| euskara | castellano | français |
2019
EUSKAL HERRIKO IRAUPEN LUZEKO IBILALDIEN ZIRKUITUA
                                    
| Zirkuitua | ...beste ibilaldi | Shebe Peña | Kontaktua | Hemeroteka |
| ibiltarien gunea | elkarteen gunea | administratzailearen gunea |
2019 URTEKO 18.IBILALDIEN ZIRKUITUA
                 
www.zirkuitua.com 5.162.567 bisita
            
 
EMFRAKO ZERRENDA OSOA
ZIRKUITUAREN FINALISTAK
Ar=Araba Bi=Bizkaia Gi=Gipuzkoa Ip=Iparralde Na=Nafarroa
email: info@zirkuitua.com ERREKLAMAZIOAK
Taula ordenean jartzeko, zutabearen goiburuan klikatu
NoNOMBRECLUBArBiGiIpNaTotal
1HERNANDEZ CABERO, NEMEALPINO UZTURRE23513 = 14
2HARISTOY HIRIART, CHRISTOPHERANDOCARTE FFR13333 = 13
3SAINZ CALVO, JOSE MARIAMANUEL IRADIER23413 = 13
4ZUBIRIA GOÑI, ANGEL MARIMURRUKIXO23422 = 13
5ARZALLUS URREIZTI, ANDONIMORKAIKO14223 = 12
6AXPE AXPE, JON ANDONIORIXOL32322 = 12
7GONZALEZ BENITO, JAVIER IGNACIOALTSASUKO MENDIGOIZALEAK22413 = 12
8ROMANO GARCIA, JUANSOLLUBE 70733312 = 12
9AZPITARTE ARANCETA, FELIXJOKO ALAI MENDI TALDEA13322 = 11
10BENGOETXEA UGARTE, JUAN MARIANDATZA21521 = 11
11BIKONDOA BIKONDOA, KONTXIBAZTANGO MENDIGOIZALEAK12323 = 11
12EZPELETA URKIA, AMADEOBESAIDE M.E22421 = 11
13GARCÍA GARCÍA, ANDRÉSPAGOETA21422 = 11
14JUAN ROJO, JOXEBESAIDE M.E12413 = 11
15RASTROLLO IZQUIERDO, JORGEGANGUREN24311 = 11
16SUSO LÓPEZ, RICARDOG. A. ALDATZ GORA33311 = 11
17UZKUDUN SARASUA, ANDERGIRIZIA MENDI TALDEA21413 = 11
18ARBELAITZ ARANBURU, KIZKITZAGIRIZIA MENDI TALDEA21313 = 10
19AZKARGORTA BELETEGI, LUIS MARIPOLPOL31321 = 10
20FUERTES RAN, FRANCISCO JAVIERBOSCOS MT12313 = 10
21OÑATIBIA ABALDE, AGURTZANECVC21412 = 10
22ZALDIBAR PAGAZAURTUNDUA, AITORGOIKOGANE M.T.22222 = 10
23ANDRÉS ZUBIRIA ZUBIRIA, MOISESANDATZA M. T22311 = 9
24ARIZMENDI KORTABERRIA, ANTXONMORKAIKO22212 = 9
25DE LEON GONZALEZ, YOLANDAGANERANTZ22311 = 9
26GOIRI BEOBIDE, EKAITZBASKONIA MENDI TALDEA32112 = 9
27GOMEZ HERNANDEZ, MIGUELCLUB VASCO DE CAMPING ELKARTEA11412 = 9
28OZAETA MUSITU, JOSE ANGELGASTEIZ32112 = 9
29URIARTE GOÑI, JULENGANGUREN22113 = 9
30ZAPIRAIN ADURIZ, IÑAKIURDABURU21312 = 9
31ARTETXE AMONDARAIN, IÑIGOTALLU21212 = 8
32AZURMENDI GOROSPE, MARIA LUISAIRUNGO MENDIZALEAK11312 = 8
33ESPILLA BARRUETABEÑA, JOKINMANUEL IRADIER12311 = 8
34GARAIKOETXEA ZABALA, MAIDERALPINO UZTURRE11411 = 8
35GARCIA GOMEZ, ENRIQUEBILBAO ALPINO CLUB12212 = 8
36GARCIA PASCUAL, LUIS ANGELGANERANTZ21311 = 8
37GURTUBAI SOLATXI, JUAN MARIGANZABAL M.T.14111 = 8
38INTXAUSTI AMOREBIETA, ALFONSOZORNOTZA MENDI TALDEA11123 = 8
39IRAZUSTA ARRUTI, J.RAMONANDATZA M.E.11321 = 8
40IZETA URDANGARIN, JOSE RAMONANDATZA11321 = 8
41KORTAJARENA URKOLA, KONTXIAIZKARDI11312 = 8
42LARRUZEA GOIENETXE, KEPAZORNOTZA MT13121 = 8
43MURUAGA SAIZ, IGONEGRUPO ALPINO TURISTA13211 = 8
44OLANO LOPETEGI, IMANOLALPINO UZTURRE11411 = 8
45PENALVA MARTINEZ, MANUELALPINO TABIRA DURANGO22112 = 8
46PÉREZ PALENCIA, SANTIAGOKULUMSPORT21311 = 8
