| euskara | castellano | français |
2019
EUSKAL HERRIKO IRAUPEN LUZEKO IBILALDIEN ZIRKUITUA
                                    
| Zirkuitua | ...beste ibilaldi | Shebe Peña | Kontaktua | Hemeroteka |
| ibiltarien gunea | elkarteen gunea | administratzailearen gunea |
2019 URTEKO 18.IBILALDIEN ZIRKUITUA
                 
www.zirkuitua.com 5.236.191 bisita
 
EMFRAKO ZERRENDA OSOA
ZIRKUITUAREN FINALISTAK
Ar=Araba Bi=Bizkaia Gi=Gipuzkoa Ip=Iparralde Na=Nafarroa
email: info@zirkuitua.com ERREKLAMAZIOAK
Taula ordenean jartzeko, zutabearen goiburuan klikatu
NoNOMBRECLUBArBiGiIpNaTotal
1HERNANDEZ CABERO, NEMEALPINO UZTURRE23513 = 14
2ZUBIRIA GOÑI, ANGEL MARIMURRUKIXO24422 = 14
3AXPE AXPE, JON ANDONIORIXOL33322 = 13
4GONZALEZ BENITO, JAVIER IGNACIOALTSASUKO MENDIGOIZALEAK23413 = 13
5HARISTOY HIRIART, CHRISTOPHERANDOCARTE FFR13333 = 13
6SAINZ CALVO, JOSE MARIAMANUEL IRADIER23413 = 13
7ARZALLUS URREIZTI, ANDONIMORKAIKO14223 = 12
8EZPELETA URKIA, AMADEOBESAIDE M.E23421 = 12
9ROMANO GARCIA, JUANSOLLUBE 70733312 = 12
10SUSO LOPEZ, RIKARDOG.A. ALDATZ GORA34311 = 12
11AYALA GARCIA, MIKELMANUEL IRADIER21422 = 11
12AZKARGOTA BELATEGI, LUIS MARIAPOL POL (BERGARA)32321 = 11
13AZPITARTE ARANCETA, FELIXJOKO ALAI MENDI TALDEA13322 = 11
14BENGOETXEA UGARTE, JUAN MARIANDATZA21521 = 11
15BIKONDOA BIKONDOA, KONTXIBAZTANGO MENDIGOIZALEAK12323 = 11
16GARCÍA GARCÍA, ANDRÉSPAGOETA21422 = 11
17JUAN ROJO, JOXEBESAIDE M.E12413 = 11
18RASTROLLO IZQUIERDO, JORGEGANGUREN24311 = 11
19UZKUDUN SARASUA, ANDERGIRIZIA MENDI TALDEA21413 = 11
20ARBELAITZ ARANBURU, KIZKITZAGIRIZIA MENDI TALDEA21313 = 10
21CABANILLAS AREVALO, RAIALPINO UZTURRE11512 = 10
22DE LEON GONZALEZ, YOLANDAGANERANTZ23311 = 10
23FUERTES RAN, FRANCISCO JAVIERBOSCOS MT12313 = 10
24GOIRI BEOBIDE, EKAITZBASKONIA MENDI TALDEA33112 = 10
25OÑATIBIA ABALDE, AGURTZANECVC21412 = 10
26OZAETA MUSITU, JOSE ANGELGASTEIZ33112 = 10
27URIARTE GOÑI, JULENGANGUREN23113 = 10
28ZALDIBAR PAGAZAURTUNDUA, AITORGOIKOGANE M.T.22222 = 10
29ANDRÉS ZUBIRIA ZUBIRIA, MOISESANDATZA M. T22311 = 9
30ARIZMENDI KORTABERRIA, ANTXONMORKAIKO22212 = 9
31GARCIA PASCUAL, LUIS ANGELGANERANTZ22311 = 9
32GOMEZ HERNANDEZ, MIGUELCLUB VASCO DE CAMPING ELKARTEA11412 = 9
33PAWELCZAK JUNGA, JOANNAGAILURRA MENDI TALDEA31212 = 9
34PENALVA MARTINEZ, MANUELALPINO TABIRA DURANGO23112 = 9
35PÉREZ PALENCIA, SANTIAGOKULUMSPORT22311 = 9
36ZAPIRAIN ADURIZ, IÑAKIURDABURU21312 = 9
37ARTETXE AMONDARAIN, IÑIGOTALLU21212 = 8
  IBILALDIA ELKARTEA EGUNA
  151.AIZKARDIKO IBILALDIAAIZKARDI Mendizale Elkartea31/03/2019
  2XII Hiru Mendi Zerrak 2019ALTSASUKO Mendigoizaleak06/04/2019
  3ANDOAINGO IBILALDIAEUSKALDUNA Mendi Taldea14/04/2019
  4XXX SAKANAKO IBILALDIAIRATXO Elkartea27/04/2019
  5GAZTEIZ M.T. XXXVIII MENDI IBILALDIAGAZTEIZ MENDI TALDEA19/05/2019
  6XVI KARRANTZA MENDI IBILALDIAKARRANTZA HARANA Mendi Taldea08/06/2019
  7Zuiako XIX. BiraZUIA Mendi Taldea ATZABAL06/07/2019
  811.TTUTTURRU TRAIL 2019HERGARAI BIZI14/09/2019
38AZURMENDI GOROSPE, MARIA LUISAIRUNGO MENDIZALEAK11312 = 8
