| euskara | castellano | français |
2019
EUSKAL HERRIKO IRAUPEN LUZEKO IBILALDIEN ZIRKUITUA
                                    
| Zirkuitua | ...beste ibilaldi | Shebe Peña | Kontaktua | Hemeroteka |
| ibiltarien gunea | elkarteen gunea | administratzailearen gunea |
2019 URTEKO 18.IBILALDIEN ZIRKUITUA
                 
www.zirkuitua.com 4.807.603 bisita
                           
 
EMFRAKO ZERRENDA OSOA
ZIRKUITUAREN FINALISTAK
Ar=Araba Bi=Bizkaia Gi=Gipuzkoa Ip=Iparralde Na=Nafarroa
email: info@zirkuitua.com ERREKLAMAZIOAK
Taula ordenean jartzeko, zutabearen goiburuan klikatu
NoNOMBRECLUBArBiGiIpNaTotal
1HERNANDEZ CABERO, NEMEALPINO UZTURRE11302 = 7
2SAINZ CALVO, JOSE MARIAMANUEL IRADIER11302 = 7
3ZUBIRIA GOÑI, ANGEL MARIMURRUKIXO21301 = 7
4AZURMENDI GOROSPE, MARIA LUISAIRUNGO MENDIZALEAK11301 = 6
5CABANILLAS AREVALO, RAIALPINO UZTURRE11301 = 6
6EZPELETA URKIA, AMADEOBESAIDE M.E11301 = 6
7KORTAJARENA URKOLA, KONTXIAIZKARDI11301 = 6
8ROMANO GARCIA, JUANSOLLUBE 70711301 = 6
9SUSO LÓPEZ, RICARDOG. A. ALDATZ GORA11301 = 6
10ARIZMENDI KORTABERRIA, ANTXONMORKAIKO11102 = 5
11GARCIA GOMEZ, ENRIQUEBILBAO ALPINO CLUB11201 = 5
12URIARTE GOÑI, JULENGANGUREN11102 = 5
13GALLEGO GUTIERREZ, FRANCISCOLEIOA MENDI TALDEA10302 = 6
14GONZALEZ BENITO, JAVIER IGNACIOALTSASUKO MENDIGOIZALEAK01302 = 6
15ARBELAITZ ARANBURU, KIZKITZAGIRIZIA MENDI TALDEA10202 = 5
16ARTETXE AMONDARAIN, IÑIGOTALLU10202 = 5
17AXPE AXPE, JON ANDONIORIXOL10202 = 5
18AYALA GARCIA, MIKELMANUEL IRADIER10301 = 5
19AZCARGORTA BELATEGUI, LUIS MARIAPOL POL (BERGARA)10301 = 5
20DE LEON GONZALEZ, YOLANDAGANERANTZ11300 = 5
21GARCÍA GARCÍA, ANDRÉSPAGOETA10202 = 5
22GARCIA PASCUAL, LUIS ANGELGANERANTZ11300 = 5
23GARMENDIA GOYA, JOSE LUISUKE11300 = 5
24GOIKOETXEA MANTEROLA, JUANVASCO DE CAMPING10301 = 5
25GRANDE PINAR, VERONICASOLLUBE 70711300 = 5
26HARISTOY HIRIART, CHRISTOPHERANDOCARTE FFR10202 = 5
27LIRIO SAGASTIZABAL, INAZIOCLUB VASCO DE CAMPING10301 = 5
28OÑATIBIA ABALDE, AGURTZANECVC10301 = 5
29PASCUAL ABOITIZ, SERGIOCLUB ALPINO ORTHEZ01301 = 5
30PAWELCZAK X, JOANNAGAILURRA MENDI TALDEA10202 = 5
