| euskara | castellano | français |
2021
EUSKAL HERRIKO IRAUPEN LUZEKO IBILALDIEN ZIRKUITUA
                                    
| Zirkuitua | ...beste ibilaldi | Shebe Peña | Kontaktua |
| ibiltarien gunea | elkarteen gunea | administratzailearena |
 
HIRU GURUTZETAKO IX. IBILALDIA
2013ko MAIATZAren 25ean
GANGUREN Mendi Taldea
PARTAIDEEN ZERRENDA
TOTAL : 161      
ORAINDIK IZENIK EMAN GABEKO PARTEHARTZAILEA, ELKARTEAREN BAIEZTAPENAREN ZAIN
BERE DATUAK JENDAURREKO EZKUTATZEA DESIRATZEN DUEN PARTE-HARTZAILEA
Taula ordenean jartzeko, zutabearen goiburuan klikatu
ZNBKIZEN ABIZENAKMENDI ELKARTEAMODALITATEA
1UGALDE ASTEINZA, JAVIERDEUSTUKO MENDITARRAK
2PAZOS BOLZONI, IÑAKIGALLARRETA MENDI TALDEA
3BELAR GOMEZ DE SEGURA, IKERALPINO TABIRA
4CAMPDEPADRÓS BLANCO, LLUÍSCLUB VASCO DE CAMPING
5URTEAGA ABERASTURI, XABIERDEUSTUKO MENDITARRAK
6ESCUDERO HERRAN, KEPABILBAO ALPINO
7FERNANDEZ ELEJALDE, AINTZANEBILBAO ALPINO
8ZUBIAUR ANTOLIN, IRATXEUGAO M.T
9LARREA ALAVA, ALBERTOALOÑA MENDI
10ARTETXE ARRIETA, IÑIGOZORNOTZA MENDI TALDEA
11MIGUEL MARTIN, SERGIOPEÑALARA
12MALLEA OTAZUA, JESUS MARIARROLAPE
13DUDAGOITIA GOIKOETXEA, ARITZZORNOTZA M.T.
14AMUNDARAIN ETXEBARRIA, JUANJOGANGUREN
15BAUTISTA ORGAZ, JOSE MARIGANGUREN M.T
16PASTOR BUSTILLO, ABELMENDIZALE TXURIURDIÑAK
17BEJARANO RUBIO, JUANFRANCLUB ALPINO MANU YANKE
18URRUTIKOETXEA VILA, JON ANDER
19SAEZ CAÑADAS, RAUL
20INFANTE GONZÁLEZ, MANUELUBIETAMENDI
21GONZALEZ PEREZ, JONGANGUREN
22OTAEGI GARCIA, KEPAGANGUREN
23RUEDA PORTURAS, GONTZALZORNOTZAKO MENDI TALDEA
24Zabala Zuazo, XABIGANGUREN MT
25PLACERES GARCIA, GORKAALPINO TABIRA
26CRESPO HIDALGO, BEGOÑADE MONTAÑA GASTEIZ
27URRUTIA RODRÍGUEZ, GORKABALAMASDA MENDI TALDEA
28ZORRILLA USUBIAGA, KOLDO
29OLEAGA CASTELLET, PABLO
30ABEJON LOPEZ, ENEKOGANGUREN
31BURGOS AYARZAGUENA, OIHANAGANGUREN
32BASAGOITI BARRENA, JOSEBA TXOMINGANGUREN
33ORTEGA ORTIZ, MARTABALMASEDA MENDI TALDEA
34GORROÑO GOTI, ANDONIALPINO TABIRA
35AGUILERA DOMINGUEZ, JOSEALPINOTABIRA
36IRASTORZA ISPIZUA, ASIERGANGUREN
37ATUTXA GANDARIAS, MARKELARROLAPE MKT
38EZAMA MEABE, DANIELDEUSTUKO MENDITARRAK
39ZILAURREN ZABALA, IÑAKIZORNOTZA MENDI
40GURTUBAI UNDAGOITIA, ZIGORZORNOTZA MT
41GASTELU PINUAGA, AITORZORNOTZA MT
42URTZELAI AGIRRE, AGUSTINBILBAO ALPINO
43ATXA SAENZ DEL CASTILLO, BORJATXARLAZO MENDI TALDEA
44PAULA CARRO, JUAN JOSE
45GARCIA OLMO, ESTEBANGANGUREN
46PEREA IBAÑEZ, JORGEGASTEIZ
47AGIRRE ISASI, UNAIARNOTEGI
48GUTIERREZ GONZALEZ, PATXIGANGUREN
49GONZALEZ HIDALGO, MANU
50HINOJAL MARTIN, OSCAR
51GUTIERREZ GARCIA, LUIS MIGUEL
52ZAMALLOA ALZAGA, MARÍA JOSÉMUGARRA TT
53GALLEGO FERNÁNDEZ, JORGEMUGARRA TT
54BERROCAL URIARTE, MIKELALPINO TABIRA MT
55SANCHOYERTO UGARTE, IÑAKITXARLAZO M.T.
