| euskara | castellano | français |
2019
EUSKAL HERRIKO IRAUPEN LUZEKO IBILALDIEN ZIRKUITUA
                                    
| Zirkuitua | ...beste ibilaldi | Shebe Peña | Kontaktua | Hemeroteka |
| ibiltarien gunea | elkarteen gunea | administratzailearen gunea |
2019 URTEKO 18.IBILALDIEN ZIRKUITUA
                 
www.zirkuitua.com 5.081.599 bisita
                      
 
EMFRAKO ZERRENDA OSOA
ZIRKUITUAREN FINALISTAK
Ar=Araba Bi=Bizkaia Gi=Gipuzkoa Ip=Iparralde Na=Nafarroa
email: info@zirkuitua.com ERREKLAMAZIOAK
Taula ordenean jartzeko, zutabearen goiburuan klikatu
NoNOMBRECLUBArBiGiIpNaTotal
1ARRARAS ARANGOA, XABIER00200 = 2
2IZAGUIRRE PALACIOS, ALEXANDER11000 = 2
3ARKARAZO GALLASTEGUI, MAITANE00002 = 2
4FUENTES ECHEGOYEN, IORITZ00101 = 2
5HAGUET , NICOLAS00200 = 2
6RAZQUIN OTAMENDI, JOSU00002 = 2
7JIMENEZ ARRIETA, AITZOL00101 = 2
8TORRES ARREGUI, JUANA MARIA00003 = 3
9ARBIZU ARISTIZABAL, ARITZ00002 = 2
10ZARATIEGUI ZARATIEGUI, FERNANDO10002 = 3
11MARTÍN ROSADO, IKER10200 = 3
12ARANBURU ETXEBERRIA, GURUTZE 00101 = 2
13ASTUDILLO MOLINA, HARITZ00002 = 2
14AMADO PÉREZ, MÓNICA10100 = 2
15SAEZ DE ARREGUI EGURROLA, SANDRA00002 = 2
16ORBEGOZO BELASKO, AIMAR00200 = 2
17AIERDI ALDEKOA, EKAITX10001 = 2
18KINTANA LARRAZA, JOSETXO00002 = 2
19LEONET ELIZEGI, BAUTISTA00102 = 3
20IRIBAR ANTON, IMANOL00101 = 2
21BERREGI ABALDE, IÑAKI00401 = 5
22VAZQUEZ AUZMENDI, ARKAITZ00300 = 3
23ARISTI GOIKOETXEA, JOSEBA01100 = 2
24ARANGUREN ETXARRI, NATI00003 = 3
25LIZARRAGA SANCHO, ENEKO00002 = 2
26GONZALEZ RUIZ, ZURIÑE20000 = 2
27ARAMENDIA HERNANDEZ, MIKEL00101 = 2
28SANTANA MOREDA, FERMIN00201 = 3
29TUERTA ISASI, ASIER20000 = 2
30SINDE CORREYERO, JUAN JOSE02000 = 2
31HERNANDEZ PERALO, JOSE ANDRES00002 = 2
32MALO AYENSA, OLGA10002 = 3
33URRESTI ORMAETXE, IKER01001 = 2
34IGARTZABAL BIDEGAIN, EKAITZ00201 = 3
35GONZALEZ DOMINGUEZ, JUAN CARLOS01200 = 3
36LABAKA ESKUDERO, JON00201 = 3
37OJEDA ARANTZAMENDI, ANDONI01100 = 2
38URBIETA ETXEBERRIA, ANDONI00200 = 2
39ZAFRA CORTÉS, ENRIQUE01200 = 3
40LANDALUZE JORRIN, NATXO20102 = 5
41ALUSTIZA ALUSTIZA, ASIER00200 = 2
42ASURMENDI TUBIA, AITOR00101 = 2
43SANCHO SAINZ, CARLOS00101 = 2
44ITURRARTE ALDUNCIN, TOMAS00002 = 2
45EXTREME SANTOS, IGNACIO00101 = 2
46ZALDUA MUÑOZ, XABIER00002 = 2
47TORRONTERAS GARCIA, JUANJO00101 = 2
48LOPETEGI SORARRAIN, IÑAKI00101 = 2
49SOLLA GARCIA SOLLA GARCIA, RICARDO01001 = 2
50GARASA LARRAZA, JON00002 = 2
51ROIG GARRO, JOSE LUIS00003 = 3
52RUIZ BENITEZ, JOSE10001 = 2
53SOLORZANO ALBIZU, JON11000 = 2
54ZABALONDO GOROSTEGI, LANDER12100 = 4
55ZUBIA RAMOS, JUAN IGNACIO00302 = 5
56PAULARENA GORRAIZ, IBON00002 = 2
57ARANALDE URRETABIZKAIA, AITOR00202 = 4
58ZOZAYA ARAMENDY, MAITE00101 = 2