31RASTROLLO IZQUIERDO, JORGEGANGUREN01301 = 5
32SEGURADO URRASTABASO, LOREAMUNARRI MENDI TALDEA01301 = 5
33UZKUDUN SARASUA, ANDERGIRIZIA MENDI TALDEA10202 = 5
34ZULAIKA ERRASTI, ANDONI01301 = 5
35ANDRES ZUBIRIA, MOISESK.K.E.ANDATZA01201 = 4
36ARZALLUS URREIZTI, ANDONIMORKAIKO01102 = 4
37AZPITARTE ARANCETA, FELIXJOKO ALAI01201 = 4
38BIKONDOA BIKONDOA, KONTXIBAZTANGO MENDIGOIZALEAK01102 = 4
39CIAVOLA X, RAFFAELLAC.M. GAZTEIZ10201 = 4
40GOIRI BEOBIDE, EKAITZBASKONIA MENDI TALDEA10102 = 4
41GOMEZ HERNANDEZ, MIGUELCLUB VASCO DE CAMPING ELKARTEA01201 = 4
42GONZALEZ DE SAN PEDRO GOMEZ DE SEGURA, PATXIC. M. GAZTEIZ10201 = 4
43IRAZUSTA ARRUTI, J.RAMONANDATZA M.E.01201 = 4
44IZETA URDANGARIN, JOSE RAMONANDATZA01201 = 4
45MANTEROLA LARRAZA, JOSE IGNACIOTALAIMENDI01201 = 4
46OLABUENAGA FORTES, JONGASTEIZ MENDI TALDEA10102 = 4
47ORCAJO RUIZ DE LOIZAGA, MIGUEL ANGELGAZTEIZ10201 = 4
48PENALVA MARTINEZ, MANUELALPINO TABIRA DURANGO10102 = 4
49RUIZ DE APODACA ECHAZARRA, RICARDOC.M.GAZTEIZ10201 = 4
50ABERASTURI PARAMO, JOSUYABALINS10101 = 3
51AYERBE COSSIO, ASIERPEÑA KARRIA10101 = 3
52BILBAO URIBESALGO, IBONATZABAL MENDI TALDEA10101 = 3
53ESPILLA BARRUETABEÑA, JOKINMANUEL IRADIER10101 = 3
54FERRERO MENDEZ, MIGUEL ANGELMANUEL IRADIER10101 = 3
55GURTUBAI SOLATXI, JUAN MARIGANZABAL M.T.01101 = 3
56IRCIO ALBERDI, IPARERDELLA MT11100 = 3
57LARRUZEA GOIENETXE, KEPAZORNOTZA MT01101 = 3
58LOPEZ GUTIERREZ, JOSUNEALPINO TABIRA DURANGO10101 = 3
59MOTYKA GIERCZAK, RADOSLAWGAILURRA MENDI TALDEA10101 = 3
60SAGASTIZABAL DE LA FUENTE, GOIURIERDELLA MT11100 = 3
61ZELAIA TOMASINO, IBANARTIBAI MT01101 = 3
62ZIALTZETA ADURIZ, JOSUMORKAIKO10101 = 3
63EIZAGIRRE LARRAÑAGA, MANUPAGOETA ME00302 = 5
64GORROTXATEGI GORROTXATEGI, JONAITZGORRI M E00302 = 5
65JUAN ROJO, JOXEBESAIDE M.E00302 = 5
66ZUBIA RAMOS, JUAN IGNACIO00302 = 5
67ANTUNEZ MORATO, RAFAZANPATUD00301 = 4
68ARANALDE URRETABIZKAIA, AITOR00202 = 4
69AROCENA ALKAIN, ASIERAIZKORRI M.K.10300 = 4
70ARRIETA AGUIRRE, TOMASMORKAIKO01300 = 4
71ARRIOLA AZKUE, IÑAKIINDAMENDI00202 = 4
72BETELU EZEIZA, GORKAIRUNGO MENDIZALEAK00301 = 4
