| euskara | castellano | français |
2019
EUSKAL HERRIKO IRAUPEN LUZEKO IBILALDIEN ZIRKUITUA
                                    
| Zirkuitua | ...beste ibilaldi | Shebe Peña | Kontaktua | Hemeroteka |
| ibiltarien gunea | elkarteen gunea | administratzailearen gunea |
2019 URTEKO 18.IBILALDIEN ZIRKUITUA
                 
www.zirkuitua.com 5.081.753 bisita
                      
 
EMFRAKO ZERRENDA OSOA
ZIRKUITUAREN FINALISTAK
Ar=Araba Bi=Bizkaia Gi=Gipuzkoa Ip=Iparralde Na=Nafarroa
email: info@zirkuitua.com ERREKLAMAZIOAK
Taula ordenean jartzeko, zutabearen goiburuan klikatu
NoNOMBRECLUBArBiGiIpNaTotal
1HERNANDEZ CABERO, NEMEALPINO UZTURRE22413 = 12
2SAINZ CALVO, JOSE MARIAMANUEL IRADIER22413 = 12
3ARBELAITZ ARANBURU, KIZKITZAGIRIZIA MENDI TALDEA21313 = 10
4SUSO LÓPEZ, RICARDOG. A. ALDATZ GORA32311 = 10
5UZKUDUN SARASUA, ANDERGIRIZIA MENDI TALDEA21313 = 10
6BIKONDOA BIKONDOA, KONTXIBAZTANGO MENDIGOIZALEAK12213 = 9
7ARZALLUS URREIZTI, ANDONIMORKAIKO12113 = 8
8AZPITARTE ARANCETA, FELIXJOKO ALAI12212 = 8
9AZURMENDI GOROSPE, MARIA LUISAIRUNGO MENDIZALEAK11312 = 8
10GARAIKOETXEA ZABALA, MAIDERALPINO UZTURRE11411 = 8
11GARCIA GOMEZ, ENRIQUEBILBAO ALPINO CLUB12212 = 8
12HARISTOY HIRIART, CHRISTOPHERANDOCARTE FFR11213 = 8
13KORTAJARENA URKOLA, KONTXIAIZKARDI11312 = 8
14OZAETA MUSITU, JOSE ANGELGASTEIZ31112 = 8
15ZAPIRAIN ADURIZ, IÑAKIURDABURU21212 = 8
16OLANO LOPETEGI, IMANOLALPINO UZTURRE11311 = 7
17GONZALEZ BENITO, JAVIER IGNACIOALTSASUKO MENDIGOIZALEAK21403 = 10
18ROMANO GARCIA, JUANSOLLUBE 70732302 = 10
19ZUBIRIA GOÑI, ANGEL MARIMURRUKIXO22402 = 10
20JUAN ROJO, JOXEBESAIDE M.E11403 = 9
21OÑATIBIA ABALDE, AGURTZANECLUB VASCO CAMPING21402 = 9
22AZCARGORTA BELATEGUI, LUIS MARIAPOL POL31301 = 8
23CABANILLAS AREVALO, RAIALPINO UZTURRE11402 = 8
24EZPELETA URKIA, AMADEOBESAIDE M.E12401 = 8
25GALLEGO GUTIERREZ, FRANCISCOLEIOA MENDI TALDEA21302 = 8
26GARCÍA GARCÍA, ANDRÉSPAGOETA20312 = 8
27RASTROLLO IZQUIERDO, JORGEGANGUREN22301 = 8
28ARTETXE AMONDARAIN, IÑIGOTALLU21202 = 7
29DE LEON GONZALEZ, YOLANDAGANERANTZ21301 = 7
30GARCIA PASCUAL, LUIS ANGELGANERANTZ21301 = 7
31GARMENDIA GOYA, JOSE LUISUKE11401 = 7
32GOIRI BEOBIDE, EKAITZBASKONIA MENDI TALDEA31102 = 7
33GOMEZ HERNANDEZ, MIGUELCLUB VASCO DE CAMPING ELKARTEA11302 = 7
34PÉREZ PALENCIA, SANTIAGOKULUMSPORT21301 = 7
35URIARTE GOÑI, JULENGANGUREN21103 = 7
36ZALDIBAR PAGAZAURTUNDUA, AITORGOIKOGANE M.T.21202 = 7
37ZULAIKA ERRASTI, ANDONIZESTOA K.B11302 = 7
38ANDRES ZUBIRIA, MOISESK.K.E.ANDATZA21201 = 6
39ANDUAGA INSAUSTI, EDORTAMUGA10113 = 6
40ARIZMENDI KORTABERRIA, ANTXONMORKAIKO21102 = 6
41BASTIDA DIAZ DE OTAZU, ARRATEKULUMSPORT21201 = 6
42ESPILLA BARRUETABEÑA, JOKINMANUEL IRADIER11301 = 6
43GRANDE PINAR, VERONICASOLLUBE 70711301 = 6
