| euskara | castellano | français |
2019
EUSKAL HERRIKO IRAUPEN LUZEKO IBILALDIEN ZIRKUITUA
                                    
| Zirkuitua | ...beste ibilaldi | Shebe Peña | Kontaktua | Hemeroteka |
| ibiltarien gunea | elkarteen gunea | administratzailearen gunea |
2019 URTEKO 18.IBILALDIEN ZIRKUITUA
                 
www.zirkuitua.com 4.946.016 bisita
                 
 
EMFRAKO ZERRENDA OSOA
ZIRKUITUAREN FINALISTAK
Ar=Araba Bi=Bizkaia Gi=Gipuzkoa Ip=Iparralde Na=Nafarroa
email: info@zirkuitua.com ERREKLAMAZIOAK
Taula ordenean jartzeko, zutabearen goiburuan klikatu
NoNOMBRECLUBArBiGiIpNaTotal
1HERNANDEZ CABERO, NEMEALPINO UZTURRE12413 = 11
2SAINZ CALVO, JOSE MARIAMANUEL IRADIER12413 = 11
3ARBELAITZ ARANBURU, KIZKITZAGIRIZIA MENDI TALDEA11313 = 9
4SUSO LÓPEZ, RICARDOG. A. ALDATZ GORA22311 = 9
5UZKUDUN SARASUA, ANDERGIRIZIA MENDI TALDEA11313 = 9
6AZURMENDI GOROSPE, MARIA LUISAIRUNGO MENDIZALEAK11312 = 8
7GARCIA GOMEZ, ENRIQUEBILBAO ALPINO CLUB12212 = 8
8HARISTOY HIRIART, CHRISTOPHERANDOCARTE FFR11213 = 8
9KORTAJARENA URKOLA, KONTXIAIZKARDI11312 = 8
10OZAETA MUSITU, JOSE ANGELGASTEIZ21112 = 7
11ZAPIRAIN ADURIZ, IÑAKIURDABURU11212 = 7
12GONZALEZ BENITO, JAVIER IGNACIOALTSASUKO MENDIGOIZALEAK11403 = 9
13ROMANO GARCIA, JUANSOLLUBE 70722302 = 9
14ZUBIRIA GOÑI, ANGEL MARIMURRUKIXO12402 = 9
15BIKONDOA BIKONDOA, KONTXIBAZTANGO MENDIGOIZALEAK02213 = 8
16CABANILLAS AREVALO, RAIALPINO UZTURRE11402 = 8
17EZPELETA URKIA, AMADEOBESAIDE M.E12401 = 8
18GARCÍA GARCÍA, ANDRÉSPAGOETA20312 = 8
19OÑATIBIA ABALDE, AGURTZANECVC11402 = 8
20ARZALLUS URREIZTI, ANDONIMORKAIKO02113 = 7
21AZCARGORTA BELATEGUI, LUIS MARIAPOL POL (BERGARA)21301 = 7
  IBILALDIA ELKARTEA EGUNA
  151.AIZKARDIKO IBILALDIAAIZKARDI Mendizale Elkartea31/03/2019
  2XII Hiru Mendi Zerrak 2019ALTSASUKO Mendigoizaleak06/04/2019
  3ANDOAINGO IBILALDIAEUSKALDUNA Mendi Taldea14/04/2019
  4BOGA mendi martxaAURRERA mendi taldea28/04/2019
  5JENTILEN BIDEETATIK X MENDI IBILALDIAATAUN Kirol Elkartea05/05/2019
  6GAZTEIZ M.T. XXXVIII MENDI IBILALDIAGAZTEIZ MENDI TALDEA19/05/2019
  7XXVIII Trav. SIERRA TOLOÑO (SIERRA CANTABRIA)BASATI M.E. / PALOMARES M.E.25/05/2019
22AZPITARTE ARANCETA, FELIXJOKO ALAI02212 = 7
23GALLEGO GUTIERREZ, FRANCISCOLEIOA MENDI TALDEA11302 = 7
24GARAIKOETXEA ZABALA, MAIDERALPINO UZTURRE01411 = 7
25GARMENDIA GOYA, JOSE LUISUKE11401 = 7
26RASTROLLO IZQUIERDO, JORGEGANGUREN12301 = 7
27ZULAIKA ERRASTI, ANDONI11302 = 7
28ARIZMENDI KORTABERRIA, ANTXONMORKAIKO21102 = 6
29ARTETXE AMONDARAIN, IÑIGOTALLU11202 = 6
30DE LEON GONZALEZ, YOLANDAGANERANTZ11301 = 6
31ESPILLA BARRUETABEÑA, JOKINMANUEL IRADIER11301 = 6