39BASTIDA DIAZ DE OTAZU, ARRATEKULUMSPORT22211 = 8
40ESPILLA BARRUETABEÑA, JOKINMANUEL IRADIER12311 = 8
41GARAIKOETXEA ZABALA, MAIDERALPINO UZTURRE11411 = 8
42GARCIA GOMEZ, ENRIQUEBILBAO ALPINO CLUB12212 = 8
43GRANDE PINAR, VERONICASOLLUBE 70712311 = 8
44GURTUBAI SOLATXI, JUAN MARIGANZABAL M.T.14111 = 8
45INTXAUSTI AMOREBIETA, ALFONSOZORNOTZA MENDI TALDEA11123 = 8
46IRAZUSTA ARRUTI, J.RAMONANDATZA M.E.11321 = 8
47IZETA URDANGARIN, JOSE RAMONANDATZA11321 = 8
48KORTAJARENA URKOLA, KONTXIAIZKARDI11312 = 8
49LARRUZEA GOIENETXE, KEPAZORNOTZA MT13121 = 8
50LOPEZ GUTIERREZ, JOSUNEALPINO TABIRA DURANGO23111 = 8
51MURUAGA SAIZ, IGONEGRUPO ALPINO TURISTA13211 = 8
52OLANO LOPETEGI, IMANOLALPINO UZTURRE11411 = 8
53SEGURADO URRASTABASO, LOREAMUNARRI MENDI TALDEA12311 = 8
54ZELAIA TOMASINO, IBANARTIBAI MT13112 = 8
55ZULAIKA ERRASTI, ANDONIZESTOA K.B11312 = 8
56GOLDARAZENA GOÑI, MIKELIRATXO ELKARTEA12112 = 7
57LANDALUZE JORRIN, NATXO21112 = 7
58MOTYKA GIERCZAK, RADOSLAWGAILURRA MENDI TALDEA31111 = 7
59ZIARRUSTA ARTABE, FELIXGANGUREN22111 = 7
60AGIRRE BILBAO, JUAN PEDROALPINO TABIRA11112 = 6
61MANTEROLA LARRAZA, JOSE IGNACIOTALAIMENDI11211 = 6
62ZIALTZETA ADURIZ, JOSUMORKAIKO11111 = 5
63GALLEGO GUTIERREZ, FRANCISCOLEIOA MENDI TALDEA22302 = 9
64LIRIO SAGASTIZABAL, INAZIOCLUB VASCO DE CAMPING10512 = 9
65ALVAREZ ALVAREZ, JAIMEMANUEL IRADIER03221 = 8
66ORCONDONAGOITIA EREZUMA, JOSEGOIZALE23012 = 8
67GARMENDIA GOYA, JOSE LUISUKE11401 = 7
68KEREXETA RAMIREZ, IMANOLERLAITZ MENDI ELKARTEA11302 = 7
69OLABUENAGA FORTES, JONGASTEIZ MENDI TALDEA21202 = 7
70URBE CASTELRUIZ, BEGOALTSASUKO MENDIGOIZALEAK01123 = 7
71ANDUAGA INSAUSTI, EDORTAMUGA10113 = 6
72TREJO UNZUETA, LUIS MARÍAALPINO TABIRA DURANGO01212 = 6
73ARAMBURU GONZALEZ, MINTXUUBIETAMENDI11201 = 5
74ARBIZU ANDUEZA, PATXIC M LIZARRA21101 = 5
75BILBAO URIBESALGO, IBONATZABAL MENDI TALDEA21101 = 5
76LIZARRALDE IBARRA, JOSE MARIAALPINO TABIRA11012 = 5
77TEJADA OCEJO, FERNANDOS.M. SHERPA10211 = 5
78URIBE LASUEN, LUIS MARIMIRU GAIN OTXANDIO11201 = 5
79HSSINE HMIDAT, AYOUBAITZGORRI11110 = 4
80UGARTE GARRIDO, JOSE LUISIZADI ZALEAK11110 = 4
81BETELU EZEIZA, GORKAIRUNGO MENDIZALEAK00512 = 8
82GIL TOQUERO, JACOBBOSTIBAIETA00322 = 7
83DE MIGUEL PEREZ, ALBERTOBASKONIA M T03210 = 6
84PASCUAL ABOITIZ, SERGIOCLUB ALPINO ORTHEZ02301 = 6
85ZUBIA RAMOS, JUAN IGNACIO01302 = 6
86ARRIOLA AZKUE, IÑAKIINDAMENDI10202 = 5
87FERRERO MENDEZ, MIGUEL ANGELMANUEL IRADIER30101 = 5
88GOIKOETXEA MANTEROLA, JUANVASCO DE CAMPING10301 = 5
89GURRUCHAGA CACHO, IBONGAILURRERANTZ10202 = 5
90LOITI LARRAÑAGA, RAMON MARIAPOL POL11300 = 5
91RAZKIN OROBENGOA, ENEKOIRATXO10202 = 5
92ZALDUA AMUNDARAIN, IKERPLATEROTARRAK10301 = 5
93ABERASTURI PARAMO, JOSUYABALINS20101 = 4
94ALVAREZ LLANO, JOSE IGNACIOGANGUREN12100 = 4
95APELLANIZ OLIVARES, JAVIERBESAIDE10102 = 4
96ARTEAGA ABECIA, RAULBERANTEBILLA MENDI TALDEA10102 = 4
97BERASTEGI EGIGUREN, IOSEBA IÑAKIAURRERA M.T.01102 = 4
98CIAVOLA X, RAFFAELLAC.M. GAZTEIZ10201 = 4
99GONZALEZ DE SAN PEDRO GOMEZ DE SEGURA, PATXICLUB MONTAÑA GAZTEIZ10201 = 4
