| euskara | castellano | français |
2019
EUSKAL HERRIKO IRAUPEN LUZEKO IBILALDIEN ZIRKUITUA
                                    
| Zirkuitua | ...beste ibilaldi | Shebe Peña | Kontaktua | Hemeroteka |
| ibiltarien gunea | elkarteen gunea | administratzailearen gunea |
2019 URTEKO 18.IBILALDIEN ZIRKUITUA
                 
www.zirkuitua.com 5.297.587 bisita
            
 
EMFRAKO ZERRENDA OSOA
ZIRKUITUAREN FINALISTAK
Ar=Araba Bi=Bizkaia Gi=Gipuzkoa Ip=Iparralde Na=Nafarroa
email: info@zirkuitua.com ERREKLAMAZIOAK
Taula ordenean jartzeko, zutabearen goiburuan klikatu
NoNOMBRECLUBArBiGiIpNaTotal
1ABERASTURI PARAMO, JOSUYABALINS20101 = 4
2AGIRRE ARRIZABALAGA, EÑAUTAURRERA MT00200 = 2
3AGIRRE BILBAO, JUAN PEDROALPINO TABIRA11112 = 6
4AGIRRE URIA, IZASKUN.10001 = 2
5AGUAS ALARCOS, DAVIDTRINKETE00002 = 2
6AIERDI ALDEKOA, EKAITX10001 = 2
7AIZPURU BEGIRISTAIN, JOXEATAUN KIROL ELKARTEA00200 = 2
8ALAIOGOIKOA LANDABASO, SERGIO01101 = 3
9ALARGUNSORO UGARTEMENDIA, IOSEBAAMALUR MENDI TALDEA00101 = 2
10ALONSO ETXEBARRIA, FERNANDO01001 = 2
11ALONSO VAZQUEZ, JOSE MANUELOARGI00200 = 2
12ALTUNA IRAOLA, JONOARGI00200 = 2
13ALUSTIZA ALUSTIZA, ASIER00200 = 2
14ALUSTIZA MUNIAIN, IRANTZUFEDERATION DES CLUBS ALPINS ET DE MONTAGNE00101 = 2
15ALVAREZ ALVAREZ, JAIMEMANUEL IRADIER03221 = 8
16ALVAREZ ECHAVARRI, ENRIKEMANU YANKE00101 = 2
17ALVAREZ LLANO, JOSE IGNACIOGANGUREN12100 = 4
18ALVAREZ URIARTE, DAVIDGANGUREN02000 = 2
19AMADO PÉREZ, MÓNICA10100 = 2
20AMARO LORENZO, ALVAROCMGAZTEIZ11000 = 2
21AMUNDARAIN TARDIO, IBAI00200 = 2
22ANASAGASTI BARAIAZARRA, ARITZMENDIRIZ MENDI00200 = 2
23ANDRÉS GARCÍA, MARÍA JESÚSDEUSTUKO MENDITARRAK12000 = 3
24ANDRÉS ZUBIRIA ZUBIRIA, MOISESANDATZA M. T22311 = 9
25ANDUAGA INSAUSTI, EDORTAMUGA10113 = 6
26ANTOÑANA BASTIDA, DAVIDZORTZITAKOAK10100 = 2
27ANTUNEZ MORATO, RAFAZANPATUD00401 = 5
28ANTXUSTEGI AGIRREZABALA, JOSE MARIAAURRERA MENDI TALDEA00200 = 2
29APELLANIZ OLIVARES, JAVIERBESAIDE10102 = 4
30ARAMBURU AIZPURU, XABIERAIZKORRI00002 = 2
31ARAMBURU GONZALEZ, MINTXUUBIETAMENDI11201 = 5
32ARAMENDI LANDA, MIKELAGIRO MENDI TALDEA00002 = 2
33ARAMENDIA HERNANDEZ, MIKEL00101 = 2
34ARANALDE URRETABIZKAIA, AITOR00202 = 4
35ARANBURU ETXEBERRIA, GURUTZE 00101 = 2
36ARANBURU GIL, ERIKOAIZKORRI MENDIZALE ELKARTEA00102 = 3
37ARANGUREN ETXARRI, NATI00003 = 3
38ARBELAITZ ARANBURU, KIZKITZAGIRIZIA MENDI TALDEA21313 = 10
39ARBERAS AXPE, JORGECLUB GAZTEIZ11000 = 2
40ARBIZU ANDUEZA, PATXIC M LIZARRA21101 = 5
41ARBIZU ARISTIZABAL, ARITZ00002 = 2
42ARCARAZO GALLASTEGUI, MAITANE01002 = 3
43ARGALUZA LARRINAGA, JOSEBATALLU KK.04000 = 4
44ARIAS PEÑA, SANTIC.D. TRAIL RUNNING CAZORLA00002 = 2
45ARISTI GOIKOETXEA, JOSEBA01100 = 2
46ARISTIMUÑO DIAZ, MIKELZORTZIETAKOAK01100 = 2
47ARIZMENDI KORTABERRIA, ANTXONMORKAIKO22212 = 9
48AROCENA ALKAIN, ASIERAIZKORRI M.K.10300 = 4
49ARRAIZA RODRÍGUEZ, CARLOSBKE00201 = 3
50ARRARAS ARANGOA, XABIER00200 = 2
51ARREGI PLAZAOLA, IÑAKI4219510100 = 2