32GARCIA PASCUAL, LUIS ANGELGANERANTZ11301 = 6
33GOIRI BEOBIDE, EKAITZBASKONIA MENDI TALDEA21102 = 6
34GRANDE PINAR, VERONICASOLLUBE 70711301 = 6
35OLANO LOPETEGI, IMANOLALPINO UZTURRE01311 = 6
36PÉREZ PALENCIA, SANTIAGOKULUMSPORT11301 = 6
37SEGURADO URRASTABASO, LOREAMUNARRI MENDI TALDEA11301 = 6
38URIARTE GOÑI, JULENGANGUREN11103 = 6
39ZALDIBAR PAGAZAURTUNDUA, AITORGOIKOGANE M.T.11202 = 6
40ANDRES ZUBIRIA, MOISESK.K.E.ANDATZA11201 = 5
41BASTIDA DIAZ DE OTAZU, ARRATEKULUMSPORT11201 = 5
42IRAZUSTA ARRUTI, J.RAMONANDATZA M.E.11201 = 5
43IZETA URDANGARIN, JOSE RAMONANDATZA11201 = 5
44PENALVA MARTINEZ, MANUELALPINO TABIRA DURANGO11102 = 5
45LOPEZ GUTIERREZ, JOSUNEALPINO TABIRA DURANGO11101 = 4
46ZIALTZETA ADURIZ, JOSUMORKAIKO11101 = 4
47ZIARRUSTA ARTABE, FELIXGANGUREN11101 = 4
48JUAN ROJO, JOXEBESAIDE M.E01403 = 8
49AXPE AXPE, JON ANDONIORIXOL20302 = 7
50AYALA GARCIA, MIKELMANUEL IRADIER10402 = 7
51LIRIO SAGASTIZABAL, INAZIOCLUB VASCO DE CAMPING10402 = 7
52GOMEZ HERNANDEZ, MIGUELCLUB VASCO DE CAMPING ELKARTEA01302 = 6
53PAWELCZAK X, JOANNAGAILURRA MENDI TALDEA20202 = 6
54ANDUAGA INSAUSTI, EDORTAMUGA00113 = 5
55BENGOETXEA UGARTE, JUAN MARIANDATZA10301 = 5
56GOIKOETXEA MANTEROLA, JUANVASCO DE CAMPING10301 = 5
57INTXAUSTI AMOREBIETA, ALFONSOZORNOTZA MENDI TALDEA01103 = 5
58LOITI LARRAÑAGA, RAMON MARIAPOL POL11300 = 5
59MURUAGA SAIZ, IGONEGRUPO ALPINO TURISTA02201 = 5
60PASCUAL ABOITIZ, SERGIOCLUB ALPINO ORTHEZ01301 = 5
61TREJO UNZUETA, LUIS MARÍAALPINO TABIRA DURANGO01202 = 5
62ZELAIA TOMASINO, IBANARTIBAI MT02102 = 5
63ABERASTURI PARAMO, JOSUYABALINS20101 = 4
64AGIRRE BILBAO, JUAN PEDROALPINO TABIRA01102 = 4
65ARAMBURU GONZALEZ, MINTXUUBIETAMDNDI10201 = 4
66BERASTEGI EGIGUREN, IOSEBA IÑAKIAURRERA M.T.01102 = 4
67CIAVOLA X, RAFFAELLAC.M. GAZTEIZ10201 = 4
68FERRERO MENDEZ, MIGUEL ANGELMANUEL IRADIER20101 = 4
69GONZALEZ DE SAN PEDRO GOMEZ DE SEGURA, PATXICLUB MONTAÑA GAZTEIZ10201 = 4
70GURTUBAI SOLATXI, JUAN MARIGANZABAL M.T.02101 = 4
71LANDALUZE JORRIN, NATXO10102 = 4
72LIZARRALDE IBARRA, JOSÉ MARIAALPINO TABIRA11002 = 4
73MANTEROLA LARRAZA, JOSE IGNACIOTALAIMENDI01201 = 4
74MOTYKA GIERCZAK, RADOSLAWGAILURRA MENDI TALDEA20101 = 4
75OLABUENAGA FORTES, JONGASTEIZ MENDI TALDEA10102 = 4
76OLLOKIEGI ALBIZU, JOSIANCLUB VASCO DE CAMPING10102 = 4
77OÑATE EREÑAGA, IÑIGOMANUEL IRADIER11200 = 4
78ORCAJO RUIZ DE LOIZAGA, MIGUEL ANGELGAZTEIZ10201 = 4
79ORCONDONAGOITIA EREZUMA, JOSEGOIZALE11002 = 4
80RUIZ DE APODACA ECHAZARRA, RICARDOC.M.GAZTEIZ10201 = 4
81ALVAREZ LLANO, JOSE IGNACIOIGANGUREN11100 = 3
82ARBIZU ANDUEZA, PATXIC M LIZARRA10101 = 3