100MALO AYENSA, OLGA10012 = 4
101MATEO CASTAÑEDA, JESUSATXAZPE12100 = 4
102MAULEON EZKUTARI, XABIERLARRINETA10102 = 4
103OLLOKIEGI ALBIZU, JOSIANCLUB VASCO DE CAMPING10102 = 4
104OÑATE EREÑAGA, IÑIGOMANUEL IRADIER11200 = 4
105ORCAJO RUIZ DE LOIZAGA, MIGUEL ANGELC.M. GAZTEIZ10201 = 4
106RUIZ DE APODACA ECHAZARRA, RICARDOC.M.GAZTEIZ10201 = 4
107TEJADA OCEJO, JONATANS.M. SHERPA00211 = 4
108ZABALONDO GOROSTEGI, LANDER12100 = 4
109ZUBELDIA LETAMENDIA, GORKAKEMEN10201 = 4
110ALAIOGOIKOA LANDABASO, SERGIO01101 = 3
111AYERBE COSSIO, ASIERPEÑA KARRIA10101 = 3
112GARCIA OSES, ALVAROIZARBE00111 = 3
113GODOY HIDALGO, PATXI IMANOLORIXOL M.T MANUEL IRADIER10101 = 3
114GONZALEZ SOIRAS, RUBENBASKONIA11010 = 3
115IBARRA FERNANDEZ, JULENPADURA MENDI TALDEA11100 = 3
116IRCIO ALBERDI, IPARERDELLA MT11100 = 3
117LONGO IBARRA, FERNANDOZORNOTZA MT00111 = 3
118MARTI TORRECILLAS, FERNANDOTALAI_MENDI M.E.11100 = 3
119MATEO ARNOSO, EKAINATXAZPE11100 = 3
120MOLANO RUBIO, AITOREIBAR01101 = 3
121ORMAZABAL ARANA, IÑAKIOSTADAR11100 = 3
122SAGASTIZABAL DE LA FUENTE, GOIURIERDELLA MT11100 = 3
123TRAPAGA RUIZ, JAVIERSESTAO ALPINO CLUB11100 = 3
124URANGA AROTZENA, JOSULAGUN ONAK M.B.10101 = 3
125EIZAGIRRE LARRAÑAGA, MANUPAGOETA ME00303 = 6
126URRUTIA ORTIZ, AITORATXAZPE MENDI TALDEA15000 = 6
127ANTUNEZ MORATO, RAFAZANPATUD00401 = 5
128ARRIETA AGUIRRE, TOMASMORKAIKO02300 = 5
129BERREGI ABALDE, IÑAKI00401 = 5
130CIVICO IRIONDO, KONTXIALPINO UZTURRE10400 = 5
131GORROTXATEGI GORROTXATEGI, JONAITZGORRI M E00302 = 5
132MENTXAKATORRE BILBAO, SILVIABURTZOIA04100 = 5
133MUÑOA BENGOA, KARMELOITURRIBERO20300 = 5
134ARANALDE URRETABIZKAIA, AITOR00202 = 4
135AROCENA ALKAIN, ASIERAIZKORRI M.K.10300 = 4
136ARRUTI OLEAGA, ENEKOGOIZALE13000 = 4
137AZANZA SANZ, IÑAKINAFAR FEDERAKUNDEA00202 = 4
138AZCONA ARREGUI, JUANCLUB VASCO DE CAMPING ELKARTEA00202 = 4
139CASCON RODRIGUEZ, JOSUBESAIDE M.E00202 = 4
140CHERIF APARICIO, RODOLFOBOSCOS00202 = 4
141ETXEBERRIA ALBISU, TXOMINALPINO UZTURRE00301 = 4
142ETXEZARRETA APAOLAZA, GARBIÑECLUB VASCO DE CAMPING ELKARTEA00202 = 4
143GARCÍA MENÉNDEZ, CARLOSGANERANTXZ13000 = 4
144HIERRO IBÁÑEZ, AGUSTÍNCM GASTEIZ30100 = 4
145IZETA ARAMENDI, XABIERANDATZA00202 = 4
146LIZARRAGA BALDA, ANGELINESBOSCOS00202 = 4
147REZOLA UROLA, IMANOLARRASTAKA00202 = 4
148REZOLA UROLA, KAULDIARRASTAKA00202 = 4
149SALCEDO RODRIGUEZ, JAVIERLAITZ M.E.00301 = 4
150SARRATEA OPOCA, MARTÍNCD MUGA MENDI TALDEA00202 = 4
151URKIJO REKALDE, IÑAKIGANGUREN13000 = 4
152ZUMEAGA LAPEIRA, JOSE AGUSTININDA MENDI00202 = 4
153ANDRÉS GARCÍA, MARÍA JESÚSDEUSTUKO MENDITARRAK12000 = 3
154ARANBURU GIL, ERIKOAIZKORRI MENDIZALE ELKARTEA00102 = 3
155ARCARAZO GALLASTEGUI, MAITANE01002 = 3
156ARRAIZA RODRÍGUEZ, CARLOSBKE00201 = 3
157ARRIZABALAGA URKIZA, AINARABAI00201 = 3
158ARRUTI ALDALUR, ANDERS.M LAGUN ONAK00201 = 3
159AZUMENDI RIVAS AZUMENDI RIVAS, JOSEBAUBIETAMENDI12000 = 3
160BARBERO BARTOLOME, ASIERAIZKARDI00201 = 3
161BASTARRICA LARRAURI, JUAN RAMONATARRABI00201 = 3
