| euskara | castellano | français |
2019
EUSKAL HERRIKO IRAUPEN LUZEKO IBILALDIEN ZIRKUITUA
                                    
| Zirkuitua | ...beste ibilaldi | Shebe Peña | Kontaktua | Hemeroteka |
| ibiltarien gunea | elkarteen gunea | administratzailearen gunea |
2019 URTEKO 18.IBILALDIEN ZIRKUITUA
                 
www.zirkuitua.com 5.154.014 bisita
            
 
EMFRAKO ZERRENDA OSOA
ZIRKUITUAREN FINALISTAK
Ar=Araba Bi=Bizkaia Gi=Gipuzkoa Ip=Iparralde Na=Nafarroa
email: info@zirkuitua.com ERREKLAMAZIOAK
Taula ordenean jartzeko, zutabearen goiburuan klikatu
NoNOMBRECLUBArBiGiIpNaTotal
1HERNANDEZ CABERO, NEMEALPINO UZTURRE23513 = 14
2SAINZ CALVO, JOSE MARIAMANUEL IRADIER23413 = 13
3HARISTOY HIRIART, CHRISTOPHERANDOCARTE FFR13323 = 12
4ZUBIRIA GOÑI, ANGEL MARIMURRUKIXO23412 = 12
5ARZALLUS URREIZTI, ANDONIMORKAIKO14213 = 11
6AXPE AXPE, JON ANDONIORIXOL32312 = 11
7AZPITARTE ARANCETA, FELIXJOKO ALAI MENDI TALDEA13322 = 11
8BIKONDOA BIKONDOA, KONTXIBAZTANGO MENDIGOIZALEAK12323 = 11
9GARCÍA GARCÍA, ANDRÉSPAGOETA21422 = 11
10JUAN ROJO, JOXEBESAIDE M.E12413 = 11
11SUSO LÓPEZ, RICARDOG. A. ALDATZ GORA33311 = 11
12UZKUDUN SARASUA, ANDERGIRIZIA MENDI TALDEA21413 = 11
13ARBELAITZ ARANBURU, KIZKITZAGIRIZIA MENDI TALDEA21313 = 10
14BENGOETXEA UGARTE, JUAN MARIANDATZA21511 = 10
15EZPELETA URKIA, AMADEOBESAIDE M.E22411 = 10
16OÑATIBIA ABALDE, AGURTZANECVC21412 = 10
17ANDRÉS ZUBIRIA ZUBIRIA, MOISESANDATZA M. T22311 = 9
18AZKARGORTA BELETEGI, LUIS MARIPOLPOL31311 = 9
19GOIRI BEOBIDE, EKAITZBASKONIA MENDI TALDEA32112 = 9
20OZAETA MUSITU, JOSE ANGELGASTEIZ32112 = 9
21ZALDIBAR PAGAZAURTUNDUA, AITORGOIKOGANE M.T.22212 = 9
22ZAPIRAIN ADURIZ, IÑAKIURDABURU21312 = 9
23ARTETXE AMONDARAIN, IÑIGOTALLU21212 = 8
24AZURMENDI GOROSPE, MARIA LUISAIRUNGO MENDIZALEAK11312 = 8
25ESPILLA BARRUETABEÑA, JOKINMANUEL IRADIER12311 = 8
26GARAIKOETXEA ZABALA, MAIDERALPINO UZTURRE11411 = 8
27GARCIA GOMEZ, ENRIQUEBILBAO ALPINO CLUB12212 = 8
28KORTAJARENA URKOLA, KONTXIAIZKARDI11312 = 8
29MURUAGA SAIZ, IGONEGRUPO ALPINO TURISTA13211 = 8
30OLANO LOPETEGI, IMANOLALPINO UZTURRE11411 = 8
31PENALVA MARTINEZ, MANUELALPINO TABIRA DURANGO22112 = 8
32ZULAIKA ERRASTI, ANDONIZESTOA K.B11312 = 8
33INTXAUSTI AMOREBIETA, ALFONSOZORNOTZA MENDI TALDEA11113 = 7
34IRAZUSTA ARRUTI, J.RAMONANDATZA M.E.11311 = 7
35IZETA URDANGARIN, JOSE RAMONANDATZA11311 = 7
36LARRUZEA GOIENETXE, KEPAZORNOTZA MT13111 = 7
37LOPEZ GUTIERREZ, JOSUNEALPINO TABIRA DURANGO22111 = 7
38ZELAIA TOMASINO, IBANARTIBAI MT12112 = 7
39AGIRRE BILBAO, JUAN PEDROALPINO TABIRA11112 = 6
40GONZALEZ BENITO, JAVIER IGNACIOALTSASUKO MENDIGOIZALEAK22403 = 11
41ROMANO GARCIA, JUANSOLLUBE 70733302 = 11
42RASTROLLO IZQUIERDO, JORGEGANGUREN24301 = 10
43AYALA GARCIA, MIKELMANUEL IRADIER20412 = 9
44CABANILLAS AREVALO, RAIALPINO UZTURRE11502 = 9
45FUERTES RAN, FRANCISCO JAVIERBOSCOS MT12303 = 9
46GALLEGO GUTIERREZ, FRANCISCOLEIOA MENDI TALDEA22302 = 9