83AYERBE COSSIO, ASIERPEÑA KARRIA10101 = 3
84BILBAO URIBESALGO, IBONATZABAL MENDI TALDEA10101 = 3
85GODOY HIDALGO, PATXI IMANOLORIXOL. M. E.10101 = 3
86HSSINE HMIDAT, AYOUBAITZGORRI11100 = 3
87IRCIO ALBERDI, IPARERDELLA MT11100 = 3
88LARRUZEA GOIENETXE, KEPAZORNOTZA MT01101 = 3
89MATEO ARNOSO, EKAINATXAZPE11100 = 3
90MATEO CASTAÑEDA, JESUSATXAZPE11100 = 3
91MOLANO RUBIO, AITOREIBAR01101 = 3
92ORMAZABAL ARANA, IÑAKIOSTADAR11100 = 3
93SAGASTIZABAL DE LA FUENTE, GOIURIERDELLA MT11100 = 3
94TRAPAGA RUIZ, JAVIERSESTAO ALPINO CLUB11100 = 3
95UGARTE GARRIDO, JOSE LUISIZADI ZALEAK11100 = 3
96URANGA AROTZENA, JOSULAGUN ONAK M.B.10101 = 3
97BETELU EZEIZA, GORKAIRUNGO MENDIZALEAK00402 = 6
98EIZAGIRRE LARRAÑAGA, MANUPAGOETA ME00303 = 6
99FUERTES RAN, FRANCISCO JAVIERBOSCOS MT00303 = 6
100ANTUNEZ MORATO, RAFAZANPATUD00401 = 5
101BERREGI ABALDE, IÑAKI00401 = 5
102GIL TOQUERO, JACOBBOSTIBAIETA00302 = 5
103GORROTXATEGI GORROTXATEGI, JONAITZGORRI M E00302 = 5
104ZUBIA RAMOS, JUAN IGNACIO00302 = 5
105ARANALDE URRETABIZKAIA, AITOR00202 = 4
106AROCENA ALKAIN, ASIERAIZKORRI M.K.10300 = 4
107ARRIETA AGUIRRE, TOMASMORKAIKO01300 = 4
108ARRIOLA AZKUE, IÑAKIINDAMENDI00202 = 4
109AZANZA SANZ, IÑAKINAFAR FEDERAKUNDEA00202 = 4
110AZCONA ARREGUI, JUANCLUB VASCO DE CAMPING ELKARTEA00202 = 4
111CASCON RODRIGUEZ, JOSUBESAIDE M.E00202 = 4
112CHERIF APARICIO, RODOLFOBOSCOS00202 = 4
113ETXEBERRIA ALBISU, TXOMINALPINO UZTURRE00301 = 4
114ETXEZARRETA APAOLAZA, GARBIÑECLUB VASCO DE CAMPING ELKARTEA00202 = 4
115GURRUCHAGA CACHO, IBONGAILURRERANTZ00202 = 4
116IZETA ARAMENDI, XABIERANDATZA00202 = 4
117KEREXETA RAMIREZ, IMANOLERLAITZ. M. E00202 = 4
118LIZARRAGA BALDA, ANGELINESBOSCOS00202 = 4
119MUÑOA BENGOA, KARMELOITURRIBERO10300 = 4
120RAZKIN OROBENGOA, ENEKOIRATXO00202 = 4
121REZOLA UROLA, IMANOLARRASTAKA00202 = 4
122REZOLA UROLA, KAULDIARRASTAKA00202 = 4
123SARRATEA OPOCA, MARTÍNCD MUGA MENDI TALDEA00202 = 4
124URBE CASTELRUIZ, BEGOALTSASUKO MENDIGOIZALEAK00103 = 4
125ZALDUA AMUNDARAIN, IKERPLATEROTARRAK00301 = 4
126ZUMEAGA LAPEIRA, JOSE AGUSTININDAMENDI00202 = 4
127ALVAREZ ALVAREZ ALVAREZ ALVAREZ, JAIMEMANUEL IRADIER00201 = 3
128APELLANIZ OLIVARES, JAVIERBESAIDE00102 = 3
129ARANBURU GIL, ERIKOAIZKORRI MENDIZALE ELKARTEA00102 = 3
130ARRAIZA RODRÍGUEZ, CARLOSBKE00201 = 3
131ARRIZABALAGA URKIZA, AINARABAI00201 = 3
132ARRUTI ALDALUR, ANDERS.M LAGUN ONAK00201 = 3
133ARTEAGA ABECIA, RAULBERANTEBILLA MENDI TALDEA00102 = 3
134BARBERO BARTOLOME, ASIERAIZKARDI00201 = 3
135BASTARRICA LARRAURI, JUAN RAMONATARRABI00201 = 3
136BENITO CORNEJO, JOSE V.KULUM SPORT KIROL KLUBA01200 = 3