162BENITO CORNEJO, JOSE V.KULUM SPORT KIROL KLUBA01200 = 3
163BERRA JUARISTI, IORITZZURRIOLA00201 = 3
164BERRIOZABAL CILAURREN, UNAIUBIETAMENDI MENDI TALDEA00201 = 3
165BIANA ERKIAGA, ERNESTOGAZTEIZ10200 = 3
166BILBAO IPIÑAZAR, EUGENIO02100 = 3
167BUSTINZA OLABARRI, JESUS MARI02001 = 3
168CORDERO CABIDO, JOSUNEKULUM SPORT KIROL KLUBA01200 = 3
169CRESPO HIDALGO, BEGOÑACLUB GASTEIZ20100 = 3
170ERIZ UNZUETA, IÑIGOORIXOL MENDIZALE ELKARTEA10200 = 3
171ETXEZARRETA ARANBURU, IMANOLGOIERRI GARAIA MENDI TALDEA00201 = 3
172FERNANDEZ FERNANDEZ, GONZALODEUSTUKO MENDITARRAK02100 = 3
173FERNANDEZ FERREIRO, ALBERTOGOIZALE12000 = 3
174GALARRAGA EIZAGIRRE, AUXKINLAGUN ONAK00201 = 3
175GALLARDO SANCHEZ, FRANGOIZALE12000 = 3
176GARMENDIA TOLEDO, JULENOKE01200 = 3
177GIL FERNANDEZ DE RETANA, PABLOGAZTEIZ00102 = 3
178GOIKOETXEA IMAZ, IBANAURRERA MENDI TALDEA00201 = 3
179GOMEZ DE SRGURA PEREDA, PEIOGOIENA10002 = 3
180GONZALEZ DOMINGUEZ, JUAN CARLOS01200 = 3
181GONZÁLEZ RODRÍGUEZ, DAVID02010 = 3
182GUERENDIAIN OTAEGUI, IÑIGOOARGI00201 = 3
183GUTIERREZ BACETA, JOSE MARIACLUB DEPORTIVO EIBAR01200 = 3
184GUTIERREZ DE LA PISA, OLGAGANERANTZ01200 = 3
185IGARTZABAL BIDEGAIN, EKAITZ00201 = 3
186IMAZ MAKAZAGA, ANDOITZAIZKORRI ME00201 = 3
187INFIESTA TRABAZOS, JONATANSI00102 = 3
188IRAZABAL BASTERRETXEA, ASIERALDATZ GORA M.T.20100 = 3
189JEREZ MIMENZA, TXEMAGALIPA TRAIL TEAM12000 = 3
190KRUTXAGA BARGA, FERNANALDATZ GORA20100 = 3
191LABAKA ESKUDERO, JON00201 = 3
192LEKUE GURRUTXAGA, ANDERO.K.E00102 = 3
193LEONET ELIZEGI, BAUTISTA00102 = 3
194MADRAZO FUENTES, CARLOS10200 = 3
195MARTÍN ROSADO, IKER10200 = 3
196MARTÍNEZ CÁMARA, XABERERDELLA M.T12000 = 3
197NAPAL ROS, FERNANDOLAGUNAK00102 = 3
198OIARZABAL ZABALETA, ANDONIARRASTAKA K.E.00201 = 3
199PEÑA VELEZ, TOMASMORKAIKO01200 = 3
200PEREZ AIZPURU, ENEKOAMALUR00102 = 3
201PUERTAS CALDERON, ANTOGASTEIZ00201 = 3
202QUIJADA APARICIO, CARLOSZORTZIETAKOAK K.E.20001 = 3
203RODRÍGUEZ NÚÑEZ, CARMENGOIENA10200 = 3
204SAGREDO ARTOLA, JUANMARIOARGI (TOLOSA)00201 = 3
205SANCHEZ SANTIN, TEDIARALARKO ADISKIDEAK00201 = 3
206SANTANA MOREDA, FERMIN00201 = 3
207TELLETXEA BERGARA, PATXI10200 = 3
208TUERTA ISASI, ASIER21000 = 3
209URANGA LARRAÑAGA, ANICETOARTIBAI M.T01200 = 3
210URKIA INTXAUSTI, ISIDROGIRIZIA00102 = 3
211URREAGA ETXEBERRIA, IÑIGO00201 = 3
212VILLA CORBACHO, BITTORZMT12000 = 3
213ZABALA LASA, MIKELMONTAÑEROS DEL ANTIGUO K.E.00201 = 3
214ZAFRA CORTÉS, ENRIQUE01200 = 3
215ZARATIEGUI ZARATIEGUI, FERNANDO10002 = 3
216ZUMETA ARTOLA, GARIKOITZALPINO UZTURRE00201 = 3
217AGIRRE URIA, IZASKUN.10001 = 2
218AIERDI ALDEKOA, EKAITX10001 = 2
219ALARGUNSORO UGARTEMENDIA, IOSEBAAMALUR MENDI TALDEA00101 = 2
220ALONSO ETXEBARRIA, FERNANDO01001 = 2
221ALUSTIZA MUNIAIN, IRANTZUFEDERATION DES CLUBS ALPINS ET DE MONTAGNE00101 = 2
222ALVAREZ ECHAVARRI, ENRIKEMANU YANKE00101 = 2
223AMADO PÉREZ, MÓNICA10100 = 2
224AMARO LORENZO, ALVAROCMGAZTEIZ11000 = 2
225ANTOÑANA BASTIDA, DAVIDZORTZITAKOAK10100 = 2
226ARAMENDIA HERNANDEZ, MIKEL00101 = 2
227ARANBURU ETXEBERRIA, GURUTZE 00101 = 2