52ARRIETA AGUIRRE, TOMASMORKAIKO02300 = 5
53ARRIOLA AZKUE, IÑAKIINDAMENDI10202 = 5
54ARRIOLA SETIEN, KEPAVASCO DE CAMPING00200 = 2
55ARRIZABALAGA ARANETA, ARATZARRASTAKA00200 = 2
56ARRIZABALAGA URKIZA, AINARABAI00201 = 3
57ARRUABARRENA LARRINAGA, IÑIGOAURRERA MT00101 = 2
58ARRUTI ALDALUR, ANDERS.M LAGUN ONAK00201 = 3
59ARRUTI OLEAGA, ENEKOGOIZALE13000 = 4
60ARTEAGA ABECIA, RAULBERANTEBILLA MENDI TALDEA10102 = 4
61ARTEAGA MARISCAL, INAZIOZALDAI10001 = 2
62ARTETXE AMONDARAIN, IÑIGOTALLU21212 = 8
63ARZALLUS URREIZTI, ANDONIMORKAIKO14223 = 12
64ASTEINZA ASTEINZA, JAVIERDEUSTUKO MENDITARRAK20000 = 2
65ASTIKA GORROCHATEGUI, UNAI02000 = 2
66ASTUDILLO MOLINA, HARITZ00002 = 2
67ASURMENDI TUBIA, AITOR00101 = 2
68ATIN ARRATIBEL, JOSÉAMALUR MENDI ELKARTEA00101 = 2
69ATXOTEGI URIBARRENA, IÑIGOALPINO TABIRA00002 = 2
70AUZMENDI LIZARRALDE, ANDONIAIZKORRI MENDIZALE ELKARTEA00101 = 2
71AXPE AXPE, JON ANDONIORIXOL33322 = 13
72AYALA GARCIA, MIKELMANUEL IRADIER21422 = 11
73AYERBE COSSIO, ASIERPEÑA KARRIA10101 = 3
74AZANZA SANZ, IÑAKINAFAR FEDERAKUNDEA00202 = 4
75AZCONA ARREGUI, JUANCLUB VASCO DE CAMPING ELKARTEA00202 = 4
76AZKARATE ADARRAGA, MARTÍNIZARBE MENDI TALDEA00101 = 2
77AZKARATE MARKULETA, FERMINOARGUI00200 = 2
78AZKARGOTA BELATEGI, LUIS MARIAPOL POL (BERGARA)32321 = 11
79AZPITARTE ARANCETA, FELIXJOKO ALAI MENDI TALDEA13322 = 11
80AZUMENDI RIVAS AZUMENDI RIVAS, JOSEBAUBIETAMENDI12000 = 3
81AZURMENDI GOROSPE, MARIA LUISAIRUNGO MENDIZALEAK11312 = 8
82BALZATEGI MURUAMENDIARAZ, AITORBESAIDE00101 = 2
83BARANDIARAN VELEZ DE MENDIZABAL, AMAIAARRASTAKA00101 = 2
84BARBERO BARTOLOME, ASIERAIZKARDI00201 = 3
85BARRICART LISARRI, MARTÍNS.M. BOSCOS BERRI00003 = 3
86BASILIO PEREIRA, EMILIOGANZABAL MENDI TALDEA10100 = 2
87BASTARRICA LARRAURI, JUAN RAMONATARRABI00201 = 3
88BASTIDA DIAZ DE OTAZU, ARRATEKULUMSPORT22211 = 8
89BAZTARRIKA URDANGARIN, MARIATAUN K.E00200 = 2
90BENGOETXEA UGARTE, JUAN MARIANDATZA21521 = 11
91BENITO CORNEJO, JOSE V.KULUM SPORT KIROL KLUBA01200 = 3
92BERASTEGI EGIGUREN, IOSEBA IÑAKIAURRERA M.T.01102 = 4
93BERAZA LOIDI, JABIERIRATXO00002 = 2
94BERIAIN PLANO, JOSE ANTONIOADI IKE00002 = 2
95BEROZ LARBURU, IMANOLIRUNGO MENDIZALEAK00200 = 2
96BERRA JUARISTI, IORITZZURRIOLA00201 = 3
97BERREGI ABALDE, IÑAKI00401 = 5
98BERRIOZABAL CILAURREN, UNAIUBIETAMENDI MENDI TALDEA00201 = 3
99BETELU EZEIZA, GORKAIRUNGO MENDIZALEAK00512 = 8
100BIANA ERKIAGA, ERNESTOGAZTEIZ10200 = 3
101BIKONDOA BIKONDOA, KONTXIBAZTANGO MENDIGOIZALEAK12323 = 11
102BILBAO IPIÑAZAR, EUGENIO02100 = 3
103BILBAO SIERRA, AINTZANE01001 = 2
104BILBAO URIBESALGO, IBONATZABAL MENDI TALDEA21101 = 5
105BUSTINZA OLABARRI, JESUS MARI02001 = 3
106CABALLERO POZO, PEIOMURRUKIXO01100 = 2
107CABANILLAS AREVALO, RAIALPINO UZTURRE11512 = 10
108CARRASCAL SALGADO, JUAN CARLOSPEÑA KARRIA10100 = 2
109CASCON RODRIGUEZ, JOSUBESAIDE M.E00202 = 4
110CASI LEON, FERNANDOMANUEL IRADIER00300 = 3
111CEARRETA AGUIRREBEITIA, IÑIGOJAIZKIBEL MENDIZALE TALDEA00101 = 2