47ARIZMENDI KORTABERRIA, ANTXONMORKAIKO22202 = 8
48DE LEÓN GONZÁLEZ, YOLANDAGANERANTZ22301 = 8
49GOMEZ HERNANDEZ, MIGUELCLUB VASCO DE CAMPING ELKARTEA11402 = 8
50URIARTE GOÑI, JULENGANGUREN22103 = 8
51GARCIA PASCUAL, LUIS ANGELGANERANTZ21301 = 7
52GARMENDIA GOYA, JOSE LUISUKE11401 = 7
53GURTUBAI SOLATXI, JUAN MARIGANZABAL M.T.14101 = 7
54KEREXETA RAMIREZ, IMANOLERLAITZ MENDI ELKARTEA11302 = 7
55OLABUENAGA FORTES, JONGASTEIZ MENDI TALDEA21202 = 7
56ORCONDONAGOITIA EREZUMA, JOSEGOIZALE22012 = 7
57PÉREZ PALENCIA, SANTIAGOKULUMSPORT21301 = 7
58SEGURADO URRASTABASO, LOREAMUNARRI MENDI TALDEA12301 = 7
59ALVAREZ ALVAREZ, JAIMEMANUEL IRADIER02211 = 6
60ANDUAGA INSAUSTI, EDORTAMUGA10113 = 6
61BASTIDA DIAZ DE OTAZU, ARRATEKULUMSPORT21201 = 6
62GRANDE PINAR, VERONICASOLLUBE 70711301 = 6
63LANDALUZE JORRIN, NATXO21102 = 6
64TREJO UNZUETA, LUIS MARÍAALPINO TABIRA DURANGO01212 = 6
65ARAMBURU GONZALEZ, MINTXUUBIETAMENDI11201 = 5
66BILBAO URIBESALGO, IBONATZABAL MENDI TALDEA21101 = 5
67LIZARRALDE IBARRA, JOSE MARIAALPINO TABIRA11012 = 5
68MANTEROLA LARRAZA, JOSE IGNACIOTALAIMENDI11201 = 5
69URIBE LASUEN, LUIS MARIMIRU GAIN OTXANDIO11201 = 5
70ZIARRUSTA ARTABE, FELIXGANGUREN21101 = 5
71ZIALTZETA ADURIZ, JOSUMORKAIKO11101 = 4
72LIRIO SAGASTIZABAL, INAZIOCLUB VASCO DE CAMPING10502 = 8
73PAWELCZAK JUNGA, JOANNAGAILURRA MENDI TALDEA30202 = 7
74GIL TOQUERO, JACOBBOSTIBAIETA00312 = 6
75PASCUAL ABOITIZ, SERGIOCLUB ALPINO ORTHEZ02301 = 6
76ARRIOLA AZKUE, IÑAKIINDAMENDI10202 = 5
77DE MIGUEL PEREZ, ALBERTOBASKONIA M T02210 = 5
78FERRERO MENDEZ, MIGUEL ANGELMANUEL IRADIER30101 = 5
79GOIKOETXEA MANTEROLA, JUANVASCO DE CAMPING10301 = 5
80GURRUCHAGA CACHO, IBONGAILURRERANTZ10202 = 5
81LOITI LARRAÑAGA, RAMON MARIAPOL POL11300 = 5
82MOTYKA GIERCZAK, RADOSLAWGAILURRA MENDI TALDEA30101 = 5
83RAZKIN OROBENGOA, ENEKOIRATXO10202 = 5
84URBE CASTELRUIZ, BEGOALTSASUKO MENDIGOIZALEAK00113 = 5
85ZALDUA AMUNDARAIN, IKERPLATEROTARRAK10301 = 5
86ABERASTURI PARAMO, JOSUYABALINS20101 = 4
87ALVAREZ LLANO, JOSE IGNACIOGANGUREN12100 = 4
88APELLANIZ OLIVARES, JAVIERBESAIDE10102 = 4
89ARBIZU ANDUEZA, PATXIC M LIZARRA20101 = 4
90ARTEAGA ABECIA, RAULBERANTEBILLA MENDI TALDEA10102 = 4
91BERASTEGI EGIGUREN, IOSEBA IÑAKIAURRERA M.T.01102 = 4
92CIAVOLA X, RAFFAELLAC.M. GAZTEIZ10201 = 4
93GONZALEZ DE SAN PEDRO GOMEZ DE SEGURA, PATXICLUB MONTAÑA GAZTEIZ10201 = 4
94MATEO CASTAÑEDA, JESUSATXAZPE12100 = 4
95MAULEON EZKUTARI, XABIERLARRINETA10102 = 4
96OLLOKIEGI ALBIZU, JOSIANCLUB VASCO DE CAMPING10102 = 4
97OÑATE EREÑAGA, IÑIGOMANUEL IRADIER11200 = 4
98ORCAJO RUIZ DE LOIZAGA, MIGUEL ANGELC.M. GAZTEIZ10201 = 4
99RUIZ DE APODACA ECHAZARRA, RICARDOC.M.GAZTEIZ10201 = 4
100TEJADA OCEJO, FERNANDOS.M. SHERPA10201 = 4
101ZABALONDO GOROSTEGI, LANDER12100 = 4
102ZUBELDIA LETAMENDIA, GORKAKEMEN10201 = 4
103ALAIOGOIKOA LANDABASO, SERGIO01101 = 3
104AYERBE COSSIO, ASIERPEÑA KARRIA10101 = 3
105GARCIA OSES, ALVAROIZARBE00111 = 3