137BERRA JUARISTI, IORITZZURRIOLA00201 = 3
138BERRIOZABAL CILAURREN, UNAIUBIETAMENDI MENDI TALDEA00201 = 3
139BIANA ERKIAGA, ERNESTOGAZTEIZ10200 = 3
140BILBAO IPIÑAZAR, EUGENIO02100 = 3
141CORDERO CABIDO, JOSUNEKULUM SPORT KIROL KLUBA01200 = 3
142ERIZ UNZUETA, IÑIGOORIXOL MENDIZALE ELKARTEA10200 = 3
143ETXEZARRETA ARANBURU, IMANOLGOIERRI GARAIA MENDI TALDEA00201 = 3
144GALARRAGA EIZAGIRRE, AUXKINLAGUN ONAK00201 = 3
145GARCÍA MENÉNDEZ, CARLOSGANERANTXZ12000 = 3
146GIL FERNANDEZ DE RETANA, PABLOGAZTEIZ00102 = 3
147GOIKOETXEA IMAZ, IBANAURRERA MENDI TALDEA00201 = 3
148GOMEZ DE SRGURA PEREDA, PEIOGOIENA10002 = 3
149GONZALEZ DOMINGUEZ, JUAN CARLOS01200 = 3
150GUERENDIAIN OTAEGUI, IÑIGOOARGI00201 = 3
151GUTIERREZ BACETA, JOSE MARIACLUB DEPORTIVO EIBAR01200 = 3
152GUTIERREZ DE LA PISA, OLGAGANERANTZ01200 = 3
153HIERRO IBÁÑEZ, AGUSTÍNCM GASTEIZ20100 = 3
154IGARTZABAL BIDEGAIN, EKAITZ00201 = 3
155IMAZ MACAZAGA, ANDOITZAIZKORRI M.E00201 = 3
156INFIESTA TRABAZOS, JONATANSI00102 = 3
157LABAKA ESKUDERO, JON00201 = 3
158LEKUE GURRUTXAGA, ANDERO.K.E00102 = 3
159LEONET ELIZEGI, BAUTISTA00102 = 3
160MADRAZO FUENTES, CARLOS10200 = 3
161MARTÍN ROSADO, IKER10200 = 3
162MAULEON EZCUTARI, XABIERLARRAÑETA00102 = 3
163MENTXAKATORRE BILBAO, SILVIABURTZOIA02100 = 3
164NAPAL ROS, FERNANDOLAGUNAK00102 = 3
165OIARZABAL ZABALETA, ANDONIARRASTAKA K.E.00201 = 3
166PEÑA VELEZ, TOMASMORKAIKO01200 = 3
167PEREZ AIZPURU, ENEKOAMALUR00102 = 3
168PUERTAS CALDERON, ANTOGASTEIZ00201 = 3
169RODRÍGUEZ NÚÑEZ, CARMENGOIENA10200 = 3
170SAGREDO ARTOLA, JUANMARIOARGI (TOLOSA)00201 = 3
171SALCEDO RODRIGUEZ, JAVIERLAITZ M.E.00201 = 3
172SANCHEZ SANTIN, TEDIARALARKO ADISKIDEAK00201 = 3
173SANTANA MOREDA, FERMIN00201 = 3
174TEJADA OCEJO, FERNANDOS. M. SHERPA00201 = 3
175TEJADA OCEJO, JONATANS. M. SHERPA00201 = 3
176URANGA LARRAÑAGA, ANICETOARTIBAI.M.T01200 = 3
177URIBE LASUEN, LUIS MARIMIRU GAIN OTXANDIO00201 = 3
178URREAGA ETXEBERRIA, IÑIGO00201 = 3
179ZABALA LASA, MIKELMONTAÑEROS DEL ANTIGUO K.E.00201 = 3
180ZABALONDO GOROSTEGI, LANDER02100 = 3
181ZAFRA CORTÉS, ENRIQUE01200 = 3
182ZUBELDIA LETAMENDIA, GORKAKEMEN00201 = 3
183ZUMETA ARTOLA, GARIKOITZALPINO UZTURRE00201 = 3
184AGIRRE URIA, IZASKUN.10001 = 2
185AIERDI ALDEKOA, EKAITX10001 = 2
186ALAIOGOIKOA LANDABASO, SERGIO00101 = 2
187ALARGUNSORO UGARTEMENDIA, IOSEBAAMALUR MENDI TALDEA00101 = 2
188ALUSTIZA MUNIAIN, IRANTZUFEDERATION DES CLUBS ALPINS ET DE MONTAGNE00101 = 2
189ALVAREZ ECHAVARRI, ENRIKEMANU YANKE00101 = 2
190AMARO LORENZO, ALVAROCMGAZTEIZ11000 = 2
191ANTOÑANA BASTIDA, DAVIDZORTZITAKOAK10100 = 2