228ARBERAS AXPE, JORGECLUB GAZTEIZ11000 = 2
229ARISTI GOIKOETXEA, JOSEBA01100 = 2
230ARISTIMUÑO DIAZ, MIKELZORTZIETAKOAK01100 = 2
231ARREGI PLAZAOLA, IÑAKI4219510100 = 2
232ARRUABARRENA LARRINAGA, IÑIGOAURRERA MT00101 = 2
233ARTEAGA MARISCAL, INAZIOZALDAI10001 = 2
234ASURMENDI TUBIA, AITOR00101 = 2
235ATIN ARRATIBEL, JOSÉAMALUR MENDI ELKARTEA00101 = 2
236AUZMENDI LIZARRALDE, ANDONIAIZKORRI MENDIZALE ELKARTEA00101 = 2
237AZKARATE ADARRAGA, MARTÍNIZARBE MENDI TALDEA00101 = 2
238BALZATEGI MURUAMENDIARAZ, AITORBESAIDE00101 = 2
239BARANDIARAN VELEZ DE MENDIZABAL, AMAIAARRASTAKA00101 = 2
240BASILIO PEREIRA, EMILIOGANZABAL MENDI TALDEA10100 = 2
241BILBAO SIERRA, AINTZANE01001 = 2
242CABALLERO POZO, PEIOMURRUKIXO01100 = 2
243CARRASCAL SALGADO, JUAN CARLOSPEÑA KARRIA10100 = 2
244CEARRETA AGUIRREBEITIA, IÑIGOJAIZKIBEL MENDIZALE TALDEA00101 = 2
245CENGOTITABENGOA FERNÁNDEZ, MAITE10100 = 2
246CERDÁ SAGARDIA, ASIERAIZKORRI M.K.00101 = 2
247CID AZIBAR, JULEN00101 = 2
248CRESPO LABURU, ROSASOCIEDAD EXC. MANUEL IRADIER10001 = 2
249CRESPO MONREAL, JUAN MANUELMUGA00101 = 2
250CUELI TROUBADOUR, SERGEAUNAMENDI00110 = 2
251DIAZ ANDA, FELIXPEńA KARRIA10100 = 2
252DIEZ OSINALDE, IONAIZKORRI M.E00101 = 2
253DIEZ REVENGA, JOSE LUISMORKAIKO M.E.10001 = 2
254DOMINGUEZ ETXEBARRIA, JOSUALPINO TABIRA01001 = 2
255EPELDE JUARISTI, KARMELO01001 = 2
256EPELDE UGALDE, KEPAARRASTAKA MT00101 = 2
257EXTREME SANTOS, IGNACIO00101 = 2
258FEIJÓO BURGUERA, ELENAPEÑA KARRIA10001 = 2
259FERNANDEZ VILLAR, JAVIGASTEIZ01001 = 2
260FONTECHA HERAS, ALBERTOGOIGAIN MENDI TALDEA10001 = 2
261FUENTES ECHEGOYEN, IORITZ00101 = 2
262FUNES CARRION, ALVAROTRAIL TEAM BIZKAIA01001 = 2
263GALLASTEGI ZUBIARREMENTERIA, MIRENEIBAR C.D.01001 = 2
264GARCIA RIESCO, ROBERTOMORKAIKO M.E.11000 = 2
265GARCIA ULLOA, ANDRES11000 = 2
266GONZALEZ PORTILLA, IBONEGASTEIZ10001 = 2
267GUTIERREZ IÑIGO, JAVIER11000 = 2
268HERNANDEZ RODRIGUEZ, IÑAKI11000 = 2
269HERREROS TOLEDO, VÍCTORCLUB DE MONTAÑA DE CALAHORRA10001 = 2
270IBAÑEZ DIEZ, MIGUEL ANGELMANUEL IRADIER10100 = 2
271IRAOLA OTAEGUI, AIMARLAGUN ONAK00101 = 2
272IRIBAR ANTON, IMANOL00101 = 2
273IRIONDO IBARLOZA, JOSE MªAURRERA MENDI TALDEA11000 = 2
274ITURRALDE FERNANDEZ, OIER01100 = 2
275IZAGUIRRE PALACIOS, ALEXANDER11000 = 2
276JAKA ALBERDI, ANDONIGOIERRI GARAIA TALDEA00101 = 2
277JAUREGI ZABALA, ESTITXU00101 = 2
278JIMENEZ ARRIETA, AITZOL00101 = 2
279KANPOS OLLAKARIZKETA, IOSEBAGASTEIZ MENDI TALDEA10100 = 2
280LAJAS VAZQUEZ, JACINTOOARGI10100 = 2
281LAPAZARAN ECHEVARRIA, ANEASUNTZE MENDI KLUBA01100 = 2
282LARRUZEA MOTXOBE, AMAIAZORNOTZA MT01100 = 2
283LASARTE GARALDE, IMANOLAURRERA MENDI TALDEA11000 = 2
284LASARTE GUERENABARRENA, ISMAELALPINO TABIRA01100 = 2
285LEGARISITI SANCHEZ, ANTONIONO11000 = 2
286LEÓN DISTE, DANIELGASTEIZ11000 = 2
287LETAMENDI BELAMENDIA, IÑAKIOSTADARSAIARRE00101 = 2
288LINAZA GARAI, JOSE MIGUELATZABAL M.T01001 = 2
289LOPETEGI SORARRAIN, IÑAKI00101 = 2
290LUZÁN DÍEZ, JUAN ANTONIOCOBI01100 = 2
291MARTIN FLORES, JOSEITURRIBERO10001 = 2