112CENGOTITABENGOA FERNÁNDEZ, MAITE10100 = 2
113CERDÁ SAGARDIA, ASIERAIZKORRI M.K.00101 = 2
114CERIO MANTEROLA, JUANAITZARTE MENDI TALDEA00002 = 2
115CHERIF APARICIO, RODOLFOBOSCOS00202 = 4
116CHINCHETRU MARTÍNEZ, IRANTZUEZ20000 = 2
117CIAVOLA X, RAFFAELLAC.M. GAZTEIZ10201 = 4
118CID AZIBAR, JULEN00101 = 2
119CIVICO IRIONDO, KONTXIALPINO UZTURRE10400 = 5
120CORDERO CABIDO, JOSUNEKULUM SPORT KIROL KLUBA01200 = 3
121CORTES LÓPEZ DE ARMENTIA, ROBERTOATAZABAL20000 = 2
122CRESPO HIDALGO, BEGOÑACLUB GASTEIZ20100 = 3
123CRESPO LABURU, ROSASOCIEDAD EXC. MANUEL IRADIER10001 = 2
124CRESPO MONREAL, JUAN MANUELMUGA00101 = 2
125CUELI TROUBADOUR, SERGEAUNAMENDI00110 = 2
126DE BLAS DE BENITO, JAVIERGANGUREN MT02000 = 2
127DE LEON GONZALEZ, YOLANDAGANERANTZ23311 = 10
128DE MIGUEL PEREZ, ALBERTOBASKONIA M T03210 = 6
129DEL CASTILLO MANUYAMA, PETRICD MUGA MENDI TALDEA00002 = 2
130DIAZ ANDA, FELIXPEńA KARRIA10100 = 2
131DIEZ OSINALDE, IONAIZKORRI M.E00101 = 2
132DIEZ REVENGA, JOSE LUISMORKAIKO M.E.10001 = 2
133DOMÍNGUEZ CALVO, GORKAOARGI00200 = 2
134DOMINGUEZ ETXEBARRIA, JOSUALPINO TABIRA01001 = 2
135DORRONSORO GUINEA, MIKELIRATXO00002 = 2
136ECHARTE , EUGUENI00002 = 2
137EGIBAR IZETA, EÑAUTAIZKARDI MENDIZALE ELKARTEA00200 = 2
138EGIBAR MITXELENA, MIKELAIZKARDI00200 = 2
139EIZAGIRRE LARRAÑAGA, MANUPAGOETA ME00303 = 6
140EPELDE JUARISTI, KARMELO01001 = 2
141EPELDE UGALDE, KEPAARRASTAKA MT00101 = 2
142ERIZ UNZUETA, IÑIGOORIXOL MENDIZALE ELKARTEA10200 = 3
143ESPILLA BARRUETABEÑA, JOKINMANUEL IRADIER12311 = 8
144ESTEBAN ROBLEDO, RUBÉNG. M. ITSASTARRAK00200 = 2
145ETXARTE JOSE MIGEL, AMORENDONIBANE00002 = 2
146ETXEBERRIA ALBISU, TXOMINALPINO UZTURRE00301 = 4
147ETXEBERRIA LASARTE, IKEREUSKALDUNA00200 = 2
148ETXEBERRIA PROAÑO, IÑIGO02000 = 2
149ETXEZARRETA APAOLAZA, GARBIÑECLUB VASCO DE CAMPING ELKARTEA00202 = 4
150ETXEZARRETA ARANBURU, IMANOLGOIERRI GARAIA MENDI TALDEA00201 = 3
151EXTREME SANTOS, IGNACIO00101 = 2
152EZPELETA URKIA, AMADEOBESAIDE M.E23421 = 12
153FEIJÓO BURGUERA, ELENAPEÑA KARRIA10001 = 2
154FERNANDEZ FERNANDEZ, GONZALODEUSTUKO MENDITARRAK02100 = 3
155FERNANDEZ FERREIRO, ALBERTOGOIZALE12000 = 3
156FERNANDEZ VILLAR, JAVIGASTEIZ01001 = 2
157FERRERO MENDEZ, MIGUEL ANGELMANUEL IRADIER30101 = 5
158FONTECHA HERAS, ALBERTOGOIGAIN MENDI TALDEA10001 = 2
159FUENTE RUIZ, LUIS ANGEL03000 = 3
160FUENTES ECHEGOYEN, IORITZ00101 = 2
161FUERTES RAN, FRANCISCO JAVIERBOSCOS MT12313 = 10
162FUNES CARRION, ALVAROTRAIL TEAM BIZKAIA01001 = 2
163GALARRAGA ARTEAGA, IMANOLLASARTE ORIA TRAIL00200 = 2
164GALARRAGA EIZAGIRRE, AUXKINLAGUN ONAK00201 = 3
165GALLARDO SANCHEZ, FRANGOIZALE12000 = 3
166GALLASTEGI ZUBIARREMENTERIA, MIRENEIBAR C.D.01001 = 2
167GALLEGO GUTIERREZ, FRANCISCOLEIOA MENDI TALDEA22302 = 9
168GANCEDO MAGUREGUI, BORJA02000 = 2
169GARAIKOETXEA ZABALA, MAIDERALPINO UZTURRE11411 = 8
170GARASA LARRAZA, JON00002 = 2
171GARCIA BLANCO, KEVIN00002 = 2
172GARCÍA GARCÍA, ANDRÉSPAGOETA21422 = 11