47SEGURADO URRASTABASO, LOREAMUNARRI MENDI TALDEA12311 = 8
48ZULAIKA ERRASTI, ANDONIZESTOA K.B11312 = 8
49BASTIDA DIAZ DE OTAZU, ARRATEKULUMSPORT21211 = 7
50GRANDE PINAR, VERONICASOLLUBE 70711311 = 7
51LANDALUZE JORRIN, NATXO21112 = 7
52LOPEZ GUTIERREZ, JOSUNEALPINO TABIRA DURANGO22111 = 7
53ZELAIA TOMASINO, IBANARTIBAI MT12112 = 7
54AGIRRE BILBAO, JUAN PEDROALPINO TABIRA11112 = 6
55MANTEROLA LARRAZA, JOSE IGNACIOTALAIMENDI11211 = 6
56ZIARRUSTA ARTABE, FELIXGANGUREN21111 = 6
57ZIALTZETA ADURIZ, JOSUMORKAIKO11111 = 5
58AYALA GARCIA, MIKELMANUEL IRADIER20422 = 10
59CABANILLAS AREVALO, RAIALPINO UZTURRE11502 = 9
60GALLEGO GUTIERREZ, FRANCISCOLEIOA MENDI TALDEA22302 = 9
61LIRIO SAGASTIZABAL, INAZIOCLUB VASCO DE CAMPING10512 = 9
62PAWELCZAK JUNGA, JOANNAGAILURRA MENDI TALDEA30212 = 8
63ALVAREZ ALVAREZ, JAIMEMANUEL IRADIER02221 = 7
64GARMENDIA GOYA, JOSE LUISUKE11401 = 7
65KEREXETA RAMIREZ, IMANOLERLAITZ MENDI ELKARTEA11302 = 7
66OLABUENAGA FORTES, JONGASTEIZ MENDI TALDEA21202 = 7
67ORCONDONAGOITIA EREZUMA, JOSEGOIZALE22012 = 7
68ANDUAGA INSAUSTI, EDORTAMUGA10113 = 6
69MOTYKA GIERCZAK, RADOSLAWGAILURRA MENDI TALDEA30111 = 6
70TREJO UNZUETA, LUIS MARÍAALPINO TABIRA DURANGO01212 = 6
71ARAMBURU GONZALEZ, MINTXUUBIETAMENDI11201 = 5
72BILBAO URIBESALGO, IBONATZABAL MENDI TALDEA21101 = 5
73LIZARRALDE IBARRA, JOSE MARIAALPINO TABIRA11012 = 5
74TEJADA OCEJO, FERNANDOS.M. SHERPA10211 = 5
75URIBE LASUEN, LUIS MARIMIRU GAIN OTXANDIO11201 = 5
76HSSINE HMIDAT, AYOUBAITZGORRI11110 = 4
77UGARTE GARRIDO, JOSE LUISIZADI ZALEAK11110 = 4
78BETELU EZEIZA, GORKAIRUNGO MENDIZALEAK00512 = 8
79GIL TOQUERO, JACOBBOSTIBAIETA00322 = 7
80PASCUAL ABOITIZ, SERGIOCLUB ALPINO ORTHEZ02301 = 6
81URBE CASTELRUIZ, BEGOALTSASUKO MENDIGOIZALEAK00123 = 6
82ARRIOLA AZKUE, IÑAKIINDAMENDI10202 = 5
83DE MIGUEL PEREZ, ALBERTOBASKONIA M T02210 = 5
84FERRERO MENDEZ, MIGUEL ANGELMANUEL IRADIER30101 = 5
85GOIKOETXEA MANTEROLA, JUANVASCO DE CAMPING10301 = 5
86GURRUCHAGA CACHO, IBONGAILURRERANTZ10202 = 5
87LOITI LARRAÑAGA, RAMON MARIAPOL POL11300 = 5
88RAZKIN OROBENGOA, ENEKOIRATXO10202 = 5
89ZALDUA AMUNDARAIN, IKERPLATEROTARRAK10301 = 5
90ABERASTURI PARAMO, JOSUYABALINS20101 = 4
91ALVAREZ LLANO, JOSE IGNACIOGANGUREN12100 = 4
92APELLANIZ OLIVARES, JAVIERBESAIDE10102 = 4
93ARBIZU ANDUEZA, PATXIC M LIZARRA20101 = 4
94ARTEAGA ABECIA, RAULBERANTEBILLA MENDI TALDEA10102 = 4
95BERASTEGI EGIGUREN, IOSEBA IÑAKIAURRERA M.T.01102 = 4
96CIAVOLA X, RAFFAELLAC.M. GAZTEIZ10201 = 4
97GONZALEZ DE SAN PEDRO GOMEZ DE SEGURA, PATXICLUB MONTAÑA GAZTEIZ10201 = 4
98MALO AYENSA, OLGA10012 = 4
99MATEO CASTAÑEDA, JESUSATXAZPE12100 = 4
100MAULEON EZKUTARI, XABIERLARRINETA10102 = 4
101OLLOKIEGI ALBIZU, JOSIANCLUB VASCO DE CAMPING10102 = 4
102OÑATE EREÑAGA, IÑIGOMANUEL IRADIER11200 = 4
103ORCAJO RUIZ DE LOIZAGA, MIGUEL ANGELC.M. GAZTEIZ10201 = 4
104RUIZ DE APODACA ECHAZARRA, RICARDOC.M.GAZTEIZ10201 = 4
