| euskara | castellano | français |
2017
EUSKAL HERRIKO IRAUPEN LUZEKO IBILALDIEN ZIRKUITUA
                                    
| Zirkuitua | ...beste ibilaldi | Shebe Peña | Kontaktua | Hemeroteka |
| ibiltarien gunea | elkarteen gunea | administratzailearen gunea |
2017 URTEKO 16.IBILALDIEN ZIRKUITUA
                 
www.zirkuitua.com 3.369.295 bisita
            
BEHIN-BETIKO FINALISTEN ZERRENDA
Taula ordenean jartzeko, zutabearen goiburuan klikatu
ZBK ARGAZKIA IZEN ABIZENAK ELKARTEA
558 AIZPURUA URKOLA, MARIJO

INDA MENDI
597 ALVAREZ ALVAREZ, JAIME

MANUEL IRADIER
566 ANDRES ZUBIRIA, MOISES

K.K.E.ANDATZA
582 ARAMBURU GONZALEZ, MINTXU

ALDATZ GORA
573 ARBELAITZ ARANBURU, KIZKITZA

GIRIZIA MENDI TALDEA
598 ARBIZU ANDUEZA, PATXI

C M LIZARRA
599 ARBURUA IPARRAGIRRE, PATXI

GOIHERRI GARAIA
600 ARRIOLA AZKUE, IÑAKI

WWW.RUTASNAVARRA.COM
567 ARTETXE AMONDARAIN, IÑIGO

TALLU
560 ARZALLUS URREIZTI, ANDONI

CLUB VASCO DE CAMPING
601 AYALA GARCIA, MIKEL

MANUEL IRADIER
561 AZPITARTE ARANCETA, FELIX

JOKO ALAI
602 AZURMENDI GOROSPE, MARIA LUISA

MENDIRIZ MENDI
583 BASTIDA DIAZ DE OTAZU, ARRATE

KULUMSPORT
603 BATUECAS SANTANO, RAQUEL

DANTZALEKU SAKANA
574 BENGOETXEA ZUBIRIA, IÑAKI

ANDATZA K.K.E
575 BIKONDOA BIKONDOA, KONTXI

ITSASTARRAK
576 CIARRUSTA ARTABE, FELIX

GANGUREN M.T.
584 DE LEON GONZALEZ, YOLANDA

GANERANTZ
604 DORRONSORO GUINEA, MIKEL

IRATXO
585 ESPILLA BARRUETABEÑA, JOKIN

MANUEL IRADIER
586 FUERTES RAN, FRANCISCO JAVIER

BOSCOS BERRI
605 GARAIKOETXEA ZABALA, MAIDER

ALPINO UZTURRE
587 GARCIA GARCIA, ANDRES

PAGOETA
606 GARCIA GOMEZ, ENRIQUE

BILBAO ALPINO CLUB
588 GARCIA PASCUAL, LUIS ANGEL

GANERANTZ
607 GODOY HIDALGO, PATXI IMANOL

ORIXOL. M. E.
568 GOIKOETXEA MANTEROLA, JUAN

CLUB VASCO CAMPING
589 GOMEZ HERNANDEZ, MIGUEL

CLUB VASCO DE CAMPING ELKARTEA
569 GONZALEZ BENITO, JAVIER IGNACIO

DANTZALEKU SAKANA
577 GURTUBAI SOLATXI, JUAN MARI

GANZABAL M.T.
562 INTXAUSTI AMOREBIETA, ALFONSO

ZORNOTZA MENDI TALDEA
608 IRAZUSTA ARRUTI, J.RAMON

ANDATZA M.E.
590 IZA AIESTA, JUANJO

GANZABAL M.T.
578 JUAN ROJO, JOXE

BESAIDE M.E
609 KORTAJARENA URKOLA, KONTXI

AIZKARDI ME
591 LAJAS VAZQUEZ, JACINTO

OARGI M T
610 LARRUZEA GOIENETXE, KEPA

ZORNOTZA MT
592 LIRIO SAGASTIZABAL, INAZIO

CLUB VASCO DE CAMPING
579 LIZARRALDE IBARRA, JOSE MARIA

ALPINO TABIRA
570 MOTYKA GIERCZAK, RADOSLAW

GAILURRA MENDI TALDEA
611 OLANO LOPETEGI, IMANOL

ALPINO UZTURRE
580 OZAETA MUSITU, JOSE ANGEL

GASTEIZ
571 PAWELCZAK JUNGA, JOANNA

GAILURRA MENDI TALDEA
593 PÉREZ PALENCIA, SANTIAGO

KULUMSPORT
612 RODRIGUEZ LIZARAZU, NEREA

URDABURU
613 RODRÍGUEZ ORELLANA, FRANCISCO JAVIER

DANTZALEKU SAKANA
563 SAGREDO ARTOLA, JUAN Mª

OARGI (TOLOSA)
559 SAINZ CALVO, JOSE MARIA

MANUEL IRADIER
564 SUSO LOPEZ, RICARDO

G.A. ALDATZ GORA
572 TREJO UNZUETA, LUIS MARÍA

ALPINO TABIRA DURANGO
594 UGARTEMENDIA URDANPILLETA, LUIS

ANDATZA K.K.E
581 URIARTE GOÑI, JULEN

GANGUREN
565 UZKUDUN SARASUA, ANDER

GIRIZI
595 ZELAIA TOMASINO, IBAN

ARTIBAI MT
614 ZUBELDIA LETAMENDIA, GORKA

INTXURRE
615 ZULAIKA ERRASTI, ANDONI

ZESTOA K.B
596 ZUMEAGA LAPEIRA, JOSE AGUSTIN

NAFARROA
EUSKAL MENDIZALE FEDERAZIOA
Errotaburu Pasealekua 1-9º-3ª. 20018 Donostia-San Sebastián     www.emf-fvm.org      email: martxas@emf-fvm.com