106GODOY HIDALGO, PATXI IMANOLORIXOL M.T MANUEL IRADIER10101 = 3
107GOLDARAZENA GOÑI, MIKELIRATXO ELKARTEA10101 = 3
108HSSINE HMIDAT, AYOUBAITZGORRI11100 = 3
109IRCIO ALBERDI, IPARERDELLA MT11100 = 3
110LONGO IBARRA, FERNANDOZORNOTZA MT00111 = 3
111MARTI TORRECILLAS, FERNANDOTALAI_MENDI M.E.11100 = 3
112MATEO ARNOSO, EKAINATXAZPE11100 = 3
113MOLANO RUBIO, AITOREIBAR01101 = 3
114ORMAZABAL ARANA, IÑAKIOSTADAR11100 = 3
115SAGASTIZABAL DE LA FUENTE, GOIURIERDELLA MT11100 = 3
116TRAPAGA RUIZ, JAVIERSESTAO ALPINO CLUB11100 = 3
117UGARTE GARRIDO, JOSE LUISIZADI ZALEAK11100 = 3
118URANGA AROTZENA, JOSULAGUN ONAK M.B.10101 = 3
119BETELU EZEIZA, GORKAIRUNGO MENDIZALEAK00502 = 7
120EIZAGIRRE LARRAÑAGA, MANUPAGOETA ME00303 = 6
121ANTUNEZ MORATO, RAFAZANPATUD00401 = 5
122BERREGI ABALDE, IÑAKI00401 = 5
123CIVICO IRIONDO, KONTXIALPINO UZTURRE10400 = 5
124GORROTXATEGI GORROTXATEGI, JONAITZGORRI M E00302 = 5
125MUÑOA BENGOA, KARMELOITURRIBERO20300 = 5
126URRUTIA ORTIZ, AITORATXAZPE MENDI TALDEA14000 = 5
  IBILALDIA ELKARTEA EGUNA
  1BOGA mendi martxaAURRERA mendi taldea28/04/2019
  2XVI KARRANTZA MENDI IBILALDIAKARRANTZA HARANA Mendi Taldea08/06/2019
  3Zuiako XIX. BiraZUIA Mendi Taldea ATZABAL06/07/2019
  4XV Joserra Romaña Jr.GANERANTZ Mendizale Taldea21/09/2019
  5HIRU GURUTZETAKO XII. IBILALDIAGANGUREN Mendi Taldea28/09/2019
127ZUBIA RAMOS, JUAN IGNACIO00302 = 5
128ARANALDE URRETABIZKAIA, AITOR00202 = 4
129AROCENA ALKAIN, ASIERAIZKORRI M.K.10300 = 4
130ARRIETA AGUIRRE, TOMASMORKAIKO01300 = 4
131ARRUTI OLEAGA, ENEKOGOIZALE13000 = 4
132AZANZA SANZ, IÑAKINAFAR FEDERAKUNDEA00202 = 4
133AZCONA ARREGUI, JUANCLUB VASCO DE CAMPING ELKARTEA00202 = 4
134CASCON RODRIGUEZ, JOSUBESAIDE M.E00202 = 4
135CHERIF APARICIO, RODOLFOBOSCOS00202 = 4
136ETXEBERRIA ALBISU, TXOMINALPINO UZTURRE00301 = 4
137ETXEZARRETA APAOLAZA, GARBIÑECLUB VASCO DE CAMPING ELKARTEA00202 = 4
138GARCÍA MENÉNDEZ, CARLOSGANERANTXZ13000 = 4
139HIERRO IBÁÑEZ, AGUSTÍNCM GASTEIZ30100 = 4
140IZETA ARAMENDI, XABIERANDATZA00202 = 4
141LIZARRAGA BALDA, ANGELINESBOSCOS00202 = 4
142MENTXAKATORRE BILBAO, SILVIABURTZOIA03100 = 4
143REZOLA UROLA, IMANOLARRASTAKA00202 = 4
144REZOLA UROLA, KAULDIARRASTAKA00202 = 4
145SALCEDO RODRIGUEZ, JAVIERLAITZ M.E.00301 = 4
146SARRATEA OPOCA, MARTÍNCD MUGA MENDI TALDEA00202 = 4
147URKIJO REKALDE, IÑAKIGANGUREN13000 = 4
148ZUMEAGA LAPEIRA, JOSE AGUSTININDA MENDI00202 = 4
149ARANBURU GIL, ERIKOAIZKORRI MENDIZALE ELKARTEA00102 = 3
150ARCARAZO GALLASTEGUI, MAITANE01002 = 3
151ARRAIZA RODRÍGUEZ, CARLOSBKE00201 = 3
152ARRIZABALAGA URKIZA, AINARABAI00201 = 3
153ARRUTI ALDALUR, ANDERS.M LAGUN ONAK00201 = 3
154AZUMENDI RIVAS AZUMENDI RIVAS, JOSEBAUBIETAMENDI12000 = 3
155BARBERO BARTOLOME, ASIERAIZKARDI00201 = 3
156BASTARRICA LARRAURI, JUAN RAMONATARRABI00201 = 3
157BENITO CORNEJO, JOSE V.KULUM SPORT KIROL KLUBA01200 = 3
158BERRA JUARISTI, IORITZZURRIOLA00201 = 3
159BERRIOZABAL CILAURREN, UNAIUBIETAMENDI MENDI TALDEA00201 = 3