59TELLETXEA BERGARA, PATXI10200 = 3
60JAUREGI ZABALA, ESTITXU00101 = 2
61SAN MIGUEL MAYO, ROBERTO10001 = 2
62AMUNDARAIN TARDIO, IBAI00200 = 2
63PEREZ DOMINGUEZ, ELIZABETH10001 = 2
64BILBAO IPIÑAZAR, EUGENIO02100 = 3
65EPELDE JUARISTI, KARMELO01001 = 2
66MADRAZO FUENTES, CARLOS10200 = 3
67PASTRIAN PRIETO, JUAN00200 = 2
68HERNANDEZ RODRIGUEZ, IÑAKI11000 = 2
69POZUETA LIZARRAGA, IRENE00200 = 2
70BILBAO SIERRA, AINTZANE01001 = 2
71VITERI ., ENEKO01100 = 2
72ALAIOGOIKOA LANDABASO, SERGIO00101 = 2
73OLAGUE MITXELTORENA, JOSE00003 = 3
74MAYA KEREJETA, MANU00101 = 2
75CID AZIBAR, JULEN00101 = 2
76URREAGA ETXEBERRIA, IÑIGO00201 = 3
77CENGOTITABENGOA FERNÁNDEZ, MAITE10100 = 2
78GARCIA BLANCO, KEVIN00002 = 2
79OTAÑO BASURTO, URKO00200 = 2
80ECHARTE , EUGUENI00002 = 2
81AGIRRE URIA, IZASKUN.10001 = 2
82ARREGI PLAZAOLA, IÑAKI4219510100 = 2
83GORDO RODRÍGUEZ, JUAN42195.ES20000 = 2
84PANIZO PEREDAA, FIDEL FERNANDO42195.ES20000 = 2
85BERIAIN PLANO, JOSE ANTONIOADI IKE00002 = 2
86TELLETXEA ETXARTE, JOSE MARIAGERRA MENDI TALDEA00101 = 2
87ARAMENDI LANDA, MIKELAGIRO MENDI TALDEA00002 = 2
88REZABAL IRAOLA, IGORAGIRO MENDI TALDEA00002 = 2
89CERIO MANTEROLA, JUANAITZARTE MENDI TALDEA00002 = 2
90HSSINE HMIDAT, AYOUBAITZGORRI11100 = 3
91GORROTXATEGI GORROTXATEGI, JONAITZGORRI M E00302 = 5
92ZAUTUA BILBAO, IGORAIXEMENDI00101 = 2
93BARBERO BARTOLOME, ASIERAIZKARDI00201 = 3
94URKIA ATXAGA, PEIOAIZKARDI00200 = 2
95KORTAJARENA URKOLA, KONTXIAIZKARDI11312 = 8
96EGIBAR MITXELENA, MIKELAIZKARDI00200 = 2
97SOTO LABANDA, OSCARAIZKARDI M.E00101 = 2
98EGIBAR IZETA, EÑAUTAIZKARDI MENDIZALE ELKARTEA00200 = 2
99ARAMBURU AIZPURU, XABIERAIZKORRI00002 = 2
100IMAZ MACAZAGA, ANDOITZAIZKORRI M.E00201 = 3
101DIEZ OSINALDE, IONAIZKORRI M.E00101 = 2
102AROCENA ALKAIN, ASIERAIZKORRI M.K.10300 = 4
103CERDÁ SAGARDIA, ASIERAIZKORRI M.K.00101 = 2
104ARANBURU GIL, ERIKOAIZKORRI MENDIZALE ELKARTEA00102 = 3
105AUZMENDI LIZARRALDE, ANDONIAIZKORRI MENDIZALE ELKARTEA00101 = 2
106IRAZABAL BASTERRETXEA, ASIERALDATZ GORA20100 = 3
107KRUTXAGA BARGA, FERNANALDATZ GORA20100 = 3
108DOMINGUEZ ETXEBARRIA, JOSUALPINO TABIRA01001 = 2
109LIZARRALDE IBARRA, JOSÉ MARIAALPINO TABIRA11002 = 4
110LASARTE GUERENABARRENA, ISMAELALPINO TABIRA01100 = 2
111AGIRRE BILBAO, JUAN PEDROALPINO TABIRA11102 = 5
112ATXOTEGI URIBARRENA, IÑIGOALPINO TABIRA00002 = 2
113TREJO UNZUETA, LUIS MARÍAALPINO TABIRA DURANGO01202 = 5
114PENALVA MARTINEZ, MANUELALPINO TABIRA DURANGO21102 = 6
115LOPEZ GUTIERREZ, JOSUNEALPINO TABIRA DURANGO21101 = 5
116ZUMETA ARTOLA, GARIKOITZALPINO UZTURRE00201 = 3
117HERNANDEZ CABERO, NEMEALPINO UZTURRE22413 = 12
118CABANILLAS AREVALO, RAIALPINO UZTURRE11402 = 8
119OLANO LOPETEGI, IMANOLALPINO UZTURRE11311 = 7