173GARCIA GOMEZ, ENRIQUEBILBAO ALPINO CLUB12212 = 8
174GARCÍA MENÉNDEZ, CARLOSGANERANTXZ13000 = 4
175GARCIA OSES, ALVAROIZARBE00111 = 3
176GARCIA PASCUAL, LUIS ANGELGANERANTZ22311 = 9
177GARCIA RIESCO, ROBERTOMORKAIKO M.E.11000 = 2
178GARCIA ULLOA, ANDRES11000 = 2
179GARMENDIA GOYA, JOSE LUISUKE11401 = 7
180GARMENDIA TOLEDO, JULENOKE01200 = 3
181GARRETAS URIARTE, ASIERGANGUREN MT02000 = 2
182GAUVAIN …, JEAN20000 = 2
183GAVIÑA BASTERRA, GORKACM GAZTEIZ20000 = 2
184GAZTAÑAGA ARBEA, MARTINORDIZIAKO MENDIZALEAK00200 = 2
185GAZTELUMENDI GALZAGORRI, JUANBETIGAZTE00002 = 2
186GIL FERNANDEZ DE RETANA, PABLOGAZTEIZ00102 = 3
187GIL TOQUERO, JACOBBOSTIBAIETA00322 = 7
188GODOY HIDALGO, PATXI IMANOLORIXOL M.T MANUEL IRADIER10101 = 3
189GOIKOETXEA IMAZ, IBANAURRERA MENDI TALDEA00201 = 3
190GOIKOETXEA MANTEROLA, JUANVASCO DE CAMPING10301 = 5
191GOIRI BEOBIDE, EKAITZBASKONIA MENDI TALDEA33112 = 10
192GOLDARAZENA GOÑI, MIKELIRATXO ELKARTEA12112 = 7
193GOMEZ GOMEZ, JOSÉ ANTONIO02000 = 2
194GOMEZ HERNANDEZ, MIGUELCLUB VASCO DE CAMPING ELKARTEA11412 = 9
195GOMEZ DE SRGURA PEREDA, PEIOGOIENA10002 = 3
196GONZALEZ BENITO, JAVIER IGNACIOALTSASUKO MENDIGOIZALEAK23413 = 13
197GONZALEZ DOMINGUEZ, JUAN CARLOS01200 = 3
198GONZALEZ PORTILLA, IBONEGASTEIZ10001 = 2
199GONZÁLEZ RODRÍGUEZ, DAVID02010 = 3
200GONZALEZ RUIZ, ZURIÑE20000 = 2
201GONZALEZ SOIRAS, RUBENBASKONIA11010 = 3
202GONZALEZ DE SAN PEDRO GOMEZ DE SEGURA, PATXICLUB MONTAÑA GAZTEIZ10201 = 4
203GORDO RODRÍGUEZ, JUAN42195.ES20000 = 2
204GOROSPE LORENZO, AITORMANU YANKE00002 = 2
205GORROTXATEGI GORROTXATEGI, JONAITZGORRI M E00302 = 5
206GRANDE PINAR, VERONICASOLLUBE 70712311 = 8
207GUERENDIAIN OTAEGUI, IÑIGOOARGI00201 = 3
208GURRUCHAGA CACHO, IBONGAILURRERANTZ10202 = 5
209GURTUBAI SOLATXI, JUAN MARIGANZABAL M.T.14111 = 8
210GUTIERREZ BACETA, JOSE MARIACLUB DEPORTIVO EIBAR01200 = 3
211GUTIERREZ DE LA PISA, OLGAGANERANTZ01200 = 3
212GUTIERREZ IÑIGO, JAVIER11000 = 2
213HAGUET , NICOLAS00200 = 2
214HARISTOY HIRIART, CHRISTOPHERANDOCARTE FFR13333 = 13
215HERNANDEZ CABERO, NEMEALPINO UZTURRE23513 = 14
216HERNÁNDEZ LOPEZ, JUAN JOSEC. M. GASTÉIZ20000 = 2
217HERNANDEZ PERALO, JOSE ANDRES00002 = 2
218HERNANDEZ RODRIGUEZ, IÑAKI11000 = 2
219HERREROS TOLEDO, VÍCTORCLUB DE MONTAÑA DE CALAHORRA10001 = 2
220HIERRO IBÁÑEZ, AGUSTÍNCM GASTEIZ30100 = 4
221HSSINE HMIDAT, AYOUBAITZGORRI11110 = 4
222IBAÑEZ DIEZ, MIGUEL ANGELMANUEL IRADIER10100 = 2
223IBARRA FERNANDEZ, JULENPADURA MENDI TALDEA11100 = 3
224IGARTZABAL BIDEGAIN, EKAITZ00201 = 3
225IIRAOLA BENGOA, ANTXONALPINO UZTURRE00300 = 3
226IMAZ MAKAZAGA, ANDOITZAIZKORRI ME00201 = 3
227INFIESTA TRABAZOS, JONATANSI00102 = 3
228INTXAUSTI AMOREBIETA, ALFONSOZORNOTZA MENDI TALDEA11123 = 8
229IÑURRIETA IBAÑEZ, JUAN CARLOSBASKONIA M.T.02000 = 2
230IPARRAGIRRE SOPELANA, PEDROMORKAIKO00200 = 2
231IRAIZOZ LATASA, JOSE ANTONIOIRATXO ELKARTEA00002 = 2
232IRAIZOZ LATASA, PEDROIRATXO ELKARTEA00002 = 2
233IRAOLA OTAEGUI, AIMARLAGUN ONAK00101 = 2