44INTXAUSTI AMOREBIETA, ALFONSOZORNOTZA MENDI TALDEA11103 = 6
45MURUAGA SAIZ, IGONEGRUPO ALPINO TURISTA12201 = 6
46PENALVA MARTINEZ, MANUELALPINO TABIRA DURANGO21102 = 6
47SEGURADO URRASTABASO, LOREAMUNARRI MENDI TALDEA11301 = 6
48ZELAIA TOMASINO, IBANARTIBAI MT12102 = 6
49AGIRRE BILBAO, JUAN PEDROALPINO TABIRA11102 = 5
50GURTUBAI SOLATXI, JUAN MARIGANZABAL12101 = 5
51IRAZUSTA ARRUTI, J.RAMONANDATZA M.E.11201 = 5
52IZETA URDANGARIN, JOSE RAMONANDATZA11201 = 5
53LOPEZ GUTIERREZ, JOSUNEALPINO TABIRA DURANGO21101 = 5
54MANTEROLA LARRAZA, JOSE IGNACIOTALAIMENDI11201 = 5
55ZIARRUSTA ARTABE, FELIXGANGUREN21101 = 5
56LARRUZEA GOIENETXE, KEPAZORNOTZA MT11101 = 4
57ZIALTZETA ADURIZ, JOSUMORKAIKO11101 = 4
58AXPE AXPE, JON ANDONIORIXOL30302 = 8
59AYALA GARCIA, MIKELMANUEL IRADIER20402 = 8
60FUERTES RAN, FRANCISCO JAVIERBOSCOS MT10303 = 7
61LIRIO SAGASTIZABAL, INAZIOCLUB VASCO DE CAMPING10402 = 7
62PAWELCZAK JUNGA, JOANNAGAILURRA MENDI TALDEA30202 = 7
63BENGOETXEA UGARTE, JUAN MARIANDATZA20301 = 6
64ARRIOLA AZKUE, IÑAKIINDAMENDI10202 = 5
65FERRERO MENDEZ, MIGUEL ANGELMANUEL IRADIER30101 = 5
66GOIKOETXEA MANTEROLA, JUANVASCO DE CAMPING10301 = 5
67GURRUCHAGA CACHO, IBONGAILURRERANTZ K.E.10202 = 5
68KEREXETA RAMIREZ, IMANOLERLAITZ. M. E10202 = 5
69LANDALUZE JORRIN, NATXO20102 = 5
70LOITI LARRAÑAGA, RAMON MARIAPOL POL11300 = 5
71MOTYKA GIERCZAK, RADOSLAWGAILURRA MENDI TALDEA30101 = 5
72OLABUENAGA FORTES, JONGASTEIZ MENDI TALDEA20102 = 5
73ORCONDONAGOITIA EREZUMA, JOSEGOIZALE21002 = 5
74PASCUAL ABOITIZ, SERGIOCLUB ALPINO ORTHEZ01301 = 5
75RAZKIN OROBENGOA, ENEKOIRATXO10202 = 5
76TREJO UNZUETA, LUIS MARÍAALPINO TABIRA DURANGO01202 = 5
77ZALDUA AMUNDARAIN, IKERPLATEROTARRAK10301 = 5
78ABERASTURI PARAMO, JOSUYABALINS20101 = 4
79APELLANIZ OLIVARES, JAVIERBESAIDE10102 = 4
80ARAMBURU GONZALEZ, MINTXUUBIETAMDNDI10201 = 4
81ARBIZU ANDUEZA, PATXIC M LIZARRA20101 = 4
82ARTEAGA ABECIA, RAULBERANTEBILLA MENDI TALDEA10102 = 4
83BERASTEGI EGIGUREN, IOSEBA IÑAKIAURRERA M.T.01102 = 4
84BILBAO URIBESALGO, IBONATZABAL MENDI TALDEA20101 = 4
85CIAVOLA X, RAFFAELLAGAZTEIZ10201 = 4
86GONZALEZ DE SAN PEDRO GOMEZ DE SEGURA, PATXICLUB MONTAÑA GAZTEIZ10201 = 4
87LIZARRALDE IBARRA, JOSÉ MARIAALPINO TABIRA11002 = 4
88MAULEON EZKUTARI, XABIERLARRINETA10102 = 4
89OLLOKIEGI ALBIZU, JOSIANCLUB VASCO DE CAMPING10102 = 4
90OÑATE EREÑAGA, IÑIGOMANUEL IRADIER11200 = 4
91ORCAJO RUIZ DE LOIZAGA, MIGUEL ANGELGAZTEIZ10201 = 4
92RUIZ DE APODACA ECHAZARRA, RICARDOC.M.GAZTEIZ10201 = 4
93TEJADA OCEJO, FERNANDOS. M. SHERPA10201 = 4
94URIBE LASUEN, LUIS MARIMIRU GAIN OTXANDIO10201 = 4
95ZABALONDO GOROSTEGI, LANDER12100 = 4
96ZUBELDIA LETAMENDIA, GORKAKEMEN10201 = 4
97ALVAREZ LLANO, JOSE IGNACIOIGANGUREN11100 = 3