120CIVICO IRIONDO, KONTXIALPINO UZTURRE10400 = 5
121ETXEBERRIA ALBISU, TXOMINALPINO UZTURRE00301 = 4
122GARAIKOETXEA ZABALA, MAIDERALPINO UZTURRE11411 = 8
123IIRAOLA BENGOA, ANTXONALPINO UZTURRE00300 = 3
124URBE CASTELRUIZ, BEGOALTSASUKO MENDIGOIZALEAK00103 = 4
125GONZALEZ BENITO, JAVIER IGNACIOALTSASUKO MENDIGOIZALEAK21403 = 10
126SANTOS GARCIA, IÑAKIALTZA HERRIA K.E.00101 = 2
127PEREZ AIZPURU, ENEKOAMALUR00102 = 3
128ATIN ARRATIBEL, JOSÉAMALUR MENDI ELKARTEA00101 = 2
129ALARGUNSORO UGARTEMENDIA, IOSEBAAMALUR MENDI TALDEA00101 = 2
130UGARTEMENDIA URDANPILLETA, LUISANDATZA00200 = 2
131IZETA ARAMENDI, XABIERANDATZA00202 = 4
132BENGOETXEA UGARTE, JUAN MARIANDATZA20301 = 6
133IZETA URDANGARIN, JOSE RAMONANDATZA11201 = 5
134IRAZUSTA ARRUTI, J.RAMONANDATZA M.E.11201 = 5
135IRIARTE ARTOZKI, IBANANSOAINGO00002 = 2
136RAZKIN MEDRANO, AMAIAARALAR MENDI00101 = 2
137ZUGARRAMURDI IRIGOIEN, ARRIARALARKO ADISKIDEAK00101 = 2
138SANCHEZ SANTIN, TEDIARALARKO ADISKIDEAK00201 = 3
139MUJIKA BERASALUZE, ANARTZARRASTAKA00101 = 2
140ZURUTUZA FEIJO, JOSEBAARRASTAKA00101 = 2
141BARANDIARAN VELEZ DE MENDIZABAL, AMAIAARRASTAKA00101 = 2
142REZOLA UROLA, IMANOLARRASTAKA00202 = 4
143ARRIZABALAGA ARANETA, ARATZARRASTAKA00200 = 2
144REZOLA UROLA, KAULDIARRASTAKA00202 = 4
145OIARZABAL ZABALETA, ANDONIARRASTAKA K.E.00201 = 3
146EPELDE UGALDE, KEPAARRASTAKA MT00101 = 2
147URANGA LARRAÑAGA, ANICETOARTIBAI M.T01200 = 3
148ZELAIA TOMASINO, IBANARTIBAI MT12102 = 6
149SALINAS ZUDAIRE, DAVIDASOC.DEPORTIVA ISABA/IZABA00002 = 2
150LAPAZARAN ECHEVARRIA, ANEASUNTZE MENDI KLUBA01100 = 2
151BASTARRICA LARRAURI, JUAN RAMONATARRABI00201 = 3
152BAZTARRIKA URDANGARIN, MARIATAUN K.E00200 = 2
153AIZPURU BEGIRISTAIN, JOXEATAUN KIROL ELKARTEA00200 = 2
154URDANGARIN AGIRRE, MAIDERATAUN KIROL ELKARTEA00300 = 3
155CORTES LÓPEZ DE ARMENTIA, ROBERTOATAZABAL20000 = 2
156MATEO ARNOSO, EKAINATXAZPE11100 = 3
157MATEO CASTAÑEDA, JESUSATXAZPE11100 = 3
158URRUTIA ORTIZ, AITORATXAZPE MENDI TALDEA12000 = 3
159BILBAO URIBESALGO, IBONATZABAL MENDI TALDEA20101 = 4
160CUELI TROUBADOUR, SERGEAUNAMENDI00110 = 2
161BERASTEGI EGIGUREN, IOSEBA IÑAKIAURRERA M.T.01102 = 4
162IRIONDO IBARLOZA, JOSE MªAURRERA MENDI TALDEA11000 = 2
163ANTXUSTEGI AGIRREZABALA, JOSE MARIAAURRERA MENDI TALDEA00200 = 2
164GOIKOETXEA IMAZ, IBANAURRERA MENDI TALDEA00201 = 3
165LASARTE GARALDE, IMANOLAURRERA MENDI TALDEA11000 = 2
166ARRUABARRENA LARRINAGA, IÑIGOAURRERA MT00101 = 2
167AGIRRE ARRIZABALAGA, EÑAUTAURRERA MT00200 = 2
168ARRIZABALAGA URKIZA, AINARABAI00201 = 3
169PLAZAOLA X, XAVIERBASATI20000 = 2
170CANTERO X, ARITXIBASATI20000 = 2
171DE MIGUEL PEREZ, ALBERTOBASKONIA M T00200 = 2
172VELAZQUEZ MORENO, JUAN MARCELOBASKONIA MENDI TALDEA00101 = 2