292MARTINEZ AGIRRE, ENEKAOARGI00101 = 2
293MARTINEZ CUBERO, JUANTXOURDABURU M.E00101 = 2
294MARTINEZ DE SANTOS PEREZ DE MENDIGUREN, XABIERCLUB MONTAÑA GAZTEIZ10001 = 2
295MAYA KEREJETA, MANU00101 = 2
296MENDIZABAL IRASTORZA, ANDONIO.K.E00101 = 2
297MIÑANO DURANTEZ, MIKELMENDIKO LAGUNAK10100 = 2
298MORLOTE EXPOSITO, JESUSC.A. GALLARRETA01001 = 2
299MUJIKA BERASALUZE, ANARTZARRASTAKA00101 = 2
300MUZÁS COLERA, IKERVASCO DE CAMPING00101 = 2
301NUÑEZ SAENZ DEL CASTILLO, JONATHANMANU YANKE10100 = 2
302OCHOA DE ALDA ZUDAIRE, AMAIACLUB VASCO DE CAMPING00101 = 2
303OJEDA ARANTZAMENDI, ANDONI01100 = 2
304OLABUENAGA FORTES, JONGASTEIZ MENDI TALDEA00110 = 2
305ORMAZABAL SALEGUI, YONORDIZIKO MENDIZALEAK00101 = 2
306ORTUETA ISASI, JOSEBA11000 = 2
307PEREZ DOMINGUEZ, ELIZABETH10001 = 2
308PEREZ DE CEA ESCUDERO, DAVIDMONTAÑA DE CALAHORRA10001 = 2
309RAZKIN MEDRANO, AMAIAARALAR MENDI00101 = 2
310RODRÍGUEZ CARRIÓN, PAULO CÉSARCLUB DE MONTAÑA CALAHORRA10001 = 2
311RUIZ BENITEZ, JOSE10001 = 2
312RUIZ DE EGUINO OSTIZA, AITORKULUMSPORT10001 = 2
313SÁENZ RUBIO, JOSE MIGUELC.M.FUENTE TEJA10001 = 2
314SALABERRIA AGIRRE, OIERERDELLA MT00101 = 2
315SAN MIGUEL MAYO, ROBERTO10001 = 2
316SAN SEBASTIAN GARMENDIA, IÑAKIBURUMENDI11000 = 2
317SANCHO SAINZ, CARLOS00101 = 2
318SANTOS GARCIA, IÑAKIALTZA HERRIA K.E.00101 = 2
319SOLLA GARCIA SOLLA GARCIA, RICARDO01001 = 2
320SOLORZANO ALBIZU, JON11000 = 2
321SOMOZA PULIDO, MANUELOSTADAR00101 = 2
322SOTO LABANDA, OSCARAIZKARDI M.E00101 = 2
323TELLETXEA ETXARTE, JOSE MARIAGERRA MENDI TALDEA00101 = 2
324TORRONTERAS GARCIA, JUANJO00101 = 2
325TRUCHUELO OROBIOURRRUTIA, KOLDOALPINO TABIRA DURANGO01001 = 2
326URGOITI GALARZA, NEREABURTOTZA01001 = 2
327URGOITI GALARZA, OIHANEBURTOTZA MENDI TALDEA01001 = 2
328URIBE ODRIA, EDUARDOEIBAR01001 = 2
329URQUIOLA GARCIA, MIKELCM GASTEIZ10001 = 2
330URRESTI ORMAETXE, IKER01001 = 2
331UZKUDUN SARASUA, AINHOAURDABURU10100 = 2
332VELAZQUEZ MORENO, JUAN MARCELOBASKONIA MENDI TALDEA00101 = 2
333VILLALBA EGUILUZ, UNAIGAZTEIZ10001 = 2
334VITERI ., ENEKO01100 = 2
335ZAUTUA BILBAO, IGORAIXEMENDI00101 = 2
336ZORRIKETA LARBURU, KOLDOBILBAO ALPINO CLUB01100 = 2
337ZOZAYA ARAMENDY, MAITE00101 = 2
338ZUGARRAMURDI IRIGOIEN, ARRIARALARKO ADISKIDEAK00101 = 2
339ZURUTUZA FEIJO, JOSEBAARRASTAKA00101 = 2
340ARGALUZA LARRINAGA, JOSEBATALLU KK.04000 = 4
341ARANGUREN ETXARRI, NATI00003 = 3
342BARRICART LISARRI, MARTÍNS.M. BOSCOS BERRI00003 = 3
343CASI LEON, FERNANDOMANUEL IRADIER00300 = 3
344FUENTE RUIZ, LUIS ANGEL03000 = 3
345IIRAOLA BENGOA, ANTXONALPINO UZTURRE00300 = 3
346IZAGUIRRE TELLETXEA, ANDONIBAZTANGO00003 = 3
347LARA , LUISEZKABA MENDI TALDEA00003 = 3
348LEGARDA GOÑI, ANGELTRIKETE TAFALLA00003 = 3
349LEGARRETA SOLATXI, LANDERGANGUREN M.T.03000 = 3
350LEIBRANDT , ISABELLASOCIEDAD LAGUNAK00003 = 3
351LLAGUNO URRUTIA, KOLDO03000 = 3
352OLAGUE MITXELTORENA, JOSE00003 = 3
353PRIETO ETXANO, IÑAKIURDABURU00300 = 3
354PUEYO LECUMBERRI, JESUS MARIAC.D. CIU DTVA. AMAYA00003 = 3
355ROIG GARRO, JOSE LUIS00003 = 3