234IRASTORZA CORCUERA, IGORHELVETIA00200 = 2
235IRAZABAL BASTERRETXEA, ASIERALDATZ GORA M.T.20100 = 3
236IRAZUSTA ARRUTI, J.RAMONANDATZA M.E.11321 = 8
237IRCIO ALBERDI, IPARERDELLA MT11100 = 3
238IRIARTE ARTOZKI, IBANANSOAINGO00002 = 2
239IRIBAR ANTON, IMANOL00101 = 2
240IRIONDO IBARLOZA, JOSE MªAURRERA MENDI TALDEA11000 = 2
241ITURRALDE FERNANDEZ, OIER01100 = 2
242ITURRARTE ALDUNCIN, TOMAS00002 = 2
243IZAGUIRRE PALACIOS, ALEXANDER11000 = 2
244IZAGUIRRE TELLETXEA, ANDONIBAZTANGO00003 = 3
245IZETA ARAMENDI, XABIERANDATZA00202 = 4
246IZETA URDANGARIN, JOSE RAMONANDATZA11321 = 8
247JAKA ALBERDI, ANDONIGOIERRI GARAIA TALDEA00101 = 2
248JAUREGI ZABALA, ESTITXU00101 = 2
249JEREZ MIMENZA, TXEMAGALIPA TRAIL TEAM12000 = 3
250JIMENEZ ARRIETA, AITZOL00101 = 2
251JUAN ROJO, JOXEBESAIDE M.E12413 = 11
252KANPOS OLLAKARIZKETA, IOSEBAGASTEIZ MENDI TALDEA10100 = 2
253KEREXETA RAMIREZ, IMANOLERLAITZ MENDI ELKARTEA11302 = 7
254KINTANA ARRESE, ASIER02000 = 2
255KINTANA LARRAZA, JOSETXO00002 = 2
256KORTAJARENA URKOLA, KONTXIAIZKARDI11312 = 8
257KRUTXAGA BARGA, FERNANALDATZ GORA20100 = 3
258LABAKA ESKUDERO, JON00201 = 3
259LAJAS VAZQUEZ, JACINTOOARGI10100 = 2
260LANDALUZE JORRIN, NATXO21112 = 7
261LANDIRIBAR GOIENETXE, LANDERRUN1900002 = 2
262LAPAZARAN ECHEVARRIA, ANEASUNTZE MENDI KLUBA01100 = 2
263LARA , LUISEZKABA MENDI TALDEA00003 = 3
264LARRAMENDI REMONDEGUI, ANDRESRUTOS NAVARRA00002 = 2
265LARRAÑAGA GARITANO, IÑIGOIZADO ZALEAK00200 = 2
266LARRUZEA GOIENETXE, KEPAZORNOTZA MT13121 = 8
267LARRUZEA MOTXOBE, AMAIAZORNOTZA MT01100 = 2
268LASARTE GARALDE, IMANOLAURRERA MENDI TALDEA11000 = 2
269LASARTE GUERENABARRENA, ISMAELALPINO TABIRA01100 = 2
270LEGARDA GOÑI, ANGELTRIKETE TAFALLA00003 = 3
271LEGARISITI SANCHEZ, ANTONIONO11000 = 2
272LEGARRETA SOLATXI, LANDERGANGUREN M.T.03000 = 3
273LEIBRANDT , ISABELLASOCIEDAD LAGUNAK00003 = 3
274LEKUE GURRUTXAGA, ANDERO.K.E00102 = 3
275LEÓN DISTE, DANIELGASTEIZ11000 = 2
276LEONET ELIZEGI, BAUTISTA00102 = 3
277LETAMENDI BELAMENDIA, IÑAKIOSTADARSAIARRE00101 = 2
278LINAZA GARAI, JOSE MIGUELATZABAL M.T01001 = 2
279LIRIO SAGASTIZABAL, INAZIOCLUB VASCO DE CAMPING10512 = 9
280LIZARRAGA BALDA, ANGELINESBOSCOS00202 = 4
281LIZARRAGA SANCHO, ENEKO00002 = 2
282LIZARRALDE GURRUCHAGA, ENEKOPAGOETA M.E00200 = 2
283LIZARRALDE IBARRA, JOSE MARIAALPINO TABIRA13112 = 8
284LLAGUNO URRUTIA, KOLDO03000 = 3
285LOITI LARRAÑAGA, RAMON MARIAPOL POL11300 = 5
286LONGO IBARRA, FERNANDOZORNOTZA MT00111 = 3
287LOPETEGI SORARRAIN, IÑAKI00101 = 2
288LOPEZ GUTIERREZ, JOSUNEALPINO TABIRA DURANGO23111 = 8
289LOPEZ DE LETONA BERNAOLA, GAIZKAGANZABAL MENDI TALDEA02000 = 2
290LUZÁN DÍEZ, JUAN ANTONIOCOBI01100 = 2
291MADRAZO FUENTES, CARLOS10200 = 3
292MAIZA BEGUIRISTAIN, JOSE JAVIERCLUB DANTZALEKU SAKANA00002 = 2
293MALO AYENSA, OLGA10012 = 4
294MANTEROLA LARRAZA, JOSE IGNACIOTALAIMENDI11211 = 6
295MARTI TORRECILLAS, FERNANDOTALAI_MENDI M.E.11100 = 3
296MARTIN FLORES, JOSEITURRIBERO10001 = 2
