| euskara | castellano | français |
2019
EUSKAL HERRIKO IRAUPEN LUZEKO IBILALDIEN ZIRKUITUA
                                    
| Zirkuitua | ...beste ibilaldi | Shebe Peña | Kontaktua | Hemeroteka |
| ibiltarien gunea | elkarteen gunea | administratzailearen gunea |
2019 URTEKO 18.IBILALDIEN ZIRKUITUA
                 
www.zirkuitua.com 5.091.325 bisita
                           
 
EMFRAKO ZERRENDA OSOA
ZIRKUITUAREN FINALISTAK
Ar=Araba Bi=Bizkaia Gi=Gipuzkoa Ip=Iparralde Na=Nafarroa
email: info@zirkuitua.com ERREKLAMAZIOAK
Taula ordenean jartzeko, zutabearen goiburuan klikatu
NoNOMBRECLUBArBiGiIpNaTotal
1HERNANDEZ CABERO, NEMEALPINO UZTURRE22413 = 12
2SAINZ CALVO, JOSE MARIAMANUEL IRADIER22413 = 12
3ZUBIRIA GOÑI, ANGEL MARIMURRUKIXO22412 = 11
4ARBELAITZ ARANBURU, KIZKITZAGIRIZIA MENDI TALDEA21313 = 10
5BIKONDOA BIKONDOA, KONTXIBAZTANGO MENDIGOIZALEAK12223 = 10
6JUAN ROJO, JOXEBESAIDE M.E11413 = 10
7OÑATIBIA ABALDE, AGURTZANECVC21412 = 10
8SUSO LOPEZ, RIKARDOG.A. ALDATZ GORA32311 = 10
9UZKUDUN SARASUA, ANDERGIRIZIA MENDI TALDEA21313 = 10
10AZKARGORTA BELETEGI, LUIS MARIPOLPOL31311 = 9
11AZPITARTE ARANCETA, FELIXJOKO ALAI MENDI TALDEA12222 = 9
12EZPELETA URKIA, AMADEOBESAIDE M.E12411 = 9
13HARISTOY HIRIART, CHRISTOPHERANDOCARTE FFR11223 = 9
14ARTETXE AMONDARAIN, IÑIGOTALLU21212 = 8
15ARZALLUS URREIZTI, ANDONIMORKAIKO12113 = 8
16AZURMENDI GOROSPE, MARIA LUISAIRUNGO MENDIZALEAK11312 = 8
17GARAIKOETXEA ZABALA, MAIDERALPINO UZTURRE11411 = 8
18GARCIA GOMEZ, ENRIQUEBILBAO ALPINO CLUB12212 = 8
19GOIRI BEOBIDE, EKAITZBASKONIA MENDI TALDEA31112 = 8
20KORTAJARENA URKOLA, KONTXIAIZKARDI11312 = 8
21OZAETA MUSITU, JOSE ANGELGASTEIZ31112 = 8
22ZALDIBAR PAGAZAURTUNDUA, AITORGOIKOGANE M.T.21212 = 8
23ZAPIRAIN ADURIZ, IÑAKIURDABURU21212 = 8
24ZULAIKA ERRASTI, ANDONIZESTOA M.K11312 = 8
25ANDRES ZUBIRIA, MOISESK.K.E.ANDATZA21211 = 7
26ESPILLA BARRUETABEÑA, JOKINMANUEL IRADIER11311 = 7
27INTXAUSTI AMOREBIETA, ALFONSOZORNOTZA MENDI TALDEA11113 = 7
28MURUAGA SAIZ, IGONEGRUPO ALPINO TURISTA BARAKALDO12211 = 7
29OLANO LOPETEGI, IMANOLALPINO UZTURRE11311 = 7
30PENALVA MARTINEZ, MANUELALPINO TABIRA DURANGO21112 = 7
31ZELAIA TOMASINO, IBANARTIBAI MT12112 = 7
32AGIRRE BILBAO, JUAN PEDROALPINO TABIRA11112 = 6
33IRAZUSTA ARRUTI, J.RAMONANDATZA M.E.11211 = 6
34IZETA URDANGARIN, JOSE RAMONANDATZA11211 = 6
35LOPEZ GUTIERREZ, JOSUNEALPINO TABIRA DURANGO21111 = 6
36LARRUZEA GOIENETXE, KEPAZORNOTZA MT11111 = 5
37GONZALEZ BENITO, JAVIER IGNACIOALTSASUKO MENDIGOIZALEAK21403 = 10
38ROMANO GARCIA, JUANSOLLUBE 70732302 = 10
39AXPE AXPE, JON ANDONIORIXOL30312 = 9
40AYALA GARCIA, MIKELMANUEL IRADIER20412 = 9
41GARCÍA GARCÍA, ANDRÉSPAGOETA20322 = 9
42CABANILLAS AREVALO, RAIALPINO UZTURRE11402 = 8