105TEJADA OCEJO, JONATANS.M. SHERPA00211 = 4
106ZABALONDO GOROSTEGI, LANDER12100 = 4
107ZUBELDIA LETAMENDIA, GORKAKEMEN10201 = 4
108ALAIOGOIKOA LANDABASO, SERGIO01101 = 3
109AYERBE COSSIO, ASIERPEÑA KARRIA10101 = 3
110GARCIA OSES, ALVAROIZARBE00111 = 3
111GODOY HIDALGO, PATXI IMANOLORIXOL M.T MANUEL IRADIER10101 = 3
112GOLDARAZENA GOÑI, MIKELIRATXO ELKARTEA10101 = 3
113GONZALEZ SOIRAS, RUBENBASKONIA11010 = 3
114IRCIO ALBERDI, IPARERDELLA MT11100 = 3
115LONGO IBARRA, FERNANDOZORNOTZA MT00111 = 3
116MARTI TORRECILLAS, FERNANDOTALAI_MENDI M.E.11100 = 3
117MATEO ARNOSO, EKAINATXAZPE11100 = 3
118MOLANO RUBIO, AITOREIBAR01101 = 3
119ORMAZABAL ARANA, IÑAKIOSTADAR11100 = 3
120SAGASTIZABAL DE LA FUENTE, GOIURIERDELLA MT11100 = 3
121TRAPAGA RUIZ, JAVIERSESTAO ALPINO CLUB11100 = 3
122URANGA AROTZENA, JOSULAGUN ONAK M.B.10101 = 3
123EIZAGIRRE LARRAÑAGA, MANUPAGOETA ME00303 = 6
124ANTUNEZ MORATO, RAFAZANPATUD00401 = 5
125BERREGI ABALDE, IÑAKI00401 = 5
126CIVICO IRIONDO, KONTXIALPINO UZTURRE10400 = 5
127GORROTXATEGI GORROTXATEGI, JONAITZGORRI M E00302 = 5
128MUÑOA BENGOA, KARMELOITURRIBERO20300 = 5
129URRUTIA ORTIZ, AITORATXAZPE MENDI TALDEA14000 = 5
130ZUBIA RAMOS, JUAN IGNACIO00302 = 5
131ARANALDE URRETABIZKAIA, AITOR00202 = 4
132AROCENA ALKAIN, ASIERAIZKORRI M.K.10300 = 4
133ARRIETA AGUIRRE, TOMASMORKAIKO01300 = 4
134ARRUTI OLEAGA, ENEKOGOIZALE13000 = 4
135AZANZA SANZ, IÑAKINAFAR FEDERAKUNDEA00202 = 4
136AZCONA ARREGUI, JUANCLUB VASCO DE CAMPING ELKARTEA00202 = 4
137CASCON RODRIGUEZ, JOSUBESAIDE M.E00202 = 4
138CHERIF APARICIO, RODOLFOBOSCOS00202 = 4
139ETXEBERRIA ALBISU, TXOMINALPINO UZTURRE00301 = 4
140ETXEZARRETA APAOLAZA, GARBIÑECLUB VASCO DE CAMPING ELKARTEA00202 = 4
141GARCÍA MENÉNDEZ, CARLOSGANERANTXZ13000 = 4
142HIERRO IBÁÑEZ, AGUSTÍNCM GASTEIZ30100 = 4
143IZETA ARAMENDI, XABIERANDATZA00202 = 4
144LIZARRAGA BALDA, ANGELINESBOSCOS00202 = 4
145MENTXAKATORRE BILBAO, SILVIABURTOTXA03100 = 4
146REZOLA UROLA, IMANOLARRASTAKA00202 = 4
147REZOLA UROLA, KAULDIARRASTAKA00202 = 4
148SALCEDO RODRIGUEZ, JAVIERLAITZ M.E.00301 = 4
149SARRATEA OPOCA, MARTÍNCD MUGA MENDI TALDEA00202 = 4
150URKIJO REKALDE, IÑAKIGANGUREN13000 = 4
151ZUMEAGA LAPEIRA, JOSE AGUSTININDA MENDI00202 = 4
152ARANBURU GIL, ERIKOAIZKORRI MENDIZALE ELKARTEA00102 = 3
153ARCARAZO GALLASTEGUI, MAITANE01002 = 3
154ARRAIZA RODRÍGUEZ, CARLOSBKE00201 = 3
155ARRIZABALAGA URKIZA, AINARABAI00201 = 3
156ARRUTI ALDALUR, ANDERS.M LAGUN ONAK00201 = 3
157AZUMENDI RIVAS AZUMENDI RIVAS, JOSEBAUBIETAMENDI12000 = 3
158BARBERO BARTOLOME, ASIERAIZKARDI00201 = 3
159BASTARRICA LARRAURI, JUAN RAMONATARRABI00201 = 3
160BENITO CORNEJO, JOSE V.KULUM SPORT KIROL KLUBA01200 = 3
161BERRA JUARISTI, IORITZZURRIOLA00201 = 3
162BERRIOZABAL CILAURREN, UNAIUBIETAMENDI MENDI TALDEA00201 = 3
163BIANA ERKIAGA, ERNESTOGAZTEIZ10200 = 3
164BILBAO IPIÑAZAR, EUGENIO02100 = 3
165CORDERO CABIDO, JOSUNEKULUM SPORT KIROL KLUBA01200 = 3