297MARTÍN ROSADO, IKER10200 = 3
298MARTINEZ AGIRRE, ENEKAOARGI00101 = 2
299MARTINEZ BARAYAZARRA, AITORGOIERRI GARAIKO MENDI LASTERKETA TALDEA00200 = 2
300MARTÍNEZ CÁMARA, XABERERDELLA M.T12000 = 3
301MARTINEZ CUBERO, JUANTXOURDABURU M.E00101 = 2
302MARTINEZ DE SANTOS PEREZ DE MENDIGUREN, XABIERCLUB MONTAÑA GAZTEIZ10001 = 2
303MATELLANES GARCIA, OSCARRUTAS NAVARRA00002 = 2
304MATEO ARNOSO, EKAINATXAZPE11100 = 3
305MATEO CASTAÑEDA, JESUSATXAZPE12100 = 4
306MAULEON EZKUTARI, XABIERLARRINETA10102 = 4
307MAYA KEREJETA, MANU00101 = 2
308MENDIOLA ZUFIAURRE, IÑIGOGOIERRI GARAIA TALDEA00002 = 2
309MENDIZABAL IRASTORZA, ANDONIO.K.E00101 = 2
310MENDIZABAL ZEBERIO, KONTXIJAIZKIBEL MENDIZALE TALDEA00200 = 2
311MENTXAKATORRE BILBAO, SILVIABURTZOIA04100 = 5
312MIÑANO DURANTEZ, MIKELMENDIKO LAGUNAK10100 = 2
313MOLANO RUBIO, AITOREIBAR01101 = 3
314MORLOTE EXPOSITO, JESUSC.A. GALLARRETA01001 = 2
315MOTYKA GIERCZAK, RADOSLAWGAILURRA MENDI TALDEA31111 = 7
316MUJIKA BERASALUZE, ANARTZARRASTAKA00101 = 2
317MUJIKA TEJERIA, IKEREUSKALDU A00200 = 2
318MUÑOA BENGOA, KARMELOITURRIBERO20300 = 5
319MURGA COSTA, JAVIERCDA AURRERANTZ SESTAO02000 = 2
320MURUAGA SAIZ, IGONEGRUPO ALPINO TURISTA13211 = 8
321MUZÁS COLERA, IKERVASCO DE CAMPING00101 = 2
322NAPAL ROS, FERNANDOLAGUNAK00102 = 3
323NUÑEZ SAENZ DEL CASTILLO, JONATHANMANU YANKE10100 = 2
324OCHOA DE ALDA ZUDAIRE, AMAIACLUB VASCO DE CAMPING00101 = 2
325ODRIOZOLA ARRIETA, JOSE ANTONIOJAIZKIBEL MENDIZALE TALDEA00200 = 2
326OIARZABAL ZABALETA, ANDONIARRASTAKA K.E.00201 = 3
327OJEDA ARANTZAMENDI, ANDONI01100 = 2
328OLABUENAGA FORTES, JONGASTEIZ MENDI TALDEA21312 = 9
329OLAGUE MITXELTORENA, JOSE00003 = 3
330OLANO LOPETEGI, IMANOLALPINO UZTURRE11411 = 8
331OLLOKIEGI ALBIZU, JOSIANCLUB VASCO DE CAMPING10102 = 4
332OÑATE EREÑAGA, IÑIGOMANUEL IRADIER11200 = 4
333OÑATIBIA ABALDE, AGURTZANECVC21412 = 10
334ORBEGOZO BELASKO, AIMAR00200 = 2
335ORCAJO RUIZ DE LOIZAGA, MIGUEL ANGELC.M. GAZTEIZ10201 = 4
336ORCONDONAGOITIA EREZUMA, JOSEGOIZALE23112 = 9
337ORIBE ÁLVAREZ, JONCDA AURRERANTZ02000 = 2
338ORMAZABAL ARANA, IÑAKIOSTADAR11100 = 3
339ORMAZABAL SALEGUI, YONORDIZIKO MENDIZALEAK00101 = 2
340ORTEGA TERCERO, JUAN CARLOSCAF BAYONNE02000 = 2
341ORTUETA ISASI, JOSEBA11000 = 2
342OTAÑO BASURTO, URKO00200 = 2
343OZAETA MUSITU, JOSE ANGELGASTEIZ33112 = 10
344PANIZO PEREDAA, FIDEL FERNANDO42195.ES20000 = 2
345PASCUAL ABOITIZ, SERGIOCLUB ALPINO ORTHEZ12311 = 8
346PASTRIAN PRIETO, JUAN00200 = 2
347PAULARENA GORRAIZ, IBON00002 = 2
348PAWELCZAK JUNGA, JOANNAGAILURRA MENDI TALDEA31212 = 9
349PELAEZ FERNANDEZ DE LEGARIA, ROBERTOMANUEL IRADIER20000 = 2
350PENALVA MARTINEZ, MANUELALPINO TABIRA DURANGO23112 = 9
351PEÑA VELEZ, TOMASMORKAIKO01200 = 3
352PERAL BEITIA, ASIER02000 = 2
353PEREZ AIZPURU, ENEKOAMALUR00102 = 3
354PEREZ DOMINGUEZ, ELIZABETH10001 = 2
355PÉREZ PALENCIA, SANTIAGOKULUMSPORT22311 = 9
356PEREZ REGUERA, OIHANEARROLAPE MK02000 = 2
357PEREZ DE CEA ESCUDERO, DAVIDMONTAÑA DE CALAHORRA10001 = 2