173GOIRI BEOBIDE, EKAITZBASKONIA MENDI TALDEA31102 = 7
174IZAGUIRRE TELLETXEA, ANDONIBAZTANGO00003 = 3
175BIKONDOA BIKONDOA, KONTXIBAZTANGO MENDIGOIZALEAK12213 = 9
176ARTEAGA ABECIA, RAULBERANTEBILLA MENDI TALDEA10102 = 4
177BALZATEGI MURUAMENDIARAZ, AITORBESAIDE00101 = 2
178APELLANIZ OLIVARES, JAVIERBESAIDE10102 = 4
179CASCON RODRIGUEZ, JOSUBESAIDE M.E00202 = 4
180EZPELETA URKIA, AMADEOBESAIDE M.E12401 = 8
181JUAN ROJO, JOXEBESAIDE M.E11403 = 9
182GAZTELUMENDI GALZAGORRI, JUANBETIGAZTE00002 = 2
183ZORRIKETA LARBURU, KOLDOBILBAO ALPINO CLUB01100 = 2
184GARCIA GOMEZ, ENRIQUEBILBAO ALPINO CLUB12212 = 8
185ARRAIZA RODRÍGUEZ, CARLOSBKE00201 = 3
186LIZARRAGA BALDA, ANGELINESBOSCOS00202 = 4
187CHERIF APARICIO, RODOLFOBOSCOS00202 = 4
188FUERTES RAN, FRANCISCO JAVIERBOSCOS MT10303 = 7
189GIL TOQUERO, JACOBBOSTIBAIETA00302 = 5
190MENTXAKATORRE BILBAO, SILVIABURTZOIA02100 = 3
191SAN SEBASTIAN GARMENDIA, IÑAKIBURUMENDI11000 = 2
192ARBIZU ANDUEZA, PATXIC M LIZARRA20101 = 4
193HERNÁNDEZ LOPEZ, JUAN JOSEC. M. GASTÉIZ20000 = 2
194SOLAUN MAHAMUD, MAITEC. M. GASTEIZ20000 = 2
195MORLOTE EXPOSITO, JESUSC.A. GALLARRETA01001 = 2
196PUEYO LECUMBERRI, JESUS MARIAC.D. CIU DTVA. AMAYA00003 = 3
197ARIAS PEÑA, SANTIC.D. TRAIL RUNNING CAZORLA00002 = 2
198SÁENZ RUBIO, JOSE MIGUELC.M.FUENTE TEJA10001 = 2
199RENTERIA IRAETA, IGNACIOC.M.GASTEIZ00002 = 2
200RUIZ DE APODACA ECHAZARRA, RICARDOC.M.GAZTEIZ10201 = 4
201DEL CASTILLO MANUYAMA, PETRICD MUGA MENDI TALDEA00002 = 2
202SARRATEA OPOCA, MARTÍNCD MUGA MENDI TALDEA00202 = 4
203PASCUAL ABOITIZ, SERGIOCLUB ALPINO ORTHEZ01301 = 5
204TRABA RODRIGUEZ, ASIERCLUB ALPINO UZTURRE00200 = 2
205MAIZA BEGUIRISTAIN, JOSE JAVIERCLUB DANTZALEKU SAKANA00002 = 2
206RODRÍGUEZ CARRIÓN, PAULO CÉSARCLUB DE MONTAÑA CALAHORRA10001 = 2
207HERREROS TOLEDO, VÍCTORCLUB DE MONTAÑA DE CALAHORRA10001 = 2
208SANTAMARIA BARRIGON, SANTIAGOCLUB DEPORTIVO EIBAR00200 = 2
209GUTIERREZ BACETA, JOSE MARIACLUB DEPORTIVO EIBAR01200 = 3
210CRESPO HIDALGO, BEGOÑACLUB GASTEIZ20100 = 3
211ZUBIRIA MTZ DE LAPERA, GAIZKACLUB GAZTEIZ20000 = 2
212ARBERAS AXPE, JORGECLUB GAZTEIZ11000 = 2
213GONZALEZ DE SAN PEDRO GOMEZ DE SEGURA, PATXICLUB MONTAÑA GAZTEIZ10201 = 4
214MARTINEZ DE SANTOS PEREZ DE MENDIGUREN, XABIERCLUB MONTAÑA GAZTEIZ10001 = 2
215OÑATIBIA ABALDE, AGURTZANECLUB VASCO CAMPING21402 = 9
216OCHOA DE ALDA ZUDAIRE, AMAIACLUB VASCO DE CAMPING00101 = 2
217LIRIO SAGASTIZABAL, INAZIOCLUB VASCO DE CAMPING10402 = 7
218OLLOKIEGI ALBIZU, JOSIANCLUB VASCO DE CAMPING10102 = 4
219ETXEZARRETA APAOLAZA, GARBIÑECLUB VASCO DE CAMPING ELKARTEA00202 = 4
220AZCONA ARREGUI, JUANCLUB VASCO DE CAMPING ELKARTEA00202 = 4
221GOMEZ HERNANDEZ, MIGUELCLUB VASCO DE CAMPING ELKARTEA11302 = 7