98AYERBE COSSIO, ASIERPEÑA KARRIA10101 = 3
99GODOY HIDALGO, PATXI IMANOLORIXOL M.T MANUEL IRADIER10101 = 3
100GOLDARAZENA GOÑI, MIKELIRATXO ELKARTEA10101 = 3
101HSSINE HMIDAT, AYOUBAITZGORRI11100 = 3
102IRCIO ALBERDI, IPARERDELLA MT11100 = 3
103MARTI TORRECILLAS, FERNANDOTALAI_MENDI M.E.11100 = 3
104MATEO ARNOSO, EKAINATXAZPE11100 = 3
105MATEO CASTAÑEDA, JESUSATXAZPE11100 = 3
106MOLANO RUBIO, AITOREIBAR01101 = 3
107ORMAZABAL ARANA, IÑAKIOSTADAR11100 = 3
108SAGASTIZABAL DE LA FUENTE, GOIURIERDELLA MT11100 = 3
109TRAPAGA RUIZ, JAVIERSESTAO ALPINO CLUB11100 = 3
110UGARTE GARRIDO, JOSE LUISIZADI ZALEAK11100 = 3
111URANGA AROTZENA, JOSULAGUN ONAK M.B.10101 = 3
112BETELU EZEIZA, GORKAIRUNGO MENDIZALEAK00402 = 6
113EIZAGIRRE LARRAÑAGA, MANUPAGOETA ME00303 = 6
114ANTUNEZ MORATO, RAFAZANPATUD00401 = 5
115BERREGI ABALDE, IÑAKI00401 = 5
116CIVICO IRIONDO, KONTXIALPINO UZTURRE10400 = 5
117GIL TOQUERO, JACOBBOSTIBAIETA00302 = 5
118GORROTXATEGI GORROTXATEGI, JONAITZGORRI M E00302 = 5
119MUÑOA BENGOA, KARMELOITURRIBERO20300 = 5
120ZUBIA RAMOS, JUAN IGNACIO00302 = 5
121ARANALDE URRETABIZKAIA, AITOR00202 = 4
122AROCENA ALKAIN, ASIERAIZKORRI M.K.10300 = 4
123ARRIETA AGUIRRE, TOMASMORKAIKO01300 = 4
124AZANZA SANZ, IÑAKINAFAR FEDERAKUNDEA00202 = 4
125AZCONA ARREGUI, JUANCLUB VASCO DE CAMPING ELKARTEA00202 = 4
126CASCON RODRIGUEZ, JOSUBESAIDE M.E00202 = 4
127CHERIF APARICIO, RODOLFOBOSCOS00202 = 4
128ETXEBERRIA ALBISU, TXOMINALPINO UZTURRE00301 = 4
129ETXEZARRETA APAOLAZA, GARBIÑECLUB VASCO DE CAMPING ELKARTEA00202 = 4
130HIERRO IBÁÑEZ, AGUSTÍNCM GASTEIZ30100 = 4
131IZETA ARAMENDI, XABIERANDATZA00202 = 4
132LIZARRAGA BALDA, ANGELINESBOSCOS00202 = 4
133REZOLA UROLA, IMANOLARRASTAKA00202 = 4
134REZOLA UROLA, KAULDIARRASTAKA00202 = 4
135SARRATEA OPOCA, MARTÍNCD MUGA MENDI TALDEA00202 = 4
136URBE CASTELRUIZ, BEGOALTSASUKO MENDIGOIZALEAK00103 = 4
137ZUMEAGA LAPEIRA, JOSE AGUSTININDA MENDI00202 = 4
138ALVAREZ ALVAREZ ALVAREZ ALVAREZ, JAIMEMANUEL IRADIER00201 = 3
139ARANBURU GIL, ERIKOAIZKORRI MENDIZALE ELKARTEA00102 = 3
140ARRAIZA RODRÍGUEZ, CARLOSBKE00201 = 3
141ARRIZABALAGA URKIZA, AINARABAI00201 = 3
142ARRUTI ALDALUR, ANDERS.M LAGUN ONAK00201 = 3
143ARRUTI OLEAGA, ENEKOGOZALLE12000 = 3
144BARBERO BARTOLOME, ASIERAIZKARDI00201 = 3
145BASTARRICA LARRAURI, JUAN RAMONATARRABI00201 = 3
146BENITO CORNEJO, JOSE V.KULUM SPORT KIROL KLUBA01200 = 3
147BERRA JUARISTI, IORITZZURRIOLA00201 = 3
148BERRIOZABAL CILAURREN, UNAIUBIETAMENDI MENDI TALDEA00201 = 3
149BIANA ERKIAGA, ERNESTOGAZTEIZ10200 = 3
150BILBAO IPIÑAZAR, EUGENIO02100 = 3
151CORDERO CABIDO, JOSUNEKULUM SPORT KIROL KLUBA01200 = 3
152CRESPO HIDALGO, BEGOÑACLUB GASTEIZ20100 = 3
153ERIZ UNZUETA, IÑIGOORIXOL MENDIZALE ELKARTEA10200 = 3