56ATUTXA AMEZUA, MIKELZORNOTZA M.T
57SANCHEZ MARTINEZ, IÑAKIGANERANTZ M.T.
58APELLANIZ OLIVARES, JAVIERBESAIDE
59GANDASEGUI GURTUBAI, JONGANGUREN
60DIEZ EALO, RUBENGANGUREN
61ATUTXA AMEZUA, ALEXZORNOTZA MENDI TALDEA
62OREGI BARRENA, AITORZORNOTZA MENDI TALDEA
63BARRAGAN MATEOS, ALBERTOGANZABAL
64BARRAGAN RAMIREZ, JOSE RAMON
65MANGAS GAMERO, JUAN CARLOSGANGUREN
66MOLINETE ARRATE, JONSOLLUBE 707
67YÁÑEZ VEGAZO, SERGIOGANGUREN
68MANTEROLA LARRAZA, JOSE IGNACIOTALAIMENDI
69GOIKOETXEA ELORRIAGA, IGORGORLIZMENDI
70LOPEZ TARTILAN, JOSE JULIANDANTZALEKU SAKANA
71AMURIZA ANGOITIA, FEDERICOGANZABAL M.T
72ITURRICASTILLO ITURRIAGA, INESPOLPOL
73LIZARRALDE IBARRA, JOSE MARIAALPINI TABIRA
74ETXEBARRIA MADARIAGA, ARKATUGANZABAL
75ELEZKANO ROLDAN, ALBERTOGANZABAL
76YURREBASO LEKUE, JAVIERGANGUREN MT
77BENGOETXEA ZUBIRIA, IÑAKIANDATZAK.K.E
78HABA MORLESIN, JAVIER
79CHICON NARVAEZ, JOSE ANTONIOGANZABAL
80ANDRES ZUBIRIA, MOISES.ANDATZAK.K.E
81OTAOLA DE LA TORRE, RAULBALMASEDA MENDI TALDEA
82ZABALA IRASIZABAL, JOSUZORNOTZA MENDI TALDEA
83RODRIGUEZ ORELLANA, FRANCISCO JAVIERDANTZALEKU SAKANA
84ATUTXA FERNANDEZ, RUPERTO
85OCERIN ETXEBARRIA, KEPAGANGUREN
86GURTUBAI SOLATXI, JUAN MARIGANZABAL M.T.
87IZA AIESTA, JUANJOGANZABAL M.T.
88ORUETXEBARRIA FERNANDEZ DE LA PEÑA, ASIERJUVENTUS
89BASAURI HERRERO, FELIXITXAS ARGIA MT
90GOMEZ GONZALEZ, JAVIERATXAZPE MENDI TALDEA
92GIRALDO CRUZ, PEDROMANU YANKE
93INTXAURRAGA ARANA, AITORJOKOALAI
94MARAÑON GARCIA, JESUSGANGUREN
95URKIJO REKALDE, IÑAKIGANGUREN
96BAÑUELOS RAMIREZ, ROBERTOBASCONIA
97DE PEDRO GOIRI, VICTOR LUISGANGUREN
98EGUIRAUN ITURBEORMAECHE, MIKELGANGUREN
99ALVAREZ LLANO, JOSE IGNACIOGANGUREN
100IBARRETXE LEGARRETA, VICENTE
101AGIRRE ZABALA, KOLDOGANGUREN
102AGIRRE ZABALA, JONANGANGUREN
103MUGERZA EREÑO, ALAINGANZABAL
104BARANDIKA LARREA, MIKELGANZABAL
105PEREZ IBARRONDO, AMAIAZULU MT
106DIAZ DE RADA ORTUONDO, ARATZZULU MT
107GONZALEZ ARRIETA, ARKAITZGANGUREN
109FADRIQUE FADRIQUE, PEIOCLUB VASCO DE CAMPING ELKARTEA
110URRUTIA FURUNDARENA, EGOITZSAGAIN MENDI TALDEA
111MARTÍ TORRECILLAS, FERNANDOTALAI MENDI M.E.