358PETRALANDA BARROETA, UGAITZ02000 = 2
359PLAZAOLA X, XAVIERBASATI20000 = 2
360POZUETA LIZARRAGA, IRENE00200 = 2
361PRIETO BALLANO, DIONISIO02000 = 2
362PRIETO ETXANO, IÑAKIURDABURU00300 = 3
363PUERTAS CALDERON, ANTOGASTEIZ00201 = 3
364PUEYO LECUMBERRI, JESUS MARIAC.D. CIU DTVA. AMAYA00003 = 3
365QUIJADA APARICIO, CARLOSZORTZIETAKOAK K.E.20001 = 3
366RASTROLLO IZQUIERDO, JORGEGANGUREN24311 = 11
367RAZKIN MEDRANO, AMAIAARALAR MENDI00101 = 2
368RAZKIN OROBENGOA, ENEKOIRATXO10202 = 5
369RAZQUIN OTAMENDI, JOSU00002 = 2
370RENTERIA IRAETA, IGNACIOC.M.GASTEIZ00002 = 2
371REZABAL IRAOLA, IGORAGIRO MENDI TALDEA00002 = 2
372REZOLA UROLA, IMANOLARRASTAKA00202 = 4
373REZOLA UROLA, KAULDIARRASTAKA00202 = 4
374RODRÍGUEZ CARRIÓN, PAULO CÉSARCLUB DE MONTAÑA CALAHORRA10001 = 2
375RODRÍGUEZ NÚÑEZ, CARMENGOIENA10200 = 3
376ROIG GARRO, JOSE LUIS00003 = 3
377ROMANO GARCIA, JUANSOLLUBE 70733412 = 13
378RUIZ BENITEZ, JOSE10001 = 2
379RUIZ DE APODACA ECHAZARRA, RICARDOC.M.GAZTEIZ10201 = 4
380RUIZ DE AZUA ORMAZA, EGOITZSOLLUBE 70700200 = 2
381RUIZ DE EGUINO OSTIZA, AITORKULUMSPORT10001 = 2
382SÁENZ RUBIO, JOSE MIGUELC.M.FUENTE TEJA10001 = 2
383SAEZ DE ARREGUI EGURROLA, SANDRA00002 = 2
384SAGASTIZABAL DE LA FUENTE, GOIURIERDELLA MT11100 = 3
385SAGREDO ARTOLA, JUANMARIOARGI (TOLOSA)00201 = 3
386SAINZ CALVO, JOSE MARIAMANUEL IRADIER23413 = 13
387SALABERRIA AGIRRE, OIERERDELLA MT00101 = 2
388SALCEDO RODRIGUEZ, JAVIERLAITZ M.E.00301 = 4
389SALINAS ZUDAIRE, DAVIDASOC.DEPORTIVA ISABA/IZABA00002 = 2
390SAN MIGUEL MAYO, ROBERTO10001 = 2
391SAN SEBASTIAN GARMENDIA, IÑAKIBURUMENDI11000 = 2
392SANCHEZ CORTES, LUISS.D.R.C. ANAITASUNA00003 = 3
393SANCHEZ SANTIN, TEDIARALARKO ADISKIDEAK00201 = 3
394SANCHO SAINZ, CARLOS00101 = 2
395SANTAMARIA BARRIGON, SANTIAGOCLUB DEPORTIVO EIBAR00200 = 2
396SANTANA MOREDA, FERMIN00201 = 3
397SANTOS GARCIA, IÑAKIALTZA HERRIA K.E.00101 = 2
398SARASA MUGICA, ARITZSDAD ORDIZIAKO MENDIZALEAK00002 = 2
399SARRATEA OPOCA, MARTÍNCD MUGA MENDI TALDEA00202 = 4
400SEGURADO URRASTABASO, LOREAMUNARRI MENDI TALDEA12311 = 8
401SINDE CORREYERO, JUAN JOSE03000 = 3
402SOLAUN MAHAMUD, MAITEC. M. GASTEIZ20000 = 2
403SOLLA GARCIA SOLLA GARCIA, RICARDO01001 = 2
404SOLORZANO ALBIZU, JON11000 = 2
405SOMOZA PULIDO, MANUELOSTADAR00101 = 2
406SOTO LABANDA, OSCARAIZKARDI M.E00101 = 2
407SUSO LOPEZ, RIKARDOG.A. ALDATZ GORA34311 = 12
408TAPIAS MATEU, XAVIERRICARDO VALENCIA00002 = 2
409TEJADA OCEJO, FERNANDOS.M. SHERPA10211 = 5
410TEJADA OCEJO, JONATANS.M. SHERPA00211 = 4
411TELLETXEA BERGARA, PATXI10200 = 3
412TELLETXEA ETXARTE, JOSE MARIAGERRA MENDI TALDEA00101 = 2
413TORRES ARREGUI, JUANA MARIA00003 = 3
414TORRONTERAS GARCIA, JUANJO00101 = 2
415TRABA RODRIGUEZ, ASIERCLUB ALPINO UZTURRE00200 = 2
416TRAPAGA RUIZ, JAVIERSESTAO ALPINO CLUB11100 = 3
417TREJO UNZUETA, LUIS MARÍAALPINO TABIRA DURANGO01212 = 6
418TRUCHUELO OROBIOURRRUTIA, KOLDOALPINO TABIRA DURANGO01001 = 2
