| euskara | castellano | français |
2022
EUSKAL HERRIKO IRAUPEN LUZEKO IBILALDIEN ZIRKUITUA
                                    
| Zirkuitua | ...beste ibilaldi | Shebe Peña | Kontaktua | Hemeroteka |
| ibiltarien gunea | elkarteen gunea | administratzailearena |
2022 URTEKO 21.IBILALDIEN ZIRKUITUA
                 
www.zirkuitua.com 7.033.689 bisita
 
EMFRAKO ZERRENDA OSOA
ZIRKUITUAREN FINALISTAK
Ar=Araba Bi=Bizkaia Gi=Gipuzkoa Ip=Iparralde Na=Nafarroa
email: info@zirkuitua.com ERREKLAMAZIOAK
Taula ordenean jartzeko, zutabearen goiburuan klikatu
NoNOMBRECLUBArBiGiIpNaTotal
1URBE CASTELRUIZ, BEGOALTSASUKO MENDIZALEAK31613 = 14
2GONZALEZ BENITO, JAVIER IGNACIOALTSASUKO MENDIGOIZALEAK41513 = 14
3ROMANO GRANDE, JONSOLLUBE 70742412 = 13
4OZAETA MUSITU, JOSE ANGELGASTEIZ33312 = 12
5ROMANO GARCIA, JUANSOLLUBE 70741412 = 12
6ARBELAITZ ARANBURU, KIZKITZAGIRIZIA MENDI TALDEA21513 = 12
7UZKUDUN SARASUA, ANDERGIRIZIA MENDI TALDEA21513 = 12
8RASTROLLO IZQUIERDO, JORGEGANGUREN32312 = 11
9LARRUZEA GOIENETRE, KEPAZORNOTZA MENDI TALDEA23312 = 11
10ARIZMENDI KORTABERRIA, ANTXONMORKAIKO M. E.21512 = 11
11ZALDIBAR PAGAZAURTUNDUA, AITORGOIMAZPE33212 = 11
12ERRAZKIN AGIRREZABALA, MIKELARTIBAI MENDIGOIZALE TALDEA31412 = 11
13MANTEROLA LARRAZA, JOSE IGNACIOTALAIMENDI31511 = 11
14BENGOETXEA UGARTE, JUAN MARIANDATZA21313 = 10
15MATEO CASTAÑEDA, JESÚSATXAZPE31312 = 10
16SAINZ CALVO, JOSE MARIAMANUEL IRADIER31312 = 10
17ARRIOLA AZKUE, IÑAKIINDAMENDI21511 = 10
18JAREÑO RICO, ENDIKABALMASEDA M. T.31312 = 10
19SUSO LÓPEZ, RICARDOG. A. ALDATZ GORA22212 = 9
20URIARTE GOÑI, JULENGANGUREN22212 = 9
21ZULAIKA ERRASTI, ANDONIZESTOA K.B21312 = 9
22AXPE AXPE, JON ANDONIORIXOL22311 = 9
23RUIZ DE APODACA ECHAZARRA, RICARDOC.M.GAZTEIZ32112 = 9
24GARCIA GOMEZ, ENRIQUEBILBAO ALPINO CLUB12312 = 9
25ARBIZU ANDUEZA, PATXIC M LIZARRA31212 = 9
26ANDRES ZUBIRA, MOISESANDATZA M.T31122 = 9
27VILLAMAYOR MERINO, DAVIDGANGUREN32211 = 9
28ZELAIA TOMASINO, IBANARTIBAI MT31212 = 9
29INTXAUSTI AMOREBIETA, ALFONSOZORNOTZA MENDI TALDEA32211 = 9
30HARISTOY HIRIART, CHRISTOPHERANDOCARTE FFR11322 = 9
31ARTETXE ARRIETA, IÑIGOZORNOTZA MENDI TALDEA11213 = 8
32AZPIAZU ALBERDI, PEDROARTIBAI M.T.12311 = 8
33GARCÍA GARCÍA, ANDRÉSPAGOETA MENDIZALE ELKARTEA21212 = 8
34IZETA URDANGARIN, JOSE RAMONANDATZA21311 = 8
35GONZALEZ DE SAN PEDRO GOMEZ DE SEGURA, PATXIC. M. GAZTEIZ22211 = 8
36IZAGA DIAZ, TXEMAMANUEL IRADIER31211 = 8
37PÉREZ PALENCIA, SANTIAGOGANERANTZ.M.T13211 = 8