112GURRUTXAGA NAZABAL, MANUALPINO UZTURRE
113ARTECHE BILBAO, JOSUSOLLUBE 707 BERMEOKO M.T.
114GONZALEZ BENITO, JAVIER IGNACIODANTZALEKU SAKANA
115OLAGUENAGA MOJAS, KEPABURTOTZA
116ARTABE BEASKOETXEA, IÑAKIGANZABAL M.T.
117GONZALEZ HERNANDEZ, JABIERZORNOTZA M.T
118ARGALUZA LARRINAGA, JOSEBAARROETA M.T.
119BERRIOZABAL CILAURREN, UNAIMUNARRIKOLANDA
120RUIZ URDA, JOSE GABRIELZORNOTZA M.T.
121ALDAZABAL AMURIZA, XABIERAUSTARRI MENDI TALDEA
123PÉREZ RUIZ, FERNANDO
124PASARIN GAYOSO, OSCARC.D.ATLETICO 42.195.ES
125FERNANDEZ FERNANDEZ, GONZALODEUSTUKO MENDITARRAK
126LIZARRAGA MARTIN, ALBERTOBILBOKO ATXERRE M.K.T.
127MOLANO RUBIO, AITORK.D.EIBAR
128IZAGUIRRE PAREDES, KEPAOARGI
129LANDETA RODRIGUEZ, JESUS MARIA.
130ZUMETA ARTOLA, GARIKOITZALPINO UZTURRE
131ZABALA LOROÑO, GORKA
132CIARRUSTA ARTABE, FELIXGANGUREN M.T
133BERMEJO CANAL, JABIZORNOTZA MT
134LEJARAZU PRIETO, LUIS MIGUELDEUSTUKO MENDITARRAK
135EMALDI INTXAURRAGA, PATXO EUKENIGANGUREN M.T.
136MANCHON LLOSA, FERNANDO
137IBARZABAL GONZALEZ, GORKA
138ARBURUA I, PATXIOSTADAR M.T
139LAJAS VAZQUEZ, JACINTOOARGI M T
140OSA LARRARTE, FERNANDOGANGUREN
141ARRANZ TAGARRO, GORKAGMT KUTXIPANDA PA
142MARTIN SANCHEZ, LUIS ALBERTO
143LARRUZEA GOIENETXE, KEPAGOIZALE GERNIKA
144SAEZ MENDEZ, CARLOSBIHOTZ GAZTEA
145RODRIGO IBARRA, UNAXBASKONIA
146RODRIGO IBARRA, ALEXANDERGORLIZKO MT
147ITURBE BELMEZ, JOSEBABASKONIA
148ITURRIOZ REMENTERIA, ISMAELGANZABAL
149SANCHEZ GARCIA, IVANGANGUREN
150LAMADRID LOPEZ, JESUSGANGUREN
151LOPEZ LOPEZ, FERNANDOGANZABAL
152BELLON MOYA, PEDROZORNOTZA MENDI TALDEA
153SOLLA GARCIA, RICARDOATZABAL M T
154TOMÉ CANGA, JORGEGAT BARAKALDO
155LINAZA GARAI, JOSE MIGUELATZABAL M.T
156SAGASTIZABAL GALLEGO, XABIERKIÑO
157SAUTUA BEITIA, UNAIZORNOTZA M.T
158ASTONDOA LEJARZA, JOSUZORNOTZA M.T
159URIBE ODRIA, EDUARDOCD EIBAR
160REZOLA UROLA, KAULDIARRASTAKA
168ARRIEN JAUREGI, JESUS MARI
169ARTEAGA JAINAGA, INMACULADAERDELLA MT
170GALLARDO HUERTA, IZASKUNERDELLA MT
171CANTALAPIEDRA RODRIGUEZ, MIGUELGANGUREN MT
   
HIRU GURUTZETAKO IX. IBILALDIA 10.063 BISITA
EUSKAL MENDIZALE FEDERAZIOA
Errotaburu Pasealekua 1-9º-3ª. 20018 Donostia-San Sebastián     www.emf.eus      email: martxas@emf-fvm.com
|  Legezko Oharra  |  Pribatutasun Politika  |  Cookien Politica  |  © zirkuitua.com