192ARAMENDIA HERNANDEZ, MIKEL00101 = 2
193ARANBURU ETXEBERRIA, GURUTZE 00101 = 2
194ARBERAS AXPE, JORGECLUB GAZTEIZ11000 = 2
195ARISTI GOIKOETXEA, JOSEBA01100 = 2
196ARREGI PLAZAOLA, IÑAKI4219510100 = 2
197ARRUABARRENA LARRINAGA, IÑIGOAURRERA MT00101 = 2
198ARTEAGA MARISCAL, INAZIOZALDAI10001 = 2
199ASURMENDI TUBIA, AITOR00101 = 2
200ATIN ARRATIBEL, JOSÉAMALUR MENDI ELKARTEA00101 = 2
201AUZMENDI LIZARRALDE, ANDONIAIZKORRI MENDIZALE ELKARTEA00101 = 2
202AZKARATE ADARRAGA, MARTÍNIZARBE MENDI TALDEA00101 = 2
203BALZATEGI MURUAMENDIARAZ, AITORBESAIDE00101 = 2
204BARANDIARAN VELEZ DE MENDIZABAL, AMAIAARRASTAKA00101 = 2
205BASILIO PEREIRA, EMILIOGANZABAL MENDI TALDEA10100 = 2
206BILBAO SIERRA, AINTZANE01001 = 2
207CABALLERO POZO, PEIOMURRUKIXO01100 = 2
208CARRASCAL SALGADO, JUAN CARLOSPEÑA KARRIA10100 = 2
209CEARRETA AGUIRREBEITIA, IÑIGOJAIZKIBEL MENDIZALE TALDEA00101 = 2
210CENGOTITABENGOA FERNÁNDEZ, MAITE10100 = 2
211CERDÁ SAGARDIA, ASIERAIZKORRI M.K.00101 = 2
212CID AZIBAR, JULEN00101 = 2
213CRESPO HIDALGO, BEGOÑACLUB GASTEIZ10100 = 2
214CRESPO MONREAL, JUAN MANUELMUGA00101 = 2
215CUELI TROUBADOUR, SERGEAUNAMENDI00110 = 2
216DIAZ ANDA, FELIXPEńA KARRIA10100 = 2
217DIEZ OSINALDE, IONAIZKORRI M.E00101 = 2
218DIEZ REVENGA, JOSE LUISMORKAIKO M.E.10001 = 2
219DOMINGUEZ ETXEBARRIA, JOSUALPINO TABIRA01001 = 2
220EPELDE JUARISTI, KARMELO01001 = 2
221EPELDE UGALDE, KEPAARRASTAKA MT00101 = 2
222EXTREME SANTOS, IGNACIO00101 = 2
223FEIJÓO BURGUERA, ELENAPEÑA KARRIA10001 = 2
224FERNANDEZ FERNANDEZ, GONZALODEUSTUKO MENDITARRAK01100 = 2
225FUENTES ECHEGOYEN, IORITZ00101 = 2
226GALLASTEGI ZUBIARREMENTERIA, MIRENEIBAR C.D.01001 = 2
227GARCÍA OSES, ÁLVAROIZARBE00101 = 2
228GARCIA RIESCO, ROBERTOMORKAIKO M.E.11000 = 2
229GARMENDIA TOLEDO, JULENOKE01100 = 2
230GOLDARAZENA GOÑI, MIKELIRATXO ELKARTEA00101 = 2
231GONZALEZ PORTILLA, IBONEGASTEIZ10001 = 2
232HERREROS TOLEDO, VÍCTORCLUB DE MONTAÑA DE CALAHORRA10001 = 2
233IBARRA FERNANDEZ, JULENPADURA MENDI TALDEA10100 = 2
234IRAOLA OTAEGUI, AIMARLAGUN ONAK00101 = 2
235IRAZABAL BASTERRETXEA, ASIERALDATZ GORA M.T.10100 = 2
236IRIBAR ANTON, IMANOL00101 = 2
237IRIONDO IBARLOZA, JOSE MªAURRERA MENDI TALDEA11000 = 2
238JAKA ALBERDI, ANDONIGOIERRI GARAIA TALDEA00101 = 2
239JAUREGI ZABALA, ESTITXU00101 = 2
240JIMENEZ ARRIETA, AITZOL00101 = 2
241KANPOS OLLAKARIZKETA, IOSEBAGASTEIZ MENDI TALDEA10100 = 2
242KRUTXAGA BARGA, FERNANALDATZ GORA10100 = 2
243LAPAZARAN ECHEVARRIA, ANEASUNTZE MENDI KLUBA01100 = 2
244LARRUZEA MOTXOBE, AMAIAZORNOTZA MT01100 = 2
245LASARTE GARALDE, IMANOLAURRERA MENDI TALDEA11000 = 2
246LASARTE GUERENABARRENA, ISMAELALPINO TABIRA01100 = 2