356SANCHEZ CORTES, LUISS.D.R.C. ANAITASUNA00003 = 3
357SINDE CORREYERO, JUAN JOSE03000 = 3
358TORRES ARREGUI, JUANA MARIA00003 = 3
359URDANGARIN AGIRRE, MAIDERATAUN KIROL ELKARTEA00300 = 3
360VAZQUEZ AUZMENDI, ARKAITZ00300 = 3
361VILLAMAYOR MERINO, DAVIDGANGUREN03000 = 3
362AGIRRE ARRIZABALAGA, EÑAUTAURRERA MT00200 = 2
363AGUAS ALARCOS, DAVIDTRINKETE00002 = 2
364AIZPURU BEGIRISTAIN, JOXEATAUN KIROL ELKARTEA00200 = 2
365ALONSO VAZQUEZ, JOSE MANUELOARGI00200 = 2
366ALTUNA IRAOLA, JONOARGI00200 = 2
367ALUSTIZA ALUSTIZA, ASIER00200 = 2
368ALVAREZ URIARTE, DAVIDGANGUREN02000 = 2
369AMUNDARAIN TARDIO, IBAI00200 = 2
370ANASAGASTI BARAIAZARRA, ARITZMENDIRIZ MENDI00200 = 2
371ANTXUSTEGI AGIRREZABALA, JOSE MARIAAURRERA MENDI TALDEA00200 = 2
372ARAMBURU AIZPURU, XABIERAIZKORRI00002 = 2
373ARAMENDI LANDA, MIKELAGIRO MENDI TALDEA00002 = 2
374ARBIZU ARISTIZABAL, ARITZ00002 = 2
375ARIAS PEÑA, SANTIC.D. TRAIL RUNNING CAZORLA00002 = 2
376ARRARAS ARANGOA, XABIER00200 = 2
377ARRIOLA SETIEN, KEPAVASCO DE CAMPING00200 = 2
378ARRIZABALAGA ARANETA, ARATZARRASTAKA00200 = 2
379ASTEINZA ASTEINZA, JAVIERDEUSTUKO MENDITARRAK20000 = 2
380ASTIKA GORROCHATEGUI, UNAI02000 = 2
381ASTUDILLO MOLINA, HARITZ00002 = 2
382ATXOTEGI URIBARRENA, IÑIGOALPINO TABIRA00002 = 2
383AZKARATE MARKULETA, FERMINOARGUI00200 = 2
384BAZTARRIKA URDANGARIN, MARIATAUN K.E00200 = 2
385BERAZA LOIDI, JABIERIRATXO00002 = 2
386BERIAIN PLANO, JOSE ANTONIOADI IKE00002 = 2
387BEROZ LARBURU, IMANOLIRUNGO MENDIZALEAK00200 = 2
388CERIO MANTEROLA, JUANAITZARTE MENDI TALDEA00002 = 2
389CHINCHETRU MARTÍNEZ, IRANTZUEZ20000 = 2
390CORTES LÓPEZ DE ARMENTIA, ROBERTOATAZABAL20000 = 2
391DE BLAS DE BENITO, JAVIERGANGUREN MT02000 = 2
392DEL CASTILLO MANUYAMA, PETRICD MUGA MENDI TALDEA00002 = 2
393DOMÍNGUEZ CALVO, GORKAOARGI00200 = 2
394DORRONSORO GUINEA, MIKELIRATXO00002 = 2
395ECHARTE , EUGUENI00002 = 2
396EGIBAR IZETA, EÑAUTAIZKARDI MENDIZALE ELKARTEA00200 = 2
397EGIBAR MITXELENA, MIKELAIZKARDI00200 = 2
398ESTEBAN ROBLEDO, RUBÉNG. M. ITSASTARRAK00200 = 2
399ETXARTE JOSE MIGEL, AMORENDONIBANE00002 = 2
400ETXEBERRIA LASARTE, IKEREUSKALDUNA00200 = 2
401ETXEBERRIA PROAÑO, IÑIGO02000 = 2
402GALARRAGA ARTEAGA, IMANOLLASARTE ORIA TRAIL00200 = 2
403GANCEDO MAGUREGUI, BORJA02000 = 2
404GARASA LARRAZA, JON00002 = 2
405GARCIA BLANCO, KEVIN00002 = 2
406GARRETAS URIARTE, ASIERGANGUREN MT02000 = 2
407GAUVAIN …, JEAN20000 = 2
408GAVIÑA BASTERRA, GORKACM GAZTEIZ20000 = 2
409GAZTAÑAGA ARBEA, MARTINORDIZIAKO MENDIZALEAK00200 = 2
410GAZTELUMENDI GALZAGORRI, JUANBETIGAZTE00002 = 2
411GOMEZ GOMEZ, JOSÉ ANTONIO02000 = 2
412GONZALEZ RUIZ, ZURIÑE20000 = 2
413GORDO RODRÍGUEZ, JUAN42195.ES20000 = 2
414GOROSPE LORENZO, AITORMANU YANKE00002 = 2
415HAGUET , NICOLAS00200 = 2
416HERNÁNDEZ LOPEZ, JUAN JOSEC. M. GASTÉIZ20000 = 2
417HERNANDEZ PERALO, JOSE ANDRES00002 = 2
418IÑURRIETA IBAÑEZ, JUAN CARLOSBASKONIA M.T.02000 = 2
419IPARRAGIRRE SOPELANA, PEDROMORKAIKO00200 = 2
420IRAIZOZ LATASA, JOSE ANTONIOIRATXO ELKARTEA00002 = 2
421IRAIZOZ LATASA, PEDROIRATXO ELKARTEA00002 = 2