222HIERRO IBÁÑEZ, AGUSTÍNCM GASTEIZ30100 = 4
223ZUBIRIA SOPENA, KARLOSCM GASTEIZ20000 = 2
224URQUIOLA GARCIA, MIKELCM GASTEIZ10001 = 2
225AMARO LORENZO, ALVAROCMGAZTEIZ11000 = 2
226LUZÁN DÍEZ, JUAN ANTONIOCOBI01100 = 2
227ASTEINZA ASTEINZA, JAVIERDEUSTUKO MENDITARRAK20000 = 2
228ANDRÉS GARCÍA, MARÍA JESÚSDEUSTUKO MENDITARRAK11000 = 2
229FERNANDEZ FERNANDEZ, GONZALODEUSTUKO MENDITARRAK01100 = 2
230ETXARTE JOSE MIGEL, AMORENDONIBANE00002 = 2
231URIBE ODRIA, EDUARDOEIBAR01001 = 2
232MOLANO RUBIO, AITOREIBAR01101 = 3
233GALLASTEGI ZUBIARREMENTERIA, MIRENEIBAR C.D.01001 = 2
234IRCIO ALBERDI, IPARERDELLA MT11100 = 3
235SALABERRIA AGIRRE, OIERERDELLA MT00101 = 2
236SAGASTIZABAL DE LA FUENTE, GOIURIERDELLA MT11100 = 3
237SALCEDO RODRIGUEZ, JAVIERLAITZ M.E.00201 = 3
238KEREXETA RAMIREZ, IMANOLERLAITZ. M. E10202 = 5
239MUJIKA TEJERIA, IKEREUSKALDU A00200 = 2
240ETXEBERRIA LASARTE, IKEREUSKALDUNA00200 = 2
241CHINCHETRU MARTÍNEZ, IRANTZUEZ20000 = 2
242LARA , LUISEZKABA MENDI TALDEA00003 = 3
243ALUSTIZA MUNIAIN, IRANTZUFEDERATION DES CLUBS ALPINS ET DE MONTAGNE00101 = 2
244SUSO LÓPEZ, RICARDOG. A. ALDATZ GORA32311 = 10
245URDANGARIN ELOSEGI, HARITZGAILLURRERANTZ00200 = 2
246MOTYKA GIERCZAK, RADOSLAWGAILURRA MENDI TALDEA30101 = 5
247PAWELCZAK JUNGA, JOANNAGAILURRA MENDI TALDEA30202 = 7
248GURRUCHAGA CACHO, IBONGAILURRERANTZ K.E.10202 = 5
249GARCÍA MENÉNDEZ, CARLOSGANERANTXZ12000 = 3
250DE LEON GONZALEZ, YOLANDAGANERANTZ21301 = 7
251GUTIERREZ DE LA PISA, OLGAGANERANTZ01200 = 3
252GARCIA PASCUAL, LUIS ANGELGANERANTZ21301 = 7
253ALVAREZ LLANO, JOSE IGNACIOIGANGUREN11100 = 3
254ZIARRUSTA ARTABE, FELIXGANGUREN21101 = 5
255URKIJO REKALDE, IÑAKIGANGUREN11000 = 2
256URIARTE GOÑI, JULENGANGUREN21103 = 7
257RASTROLLO IZQUIERDO, JORGEGANGUREN22301 = 8
258GURTUBAI SOLATXI, JUAN MARIGANZABAL12101 = 5
259BASILIO PEREIRA, EMILIOGANZABAL MENDI TALDEA10100 = 2
260GONZALEZ PORTILLA, IBONEGASTEIZ10001 = 2
261GABIÑA BASTERRA, GORKAGASTEIZ20000 = 2
262PUERTAS CALDERON, ANTOGASTEIZ00201 = 3
263OZAETA MUSITU, JOSE ANGELGASTEIZ31112 = 8
264KANPOS OLLAKARIZKETA, IOSEBAGASTEIZ MENDI TALDEA10100 = 2
265OLABUENAGA FORTES, JONGASTEIZ MENDI TALDEA20102 = 5
266ORCAJO RUIZ DE LOIZAGA, MIGUEL ANGELGAZTEIZ10201 = 4
267GIL FERNANDEZ DE RETANA, PABLOGAZTEIZ00102 = 3
268CIAVOLA X, RAFFAELLAGAZTEIZ10201 = 4
269VILLALBA EGUILUZ, UNAIGAZTEIZ10001 = 2
270BIANA ERKIAGA, ERNESTOGAZTEIZ10200 = 3
271URKIA INTXAUSTI, ISIDROGIRIZIA00002 = 2
272UZKUDUN SARASUA, ANDERGIRIZIA MENDI TALDEA21313 = 10
273ARBELAITZ ARANBURU, KIZKITZAGIRIZIA MENDI TALDEA21313 = 10
274GOMEZ DE SRGURA PEREDA, PEIOGOIENA10002 = 3
275RODRÍGUEZ NÚÑEZ, CARMENGOIENA10200 = 3
276ETXEZARRETA ARANBURU, IMANOLGOIERRI GARAIA MENDI TALDEA00201 = 3