247LETAMENDI BELAMENDIA, IÑAKIOSTADARSAIARRE00101 = 2
248LONGO IBARRA, FERNANDOZORNOTZA MT00101 = 2
249LOPETEGI SORARRAIN, IÑAKI00101 = 2
250LUZÁN DÍEZ, JUAN ANTONIOCOBI01100 = 2
251MARTI TORRECILLAS, FERNANDOTALAI_MENDI M.E.01100 = 2
252MARTIN FLORES, JOSEITURRIBERO10001 = 2
253MARTINEZ AGIRRE, ENEKAOARGI00101 = 2
254MARTINEZ CUBERO, JUANTXOURDABURU M.E00101 = 2
255MARTINEZ DE SANTOS PEREZ DE MENDIGUREN, XABIERCLUB MONTAÑA GAZTEIZ10001 = 2
256MAYA KEREJETA, MANU00101 = 2
257MENDIZABAL IRASTORZA, ANDONIO.K.E00101 = 2
258MORLOTE EXPOSITO, JESUSC.A. GALLARRETA01001 = 2
259MUJIKA BERASALUZE, ANARTZARRASTAKA00101 = 2
260MUZÁS COLERA, IKERVASCO DE CAMPING00101 = 2
261NUÑEZ SAENZ DEL CASTILLO, JONATHANMANU YANKE10100 = 2
262OCHOA DE ALDA ZUDAIRE, AMAIACLUB VASCO DE CAMPING00101 = 2
263OJEDA ARANTZAMENDI, ANDONI01100 = 2
264ORMAZABAL SALEGUI, YONORDIZIKO MENDIZALEAK00101 = 2
265PEREZ DOMINGUEZ, ELIZABETH10001 = 2
266PEREZ DE CEA ESCUDERO, DAVIDMONTAÑA DE CALAHORRA10001 = 2
267QUIJADA APARICIO, CARLOSZORTZIETAKOAK K.E.10001 = 2
268RAZKIN MEDRANO, AMAIAARALAR MENDI00101 = 2
269RODRÍGUEZ CARRIÓN, PAULO CÉSARCLUB DE MONTAÑA CALAHORRA10001 = 2
270RUIZ BENITEZ, JOSE10001 = 2
271SÁENZ RUBIO, JOSE MIGUELC.M.FUENTE TEJA10001 = 2
272SALABERRIA AGIRRE, OIERERDELLA MT00101 = 2
273SAN SEBASTIAN GARMENDIA, IÑAKIBURUMENDI11000 = 2
274SANCHO SAINZ, CARLOS00101 = 2
275SANTOS GARCIA, IÑAKIALTZA HERRIA K.E.00101 = 2
276SOLLA GARCIA SOLLA GARCIA, RICARDO01001 = 2
277SOLORZANO ALBIZU, JON11000 = 2
278SOMOZA PULIDO, MANUELOSTADAR00101 = 2
279SOTO LABANDA, OSCARAIZKARDI M.E00101 = 2
280TELLETXEA ETXARTE, JOSE MARIAGERRA MENDI TALDEA00101 = 2
281TORRONTERAS GARCIA, JUANJO00101 = 2
282URIBE ODRIA, EDUARDOEIBAR01001 = 2
283URKIJO REKALDE, IÑAKIGANGUREN11000 = 2
284URRESTI ORMAETXE, IKER01001 = 2
285VELAZQUEZ MORENO, JUAN MARCELOBASKONIA MENDI TALDEA00101 = 2
286VILLALBA EGUILUZ, UNAIGAZTEIZ10001 = 2
287VITERI ., ENEKO01100 = 2
288ZAUTUA BILBAO, IGORAIXEMENDI00101 = 2
289ZORRIKETA LARBURU, KOLDOBILBAO ALPINO CLUB01100 = 2
290ZOZAYA ARAMENDY, MAITE00101 = 2
291ZUGARRAMURDI IRIGOIEN, ARRIARALARKO ADISKIDEAK00101 = 2
292ZURUTUZA FEIJO, JOSEBAARRASTAKA00101 = 2
293CIVICO IRIONDO, KONTXIALPINO UZTURRE00400 = 4
294ARANGUREN ETXARRI, NATI00003 = 3
295BARRICART LISARRI, MARTÍNS.M. BOSCOS BERRI00003 = 3
296CASI LEON, FERNANDOMANUEL IRADIER00300 = 3
297IIRAOLA BENGOA, ANTXONALPINO UZTURRE00300 = 3
298IZAGUIRRE TELLETXEA, ANDONIBAZTANGO00003 = 3
299LARA , LUISEZKABA MENDI TALDEA00003 = 3
300LEGARDA GOÑI, ANGELTRIKETE TAFALLA00003 = 3