73CASCON RODRIGUEZ, JOSUBESAIDE M.E00202 = 4
74FUERTES RAN, FRANCISCO JAVIERBOSCOS MT00202 = 4
75GARAIKOETXEA ZABALA, MAIDERALPINO UZTURRE01300 = 4
76IZETA ARAMENDI, XABIERANDATZA00202 = 4
77REZOLA UROLA, KAULDIARRASTAKA00202 = 4
78REZOOLA UROLA, IMANOLARRASTAKA00202 = 4
79SARRATEA OPOCA, MARTÍNCD MUGA MENDI TALDEA00202 = 4
80TREJO UNZUETA, LUIS MARÍAALPINO TABIRA DURANGO00202 = 4
81ZALDIBAR PAGAZAURTUNDUA, AITORGOIKOGANE M.T.00202 = 4
82ZALDUA AMUNDARAIN, IKERPLATEROTARRAK00301 = 4
83AGIRRE BILBAO, JUAN PEDROALPINO TABIRA00102 = 3
84ANDUAGA INSAUSTI, EDORTAMUGA00102 = 3
85APELLANIZ OLIVARES, JAVIERBESAIDE00102 = 3
86ARAMBURU GONZALEZ, MINTXUUBIETAMDNDI00201 = 3
87ARANBURU GIL, ERIKOAIZKORRI MENDIZALE ELKARTEA00102 = 3
88ARRAIZA RODRÍGUEZ, CARLOSBKE00201 = 3
89ARRIZABALAGA URKIZA, AINARABAI00201 = 3
90ARRUTI ALDALUR, ANDERS.M LAGUN ONAK00201 = 3
91ARTEAGA ABECIA, RAULBERANTEBILLA MENDI TALDEA00102 = 3
92AZCONA ARREGUI, JUANCUCE00102 = 3
93BARBERO BARTOLOME, ASIERAIZKARDI00201 = 3
94BASTARRICA LARRAURI, JUAN RAMONATARRABI00201 = 3
95BENGOETXEA UGARTE, JUAN MARIANDATZA00201 = 3
96BENITO CORNEJO, JOSE V.KULUM SPORT KIROL KLUBA01200 = 3
97BERASTEGI EGIGUREN, IOSEBA IÑAKIAURRERA M.T.00102 = 3
98BERRA JUARISTI, IORITZZURRIOLA00201 = 3
99BERRIOZABAL CILAURREN, UNAIUBIETAMENDI MENDI TALDEA00201 = 3
100BIANA ERKIAGA, ERNESTOGAZTEIZ10200 = 3
101CORDERO CABIDO, JOSUNEKULUM SPORT KIROL KLUBA01200 = 3
102ETXEBERRIA ALBISU, TXOMINALPINO UZTURRE00201 = 3
103ETXEZARRETA APAOLAZA, GARBIÑECLUB VASCO DE CAMPING ELKARTEA00102 = 3
104ETXEZARRETA ARANBURU, IMANOLGOIERRI GARAIA MENDI TALDEA00201 = 3
105GALARRAGA EIZAGIRRE, AUXKINLAGUN ONAK00201 = 3
106GIL FERNANDEZ DE RETANA, PABLOGAZTEIZ00102 = 3
107GIL TOQUERO, JACOBBOSTIBAIETA00201 = 3
108GOIKOETXEA IMAZ, IBANAURRERA MENDI TALDEA00201 = 3
109GONZALEZ DOMINGUEZ, JUAN CARLOS01200 = 3
  IBILALDIA ELKARTEA EGUNA
  1ANDOAINGO IBILALDIAEUSKALDUNA Mendi Taldea14/04/2019
  2BOGA mendi martxaAURRERA mendi taldea28/04/2019
  3JENTILEN BIDEETATIK X MENDI IBILALDIAATAUN Kirol Elkartea05/05/2019
110GUERENDIAIN OTAEGUI, IÑIGOOARGI00201 = 3