166CRESPO HIDALGO, BEGOÑACLUB GASTEIZ20100 = 3
167ERIZ UNZUETA, IÑIGOORIXOL MENDIZALE ELKARTEA10200 = 3
168ETXEZARRETA ARANBURU, IMANOLGOIERRI GARAIA MENDI TALDEA00201 = 3
169FERNANDEZ FERREIRO, ALBERTOGOIZALE12000 = 3
170GALARRAGA EIZAGIRRE, AUXKINLAGUN ONAK00201 = 3
171GALLARDO SANCHEZ, FRANGOIZALE12000 = 3
172GARMENDIA TOLEDO, JULENOKE01200 = 3
173GIL FERNANDEZ DE RETANA, PABLOGAZTEIZ00102 = 3
174GOIKOETXEA IMAZ, IBANAURRERA MENDI TALDEA00201 = 3
175GOMEZ DE SRGURA PEREDA, PEIOGOIENA10002 = 3
176GONZALEZ DOMINGUEZ, JUAN CARLOS01200 = 3
177GONZÁLEZ RODRÍGUEZ, DAVID02010 = 3
178GUERENDIAIN OTAEGUI, IÑIGOOARGI00201 = 3
179GUTIERREZ BACETA, JOSE MARIACLUB DEPORTIVO EIBAR01200 = 3
180GUTIERREZ DE LA PISA, OLGAGANERANTZ01200 = 3
181IGARTZABAL BIDEGAIN, EKAITZ00201 = 3
182IMAZ MAKAZAGA, ANDOITZAIZKORRI ME00201 = 3
183INFIESTA TRABAZOS, JONATANSI00102 = 3
184IRAZABAL BASTERRETXEA, ASIERALDATZ GORA20100 = 3
185JEREZ MIMENZA, TXEMAGALIPA TRAIL TEAM12000 = 3
186KRUTXAGA BARGA, FERNANALDATZ GORA20100 = 3
187LABAKA ESKUDERO, JON00201 = 3
188LEKUE GURRUTXAGA, ANDERO.K.E00102 = 3
189LEONET ELIZEGI, BAUTISTA00102 = 3
190MADRAZO FUENTES, CARLOS10200 = 3
191MARTÍN ROSADO, IKER10200 = 3
192NAPAL ROS, FERNANDOLAGUNAK00102 = 3
193OIARZABAL ZABALETA, ANDONIARRASTAKA K.E.00201 = 3
194PEÑA VELEZ, TOMASMORKAIKO01200 = 3
195PEREZ AIZPURU, ENEKOAMALUR00102 = 3
196PUERTAS CALDERON, ANTOGASTEIZ00201 = 3
197QUIJADA APARICIO, CARLOSZORTZIETAKOAK K.E.20001 = 3
198RODRÍGUEZ NÚÑEZ, CARMENGOIENA10200 = 3
199SAGREDO ARTOLA, JUANMARIOARGI (TOLOSA)00201 = 3
200SANCHEZ SANTIN, TEDIARALARKO ADISKIDEAK00201 = 3
201SANTANA MOREDA, FERMIN00201 = 3
202TELLETXEA BERGARA, PATXI10200 = 3
203URANGA LARRAÑAGA, ANICETOARTIBAI M.T01200 = 3
204URKIA INTXAUSTI, ISIDROGIRIZIA00102 = 3
205URREAGA ETXEBERRIA, IÑIGO00201 = 3
206VILLA CORBACHO, BITTORZMT12000 = 3
207ZABALA LASA, MIKELMONTAÑEROS DEL ANTIGUO K.E.00201 = 3
208ZAFRA CORTÉS, ENRIQUE01200 = 3
209ZARATIEGUI ZARATIEGUI, FERNANDO10002 = 3
210ZUMETA ARTOLA, GARIKOITZALPINO UZTURRE00201 = 3
211AGIRRE URIA, IZASKUN.10001 = 2
212AIERDI ALDEKOA, EKAITX10001 = 2
213ALARGUNSORO UGARTEMENDIA, IOSEBAAMALUR MENDI TALDEA00101 = 2
214ALONSO ETXEBARRIA, FERNANDO01001 = 2
215ALUSTIZA MUNIAIN, IRANTZUFEDERATION DES CLUBS ALPINS ET DE MONTAGNE00101 = 2
216ALVAREZ ECHAVARRI, ENRIKEMANU YANKE00101 = 2
217AMADO PÉREZ, MÓNICA10100 = 2
218AMARO LORENZO, ALVAROCMGAZTEIZ11000 = 2
219ANDRÉS GARCÍA, MARÍA JESÚSDEUSTUKO MENDITARRAK11000 = 2
220ANTOÑANA BASTIDA, DAVIDZORTZITAKOAK10100 = 2
221ARAMENDIA HERNANDEZ, MIKEL00101 = 2
222ARANBURU ETXEBERRIA, GURUTZE 00101 = 2
223ARBERAS AXPE, JORGECLUB GAZTEIZ11000 = 2
224ARISTI GOIKOETXEA, JOSEBA01100 = 2
225ARREGI PLAZAOLA, IÑAKI4219510100 = 2
226ARRUABARRENA LARRINAGA, IÑIGOAURRERA MT00101 = 2
227ARTEAGA MARISCAL, INAZIOZALDAI10001 = 2
228ASURMENDI TUBIA, AITOR00101 = 2
229ATIN ARRATIBEL, JOSÉAMALUR MENDI ELKARTEA00101 = 2
