| euskara | castellano | français |
2024
EUSKAL HERRIKO IRAUPEN LUZEKO IBILALDIEN ZIRKUITUA
                                    
| Zirkuitua | ...beste ibilaldi | Shebe Peña | Kontaktua |
| ibiltarien gunea | elkarteen gunea | administratzailearena |
 
IBILTARIEN JAIA 2023 I.L.I.
2024ko Martxoaren 10ean
I.L.I. BATZORDEA E.M.F.
PARTAIDEEN ZERRENDA
TOTAL : 210      
BERE DATUAK JENDAURREKO EZKUTATZEA DESIRATZEN DUEN PARTE-HARTZAILEA
Taula ordenean jartzeko, zutabearen goiburuan klikatu
ZNBKIZEN ABIZENAKMENDI ELKARTEAMODALITATEA
1
2ARRIETA CORTAZAR, AMAIAZIZKINO MENDI TALDEA
3CAMPOMAR LECIÑANA, DANIEL
4GONZALEZ DE SAN PEDRO GOMEZ DE SEGURA, PATXIC. M. GAZTEIZ
5
6
7ANDRES ZUBIRIA, MOISESANDATZA M.T
8ZULAIKA ERRASTI, ANDONIZESTOA K.B
9CHERIF APARICIO, RODOLFOTXANTREA MENDI TALDEA
10CUNDIN TRESPADERNE, LUIS MARIAMANUEL IRADIER
11HARISTOY HIRIART, CHRISTOPHERANDOCARTE FFR
12
13
14IZAGA DIAZ, TXEMAMANUEL IRADIER
15ARISTIMUÑO DIAZ, MIGUEL ÁNGELGAIKARZORTZIETAKOAK K.E.
16OZAETA MUSITU, JOSE ANGELGASTEIZ
17LASKIBAR ZARANDONA, GOTZONAPELLANIZ
18GONZÁLEZ BENITO, JAVIER IGNACIODANTZALEKU SAKANA
19
20RUIZ DE APODACA ECHAZARRA, RICARDOMANUEL IRADIER
21ESPILLA BARRUETABEÑA, JOKINMANUEL IRADIR
22
23
24
25ERRAZKIN AGIRREZABALA, MIKELARTIBAI M.T.
26AXPE AXPE, JON ANDONIORIXOL
27LARRUZEA GOIENETXE, KEPAZORNOTZA M T
28MARTIN LARRINAGA, LEIRE
29ZABALLOS MARTIN, IZASKUN
30IZETA URDANGARIN, JOSE RAMONANDATZA
31UZKUDUN SARASUA, ANDERGIRIZIA MENDI TALDEA
32ARBELAITZ ARANBURU, KIZKITZAGIRIZIA MENDI TALDEA
33
34
35
36BENGOETXEA UGARTE, JUAN MARIANDATZA
37ZALDIBAR PAGAZAURTUNDUA, AITORGOIMAZPE
38FERRERO MENDEZ, MIGUEL ANGELMANUEL IRADIER
39
40ASURMENDI ETXARTE, UNAINO
41BURUAGA BARCENA, AITORERDELLA MENDI TALDEA
42
43SERRANO GARCÍA, JUAN CARLOS
44CRESPO MAS, JULIAGURUTZ URDIÑA
45
46BAROJA ARCOS, EDURNEGOIENAK
47GARAY MURUA, NAROAGOIENA
48SANCHEZ JIMENEZ, IVAN
49
50
51URBE CASTELRUIZ, BEGODANTZALEKU SAKANA
52AZPIAZU ALBERDI, PEDROARTIBAI M.T.
53
54
55
56AYALA GARCIA, MIKELMANUEL IRADIER
58
59
60ALVAREZ ALVAREZ, JAIMEMANUEL IRADIER
61
62ETXANIZ URIZARBARRENA, MADDI
63URIZARBARRENA IRAZABAL, ENERITZ
64LOZANO ETXANIZ, ALAZNE
65
66FRESNO SANTAMARIA, JOSE LUISGASTEIZ
67BARRIO GUILLERNA, TOMASGASTEIZ
68LÓPEZ UZQUIANO, ESTEBANGASTEIZ
69GARIA AMARO, MARIAGASTEIZ
70COLINO GARCÍA, JOSE IGNACIOGANGUREN MT
71
72
73BALZA DE VALLEJO ARGOTE, ISAIASGASTEIZ
74AMADO PÉREZ, MONICAGASTEIZ
75QUIJADA APARICIO, CARLOSGAIKAR ZORTZIETAKOAK
76IRAZUSTA ARRUTI, J.RAMONANDATZA M.E.