111GURRUCHAGA CACHO, IBONGAILURRERANTZ00102 = 3
112GUTIERREZ BACETA, JOSE MARIACLUB DEPORTIVO EIBAR01200 = 3
113GUTIERREZ DE LA PISA, OLGAGANERANTZ01200 = 3
114IGARTZABAL BIDEGAIN, EKAITZ00201 = 3
115IMAZ MAKAZAGA, ANDOITZAIZKORRI ME00201 = 3
116INTXAUSTI AMOREBIETA, ALFONSOZORNOTZA MENDI TALDEA00102 = 3
117KEREXETA RAMIREZ, IMANOLERLAITZ. M. E00201 = 3
118LABAKA ESKUDERO, JON00201 = 3
119LANDALUZE JORRIN, NATXO00102 = 3
120LEKUE GURRUTXAGA, ANDERO.K.E00102 = 3
121LIZARRALDE IBARRA, JOSÉ MARIAALPINO TABIRA10002 = 3
122LOITI LARRAÑAGA, RAMON MARIAPOL POL01200 = 3
123MADRAZO FUENTES, CARLOS10200 = 3
124MARTÍN ROSADO, IKER10200 = 3
125MUÑOA BENGOA, KARMELOITURRIBERO10200 = 3
126OIARZABAL ZABALETA, ANDONIARRASTAKA K.E.00201 = 3
127OLANO LOPETEGI, IMANOLALPINO UZTURRE01200 = 3
128OLLOKIEGI ALBIZU, JOSIANCLUB VASCO DE CAMPING00102 = 3
129OÑATE EREÑAGA, IÑIGOMANUEL IRADIER01200 = 3
130ORCONDONAGOITIA EREZUMA, JOSEGOIZALE10002 = 3
131OZAETA MUSITU, JOSE ANGELGASTEIZ10002 = 3
132PEÑA VELEZ, TOMASMORKAIKO01200 = 3
133PEREZ AIZPURU, ENEKOAMALUR00102 = 3
134PUERTAS CALDERON, ANTOGASTEIZ00201 = 3
135RAZKIN OROBENGOA, ENEKOIRATXO00102 = 3
136RODRÍGUEZ NÚÑEZ, CARMENGOIENA10200 = 3
137SAGREDO ARTOLA, JUANMARIOARGI (TOLOSA)00201 = 3
138SANCHEZ SANTIN, TEDIARALARKO ADISKIDEAK00201 = 3
139SANTANA MOREDA, FERMIN00201 = 3
140URANGA LARRAÑAGA, ANICETOARTIBAI M.T01200 = 3
141URIBE LASUEN, LUIS MARIMIRU GAIN OTXANDIO00201 = 3
142URREAGA ETXEBERRIA, IÑIGO00201 = 3
143ZAFRA CORTÉS, ENRIQUE01200 = 3
144ZUBELDIA LETAMENDIA, GORKAKEMEN00201 = 3
145ZUMEAGA LAPEIRA, JOSE AGUSTININDA MENDI00201 = 3
146ALAIOGOIKOA LANDABASO, SERGIO00101 = 2
147ALARGUNSORO UGARTEMENDIA, IOSEBAAMALUR MENDI TALDEA00101 = 2
148ALUSTIZA MUNIAIN, IRANTZUFEDERATION DES CLUBS ALPINS ET DE MONTAGNE00101 = 2
149ALVAREZ ECHAVARRI, ENRIKEMANU YANKE00101 = 2
150ANTOÑANA BASTIDA, DAVIDZORTZITAKOAK10100 = 2
151ARISTI GOIKOETXEA, JOSEBA01100 = 2
152ARRUABARRENA LARRINAGA, IÑIGOAURRERA MT00101 = 2
153ASURMENDI TUBIA, AITOR00101 = 2
154ATIN ARRATIBEL, JOSÉAMALUR MENDI ELKARTEA00101 = 2