230AUZMENDI LIZARRALDE, ANDONIAIZKORRI MENDIZALE ELKARTEA00101 = 2
231AZKARATE ADARRAGA, MARTÍNIZARBE MENDI TALDEA00101 = 2
232BALZATEGI MURUAMENDIARAZ, AITORBESAIDE00101 = 2
233BARANDIARAN VELEZ DE MENDIZABAL, AMAIAARRASTAKA00101 = 2
234BASILIO PEREIRA, EMILIOGANZABAL MENDI TALDEA10100 = 2
235BILBAO SIERRA, AINTZANE01001 = 2
236BUSTINZA OLABARRI, JESUS MARI01001 = 2
237CABALLERO POZO, PEIOMURRUKIXO01100 = 2
238CARRASCAL SALGADO, JUAN CARLOSPEÑA KARRIA10100 = 2
239CEARRETA AGUIRREBEITIA, IÑIGOJAIZKIBEL MENDIZALE TALDEA00101 = 2
240CENGOTITABENGOA FERNÁNDEZ, MAITE10100 = 2
241CERDÁ SAGARDIA, ASIERAIZKORRI M.K.00101 = 2
242CID AZIBAR, JULEN00101 = 2
243CRESPO LABURU, ROSASOCIEDAD EXC. MANUEL IRADIER10001 = 2
244CRESPO MONREAL, JUAN MANUELMUGA00101 = 2
245CUELI TROUBADOUR, SERGEAUNAMENDI00110 = 2
246DIAZ ANDA, FELIXPEńA KARRIA10100 = 2
247DIEZ OSINALDE, IONAIZKORRI M.E00101 = 2
248DIEZ REVENGA, JOSE LUISMORKAIKO M.E.10001 = 2
249DOMINGUEZ ETXEBARRIA, JOSUALPINO TABIRA01001 = 2
250EPELDE JUARISTI, KARMELO01001 = 2
251EPELDE UGALDE, KEPAARRASTAKA MT00101 = 2
252EXTREME SANTOS, IGNACIO00101 = 2
253FEIJÓO BURGUERA, ELENAPEÑA KARRIA10001 = 2
254FERNANDEZ FERNANDEZ, GONZALODEUSTUKO MENDITARRAK01100 = 2
255FONTECHA HERAS, ALBERTOGOIGAIN MENDI TALDEA10001 = 2
256FUENTES ECHEGOYEN, IORITZ00101 = 2
257FUNES CARRION, ALVAROTRAIL TEAM BIZKAIA01001 = 2
258GALLASTEGI ZUBIARREMENTERIA, MIRENEIBAR C.D.01001 = 2
259GARCIA RIESCO, ROBERTOMORKAIKO M.E.11000 = 2
260GARCIA ULLOA, ANDRES11000 = 2
261GOLDARAZENA GOÑI, MIKELC.M. IRATXO00011 = 2
262GONZALEZ PORTILLA, IBONEGASTEIZ10001 = 2
263GUTIERREZ IÑIGO, JAVIER11000 = 2
264HERNANDEZ RODRIGUEZ, IÑAKI11000 = 2
265HERREROS TOLEDO, VÍCTORCLUB DE MONTAÑA DE CALAHORRA10001 = 2
266IBAÑEZ DIEZ, MIGUEL ANGELMANUEL IRADIER10100 = 2
267IBARRA FERNANDEZ, JULENPADURA MENDI TALDEA10100 = 2
268IRAOLA OTAEGUI, AIMARLAGUN ONAK00101 = 2
269IRIBAR ANTON, IMANOL00101 = 2
270IRIONDO IBARLOZA, JOSE MªAURRERA MENDI TALDEA11000 = 2
271IZAGUIRRE PALACIOS, ALEXANDER11000 = 2
272JAKA ALBERDI, ANDONIGOIERRI GARAIA TALDEA00101 = 2
273JAUREGI ZABALA, ESTITXU00101 = 2
274JIMENEZ ARRIETA, AITZOL00101 = 2
275KANPOS OLLAKARIZKETA, IOSEBAGASTEIZ MENDI TALDEA10100 = 2
276LAJAS VAZQUEZ, JACINTOOARGI10100 = 2
277LAPAZARAN ECHEVARRIA, ANEASUNTZE MENDI KLUBA01100 = 2
278LARRUZEA MOTXOBE, AMAIAZORNOTZA MT01100 = 2
279LASARTE GARALDE, IMANOLAURRERA MENDI TALDEA11000 = 2
280LASARTE GUERENABARRENA, ISMAELALPINO TABIRA01100 = 2
281LEGARISITI SANCHEZ, ANTONIONO11000 = 2
282LETAMENDI BELAMENDIA, IÑAKIOSTADARSAIARRE00101 = 2
283LINAZA GARAI, JOSE MIGUELATZABAL M.T01001 = 2
284LOPETEGI SORARRAIN, IÑAKI00101 = 2
285LUZÁN DÍEZ, JUAN ANTONIOCOBI01100 = 2
286MARTIN FLORES, JOSEITURRIBERO10001 = 2
287MARTINEZ AGIRRE, ENEKAOARGI00101 = 2
288MARTÍNEZ CÁMARA, XABERERDELLA M.T11000 = 2
289MARTINEZ CUBERO, JUANTXOURDABURU M.E00101 = 2