160BIANA ERKIAGA, ERNESTOGAZTEIZ10200 = 3
161BILBAO IPIÑAZAR, EUGENIO02100 = 3
162CORDERO CABIDO, JOSUNEKULUM SPORT KIROL KLUBA01200 = 3
163CRESPO HIDALGO, BEGOÑACLUB GASTEIZ20100 = 3
164ERIZ UNZUETA, IÑIGOORIXOL MENDIZALE ELKARTEA10200 = 3
165ETXEZARRETA ARANBURU, IMANOLGOIERRI GARAIA MENDI TALDEA00201 = 3
166FERNANDEZ FERREIRO, ALBERTOGOIZALE12000 = 3
167GALARRAGA EIZAGIRRE, AUXKINLAGUN ONAK00201 = 3
168GALLARDO SANCHEZ, FRANGOIZALE12000 = 3
169GARMENDIA TOLEDO, JULENOKE01200 = 3
170GIL FERNANDEZ DE RETANA, PABLOGAZTEIZ00102 = 3
171GOIKOETXEA IMAZ, IBANAURRERA MENDI TALDEA00201 = 3
172GOMEZ DE SRGURA PEREDA, PEIOGOIENA10002 = 3
173GONZALEZ DOMINGUEZ, JUAN CARLOS01200 = 3
174GUERENDIAIN OTAEGUI, IÑIGOOARGI00201 = 3
175GUTIERREZ BACETA, JOSE MARIACLUB DEPORTIVO EIBAR01200 = 3
176GUTIERREZ DE LA PISA, OLGAGANERANTZ01200 = 3
177IGARTZABAL BIDEGAIN, EKAITZ00201 = 3
178IMAZ MAKAZAGA, ANDOITZAIZKORRI ME00201 = 3
179INFIESTA TRABAZOS, JONATANSI00102 = 3
180IRAZABAL BASTERRETXEA, ASIERALDATZ GORA M.T.20100 = 3
181JEREZ MIMENZA, TXEMAGALIPA TRAIL TEAM12000 = 3
182KRUTXAGA BARGA, FERNANALDATZ GORA20100 = 3
183LABAKA ESKUDERO, JON00201 = 3
184LEKUE GURRUTXAGA, ANDERO.K.E00102 = 3
185LEONET ELIZEGI, BAUTISTA00102 = 3
186MADRAZO FUENTES, CARLOS10200 = 3
187MALO AYENSA, OLGA10002 = 3
188MARTÍN ROSADO, IKER10200 = 3
189NAPAL ROS, FERNANDOLAGUNAK00102 = 3
190OIARZABAL ZABALETA, ANDONIARRASTAKA K.E.00201 = 3
191PEÑA VELEZ, TOMASMORKAIKO01200 = 3
192PEREZ AIZPURU, ENEKOAMALUR00102 = 3
193PUERTAS CALDERON, ANTOGASTEIZ00201 = 3
194QUIJADA APARICIO, CARLOSZORTZIETAKOAK K.E.20001 = 3
195RODRÍGUEZ NÚÑEZ, CARMENGOIENA10200 = 3
196SAGREDO ARTOLA, JUANMARIOARGI (TOLOSA)00201 = 3
197SANCHEZ SANTIN, TEDIARALARKO ADISKIDEAK00201 = 3
198SANTANA MOREDA, FERMIN00201 = 3
199TEJADA OCEJO, JONATANS.M. SHERPA00201 = 3
200TELLETXEA BERGARA, PATXI10200 = 3
201URANGA LARRAÑAGA, ANICETOARTIBAI M.T01200 = 3
202URKIA INTXAUSTI, ISIDROGIRIZIA00102 = 3
203URREAGA ETXEBERRIA, IÑIGO00201 = 3
204VILLA CORBACHO, BITTORZMT12000 = 3
205ZABALA LASA, MIKELMONTAÑEROS DEL ANTIGUO K.E.00201 = 3
206ZAFRA CORTÉS, ENRIQUE01200 = 3
207ZARATIEGUI ZARATIEGUI, FERNANDO10002 = 3
208ZUMETA ARTOLA, GARIKOITZALPINO UZTURRE00201 = 3
209AGIRRE URIA, IZASKUN.10001 = 2
210AIERDI ALDEKOA, EKAITX10001 = 2
211ALARGUNSORO UGARTEMENDIA, IOSEBAAMALUR MENDI TALDEA00101 = 2
212ALONSO ETXEBARRIA, FERNANDO01001 = 2
213ALUSTIZA MUNIAIN, IRANTZUFEDERATION DES CLUBS ALPINS ET DE MONTAGNE00101 = 2
214ALVAREZ ECHAVARRI, ENRIKEMANU YANKE00101 = 2
215AMADO PÉREZ, MÓNICA10100 = 2
216AMARO LORENZO, ALVAROCMGAZTEIZ11000 = 2
217ANDRÉS GARCÍA, MARÍA JESÚSDEUSTUKO MENDITARRAK11000 = 2
218ANTOÑANA BASTIDA, DAVIDZORTZITAKOAK10100 = 2
219ARAMENDIA HERNANDEZ, MIKEL00101 = 2
220ARANBURU ETXEBERRIA, GURUTZE 00101 = 2
221ARBERAS AXPE, JORGECLUB GAZTEIZ11000 = 2
222ARISTI GOIKOETXEA, JOSEBA01100 = 2
223ARREGI PLAZAOLA, IÑAKI4219510100 = 2