154ETXEZARRETA ARANBURU, IMANOLGOIERRI GARAIA MENDI TALDEA00201 = 3
155GALARRAGA EIZAGIRRE, AUXKINLAGUN ONAK00201 = 3
156GALLARDO SANCHEZ, FRANGOIZALE12000 = 3
157GARCÍA MENÉNDEZ, CARLOSGANERANTXZ12000 = 3
158GIL FERNANDEZ DE RETANA, PABLOGAZTEIZ00102 = 3
159GOIKOETXEA IMAZ, IBANAURRERA MENDI TALDEA00201 = 3
160GOMEZ DE SRGURA PEREDA, PEIOGOIENA10002 = 3
161GONZALEZ DOMINGUEZ, JUAN CARLOS01200 = 3
162GUERENDIAIN OTAEGUI, IÑIGOOARGI00201 = 3
163GUTIERREZ BACETA, JOSE MARIACLUB DEPORTIVO EIBAR01200 = 3
164GUTIERREZ DE LA PISA, OLGAGANERANTZ01200 = 3
165IGARTZABAL BIDEGAIN, EKAITZ00201 = 3
166IMAZ MACAZAGA, ANDOITZAIZKORRI M.E00201 = 3
167INFIESTA TRABAZOS, JONATANSI00102 = 3
168IRAZABAL BASTERRETXEA, ASIERALDATZ GORA20100 = 3
169KRUTXAGA BARGA, FERNANALDATZ GORA20100 = 3
170LABAKA ESKUDERO, JON00201 = 3
171LEKUE GURRUTXAGA, ANDERO.K.E00102 = 3
172LEONET ELIZEGI, BAUTISTA00102 = 3
173MADRAZO FUENTES, CARLOS10200 = 3
174MALO AYENSA, OLGA10002 = 3
175MARTÍN ROSADO, IKER10200 = 3
176MENTXAKATORRE BILBAO, SILVIABURTZOIA02100 = 3
177NAPAL ROS, FERNANDOLAGUNAK00102 = 3
178OIARZABAL ZABALETA, ANDONIARRASTAKA K.E.00201 = 3
179PEÑA VELEZ, TOMASMORKAIKO01200 = 3
180PEREZ AIZPURU, ENEKOAMALUR00102 = 3
181PUERTAS CALDERON, ANTOGASTEIZ00201 = 3
182QUIJADA APARICIO, CARLOSZORTZIETAKOAK K.E.20001 = 3
183RODRÍGUEZ NÚÑEZ, CARMENGOIENA10200 = 3
184SAGREDO ARTOLA, JUANMARIOARGI (TOLOSA)00201 = 3
185SALCEDO RODRIGUEZ, JAVIERLAITZ M.E.00201 = 3
186SANCHEZ SANTIN, TEDIARALARKO ADISKIDEAK00201 = 3
187SANTANA MOREDA, FERMIN00201 = 3
188TEJADA OCEJO, JONATANS. M. SHERPA00201 = 3
189TELLETXEA BERGARA, PATXI10200 = 3
190URANGA LARRAÑAGA, ANICETOARTIBAI M.T01200 = 3
191URREAGA ETXEBERRIA, IÑIGO00201 = 3
192URRUTIA ORTIZ, AITORATXAZPE MENDI TALDEA12000 = 3
193ZABALA LASA, MIKELMONTAÑEROS DEL ANTIGUO K.E.00201 = 3
194ZAFRA CORTÉS, ENRIQUE01200 = 3
195ZARATIEGUI ZARATIEGUI, FERNANDO10002 = 3
196ZUMETA ARTOLA, GARIKOITZALPINO UZTURRE00201 = 3
197AGIRRE URIA, IZASKUN.10001 = 2
198AIERDI ALDEKOA, EKAITX10001 = 2
199ALAIOGOIKOA LANDABASO, SERGIO00101 = 2
200ALARGUNSORO UGARTEMENDIA, IOSEBAAMALUR MENDI TALDEA00101 = 2
201ALUSTIZA MUNIAIN, IRANTZUFEDERATION DES CLUBS ALPINS ET DE MONTAGNE00101 = 2
202ALVAREZ ECHAVARRI, ENRIKEMANU YANKE00101 = 2
203AMADO PÉREZ, MÓNICA10100 = 2
204AMARO LORENZO, ALVAROCMGAZTEIZ11000 = 2
205ANDRÉS GARCÍA, MARÍA JESÚSDEUSTUKO MENDITARRAK11000 = 2
206ANTOÑANA BASTIDA, DAVIDZORTZITAKOAK10100 = 2
207ARAMENDIA HERNANDEZ, MIKEL00101 = 2
208ARANBURU ETXEBERRIA, GURUTZE 00101 = 2
209ARBERAS AXPE, JORGECLUB GAZTEIZ11000 = 2
210ARISTI GOIKOETXEA, JOSEBA01100 = 2
211ARREGI PLAZAOLA, IÑAKI4219510100 = 2
212ARRUABARRENA LARRINAGA, IÑIGOAURRERA MT00101 = 2