38ESPILLA BARRUETABEÑA, JOKINMANUEL IRADIER12113 = 8
39AIZPURUA URKOLA, MARIJOINDAMENDI11312 = 8
40ARBURUA IPARRAGUIRRE, PATXIOSTADAR M. T.12212 = 8
41JUAN ROJO, JOXEBESAIDE M.E12311 = 8
42FERNANDEZ VILLAR, JAVIGASTEIZ42202 = 10
43DE MIGUEL PEREZ, ALBERTOBASKONIA M T21302 = 8
44RUIZ DE ALDA PARRA, JAVIERMANUEL IRADIER41102 = 8
45LIZARRALDE IBARRA, JOSÉ MARIAALPINO TABIRA22202 = 8
46FURUNDARENA LLANO, MANUEL23201 = 8
47ORCONDONAGOITIA EREZUMA, JOSEGOIZALE12202 = 7
48URIA ZENDOIA, MIRENMANUEL IRADIER31102 = 7
49VILLANUEVA ARRIETA, JON ANDONIBIDELAGUN MENDI TALDEA21202 = 7
50BILBAO URIBESALGO, IBONATZABAL MENDI TALDEA21301 = 7
51IRAZUSTA ARRUTI, J.RAMONANDATZA M.E.22201 = 7
52ATIENZA ZABALA, ASIERGORLIZKO M.E11301 = 6
53BIAIN SANCHEZ, MONIKAZORTZIETAKOAK21201 = 6
54EGUZKIZA LETURIO, INÉSBIDELAGUN MKE21201 = 6
55ARRIZABALAGA ARANETA, ARATZ21201 = 6
56IRAZU SOPEÑA, GORKAMANUEL IRADIER MT12101 = 5
57RODRÍGUEZ NÚÑEZ, CARMENGOIENA MT11201 = 5
58LONGO IBARRA, FERNANDOZORNOTZA MENDI TALDEA11102 = 5
59LANDALUCE JORRIN, NATXOINDEPENDIENTE11101 = 4
60LEGARRETA SOLATXI, LANDERGANGUREN M.T.11101 = 4
61KINTANA ARRESE, ASIER11101 = 4
62CHERIF APARICIO, RODOLFOTXANTREA20503 = 10
63ZUMEAGA LAPEIRA, JOSE AGUSTININDAMENDI01503 = 9
64LIZARRAGA BALDA, ANGELINESBOSCOS10403 = 8
65GURRUCHAGA CACHO, IBONGAILURRERANTZ20402 = 8
66ZUBIA RAMOS, JUAN IGNACIO10502 = 8
67REZOLA UROLA, JOSEBE IMANOLARRASTAKA10402 = 7
68LABAKA JUANIKORENA, JOXERRAERLAITZ ME20202 = 6
69AZANZA SANZ, IGNACIORUTAS NAVARRA10302 = 6
70MENTXAKA TORRE, SILVIABURTOTZA22200 = 6
71MENDIZABAL LARRAÑAGA, IGORANAITASUNA10401 = 6
72VELASCO MARTINEZ, JORGEINDEPENDIENTE10302 = 6
73ANTXUSTEGI AGIRREZABALA, JOSE MARIAAURRERA MENDI TALDEA30101 = 5
74ARZALLUS URREIZTI, ANDONIMORKAIKO10202 = 5
75ARTEAGA MARISCAL, INAZIOZALDAI10202 = 5
76REZOLA UROLA, KAULDIARRASTAKA M.T.10301 = 5
77LIRIO SAGASTIZABAL, INAZIOCLUB VASCO DE CAMPING20201 = 5
78OYARZABAL ZABALETA, ANDONIBEASAINGO ARRASTAKA M.K.T.10301 = 5
79TOURAL E, IKERAIZKORRI MENDIA TALDEA10202 = 5
80MARIN SAENZ, JONATHAN21002 = 5
81LARRAZABAL UGARTE, JOSE ANTONIOMUNAY KIROL KLUBA01102 = 4
82APELLANIZ OLIVARES, JAVIERBESAIDE20101 = 4
83ETXEZARRETA APAOLAZA, GARBIÑECLUB VASCO DE CAMPING ELKARTEA10201 = 4
84TORRONTERAS GARCIA, JUANJOANAITASUNA10201 = 4
85MOLANO RUBIO, AITORC. D. EIBAR00211 = 4
86GOIKOETXEA MANTEROLA, JUANCLUB VASCO DE CAMPING00211 = 4
87AZCONA ARREGUI, JUANCLUB VASCO DE CAMPING ELKARTEA10201 = 4
88RODRÍGUEZ SALGADO, ANGELINAGASTEIZ01201 = 4