224ARRUABARRENA LARRINAGA, IÑIGOAURRERA MT00101 = 2
225ARTEAGA MARISCAL, INAZIOZALDAI10001 = 2
226ASURMENDI TUBIA, AITOR00101 = 2
227ATIN ARRATIBEL, JOSÉAMALUR MENDI ELKARTEA00101 = 2
228AUZMENDI LIZARRALDE, ANDONIAIZKORRI MENDIZALE ELKARTEA00101 = 2
229AZKARATE ADARRAGA, MARTÍNIZARBE MENDI TALDEA00101 = 2
230BALZATEGI MURUAMENDIARAZ, AITORBESAIDE00101 = 2
231BARANDIARAN VELEZ DE MENDIZABAL, AMAIAARRASTAKA00101 = 2
232BASILIO PEREIRA, EMILIOGANZABAL MENDI TALDEA10100 = 2
233BILBAO SIERRA, AINTZANE01001 = 2
234BUSTINZA OLABARRI, JESUS MARI01001 = 2
235CABALLERO POZO, PEIOMURRUKIXO01100 = 2
236CARRASCAL SALGADO, JUAN CARLOSPEÑA KARRIA10100 = 2
237CEARRETA AGUIRREBEITIA, IÑIGOJAIZKIBEL MENDIZALE TALDEA00101 = 2
238CENGOTITABENGOA FERNÁNDEZ, MAITE10100 = 2
239CERDÁ SAGARDIA, ASIERAIZKORRI M.K.00101 = 2
240CID AZIBAR, JULEN00101 = 2
241CRESPO LABURU, ROSASOCIEDAD EXC. MANUEL IRADIER10001 = 2
242CRESPO MONREAL, JUAN MANUELMUGA00101 = 2
243CUELI TROUBADOUR, SERGEAUNAMENDI00110 = 2
244DIAZ ANDA, FELIXPEńA KARRIA10100 = 2
245DIEZ OSINALDE, IONAIZKORRI M.E00101 = 2
246DIEZ REVENGA, JOSE LUISMORKAIKO M.E.10001 = 2
247DOMINGUEZ ETXEBARRIA, JOSUALPINO TABIRA01001 = 2
248EPELDE JUARISTI, KARMELO01001 = 2
249EPELDE UGALDE, KEPAARRASTAKA MT00101 = 2
250EXTREME SANTOS, IGNACIO00101 = 2
251FEIJÓO BURGUERA, ELENAPEÑA KARRIA10001 = 2
252FERNANDEZ FERNANDEZ, GONZALODEUSTUKO MENDITARRAK01100 = 2
253FONTECHA HERAS, ALBERTOGOIGAIN MENDI TALDEA10001 = 2
254FUENTES ECHEGOYEN, IORITZ00101 = 2
255FUNES CARRION, ALVAROTRAIL TEAM BIZKAIA01001 = 2
256GALLASTEGI ZUBIARREMENTERIA, MIRENEIBAR C.D.01001 = 2
257GARCIA RIESCO, ROBERTOMORKAIKO M.E.11000 = 2
258GARCIA ULLOA, ANDRES11000 = 2
259GOLDARAZENA GOÑI, MIKELC.M. IRATXO00011 = 2
260GONZALEZ PORTILLA, IBONEGASTEIZ10001 = 2
261GONZALEZ SOIRAS, RUBENBASKONIA11000 = 2
262GUTIERREZ IÑIGO, JAVIER11000 = 2
263HERNANDEZ RODRIGUEZ, IÑAKI11000 = 2
264HERREROS TOLEDO, VÍCTORCLUB DE MONTAÑA DE CALAHORRA10001 = 2
265IBAÑEZ DIEZ, MIGUEL ANGELMANUEL IRADIER10100 = 2
266IBARRA FERNANDEZ, JULENPADURA MENDI TALDEA10100 = 2
267IRAOLA OTAEGUI, AIMARLAGUN ONAK00101 = 2
268IRIBAR ANTON, IMANOL00101 = 2
269IRIONDO IBARLOZA, JOSE MªAURRERA MENDI TALDEA11000 = 2
270IZAGUIRRE PALACIOS, ALEXANDER11000 = 2
271JAKA ALBERDI, ANDONIGOIERRI GARAIA TALDEA00101 = 2
272JAUREGI ZABALA, ESTITXU00101 = 2
273JIMENEZ ARRIETA, AITZOL00101 = 2
274KANPOS OLLAKARIZKETA, IOSEBAGASTEIZ MENDI TALDEA10100 = 2
275LAJAS VAZQUEZ, JACINTOOARGI10100 = 2
276LAPAZARAN ECHEVARRIA, ANEASUNTZE MENDI KLUBA01100 = 2
277LARRUZEA MOTXOBE, AMAIAZORNOTZA MT01100 = 2
278LASARTE GARALDE, IMANOLAURRERA MENDI TALDEA11000 = 2
279LASARTE GUERENABARRENA, ISMAELALPINO TABIRA01100 = 2
280LEGARISITI SANCHEZ, ANTONIONO11000 = 2
281LETAMENDI BELAMENDIA, IÑAKIOSTADARSAIARRE00101 = 2
282LINAZA GARAI, JOSE MIGUELATZABAL M.T01001 = 2
283LOPETEGI SORARRAIN, IÑAKI00101 = 2
284LUZÁN DÍEZ, JUAN ANTONIOCOBI01100 = 2