77
78
79
80
81
82URIARTE GOÑI, JULENGANGUREN
83CRESPO LABURU, ROSAMANUEL IRADIER
84PÉREZ PALENCIA, SANTIAGOGANERANTZ.M.T
85BASTIDA DIAZ DE OTAZU, ARRATEGANERANTZ M.T.
86DE MIGUEL PÉREZ, ALBERTOBASKONIA MT
87ARRUTI BERHO, ARKAITZRUTAS NAVARRA
88SAIZ SABORIDO, DENISCATT MORKAIKO
89VILLAMAYOR MERINO, DAVIDGANGUREN
90PRIETO MARISCAL, NATIRUTAS NAVARRA
91ARRIZABALAGA IRURETA, MAIDERPOLPOL
93
94
95
96
97
98VILLAMAYOR MERINO, INAKIGANGUREN M T
99
100GARITAONANDIA GARITAONANDIA, JESÚS MARIAALPINO TABIRA
101GARCÍA GARCÍA, ANDRÉSPAGOETA MENDIZALE ELKARTEA
102MATEO CASTAÑEDA, JESÚSATXAZPE
103LIZUNDIA LETURIAGA, ARITZMORKAIKO MENDI TALDEA
104RAZKIN OTAMENDI, JOSU
105
106ROMANO GARCIA, JUANSOLLUBE 707 M.T
107ROMANO GRANDE, JONSOLLUBE 707 M.T
108GRANDE PINAR, VERONICASOLLUBE 707 M.T
109
110
111MORAL MEDEL, ROBERTOGASTEIZ
112ZELAIA TOMASINO, IBANMORKAIKO
113BEISTEGI MUÑOZ, EIDERPOLPOL M.T
114URRESTI QUINTEIRO, JAVIERAURRERA MENDI TALDEA
116RASTROLLO IZQUIERDO, JORGEGANGUREN
117AZPITARTE ARANCETA, FELIXJOKO ALAI
119
120LAJAS OLABERRIA, MIKEL
121BEREZIARTUA ZUBIALDEA, IANHIREARTIBAI MENDIGOIZALE TALDEA
122DE LA CRUZ MEDRANO, NEREAORIXOL
123LASARTE GUERENABARRENA, ISMAELALPINO TABIRA
124NARBAIZA ZARANDONA, NAGOREARTIBAI MENDIGOIZALE TALDEA
125
126BETELU EZEIZA, GORKAIRUNGO MENDIZALEAK
127FERRERO FERRERO, MARIA SOCORROIRUNGO MENDIZALEAK
128
129
130
131ANDRES ARRASTIA, UNAIKANTSATZEKE
132
133URIBARRI GANDARIAS, JUANARTIBAI MT
134
136
137ESPARZA LACUNZA, EVARUTAS NAVARRA
138AZANZA SANZ, IÑAKIRUTAS NAVARRA
139
140AIZPURUA URKOLA, MARIJOINDA MENDI
141
142
143SANTOS LOYOLA, NORACLUB DEPORTIVO EIBAR
144ANSORREGUI ARAMBERRI, AINITZEARTARRAI
145RODRÍGUEZ SANTAS, FERNANDOMORKAIKO
146LIZARRALDE DE LA FUENTE, EVAGIRIZIA
149LARRAÑAGA ARAMBURU, XABIERPAGOETA MENDI ELKARTEA
150
151FERNANDEZ MARTINEZ, CARLOSMORKAIKO
152CRESPO FILGUEIRA, OSCAR
153
154ARREGUI PLAZAOLA, IÑAKI42195.ES
155ASENJO CUELLAR, CARMEN
156MÁRQUEZ OCHOA DE EGUILEOR, MIRIAM
157
158CALZADA BLANCO, ANGEL
159ELORZA ELORZA, ANDONICATT MORKAIKO
160ARAMBURU BARAYAZARRA, JESUS
161CABANILLAS AREVALO, RAIALPINO UZTURRE
162