213ARTEAGA MARISCAL, INAZIOZALDAI10001 = 2
214ASURMENDI TUBIA, AITOR00101 = 2
215ATIN ARRATIBEL, JOSÉAMALUR MENDI ELKARTEA00101 = 2
216AUZMENDI LIZARRALDE, ANDONIAIZKORRI MENDIZALE ELKARTEA00101 = 2
217AZKARATE ADARRAGA, MARTÍNIZARBE MENDI TALDEA00101 = 2
218AZUMENDI RIVAS AZUMENDI RIVAS, JOSEBAUBIETAMENDI11000 = 2
219BALZATEGI MURUAMENDIARAZ, AITORBESAIDE00101 = 2
220BARANDIARAN VELEZ DE MENDIZABAL, AMAIAARRASTAKA00101 = 2
221BASILIO PEREIRA, EMILIOGANZABAL MENDI TALDEA10100 = 2
222BILBAO SIERRA, AINTZANE01001 = 2
223CABALLERO POZO, PEIOMURRUKIXO01100 = 2
224CARRASCAL SALGADO, JUAN CARLOSPEÑA KARRIA10100 = 2
225CEARRETA AGUIRREBEITIA, IÑIGOJAIZKIBEL MENDIZALE TALDEA00101 = 2
226CENGOTITABENGOA FERNÁNDEZ, MAITE10100 = 2
227CERDÁ SAGARDIA, ASIERAIZKORRI M.K.00101 = 2
228CID AZIBAR, JULEN00101 = 2
229CRESPO LABURU, ROSASOCIEDAD EXC. MANUEL IRADIER10001 = 2
230CRESPO MONREAL, JUAN MANUELMUGA00101 = 2
231CUELI TROUBADOUR, SERGEAUNAMENDI00110 = 2
232DIAZ ANDA, FELIXPEńA KARRIA10100 = 2
233DIEZ OSINALDE, IONAIZKORRI M.E00101 = 2
234DIEZ REVENGA, JOSE LUISMORKAIKO M.E.10001 = 2
235DOMINGUEZ ETXEBARRIA, JOSUALPINO TABIRA01001 = 2
236EPELDE JUARISTI, KARMELO01001 = 2
237EPELDE UGALDE, KEPAARRASTAKA MT00101 = 2
238EXTREME SANTOS, IGNACIO00101 = 2
239FEIJÓO BURGUERA, ELENAPEÑA KARRIA10001 = 2
240FERNANDEZ FERNANDEZ, GONZALODEUSTUKO MENDITARRAK01100 = 2
241FERNANDEZ FERREIRO, ALBERTOGOIZALE11000 = 2
242FONTECHA HERAS, ALBERTOGOIGAIN MENDI TALDEA10001 = 2
243FUENTES ECHEGOYEN, IORITZ00101 = 2
244GALLASTEGI ZUBIARREMENTERIA, MIRENEIBAR C.D.01001 = 2
245GARCÍA OSES, ÁLVAROIZARBE00101 = 2
246GARCIA RIESCO, ROBERTOMORKAIKO M.E.11000 = 2
247GARMENDIA TOLEDO, JULENOKE01100 = 2
248GONZALEZ PORTILLA, IBONEGASTEIZ10001 = 2
249HERNANDEZ RODRIGUEZ, IÑAKI11000 = 2
250HERREROS TOLEDO, VÍCTORCLUB DE MONTAÑA DE CALAHORRA10001 = 2
251IBAÑEZ DIEZ, MIGUEL ANGELMANUEL IRADIER10100 = 2
252IBARRA FERNANDEZ, JULENPADURA MENDI TALDEA10100 = 2
253IRAOLA OTAEGUI, AIMARLAGUN ONAK00101 = 2
254IRIBAR ANTON, IMANOL00101 = 2
255IRIONDO IBARLOZA, JOSE MªAURRERA MENDI TALDEA11000 = 2
256IZAGUIRRE PALACIOS, ALEXANDER11000 = 2
257JAKA ALBERDI, ANDONIGOIERRI GARAIA TALDEA00101 = 2
258JAUREGI ZABALA, ESTITXU00101 = 2
259JIMENEZ ARRIETA, AITZOL00101 = 2
260KANPOS OLLAKARIZKETA, IOSEBAGASTEIZ MENDI TALDEA10100 = 2
261LAPAZARAN ECHEVARRIA, ANEASUNTZE MENDI KLUBA01100 = 2
262LARRUZEA MOTXOBE, AMAIAZORNOTZA MT01100 = 2
263LASARTE GARALDE, IMANOLAURRERA MENDI TALDEA11000 = 2
264LASARTE GUERENABARRENA, ISMAELALPINO TABIRA01100 = 2
265LETAMENDI BELAMENDIA, IÑAKIOSTADARSAIARRE00101 = 2
266LONGO IBARRA, FERNANDOZORNOTZA MT00101 = 2
267LOPETEGI SORARRAIN, IÑAKI00101 = 2
268LUZÁN DÍEZ, JUAN ANTONIOCOBI01100 = 2
269MARTIN FLORES, JOSEITURRIBERO10001 = 2