277MENDIOLA ZUFIAURRE, IÑIGOGOIERRI GARAIA TALDEA00002 = 2
278JAKA ALBERDI, ANDONIGOIERRI GARAIA TALDEA00101 = 2
279MARTINEZ BARAYAZARRA, AITORGOIERRI GARAIKO MENDI LASTERKETA TALDEA00200 = 2
280FONTECHA HERAS, ALBERTOGOIGAIN MENDI TALDEA10001 = 2
281ZALDIBAR PAGAZAURTUNDUA, AITORGOIKOGANE M.T.21202 = 7
282GALLARDO SANCHEZ, FRANGOIZALE12000 = 3
283ORCONDONAGOITIA EREZUMA, JOSEGOIZALE21002 = 5
284FERNANDEZ FERREIRO, ALBERTOGOIZALE11000 = 2
285ARRUTI OLEAGA, ENEKOGOZALLE12000 = 3
286MURUAGA SAIZ, IGONEGRUPO ALPINO TURISTA12201 = 6
287IRASTORZA CORCUERA, IGORHELVETIA00200 = 2
288ZUMEAGA LAPEIRA, JOSE AGUSTININDA MENDI00202 = 4
289ARRIOLA AZKUE, IÑAKIINDAMENDI10202 = 5
290BERAZA LOIDI, JABIERIRATXO00002 = 2
291DORRONSORO GUINEA, MIKELIRATXO00002 = 2
292RAZKIN OROBENGOA, ENEKOIRATXO10202 = 5
293IRAIZOZ LATASA, JOSE ANTONIOIRATXO ELKARTEA00002 = 2
294GOLDARAZENA GOÑI, MIKELIRATXO ELKARTEA10101 = 3
295IRAIZOZ LATASA, PEDROIRATXO ELKARTEA00002 = 2
296BEROZ LARBURU, IMANOLIRUNGO MENDIZALEAK00200 = 2
297AZURMENDI GOROSPE, MARIA LUISAIRUNGO MENDIZALEAK11312 = 8
298BETELU EZEIZA, GORKAIRUNGO MENDIZALEAK00402 = 6
299MUÑOA BENGOA, KARMELOITURRIBERO20300 = 5
300MARTIN FLORES, JOSEITURRIBERO10001 = 2
301UGARTE GARRIDO, JOSE LUISIZADI ZALEAK11100 = 3
302LARRAÑAGA GARITANO, IÑIGOIZADO ZALEAK00200 = 2
303GARCÍA OSES, ÁLVAROIZARBE00101 = 2
304AZKARATE ADARRAGA, MARTÍNIZARBE MENDI TALDEA00101 = 2
305MENDIZABAL ZEBERIO, KONTXIJAIZKIBEL MENDIZALE TALDEA00200 = 2
306CEARRETA AGUIRREBEITIA, IÑIGOJAIZKIBEL MENDIZALE TALDEA00101 = 2
307ODRIOZOLA ARRIETA, JOSE ANTONIOJAIZKIBEL MENDIZALE TALDEA00200 = 2
308AZPITARTE ARANCETA, FELIXJOKO ALAI12212 = 8
309ANDRES ZUBIRIA, MOISESK.K.E.ANDATZA21201 = 6
310ULAIAR BELTZA, XABIERKARRIKESTU M.T.00002 = 2
311ZUBELDIA LETAMENDIA, GORKAKEMEN10201 = 4
312BENITO CORNEJO, JOSE V.KULUM SPORT KIROL KLUBA01200 = 3
313CORDERO CABIDO, JOSUNEKULUM SPORT KIROL KLUBA01200 = 3
314RUIZ DE EGUINO OSTIZA, AITORKULUMSPORT10001 = 2
315BASTIDA DIAZ DE OTAZU, ARRATEKULUMSPORT21201 = 6
316PÉREZ PALENCIA, SANTIAGOKULUMSPORT21301 = 7
317IRAOLA OTAEGUI, AIMARLAGUN ONAK00101 = 2
318GALARRAGA EIZAGIRRE, AUXKINLAGUN ONAK00201 = 3
319UNSAIN OSA, JUAN RAMONLAGUN ONAK M. B.00200 = 2
320URANGA AROTZENA, JOSULAGUN ONAK M.B.10101 = 3
321NAPAL ROS, FERNANDOLAGUNAK00102 = 3
322ULAYAR MENDIOLA, MIGUEL ANGELLARRAÑETA00002 = 2
323MAULEON EZKUTARI, XABIERLARRINETA10102 = 4
324GALARRAGA ARTEAGA, IMANOLLASARTE ORIA TRAIL00200 = 2
325GALLEGO GUTIERREZ, FRANCISCOLEIOA MENDI TALDEA21302 = 8
326ZUFIAURRE GARCIA, GAIZKALIZARRA MENDIZALE ELKARTEA00002 = 2
327NUÑEZ SAENZ DEL CASTILLO, JONATHANMANU YANKE10100 = 2
328ALVAREZ ECHAVARRI, ENRIKEMANU YANKE00101 = 2