155AUZMENDI LIZARRALDE, ANDONIAIZKORRI MENDIZALE ELKARTEA00101 = 2
156AZANZA SANZ, IÑAKINAFAR FEDERAKUNDEA00101 = 2
157BALZATEGI MURUAMENDIARAZ, AITORBESAIDE00101 = 2
158BARANDIARAN VELEZ DE MENDIZABAL, AMAIAARRASTAKA00101 = 2
159BILBAO SIERRA, AINTZANE01001 = 2
160CABALLERO POZO, PEIOMURRUKIXO01100 = 2
161CARRASCAL SALGADO, JUAN CARLOSPEÑA KARRIA10100 = 2
162CEARRETA AGUIRREBEITIA, IÑIGOJAIZKIBEL MENDIZALE TALDEA00101 = 2
163CERDÁ SAGARDIA, ASIERAIZKORRI M.K.00101 = 2
164CHERIF APARICIO, RODOLFOBOSCOS00101 = 2
165CRESPO HIDALGO, BEGOÑACLUB GASTEIZ10100 = 2
166CRESPO MONREAL, JUAN MANUELMUGA00101 = 2
167DIEZ OSINALDE, IONAIZKORRI M.E00101 = 2
168EPELDE UGALDE, KEPAARRASTAKA MT00101 = 2
169ERIZ UNZUETA, IÑIGOORIXOL MENDIZALE ELKARTEA10100 = 2
170EXTREME SANTOS, IGNACIO00101 = 2
171FEIJÓO BURGUERA, ELENAPEÑA KARRIA10001 = 2
172FUENTES ECHEGOYEN, IORITZ00101 = 2
173GALLASTEGI ZUBIARREMENTERIA, MIRENEIBAR C.D.01001 = 2
174GARCÍA MENÉNDEZ, CARLOSGANERANTXZ11000 = 2
175GARCÍA OSES, ÁLVAROIZARBE00101 = 2
176GARMENDIA TOLEDO, JULENOKE01100 = 2
177GOLDARAZENA GOÑI, MIKELIRATXO ELKARTEA00101 = 2
178GOMEZ DE SRGURA PEREDA, PEIOGOIENA10001 = 2
179HIERRO IBÁÑEZ, AGUSTÍNCM GASTEIZ10100 = 2
180HSSINE HMIDAT, AYOUBAITZGORRI01100 = 2
181IRAOLA OTAEGUI, AIMARLAGUN ONAK00101 = 2
182IRIBAR ANTON, IMANOL00101 = 2
183IRIONDO IBARLOZA, JOSE MªAURRERA MENDI TALDEA11000 = 2
184JAKA ALBERDI, ANDONIGOIERRI GARAIA TALDEA00101 = 2
185JIMENEZ ARRIETA, AITZOL00101 = 2
186KANPOS OLLAKARIZKETA, IOSEBAGASTEIZ MENDI TALDEA10100 = 2
187KRUTXAGA BARGA, FERNANALDATZ GORA10100 = 2
188LAPAZARAN ECHEVARRIA, ANEASUNTZE MENDI KLUBA01100 = 2
189LARRUZEA MOTXOBE, AMAIAZORNOTZA MT01100 = 2
190LASARTE GARALDE, IMANOLAURRERA MENDI TALDEA11000 = 2
191LASARTE GUERENABARRENA, ISMAELALPINO TABIRA01100 = 2
192LIZARRAGA BALDA, ANGELINESBOSCOS00101 = 2
193LONGO IBARRA, FERNANDOZORNOTZA MT00101 = 2
194LOPETEGI SORARRAIN, IÑAKI00101 = 2
195MARTIN FLORES, JOSEITURRIBERO10001 = 2
196MARTINEZ AGIRRE, ENEKAOARGI00101 = 2
197MARTINEZ CUBERO, JUANTXOURDABURU M.E00101 = 2
198MATEO ARNOSO, EKAINATXAZPE01100 = 2
199MATEO CASTAÑEDA, JESUSATXAZPE01100 = 2