270MARTINEZ AGIRRE, ENEKAOARGI00101 = 2
271MARTINEZ CUBERO, JUANTXOURDABURU M.E00101 = 2
272MARTINEZ DE SANTOS PEREZ DE MENDIGUREN, XABIERCLUB MONTAÑA GAZTEIZ10001 = 2
273MAYA KEREJETA, MANU00101 = 2
274MENDIZABAL IRASTORZA, ANDONIO.K.E00101 = 2
275MIÑANO DURANTEZ, MIKELMENDIKO LAGUNAK10100 = 2
276MORLOTE EXPOSITO, JESUSC.A. GALLARRETA01001 = 2
277MUJIKA BERASALUZE, ANARTZARRASTAKA00101 = 2
278MUZÁS COLERA, IKERVASCO DE CAMPING00101 = 2
279NUÑEZ SAENZ DEL CASTILLO, JONATHANMANU YANKE10100 = 2
280OCHOA DE ALDA ZUDAIRE, AMAIACLUB VASCO DE CAMPING00101 = 2
281OJEDA ARANTZAMENDI, ANDONI01100 = 2
282ORMAZABAL SALEGUI, YONORDIZIKO MENDIZALEAK00101 = 2
283PEREZ DOMINGUEZ, ELIZABETH10001 = 2
284PEREZ DE CEA ESCUDERO, DAVIDMONTAÑA DE CALAHORRA10001 = 2
285RAZKIN MEDRANO, AMAIAARALAR MENDI00101 = 2
286RODRÍGUEZ CARRIÓN, PAULO CÉSARCLUB DE MONTAÑA CALAHORRA10001 = 2
287RUIZ BENITEZ, JOSE10001 = 2
288RUIZ DE EGUINO OSTIZA, AITORKULUMSPORT10001 = 2
289SÁENZ RUBIO, JOSE MIGUELC.M.FUENTE TEJA10001 = 2
290SALABERRIA AGIRRE, OIERERDELLA MT00101 = 2
291SAN MIGUEL MAYO, ROBERTO10001 = 2
292SAN SEBASTIAN GARMENDIA, IÑAKIBURUMENDI11000 = 2
293SANCHO SAINZ, CARLOS00101 = 2
294SANTOS GARCIA, IÑAKIALTZA HERRIA K.E.00101 = 2
295SOLLA GARCIA SOLLA GARCIA, RICARDO01001 = 2
296SOLORZANO ALBIZU, JON11000 = 2
297SOMOZA PULIDO, MANUELOSTADAR00101 = 2
298SOTO LABANDA, OSCARAIZKARDI M.E00101 = 2
299TELLETXEA ETXARTE, JOSE MARIAGERRA MENDI TALDEA00101 = 2
300TORRONTERAS GARCIA, JUANJO00101 = 2
301URIBE ODRIA, EDUARDOEIBAR01001 = 2
302URKIJO REKALDE, IÑAKIGANGUREN11000 = 2
303URQUIOLA GARCIA, MIKELCM GASTEIZ10001 = 2
304URRESTI ORMAETXE, IKER01001 = 2
305VELAZQUEZ MORENO, JUAN MARCELOBASKONIA MENDI TALDEA00101 = 2
306VILLA CORBACHO, BITTORZMT11000 = 2
307VILLALBA EGUILUZ, UNAIGAZTEIZ10001 = 2
308VITERI ., ENEKO01100 = 2
309ZAUTUA BILBAO, IGORAIXEMENDI00101 = 2
310ZORRIKETA LARBURU, KOLDOBILBAO ALPINO CLUB01100 = 2
311ZOZAYA ARAMENDY, MAITE00101 = 2
312ZUGARRAMURDI IRIGOIEN, ARRIARALARKO ADISKIDEAK00101 = 2
313ZURUTUZA FEIJO, JOSEBAARRASTAKA00101 = 2
314ARANGUREN ETXARRI, NATI00003 = 3
315BARRICART LISARRI, MARTÍNS.M. BOSCOS BERRI00003 = 3
316CASI LEON, FERNANDOMANUEL IRADIER00300 = 3
317IIRAOLA BENGOA, ANTXONALPINO UZTURRE00300 = 3
318IZAGUIRRE TELLETXEA, ANDONIBAZTANGO00003 = 3
319LARA , LUISEZKABA MENDI TALDEA00003 = 3
320LEGARDA GOÑI, ANGELTRIKETE TAFALLA00003 = 3
321LEIBRANDT , ISABELLASOCIEDAD LAGUNAK00003 = 3
322OLAGUE MITXELTORENA, JOSE00003 = 3
323PUEYO LECUMBERRI, JESUS MARIAC.D. CIU DTVA. AMAYA00003 = 3
324ROIG GARRO, JOSE LUIS00003 = 3
325SANCHEZ CORTES, LUISS.D.R.C. ANAITASUNA00003 = 3
326TORRES ARREGUI, JUANA MARIA00003 = 3
327URDANGARIN AGIRRE, MAIDERATAUN KIROL ELKARTEA00300 = 3
