZIOA
PASEO DE ANOETA, Nº7 - OF. 1. 20014 Donostia-San Sebastián      www.emf.eus      email: martxas@emf-fvm.com
|  Legezko Oharra    |  Pribatutasun Politika    |  Cookien Politica    |  © zirkuitua.com