290MARTINEZ DE SANTOS PEREZ DE MENDIGUREN, XABIERCLUB MONTAÑA GAZTEIZ10001 = 2
291MAYA KEREJETA, MANU00101 = 2
292MENDIZABAL IRASTORZA, ANDONIO.K.E00101 = 2
293MIÑANO DURANTEZ, MIKELMENDIKO LAGUNAK10100 = 2
294MORLOTE EXPOSITO, JESUSC.A. GALLARRETA01001 = 2
295MUJIKA BERASALUZE, ANARTZARRASTAKA00101 = 2
296MUZÁS COLERA, IKERVASCO DE CAMPING00101 = 2
297NUÑEZ SAENZ DEL CASTILLO, JONATHANMANU YANKE10100 = 2
298OCHOA DE ALDA ZUDAIRE, AMAIACLUB VASCO DE CAMPING00101 = 2
299OJEDA ARANTZAMENDI, ANDONI01100 = 2
300OLABUENAGA FORTES, JONGASTEIZ MENDI TALDEA00110 = 2
301ORMAZABAL SALEGUI, YONORDIZIKO MENDIZALEAK00101 = 2
302PEREZ DOMINGUEZ, ELIZABETH10001 = 2
303PEREZ DE CEA ESCUDERO, DAVIDMONTAÑA DE CALAHORRA10001 = 2
304RAZKIN MEDRANO, AMAIAARALAR MENDI00101 = 2
305RODRÍGUEZ CARRIÓN, PAULO CÉSARCLUB DE MONTAÑA CALAHORRA10001 = 2
306RUIZ BENITEZ, JOSE10001 = 2
307RUIZ DE EGUINO OSTIZA, AITORKULUMSPORT10001 = 2
308SÁENZ RUBIO, JOSE MIGUELC.M.FUENTE TEJA10001 = 2
309SALABERRIA AGIRRE, OIERERDELLA MT00101 = 2
310SAN MIGUEL MAYO, ROBERTO10001 = 2
311SAN SEBASTIAN GARMENDIA, IÑAKIBURUMENDI11000 = 2
312SANCHO SAINZ, CARLOS00101 = 2
313SANTOS GARCIA, IÑAKIALTZA HERRIA K.E.00101 = 2
314SOLLA GARCIA SOLLA GARCIA, RICARDO01001 = 2
315SOLORZANO ALBIZU, JON11000 = 2
316SOMOZA PULIDO, MANUELOSTADAR00101 = 2
317SOTO LABANDA, OSCARAIZKARDI M.E00101 = 2
318TELLETXEA ETXARTE, JOSE MARIAGERRA MENDI TALDEA00101 = 2
319TORRONTERAS GARCIA, JUANJO00101 = 2
320TRUCHUELO OROBIOURRRUTIA, KOLDOALPINO TABIRA DURANGO01001 = 2
321URGOITI GALARZA, NEREABURTOTZA01001 = 2
322URGOITI GALARZA, OIHANEBURTOTZA MENDI TALDEA01001 = 2
323URIBE ODRIA, EDUARDOEIBAR01001 = 2
324URQUIOLA GARCIA, MIKELCM GASTEIZ10001 = 2
  IBILALDIA ELKARTEA EGUNA
  1XXX SAKANAKO IBILALDIAIRATXO Elkartea27/04/2019
  2Zuiako XIX. BiraZUIA Mendi Taldea ATZABAL06/07/2019
325URRESTI ORMAETXE, IKER01001 = 2
326UZKUDUN SARASUA, AINHOAURDABURU10100 = 2
327VELAZQUEZ MORENO, JUAN MARCELOBASKONIA MENDI TALDEA00101 = 2
328VILLALBA EGUILUZ, UNAIGAZTEIZ10001 = 2
329VITERI ., ENEKO01100 = 2
330ZAUTUA BILBAO, IGORAIXEMENDI00101 = 2
331ZORRIKETA LARBURU, KOLDOBILBAO ALPINO CLUB01100 = 2
332ZOZAYA ARAMENDY, MAITE00101 = 2
333ZUGARRAMURDI IRIGOIEN, ARRIARALARKO ADISKIDEAK00101 = 2
334ZURUTUZA FEIJO, JOSEBAARRASTAKA00101 = 2
335ARANGUREN ETXARRI, NATI00003 = 3
336ARGALUZA LARRINAGA, JOSEBATALLU KE.03000 = 3
337BARRICART LISARRI, MARTÍNS.M. BOSCOS BERRI00003 = 3
338CASI LEON, FERNANDOMANUEL IRADIER00300 = 3
339FUENTE RUIZ, LUIS ANGEL03000 = 3
340IIRAOLA BENGOA, ANTXONALPINO UZTURRE00300 = 3
341IZAGUIRRE TELLETXEA, ANDONIBAZTANGO00003 = 3
342LARA , LUISEZKABA MENDI TALDEA00003 = 3
343LEGARDA GOÑI, ANGELTRIKETE TAFALLA00003 = 3
344LEGARRETA SOLATXI, LANDERGANGUREN M.T.03000 = 3
345LEIBRANDT , ISABELLASOCIEDAD LAGUNAK00003 = 3
346LLAGUNO URRUTIA, KOLDO03000 = 3
347OLAGUE MITXELTORENA, JOSE00003 = 3
348PRIETO ETXANO, IÑAKIURDABURU00300 = 3