419TUERTA ISASI, ASIER21000 = 3
420UGARTE GARRIDO, JOSE LUISIZADI ZALEAK11110 = 4
421UGARTEMENDIA URDAMPILLETA, LUISANDATZA M.E00200 = 2
422ULAIAR BELTZA, XABIERKARRIKESTU M.T.00002 = 2
423ULAYAR MENDIOLA, MIGUEL ANGELLARRAÑETA00002 = 2
424UNSAIN OSA, JUAN RAMONLAGUN ONAK M. B.00200 = 2
425UNZURRUNZAGA GAMBOA, ANDERSAKANA BIZIRIK MENDI TALDEA00002 = 2
426URANGA AROTZENA, JOSULAGUN ONAK M.B.10101 = 3
427URANGA LARRAÑAGA, ANICETOARTIBAI M.T01200 = 3
428URBE CASTELRUIZ, BEGOALTSASUKO MENDIGOIZALEAK01123 = 7
429URBIETA ETXEBERRIA, ANDONI00200 = 2
430URDANGARIN AGIRRE, MAIDERATAUN KIROL ELKARTEA00300 = 3
431URDANGARIN ELOSEGI, HARITZGAILLURRERANTZ00200 = 2
432URGOITI GALARZA, NEREABURTOTZA01001 = 2
433URGOITI GALARZA, OIHANEBURTOTZA MENDI TALDEA01001 = 2
434URIARTE GOÑI, JULENGANGUREN23113 = 10
435URIBE LASUEN, LUIS MARIMIRU GAIN OTXANDIO11201 = 5
436URIBE ODRIA, EDUARDOEIBAR01001 = 2
437URKIA ATXAGA, PEIOAIZKARDI00200 = 2
438URKIA INTXAUSTI, ISIDROGIRIZIA00102 = 3
439URKIJO REKALDE, IÑAKIGANGUREN13000 = 4
440URQUIOLA GARCIA, MIKELCM GASTEIZ10001 = 2
441URREAGA ETXEBERRIA, IÑIGO00201 = 3
442URRESTI ORMAETXE, IKER01001 = 2
443URRUTIA ORTIZ, AITORATXAZPE MENDI TALDEA15000 = 6
444UZKUDUN SARASUA, AINHOAURDABURU10100 = 2
445UZKUDUN SARASUA, ANDERGIRIZIA MENDI TALDEA21413 = 11
446VAZQUEZ AUZMENDI, ARKAITZ00300 = 3
447VELAZQUEZ MORENO, JUAN MARCELOBASKONIA MENDI TALDEA00101 = 2
448VILLA CORBACHO, BITTORZMT12000 = 3
449VILLALBA EGUILUZ, UNAIGAZTEIZ10001 = 2
450VILLAMAYOR MERINO, DAVIDGANGUREN03000 = 3
451VITERI ., ENEKO01100 = 2
452ZABALA LASA, MIKELMONTAÑEROS DEL ANTIGUO K.E.00201 = 3
453ZABALONDO GOROSTEGI, LANDER12100 = 4
454ZAFRA CORTÉS, ENRIQUE01200 = 3
455ZALDIBAR PAGAZAURTUNDUA, AITORGOIKOGANE M.T.22222 = 10
456ZALDUA AMUNDARAIN, IKERPLATEROTARRAK10301 = 5
457ZALDUA MUÑOZ, XABIER00002 = 2
458ZAPIRAIN ADURIZ, IÑAKIURDABURU21312 = 9
459ZARATIEGUI ZARATIEGUI, FERNANDO10002 = 3
460ZAUTUA BILBAO, IGORAIXEMENDI00101 = 2
461ZELAIA TOMASINO, IBANARTIBAI MT13112 = 8
462ZIALTZETA ADURIZ, JOSUMORKAIKO11111 = 5
463ZIARRUSTA ARTABE, FELIXGANGUREN22111 = 7
464ZORRIKETA LARBURU, KOLDOBILBAO ALPINO CLUB01100 = 2
465ZOZAYA ARAMENDY, MAITE00101 = 2
466ZUBELDIA LETAMENDIA, GORKAKEMEN10201 = 4
467ZUBIA RAMOS, JUAN IGNACIO01302 = 6
468ZUBIRIA GOÑI, ANGEL MARIMURRUKIXO24422 = 14
469ZUBIRIA MARTINEZ DE LAPERA, GAIZKACM GASTEIZ20000 = 2
470ZUBIRIA SOPENA, KARLOSCM GASTEIZ20000 = 2
471ZUFIAURRE GARCIA, GAIZKALIZARRA MENDIZALE ELKARTEA00002 = 2
472ZUGARRAMURDI IRIGOIEN, ARRIARALARKO ADISKIDEAK00101 = 2
473ZULAIKA ERRASTI, ANDONIZESTOA K.B11312 = 8
474ZUMEAGA LAPEIRA, JOSE AGUSTININDA MENDI00202 = 4
475ZUMETA ARTOLA, GARIKOITZALPINO UZTURRE00201 = 3
476ZURUTUZA FEIJO, JOSEBAARRASTAKA00101 = 2
 
EUSKAL MENDIZALE FEDERAZIOA
Errotaburu Pasealekua 1-9º-3ª. 20018 Donostia-San Sebastián     www.emf.eus      email: martxas@emf-fvm.com
|  Legezko Oharra  |  Pribatutasun Politika  |  Cookien Politica  |  © zirkuitua.com