301LEIBRANDT , ISABELLASOCIEDAD LAGUNAK00003 = 3
302OLAGUE MITXELTORENA, JOSE00003 = 3
303PUEYO LECUMBERRI, JESUS MARIAC.D. CIU DTVA. AMAYA00003 = 3
304ROIG GARRO, JOSE LUIS00003 = 3
305SANCHEZ CORTES, LUISS.D.R.C. ANAITASUNA00003 = 3
306TORRES ARREGUI, JUANA MARIA00003 = 3
307URDANGARIN AGIRRE, MAIDERATAUN KIROL ELKARTEA00300 = 3
308VAZQUEZ AUZMENDI, ARKAITZ00300 = 3
309AGIRRE ARRIZABALAGA, EÑAUTAURRERA MT00200 = 2
310AGUAS ALARCOS, DAVIDTRINKETE00002 = 2
311AIZPURU BEGIRISTAIN, JOXEATAUN KIROL ELKARTEA00200 = 2
312ALONSO VAZQUEZ, JOSE MANUELOARGI00200 = 2
313ALTUNA IRAOLA, JONOARGI00200 = 2
314ALUSTIZA ALUSTIZA, ASIER00200 = 2
315AMUNDARAIN TARDIO, IBAI00200 = 2
316ANASAGASTI BARAIAZARRA, ARITZMENDIRIZ MENDI00200 = 2
317ANTXUSTEGI AGIRREZABALA, JOSE MARIAAURRERA MENDI TALDEA00200 = 2
318ARAMBURU AIZPURU, XABIERAIZKORRI00002 = 2
319ARAMENDI LANDA, MIKELAGIRO MENDI TALDEA00002 = 2
320ARBIZU ARISTIZABAL, ARITZ00002 = 2
321ARGALUZA LARRINAGA, JOSEBATALLU KK.02000 = 2
322ARIAS PEÑA, SANTIC.D. TRAIL RUNNING CAZORLA00002 = 2
323ARKARAZO GALLASTEGUI, MAITANE00002 = 2
324ARRARAS ARANGOA, XABIER00200 = 2
325ARRIOLA SETIEN, KEPAVASCO DE CAMPING00200 = 2
326ARRIZABALAGA ARANETA, ARATZARRASTAKA00200 = 2
327ARRUTI OLEAGA, ENEKOGOZALLE02000 = 2
328ASTUDILLO MOLINA, HARITZ00002 = 2
329ATXOTEGI URIBARRENA, IÑIGOALPINO TABIRA00002 = 2
330AZKARATE MARKULETA, FERMINOARGUI00200 = 2
331BAZTARRIKA URDANGARIN, MARIATAUN K.E00200 = 2
332BERAZA LOIDI, JABIERIRATXO00002 = 2
333BERIAIN PLANO, JOSE ANTONIOADI IKE00002 = 2
334BEROZ LARBURU, IMANOLIRUNGO MENDIZALEAK00200 = 2
335CERIO MANTEROLA, JUANAITZARTE MENDI TALDEA00002 = 2
336CHINCHETRU MARTÍNEZ, IRANTZUEZ20000 = 2
337DE MIGUEL PEREZ, ALBERTOBASKONIA M T00200 = 2
338DEL CASTILLO MANUYAMA, PETRICD MUGA MENDI TALDEA00002 = 2
339DOMÍNGUEZ CALVO, GORKAOARGI00200 = 2
340DORRONSORO GUINEA, MIKELIRATXO00002 = 2
341ECHARTE , EUGUENI00002 = 2
342EGIBAR IZETA, EÑAUTAIZKARDI MENDIZALE ELKARTEA00200 = 2
343EGIBAR MITXELENA, MIKELAIZKARDI00200 = 2
344ETXARTE JOSE MIGEL, AMORENDONIBANE00002 = 2
345ETXEBERRIA LASARTE, IKEREUSKALDUNA00200 = 2
346GALARRAGA ARTEAGA, IMANOLLASARTE ORIA TRAIL00200 = 2
347GALLARDO SANCHEZ, FRANGOIZALE02000 = 2
348GARASA LARRAZA, JON00002 = 2
349GARCIA BLANCO, KEVIN00002 = 2
350GAZTAÑAGA ARBEA, MARTINORDIZIAKO MENDIZALEAK00200 = 2
351GAZTELUMENDI GALZAGORRI, JUANBETIGAZTE00002 = 2
352GOROSPE LORENZO, AITORMANU YANKE00002 = 2
353HAGUET , NICOLAS00200 = 2
354HERNÁNDEZ LOPEZ, JUAN JOSEC. M. GASTÉIZ20000 = 2
355HERNANDEZ PERALO, JOSE ANDRES00002 = 2
356IPARRAGIRRE SOPELANA, PEDROMORKAIKO00200 = 2