43GALLEGO GUTIERREZ, FRANCISCOLEIOA MENDI TALDEA21302 = 8
44RASTROLLO IZQUIERDO, JORGEGANGUREN22301 = 8
45BENGOETXEA UGARTE, JUAN MARIANDATZA20311 = 7
46DE LEON GONZALEZ, YOLANDAGANERANTZ21301 = 7
47GARCIA PASCUAL, LUIS ANGELGANERANTZ21301 = 7
48GARMENDIA GOYA, JOSE LUISUKE11401 = 7
49GOMEZ HERNANDEZ, MIGUELCLUB VASCO DE CAMPING ELKARTEA11302 = 7
50PÉREZ PALENCIA, SANTIAGOKULUMSPORT21301 = 7
51URIARTE GOÑI, JULENGANGUREN21103 = 7
52ANDUAGA INSAUSTI, EDORTAMUGA10113 = 6
53ARIZMENDI KORTABERRIA, ANTXONMORKAIKO21102 = 6
54BASTIDA DIAZ DE OTAZU, ARRATEKULUMSPORT21201 = 6
55GRANDE PINAR, VERONICASOLLUBE 70711301 = 6
56ORCONDONAGOITIA EREZUMA, JOSEGOIZALE21012 = 6
57SEGURADO URRASTABASO, LOREAMUNARRI MENDI TALDEA11301 = 6
58TREJO UNZUETA, LUIS MARÍAALPINO TABIRA DURANGO01212 = 6
59GURTUBAI SOLATXI, JUAN MARIGANZABAL12101 = 5
60LIZARRALDE IBARRA, JOSE MARIAALPINO TABIRA11012 = 5
61MANTEROLA LARRAZA, JOSE IGNACIOTALAIMENDI11201 = 5
62ZIARRUSTA ARTABE, FELIXGANGUREN21101 = 5
63ZIALTZETA ADURIZ, JOSUMORKAIKO11101 = 4
64FUERTES RAN, FRANCISCO JAVIERBOSCOS MT10303 = 7
65LIRIO SAGASTIZABAL, INAZIOCLUB VASCO DE CAMPING10402 = 7
66PAWELCZAK JUNGA, JOANNAGAILURRA MENDI TALDEA30202 = 7
67GIL TOQUERO, JACOBBOSTIBAIETA00312 = 6
68ARRIOLA AZKUE, IÑAKIINDAMENDI10202 = 5
69FERRERO MENDEZ, MIGUEL ANGELMANUEL IRADIER30101 = 5
70GOIKOETXEA MANTEROLA, JUANVASCO DE CAMPING10301 = 5
71GURRUCHAGA CACHO, IBONGAILURRERANTZ K.E.10202 = 5
72KEREXETA RAMIREZ, IMANOLERNAITZ10202 = 5
73LANDALUZE JORRIN, NATXO20102 = 5
74LOITI LARRAÑAGA, RAMON MARIAPOL POL11300 = 5
75MOTYKA GIERCZAK, RADOSLAWGAILURRA MENDI TALDEA30101 = 5
76OLABUENAGA FORTES, JONGASTEIZ MENDI TALDEA20102 = 5
77PASCUAL ABOITIZ, SERGIOCLUB ALPINO ORTHEZ01301 = 5
78RAZKIN OROBENGOA, ENEKOIRATXO10202 = 5
79URBE CASTELRUIZ, MIREN BEGOÑAALTSASUKO MENDIGOIZALEAK00113 = 5
80ZALDUA AMUNDARAIN, IKERPLATEROTARRAK10301 = 5
81ABERASTURI PARAMO, JOSUYABALINS20101 = 4
82ALVAREZ ALVAREZ, JAIMEMANUEL IRADIER00211 = 4
83APELLANIZ OLIVARES, JAVIERBESAIDE10102 = 4
84ARAMBURU GONZALEZ, MINTXUUBIETAMDNDI10201 = 4
85ARBIZU ANDUEZA, PATXIC M LIZARRA20101 = 4
86ARTEAGA ABECIA, RAULBERANTEBILLA MENDI TALDEA10102 = 4
87BERASTEGI EGIGUREN, IOSEBA IÑAKIAURRERA M.T.01102 = 4
88BILBAO URIBESALGO, IBONATZABAL MENDI TALDEA20101 = 4
89CIAVOLA X, RAFFAELLAC.M. GAZTEIZ10201 = 4
90GONZALEZ DE SAN PEDRO GOMEZ DE SEGURA, PATXICLUB MONTAÑA GAZTEIZ10201 = 4
91MAULEON EZKUTARI, XABIERLARRINETA10102 = 4
92OLLOKIEGI ALBIZU, JOSIANCLUB VASCO DE CAMPING10102 = 4
93OÑATE EREÑAGA, IÑIGOMANUEL IRADIER11200 = 4
94ORCAJO RUIZ DE LOIZAGA, MIGUEL ANGELC.M. GAZTEIZ10201 = 4
95RUIZ DE APODACA ECHAZARRA, RICARDOC.M.GAZTEIZ10201 = 4
96TEJADA OCEJO, FERNANDOS. M. SHERPA10201 = 4