328VAZQUEZ AUZMENDI, ARKAITZ00300 = 3
329AGIRRE ARRIZABALAGA, EÑAUTAURRERA MT00200 = 2
330AGUAS ALARCOS, DAVIDTRINKETE00002 = 2
331AIZPURU BEGIRISTAIN, JOXEATAUN KIROL ELKARTEA00200 = 2
332ALONSO VAZQUEZ, JOSE MANUELOARGI00200 = 2
333ALTUNA IRAOLA, JONOARGI00200 = 2
334ALUSTIZA ALUSTIZA, ASIER00200 = 2
335AMUNDARAIN TARDIO, IBAI00200 = 2
336ANASAGASTI BARAIAZARRA, ARITZMENDIRIZ MENDI00200 = 2
337ANTXUSTEGI AGIRREZABALA, JOSE MARIAAURRERA MENDI TALDEA00200 = 2
338ARAMBURU AIZPURU, XABIERAIZKORRI00002 = 2
339ARAMENDI LANDA, MIKELAGIRO MENDI TALDEA00002 = 2
340ARBIZU ARISTIZABAL, ARITZ00002 = 2
341ARGALUZA LARRINAGA, JOSEBATALLU KK.02000 = 2
342ARIAS PEÑA, SANTIC.D. TRAIL RUNNING CAZORLA00002 = 2
343ARKARAZO GALLASTEGUI, MAITANE00002 = 2
344ARRARAS ARANGOA, XABIER00200 = 2
345ARRIOLA SETIEN, KEPAVASCO DE CAMPING00200 = 2
346ARRIZABALAGA ARANETA, ARATZARRASTAKA00200 = 2
347ASTEINZA ASTEINZA, JAVIERDEUSTUKO MENDITARRAK20000 = 2
348ASTUDILLO MOLINA, HARITZ00002 = 2
349ATXOTEGI URIBARRENA, IÑIGOALPINO TABIRA00002 = 2
350AZKARATE MARKULETA, FERMINOARGUI00200 = 2
351BAZTARRIKA URDANGARIN, MARIATAUN K.E00200 = 2
352BERAZA LOIDI, JABIERIRATXO00002 = 2
353BERIAIN PLANO, JOSE ANTONIOADI IKE00002 = 2
354BEROZ LARBURU, IMANOLIRUNGO MENDIZALEAK00200 = 2
355CANTERO X, ARITXIBASATI20000 = 2
356CERIO MANTEROLA, JUANAITZARTE MENDI TALDEA00002 = 2
357CHINCHETRU MARTÍNEZ, IRANTZUEZ20000 = 2
358CORTES LÓPEZ DE ARMENTIA, ROBERTOATAZABAL20000 = 2
359DE MIGUEL PEREZ, ALBERTOBASKONIA M T00200 = 2
360DEL CASTILLO MANUYAMA, PETRICD MUGA MENDI TALDEA00002 = 2
361DOMÍNGUEZ CALVO, GORKAOARGI00200 = 2
362DORRONSORO GUINEA, MIKELIRATXO00002 = 2
363ECHARTE , EUGUENI00002 = 2
364EGIBAR IZETA, EÑAUTAIZKARDI MENDIZALE ELKARTEA00200 = 2
365EGIBAR MITXELENA, MIKELAIZKARDI00200 = 2
366ETXARTE JOSE MIGEL, AMORENDONIBANE00002 = 2
367ETXEBERRIA LASARTE, IKEREUSKALDUNA00200 = 2
368GABIÑA BASTERRA, GORKAGASTEIZ20000 = 2
369GALARRAGA ARTEAGA, IMANOLLASARTE ORIA TRAIL00200 = 2
370GARASA LARRAZA, JON00002 = 2
371GARCIA BLANCO, KEVIN00002 = 2
372GAZTAÑAGA ARBEA, MARTINORDIZIAKO MENDIZALEAK00200 = 2
373GAZTELUMENDI GALZAGORRI, JUANBETIGAZTE00002 = 2
374GONZALEZ RUIZ, ZURIÑE20000 = 2
375GORDO RODRÍGUEZ, JUAN42195.ES20000 = 2
376GOROSPE LORENZO, AITORMANU YANKE00002 = 2
377HAGUET , NICOLAS00200 = 2
378HERNÁNDEZ LOPEZ, JUAN JOSEC. M. GASTÉIZ20000 = 2
379HERNANDEZ PERALO, JOSE ANDRES00002 = 2
380IPARRAGIRRE SOPELANA, PEDROMORKAIKO00200 = 2
381IRAIZOZ LATASA, JOSE ANTONIOIRATXO ELKARTEA00002 = 2
382IRAIZOZ LATASA, PEDROIRATXO ELKARTEA00002 = 2
383IRASTORZA CORCUERA, IGORHELVETIA00200 = 2
384IRIARTE ARTOZKI, IBANANSOAINGO00002 = 2
385ITURRARTE ALDUNCIN, TOMAS00002 = 2
386KINTANA LARRAZA, JOSETXO00002 = 2