163PEREZ CARDIEL, EDURNEIRUNGO MENDIZALEAK
164
165
166PANIZO DIEGO, IKERCATT MORKAIKO
167
168COMUNIÓN VADILLO, IVANMANUEL IRADIER
169
170
171
172
173
174
175ZAPIRAIN ADURIZ, IÑAKIURDABURU
176
177GORRITI AZKUE, DAVIDINDAMENDI M.B
178VALDIVIELSO URRESTI, RAFAELAUNAMENDI
179BORRELLA LOPEZ, FERNANDOKANTSATZEKE MENDI TALDEA
180CUELI TROUBADOUR, SERGEAUNAMENDI
181TUMAS TUMAS, JEAN MARCBIARRITZ SPORT RETRAITE
182LIRIO SAGASTIZABAL, INAZIOVASCO CAMPING
183RODRIGUEZ LIZARAZU, NEREAURDABURU MT
184EZPELETA URKIA, AMADEOBESAIDE ME
185JUAN ROJO, JOXEBESAIDE ME
186MARAÑON CALLEJA, ABELMENDIKO LAGUNAK
187EGIA ARRONATEGI, AMAIAARTIBAI ME
188AROSTEGI ANAKABE, JONAURRERA MT
189BASTERRETXEA MANDIOLA, JONARTIBAI ME
190MARTINEZ DE LA FUENTE OTXOA DE ETXAGUEN, ITZIARZIZKIÑO MT
191AGINAGALDE LEJARDI, IXAIEARTIBAI ME
192ALGINZONES MACHADO, GERMANINTXORTA ME
193URIZARBARRENA AGIRRE, SEGUNDOINTXORTA ME
194IRAZABAL ELORRIAGA, IÑIGOKANTSATZEKE MENDI TALDEA
195CABANILLAS AREVALO, RICARDOALPINO UZTURRE
196FERNANDEZ FERNANDEZ, GONZALODEUSTUKO MENDIZALEAK
197ITURRALDE URKIAGA, MIRENDEUSTUKO MENDIZALEAK
198ABASOLO MARTINEZ, JOSE ANTONIOMANUEL IRADIER MT
199ELORTZA MONDRAGON, ALAITZMURRUKIXO MT
200GORTAZAR HUETE, ITZIARMURRUKIXO MT
201UBERA ARANTZETA, REBECA
202ETXEBARRIA BERGARETXE, SARABESAIDE ME
203INTXAUSTI AMOREBIETA, ALFONSOZORNOTZAKO MT
204LIZARRAGA BALDA, ANGELINES
205DACOSTA ARIAS, PAULAHIRUTXIKIA
206ISASTI GOROSTIDI, ENRIKE
207ANDUAGA LAZKANO, ENRIKEALOÑA MENDI TALDEA
208ONAINDIA KAREAGA, XABIER
209BERISTAIN ASKASIBAR, IÑAKIKANTSATZEKE MENDI TALDEA
210URIBE ODRIA, EDUARDOKANTSATZEKE MENDI TALDEA
211GALLASTEGI ZUBIAERRENTERIA, MIRENEIBARKO MT
212LINARES X, ALEXIS
213ZUBIZARRETA ALONSO, UNAIBESAIDE ME
214ORMAETXEA EZPELETA, IBAIDURANGO KT
215MOLANO RUBIO, AITOREIBARKO MT
216DE VEGA IZAGIRRE, KEPAKANTSATZEKE MENDI TALDEA
217RUIZ DE AZUA ORMAZA, EGOITZ
   
IBILTARIEN JAIA 2023 I.L.I. 3.181 BISITA
EUSKAL MENDIZALE FEDERAZIOA
PASEO DE ANOETA, Nº7 - OF. 1. 20014 Donostia-San Sebastián      www.emf.eus      email: martxas@emf-fvm.com
|  Legezko Oharra    |  Pribatutasun Politika    |  Cookien Politica    |  © zirkuitua.com