97URIBE LASUEN, LUIS MARIMIRU GAIN OTXANDIO10201 = 4
98ZABALONDO GOROSTEGI, LANDER12100 = 4
99ZUBELDIA LETAMENDIA, GORKAKEMEN10201 = 4
100ALVAREZ LLANO, JOSE IGNACIOIGANGUREN11100 = 3
101AYERBE COSSIO, ASIERPEÑA KARRIA10101 = 3
102GARCIA OSES, ALVAROIZARBE00111 = 3
103GODOY HIDALGO, PATXI IMANOLORIXOL M.T MANUEL IRADIER10101 = 3
104GOLDARAZENA GOÑI, MIKELIRATXO ELKARTEA10101 = 3
105HSSINE HMIDAT, AYOUBAITZGORRI11100 = 3
106IRCIO ALBERDI, IPARERDELLA MT11100 = 3
107LONGO IBARRA, FERNANDOZORNOTZA MT00111 = 3
108MARTI TORRECILLAS, FERNANDOTALAI_MENDI M.E.11100 = 3
109MATEO ARNOSO, EKAINATXAZPE11100 = 3
110MATEO CASTAÑEDA, JESUSATXAZPE11100 = 3
111MOLANO RUBIO, AITOREIBAR01101 = 3
112ORMAZABAL ARANA, IÑAKIOSTADAR11100 = 3
113SAGASTIZABAL DE LA FUENTE, GOIURIERDELLA MT11100 = 3
114TRAPAGA RUIZ, JAVIERSESTAO ALPINO CLUB11100 = 3
115UGARTE GARRIDO, JOSE LUISIZADI ZALEAK11100 = 3
116URANGA AROTZENA, JOSULAGUN ONAK M.B.10101 = 3
117BETELU EZEIZA, GORKAIRUNGO MENDIZALEAK00402 = 6
118EIZAGIRRE LARRAÑAGA, MANUPAGOETA ME00303 = 6
119ANTUNEZ MORATO, RAFAZANPATUD00401 = 5
120BERREGI ABALDE, IÑAKI00401 = 5
121CIVICO IRIONDO, KONTXIALPINO UZTURRE10400 = 5
122GORROTXATEGI GORROTXATEGI, JONAITZGORRI M E00302 = 5
123MUÑOA BENGOA, KARMELOITURRIBERO20300 = 5
124ZUBIA RAMOS, JUAN IGNACIO00302 = 5
125ARANALDE URRETABIZKAIA, AITOR00202 = 4
126AROCENA ALKAIN, ASIERAIZKORRI M.K.10300 = 4
127ARRIETA AGUIRRE, TOMASMORKAIKO01300 = 4
128AZANZA SANZ, IÑAKINAFAR FEDERAKUNDEA00202 = 4
129AZCONA ARREGUI, JUANCLUB VASCO DE CAMPING ELKARTEA00202 = 4
130CASCON RODRIGUEZ, JOSUBESAIDE M.E00202 = 4
131CHERIF APARICIO, RODOLFOBOSCOS00202 = 4
132ETXEBERRIA ALBISU, TXOMINALPINO UZTURRE00301 = 4
133ETXEZARRETA APAOLAZA, GARBIÑECLUB VASCO DE CAMPING ELKARTEA00202 = 4
134HIERRO IBÁÑEZ, AGUSTÍNCM GASTEIZ30100 = 4
135IZETA ARAMENDI, XABIERANDATZA00202 = 4
136LIZARRAGA BALDA, ANGELINESBOSCOS00202 = 4
137REZOLA UROLA, IMANOLARRASTAKA00202 = 4
138REZOLA UROLA, KAULDIARRASTAKA00202 = 4
139SARRATEA OPOCA, MARTÍNCD MUGA MENDI TALDEA00202 = 4
140ZUMEAGA LAPEIRA, JOSE AGUSTININDA MENDI00202 = 4
141ARANBURU GIL, ERIKOAIZKORRI MENDIZALE ELKARTEA00102 = 3
142ARRAIZA RODRÍGUEZ, CARLOSBKE00201 = 3
143ARRIZABALAGA URKIZA, AINARABAI00201 = 3
144ARRUTI ALDALUR, ANDERS.M LAGUN ONAK00201 = 3
145ARRUTI OLEAGA, ENEKOGOZALLE12000 = 3
146BARBERO BARTOLOME, ASIERAIZKARDI00201 = 3
147BASTARRICA LARRAURI, JUAN RAMONATARRABI00201 = 3
148BENITO CORNEJO, JOSE V.KULUM SPORT KIROL KLUBA01200 = 3
149BERRA JUARISTI, IORITZZURRIOLA00201 = 3
150BERRIOZABAL CILAURREN, UNAIUBIETAMENDI MENDI TALDEA00201 = 3
151BIANA ERKIAGA, ERNESTOGAZTEIZ10200 = 3
152BILBAO IPIÑAZAR, EUGENIO02100 = 3
153CORDERO CABIDO, JOSUNEKULUM SPORT KIROL KLUBA01200 = 3