349PUEYO LECUMBERRI, JESUS MARIAC.D. CIU DTVA. AMAYA00003 = 3
350ROIG GARRO, JOSE LUIS00003 = 3
351SANCHEZ CORTES, LUISS.D.R.C. ANAITASUNA00003 = 3
352SINDE CORREYERO, JUAN JOSE03000 = 3
353TORRES ARREGUI, JUANA MARIA00003 = 3
354URDANGARIN AGIRRE, MAIDERATAUN KIROL ELKARTEA00300 = 3
355VAZQUEZ AUZMENDI, ARKAITZ00300 = 3
356VILLAMAYOR MERINO, DAVIDGANGUREN03000 = 3
357AGIRRE ARRIZABALAGA, EÑAUTAURRERA MT00200 = 2
358AGUAS ALARCOS, DAVIDTRINKETE00002 = 2
359AIZPURU BEGIRISTAIN, JOXEATAUN KIROL ELKARTEA00200 = 2
360ALONSO VAZQUEZ, JOSE MANUELOARGI00200 = 2
361ALTUNA IRAOLA, JONOARGI00200 = 2
362ALUSTIZA ALUSTIZA, ASIER00200 = 2
363ALVAREZ URIARTE, DAVIDGANGUREN02000 = 2
364AMUNDARAIN TARDIO, IBAI00200 = 2
365ANASAGASTI BARAIAZARRA, ARITZMENDIRIZ MENDI00200 = 2
366ANTXUSTEGI AGIRREZABALA, JOSE MARIAAURRERA MENDI TALDEA00200 = 2
367ARAMBURU AIZPURU, XABIERAIZKORRI00002 = 2
368ARAMENDI LANDA, MIKELAGIRO MENDI TALDEA00002 = 2
369ARBIZU ARISTIZABAL, ARITZ00002 = 2
370ARIAS PEÑA, SANTIC.D. TRAIL RUNNING CAZORLA00002 = 2
371ARRARAS ARANGOA, XABIER00200 = 2
372ARRIOLA SETIEN, KEPAVASCO DE CAMPING00200 = 2
373ARRIZABALAGA ARANETA, ARATZARRASTAKA00200 = 2
374ASTEINZA ASTEINZA, JAVIERDEUSTUKO MENDITARRAK20000 = 2
375ASTUDILLO MOLINA, HARITZ00002 = 2
376ATXOTEGI URIBARRENA, IÑIGOALPINO TABIRA00002 = 2
377AZKARATE MARKULETA, FERMINOARGUI00200 = 2
378BAZTARRIKA URDANGARIN, MARIATAUN K.E00200 = 2
379BERAZA LOIDI, JABIERIRATXO00002 = 2
380BERIAIN PLANO, JOSE ANTONIOADI IKE00002 = 2
381BEROZ LARBURU, IMANOLIRUNGO MENDIZALEAK00200 = 2
382CERIO MANTEROLA, JUANAITZARTE MENDI TALDEA00002 = 2
383CHINCHETRU MARTÍNEZ, IRANTZUEZ20000 = 2
384CORTES LÓPEZ DE ARMENTIA, ROBERTOATAZABAL20000 = 2
385DEL CASTILLO MANUYAMA, PETRICD MUGA MENDI TALDEA00002 = 2
386DOMÍNGUEZ CALVO, GORKAOARGI00200 = 2
387DORRONSORO GUINEA, MIKELIRATXO00002 = 2
388ECHARTE , EUGUENI00002 = 2
389EGIBAR IZETA, EÑAUTAIZKARDI MENDIZALE ELKARTEA00200 = 2
390EGIBAR MITXELENA, MIKELAIZKARDI00200 = 2
391ESTEBAN ROBLEDO, RUBÉNG. M. ITSASTARRAK00200 = 2
392ETXARTE JOSE MIGEL, AMORENDONIBANE00002 = 2
393ETXEBERRIA LASARTE, IKEREUSKALDUNA00200 = 2
394ETXEBERRIA PROAÑO, IÑIGO02000 = 2
395GABIÑA BASTERRA, GORKAGASTEIZ20000 = 2
396GALARRAGA ARTEAGA, IMANOLLASARTE ORIA TRAIL00200 = 2
397GARASA LARRAZA, JON00002 = 2
398GARCIA BLANCO, KEVIN00002 = 2
399GARRETAS URIARTE, ASIERGANGUREN MT02000 = 2
400GAUVAIN …, JEAN20000 = 2
401GAZTAÑAGA ARBEA, MARTINORDIZIAKO MENDIZALEAK00200 = 2
402GAZTELUMENDI GALZAGORRI, JUANBETIGAZTE00002 = 2
403GONZALEZ RUIZ, ZURIÑE20000 = 2
404GORDO RODRÍGUEZ, JUAN42195.ES20000 = 2
405GOROSPE LORENZO, AITORMANU YANKE00002 = 2
406HAGUET , NICOLAS00200 = 2
407HERNÁNDEZ LOPEZ, JUAN JOSEC. M. GASTÉIZ20000 = 2
408HERNANDEZ PERALO, JOSE ANDRES00002 = 2
409IPARRAGIRRE SOPELANA, PEDROMORKAIKO00200 = 2
410IRAIZOZ LATASA, JOSE ANTONIOIRATXO ELKARTEA00002 = 2
411IRAIZOZ LATASA, PEDROIRATXO ELKARTEA00002 = 2