357IRAIZOZ LATASA, JOSE ANTONIOIRATXO ELKARTEA00002 = 2
358IRAIZOZ LATASA, PEDROIRATXO ELKARTEA00002 = 2
359IRASTORZA CORCUERA, IGORHELVETIA00200 = 2
360IRIARTE ARTOZKI, IBANANSOAINGO00002 = 2
361ITURRARTE ALDUNCIN, TOMAS00002 = 2
362KINTANA LARRAZA, JOSETXO00002 = 2
363LANDIRIBAR GOIENETXE, LANDERRUN1900002 = 2
364LARRAMENDI REMONDEGUI, ANDRESRUTOS NAVARRA00002 = 2
365LARRAÑAGA GARITANO, IÑIGOIZADO ZALEAK00200 = 2
366LIZARRAGA SANCHO, ENEKO00002 = 2
367LIZARRALDE GURRUCHAGA, ENEKOPAGOETA M.E00200 = 2
368MAIZA BEGUIRISTAIN, JOSE JAVIERCLUB DANTZALEKU SAKANA00002 = 2
369MALO AYENSA, OLGA00002 = 2
370MARTINEZ BARAYAZARRA, AITORGOIERRI GARAIKO MENDI LASTERKETA TALDEA00200 = 2
371MATELLANES GARCIA, OSCARRUTAS NAVARRA00002 = 2
372MENDIOLA ZUFIAURRE, IÑIGOGOIERRI GARAIA TALDEA00002 = 2
373MENDIZABAL ZEBERIO, KONTXIJAIZKIBEL MENDIZALE TALDEA00200 = 2
374MUJIKA TEJERIA, IKEREUSKALDUNA00200 = 2
375ODRIOZOLA ARRIETA, JOXEAN00200 = 2
376ORBEGOZO BELASKO, AIMAR00200 = 2
377OTAÑO BASURTO, URKO00200 = 2
378PASTRIAN PRIETO, JUAN00200 = 2
379PAULARENA GORRAIZ, IBON00002 = 2
380POZUETA LIZARRAGA, IRENE00200 = 2
381PRIETO ETXANO, IÑAKIURDABURU M.E.00200 = 2
382RAZQUIN OTAMENDI, JOSU00002 = 2
383RENTERIA IRAETA, IGNACIOC.M.GASTEIZ00002 = 2
384REZABAL IRAOLA, IGORAGIRO MENDI TALDEA00002 = 2
385RUIZ DE AZUA ORMAZA, EGOITZSOLLUBE 70700200 = 2
386SAEZ DE ARREGUI EGURROLA, SANDRA00002 = 2
387SALINAS ZUDAIRE, DAVIDASOC.DEPORTIVA ISABA/IZABA00002 = 2
388SANTAMARIA BARRIGON, SANTIAGOCLUB DEPORTIVO EIBAR00200 = 2
389SARASA MUGICA, ARITZSDAD ORDIZIAKO MENDIZALEAK00002 = 2
390SINDE CORREYERO, JUAN JOSE02000 = 2
391TAPIAS MATEU, XAVIERRICARDO VALENCIA00002 = 2
392TELLETXEA BERGARA, PATXI00200 = 2
393TRABA RODRIGUEZ, ASIERCLUB ALPINO UZTURRE00200 = 2
394UGARTEMENDIA URDANPILLETA, LUISANDATZA00200 = 2
395ULAIAR BELTZA, XABIERKARRIKESTU M.T.00002 = 2
396ULAYAR MENDIOLA, MIGUEL ANGELLARRAÑETA00002 = 2
397UNSAIN OSA, JUAN RAMONLAGUN ONAK M. B.00200 = 2
398UNZURRUNZAGA GAMBOA, ANDERSAKANA BIZIRIK MENDI TALDEA00002 = 2
399URBIETA ETXEBERRIA, ANDONI00200 = 2
400URDANGARIN ELOSEGI, HARITZGAILLURRERANTZ00200 = 2
401URKIA ATXAGA, PEIOAIZKARDI00200 = 2
402URKIA INTXAUSTI, ISIDROGIRIZIA00002 = 2
403URRUTIA ORTIZ, AITORATXAZPE MENDI TALDEA02000 = 2
404ZALDUA MUÑOZ, XABIER00002 = 2
405ZARATIEGUI ZARATIEGUI, FERNANDO00002 = 2
406ZUFIAURRE GARCIA, GAIZKALIZARRA MENDIZALE ELKARTEA00002 = 2
 
EUSKAL MENDIZALE FEDERAZIOA
Errotaburu Pasealekua 1-9º-3ª. 20018 Donostia-San Sebastián     www.emf.eus      email: martxas@emf-fvm.com
|  Legezko Oharra  |  Pribatutasun Politika  |  Cookien Politica  |  © zirkuitua.com