154CRESPO HIDALGO, BEGOÑACLUB GASTEIZ20100 = 3
155DE MIGUEL PEREZ, ALBERTOBASKONIA M T00210 = 3
156ERIZ UNZUETA, IÑIGOORIXOL MENDIZALE ELKARTEA10200 = 3
157ETXEZARRETA ARANBURU, IMANOLGOIERRI GARAIA MENDI TALDEA00201 = 3
158GALARRAGA EIZAGIRRE, AUXKINLAGUN ONAK00201 = 3
159GALLARDO SANCHEZ, FRANGOIZALE12000 = 3
160GARCÍA MENÉNDEZ, CARLOSGANERANTXZ12000 = 3
161GIL FERNANDEZ DE RETANA, PABLOGAZTEIZ00102 = 3
162GOIKOETXEA IMAZ, IBANAURRERA MENDI TALDEA00201 = 3
163GOMEZ DE SRGURA PEREDA, PEIOGOIENA10002 = 3
164GONZALEZ DOMINGUEZ, JUAN CARLOS01200 = 3
165GUERENDIAIN OTAEGUI, IÑIGOOARGI00201 = 3
166GUTIERREZ BACETA, JOSE MARIACLUB DEPORTIVO EIBAR01200 = 3
167GUTIERREZ DE LA PISA, OLGAGANERANTZ01200 = 3
168IGARTZABAL BIDEGAIN, EKAITZ00201 = 3
169IMAZ MAKAZAGA, ANDOITZAIZKORRI ME00201 = 3
170INFIESTA TRABAZOS, JONATANSI00102 = 3
171IRAZABAL BASTERRETXEA, ASIERALDATZ GORA20100 = 3
172KRUTXAGA BARGA, FERNANALDATZ GORA20100 = 3
173LABAKA ESKUDERO, JON00201 = 3
174LEKUE GURRUTXAGA, ANDERO.K.E00102 = 3
175LEONET ELIZEGI, BAUTISTA00102 = 3
176MADRAZO FUENTES, CARLOS10200 = 3
177MALO AYENSA, OLGA10002 = 3
178MARTÍN ROSADO, IKER10200 = 3
179MENTXAKATORRE BILBAO, SILVIABURTZOIA02100 = 3
180NAPAL ROS, FERNANDOLAGUNAK00102 = 3
181OIARZABAL ZABALETA, ANDONIARRASTAKA K.E.00201 = 3
182PEÑA VELEZ, TOMASMORKAIKO01200 = 3
183PEREZ AIZPURU, ENEKOAMALUR00102 = 3
184PUERTAS CALDERON, ANTOGASTEIZ00201 = 3
185QUIJADA APARICIO, CARLOSZORTZIETAKOAK K.E.20001 = 3
186RODRÍGUEZ NÚÑEZ, CARMENGOIENA10200 = 3
187SAGREDO ARTOLA, JUANMARIOARGI (TOLOSA)00201 = 3
188SALCEDO RODRIGUEZ, JAVIERLAITZ M.E.00201 = 3
189SANCHEZ SANTIN, TEDIARALARKO ADISKIDEAK00201 = 3
190SANTANA MOREDA, FERMIN00201 = 3
191TEJADA OCEJO, JONATANS. M. SHERPA00201 = 3
192TELLETXEA BERGARA, PATXI10200 = 3
193URANGA LARRAÑAGA, ANICETOARTIBAI M.T01200 = 3
194URREAGA ETXEBERRIA, IÑIGO00201 = 3
195URRUTIA ORTIZ, AITORATXAZPE MENDI TALDEA12000 = 3
196ZABALA LASA, MIKELMONTAÑEROS DEL ANTIGUO K.E.00201 = 3
197ZAFRA CORTÉS, ENRIQUE01200 = 3
198ZARATIEGUI ZARATIEGUI, FERNANDO10002 = 3
199ZUMETA ARTOLA, GARIKOITZALPINO UZTURRE00201 = 3
200AGIRRE URIA, IZASKUN.10001 = 2
201AIERDI ALDEKOA, EKAITX10001 = 2
202ALAIOGOIKOA LANDABASO, SERGIO00101 = 2
203ALARGUNSORO UGARTEMENDIA, IOSEBAAMALUR MENDI TALDEA00101 = 2
204ALUSTIZA MUNIAIN, IRANTZUFEDERATION DES CLUBS ALPINS ET DE MONTAGNE00101 = 2
205ALVAREZ ECHAVARRI, ENRIKEMANU YANKE00101 = 2
206AMADO PÉREZ, MÓNICA10100 = 2
207AMARO LORENZO, ALVAROCMGAZTEIZ11000 = 2
208ANDRÉS GARCÍA, MARÍA JESÚSDEUSTUKO MENDITARRAK11000 = 2
209ANTOÑANA BASTIDA, DAVIDZORTZITAKOAK10100 = 2
210ARAMENDIA HERNANDEZ, MIKEL00101 = 2
211ARANBURU ETXEBERRIA, GURUTZE 00101 = 2
212ARBERAS AXPE, JORGECLUB GAZTEIZ11000 = 2
213ARISTI GOIKOETXEA, JOSEBA01100 = 2