412IRASTORZA CORCUERA, IGORHELVETIA00200 = 2
413IRIARTE ARTOZKI, IBANANSOAINGO00002 = 2
414ITURRARTE ALDUNCIN, TOMAS00002 = 2
415KINTANA ARRESE, ASIER02000 = 2
416KINTANA LARRAZA, JOSETXO00002 = 2
417LANDIRIBAR GOIENETXE, LANDERRUN1900002 = 2
418LARRAMENDI REMONDEGUI, ANDRESRUTOS NAVARRA00002 = 2
419LARRAÑAGA GARITANO, IÑIGOIZADO ZALEAK00200 = 2
420LIZARRAGA SANCHO, ENEKO00002 = 2
421LIZARRALDE GURRUCHAGA, ENEKOPAGOETA M.E00200 = 2
422LIZARRALDE IBARRA, JOSE MARIAALPINO TABIRA02000 = 2
423MAIZA BEGUIRISTAIN, JOSE JAVIERCLUB DANTZALEKU SAKANA00002 = 2
424MARTINEZ BARAYAZARRA, AITORGOIERRI GARAIKO MENDI LASTERKETA TALDEA00200 = 2
425MATELLANES GARCIA, OSCARRUTAS NAVARRA00002 = 2
426MENDIOLA ZUFIAURRE, IÑIGOGOIERRI GARAIA TALDEA00002 = 2
427MENDIZABAL ZEBERIO, KONTXIJAIZKIBEL MENDIZALE TALDEA00200 = 2
428MUJIKA TEJERIA, IKEREUSKALDU A00200 = 2
429MURGA COSTA, JAVIERCDA AURRERANTZ SESTAO02000 = 2
430ODRIOZOLA ARRIETA, JOSE ANTONIOJAIZKIBEL MENDIZALE TALDEA00200 = 2
431ORBEGOZO BELASKO, AIMAR00200 = 2
432ORIBE ÁLVAREZ, JONCDA AURRERANTZ02000 = 2
433ORTEGA TERCERO, JUAN CARLOSCAF BAYONNE02000 = 2
434OTAÑO BASURTO, URKO00200 = 2
435PANIZO PEREDAA, FIDEL FERNANDO42195.ES20000 = 2
436PASTRIAN PRIETO, JUAN00200 = 2
437PAULARENA GORRAIZ, IBON00002 = 2
438PELAEZ FERNANDEZ DE LEGARIA, ROBERTOMANUEL IRADIER20000 = 2
439PEREZ REGUERA, OIHANEARROLAPE MK02000 = 2
440PETRALANDA BARROETA, UGAITZ02000 = 2
441PLAZAOLA X, XAVIERBASATI20000 = 2
442POZUETA LIZARRAGA, IRENE00200 = 2
443RAZQUIN OTAMENDI, JOSU00002 = 2
444RENTERIA IRAETA, IGNACIOC.M.GASTEIZ00002 = 2
445REZABAL IRAOLA, IGORAGIRO MENDI TALDEA00002 = 2
446RUIZ DE AZUA ORMAZA, EGOITZSOLLUBE 70700200 = 2
447SAEZ DE ARREGUI EGURROLA, SANDRA00002 = 2
448SALINAS ZUDAIRE, DAVIDASOC.DEPORTIVA ISABA/IZABA00002 = 2
449SANTAMARIA BARRIGON, SANTIAGOCLUB DEPORTIVO EIBAR00200 = 2
450SARASA MUGICA, ARITZSDAD ORDIZIAKO MENDIZALEAK00002 = 2
451SOLAUN MAHAMUD, MAITEC. M. GASTEIZ20000 = 2
452TAPIAS MATEU, XAVIERRICARDO VALENCIA00002 = 2
453TRABA RODRIGUEZ, ASIERCLUB ALPINO UZTURRE00200 = 2
454TUERTA ISASI, ASIER20000 = 2
455UGARTEMENDIA URDAMPILLETA, LUISANDATZA M.E00200 = 2
456ULAIAR BELTZA, XABIERKARRIKESTU M.T.00002 = 2
457ULAYAR MENDIOLA, MIGUEL ANGELLARRAÑETA00002 = 2
458UNSAIN OSA, JUAN RAMONLAGUN ONAK M. B.00200 = 2
459UNZURRUNZAGA GAMBOA, ANDERSAKANA BIZIRIK MENDI TALDEA00002 = 2
460URBIETA ETXEBERRIA, ANDONI00200 = 2
461URDANGARIN ELOSEGI, HARITZGAILLURRERANTZ00200 = 2
462URKIA ATXAGA, PEIOAIZKARDI00200 = 2
463ZALDUA MUÑOZ, XABIER00002 = 2
464ZUBIRIA MARTINEZ DE LAPERA, GAIZKACM GASTEIZ20000 = 2
465ZUBIRIA SOPENA, KARLOSCM GASTEIZ20000 = 2
466ZUFIAURRE GARCIA, GAIZKALIZARRA MENDIZALE ELKARTEA00002 = 2
 
EUSKAL MENDIZALE FEDERAZIOA
Errotaburu Pasealekua 1-9º-3ª. 20018 Donostia-San Sebastián     www.emf.eus      email: martxas@emf-fvm.com
|  Legezko Oharra  |  Pribatutasun Politika  |  Cookien Politica  |  © zirkuitua.com