200MAULEON EZCUTARI, XABIERLARRAÑETA00101 = 2
201MAYA KEREJETA, MANU00101 = 2
202MENDIZABAL IRASTORZA, ANDONIO.K.E00101 = 2
203MENTXAKATORRE BILBAO, SILVIABURTZOIA01100 = 2
204MOLANO RUBIO, AITOREIBAR00101 = 2
205MUJIKA BERASALUZE, ANARTZARRASTAKA00101 = 2
206MURUAGA SAIZ, IGONEGRUPO ALPINO TURISTA01100 = 2
207MUZÁS COLERA, IKERVASCO DE CAMPING00101 = 2
208NUÑEZ SAENZ DEL CASTILLO, JONATHANMANU YANKE10100 = 2
209OCHOA DE ALDA ZUDAIRE, AMAIACLUB VASCO DE CAMPING00101 = 2
210OJEDA ARANTZAMENDI, ANDONI01100 = 2
211ORMAZABAL ARANA, IÑAKIOSTADAR01100 = 2
212ORMAZABAL SALEGUI, YONORDIZIKO MENDIZALEAK00101 = 2
213PEREZ DOMINGUEZ, ELIZABETH10001 = 2
214RAZKIN MEDRANO, AMAIAARALAR MENDI00101 = 2
215RUIZ BENITEZ, JOSE10001 = 2
216SALABERRIA AGIRRE, OIERERDELLA MT00101 = 2
217SAN SEBASTIAN GARMENDIA, IÑAKIBURUMENDI11000 = 2
218SANTOS GARCIA, IÑAKIALTZA HERRIA K.E.00101 = 2
219SOLLA GARCIA SOLLA GARCIA, RICARDO01001 = 2
220SOMOZA PULIDO, MANUELOSTADAR00101 = 2
221SOTO LABANDA, OSCARAIZKARDI M.E00101 = 2
222TORRONTERAS GARCIA, JUANJO00101 = 2
223UGARTE GARRIDO, JOSE LUISIZADI ZALEAK01100 = 2
224URANGA AROTZENA, JOSULAGUN ONAK M.B.00101 = 2
225URIBE ODRIA, EDUARDOEIBAR01001 = 2
226URRESTI ORMAETXE, IKER01001 = 2
227VELAZQUEZ MORENO, JUAN MARCELOBASKONIA MENDI TALDEA00101 = 2
228VILLALBA EGUILUZ, UNAIGAZTEIZ10001 = 2
229ZABALONDO GOROSTEGI, LANDER01100 = 2
230ZAPIRAIN ADURIZ, IÑAKIURDABURU01001 = 2
231ZAPIRAIN ADURIZ, IÑAKIURDABURU10100 = 2
232ZAUTUA BILBAO, IGORAIXEMENDI00101 = 2
233ZIARRUSTA ARTABE, FELIXGANGUREN10100 = 2
234ZORRIKETA LARBURU, KOLDOBILBAO ALPINO CLUB01100 = 2
235ZUGARRAMURDI IRIGOIEN, ARRIARALARKO ADISKIDEAK00101 = 2
236ZUMETA ARTOLA, GARIKOITZALPINO UZTURRE00101 = 2
237ZURUTUZA FEIJO, JOSEBAARRASTAKA00101 = 2
238BERREGI ABALDE, IÑAKI00300 = 3
239CASI LEON, FERNANDOMANUEL IRADIER00300 = 3
240CIVICO IRIONDO, KONTXIALPINO UZTURRE00300 = 3
241IIRAOLA BENGOA, ANTXONALPINO UZTURRE00300 = 3
242PÉREZ PALENCIA, SANTIAGOKULUMSPORT00300 = 3
243URDANGARIN AGIRRE, MAIDERATAUN KIROL ELKARTEA00300 = 3
244VAZQUEZ AUZMENDI, ARKAITZ00300 = 3