214ARREGI PLAZAOLA, IÑAKI4219510100 = 2
215ARRUABARRENA LARRINAGA, IÑIGOAURRERA MT00101 = 2
216ARTEAGA MARISCAL, INAZIOZALDAI10001 = 2
217ASURMENDI TUBIA, AITOR00101 = 2
218ATIN ARRATIBEL, JOSÉAMALUR MENDI ELKARTEA00101 = 2
219AUZMENDI LIZARRALDE, ANDONIAIZKORRI MENDIZALE ELKARTEA00101 = 2
220AZKARATE ADARRAGA, MARTÍNIZARBE MENDI TALDEA00101 = 2
221AZUMENDI RIVAS AZUMENDI RIVAS, JOSEBAUBIETAMENDI11000 = 2
222BALZATEGI MURUAMENDIARAZ, AITORBESAIDE00101 = 2
223BARANDIARAN VELEZ DE MENDIZABAL, AMAIAARRASTAKA00101 = 2
224BASILIO PEREIRA, EMILIOGANZABAL MENDI TALDEA10100 = 2
225BILBAO SIERRA, AINTZANE01001 = 2
226CABALLERO POZO, PEIOMURRUKIXO01100 = 2
227CARRASCAL SALGADO, JUAN CARLOSPEÑA KARRIA10100 = 2
228CEARRETA AGUIRREBEITIA, IÑIGOJAIZKIBEL MENDIZALE TALDEA00101 = 2
229CENGOTITABENGOA FERNÁNDEZ, MAITE10100 = 2
230CERDÁ SAGARDIA, ASIERAIZKORRI M.K.00101 = 2
231CID AZIBAR, JULEN00101 = 2
232CRESPO LABURU, ROSASOCIEDAD EXC. MANUEL IRADIER10001 = 2
233CRESPO MONREAL, JUAN MANUELMUGA00101 = 2
234CUELI TROUBADOUR, SERGEAUNAMENDI00110 = 2
235DIAZ ANDA, FELIXPEńA KARRIA10100 = 2
236DIEZ OSINALDE, IONAIZKORRI M.E00101 = 2
237DIEZ REVENGA, JOSE LUISMORKAIKO M.E.10001 = 2
238DOMINGUEZ ETXEBARRIA, JOSUALPINO TABIRA01001 = 2
239EPELDE JUARISTI, KARMELO01001 = 2
240EPELDE UGALDE, KEPAARRASTAKA MT00101 = 2
241EXTREME SANTOS, IGNACIO00101 = 2
242FEIJÓO BURGUERA, ELENAPEÑA KARRIA10001 = 2
243FERNANDEZ FERNANDEZ, GONZALODEUSTUKO MENDITARRAK01100 = 2
244FERNANDEZ FERREIRO, ALBERTOGOIZALE11000 = 2
245FONTECHA HERAS, ALBERTOGOIGAIN MENDI TALDEA10001 = 2
246FUENTES ECHEGOYEN, IORITZ00101 = 2
247GALLASTEGI ZUBIARREMENTERIA, MIRENEIBAR C.D.01001 = 2
248GARCIA RIESCO, ROBERTOMORKAIKO M.E.11000 = 2
249GARMENDIA TOLEDO, JULENOKE01100 = 2
250GOLDARAZENA GOÑI, MIKELC.M. IRATXO00011 = 2
251GONZALEZ PORTILLA, IBONEGASTEIZ10001 = 2
252HERNANDEZ RODRIGUEZ, IÑAKI11000 = 2
253HERREROS TOLEDO, VÍCTORCLUB DE MONTAÑA DE CALAHORRA10001 = 2
254IBAÑEZ DIEZ, MIGUEL ANGELMANUEL IRADIER10100 = 2
255IBARRA FERNANDEZ, JULENPADURA MENDI TALDEA10100 = 2
256IRAOLA OTAEGUI, AIMARLAGUN ONAK00101 = 2
257IRIBAR ANTON, IMANOL00101 = 2
258IRIONDO IBARLOZA, JOSE MªAURRERA MENDI TALDEA11000 = 2
259IZAGUIRRE PALACIOS, ALEXANDER11000 = 2
260JAKA ALBERDI, ANDONIGOIERRI GARAIA TALDEA00101 = 2
261JAUREGI ZABALA, ESTITXU00101 = 2
262JIMENEZ ARRIETA, AITZOL00101 = 2
263KANPOS OLLAKARIZKETA, IOSEBAGASTEIZ MENDI TALDEA10100 = 2
264LAPAZARAN ECHEVARRIA, ANEASUNTZE MENDI KLUBA01100 = 2
265LARRUZEA MOTXOBE, AMAIAZORNOTZA MT01100 = 2
266LASARTE GARALDE, IMANOLAURRERA MENDI TALDEA11000 = 2
267LASARTE GUERENABARRENA, ISMAELALPINO TABIRA01100 = 2
268LETAMENDI BELAMENDIA, IÑAKIOSTADARSAIARRE00101 = 2
269LOPETEGI SORARRAIN, IÑAKI00101 = 2