89TEJADA OCEJO, FERNANDOS. M. SHERPA11200 = 4
90PAZOS BOLZONI, IÑAKIALPINO GALLARRETA02101 = 4
91RUIZ DEL CASTILLO, LUIS MIGUELTRAIL RUN 1910201 = 4
92MAULEON EZKUTARI, XABIER7LARRAÑETA10201 = 4
93ALARCON SANGA, ALEJANDRA LIZHET01201 = 4
94CARAMES SALAZAR, ALVAROMENDIKO LAGUNAK10201 = 4
95ITURRIOTZ LODOSO, ITZIARCLUB DE MONTAÑA GASTEIZ01201 = 4
96ARRUTI BLAZQUEZ, UNAIMAGNESIUM21100 = 4
97MINTEGUIA LLAMAS, ASIERGOIZALDE01102 = 4
98GOMEZ AGUIRREBEITIA, MIKELALLUITZ MENDI TALDEA10102 = 4
99EIZAGIRRE LARRAÑAGA, MANUPAGOETA ME00503 = 8
100MALO AYENSA, OLGATRIZURCO00502 = 7
101ARICETA SAN SEBASTIÁN, ENEKO00403 = 7
102FERRERO FERRERO, MARIA SOCORROIRUNGO MENDIZALEAK00501 = 6
103LABIANO LABIANO, FERNANDO00303 = 6
104BETELU EZEIZA, GORKAIRUNGO MENDIZALEAK00501 = 6
105ZAPIRAIN ADURIZ, IÑAKIURDABURU00501 = 6
106IRAZUSTABARRENA ETXEBERRIA, XABIERGAILURRERANTZ00501 = 6
107GARMENDIA ELORZA, AITORARRASTAKA00402 = 6
108URSUA ELIZAZU, ELIXABETEERLAITZ00401 = 5
109BERREGI ABALDE, INAKIPLATEROTARRAK00401 = 5
110SANTOS ARAMBURU, IBAN00401 = 5
111BEJARANO RUBIO, JUAN FRANALPINO MANU YANKE00203 = 5
112ZEARRETA AGUIRREBEITIA, INIGOLEZOKO XOXOLUR MENDI KLUBA00203 = 5
113ESPARZA LACUNZA, EVARUTAS NAVARRA00302 = 5
114OCHOA DE ALDA OCHOA DE ALDA, AMAIACLUB VASCO DE CAMPING00302 = 5
115UZKUDUN SARASUA, AINHOAURDABURU00401 = 5
116GONZALEZ GURIDI, ARITZ00401 = 5
117IRAIZOZ LATASA, PEDRO MIGUELIRATXO00203 = 5
118AROCENA ALKAIN, ASIERAIZKORRI M K00401 = 5
119KEREXETA RAMIREZ, IMANOLERLAITZ00202 = 4
120LARA LAHABA, LUISMUGA00103 = 4
121ERIZ UNZUETA, ÍÑIGOORIXOL MENDIZALE ELKARTEA00301 = 4
122ARANGUREN ETXARRI, NATIMUGA00103 = 4
123AZUMENDI RIVAS, JOSEBAUBIETAMENDI TALDEA22000 = 4
124GAMBOA SANTORCUATO, IBONKULUMSPORT13000 = 4
125CALVILLO ARTEAGA, ELENAARRASTAKA00202 = 4
126ARAMBURU ARAMBURU, ERIKOAIZKORRI MENDIZALE ELKARTEA00301 = 4
127URRUTIA ARANDIA, ASIERCLUB VASCO DE CAMPING00301 = 4
128LIZARAZU OYARBIDE, JONAIZKORRI00301 = 4
129ARANALDE URRETABIZKAIA, AITOR00301 = 4
130SARASA MUGICA, ARITZORDIZIAKO MENDIZALEAK00202 = 4
131GARIN ETXENIKE, ARANTXAAIZKARDI10300 = 4
132BEREZIARTUA URBIETA, EDURNEALPINO UZTURRE10300 = 4
133ALONSO RODRIGUEZ, JULIOLASARTE ORIATRAIL00400 = 4
134ZUMETA ARTOLA, GARIKOITZALPINO UZTURRE00400 = 4
 
EUSKAL MENDIZALE FEDERAZIOA
PASEO DE ANOETA, Nº7 - OF. 1. 20014 Donostia-San Sebastián     www.emf.eus      email: martxas@emf-fvm.com
|  Legezko Oharra  |  Pribatutasun Politika  |  Cookien Politica  |  © zirkuitua.com