285MARTIN FLORES, JOSEITURRIBERO10001 = 2
286MARTINEZ AGIRRE, ENEKAOARGI00101 = 2
287MARTÍNEZ CÁMARA, XABERERDELLA M.T11000 = 2
288MARTINEZ CUBERO, JUANTXOURDABURU M.E00101 = 2
289MARTINEZ DE SANTOS PEREZ DE MENDIGUREN, XABIERCLUB MONTAÑA GAZTEIZ10001 = 2
290MAYA KEREJETA, MANU00101 = 2
291MENDIZABAL IRASTORZA, ANDONIO.K.E00101 = 2
292MIÑANO DURANTEZ, MIKELMENDIKO LAGUNAK10100 = 2
293MORLOTE EXPOSITO, JESUSC.A. GALLARRETA01001 = 2
294MUJIKA BERASALUZE, ANARTZARRASTAKA00101 = 2
295MUZÁS COLERA, IKERVASCO DE CAMPING00101 = 2
296NUÑEZ SAENZ DEL CASTILLO, JONATHANMANU YANKE10100 = 2
297OCHOA DE ALDA ZUDAIRE, AMAIACLUB VASCO DE CAMPING00101 = 2
298OJEDA ARANTZAMENDI, ANDONI01100 = 2
299ORMAZABAL SALEGUI, YONORDIZIKO MENDIZALEAK00101 = 2
300PEREZ DOMINGUEZ, ELIZABETH10001 = 2
301PEREZ DE CEA ESCUDERO, DAVIDMONTAÑA DE CALAHORRA10001 = 2
302RAZKIN MEDRANO, AMAIAARALAR MENDI00101 = 2
303RODRÍGUEZ CARRIÓN, PAULO CÉSARCLUB DE MONTAÑA CALAHORRA10001 = 2
304RUIZ BENITEZ, JOSE10001 = 2
305RUIZ DE EGUINO OSTIZA, AITORKULUMSPORT10001 = 2
306SÁENZ RUBIO, JOSE MIGUELC.M.FUENTE TEJA10001 = 2
307SALABERRIA AGIRRE, OIERERDELLA MT00101 = 2
308SAN MIGUEL MAYO, ROBERTO10001 = 2
309SAN SEBASTIAN GARMENDIA, IÑAKIBURUMENDI11000 = 2
310SANCHO SAINZ, CARLOS00101 = 2
311SANTOS GARCIA, IÑAKIALTZA HERRIA K.E.00101 = 2
312SOLLA GARCIA SOLLA GARCIA, RICARDO01001 = 2
313SOLORZANO ALBIZU, JON11000 = 2
314SOMOZA PULIDO, MANUELOSTADAR00101 = 2
315SOTO LABANDA, OSCARAIZKARDI M.E00101 = 2
316TELLETXEA ETXARTE, JOSE MARIAGERRA MENDI TALDEA00101 = 2
317TORRONTERAS GARCIA, JUANJO00101 = 2
318TRUCHUELO OROBIOURRRUTIA, KOLDOALPINO TABIRA DURANGO01001 = 2
319URGOITI GALARZA, NEREABURTOTZA01001 = 2
320URGOITI GALARZA, OIHANEBURTOTZA MENDI TALDEA01001 = 2
321URIBE ODRIA, EDUARDOEIBAR01001 = 2
322URQUIOLA GARCIA, MIKELCM GASTEIZ10001 = 2
323URRESTI ORMAETXE, IKER01001 = 2
324UZKUDUN SARASUA, AINHOAURDABURU10100 = 2
325VELAZQUEZ MORENO, JUAN MARCELOBASKONIA MENDI TALDEA00101 = 2
326VILLALBA EGUILUZ, UNAIGAZTEIZ10001 = 2
327VITERI ., ENEKO01100 = 2
328ZAUTUA BILBAO, IGORAIXEMENDI00101 = 2
329ZORRIKETA LARBURU, KOLDOBILBAO ALPINO CLUB01100 = 2
330ZOZAYA ARAMENDY, MAITE00101 = 2
331ZUGARRAMURDI IRIGOIEN, ARRIARALARKO ADISKIDEAK00101 = 2
332ZURUTUZA FEIJO, JOSEBAARRASTAKA00101 = 2
333ARANGUREN ETXARRI, NATI00003 = 3
334ARGALUZA LARRINAGA, JOSEBATALLU KE.03000 = 3
335BARRICART LISARRI, MARTÍNS.M. BOSCOS BERRI00003 = 3
336CASI LEON, FERNANDOMANUEL IRADIER00300 = 3
337FUENTE RUIZ, LUIS ANGEL03000 = 3
338IIRAOLA BENGOA, ANTXONALPINO UZTURRE00300 = 3
339IZAGUIRRE TELLETXEA, ANDONIBAZTANGO00003 = 3
340LARA , LUISEZKABA MENDI TALDEA00003 = 3
341LEGARDA GOÑI, ANGELTRIKETE TAFALLA00003 = 3
342LEGARRETA SOLATXI, LANDERGANGUREN M.T.03000 = 3
343LEIBRANDT , ISABELLASOCIEDAD LAGUNAK00003 = 3
344LLAGUNO URRUTIA, KOLDO03000 = 3
345OLAGUE MITXELTORENA, JOSE00003 = 3
346PRIETO ETXANO, IÑAKIURDABURU00300 = 3