270LUZÁN DÍEZ, JUAN ANTONIOCOBI01100 = 2
271MARTIN FLORES, JOSEITURRIBERO10001 = 2
272MARTINEZ AGIRRE, ENEKAOARGI00101 = 2
273MARTINEZ CUBERO, JUANTXOURDABURU M.E00101 = 2
274MARTINEZ DE SANTOS PEREZ DE MENDIGUREN, XABIERCLUB MONTAÑA GAZTEIZ10001 = 2
275MAYA KEREJETA, MANU00101 = 2
  IBILALDIA ELKARTEA EGUNA
  151.AIZKARDIKO IBILALDIAAIZKARDI Mendizale Elkartea31/03/2019
  2XXX SAKANAKO IBILALDIAIRATXO Elkartea27/04/2019
276MENDIZABAL IRASTORZA, ANDONIO.K.E00101 = 2
277MIÑANO DURANTEZ, MIKELMENDIKO LAGUNAK10100 = 2
278MORLOTE EXPOSITO, JESUSC.A. GALLARRETA01001 = 2
279MUJIKA BERASALUZE, ANARTZARRASTAKA00101 = 2
280MUZÁS COLERA, IKERVASCO DE CAMPING00101 = 2
281NUÑEZ SAENZ DEL CASTILLO, JONATHANMANU YANKE10100 = 2
282OCHOA DE ALDA ZUDAIRE, AMAIACLUB VASCO DE CAMPING00101 = 2
283OJEDA ARANTZAMENDI, ANDONI01100 = 2
284ORMAZABAL SALEGUI, YONORDIZIKO MENDIZALEAK00101 = 2
285PEREZ DOMINGUEZ, ELIZABETH10001 = 2
286PEREZ DE CEA ESCUDERO, DAVIDMONTAÑA DE CALAHORRA10001 = 2
287RAZKIN MEDRANO, AMAIAARALAR MENDI00101 = 2
288RODRÍGUEZ CARRIÓN, PAULO CÉSARCLUB DE MONTAÑA CALAHORRA10001 = 2
289RUIZ BENITEZ, JOSE10001 = 2
290RUIZ DE EGUINO OSTIZA, AITORKULUMSPORT10001 = 2
291SÁENZ RUBIO, JOSE MIGUELC.M.FUENTE TEJA10001 = 2
292SALABERRIA AGIRRE, OIERERDELLA MT00101 = 2
293SAN MIGUEL MAYO, ROBERTO10001 = 2
294SAN SEBASTIAN GARMENDIA, IÑAKIBURUMENDI11000 = 2
295SANCHO SAINZ, CARLOS00101 = 2
296SANTOS GARCIA, IÑAKIALTZA HERRIA K.E.00101 = 2
297SOLLA GARCIA SOLLA GARCIA, RICARDO01001 = 2
298SOLORZANO ALBIZU, JON11000 = 2
299SOMOZA PULIDO, MANUELOSTADAR00101 = 2
300SOTO LABANDA, OSCARAIZKARDI M.E00101 = 2
301TELLETXEA ETXARTE, JOSE MARIAGERRA MENDI TALDEA00101 = 2
302TORRONTERAS GARCIA, JUANJO00101 = 2
303URIBE ODRIA, EDUARDOEIBAR01001 = 2
304URKIJO REKALDE, IÑAKIGANGUREN11000 = 2
305URQUIOLA GARCIA, MIKELCM GASTEIZ10001 = 2
306URRESTI ORMAETXE, IKER01001 = 2
307VELAZQUEZ MORENO, JUAN MARCELOBASKONIA MENDI TALDEA00101 = 2
308VILLA CORBACHO, BITTORZMT11000 = 2
309VILLALBA EGUILUZ, UNAIGAZTEIZ10001 = 2
310VITERI ., ENEKO01100 = 2
311ZAUTUA BILBAO, IGORAIXEMENDI00101 = 2
312ZORRIKETA LARBURU, KOLDOBILBAO ALPINO CLUB01100 = 2
313ZOZAYA ARAMENDY, MAITE00101 = 2
314ZUGARRAMURDI IRIGOIEN, ARRIARALARKO ADISKIDEAK00101 = 2
315ZURUTUZA FEIJO, JOSEBAARRASTAKA00101 = 2
316ARANGUREN ETXARRI, NATI00003 = 3
317BARRICART LISARRI, MARTÍNS.M. BOSCOS BERRI00003 = 3
318CASI LEON, FERNANDOMANUEL IRADIER00300 = 3
319IIRAOLA BENGOA, ANTXONALPINO UZTURRE00300 = 3
320IZAGUIRRE TELLETXEA, ANDONIBAZTANGO00003 = 3
321LARA , LUISEZKABA MENDI TALDEA00003 = 3
322LEGARDA GOÑI, ANGELTRIKETE TAFALLA00003 = 3
323LEIBRANDT , ISABELLASOCIEDAD LAGUNAK00003 = 3
324OLAGUE MITXELTORENA, JOSE00003 = 3