329GOROSPE LORENZO, AITORMANU YANKE00002 = 2
330CASI LEON, FERNANDOMANUEL IRADIER00300 = 3
331SAINZ CALVO, JOSE MARIAMANUEL IRADIER22413 = 12
332ALVAREZ ALVAREZ ALVAREZ ALVAREZ, JAIMEMANUEL IRADIER00201 = 3
333FERRERO MENDEZ, MIGUEL ANGELMANUEL IRADIER30101 = 5
334ESPILLA BARRUETABEÑA, JOKINMANUEL IRADIER11301 = 6
335IBAÑEZ DIEZ, MIGUEL ANGELMANUEL IRADIER10100 = 2
336OÑATE EREÑAGA, IÑIGOMANUEL IRADIER11200 = 4
337PELAEZ FERNANDEZ DE LEGARIA, ROBERTOMANUEL IRADIER20000 = 2
338AYALA GARCIA, MIKELMANUEL IRADIER20402 = 8
339MIÑANO DURANTEZ, MIKELMENDIKO LAGUNAK10100 = 2
340ANASAGASTI BARAIAZARRA, ARITZMENDIRIZ MENDI00200 = 2
341URIBE LASUEN, LUIS MARIMIRU GAIN OTXANDIO10201 = 4
342PEREZ DE CEA ESCUDERO, DAVIDMONTAÑA DE CALAHORRA10001 = 2
343ZABALA LASA, MIKELMONTAÑEROS DEL ANTIGUO K.E.00201 = 3
344ARRIETA AGUIRRE, TOMASMORKAIKO01300 = 4
345ARZALLUS URREIZTI, ANDONIMORKAIKO12113 = 8
346PEÑA VELEZ, TOMASMORKAIKO01200 = 3
347ARIZMENDI KORTABERRIA, ANTXONMORKAIKO21102 = 6
348IPARRAGIRRE SOPELANA, PEDROMORKAIKO00200 = 2
349ZIALTZETA ADURIZ, JOSUMORKAIKO11101 = 4
350DIEZ REVENGA, JOSE LUISMORKAIKO M.E.10001 = 2
351GARCIA RIESCO, ROBERTOMORKAIKO M.E.11000 = 2
352ANDUAGA INSAUSTI, EDORTAMUGA10113 = 6
353CRESPO MONREAL, JUAN MANUELMUGA00101 = 2
354SEGURADO URRASTABASO, LOREAMUNARRI MENDI TALDEA11301 = 6
355ZUBIRIA GOÑI, ANGEL MARIMURRUKIXO22402 = 10
356CABALLERO POZO, PEIOMURRUKIXO01100 = 2
357AZANZA SANZ, IÑAKINAFAR FEDERAKUNDEA00202 = 4
358LEKUE GURRUTXAGA, ANDERO.K.E00102 = 3
359MENDIZABAL IRASTORZA, ANDONIO.K.E00101 = 2
360DOMÍNGUEZ CALVO, GORKAOARGI00200 = 2
361ALTUNA IRAOLA, JONOARGI00200 = 2
362MARTINEZ AGIRRE, ENEKAOARGI00101 = 2
363GUERENDIAIN OTAEGUI, IÑIGOOARGI00201 = 3
364ALONSO VAZQUEZ, JOSE MANUELOARGI00200 = 2
365SAGREDO ARTOLA, JUANMARIOARGI (TOLOSA)00201 = 3
366AZKARATE MARKULETA, FERMINOARGUI00200 = 2
367GARMENDIA TOLEDO, JULENOKE01100 = 2
368GAZTAÑAGA ARBEA, MARTINORDIZIAKO MENDIZALEAK00200 = 2
369ORMAZABAL SALEGUI, YONORDIZIKO MENDIZALEAK00101 = 2
370AXPE AXPE, JON ANDONIORIXOL30302 = 8
371GODOY HIDALGO, PATXI IMANOLORIXOL M.T MANUEL IRADIER10101 = 3
372ERIZ UNZUETA, IÑIGOORIXOL MENDIZALE ELKARTEA10200 = 3
373SOMOZA PULIDO, MANUELOSTADAR00101 = 2
374ORMAZABAL ARANA, IÑAKIOSTADAR11100 = 3
375LETAMENDI BELAMENDIA, IÑAKIOSTADARSAIARRE00101 = 2
376IBARRA FERNANDEZ, JULENPADURA MENDI TALDEA10100 = 2
377GARCÍA GARCÍA, ANDRÉSPAGOETA20312 = 8
378LIZARRALDE GURRUCHAGA, ENEKOPAGOETA M.E00200 = 2
379EIZAGIRRE LARRAÑAGA, MANUPAGOETA ME00303 = 6
380DIAZ ANDA, FELIXPEńA KARRIA10100 = 2
381CARRASCAL SALGADO, JUAN CARLOSPEÑA KARRIA10100 = 2
382FEIJÓO BURGUERA, ELENAPEÑA KARRIA10001 = 2
383AYERBE COSSIO, ASIERPEÑA KARRIA10101 = 3