245AGIRRE ARRIZABALAGA, EÑAUTAURRERA MT00200 = 2
246AIZPURU BEGIRISTAIN, JOXEATAUN KIROL ELKARTEA00200 = 2
247ALONSO VAZQUEZ, JOSE MANUELOARGI00200 = 2
248ALTUNA IRAOLA, JONOARGI00200 = 2
249ALUSTIZA ALUSTIZA, ASIER00200 = 2
250AMUNDARAIN TARDIO, IBAI00200 = 2
251ANTXUSTEGI AGIRREZABALA, JOSE MARIAAURRERA MENDI TALDEA00200 = 2
252ARAMBURU AIZPURU, XABIERAIZKORRI00002 = 2
253ARAMENDI LANDA, MIKELAGIRO MENDI TALDEA00002 = 2
254ARANGUREN ETXARRI, NATI00002 = 2
255ARBIZU ARISTIZABAL, ARITZ00002 = 2
256ARKARAZO GALLASTEGUI, MAITANE00002 = 2
257ARRIZABALAGA ARANETA, ARATZARRASTAKA00200 = 2
258ASTUDILLO MOLINA, HARITZ00002 = 2
259ATXOTEGI URIBARRENA, IÑIGOALPINO TABIRA00002 = 2
260AZKARATE MARKULETA, FERMINOARGUI00200 = 2
261BARRICART LISARRI, MARTÍNS.M. BOSCOS BERRI00002 = 2
262BASTIDA DIAZ DE OTAZU, ARRATEKULUMSPORT00200 = 2
263BAZTARRIKA URDANGARIN, MARIATAUN K.E00200 = 2
264BERAZA LOIDI, JABIERIRATXO00002 = 2
265BEROZ LARBURU, IMANOLIRUNGO MENDIZALEAK00200 = 2
266CERIO MANTEROLA, JUANAITZARTE MENDI TALDEA00002 = 2
267DE MIGUEL PEREZ, ALBERTOBASKONIA M T00200 = 2
268DOMÍNGUEZ CALVO, GORKAOARGI00200 = 2
269DORRONSORO GUINEA, MIKELIRATXO00002 = 2
270ECHARTE , EUGUENI00002 = 2
271EGIBAR IZETA, EÑAUTAIZKARDI MENDIZALE ELKARTEA00200 = 2
272EGIBAR MITXELENA, MIKELAIZKARDI00200 = 2
273ETXEBERRIA LASARTE, IKEREUSKALDUNA00200 = 2
274GALARRAGA ARTEAGA, IMANOLLASARTE ORIA TRAIL00200 = 2
275GARASA LARRAZA, JON00002 = 2
276GARCIA BLANCO, KEVIN00002 = 2
277GAZTAÑAGA ARBEA, MARTINORDIZIAKO MENDIZALEAK00200 = 2
278GOROSPE LORENZO, AITORMANU YANKE00002 = 2
279HAGUET , NICOLAS00200 = 2
280IPARRAGIRRE SOPELANA, PEDROMORKAIKO00200 = 2
281IRAIZOZ LATASA, JOSE ANTONIOIRATXO ELKARTEA00002 = 2
282IRAIZOZ LATASA, PEDROIRATXO ELKARTEA00002 = 2
283IRASTORZA CORCUERA, IGORHELVETIA00200 = 2
284IRIARTE ARTOZKI, IBANANSOAINGO00002 = 2
285IZAGUIRRE TELLETXEA, ANDONIBAZTANGO00002 = 2
286LARA , LUISEZKABA MENDI TALDEA00002 = 2
287LARRAMENDI REMONDEGUI, ANDRESRUTOS NAVARRA00002 = 2
288LARRAÑAGA GARITANO, IÑIGOIZADO ZALEAK00200 = 2
289LEGARDA GOÑI, ANGELTRIKETE TAFALLA00002 = 2