325PUEYO LECUMBERRI, JESUS MARIAC.D. CIU DTVA. AMAYA00003 = 3
326ROIG GARRO, JOSE LUIS00003 = 3
327SANCHEZ CORTES, LUISS.D.R.C. ANAITASUNA00003 = 3
328TORRES ARREGUI, JUANA MARIA00003 = 3
329URDANGARIN AGIRRE, MAIDERATAUN KIROL ELKARTEA00300 = 3
330VAZQUEZ AUZMENDI, ARKAITZ00300 = 3
331AGIRRE ARRIZABALAGA, EÑAUTAURRERA MT00200 = 2
332AGUAS ALARCOS, DAVIDTRINKETE00002 = 2
333AIZPURU BEGIRISTAIN, JOXEATAUN KIROL ELKARTEA00200 = 2
334ALONSO VAZQUEZ, JOSE MANUELOARGI00200 = 2
335ALTUNA IRAOLA, JONOARGI00200 = 2
336ALUSTIZA ALUSTIZA, ASIER00200 = 2
337AMUNDARAIN TARDIO, IBAI00200 = 2
338ANASAGASTI BARAIAZARRA, ARITZMENDIRIZ MENDI00200 = 2
339ANTXUSTEGI AGIRREZABALA, JOSE MARIAAURRERA MENDI TALDEA00200 = 2
340ARAMBURU AIZPURU, XABIERAIZKORRI00002 = 2
341ARAMENDI LANDA, MIKELAGIRO MENDI TALDEA00002 = 2
342ARBIZU ARISTIZABAL, ARITZ00002 = 2
343ARGALUZA LARRINAGA, JOSEBATALLU KK.02000 = 2
344ARIAS PEÑA, SANTIC.D. TRAIL RUNNING CAZORLA00002 = 2
345ARKARAZO GALLASTEGUI, MAITANE00002 = 2
346ARRARAS ARANGOA, XABIER00200 = 2
347ARRIOLA SETIEN, KEPAVASCO DE CAMPING00200 = 2
348ARRIZABALAGA ARANETA, ARATZARRASTAKA00200 = 2
349ASTEINZA ASTEINZA, JAVIERDEUSTUKO MENDITARRAK20000 = 2
350ASTUDILLO MOLINA, HARITZ00002 = 2
351ATXOTEGI URIBARRENA, IÑIGOALPINO TABIRA00002 = 2
352AZKARATE MARKULETA, FERMINOARGUI00200 = 2
353BAZTARRIKA URDANGARIN, MARIATAUN K.E00200 = 2
354BERAZA LOIDI, JABIERIRATXO00002 = 2
355BERIAIN PLANO, JOSE ANTONIOADI IKE00002 = 2
356BEROZ LARBURU, IMANOLIRUNGO MENDIZALEAK00200 = 2
357CANTERO X, ARITXIBASATI20000 = 2
358CERIO MANTEROLA, JUANAITZARTE MENDI TALDEA00002 = 2
359CHINCHETRU MARTÍNEZ, IRANTZUEZ20000 = 2
360CORTES LÓPEZ DE ARMENTIA, ROBERTOATAZABAL20000 = 2
361DEL CASTILLO MANUYAMA, PETRICD MUGA MENDI TALDEA00002 = 2
362DOMÍNGUEZ CALVO, GORKAOARGI00200 = 2
363DORRONSORO GUINEA, MIKELIRATXO00002 = 2
364ECHARTE , EUGUENI00002 = 2
365EGIBAR IZETA, EÑAUTAIZKARDI MENDIZALE ELKARTEA00200 = 2
366EGIBAR MITXELENA, MIKELAIZKARDI00200 = 2
367ETXARTE JOSE MIGEL, AMORENDONIBANE00002 = 2
368ETXEBERRIA LASARTE, IKEREUSKALDUNA00200 = 2
369GABIÑA BASTERRA, GORKAGASTEIZ20000 = 2
370GALARRAGA ARTEAGA, IMANOLLASARTE ORIA TRAIL00200 = 2
371GARASA LARRAZA, JON00002 = 2
372GARCIA BLANCO, KEVIN00002 = 2
373GAZTAÑAGA ARBEA, MARTINORDIZIAKO MENDIZALEAK00200 = 2
374GAZTELUMENDI GALZAGORRI, JUANBETIGAZTE00002 = 2
375GONZALEZ RUIZ, ZURIÑE20000 = 2
376GORDO RODRÍGUEZ, JUAN42195.ES20000 = 2
377GOROSPE LORENZO, AITORMANU YANKE00002 = 2
378HAGUET , NICOLAS00200 = 2
379HERNÁNDEZ LOPEZ, JUAN JOSEC. M. GASTÉIZ20000 = 2
380HERNANDEZ PERALO, JOSE ANDRES00002 = 2
381IPARRAGIRRE SOPELANA, PEDROMORKAIKO00200 = 2
382IRAIZOZ LATASA, JOSE ANTONIOIRATXO ELKARTEA00002 = 2
383IRAIZOZ LATASA, PEDROIRATXO ELKARTEA00002 = 2