384ZALDUA AMUNDARAIN, IKERPLATEROTARRAK10301 = 5
385AZCARGORTA BELATEGUI, LUIS MARIAPOL POL31301 = 8
386LOITI LARRAÑAGA, RAMON MARIAPOL POL11300 = 5
387HARISTOY HIRIART, CHRISTOPHERANDOCARTE FFR11213 = 8
388TAPIAS MATEU, XAVIERRICARDO VALENCIA00002 = 2
389LANDIRIBAR GOIENETXE, LANDERRUN1900002 = 2
390MATELLANES GARCIA, OSCARRUTAS NAVARRA00002 = 2
391LARRAMENDI REMONDEGUI, ANDRESRUTOS NAVARRA00002 = 2
392TEJADA OCEJO, FERNANDOS. M. SHERPA10201 = 4
393TEJADA OCEJO, JONATANS. M. SHERPA00201 = 3
394SANCHEZ CORTES, LUISS.D.R.C. ANAITASUNA00003 = 3
395ARRUTI ALDALUR, ANDERS.M LAGUN ONAK00201 = 3
396BARRICART LISARRI, MARTÍNS.M. BOSCOS BERRI00003 = 3
397UNZURRUNZAGA GAMBOA, ANDERSAKANA BIZIRIK MENDI TALDEA00002 = 2
398SARASA MUGICA, ARITZSDAD ORDIZIAKO MENDIZALEAK00002 = 2
399TRAPAGA RUIZ, JAVIERSESTAO ALPINO CLUB11100 = 3
400INFIESTA TRABAZOS, JONATANSI00102 = 3
401CRESPO LABURU, ROSASOCIEDAD EXC. MANUEL IRADIER10001 = 2
402LEIBRANDT , ISABELLASOCIEDAD LAGUNAK00003 = 3
403ROMANO GARCIA, JUANSOLLUBE 70732302 = 10
404GRANDE PINAR, VERONICASOLLUBE 70711301 = 6
405RUIZ DE AZUA ORMAZA, EGOITZSOLLUBE 70700200 = 2
406MANTEROLA LARRAZA, JOSE IGNACIOTALAIMENDI11201 = 5
407MARTI TORRECILLAS, FERNANDOTALAI_MENDI M.E.11100 = 3
408ARTETXE AMONDARAIN, IÑIGOTALLU21202 = 7
409ARGALUZA LARRINAGA, JOSEBATALLU KK.02000 = 2
410LEGARDA GOÑI, ANGELTRIKETE TAFALLA00003 = 3
411AGUAS ALARCOS, DAVIDTRINKETE00002 = 2
412ARAMBURU GONZALEZ, MINTXUUBIETAMDNDI10201 = 4
413AZUMENDI RIVAS AZUMENDI RIVAS, JOSEBAUBIETAMENDI11000 = 2
414BERRIOZABAL CILAURREN, UNAIUBIETAMENDI MENDI TALDEA00201 = 3
415GARMENDIA GOYA, JOSE LUISUKE11401 = 7
416ZAPIRAIN ADURIZ, IÑAKIURDABURU21212 = 8
417MARTINEZ CUBERO, JUANTXOURDABURU M.E00101 = 2
418PRIETO ETXANO, IÑAKIURDABURU M.E.00200 = 2
419GOIKOETXEA MANTEROLA, JUANVASCO DE CAMPING10301 = 5
420ARRIOLA SETIEN, KEPAVASCO DE CAMPING00200 = 2
421MUZÁS COLERA, IKERVASCO DE CAMPING00101 = 2
422ABERASTURI PARAMO, JOSUYABALINS20101 = 4
423ARTEAGA MARISCAL, INAZIOZALDAI10001 = 2
424ANTUNEZ MORATO, RAFAZANPATUD00401 = 5
425ZULAIKA ERRASTI, ANDONIZESTOA K.B11302 = 7
426VILLA CORBACHO, BITTORZMT11000 = 2
427INTXAUSTI AMOREBIETA, ALFONSOZORNOTZA MENDI TALDEA11103 = 6
428LARRUZEA MOTXOBE, AMAIAZORNOTZA MT01100 = 2
429LARRUZEA GOIENETXE, KEPAZORNOTZA MT11101 = 4
430LONGO IBARRA, FERNANDOZORNOTZA MT00101 = 2
431QUIJADA APARICIO, CARLOSZORTZIETAKOAK K.E.20001 = 3
432ANTOÑANA BASTIDA, DAVIDZORTZITAKOAK10100 = 2
433BERRA JUARISTI, IORITZZURRIOLA00201 = 3
 
EUSKAL MENDIZALE FEDERAZIOA
Errotaburu Pasealekua 1-9º-3ª. 20018 Donostia-San Sebastián     www.emf.eus      email: martxas@emf-fvm.com
|  Legezko Oharra  |  Pribatutasun Politika  |  Cookien Politica  |  © zirkuitua.com