422IRASTORZA CORCUERA, IGORHELVETIA00200 = 2
423IRIARTE ARTOZKI, IBANANSOAINGO00002 = 2
424ITURRARTE ALDUNCIN, TOMAS00002 = 2
425KINTANA ARRESE, ASIER02000 = 2
426KINTANA LARRAZA, JOSETXO00002 = 2
427LANDIRIBAR GOIENETXE, LANDERRUN1900002 = 2
428LARRAMENDI REMONDEGUI, ANDRESRUTOS NAVARRA00002 = 2
429LARRAÑAGA GARITANO, IÑIGOIZADO ZALEAK00200 = 2
430LIZARRAGA SANCHO, ENEKO00002 = 2
431LIZARRALDE GURRUCHAGA, ENEKOPAGOETA M.E00200 = 2
432LIZARRALDE IBARRA, JOSE MARIAALPINO TABIRA02000 = 2
433LOPEZ DE LETONA BERNAOLA, GAIZKAGANZABAL MENDI TALDEA02000 = 2
434MAIZA BEGUIRISTAIN, JOSE JAVIERCLUB DANTZALEKU SAKANA00002 = 2
435MARTINEZ BARAYAZARRA, AITORGOIERRI GARAIKO MENDI LASTERKETA TALDEA00200 = 2
436MATELLANES GARCIA, OSCARRUTAS NAVARRA00002 = 2
437MENDIOLA ZUFIAURRE, IÑIGOGOIERRI GARAIA TALDEA00002 = 2
438MENDIZABAL ZEBERIO, KONTXIJAIZKIBEL MENDIZALE TALDEA00200 = 2
439MUJIKA TEJERIA, IKEREUSKALDU A00200 = 2
440MURGA COSTA, JAVIERCDA AURRERANTZ SESTAO02000 = 2
441ODRIOZOLA ARRIETA, JOSE ANTONIOJAIZKIBEL MENDIZALE TALDEA00200 = 2
442ORBEGOZO BELASKO, AIMAR00200 = 2
443ORIBE ÁLVAREZ, JONCDA AURRERANTZ02000 = 2
444ORTEGA TERCERO, JUAN CARLOSCAF BAYONNE02000 = 2
445OTAÑO BASURTO, URKO00200 = 2
446PANIZO PEREDAA, FIDEL FERNANDO42195.ES20000 = 2
447PASTRIAN PRIETO, JUAN00200 = 2
448PAULARENA GORRAIZ, IBON00002 = 2
449PELAEZ FERNANDEZ DE LEGARIA, ROBERTOMANUEL IRADIER20000 = 2
450PERAL BEITIA, ASIER02000 = 2
451PEREZ REGUERA, OIHANEARROLAPE MK02000 = 2
452PETRALANDA BARROETA, UGAITZ02000 = 2
453PLAZAOLA X, XAVIERBASATI20000 = 2
454POZUETA LIZARRAGA, IRENE00200 = 2
455PRIETO BALLANO, DIONISIO02000 = 2
456RAZQUIN OTAMENDI, JOSU00002 = 2
457RENTERIA IRAETA, IGNACIOC.M.GASTEIZ00002 = 2
458REZABAL IRAOLA, IGORAGIRO MENDI TALDEA00002 = 2
459RUIZ DE AZUA ORMAZA, EGOITZSOLLUBE 70700200 = 2
460SAEZ DE ARREGUI EGURROLA, SANDRA00002 = 2
461SALINAS ZUDAIRE, DAVIDASOC.DEPORTIVA ISABA/IZABA00002 = 2
462SANTAMARIA BARRIGON, SANTIAGOCLUB DEPORTIVO EIBAR00200 = 2
463SARASA MUGICA, ARITZSDAD ORDIZIAKO MENDIZALEAK00002 = 2
464SOLAUN MAHAMUD, MAITEC. M. GASTEIZ20000 = 2
465TAPIAS MATEU, XAVIERRICARDO VALENCIA00002 = 2
466TRABA RODRIGUEZ, ASIERCLUB ALPINO UZTURRE00200 = 2
467UGARTEMENDIA URDAMPILLETA, LUISANDATZA M.E00200 = 2
468ULAIAR BELTZA, XABIERKARRIKESTU M.T.00002 = 2
469ULAYAR MENDIOLA, MIGUEL ANGELLARRAÑETA00002 = 2
470UNSAIN OSA, JUAN RAMONLAGUN ONAK M. B.00200 = 2
471UNZURRUNZAGA GAMBOA, ANDERSAKANA BIZIRIK MENDI TALDEA00002 = 2
472URBIETA ETXEBERRIA, ANDONI00200 = 2
473URDANGARIN ELOSEGI, HARITZGAILLURRERANTZ00200 = 2
474URKIA ATXAGA, PEIOAIZKARDI00200 = 2
475ZALDUA MUÑOZ, XABIER00002 = 2
476ZUBIRIA MARTINEZ DE LAPERA, GAIZKACM GASTEIZ20000 = 2
477ZUBIRIA SOPENA, KARLOSCM GASTEIZ20000 = 2
478ZUFIAURRE GARCIA, GAIZKALIZARRA MENDIZALE ELKARTEA00002 = 2
 
EUSKAL MENDIZALE FEDERAZIOA
Errotaburu Pasealekua 1-9º-3ª. 20018 Donostia-San Sebastián     www.emf.eus      email: martxas@emf-fvm.com
|  Legezko Oharra  |  Pribatutasun Politika  |  Cookien Politica  |  © zirkuitua.com