384IRASTORZA CORCUERA, IGORHELVETIA00200 = 2
385IRIARTE ARTOZKI, IBANANSOAINGO00002 = 2
386ITURRARTE ALDUNCIN, TOMAS00002 = 2
387KINTANA LARRAZA, JOSETXO00002 = 2
388LANDIRIBAR GOIENETXE, LANDERRUN1900002 = 2
389LARRAMENDI REMONDEGUI, ANDRESRUTOS NAVARRA00002 = 2
390LARRAÑAGA GARITANO, IÑIGOIZADO ZALEAK00200 = 2
391LIZARRAGA SANCHO, ENEKO00002 = 2
392LIZARRALDE GURRUCHAGA, ENEKOPAGOETA M.E00200 = 2
393MAIZA BEGUIRISTAIN, JOSE JAVIERCLUB DANTZALEKU SAKANA00002 = 2
394MARTINEZ BARAYAZARRA, AITORGOIERRI GARAIKO MENDI LASTERKETA TALDEA00200 = 2
395MATELLANES GARCIA, OSCARRUTAS NAVARRA00002 = 2
396MENDIOLA ZUFIAURRE, IÑIGOGOIERRI GARAIA TALDEA00002 = 2
397MENDIZABAL ZEBERIO, KONTXIJAIZKIBEL MENDIZALE TALDEA00200 = 2
398MUJIKA TEJERIA, IKEREUSKALDU A00200 = 2
399ODRIOZOLA ARRIETA, JOSE ANTONIOJAIZKIBEL MENDIZALE TALDEA00200 = 2
400ORBEGOZO BELASKO, AIMAR00200 = 2
401OTAÑO BASURTO, URKO00200 = 2
402PANIZO PEREDAA, FIDEL FERNANDO42195.ES20000 = 2
403PASTRIAN PRIETO, JUAN00200 = 2
404PAULARENA GORRAIZ, IBON00002 = 2
405PELAEZ FERNANDEZ DE LEGARIA, ROBERTOMANUEL IRADIER20000 = 2
406PLAZAOLA X, XAVIERBASATI20000 = 2
407POZUETA LIZARRAGA, IRENE00200 = 2
408PRIETO ETXANO, IÑAKIURDABURU M.E.00200 = 2
409RAZQUIN OTAMENDI, JOSU00002 = 2
410RENTERIA IRAETA, IGNACIOC.M.GASTEIZ00002 = 2
411REZABAL IRAOLA, IGORAGIRO MENDI TALDEA00002 = 2
412RUIZ DE AZUA ORMAZA, EGOITZSOLLUBE 70700200 = 2
413SAEZ DE ARREGUI EGURROLA, SANDRA00002 = 2
414SALINAS ZUDAIRE, DAVIDASOC.DEPORTIVA ISABA/IZABA00002 = 2
415SANTAMARIA BARRIGON, SANTIAGOCLUB DEPORTIVO EIBAR00200 = 2
416SARASA MUGICA, ARITZSDAD ORDIZIAKO MENDIZALEAK00002 = 2
417SINDE CORREYERO, JUAN JOSE02000 = 2
418SOLAUN MAHAMUD, MAITEC. M. GASTEIZ20000 = 2
419TAPIAS MATEU, XAVIERRICARDO VALENCIA00002 = 2
420TRABA RODRIGUEZ, ASIERCLUB ALPINO UZTURRE00200 = 2
421TUERTA ISASI, ASIER20000 = 2
422UGARTEMENDIA URDANPILLETA, LUISANDATZA00200 = 2
423ULAIAR BELTZA, XABIERKARRIKESTU M.T.00002 = 2
424ULAYAR MENDIOLA, MIGUEL ANGELLARRAÑETA00002 = 2
425UNSAIN OSA, JUAN RAMONLAGUN ONAK M. B.00200 = 2
426UNZURRUNZAGA GAMBOA, ANDERSAKANA BIZIRIK MENDI TALDEA00002 = 2
427URBIETA ETXEBERRIA, ANDONI00200 = 2
428URDANGARIN ELOSEGI, HARITZGAILLURRERANTZ00200 = 2
429URKIA ATXAGA, PEIOAIZKARDI00200 = 2
430URKIA INTXAUSTI, ISIDROGIRIZIA00002 = 2
431ZALDUA MUÑOZ, XABIER00002 = 2
432ZUBIRIA MTZ DE LAPERA, GAIZKACLUB GAZTEIZ20000 = 2
433ZUBIRIA SOPENA, KARLOSCM GASTEIZ20000 = 2
434ZUFIAURRE GARCIA, GAIZKALIZARRA MENDIZALE ELKARTEA00002 = 2
 
EUSKAL MENDIZALE FEDERAZIOA
Errotaburu Pasealekua 1-9º-3ª. 20018 Donostia-San Sebastián     www.emf.eus      email: martxas@emf-fvm.com
|  Legezko Oharra  |  Pribatutasun Politika  |  Cookien Politica  |  © zirkuitua.com