290LEIBRANDT , ISABELLASOCIEDAD LAGUNAK00002 = 2
291LIZARRALDE GURRUCHAGA, ENEKOPAGOETA M.E00200 = 2
292MAIZA BEGUIRISTAIN, JOSE JAVIERCLUB DANTZALEKU SAKANA00002 = 2
293MARTINEZ BARAYAZARRA, AITORGOIERRI GARAIKO MENDI LASTERKETA TALDEA00200 = 2
294MATELLANES GARCIA, OSCARRUTAS NAVARRA00002 = 2
295MENDIZABAL ZEBERIO, KONTXIJAIZKIBEL MENDIZALE TALDEA00200 = 2
296MUJIKA TEJERIA, IKEREUSKALDUNA00200 = 2
297OLAGUE MITXELTORENA, JOSE00002 = 2
298ORBEGOZO BELASKO, AIMAR00200 = 2
299OTAÑO BASURTO, URKO00200 = 2
300PASTRIAN PRIETO, JUAN00200 = 2
301POZUETA LIZARRAGA, IRENE00200 = 2
302PUEYO LECUMBERRI, JESUS MARIAC.D. CIU DTVA. AMAYA00002 = 2
303RENTERIA IRAETA, IGNACIOC.M.GASTEIZ00002 = 2
304REZABAL IRAOLA, IGORAGIRO MENDI TALDEA00002 = 2
305ROIG GARRO, JOSE LUIS00002 = 2
306SAEZ DE ARREGUI EGURROLA, SANDRA00002 = 2
307SALINAS ZUDAIRE, DAVIDASOC.DEPORTIVA ISABA/IZABA00002 = 2
308SANCHEZ CORTES, LUISS.D.R.C. ANAITASUNA00002 = 2
309SANTAMARIA BARRIGON, SANTIAGOCLUB DEPORTIVO EIBAR00200 = 2
310SARASA MUGICA, ARITZSDAD ORDIZIAKO MENDIZALEAK00002 = 2
311TAPIAS MATEU, XAVIERRICARDO VALENCIA00002 = 2
312TEJADA OCEJO, FERNANDOS.M. SHERPA00200 = 2
313TEJADA OCEJO, JONATANS. M. SHERPA00200 = 2
314TORRES ARREGUI, JUANA MARIA00002 = 2
315TRABA RODRIGUEZ, ASIERCLUB ALPINO UZTURRE00200 = 2
316UGARTEMENDIA URDANPILLETA, LUISANDATZA00200 = 2
317ULAIAR BELTZA, XABIERKARRIKESTU M.T.00002 = 2
318ULAYAR MENDIOLA, MIGUEL ANGELLARRAÑETA00002 = 2
319UNSAIN OSA, JUAN RAMONLAGUN ONAK M. B.00200 = 2
320URBE CASTELRUIZ, BEGOALTSASUKO MENDIGOIZALEAK00002 = 2
321URBIETA ETXEBERRIA, ANDONI00200 = 2
322URDANGARIN ELOSEGI, HARITZGAILLURRERANTZ00200 = 2
323URKIA ATXAGA, PEIOAIZKARDI00200 = 2
324ZABALA LASA, MIKELMONTAÑEROS DEL ANTIGUO K.E.00200 = 2
325ZALDUA MUÑOZ, XABIER00002 = 2
326ZARATIEGUI ZARATIEGUI, FERNANDO00002 = 2
327ZUFIAURRE GARCIA, GAIZKALIZARRA MENDIZALE ELKARTEA00002 = 2
 
EUSKAL MENDIZALE FEDERAZIOA
Errotaburu Pasealekua 1-9º-3ª. 20018 Donostia-San Sebastián     www.emf.eus      email: martxas@emf-fvm.com
|  Legezko Oharra  |  Pribatutasun Politika  |  Cookien Politica  |  © zirkuitua.com