387LANDIRIBAR GOIENETXE, LANDERRUN1900002 = 2
388LARRAMENDI REMONDEGUI, ANDRESRUTOS NAVARRA00002 = 2
389LARRAÑAGA GARITANO, IÑIGOIZADO ZALEAK00200 = 2
390LIZARRAGA SANCHO, ENEKO00002 = 2
391LIZARRALDE GURRUCHAGA, ENEKOPAGOETA M.E00200 = 2
392MAIZA BEGUIRISTAIN, JOSE JAVIERCLUB DANTZALEKU SAKANA00002 = 2
393MARTINEZ BARAYAZARRA, AITORGOIERRI GARAIKO MENDI LASTERKETA TALDEA00200 = 2
  IBILALDIA ELKARTEA EGUNA
  151.AIZKARDIKO IBILALDIAAIZKARDI Mendizale Elkartea31/03/2019
  2JENTILEN BIDEETATIK X MENDI IBILALDIAATAUN Kirol Elkartea05/05/2019
394MATELLANES GARCIA, OSCARRUTAS NAVARRA00002 = 2
395MENDIOLA ZUFIAURRE, IÑIGOGOIERRI GARAIA TALDEA00002 = 2
396MENDIZABAL ZEBERIO, KONTXIJAIZKIBEL MENDIZALE TALDEA00200 = 2
397MUJIKA TEJERIA, IKEREUSKALDU A00200 = 2
398ODRIOZOLA ARRIETA, JOSE ANTONIOJAIZKIBEL MENDIZALE TALDEA00200 = 2
399ORBEGOZO BELASKO, AIMAR00200 = 2
400OTAÑO BASURTO, URKO00200 = 2
401PANIZO PEREDAA, FIDEL FERNANDO42195.ES20000 = 2
402PASTRIAN PRIETO, JUAN00200 = 2
403PAULARENA GORRAIZ, IBON00002 = 2
404PELAEZ FERNANDEZ DE LEGARIA, ROBERTOMANUEL IRADIER20000 = 2
405PLAZAOLA X, XAVIERBASATI20000 = 2
406POZUETA LIZARRAGA, IRENE00200 = 2
407PRIETO ETXANO, IÑAKIURDABURU M.E.00200 = 2
408RAZQUIN OTAMENDI, JOSU00002 = 2
409RENTERIA IRAETA, IGNACIOC.M.GASTEIZ00002 = 2
410REZABAL IRAOLA, IGORAGIRO MENDI TALDEA00002 = 2
411RUIZ DE AZUA ORMAZA, EGOITZSOLLUBE 70700200 = 2
412SAEZ DE ARREGUI EGURROLA, SANDRA00002 = 2
413SALINAS ZUDAIRE, DAVIDASOC.DEPORTIVA ISABA/IZABA00002 = 2
414SANTAMARIA BARRIGON, SANTIAGOCLUB DEPORTIVO EIBAR00200 = 2
415SARASA MUGICA, ARITZSDAD ORDIZIAKO MENDIZALEAK00002 = 2
416SINDE CORREYERO, JUAN JOSE02000 = 2
417SOLAUN MAHAMUD, MAITEC. M. GASTEIZ20000 = 2
418TAPIAS MATEU, XAVIERRICARDO VALENCIA00002 = 2
419TRABA RODRIGUEZ, ASIERCLUB ALPINO UZTURRE00200 = 2
420TUERTA ISASI, ASIER20000 = 2
421UGARTEMENDIA URDANPILLETA, LUISANDATZA00200 = 2
422ULAIAR BELTZA, XABIERKARRIKESTU M.T.00002 = 2
423ULAYAR MENDIOLA, MIGUEL ANGELLARRAÑETA00002 = 2
424UNSAIN OSA, JUAN RAMONLAGUN ONAK M. B.00200 = 2
425UNZURRUNZAGA GAMBOA, ANDERSAKANA BIZIRIK MENDI TALDEA00002 = 2
426URBIETA ETXEBERRIA, ANDONI00200 = 2
427URDANGARIN ELOSEGI, HARITZGAILLURRERANTZ00200 = 2
428URKIA ATXAGA, PEIOAIZKARDI00200 = 2
429URKIA INTXAUSTI, ISIDROGIRIZIA00002 = 2
430ZALDUA MUÑOZ, XABIER00002 = 2
431ZUBIRIA MTZ DE LAPERA, GAIZKACLUB GAZTEIZ20000 = 2
432ZUBIRIA SOPENA, KARLOSCM GASTEIZ20000 = 2
433ZUFIAURRE GARCIA, GAIZKALIZARRA MENDIZALE ELKARTEA00002 = 2
 
EUSKAL MENDIZALE FEDERAZIOA
Errotaburu Pasealekua 1-9º-3ª. 20018 Donostia-San Sebastián     www.emf.eus      email: martxas@emf-fvm.com
|  Legezko Oharra  |  Pribatutasun Politika  |  Cookien Politica  |  © zirkuitua.com