347PUEYO LECUMBERRI, JESUS MARIAC.D. CIU DTVA. AMAYA00003 = 3
348ROIG GARRO, JOSE LUIS00003 = 3
349SANCHEZ CORTES, LUISS.D.R.C. ANAITASUNA00003 = 3
350SINDE CORREYERO, JUAN JOSE03000 = 3
351TORRES ARREGUI, JUANA MARIA00003 = 3
352URDANGARIN AGIRRE, MAIDERATAUN KIROL ELKARTEA00300 = 3
353VAZQUEZ AUZMENDI, ARKAITZ00300 = 3
354VILLAMAYOR MERINO, DAVIDGANGUREN03000 = 3
355AGIRRE ARRIZABALAGA, EÑAUTAURRERA MT00200 = 2
356AGUAS ALARCOS, DAVIDTRINKETE00002 = 2
357AIZPURU BEGIRISTAIN, JOXEATAUN KIROL ELKARTEA00200 = 2
358ALONSO VAZQUEZ, JOSE MANUELOARGI00200 = 2
359ALTUNA IRAOLA, JONOARGI00200 = 2
360ALUSTIZA ALUSTIZA, ASIER00200 = 2
361ALVAREZ URIARTE, DAVIDGANGUREN02000 = 2
362AMUNDARAIN TARDIO, IBAI00200 = 2
363ANASAGASTI BARAIAZARRA, ARITZMENDIRIZ MENDI00200 = 2
364ANTXUSTEGI AGIRREZABALA, JOSE MARIAAURRERA MENDI TALDEA00200 = 2
365ARAMBURU AIZPURU, XABIERAIZKORRI00002 = 2
366ARAMENDI LANDA, MIKELAGIRO MENDI TALDEA00002 = 2
367ARBIZU ARISTIZABAL, ARITZ00002 = 2
368ARIAS PEÑA, SANTIC.D. TRAIL RUNNING CAZORLA00002 = 2
369ARRARAS ARANGOA, XABIER00200 = 2
370ARRIOLA SETIEN, KEPAVASCO DE CAMPING00200 = 2
371ARRIZABALAGA ARANETA, ARATZARRASTAKA00200 = 2
372ASTEINZA ASTEINZA, JAVIERDEUSTUKO MENDITARRAK20000 = 2
373ASTUDILLO MOLINA, HARITZ00002 = 2
374ATXOTEGI URIBARRENA, IÑIGOALPINO TABIRA00002 = 2
375AZKARATE MARKULETA, FERMINOARGUI00200 = 2
376BAZTARRIKA URDANGARIN, MARIATAUN K.E00200 = 2
377BERAZA LOIDI, JABIERIRATXO00002 = 2
378BERIAIN PLANO, JOSE ANTONIOADI IKE00002 = 2
379BEROZ LARBURU, IMANOLIRUNGO MENDIZALEAK00200 = 2
380CANTERO X, ARITXIBASATI20000 = 2
381CERIO MANTEROLA, JUANAITZARTE MENDI TALDEA00002 = 2
382CHINCHETRU MARTÍNEZ, IRANTZUEZ20000 = 2
383CORTES LÓPEZ DE ARMENTIA, ROBERTOATAZABAL20000 = 2
384DEL CASTILLO MANUYAMA, PETRICD MUGA MENDI TALDEA00002 = 2
385DOMÍNGUEZ CALVO, GORKAOARGI00200 = 2
386DORRONSORO GUINEA, MIKELIRATXO00002 = 2
387ECHARTE , EUGUENI00002 = 2
388EGIBAR IZETA, EÑAUTAIZKARDI MENDIZALE ELKARTEA00200 = 2
389EGIBAR MITXELENA, MIKELAIZKARDI00200 = 2
390ESTEBAN ROBLEDO, RUBÉNG. M. ITSASTARRAK00200 = 2
391ETXARTE JOSE MIGEL, AMORENDONIBANE00002 = 2
392ETXEBERRIA LASARTE, IKEREUSKALDUNA00200 = 2
393ETXEBERRIA PROAÑO, IÑIGO02000 = 2
394GABIÑA BASTERRA, GORKAGASTEIZ20000 = 2
395GALARRAGA ARTEAGA, IMANOLLASARTE ORIA TRAIL00200 = 2
396GARASA LARRAZA, JON00002 = 2
397GARCIA BLANCO, KEVIN00002 = 2
398GARRETAS URIARTE, ASIERGANGUREN MT02000 = 2
399GAZTAÑAGA ARBEA, MARTINORDIZIAKO MENDIZALEAK00200 = 2
400GAZTELUMENDI GALZAGORRI, JUANBETIGAZTE00002 = 2
401GONZÁLEZ RODRÍGUEZ, DAVID02000 = 2
402GONZALEZ RUIZ, ZURIÑE20000 = 2
403GORDO RODRÍGUEZ, JUAN42195.ES20000 = 2
404GOROSPE LORENZO, AITORMANU YANKE00002 = 2
405HAGUET , NICOLAS00200 = 2
406HERNÁNDEZ LOPEZ, JUAN JOSEC. M. GASTÉIZ20000 = 2
407HERNANDEZ PERALO, JOSE ANDRES00002 = 2
408IPARRAGIRRE SOPELANA, PEDROMORKAIKO00200 = 2
409IRAIZOZ LATASA, JOSE ANTONIOIRATXO ELKARTEA00002 = 2
410IRAIZOZ LATASA, PEDROIRATXO ELKARTEA00002 = 2
411IRASTORZA CORCUERA, IGORHELVETIA00200 = 2
412IRIARTE ARTOZKI, IBANANSOAINGO00002 = 2
413ITURRARTE ALDUNCIN, TOMAS00002 = 2
414KINTANA ARRESE, ASIER02000 = 2
415KINTANA LARRAZA, JOSETXO00002 = 2
416LANDIRIBAR GOIENETXE, LANDERRUN1900002 = 2
417LARRAMENDI REMONDEGUI, ANDRESRUTOS NAVARRA00002 = 2
418LARRAÑAGA GARITANO, IÑIGOIZADO ZALEAK00200 = 2
419LIZARRAGA SANCHO, ENEKO00002 = 2
420LIZARRALDE GURRUCHAGA, ENEKOPAGOETA M.E00200 = 2
421LIZARRALDE IBARRA, JOSE MARIAALPINO TABIRA02000 = 2
422MAIZA BEGUIRISTAIN, JOSE JAVIERCLUB DANTZALEKU SAKANA00002 = 2
423MARTINEZ BARAYAZARRA, AITORGOIERRI GARAIKO MENDI LASTERKETA TALDEA00200 = 2
424MATELLANES GARCIA, OSCARRUTAS NAVARRA00002 = 2
425MENDIOLA ZUFIAURRE, IÑIGOGOIERRI GARAIA TALDEA00002 = 2
426MENDIZABAL ZEBERIO, KONTXIJAIZKIBEL MENDIZALE TALDEA00200 = 2
427MUJIKA TEJERIA, IKEREUSKALDU A00200 = 2
428MURGA COSTA, JAVIERCDA AURRERANTZ SESTAO02000 = 2
429ODRIOZOLA ARRIETA, JOSE ANTONIOJAIZKIBEL MENDIZALE TALDEA00200 = 2
430ORBEGOZO BELASKO, AIMAR00200 = 2
431ORIBE ÁLVAREZ, JONCDA AURRERANTZ02000 = 2
432ORTEGA TERCERO, JUAN CARLOSCAF BAYONNE02000 = 2
433OTAÑO BASURTO, URKO00200 = 2
434PANIZO PEREDAA, FIDEL FERNANDO42195.ES20000 = 2
435PASTRIAN PRIETO, JUAN00200 = 2
436PAULARENA GORRAIZ, IBON00002 = 2
437PELAEZ FERNANDEZ DE LEGARIA, ROBERTOMANUEL IRADIER20000 = 2
438PEREZ REGUERA, OIHANEARROLAPE MK02000 = 2
439PETRALANDA BARROETA, UGAITZ02000 = 2
440PLAZAOLA X, XAVIERBASATI20000 = 2
441POZUETA LIZARRAGA, IRENE00200 = 2
442RAZQUIN OTAMENDI, JOSU00002 = 2
443RENTERIA IRAETA, IGNACIOC.M.GASTEIZ00002 = 2
444REZABAL IRAOLA, IGORAGIRO MENDI TALDEA00002 = 2
445RUIZ DE AZUA ORMAZA, EGOITZSOLLUBE 70700200 = 2
446SAEZ DE ARREGUI EGURROLA, SANDRA00002 = 2
447SALINAS ZUDAIRE, DAVIDASOC.DEPORTIVA ISABA/IZABA00002 = 2
448SANTAMARIA BARRIGON, SANTIAGOCLUB DEPORTIVO EIBAR00200 = 2
449SARASA MUGICA, ARITZSDAD ORDIZIAKO MENDIZALEAK00002 = 2
450SOLAUN MAHAMUD, MAITEC. M. GASTEIZ20000 = 2
451TAPIAS MATEU, XAVIERRICARDO VALENCIA00002 = 2
452TRABA RODRIGUEZ, ASIERCLUB ALPINO UZTURRE00200 = 2
453TUERTA ISASI, ASIER20000 = 2
454UGARTEMENDIA URDAMPILLETA, LUISANDATZA M.E00200 = 2
455ULAIAR BELTZA, XABIERKARRIKESTU M.T.00002 = 2
456ULAYAR MENDIOLA, MIGUEL ANGELLARRAÑETA00002 = 2
457UNSAIN OSA, JUAN RAMONLAGUN ONAK M. B.00200 = 2
458UNZURRUNZAGA GAMBOA, ANDERSAKANA BIZIRIK MENDI TALDEA00002 = 2
459URBIETA ETXEBERRIA, ANDONI00200 = 2
460URDANGARIN ELOSEGI, HARITZGAILLURRERANTZ00200 = 2
461URKIA ATXAGA, PEIOAIZKARDI00200 = 2
462ZALDUA MUÑOZ, XABIER00002 = 2
463ZUBIRIA MARTINEZ DE LAPERA, GAIZKACM GASTEIZ20000 = 2
464ZUBIRIA SOPENA, KARLOSCM GASTEIZ20000 = 2
465ZUFIAURRE GARCIA, GAIZKALIZARRA MENDIZALE ELKARTEA00002 = 2
 
EUSKAL MENDIZALE FEDERAZIOA
Errotaburu Pasealekua 1-9º-3ª. 20018 Donostia-San Sebastián     www.emf.eus      email: martxas@emf-fvm.com
|  Legezko Oharra  |  Pribatutasun Politika  |  Cookien Politica  |  © zirkuitua.com